Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Zagłębie Lubin (historia spotkań)

Stal Stalowa Wola - Zagłębie Lubin (historia spotkań)

Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę o godzinie 17. Mecz zapowiada się niezwykle interesująco. Dla lubinian będzie to dopiero druga potyczka w lidze, Stalowcy rozegrają już piąty mecz. W poprzedniej serii gier Stal niespodziewanie pokonała na wyjeździe kielecką Koronę 3:2, Zagłębie wygrało u siebie z Widzewem Łódź 4:3. Poniżej przedstawiamy historię pojedynków obu drużyn.


 

8 sierpnia 1987 r.:
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Lubin 0:1


12 marca 1988 r.:
Zagłębie Lubin - Stal Stalowa Wola 1:0


26 października 1991 r.:
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Lubin 2:1


3 czerwca 1992 r.:
Zagłębie Lubin - Stal Stalowa Wola 0:1


7 sierpnia 1993 r.:
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Lubin 0:0


9 kwietnia 1994 r.:
Zagłębie Lubin - Stal Stalowa Wola 0:1


15 października 1994 r.:
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Lubin 3:1


Do ostatniego pojedynku pomiędzy tymi zespołami doszło 10 maja 1995 roku. Zagłębie Lubin pokonało Stal ze Stalowej Woli 2:1. Spotkanie sędziował Ryszard Wójcik z Opola. Obserwowało je 6500 widzów. Poniżej prezentujemy składy obu zespołów:


Zagłębie Lubin - Stal Stalowa Wola 2:1 (1:1)
0:1 - Jakóbczak 26'
1:1 - Majak 30'
2:1 - Górski 56'


Zagłębie Lubin: Dreszer - Rogowskoj, Kałużny, Nalepka, Lewandowski (65' Jasiński), Baziuk, Górski, Dziarmaga, Przerywacz, Czajkowski (82' Machaj), Majak.


Stal Stalowa Wola: Sejud - Wieprzeć, Olijnyk (67' Dankowski), Boruc, Ożóg, Błażej, Rybak, Jurkowski, Szafran, Jakóbczak, Zając (58' Holc).


Ogółem rozegrano osiem spotkań, z czego:
- zwycięstw Stali: 4
- remisy: 1
- zwycięstw Zagłębia: 3


Stosunek bramek: 8:6 dla Stali.

Źródło: sportowefakty.pl


 

Komentarze (35)

~Maniek | 2008-08-15 00:16

Admin musze Cie pochwalić, mamy zajebistą stronke, wszystko ładne, schludne, przejrzyste. Strona prowadzona na czas, wszystko na bieżąco, informacje o meczu duże, czytelne - myśle że inni mogą nam pozazdrościć. Wielki szacunek dla Ciebie. Pozdrawiam ;-)

~Maniek | 2008-08-15 00:17

A i jeszcze jedno.. dajesz zajebiste zdjęcia przy bieżących aktualnościach, oby tak dalej ;-)

~sisieq | 2008-08-15 01:10

Szczerze powiem, że strona również mi się podoba. Ze strony kibiców, która jest przecież nieoficjalną stroną naszego klubu dowiem się więcej, niż z tej oficjalnej. Szczerze to już nawet nie pamiętam kiedy byłem, na ofi, bo tam kurcze dalej jest wesołych świąt. Coraz lepiej, teraz jeszcze czekam, na reklamy na telebimie i będzie luksusowo.

Pozdrawiam, i życze miłej pracy Adminowi

~Stal ZKS | 2008-08-15 01:51

Jak narazie, tylko jeden telebim, kolo hali, na ktorym nie widac zadnych zapowiedzi... ale z czasem mam nadzieje, ze powstanie wiecej telebinow i cos na nich konkretnego bedzie lecialo. Cos mala mobilizacja widze na Lubin, ale mysle, ze frekwencja bedzie dobra, w koncu kazdy sobie zdaje sprawe z tego, z kim gramy. Do zobaczenia w sobote na Hutniczej.

~fan | 2008-08-15 08:15

zaspiewajmy cos takiego
» LINK
i jeszzce jest dobre co slyszelismy na Eouro 2008 i ostatnio w Kielcach w wykonaniu Korony ( tekst- lalalalalalalalalala ) i tak w kolko

~fan | 2008-08-15 08:23

~stwa | 2008-08-15 09:53

ta pisenka jest zajebisa uczyc sie jej

~aaaa | 2008-08-15 10:32

Wszystko sie pieknie zmienia.. są zapowiedzi meczowe, stronka super prowadzona, typer na stronce, kazda nawet najdrobniejsza informacja dociera do kibicow dzieki stalowka.pl . Powstaje stowarzyszenie, by pomagac klubowi. Na stadionie coraz lepsza atmosfera, coraz wieksza publika. Jednak są jeszcze patologie na stadionie nad ktorymi trzeba popracowac.. np krzeselka na mecze przychodzą dreszcze, chleją wode, wyzywają pilkarzy, a nawet rzucają szklanymi butelkami na murawe! pozatym wiesniaki nie zwracają uwage na to ze to MŁyn prowadzi doping i w meczu z Motorem strasznie pierdolili doping bo musieli sie pokazac wiesniaki. Trzeba tą patologie jakos zwalczyc. Wiadomo ze nikt nie odwazy sie przyjebac takiemu delikwentowi - kamery, dlatego co robic???

~zielony | 2008-08-15 10:35

Fan nie ma co się tego uczyć bo Cracovia to śpiewa już od dawna, lepiej coś swojego wymyślić niż kserować

~zielony | 2008-08-15 10:37

» LINK

tu jest link na pitwierdzenie

~kibic stali | 2008-08-15 11:00

Sobota 16 .08.2008 zapraszamy wszystlich kibicow Stalowki na msze do swiatyni godz 17.00

~M. | 2008-08-15 11:08

i brać ze sobą różańce i resztę stroju liturgicznego (szal, barwy)

~pytanko | 2008-08-15 11:23

Mam pytanko do której jutro przed meczem kasa klubu na mosirze jest otwarta ?

~ZL | 2008-08-15 11:27

zielony Cracovia też to skserowała od nas czyli Zagłębia Lubin. My już to śpiewamy od... 3 lat... Pozdrawiam

~sq | 2008-08-15 11:29

Jak udało mi się dowiedzieć Marek Jarecki nie jest już prezesem, klubu. Ponoć jego stanowisko zajął Leszek Kaczmarski

~marcin | 2008-08-15 11:40

nikt od nikogo nie kseruje, wiele klubow to spiewa ja piernicze nie moge normalnie z niektorymi

~fan | 2008-08-15 12:03

dokładnie. Gdyby wszyscy umieli to byłby fajny efekt. Piłkarze robią podstępy więc i my uczmy się coś nowego i poszerzajmy nasz repertuar ;)

~... | 2008-08-15 12:05

Kserują kserują . Bo jeśli nasi kibice wprowadzą nową całkiem nieznaną przyśpiewke i jadać na mecz STALI Rzeszów ją usłyszysz to znaczy że kibice Mewy Bialej skserowali ta piosenki od was. W Polsce jedyną niekserowaną przyśpiewką jest chyba Broendy Widzewa

~do ZL | 2008-08-15 12:11

Przyjazdzacie do Stalowej??

~noooo | 2008-08-15 13:03

byłem na derbach górnik-ruch i zajebiscie im to wychodziło a jeszcze jakis czas temu nikt tego nie umial, oni kseruja? kurważ ucza sie od najlepszych i nikt nie popuszcza z tego powodu

» LINK

~hehe | 2008-08-15 13:04

fajne to ooo oo oooo oo:D

~stwaa | 2008-08-15 13:26

ma ktos na sprzedasz koszulke polo

~Ojcze | 2008-08-15 13:58

Pielgrzymi ze Stalowej maja lepsza prezentacje na wyjezdzie niz my u siebie. Ponizej kilka fotek :

» LINK

» LINK

» LINK

Z przodu na czarno sama chuliganka -

» LINK

~piotrek | 2008-08-15 13:59

też bym koszulkę kupił

~1938 | 2008-08-15 14:04

Zatorze jak zwykle ma zbiórke o 15.30 pod Piastem ? nic na stronie nie pisze o zbiorce

~fff | 2008-08-15 14:13

he ultrasi z naszej parafi potrafili sie zmobilizowac wszyscy w barwach, jednakowe chusty, koszule nie zabraklo nawet efektownej oprawy z balonow i flagowiska tuz przed ostatnim gwizdkiem:Dwywieszaj a pare flag parafialnych z przodu na czarno faktycznie huliganka.

~marek | 2008-08-15 14:50

Zapraszamy do typowania spotkan pilkarskich na stronie » LINK
Dla zwycięzcy klasyfikacji generalnej-nagroda!

~!@#$ | 2008-08-15 17:02

Hymn

» LINK

Fajnie jak by to puszczali przed meczem xD Podoba wam sie :D?
Lub kiedys to bylo puszczane ?

~xyx | 2008-08-15 17:22

nuta nielza mogla by leciec przy hutniczej pod warunkiem ze najpiew zostana zamontowane jakies wmiare glosniki bo tych z przed wojny to wogole nie slychac ...

~hymn | 2008-08-15 17:22

jakby byla inna melodia to moze by wyszlo nawet fajnie :)

~stalowka | 2008-08-15 17:24

juz to kiedys slyszalem nie wiem czemu nie leci przed meczem oczywiscie inna wersja bo ta sciezka dzwiekowa pozostawia wiele do zycienia a slowa sa ok :)

~hutnik | 2008-08-15 18:14

Lepszy rydz,niż nic.Fakt melodia trochę pod disco-polo,ale na razie nie ma lepszego więc jestem za tym ,jak najbardziej pewny,aby zgrać tę pieśń i zanieść jutro do spikera,niech puści ją przed meczem.Przecież nie musimy tego śpiewać,bo i tak mało kto zna słowa,ale niech to puści przed samym wyjściem zawodników na boisko,może ta pieśń wyzwoli u zawodników Stalówki dodatkowe ambicje i zagrzeje ich do walki.Nam też będzie miło posłuchać.Więc mam prośbę ,niech ktoś zgra ten kawałek i da jutro spikerowi przed meczem,fajnie by było.

~habuh | 2008-08-15 18:15

Co wy śpiewacie
stalówkę my kochamy
co wy śpiewacie
swe serca jej oddamy
co wy śpiewacie
ziomali swoich mamy
co wy śpiewacie
będziemy zawsze z wami!!
LA LA LA LA LA LA
LA LA LA LA
LA LA LA

~bzc | 2008-08-15 18:18

Fakt w Kielcach przed meczem leciały tylko same takie piosenki o koronie i powiem szczerze,że fajnie to brzmiało,marzę ,żeby stworzyć parę pieśni o Stalówce i przed meczem puszczać je,by wyzwolić u piłkarzy i kibiców adrenalinę,by panowała na meczu super atmosfera.Jestem też za tym,by napoczątek tę pieśń puścić jutro przed meczem,mamnadzieję ,że spiker się zgodzi,trzeba z Nim o tym pogadać.

~Damian | 2008-08-15 21:04

Bardzo fajna piosenka, no i slowo tez sa niezle:) Nie zle by to brzmialo gdyby to śpiewał cały stadion ah to by bylo.....:)))))

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (2:0)
2009-09-16
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 41 894 razy
STAL - Lech Poznań (4:1)
2009-09-29
Ilość zdjęć: 77
Wyświetleń: 267 611 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 2 726 razy
STAL - Górnik Zabrze (1:3)
2009-10-03
Ilość zdjęć: 72
Wyświetleń: 165 896 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.04341