Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wywiad z pomocnikiem Stalówki - Kamilem Karczem

Wywiad z pomocnikiem Stalówki - Kamilem Karczem

21-letni Kamil Karcz czuje się w zespole Stali Stalowa Wola coraz pewniej. Rozkręca się z meczu na mecz.
 

Pozyskany z Cracovii Kraków, wychowanek Beskidu Andrychów rozkręca się z meczu na mecz i powoli staje się coraz ważniejszym „ogniwem” w stalowowolskiej ekipie.
 

Arkadiusz Kielar: * Wygraliście z jednym z kandydatów do awansu, rywale w pierwszej lidze mogą zacząć się was już bać na dobre. Czy wasza wygrana z Zagłębiem jest sensacją?
 

Kamil Karcz: - Z punktu widzenia Zagłębia - tak (śmiech). Zagraliśmy naprawdę niezły mecz, rywale pozwolili nam rozwijać ataki i zdołaliśmy strzelić gola na wagę trzech punktów. Nasze zwycięstwo było zasłużone.
 

* Jakie były założenia taktyczne na to spotkanie?
 

- Przede wszystkim takie, by nie stracić bramki. Bo my zawsze coś strzelamy, ale i pozwalaliśmy do tej pory zdobywać gole rywalom. Tym razem obyło się bez strat, zadanie wykonaliśmy w stu procentach.
 

* Mało kto spodziewał się, że początek sezonu będziecie mieć aż tak rewelacyjny.
 

- To prawda, pewnie i my nie spodziewaliśmy się, że będziemy mieć 12 punktów po pięciu pierwszych spotkaniach w sezonie. Ale spokojnie, nie mówmy teraz od razu, że będziemy walczyć o jakieś najwyższe cele w rozgrywkach. Po prostu skupmy się na kolejnych spotkaniach.
 

 


* Widać, że czuje się pan w stalowowolskiej drużynie coraz pewniej. I od roli rezerwowego wyrasta pan teraz na czołowego zawodnika „Stalówki”.
 

- Na pewno nie czuję się pewniakiem w pierwszej „jedenastce” i o tym, że gram w podstawowym składzie decyduje trener. Ale faktycznie, gra mi się coraz lepiej w Stali, po kilku spotkaniach nabrałem większej pewności. W meczu z Zagłębiem w końcówce meczu poczułem jednak ból w nodze i musiałem zejść przedwcześnie z boiska, nie warto było ryzykować. Ale mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.
 

* Mieszka pan w hotelu Stal, jest daleko od rodziny. Tęskni pan za bliskimi?
 

- Oczywiście, tęsknię za rodziną i moją dziewczyną Justyną. Nie bardzo jest jednak możliwość, by sprowadzić ją do Stalowej Woli. Bo studiuje dziennie w Krakowie.


Źródło: echodnia.eu
Zdjęcie: 90minut.pl

Komentarze (16)

~lalo | 2008-08-18 23:01

szacunek koles zaajebiscie grasz i jak najduzej masz zostac ew naszej stalowce

~co ze specem | 2008-08-18 23:03

Chłopaki działajcie coć z tym specem do Łodzi,bo czs ucieka,a jeszcze może uda coś się wytargować.Mimo wszystko uważam,że spec powinien być ,to ciul że trochę drożej,aytokarem może wyjdzie ze 2 dychy taniej,ale pociągiem napewno więcej Nas pojedzie.Także róbcie coś i działajcie,bo trzeba wiedzieć co i jak ,przecież trzba hajs zbierać.

~kebobi | 2008-08-18 23:09

jak dla mnie karcz to zdecydowanie najlepszy zawodnik naszego zespołu w dotychczasowych spotkaniach. takiego kogoś nam było trzeba : szybki, potrafi minąć obrońcę i dograć piłkę. naprawę fajnie się go ogląda. przydałby się taki sam zawodnik na drugą stronę pomocy i byłoby super.
ogólnie jak do tej pory to tak:
bramkarz : raczej pewny punkt, aczkoliwek raz na jakiś czas zdarza mu się błąd ( ale kto ich nie popełnia? )
obrona: po ostanim meczu z zagłębiem to wg. mnie nasza najmocniejsza formacja. przez cały mecz z takim rywalem bez błędu
pomoc : no karcz szaleje z prawej w środu czyści uwakwe, trela może mniej widoczny ale liczbę asyst ma imponującą, a tadzio to tadzio - nie gra fenomenalnie, ale to taki wieczny czarny koń - strzeli z 20 metrów i gol:)
atak: walat się chyba nie sprawdza jak narazie ale salami sobie radzi bardzo fajnie:)
trener do tego 1 klasa więc oby tak dalej:)

~Stal ZKS | 2008-08-18 23:53

Ciekawe jestem kto Jareckiego zastapi, a Karcz gra naprawde dobrze, w pierwszych meczach troche sie motal, ale chlopak sie rozkrerca pozytywnie... oby tak dalej, takich zawodnikow nam potrzeba !

~majkel | 2008-08-19 00:21

Dzisiaj 21 urodziny obchodzi nasz pomocnik Jonasz Jeżewski. No myślę, że udane ma urodziny ze Stalówką :)

~PoRęBy | 2008-08-19 04:39

» LINK

100 lat Karczu!! i 100 bramek w Stalówce :)

~kamilo | 2008-08-19 04:43

wszystkiego najleprzego KARCZU !!!

~....m..... | 2008-08-19 06:43

Naszym klubem Zks
Cała Polska o tym wie,
Że zielona armia ta,
To kibice stalowki.
La la a la la...

moze to zaspiewac...????

~bbbb | 2008-08-19 07:03

wszystkiego naj i pierwszej bramki:)

~KIBIC | 2008-08-19 07:07

W stalowowolskim MOSiR inwestycja goni inwestycję. Do 2013 roku ma powstać nowoczesny piłkarski stadion.


Do końca sierpnia ma zakończyć się remont holu w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli i na początku września mieszkańcy będą mogli ponownie korzystać z krytego basenu. MOSiR czeka również realizacja kilka innych inwestycji, w tym sztucznej murawy na stadionie przy ulicy Hutniczej.

- Remont musimy zakończyć do końca sierpnia, gonimy z pracami – mówi Tadeusz Duszyński, dyrektor MOSiR w Stalowej Woli. – We wrześniu rozpocznie się bezpłatna nauka pływania dla dzieci ze stalowowolskich szkół podstawowych z klas drugich i trzecich, uzyskaliśmy na to wraz z Wydziałem Oświaty Urzędu Miasta w Stalowej Woli pieniądze z ministerstwa sportu, 90 tysięcy złotych.

~STAL ZKS | 2008-08-19 09:42

» LINK
Jonaż też ma dzisiaj urodzinki :)
najlepszego chlopaki!
duuuużo bram dla Stali!

~michal | 2008-08-19 10:03

prezydent chce pomoc stali » LINK

~sisieq | 2008-08-19 10:04

Tak jak mówiłem, Kaczmarski zastąpił Jareckiego na wwwstalstw.pl pisze wszystko

~xsss | 2008-08-19 11:00

wszystkiego naj Karczu&Jonasz

~Dyer | 2008-08-19 15:53

Pisanie, ze Walat sie na razie nie sprawdza jest stwierdzeniem mocno na wyrost. Pomijam juz fakt, ze jest sporo za wczesnie zeby oceniac przydatnosc poszczegolnych zawodnikow. Ja tam osobiscie nie mam do Tomka najmniejszych zastrzezen. Nie ma co liczyc, ze strzeli tyle bramek co w zeszlym sezonie. Nie ta liga po prostu, do tego nie gra na pozycji wysunietego napastnika (ta role pelni u nas Salami), a w meczu z Odra gral na skrzydle. Jego zdobycz bramkowa po prostu musi byc mniejsza. Jednak widac, ze gosc ma papiery na gre, do tego jest dosc uniwersalny co ma spore znaczenie, biorac pod uwage nasza sytuacje kadrowa. Zauwazcie tez, ze przeskoczyl do duzo trudniejszej klasy rozgrywkowej, zmienil klub wiec sila rzeczy trzeba mu dac troche wiecej czasu. I tak juz zdazyl zapewnic nam trzy punkty w meczu z Motorem :)

~TSP | 2008-08-20 09:53

jestem potwornie zdziwiony ze taka szara stalowka idzie tak do przodu ale Podeskidzie liderem jest i za chujgo go nie oddamy

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 21 444 razy
STAL - Lech Poznań (4:1)
2009-09-29
Ilość zdjęć: 77
Wyświetleń: 267 610 razy
STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 22 904 razy
STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 28 538 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.04235