Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Obsada sędziowska 5. kolejki I ligi

Obsada sędziowska 5. kolejki I ligi

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów, którzy poprowadzą spotkania 5. kolejki I ligi.
Najciekawiej zapowiadający się mecz - Stali Stalowa Wola z KGHM Zagłębiem Lubin sędziować będzie Sebastian Jarzębak z Bytomia.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 17:00.

Komentarze (16)

~M, | 2008-08-14 20:27

zaspiewajmy cos takiego
» LINK
i jeszzce jest dobre co slyszelismy na Eouro 2008 i ostatnio w Kielcach w wykonaniu Korony ( tekst- lalalalalalalalalala ) i tak w kolko

~Stefan | 2008-08-14 20:40

Ja myślę, że kibice gości nie powinni płacić za bilet więcej niż 10zł!!! A jak już płacą 20zł, to powinni mieć po jakiejś kiełbasce i chociaż mineralnej (ups sodowej) z Wodexu gratis!!!!!

~SW | 2008-08-14 20:42

a nie pomyślałeś, że może być tak, że do każdego biletu doplacają(u nas są po 10) więc drugie 10zł może ZL zbiera na oprawy albo na tańsze wyjazdy?

~tolepsze | 2008-08-14 21:13

~południe | 2008-08-14 21:15

~majkel | 2008-08-14 22:22

Coś mi się zdaję, że Fabian za nie długo w Stalowej. Zresztą wolę już Fabiana niż Adamczyka. Za wysokie progi na niego.

~OMI | 2008-08-14 22:38

Bedzie moze jakas transmisja na zywo w sensie zeby koles mowil? czy nie?

~do OMI | 2008-08-14 22:42

Raczej nie, no chyba, że w radiu Leliwa

~zks | 2008-08-14 22:44

Weż Majkel spadaj z tyym swoim fabianem.Przed tamtym sezonem trenował z Nami,to za kasą uciekł jak tchórz z treningu i więcej się nie pokazał,natomiast póżniej strzelał bramki przeciwko Nam z uśmiechem na ustach.Normalny zdrajca i tyle,jakby miał honor i godność ,to by nawet tak nie myślał ,żeby ty przychodzić.My kibice tu go nie chcemy!

~do zks | 2008-08-14 22:47

Jeszcze wcześniej zwiał dosłownie po treningu w okresie przygotowawczym do Stali Rzeszów jeszcze za czasów III ligi. Dltago za nim nie przepadam.

~Stopzdrajcom | 2008-08-14 22:49

fabian chce wrocic bo dobrze idzie a jak byla kiepska atmosfera to jak szczur uciekl wtedy moze by sie przydal a teraz po co??

~ktoś | 2008-08-14 22:56

Fabian jak najbardziej na tak.

Ludzie nie jesteśmy jakimś Realem czy Barceloną :/ tam się rozchodzi o pieniądze, a tutaj o utrzymanie.

Ciekawe czy Wy dostając dużo lepsze zarobki nie przeszlibyście do innego zakładu pracy.

Przestańcie pisać o sytuacjach z odejściem Fabiana, bo znacie tylko wersje ,którą przeczytaliście w Echu Dnia/Supernowościach :/

W sprawie ostatniego transferu Fabiana to była opieszałość naszego kochanego zarządu :/ ale sami wiecie jak podpisują kontrakty na ostatnią chwilę.
Tam dostał konkretną oferte i wiedzial n czym stoi.

Jesteśmy klubem biednym, nie możemy wybrzydzać, a Fabian to naprawdę dobry zawodnik

~majkel | 2008-08-14 23:27

Do zks

Ja też nie jestem za Fabianem. Pamiętam tą sytuację z nim. Było to przed sezonem 2006/07 jak trenerem był Adamus. Sam powiedział, że to jest wielki zdrajca. Zarząd mówił, że kontrakt podpisany, a on po paru dniach spierdzielił. A teraz to już tragedia kontuzja za kontuzją. Spierdzielił sobie karierę i tyle. Tylko trzeba to komuś wytłumaczyć, że go nie chcemy.

~Stal | 2008-08-15 08:13

jaka opieszałość?chuj zaklepał sie w Stali a tu nagle nie ma go na treningu gwiazdeczka jebana.jesli,powtarz am jesli wogóle do nas wroci ja nie bede sie cieszyl z jego bramek.

~mwmw | 2008-08-15 11:43

taaa jasne na pewno nie ebdziesz cieszył, tak samo było jak Salami miał kontuzje i nie grał, a jak brame strzelił to wszyscy sie zlali ze szczescia:)

~Peters | 2008-08-15 13:49

FABIAN WON!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (844)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (393)
» Slim1938 (389) » Koko (373)
» Acer (354) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (331) » Jaszczur (305)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 9 450 razy
Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 544 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:1)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 65 982 razy
Ruch Radzionków - STAL (0:0)
2002-09-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 170 razy
Osób Online: 33 / Czas gen. strony: 0.03023