Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Obsada sędziowska 5. kolejki I ligi

Obsada sędziowska 5. kolejki I ligi

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów, którzy poprowadzą spotkania 5. kolejki I ligi.
Najciekawiej zapowiadający się mecz - Stali Stalowa Wola z KGHM Zagłębiem Lubin sędziować będzie Sebastian Jarzębak z Bytomia.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 17:00.

Komentarze (16)

~M, | 2008-08-14 20:27

zaspiewajmy cos takiego
» LINK
i jeszzce jest dobre co slyszelismy na Eouro 2008 i ostatnio w Kielcach w wykonaniu Korony ( tekst- lalalalalalalalalala ) i tak w kolko

~Stefan | 2008-08-14 20:40

Ja myślę, że kibice gości nie powinni płacić za bilet więcej niż 10zł!!! A jak już płacą 20zł, to powinni mieć po jakiejś kiełbasce i chociaż mineralnej (ups sodowej) z Wodexu gratis!!!!!

~SW | 2008-08-14 20:42

a nie pomyślałeś, że może być tak, że do każdego biletu doplacają(u nas są po 10) więc drugie 10zł może ZL zbiera na oprawy albo na tańsze wyjazdy?

~tolepsze | 2008-08-14 21:13

~południe | 2008-08-14 21:15

~majkel | 2008-08-14 22:22

Coś mi się zdaję, że Fabian za nie długo w Stalowej. Zresztą wolę już Fabiana niż Adamczyka. Za wysokie progi na niego.

~OMI | 2008-08-14 22:38

Bedzie moze jakas transmisja na zywo w sensie zeby koles mowil? czy nie?

~do OMI | 2008-08-14 22:42

Raczej nie, no chyba, że w radiu Leliwa

~zks | 2008-08-14 22:44

Weż Majkel spadaj z tyym swoim fabianem.Przed tamtym sezonem trenował z Nami,to za kasą uciekł jak tchórz z treningu i więcej się nie pokazał,natomiast póżniej strzelał bramki przeciwko Nam z uśmiechem na ustach.Normalny zdrajca i tyle,jakby miał honor i godność ,to by nawet tak nie myślał ,żeby ty przychodzić.My kibice tu go nie chcemy!

~do zks | 2008-08-14 22:47

Jeszcze wcześniej zwiał dosłownie po treningu w okresie przygotowawczym do Stali Rzeszów jeszcze za czasów III ligi. Dltago za nim nie przepadam.

~Stopzdrajcom | 2008-08-14 22:49

fabian chce wrocic bo dobrze idzie a jak byla kiepska atmosfera to jak szczur uciekl wtedy moze by sie przydal a teraz po co??

~ktoś | 2008-08-14 22:56

Fabian jak najbardziej na tak.

Ludzie nie jesteśmy jakimś Realem czy Barceloną :/ tam się rozchodzi o pieniądze, a tutaj o utrzymanie.

Ciekawe czy Wy dostając dużo lepsze zarobki nie przeszlibyście do innego zakładu pracy.

Przestańcie pisać o sytuacjach z odejściem Fabiana, bo znacie tylko wersje ,którą przeczytaliście w Echu Dnia/Supernowościach :/

W sprawie ostatniego transferu Fabiana to była opieszałość naszego kochanego zarządu :/ ale sami wiecie jak podpisują kontrakty na ostatnią chwilę.
Tam dostał konkretną oferte i wiedzial n czym stoi.

Jesteśmy klubem biednym, nie możemy wybrzydzać, a Fabian to naprawdę dobry zawodnik

~majkel | 2008-08-14 23:27

Do zks

Ja też nie jestem za Fabianem. Pamiętam tą sytuację z nim. Było to przed sezonem 2006/07 jak trenerem był Adamus. Sam powiedział, że to jest wielki zdrajca. Zarząd mówił, że kontrakt podpisany, a on po paru dniach spierdzielił. A teraz to już tragedia kontuzja za kontuzją. Spierdzielił sobie karierę i tyle. Tylko trzeba to komuś wytłumaczyć, że go nie chcemy.

~Stal | 2008-08-15 08:13

jaka opieszałość?chuj zaklepał sie w Stali a tu nagle nie ma go na treningu gwiazdeczka jebana.jesli,powtarz am jesli wogóle do nas wroci ja nie bede sie cieszyl z jego bramek.

~mwmw | 2008-08-15 11:43

taaa jasne na pewno nie ebdziesz cieszył, tak samo było jak Salami miał kontuzje i nie grał, a jak brame strzelił to wszyscy sie zlali ze szczescia:)

~Peters | 2008-08-15 13:49

FABIAN WON!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wieczysta Kraków 10 6-3-1 21
2 Cracovia II 9 6-3-0 21
3 ŁKS Łagów 10 6-3-1 21
4 Orlęta Radzyń Podlaski 10 5-2-3 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
11 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-2-5 11
13 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
14 Lublinianka Lublin 10 3-1-6 10
15 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
16 Unia Tarnów 10 2-1-7 7
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 10 1-1-8 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 12 801 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 78 275 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 97 858 razy
STAL - Śląsk Wrocław (:)
2014-10-28
Ilość zdjęć: 47
Wyświetleń: 97 643 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.01224