Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Obsada sędziowska 5. kolejki I ligi

Obsada sędziowska 5. kolejki I ligi

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów, którzy poprowadzą spotkania 5. kolejki I ligi.
Najciekawiej zapowiadający się mecz - Stali Stalowa Wola z KGHM Zagłębiem Lubin sędziować będzie Sebastian Jarzębak z Bytomia.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 17:00.

Komentarze (16)

~M, | 2008-08-14 20:27

zaspiewajmy cos takiego
» LINK
i jeszzce jest dobre co slyszelismy na Eouro 2008 i ostatnio w Kielcach w wykonaniu Korony ( tekst- lalalalalalalalalala ) i tak w kolko

~Stefan | 2008-08-14 20:40

Ja myślę, że kibice gości nie powinni płacić za bilet więcej niż 10zł!!! A jak już płacą 20zł, to powinni mieć po jakiejś kiełbasce i chociaż mineralnej (ups sodowej) z Wodexu gratis!!!!!

~SW | 2008-08-14 20:42

a nie pomyślałeś, że może być tak, że do każdego biletu doplacają(u nas są po 10) więc drugie 10zł może ZL zbiera na oprawy albo na tańsze wyjazdy?

~tolepsze | 2008-08-14 21:13

~południe | 2008-08-14 21:15

~majkel | 2008-08-14 22:22

Coś mi się zdaję, że Fabian za nie długo w Stalowej. Zresztą wolę już Fabiana niż Adamczyka. Za wysokie progi na niego.

~OMI | 2008-08-14 22:38

Bedzie moze jakas transmisja na zywo w sensie zeby koles mowil? czy nie?

~do OMI | 2008-08-14 22:42

Raczej nie, no chyba, że w radiu Leliwa

~zks | 2008-08-14 22:44

Weż Majkel spadaj z tyym swoim fabianem.Przed tamtym sezonem trenował z Nami,to za kasą uciekł jak tchórz z treningu i więcej się nie pokazał,natomiast póżniej strzelał bramki przeciwko Nam z uśmiechem na ustach.Normalny zdrajca i tyle,jakby miał honor i godność ,to by nawet tak nie myślał ,żeby ty przychodzić.My kibice tu go nie chcemy!

~do zks | 2008-08-14 22:47

Jeszcze wcześniej zwiał dosłownie po treningu w okresie przygotowawczym do Stali Rzeszów jeszcze za czasów III ligi. Dltago za nim nie przepadam.

~Stopzdrajcom | 2008-08-14 22:49

fabian chce wrocic bo dobrze idzie a jak byla kiepska atmosfera to jak szczur uciekl wtedy moze by sie przydal a teraz po co??

~ktoś | 2008-08-14 22:56

Fabian jak najbardziej na tak.

Ludzie nie jesteśmy jakimś Realem czy Barceloną :/ tam się rozchodzi o pieniądze, a tutaj o utrzymanie.

Ciekawe czy Wy dostając dużo lepsze zarobki nie przeszlibyście do innego zakładu pracy.

Przestańcie pisać o sytuacjach z odejściem Fabiana, bo znacie tylko wersje ,którą przeczytaliście w Echu Dnia/Supernowościach :/

W sprawie ostatniego transferu Fabiana to była opieszałość naszego kochanego zarządu :/ ale sami wiecie jak podpisują kontrakty na ostatnią chwilę.
Tam dostał konkretną oferte i wiedzial n czym stoi.

Jesteśmy klubem biednym, nie możemy wybrzydzać, a Fabian to naprawdę dobry zawodnik

~majkel | 2008-08-14 23:27

Do zks

Ja też nie jestem za Fabianem. Pamiętam tą sytuację z nim. Było to przed sezonem 2006/07 jak trenerem był Adamus. Sam powiedział, że to jest wielki zdrajca. Zarząd mówił, że kontrakt podpisany, a on po paru dniach spierdzielił. A teraz to już tragedia kontuzja za kontuzją. Spierdzielił sobie karierę i tyle. Tylko trzeba to komuś wytłumaczyć, że go nie chcemy.

~Stal | 2008-08-15 08:13

jaka opieszałość?chuj zaklepał sie w Stali a tu nagle nie ma go na treningu gwiazdeczka jebana.jesli,powtarz am jesli wogóle do nas wroci ja nie bede sie cieszyl z jego bramek.

~mwmw | 2008-08-15 11:43

taaa jasne na pewno nie ebdziesz cieszył, tak samo było jak Salami miał kontuzje i nie grał, a jak brame strzelił to wszyscy sie zlali ze szczescia:)

~Peters | 2008-08-15 13:49

FABIAN WON!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (828)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (372) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (296)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:0)
2003-08-23
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 51 760 razy
STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 11 547 razy
Kolejarz Stróże - STAL (2:0)
2007-06-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 742 razy
STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 37 073 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.23618