Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal zmierzy się z Zagłębiem Lubin

Stal zmierzy się z Zagłębiem Lubin

Opromieniona wyjazdową wygraną z kielecką Koroną Stal Stalowa Wola podejmie na swoich śmieciach kolejnego faworyta I ligi - Zagłębie Lubin.
 

Nasz zespół zamierza dobrać się do skóry faworytowi.
 

Do tej pory oba zespoły spotkały się przy Hutniczej tylko raz i po dobrym meczu z obu stron padł remis 2-2. Taki wynik w sobotnie popołudnie trener Władysław Łach przyjąłby zapewne z pocałowaniem ręki.
 

Czy zagra Pawłowski?
 

W zespole byłych mistrzów Polski nie brak znanych twarzy. Największą gwiazdą jest powoływany do reprezentacji, pomocnik Szymon Pawłowski. Super szybki prawoskrzydłowy Zagłębia jest na celowniku Legii Warszawa i jeszcze w sierpniu może wylądować w stolicy. Być może dlatego w inauguracyjnym meczu z innym mocarzem I ligi - Widzewem zagrał słabo, co niepokoi nowego trenera gości Dariusza Fornalaka.
 

Za to błysnął skutecznością szybki Bułgar Ilian Micanski, który nie miał miejsca w pierwszym składzie Lecha Poznań, ale z Widzewem wystąpił od pierwszej minuty i zdobył dwie bramki. Obrońcy Stali muszą uważać ponadto na bramkostrzelnego stopera "miedziowych”, Michała Stasiaka.
 

W Stali spokój
 


Gospodarze do meczu przygotowują się w dobrych nastrojach, wszak u siebie wygrali 6. ostatnich spotkań i chcą podtrzymać zwycięską passę. Stal z mocnymi zespołami gra zazwyczaj dobrze, tak przynajmniej było wiosną, gdy ze Stalowej Woli "na tarczy” wyjeżdżały takie firmy jak Polonia Warszawa czy Wisła Płock.
 

Aby było łatwiej wygrywać, działacze Stali chcą jeszcze w sierpniu pozyskać solidnego napastnika. Jednym z kandydatów jest wychowanek "Stalówki”, Wojciech Fabianowski, który po ciężkiej kontuzji nie może przebić się do podstawowego składu Kmity Zabierzów.
 

- W poprzednim tygodniu byłem zdecydowany odejść z Kmity, ale po rozmowie z trenerem Moskalem sprawa się skomplikowała, gdyż zapewnił mnie, że będę potrzebny. W poniedziałek byłem umówiony z prezesem na ostateczną rozmowę, jednak do niej nie doszło i chyba na razie zostanę w Kmicie. Teraz nie wszystko zależy ode mnie. Jeśli nie w tym okienku transferowym, to w zimie na sto procent wracam do Stali - powiedział Fabianowski.

Źródło: gcnowiny.pl

Komentarze (13)

~bolo | 2008-08-14 07:44

Coś mi sięwidzi, że redaktorek się pomylił mówiąc, że dotychczas graliśmy 1 raz z Lubinem? W 87 w Ilidze pierwszy mecz przegraliśmy 0-1 z Zagłębiem....więc graliśmy chyba cztery razy....

~Adm | 2008-08-14 07:45

» LINK :)

~Zagłebiak | 2008-08-14 10:08

Chym po raz pierwszy widze aby ktoś sie tak podniecał meczem z nami, poza poznaniem i arką.
No cóż mam nadzieje, że mecz będzie dobry i dacie z siebie wszystko kibice jak i piłkarze.
Mam nadzieje że sie spotkamy na tym meczu jak i w Ekstraklasie.
Tylko sie za bardzo nie przecencie.
Powodzenia!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
__________________ ____________________ ____

BRACI JEST TRZECH ARKA ZAGŁEBIE I LECH

~o co jest? | 2008-08-14 15:32

A kto by cię tu Fabian chciał ,ty zdrajco!Nie pamiętasz jak Nam ładowałeś bramy i się tym podniecałeś,nie patrzyłeś na to ,że przez ciebie możemy spaść,tylko na swój egoizm,aby pokazać się działaczom Stali,że jesteś dobry,a oni cię nie potrzebują.Niepatrzy łeś na Nas kibiców Stalówki i jeszcze te ironiczne wypowiedzi do prasy,ajk zapierałeś się ,że nie jesteś Stalowcem.Teraz jak nóżka się w Kmicie powinęła to Stal już jest dobra i teraz jesteś jej wychowankiem.Jesteś jak chorągiewka,nie chcemy cię tutaj graj tam dalej u siebie na wsi w Zabierzowie,przecież ciebie i tak najbardziej podnieca kasa,a w Stalówce jej nie ma.

~msc | 2008-08-14 16:46

co za matoł napisał ten artykuł. "do tej pory na hutniczej grali tylko raz" ja sam byłem na 3 meczach z zagłebiem.

~ktoś | 2008-08-14 16:52

a ja byłem na meczu z Zagłębiem jeszcze w eskstraklasie i Stalówka zwycięzyła 3-1. Ale bzdury wypisują w tych newspaperach

~Artur S. | 2008-08-14 20:40

Wszystkie dotychczasowe mecze Stalówki z Zagłębiem Lubin:
1975/76 - II liga: Stal-Zagłębie 2:2, Zagłębie-Stal 1:1
1987/88 - I liga: Stal-Zagłębie 0:1, Zagłębie-Stal 1:0
1991/92 - I liga: Stal-Zagłębie 2:1, Zagłębie-Stal 0:1
1993/94 - I liga: Stal-Zagłębie 0:0, Zagłębie-Stal 0:1
1994/95 - I liga: Stal-Zagłębie 3:1, Zagłębie-Stal 2:1

~stalówka | 2008-08-14 21:02

motor lublin jebal pies

~Stal | 2008-08-14 21:17

widzisz zaglebiak My potrafimy uszanowac druzyny ktore cos znaczyly,znacz i mam nadziej beda znaczyc na pilkarskiej mapie Polski.i mielibysmy was w dupie jak byscie w tych sezonach wybitnie korupcyjnych grali z Nami,jak Korona.bo miec tyle kasy i kupowac mecze.zero ambicji.kibicowsko poprawiliscie sie ale wtedy zaczelo chodzic sporo osob na wasze mecze jak windowaliscie w gore tabeli.my walczymy 3 sezon o utrzymanie sie na zapleczu ekstraklasy(jako jedyny przedstawiciel z Podkarpacia gdzie sa druzyny Stali Mielec czy Stali Rzeszow,kluby-legend y polskiej pilki)i potrafimy zrobic widowiska na dobtym poziomie przy licznej widowni.jestesmy biednym klubem.ale mamy to co innym brakuje.HONOR,GODNOS C IAMBICJA.walczymy do upadlego co nasi pilkarze nieraz juz w tym sezonie udowodnili.licze na dobra liczbe od Was i dobry mecz jesli chodzi o poziom pilkarski i kibicowski.pzdr.

~Zagłebiak | 2008-08-14 22:45

Właśnie widze że potraficie uszanować inne drużyny ;).
Morze i niejesteście dużym miastem i niemacie piniędzy ale macie to coś czego nam w Ekstraklasie brakowało ;).
Ciesze sie że nie jesteście jak Legia czy inne drużyny które myślą że są jedyną w świecie ;)).

Życze powodzenia i wspaniałego meczu.

Pozdrowienia z Lubina dla wszystkich kibiców.

~do zagłębiak | 2008-08-14 22:49

Też życzę powodzenia. I cieszę się że wasza zgoda Lech tak dowalił tym Szwajcarom dzisiaj:)

~Balder14 | 2008-08-15 01:17

Do Zaglebiak
My jestesmy jedyni na swiecie. ;)) bo Stalowka jest tylko jedna.

~MacGyver | 2008-08-17 11:34

co za cieć tego linka zrobił?! Lubin, nie Lublin!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Nadwiślan Góra (2:1)
2015-08-01
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 30 244 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (0:0)
2016-04-17
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 2 596 razy
Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 358 razy
STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2013-05-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 22 474 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.03938