Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zarząd Stali odwołał prezesa

Zarząd Stali odwołał prezesa

Marek Jarecki nie pełni już swojej funkcji. Prezydent Stalowej Woli zastanawia się nad sensem wspierania sportu w mieście.
 

Marek Jarecki nie jest już prezesem Zakładowego Klubu Sportowego Stal Stalowa Wola! Został odwołany przez zarząd, chociaż jak sam przyznaje, sam do końca nie wie, dlaczego. Współpracownicy zarzucają mu, że nie mogli z nim dojść do porozumienia w ważnych dla klubu sprawach.
 

Jarecki został odwołany podczas posiedzenia zarządu.
- „Wyrok” odczytał mi członek zarządu, Jerzy Lompe – mówi Marek Jarecki. – Zaproszono mnie na zebranie i przegłosowano. Powód, jaki usłyszałem, to brak współpracy z mojej strony z zarządem.


Źródło: echodnia.eu

Komentarze (57)

~ja | 2008-08-17 21:22

Kozak obrazek !!!!

~ehhh | 2008-08-17 21:25

...i znowu wybiorą kogoś "ze starej paczki"

~... | 2008-08-17 21:29

Głównym prezesem pewnie będzie lumpe albo chmura

~chmura | 2008-08-17 21:31

Jak bedzie chmura prezezesm to na nastepnym meczu spalimy ten zqrzad....nie dla chmury on czym predzej nie z z klubnu odejdzie bo jeszcze wyjda na jaw jego przekrety i nas spuszcza za jakies przekupstwa.

~Stachu | 2008-08-17 21:32

Ciekawi mnie kto będzie następnym prezesem. W sumie troche zaskoczyła mnie ta informacja. Uważam, ze pan Jarecki niezbyt dobrze wywiązywał się z funkcji jaką mu powierzono. A sens wspierania sportu PANIE PREZYDENCIE jest i to duży!!! Bo sport nie jest dla działaczy tylko dla zawodników i kibiców, którzy są także wyborcami. Kibiców-wyborców jest w naszym mieście bardzo dużo. Proszę o tym nie zapominać.

~mmm | 2008-08-17 21:32

Czy sie cieszyćczy płakać okaże się z czasem...

Oby tylko nasz "wspaniały" i "cudowny zarząd z P.Lompem i żaczkiem który sam juz dawno powinien siebie odwołać .. wybierze CZŁOWIEKA MĄDREGO, MENEDZERA który poprowadzi nasz klub w lepsze czasy.

TYLKO aby nie był to kolejny koleś z kolesiowego towarzystwa zarzadu Stali.. .

CI ludzie to niestety jedno wielkie BAGNO tak samo jak nasz "cudowny" PZPN

~Stachu | 2008-08-17 21:35

I jeszcze jedno mam nadzieję podobnie jak i większość, że nowym prezesem niebędzie ktoś z dwójki: Lompe, Chmura. Bo to by było wielkie przegięcie pały.

~Stachu | 2008-08-17 21:38

I dfodam jeszcze trzeciego: pana Żaka.

~Kaczmarski | 2008-08-17 21:39

A ja myślę, że tu chodzi o coś więcej niż powód, który podano oficjalnie. Gdyby powód był taki jak w newsie, to nie dokonali by zmiany w tak nagły sposób... i to jeszcze nie podająć następcy.
Może chodzi o sprawy związane ze sponsoringiem? Czas pokaże
Obawiam się tylko, żę następcą może być ktoś, kogo wymieniacie lub Kaczmarski...bo ktoś to wczoraj napisał... a wtedy Parówa już nawet złotówki nie da, nie mówiąc o remoncie stadionu...

~misiek | 2008-08-17 21:41

Wiadmomo, że by niedał darmozjadom. Nawet jak bym i nie dał włapy złamanego grosza.

~mmm | 2008-08-17 21:41

a moze najlepszym rozwiązaniem bylaby nominacja osoby z poza stalowej nie uwikłanej w zadne kolesiostwo i potrafiacej świerzym obiektywnym okiem spojrzec na to co dzieje sie w klubie

Ale patrzac na nasz zarzad jest to raczej nie mozliwe. Smieszne jest to co Ci panowie wyprawiaja od juz dlugich lat..

~wryy | 2008-08-17 21:42

to sie zrobil szum...jak druzyna gra, jak sie cos dzieje to ktos przyjdzie i cos spieprzy...kasy im sie zachcialo? chmura troche nabral sie w okregowce. te same mordy od kilku lat, rzygac sie chce.. i szkoda ze wszedzie tak jest.. biora przyklad z pzpnu ehhhhhhh:/

~........ | 2008-08-17 21:51

jarecki odszedł, a chmura i lompe za ciosem

~hehe | 2008-08-17 21:55

...a może Likus ze Złomrexu ?? :D

~Racuch | 2008-08-17 21:56

Pan Lucjan Trela na PREZESA.Pozdrawiam

~Stachu | 2008-08-17 21:59

Pan Lucjan byłby dobry. Mam dobry kontakt z prezydentem, ale zapewne nie chce mieszać się w to całe bagno...

~to my kibice | 2008-08-17 22:01

.... jest tylko jedna osoba poważna wsród kibiców "Stalówki" która poważnie by się nadawała na prezesa naszego klubu której na sercu leży dobro tego klubu....

~Stachu | 2008-08-17 22:01

Sorki miałem na myśli, że Pan Lucjan ma dobry kontakt z prezydentam, a nie ja:) Mój błąd, od razu poprawiam się:)

~hehe | 2008-08-17 22:03

Kilka dziwnych okoliczności zauważyłem, które wskazują na to, że prezesem zostanie "człowiek jakiegoś wiekszego sponsora"(jakiego to nie wiem).

1. Ostatnio wszystko bardzo dobrze idzie wręcz rewelacyjnie (mogło to przywołać sponsora bądź przyspieszyc decyzje jakiegos, ktory był blisko i się zastanawial)

2. Prezydent moze nie bedzie inwestowal w sport bo nie bedzie musial ?? :D

3. Ogolnie, coraz więcej sponsorów

4. perspektywa nowego stadionu :) też może przyciągnąć sponsora

5. akurat taka decyzja po meczu z Zagłebiem (pokazany charakter itp.)

OGÓLNIE JAK NARAZIE WSZYSTKO SZŁO REWELACYJNIE W TYM SEZONIE ! i nagle taka zmiana

~sq | 2008-08-17 22:06

Możliwe, jest to co mówi mój przedmówca. Jednak ja wiem, z poważnego źródła, które jest związane z klubem, że prezesem, został bądź ma zostać Lesek Kaczmarski

~do wyzej | 2008-08-17 22:09

Z informacji jakie posiadam kolega ma w 100 procentqach racje. POczekajcie d oŚrody wtedy bedziecie mile zaskoczeni :)

Powiem tak głowy tego jareckiego zadądał inwestor. PO nim pojedzie głowa jeszcze kliku innych ludzi. Idzie w dobrym kierunku...poczekajc ie

~kibic | 2008-08-17 22:10

mam nadzieje ze doczekam sie jeszcze czasów kiedy bedziemy chodzili na stalówke grającą w ekstraklasie. Życze tego sobie i wszystkim kibicom STALÓWKI.... OD ZAWSZE I NA ZAWSZE TYLKO STAL STALOWA WOLA

~sas | 2008-08-17 22:12

\"Powiem tak głowy tego jareckiego zadądał inwestor. PO nim pojedzie głowa jeszcze kliku innych ludzi. Idzie w dobrym kierunku...poczekajc ie\"a może tak na polski to przetłumaczysz?

~mmm | 2008-08-17 22:16

oby wszystko co piszcie mialo odwzorowanie w niedalekiej przyszłości
A wtedy skończa sie chude lata w stalowowolskim sporcie

I okaze sie ze stadion na 10-11tys ludzi bedzie za maly. Teraz juz sa mecze z 5tys widownia, a gdyby tak z gory wiadomo bylo ze bedziemy walczyc o wyzsze cele widownia bylaby zdecydowanie wyzsza.

Pozyjemy zobaczymy, ale Stal jest klubem godnym tego aby wyjsc juz z tego dlugiego marazmu.

~Stalówka | 2008-08-17 22:20

Usuniecie jednej osoby nic nie zmieni,moim zdaniem trzeba wymienić cały zarząd.W tej chwili zasiadaja tam osoby które nie dbają o dobro klubu ,lecz o swój interes.Dopóki tak będzie nie widzę szans na coś lepszego i na znalezienie jakiegoś sponsora.

~Stachu | 2008-08-17 22:23

Usunięcie Jareckiego z tej funkcji to podstawa, on akurat najmniej pracował na rzecz klubu.

~do wyzej | 2008-08-17 22:26

Na stalową wole stadion na 15 tysiecy jest w 100 procentach wystarczajacy. Moze byc nawet tak jak projekt zakłada 12 tysiecy jest ok według mnie.
Ok na niektóre mecze bedzie chciało pewnie wejsc i z 15-18 tysiecy ale na cały sezon nawet jak bedziemy w extraklasie zeby przychodziło po 12 tysiecy bedzie sukces.
pozdrawiam.

Ja osobiscie jest za tym zeby wybudowali stadion na 13 tysiecy.

~zks | 2008-08-17 22:35

Jareckiego zwolnili w czwartek o 14,także to było przed meczem z Lubinem,Kaczmarski natomiast jest TYMCZASOWYM prezesem,aż kogoś nie znajdą,bardzo cgciałbym się mile zaskoczyć,że może to jednak ten ZŁOMREX wchodzi do klubu,dlatego po kolei muszą polecieć głowy.Teraz czas na Chmurę,Kwiatka,Lumpe go Żaka.Po co tacy ludzie będą mącić w klubie

~zks | 2008-08-17 23:51

w jaki sposób kaczmarski pogodzi funkcję prezesa i trenera koszykówki?? pomimo iż to ma być niby tylko tymczasowa funkcja??

~gówno | 2008-08-18 00:19

a gdzie są ci co mówili że chcą podwyżek teraz to lód po kulki co ?????????

~Seba | 2008-08-18 01:11

Oby nastały Świetlane czasy dla STALÓWKI i jej Kibiców !! POzdrawiam !!

~majkel | 2008-08-18 02:01

A skąd macie info, że prezesem ma zostać ktoś to jest, albo chce być sponsorem stalówki? Rozumiem nie moja sprawa, ale czy to prawda, a nie jakiś kit. Oby było tak jak mówicie. I chciałbym pochwalić tu admina - zarąbiste jest to zdjęcie!

~.... | 2008-08-18 08:22

Nie ludzcie sie ze nastaly lepsze czasy.

Zwolnienie Jareckiego to inny powod jak wejscie sponsora itp :(

Niestety w tym wypadku to byla zla decyzja - bo prezydent chcial dac na kosza 400 tys. zl i miec 2 swoich ludzi w klubie - dzieki temu z obecnego budzetu kasa poszlaby glownie na pilke.
Ale niestety prezydentowi nie spodobalo sie to zwolnienie i chyba nie bedzie tej kasy od niego.

~do wyzej | 2008-08-18 08:31

Tu jakis głupi jestes nie wiem skad jestes koles ale napwno nie rodowity Stalowiak. Ok jak juz jests to nie znasz sie na klubie.

Powiem jedno ten koles załugiwał na wyjebanie go od samego początku jak został prezesem.

A brakiem nieudolnosci jego pracy są obchody 70-lecia klubu. On go mial zorganiowac to była jego gestia i jak pamietam jeszcze w TV mówił co to nie będą za obchody i ze narazie jest tajemnicą przeciwnik.

Kretyn i tyle.Zero słow do jego pracy. A wy sie wreszcie otrząsnijcie w stalowej koszykówka i extraklasa????

Zapomnijcie to trzba jebuckich pieniędzy.Skad one sie znajdą>>>>

Zaraz mi powie nie jeden ze rozwiazac piłke. A ja mówie wara od piłki. Jak wybuduja stadion tu bedzie przychodzic na mecze po 8-10 tys ludzi + prawa za transmisje ect.

A na kosza 2,5 tys???? Co w tym za biznes??Obdzcie sie wreszcze. Ja jestem za tym zeby oni grali ale nie w extraklasie. Nas nie stac na taki komfort jak jest w dużych miastach.
Niech sie wezma za szkolenie młodzierzy... bo z tym osostnio to lipa nie widac nastepców jareckiego, pydycha ect.

~kolin | 2008-08-18 09:08

jesli chodzi o szkolenie mlodziezy w pilce noznej to tez nie widac nastepcow:)
ZKS to nie tlyko pilka nozna ale i tez koszykowka.
mimo zlej sytuacji finansowej klub sie trzyma mocno i tak:) marzy mi sie STalowka w ekstraklasie jak i koszykarze w basket lidze:)

~los | 2008-08-18 11:19

Moj przedmowca: \"do wyzej\" ma racje... Najlepszym rozwiązaniem w zaistnialej sytuacji (bardzo skromny budzet) byłoby rozwiązanie którejś z sekcji.. w przeciwnym razie zarowno w pilce noznej jak i w koszykowce bedziemy tylko i wylączcie przeciętniakami. Ja bez zawahania zrezygnowalbym z koszykowki... dlaczego?? Pilka nozna jest nr 1 na calym swiecie i niedopuszczalnym jest by nie bylo sekcji pilkarskiej w miescie Stalowa Wola. Pozatym koszykowka to bardzo nudny sport a rozgrywki ligowe prowadzone są fatalnie. Gra sie przez caly sezon o nic. Mecze są niesamowicie nudne, bo wiadomo ze wystarczy sie tylko zalapac na pierwszą 8-mke i i tak wszystko od nowa sie rozpoczyna w play-offach. I nie mowcie ze walczy sie o jak najlepsze miejsce by w play-offach grac z jak najslabszą druzyną, bo to glupie gadanie. Popatrzcie na Stal rok temu, ktore miejsce miala po sezonie zasadniczym, a niemalze sprawila sensacje i awansowala. Podobnie jest w hokeju.. Najczesciej mistrzem są druzyny ktore przed playoffami zajely miejsce 6, 7. Wiec po co grac caly sezon na 100%??? Idiotycznosc koszykowki zostala potwierdzona w playoffach ze Zniczem Jaroslaw.. po 4 meczach (2 w Jaroslawiu, 2 w STW) bylo 2-2 i do dzis nie rozumie dlaczego decydujący mecz rozegrany zostal w Jaroslawiu.. to są jakies kpiny!. W pilce noznej byloby to niedopuszczalne.. Nastepnym zenującym zjawiskiem w koszykowce są dzikie karty. Dzis moge zalozyc klub i po odpowiedniej oplacie moge grac w DBE... tragedia!. Noi na koniec rzecz najwazniejsza: nawet jesli wywalczysz awans to musisz miec whuj kasy \"tzw gwarancja finansowa\". Niewiem ile to musi byc miliionow ale wiem, ze nie ma szans by Stal tyle miala. Wiec nasuwa sie pytanie: czy jest sens grac w tej lidze koszykarskiej???.

~do los | 2008-08-18 11:57

Sorry ale nie masz racji. Widać, że nie za bardzo interesujesz się koszem, tylko wtedy gdy grają z Siarką. Po piewrsze piłka nożna wcale nie jest nr 1 na świecie. Powiedz to w USA to cię wyśmieją. Po drugie koszykówka nie jest nudnym sportem, jest dużo bardziej ciekawszym niż piłka nożna gdzie czasami wyniki 0:0 pada a gra to kopanina w takim meczu na poziomiew b klasy. W sezonie nie gra się o nic jak Ci się wydaje. I wcale nie jest tak łatwo załapać się do "8" I właśnie o to chodzi, żeby sprawić niespodziankę będąc drużyną teoretycznie słabszą, tak jak to robią w tej chwili piłkarze. Owielu lat jest tak w koszu jest tak, pierwsze gra mecze gra się np. na wyjeździe, na następne 2 mecze u siebie, w przypadku remisu 2-2 rywalizacja wraca do miasta w którym się grało za pierwszym razem. Zgadzam się z Tobą, że dzikie karty to jest błąd i trzeba je zlikwidować. Ale jesli chodzi o kase to nawet sekcja piłki nożnej w Stali musi mieć gwarancje finansowe na grę w nowej I lidze, bo nikt by nie chciał tu grać! A sens istnienia kosza jest, bo kosz swięcił tryumfy większe w ekstraklasie od piłki nożnej.

~ciekawostka | 2008-08-18 12:55

w USA nawet jak powiesz ze Londyn jest stolica Anglii tez cie wysmieja,kogo obchodzi ta ciemnota??
tak czy inaczej nie jestem fanem kosza ale jak by byl konkretny sponsor mogly by dzialac dwie sekcje

~zidan | 2008-08-18 15:01

staluwka poczebuiy sponsora dobrego do lepszei gry

~latający | 2008-08-18 15:36

UWOLNIJCIE SPORT OD POLITYKI!!!
KIBICE ZRÓBMY COŚ Z TYM!
Dajmy znak ze jesteśmy przeciwni temu!
Niech w swoje brudne interesy i walki o stołki nie mieszają sportu który jak sami widźcie wreszcie odnosi sukcesy w naszym mieście! Nie pozwólmy tego zmarnować.

SPORT TAK! POLITYKA NIE!

~latający | 2008-08-18 15:38

PREZYDENT NIE DA PIENIEDZY DOPOKI, PAJACE BEDA SIEDZIELI W ZARZADZIE.

~ciekawostka | 2008-08-18 15:43

prezydent nie da pieniedzy dopoki w ryj nie wylapie;) sam sie wypowiadal ze nie lubi pilki noznej wiec klamka zapadla.Prezesow i zarzad trzeba zmienis tak czy inaczej

~om | 2008-08-18 16:49

ludzie odwalcie się od Żaka przeciez to on i jego firma jpłaci wynagrodzenia większosci drużyny.Jak chcecie go wyrzucić to kto będzie finansował piłkarzy? Taki jest realizm niestety .Jeżeli nie będzie strategicznego sponsora to p.żak musi być czy się komuś podoba czy nie.

~hehe | 2008-08-18 17:41

firma pana ŻAKA, tak... ciekawe od kiedy to jest jego firma, moze powiecie jeszcze ze klub jest jego wlasnościa buhbuhabhuaubuabhu

A co do piatego meczu w playoff oraz sensie grania aby załapać sie do ósemki. A to w koszykówce jest tak ze jak sie grało przez cały sezon dobrze i sie wygrywało, było sie lepszym w fazie zasadniczej tak wtedy piaty decydujacy mecz gra sie u siebie. I nic w tym bulwersującego być nie może, a od koszykówki wszyscy sie odpierdo.....lcie!!! !

Choć jestem od zawsze kibicem obydwu tych sekcji i na meczach piłkarskich bywałem więcej razy stwierdzić mogę ze koszykówka jest sportem zbyt skomplikowanym aby wielu z kretynów mogło go zrozumieć.

A dyskusja jaka sie toczyła na tym forum juz wiele razy co jest lepsze koszykówka czy piłka nożna to można porównywać do dyskusji wyższości piwa nad wódką. PRzytaczam takie proste porównanie bo wielu by innego nie zrozumiało. i tak watpie ze takie proste zrozumie...

~kijos | 2008-08-18 18:18

KOTULSKI NA PREZESA ..to jest to.

~korpodoprok | 2008-08-18 20:00

jak ten baran kotulski zostanie prezesem to nasza Stalówka przestanie w niedlugim czasie istniec, do tego nieszczescia dopuscic nie mozna!! !! !!

~do kijos | 2008-08-18 20:23

daj chlopie spokoj jak juz napisal kolega wyzej kotulski to nieporozumienie!!!!! !!!!!!!

~do hehe | 2008-08-18 20:32

gamoniu jak zwał tak zwał ale on jest szefem Wodexu który płaci piłkarzom i tyle gamoniu do szkoły albo do szewca kołki prostować./Ale napewno to powiedzenie dla ciebie za mądre,nieuku./ Przepraszam za te słowa ale coś trzeba wiedzieć o zasadach finansowania żeby zabierać jakiś głos na temat Żaka.

~majkel | 2008-08-18 21:02

Chyba coś się z tym Złomrexem dziać zaczyna. Na stadionie są reklamy tej firmy, więc kto wie. A na prezesa to tylko Lucjan Trela i nikt więcej. Powstało przecież to stowarzyszenie kibiców. Jak będzie startował ktoś kto waszym zdaniem wzbudza podejrzenia no to go przegłosujecie i spokój. Chłopaki dacie radę!

~kibic | 2008-08-18 22:04

Zak jest prezesem wodexsu a on jest własnościa klubu i żadna łaska z jego strony ,może zmienic i prezesa wodexsu i będą lepsze pieniądze dla klubu

~wk | 2008-08-18 22:13

1.)Wodex daje ile moze - nie w tym rzecz zeby zmieniac prezesa Wodexu.
2.) Rzecz niezrozumiała jesli chodzi o prezydenta i jego deklaracje wspierania sekcji koszykowki. Powiazał ją z osoba prezesa Jareckiego. Tego nie rozumiem - czy dawał kase dla Jareckiego czy na sport.
3.) Czy dojdziemy do prawdy - dlaczego zwolniono Jareckiego - pewnie nie. Mozemy sobie gdybac - czy chodzi o polityczny konflikt na lini Zak - Prezio, czy tez o nowego sponsora, a moze tylko o to zeby siedziec na dupie i nic nie robic - a wyniki jakie Stal osiaga obecnie i moze osiagnac w koszykowce - zagrazały stabilnemu pierdzeniu w stołek. Bo awans oznacza ciezka prace w poszukiwaniu sponsorów. A po co jak mozna popijac wodeczke w klubie i miec spokojna kasiurke.
4.) Czas pokaze - do kolegi z postu co klubie kibica i głosowaniu na zarzadzie - prosze wyjasnij o co chodzi i jakie sa mozliowsci. Bo jestem ciekawy tego jakie sa opcje. Dzieki za info.

~bober | 2008-08-18 22:52

wiem!wiem! dlaczego odwołano prezesa? bo stalówka zdobyła już za dużo punktów

~.... | 2008-08-18 22:58

Zdobyła za dużo punktów i za dużo dziadki będą musieli piłkarzom zapłacić.Niestety nie zostanie nic na jabola.Żak chyba dostanie zawału jak będzie tyle kasy musiał zapłacić,jako premię za wygrane mecze.Założę się ,że teraz będą im kazali ze 3 razy przegrać,żeby wodex nie zbankrutował.

~majkel | 2008-08-18 23:19

Nie wiem co można dokładnie zrobić, ale ktoś kiedyś tłumaczył, że to stowarzyszenie powstało w takim celu by na wyborach na prezesa klubu przegłosowywać osoby, które się nie podobają temu stowarzyszeniu. Ja bym przegłosowywał każdego z rady. A z tym Złomrexem coś musi być skoro są reklamy firmy na naszym stadionie. A piłkarze mają zarąbiście podpisane kontrakty - jeżeli po rundzie jesiennej będą mieli miejsca od 1 do 3 to każdy piłkarz dostaje premie. Uwaga - 30000 zł!!!! I co mają się nie starać?

~michal | 2008-08-19 10:04

prezydent chce pomoc stali » LINK

~mirek | 2008-08-19 20:18

czytam te wasze wpisy i smiac mi sie chce. Wy się mienicie kibicami Stali? jestescie biedni bo jesteście glupi a glupi jestescie bo podstawowych rzeczy o WASZYM ukochanym Klubie nie wiecie! ciekawi mnie jaka jest średnia wieku tych co się tak tu wymądrzają. Od 4 lat czytam te wpisy i nie mogę uwierzyc w to co czytam. Gdyby nawet Stal doszła do szczytów swoich sportowych możliwości to Wy i tak pieprzylibyście jak nakręceni te glupoty o zmianie zarządu i o lepszych czasach...Pytanie podstawowe czego oczekujecie od Waszej ukochanej Stalowki? bo ja po czterech latach czytania tych bredni nie wiem i pewnie sie przez następne 4 nie dowiem....Kibice od siedmiu boleści! Jesteście jak stare dewoty i obawiam się ,że Wam to nawet super ekstra zajebista liga by nie wystarczyla. Zanim zaczniecie tu wypisywac te Wasze idiotyzmy to wysilcie te wasze super madre mozgi i dowiedzcie sie wiecej o waszej stalowce i nie pieprzcie na okraglo o zmianie zarzadu bo juz mi sie rzygac chce jak to czytam

~do mirek | 2008-08-19 22:13

A Ty co Mirek,może nazywasz się Edward Chmura,co?Zarząd NIE dla starych betonów!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 111 531 razy
Rozwój Katowice - STAL (2:2)
2017-03-25
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 1 231 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 7 883 razy
Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 10 665 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.04851