Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie SKSSW

Spotkanie SKSSW

Najbliższe spotkanie SKSSW odbędzie się w piątek tj. 22 sierpnia o godzinie 19:00 na stadionie przy ulicy H15 (trybuna kryta).
Więcej informacji na temat SKSSW znajduje się na naszym forum pod adresem http://forum.stalowka.pl/forum13.html .

Zapraszamy.

Komentarze (12)

~Dom | 2008-08-21 09:56

wczoraj leciała kolejka Widzew - Warta i nawet nic nie było pisane ze mozna obstawiac a co dopiero zeby byl aktualny ranking

~ale | 2008-08-21 11:13

bo ten mecz juz był obstawiany

~david | 2008-08-21 12:39

Nasz zarząd powinien sie jeszcze dobrze zastanowić nad jednty lub dwoma napastnikami. tacy zawodnicy jak Fabianowski , Nakamula lub Męzyk napewno by sie nam przydali. Szczególnie Męzyk to uznany napastnik którego mozna wziasć bez sumy odstępnego.

~typper | 2008-08-21 12:42

Zyjecie wogule z tym typperem czy jak jutro mecze a tutaj nic nie gotowe;//////

~do dawid | 2008-08-21 12:43

Przeztań i w wszyscy z tym Fabio=planecizrzem. Precz z nim. Natomiast nakuma. Owszew. Pozatym jak bedzie wiecej graczy afrykańskich np. 3 bedzie im raźniej i lepiej. To beda efekty na boisku.
I niech ktos mi pisze ze czym wiecej to beda wiecej balowac... to tylko polacy potrafia... ja ich widzialem na dyskotece i nawet łyczka alkoholu nie tkneli.Ale widac pozniej to na boisku.
A fabian baluje a pozniej gra i widac efekty.

To nie nmietek ożóg ....i nigdy nikt go w tym nie pobije...

~Old fan | 2008-08-21 12:45

fabianowski niech sie nawet nie pokazuje na Hutniczej nikt go tu nie prosi !

~Karol | 2008-08-21 13:04

Chciałbym poruszyć dwie bardzo wazne kwestie dotyczace rozgrywania meczów na naszym stadionie a mianowicie nagłosnienie na meczach i bramy wejścia i wyjscia na stadion. Jeśli chodzi o nagłośnienie to tak fatalnego jak jest u nas to nie ma chyba na zadnych stadionach centralnego szczebla rozgrywek. GŁOŚNIKÓW jest ZDECYDOWANIE ZA MAŁO i praktycznie nic z nich nie słychać. Praktycznie na kazdej trybunie sytuacja jest nieciekawa. A kolejna sprawa dotyczy wchodzenia i wychodzenia na stadion przed i po meczach -MASAKRA. Zdecydowanie za mało bramek przez które można wygodnie i spokojnie przechodzic. Nie daj Boze gdyby sie coś stało na stadionie i trzeba by było szybko ewakuować ludzi to by sie wszyscy tratowali na wzajem. Wystarczy tylko zobaczyć co sie dzieje po meczach jak wszyscy na raz opuszczają stadion. Tłok i straszliwy scisk. A jaki jest problem zrobic dodatkowe bramki od ulicy Hutniczej , dodatkowe bramki od sektora B , a po meczu otwierać całą bramę wjazdowa na stadion a nie tylko waska bramkę przy głównym wejściu na stadion. Mam nadzieje ze te sprawy pozostaną głośno poruszone i osoby z zarządu klubu szybko sie tymi sprawami zajmną. Pozdrawiam wszystkich kibiców STALÓWKI

~stal | 2008-08-21 15:09

wszytsko wporzodku tylko zaden z nich nie przyjdzie

fabian ostatnio w kmicie bramke walnal i raczej zostaje

Nakaloume przeszedl z Hetmana do Górnika Łeczna i tam gra

Mezyk wrocil do Sandecji odbudowac formę

Musimy szukac innych wzmocnien, zreszta Fabiana pamietamy jak wystawil nas do wiatru ! mysle ze nie tylko kibice ale rowniez zarzad nie patrzy mu przychylnie.

W okocimskim strzela Szczoczasz jak na zawolanie - moze warto jemu sie przygladnac ?? W Wolbromie jest Rak Jarosław ktory rowniez duzo strzela no i Kelechi Zeal Iheanacho w KSZO ktory tez niezle sobie radzi.

~Robert | 2008-08-21 15:51

czesc wam wszystkim odnosnie tych transferow co niby by mieli grac w stalowce to juz ci nie bedzie stalowa ta runde dogra juz w takim skladzie jaki ma niestety bo trener stalowki mowil w wywiadzie dla dla poniedzialkowego echa dnia ze juz klubowi dzialacze stalowki nie maja niestety pieniedzy na zakontraktowanie jeszcze kogos nowego wiec trzeba liczyc na to co mamy a narazie jak widac jest bardzo dobrze

~elo520 | 2008-08-21 17:00

PO CO SPROWADZAC NIEWIADOMO KOGO JAKIES GWIAZDY CO BEDA WOLAC PO 7 TYSIECY NA łEB JAK MAM UTALENTOWANYCH CHLOPAKOW W OKREGOWCE CZY 4 LIDZE PODKARPACKIEJ TAKI SOBILO GRA CHLOPAK TERAZ W PYSZNICY A MYSLE ZE AMBICJE I UMIEJETNOSCI MA SMIALO NA STALOWKE I DALBY RADE TO SAMO JUDA W SARZYNIE CZY DRABIK W NISKU SIE MARNUJE , NAPRAWDE WYSTARCZY SIE PRZYPATRZEC !

~luk | 2008-08-21 18:32

koledzy potrzebuje na jutro nowej koszulki Stalowki w rozmierze xl pilna sprawa prosze o odpowiedzi

~hm | 2008-08-22 18:05

jakos slabe zainteresowanie spotkaniem na forum, niestety a sprawy w klubie dzieja sie wazne

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3353) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1367) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Polonia Warszawa - STAL (3:0)
2007-03-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 54 984 razy
Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 21 488 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 41 399 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:2)
2012-05-19
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 247 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01621