Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zbić mistrza

Zbić mistrza

Pojedynek Stali z Zagłębiem Lubin elektryzuje publiczność. Nic dziwnego, do Stalowej Woli zawita były mistrz Polski i zeszłoroczny zdobywca Superpucharu Ekstraklasy. Kibice ostrzą sobie apetyty na piłkarską ucztę.
 

Stalowowolanie uchodzą za rewelację rozgrywek. Na starcie sezonu mają doskonały bilans trzech zwycięstw, przy jednej porażce. Pozycja wicelidera sprawia, że rywale nie traktują już stalowowolan jak biednego zespołu z prowincji. Dotychczasowe rezultaty budzą uzasadniony szacunek. - Te wyniki to nie tylko zasługa szczęścia, ale i umiejętnego wykorzystania błędów rywala. Moim chłopakom należą się słowa uznania za to, co prezentują na boisku. Jeśli nadal będą wykazywać się takim zaangażowaniem i sercem do gry, to wynik każdego meczu pozostaje sprawą otwartą - mówi Władysław Łach, szkoleniowiec "Stalówki".

 

Po ostatnim zwycięstwie nad Koroną Kielce w zespole nastroje są wyśmienite. Trener studzi piłkarzy, przypominając im, że celem Stali jest walka o utrzymanie. W sobotnim pojedynku Władysław Łach będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich piłkarzy. Pod znakiem zapytania stoi występ leczącego kontuzję Jakuba Ławeckiego. Na lekkie urazy narzekają też Abel Salami i Longinus Uwakwe, ale deklarują gotowość do gry.

Źródło: pressmedia.com.pl

Zdjęcie: legia.com

Komentarze (25)

~aaa | 2008-08-14 08:04

Piękne zwycięstwo z Zagłębiem Dało by ze Grali by coraz lepiej i byl bo coraz lepszy doping dla naszej "Stalówki".

~juki | 2008-08-14 08:16

dla nich 70 to jak dla nas 20...

~krakowiak | 2008-08-14 08:40

Na codzień mieszkam w Krakowie i będę w Stalówce na meczu z kumplem z poza Stalowej, ale chciałbym iść z jakąś grupą zorganizowaaną i pokazać mu jak u nas meczyki wyglądają. Czy jest gdzieś jakaś zbiórka osiedlowa na Zagłębie?
Pytanie jest poważne i proszę o poważną odpowiedź. Pozdrawiam

~sdas | 2008-08-14 08:47

do krakowiak

zalezy z jakim os bys chcial isc

~chce | 2008-08-14 09:01

Trener studzi pilkarzy???????a niby dlaczego??????Przypo mina im ze celem jest utrzymanie??????a niby dlaczego?????Czemu nie cos wiecej?????To raczej zle podejscie trenera.Rownac w dol????Oj panie Lach....cos nie tak.

~krakowiak | 2008-08-14 09:03

Mieszkam (miwszkałem) na Porębach. Ale jest mi obojętnie. Po prostu ja wiem jak jest u nas na meczach, bo swego czasu kibicowałem i czasem jeździłem na wyjazdy, a teraz chciałbym też kumplowi pokazać to i owo.

~do chce | 2008-08-14 09:24

poniewasz gdybysmy zdobyli awans to i tak bysmy niedostali licencji czrzeba czekac na sponsorow i na nowy stadion

~Nash | 2008-08-14 09:31

czemu licencji bysmy nie dostali????? na mecze do ostrowca i juz licencja jest

~sf | 2008-08-14 09:39

I dobrze, że Łach studzi piłkarzy, bo pokora jest ważna. A nie hop siup, że wygramy ze wszystkimi, gorące głowy piłkarzy, idą na żywioł i dostają gola za golem w plecy.

Rok temu, pewien trener obiecywał czołowe pozycje, gdy przegrywaliśmy po 0:5. Więc lepiej, jest jednak teraz.

~STAL ZKS | 2008-08-14 09:56

Fabianowski do Stali przejdzie ??? ;>
» LINK

~ktos | 2008-08-14 09:57

i bardzo dobrze ze przychodzi

~stal | 2008-08-14 15:37

Niech spada ten zdrajca Fabian,co w Psicie się pieniążki kończą,a przecież w Stali ich też nie ma,a on niestety za czapkę gruszek grał nie będzie i dobrze.

~Stal | 2008-08-14 17:53

po co che wrcać?bo go nigdzie nie chca?po co Tadek z nim gada?choroagiewka a nie grajek.napewno myslal ze sie nie utrzymamy.zobaczyl co sie u Nas dzieje jakie oprawy na meczach,ilu kibicow przychodzi.ludzie tym żyja i teraz chce ''pseudogwiazdka pierworodna''wroci c.nie wstaje i n ie krzycze gdy kibice klna na innych kibicow,pilkarzy.kib icuje noirmalnie ale ten zawodnik dostanie odemnie dobra porcje gwizdow.''pamietaj gdzie sie urodziles i skad pochodzisz...''.MA DE IN STALOWA WOLA.

~kibicZKS | 2008-08-14 18:11

do krakowiak :

Srodmiescie idze na mecz , a zbiorka pod pomnikiem kwiatkowskiego o 14 . 30
TYLKO SRODMIESCIE NAJLEPSZE OSIEDLE W MIESCIE !!!!!!!!!

~zks | 2008-08-14 18:14

Ja też uważam ,że teraz nam żade fabian jest niepotrzebny,mamy lepszycg grajków.Kiedy był nam potrzebny to spierdzielił do kmity i strzelał z radością bramki przeciwko Stali.Co poczuł gość klimat w Stalówce,to nagle chce być Stalowcem?Nie chcę cie tu widzieć fabian słyszysz,nawet nie przymierzaj się do powrotu,bo kibice nigdy cię tu nie zaakceptują,nie jesteś już Stalowiakiem,jesteś chorągiewką.Popatrz na Balona i bierz z Niego przykład!

~marcin | 2008-08-14 18:22

fajnie jakby przyszedł i forme zeby miał oj

~ciekawostka | 2008-08-14 18:51

mam pytanie, czemu kibice Zaglebia placa za wejscie na nasz stadion 20zl? Ja rozumiem ze do kasy klubowej wplynie wieksza ilosc pieniedzy ale zwazywszy na to ile placilismy w Kielcach za bilet i jakie ceny sa u nas to troche nie wpozadku.

~Zagłębie | 2008-08-14 20:08

Z tej drużyny mistrza to już niewiele zostało. Nie ma kluczowych zawodników - Arboleda, Piszczek, Łobodziński, Iwański i innych. Do tego nie ma już w Lubinie moim zdaniem najlepszego obrońcy poprzedniego sezonu w ekstraklasie - Sretena Sretenovicza. Drużyna budowana jest od nowa i za nim nabierze ostatecznego kształtu upłynie jeszcze trochę czasu. Do tego czasu postawa drużyny jest raczej niewiadomą i może byc ciężko awansowac do ekstaklasy. Bez bzględu jaki bedzie wynik meczu życzę kibicom wielu piłkarskich emocji i pozdrowienia z Lubina.
Czy na dobre, czy na złe...

~Marco | 2008-08-14 20:20

W Kielcach były tak tanie bilety by zachęcić kibiców do przyjścia na mecz (jak widać nie wyszło) a u nas to pewnie ktoś z zarządu zbiera na nowe auto a do tego paliwo też drożeje :D bądź też zaczynają zbierać na nowy stadion :P W Gorzycach jak zbierali na remont stadionu to nawet laski musiały płacić za wjazd na mecz więc u nas jak na razie nie jest jeszcze źle... a swoją droga to sam się dziwie czego takie drogie bilety...

~Siwy | 2008-08-14 20:25

mam nadzieje ze sie pokazecie dobra liczba i stworzymy wspaniale widowisko Kibicowskie , no i grajkowie na boiseczku tak samo... z Kibicowskim pozdrowieniem Stalówka do zobaczenia na Hutniczej 15 juz w sobote

~M. | 2008-08-14 20:42

zaspiewajmy cos takiego
» LINK
i jeszzce jest dobre co slyszelismy na Eouro 2008 i ostatnio w Kielcach w wykonaniu Korony ( tekst- lalalalalalalalalala ) i tak w kolko

~Stal | 2008-08-15 08:10

co wy kurwa pierdolicie/8,10 i 12 zeta to drogie bilety?tak kochacie swoja Stalówkę?ile meczy jest w ciagu miesiaca u siebie?3 moze cztery.i co?wydac nawet na te najdrozsze to jest duzo.Korona opuscila bo musi jakos kibicow po tych przkretach zachecic do przyjscia na mecz.szwagier byl w tamtym sezonie to kupil jeden z najtanszych za 42 zeta.niue chcesz nie przychodz i nie marudz wielki kibicu.spotykam znajomych ze jezdzili na Korone Wisle i ojej jak tam atmosfera.zgadza sie .a byl moze na Gieksie,Ślasku czy Motorze?mamy stadion rudere,moze nie przychodzi po15-20 tys.ludzi ale jak na nasze miasto ptrafimy zrobic naprawde godna atmosfere dla swoich pilkarzy na meczu.ludzie przychodza na mecze w barwach,szalikach i to nie tylko ci z mlyna.jeden ból,to picie na trybunach...

~ciekawostka | 2008-08-15 09:41

ne pisalem ze bilety w stalowej sa za drogie
dziwi mnie tylko czemu oni za przyjazd do nas maja zaplacic wiecej?skoro my za najdrozszy bilet placimy 12 zl kurwa zajebana jego mac! czytajcie ze zrozumieniem!! jak dla mnie bilety w stalowej moga byc i po 30zl i tak bede chodzil.

~Stal | 2008-08-15 09:45

to sie zgadza.nie rozumiem rowniez czemu Lubin ma placic tyle za bilet.zorganizowane grupy kibicow powinny miec jakies znizki albo podobne ceny biletow do Naszych.

~m,m, | 2008-08-18 11:04

sdad ssdass

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 1 851 razy
Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 414 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 30 452 razy
STAL - Korona Kielce (1:3)
2003-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 39 650 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.03853