Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Obsada sędziowska 5. kolejki I ligi

Obsada sędziowska 5. kolejki I ligi

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów, którzy poprowadzą spotkania 5. kolejki I ligi.
Najciekawiej zapowiadający się mecz - Stali Stalowa Wola z KGHM Zagłębiem Lubin sędziować będzie Sebastian Jarzębak z Bytomia.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 17:00.

Komentarze (16)

~M, | 2008-08-14 20:27

zaspiewajmy cos takiego
» LINK
i jeszzce jest dobre co slyszelismy na Eouro 2008 i ostatnio w Kielcach w wykonaniu Korony ( tekst- lalalalalalalalalala ) i tak w kolko

~Stefan | 2008-08-14 20:40

Ja myślę, że kibice gości nie powinni płacić za bilet więcej niż 10zł!!! A jak już płacą 20zł, to powinni mieć po jakiejś kiełbasce i chociaż mineralnej (ups sodowej) z Wodexu gratis!!!!!

~SW | 2008-08-14 20:42

a nie pomyślałeś, że może być tak, że do każdego biletu doplacają(u nas są po 10) więc drugie 10zł może ZL zbiera na oprawy albo na tańsze wyjazdy?

~tolepsze | 2008-08-14 21:13

~południe | 2008-08-14 21:15

~majkel | 2008-08-14 22:22

Coś mi się zdaję, że Fabian za nie długo w Stalowej. Zresztą wolę już Fabiana niż Adamczyka. Za wysokie progi na niego.

~OMI | 2008-08-14 22:38

Bedzie moze jakas transmisja na zywo w sensie zeby koles mowil? czy nie?

~do OMI | 2008-08-14 22:42

Raczej nie, no chyba, że w radiu Leliwa

~zks | 2008-08-14 22:44

Weż Majkel spadaj z tyym swoim fabianem.Przed tamtym sezonem trenował z Nami,to za kasą uciekł jak tchórz z treningu i więcej się nie pokazał,natomiast póżniej strzelał bramki przeciwko Nam z uśmiechem na ustach.Normalny zdrajca i tyle,jakby miał honor i godność ,to by nawet tak nie myślał ,żeby ty przychodzić.My kibice tu go nie chcemy!

~do zks | 2008-08-14 22:47

Jeszcze wcześniej zwiał dosłownie po treningu w okresie przygotowawczym do Stali Rzeszów jeszcze za czasów III ligi. Dltago za nim nie przepadam.

~Stopzdrajcom | 2008-08-14 22:49

fabian chce wrocic bo dobrze idzie a jak byla kiepska atmosfera to jak szczur uciekl wtedy moze by sie przydal a teraz po co??

~ktoś | 2008-08-14 22:56

Fabian jak najbardziej na tak.

Ludzie nie jesteśmy jakimś Realem czy Barceloną :/ tam się rozchodzi o pieniądze, a tutaj o utrzymanie.

Ciekawe czy Wy dostając dużo lepsze zarobki nie przeszlibyście do innego zakładu pracy.

Przestańcie pisać o sytuacjach z odejściem Fabiana, bo znacie tylko wersje ,którą przeczytaliście w Echu Dnia/Supernowościach :/

W sprawie ostatniego transferu Fabiana to była opieszałość naszego kochanego zarządu :/ ale sami wiecie jak podpisują kontrakty na ostatnią chwilę.
Tam dostał konkretną oferte i wiedzial n czym stoi.

Jesteśmy klubem biednym, nie możemy wybrzydzać, a Fabian to naprawdę dobry zawodnik

~majkel | 2008-08-14 23:27

Do zks

Ja też nie jestem za Fabianem. Pamiętam tą sytuację z nim. Było to przed sezonem 2006/07 jak trenerem był Adamus. Sam powiedział, że to jest wielki zdrajca. Zarząd mówił, że kontrakt podpisany, a on po paru dniach spierdzielił. A teraz to już tragedia kontuzja za kontuzją. Spierdzielił sobie karierę i tyle. Tylko trzeba to komuś wytłumaczyć, że go nie chcemy.

~Stal | 2008-08-15 08:13

jaka opieszałość?chuj zaklepał sie w Stali a tu nagle nie ma go na treningu gwiazdeczka jebana.jesli,powtarz am jesli wogóle do nas wroci ja nie bede sie cieszyl z jego bramek.

~mwmw | 2008-08-15 11:43

taaa jasne na pewno nie ebdziesz cieszył, tak samo było jak Salami miał kontuzje i nie grał, a jak brame strzelił to wszyscy sie zlali ze szczescia:)

~Peters | 2008-08-15 13:49

FABIAN WON!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2019-09-28, godz. 15:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola

Legionovia Legionowo             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Piotr Witasik 89
Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 10 6-3-1 21
2 Stal Rzeszów 10 6-2-2 20
3 Olimpia Elbląg 10 5-3-2 18
4 Resovia Rzeszów 10 5-3-2 18
5 Widzew Łódź 10 5-3-2 18
6 GKS Katowice 10 5-2-3 17
7 Garbarnia Kraków 10 4-4-2 16
8 Znicz Pruszków 10 5-1-4 16
9 Bytovia Bytów 10 4-3-3 15
10 Pogoń Siedlce 10 4-3-3 15
11 Błękitni Stargard Szcz. 10 5-0-5 15
12 Górnik Polkowice 10 3-4-3 13
13 Lech II Poznań 10 4-1-5 13
14 Elana Toruń 10 3-2-5 11
15 Skra Częstochowa 10 3-2-5 11
16 Stal Stalowa Wola 10 2-2-6 8
17 Legionovia Legionowo 10 1-0-9 3
18 Gryf Wejherowo 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-09-28 Garbarnia Kr.. - STAL
2019-10-05 Lech II Pozn.. - STAL
2019-10-12 STAL - Górnik Polk..
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (853)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Slim1938 (392)
» Filip kacper k. (377) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (332)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (2:0)
2009-09-16
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 47 878 razy
STAL - Pogoń Siedlce (1:2)
2014-05-17
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 20 184 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 9 786 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 19 595 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.0396