Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Obsada sędziowska 5. kolejki I ligi

Obsada sędziowska 5. kolejki I ligi

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów, którzy poprowadzą spotkania 5. kolejki I ligi.
Najciekawiej zapowiadający się mecz - Stali Stalowa Wola z KGHM Zagłębiem Lubin sędziować będzie Sebastian Jarzębak z Bytomia.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 17:00.

Komentarze (16)

~M, | 2008-08-14 20:27

zaspiewajmy cos takiego
» LINK
i jeszzce jest dobre co slyszelismy na Eouro 2008 i ostatnio w Kielcach w wykonaniu Korony ( tekst- lalalalalalalalalala ) i tak w kolko

~Stefan | 2008-08-14 20:40

Ja myślę, że kibice gości nie powinni płacić za bilet więcej niż 10zł!!! A jak już płacą 20zł, to powinni mieć po jakiejś kiełbasce i chociaż mineralnej (ups sodowej) z Wodexu gratis!!!!!

~SW | 2008-08-14 20:42

a nie pomyślałeś, że może być tak, że do każdego biletu doplacają(u nas są po 10) więc drugie 10zł może ZL zbiera na oprawy albo na tańsze wyjazdy?

~tolepsze | 2008-08-14 21:13

~południe | 2008-08-14 21:15

~majkel | 2008-08-14 22:22

Coś mi się zdaję, że Fabian za nie długo w Stalowej. Zresztą wolę już Fabiana niż Adamczyka. Za wysokie progi na niego.

~OMI | 2008-08-14 22:38

Bedzie moze jakas transmisja na zywo w sensie zeby koles mowil? czy nie?

~do OMI | 2008-08-14 22:42

Raczej nie, no chyba, że w radiu Leliwa

~zks | 2008-08-14 22:44

Weż Majkel spadaj z tyym swoim fabianem.Przed tamtym sezonem trenował z Nami,to za kasą uciekł jak tchórz z treningu i więcej się nie pokazał,natomiast póżniej strzelał bramki przeciwko Nam z uśmiechem na ustach.Normalny zdrajca i tyle,jakby miał honor i godność ,to by nawet tak nie myślał ,żeby ty przychodzić.My kibice tu go nie chcemy!

~do zks | 2008-08-14 22:47

Jeszcze wcześniej zwiał dosłownie po treningu w okresie przygotowawczym do Stali Rzeszów jeszcze za czasów III ligi. Dltago za nim nie przepadam.

~Stopzdrajcom | 2008-08-14 22:49

fabian chce wrocic bo dobrze idzie a jak byla kiepska atmosfera to jak szczur uciekl wtedy moze by sie przydal a teraz po co??

~ktoś | 2008-08-14 22:56

Fabian jak najbardziej na tak.

Ludzie nie jesteśmy jakimś Realem czy Barceloną :/ tam się rozchodzi o pieniądze, a tutaj o utrzymanie.

Ciekawe czy Wy dostając dużo lepsze zarobki nie przeszlibyście do innego zakładu pracy.

Przestańcie pisać o sytuacjach z odejściem Fabiana, bo znacie tylko wersje ,którą przeczytaliście w Echu Dnia/Supernowościach :/

W sprawie ostatniego transferu Fabiana to była opieszałość naszego kochanego zarządu :/ ale sami wiecie jak podpisują kontrakty na ostatnią chwilę.
Tam dostał konkretną oferte i wiedzial n czym stoi.

Jesteśmy klubem biednym, nie możemy wybrzydzać, a Fabian to naprawdę dobry zawodnik

~majkel | 2008-08-14 23:27

Do zks

Ja też nie jestem za Fabianem. Pamiętam tą sytuację z nim. Było to przed sezonem 2006/07 jak trenerem był Adamus. Sam powiedział, że to jest wielki zdrajca. Zarząd mówił, że kontrakt podpisany, a on po paru dniach spierdzielił. A teraz to już tragedia kontuzja za kontuzją. Spierdzielił sobie karierę i tyle. Tylko trzeba to komuś wytłumaczyć, że go nie chcemy.

~Stal | 2008-08-15 08:13

jaka opieszałość?chuj zaklepał sie w Stali a tu nagle nie ma go na treningu gwiazdeczka jebana.jesli,powtarz am jesli wogóle do nas wroci ja nie bede sie cieszyl z jego bramek.

~mwmw | 2008-08-15 11:43

taaa jasne na pewno nie ebdziesz cieszył, tak samo było jak Salami miał kontuzje i nie grał, a jak brame strzelił to wszyscy sie zlali ze szczescia:)

~Peters | 2008-08-15 13:49

FABIAN WON!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2014-05-10
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 11 950 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 445 razy
Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 7 478 razy
STAL - Odra Opole (1:0)
2007-10-13
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 5 317 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.03348