Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kto w Stali boi się jawności?

Kto w Stali boi się jawności?

ZKS Stal Stalowa Wola zaprasza prezydenta miasta do zarządu sekcji koszykówki. W zamian oczekuje 400 tysięcy złotych z miejskiej kasy.


Prezydent propozycję nazwał kpiną, ale chce jeszcze z klubem rozmawiać. Rozmowy odbędą się prawdopodobnie jutro.


Bomba wybuchła, gdy prezydent Andrzej Szlęzak chciał dofinansować stalowowolską koszykówkę. W zamian za 400 tys. zł domagał się dla swoich przedstawicieli dwóch miejsc w siedmioosobowym zarządzie klubu.


- Daję publiczne pieniądze i chcę wiedzieć, jak są one konsumowane - uzasadniał.


Klub pieniądze był gotów przyjąć, ale o miejscach w zarządzie dla ludzi Szlęzaka nie chce słyszeć. Teraz na piśmie zaproponował mu nawet więcej miejsc, ale w zarządzie sekcji koszykówki. Problem w tym, że takiego zarządu... nie ma. W środę mają się odbyć kolejne rozmowy, ale włodarz miasta odnosi się do nich sceptycznie.


- Przecież tu nawet ślepy zauważy, że ktoś w klubie boi się jawności - dodaje Szlęzak. - Ja wcale nie muszę tych pieniędzy dawać ZKS Stal. Z pocałowaniem ręki wezmą je inne kluby.



Źródło: gcnowiny.pl

Komentarze (25)

~Okulickiego | 2008-08-26 22:31

Już byś miał Durniu jeden Slęzaku umiar i nie pieprzył byś o wielkiej trosce o publiczne pieniędze ! jak chcesz pomóc to pomóż a nie trąbisz wokoło jaki to z Ciebie dobrodziej !!! Buc jesteś i takim pozostaniesz bo zamiast troszczyc się o Stalówkę to mądrzysz się wokoło jacy tam są nieudacznicy ... Oni sami sobie taką sytuację zrobili ....i My kibice wypierdolimy ich prędzej czy później ale nie chcemy tez abyś swoje łapska pchał do klubu i tak jak powiedziałeś " inni wezmą " to prosze bardzo !
A Wy kibice nie widzicie że to są personalne gierki i to bardzo źle wróży , bo nie ma tu miejsce na ZGODę tylko na wzajemne odbijanie piłeczki i wkurwianie kibiców nowymi pomysłami a w gruncie rzeczy to jeszcze nic nikomu nikt nie dał !!!

~jaro | 2008-08-26 22:38

może i masz rację - a niech to szlag trafi !

~Stal | 2008-08-26 22:39

brawa Piotr!
» LINK

~Kikol | 2008-08-26 22:47

Brawo ciekawe jaki inny klub on chce sponsorowac...

~Stal | 2008-08-26 22:55

np. biegaczy
stzrelaczy i duzo innych jest klubow w stw

~bla bla | 2008-08-26 22:58

victoria, sparta- te lekkoatletyczne.

~stary | 2008-08-26 23:04

Slezak ma racje nasi dzialacze to banda oszustow tak bylo od zawsze tak jest i dzis oni wszystcy powini siedziedz za machlojki.(niestety panowie taka jest prawda)

~zbycho | 2008-08-26 23:09

Po pierwsze (do Okulickiego) trzeba szanować każdego kto chce wspomóc stalówkę, po drugie a czego ma Prezydent nie ma martwić się o pieniądze podatników ?? a właśnie ma się martwić o pieniądze bo to jego zasrany obowiązek. Po trzecie "My kibice wypierdolimy nieudaczników" - ciekawe kiedy ?? pierdolicie już od tamtego sezonu i gówno możecie i robicie. Po czwarte tu masz racje to są gierki ale zarząd naważył tego piwa i teraz musi je wypić. Tylko ciekaw jestem dlaczego Kaczmarski dał sie wciągnąć w to zamieszanie. Uważałem go za mądrego faceta.
A Szlęzak ma rację i w bambuko nikt nie będzie go robił. No i ma wyjście - nie daje kasy i wypowiada wszystkie umowy klubowi a wtedy wszystkim się portki zatrzęsą z zarządu czyli Panom, Lompe, Chmura, Kaczmarski no i 4 z Woxexu - czytać Żak.
KONIEC Z CZASAMI: DAJ I SPIERDALAJ !!!!!
ZARZAD DO DYMISJI!!!!!

~mlynarek | 2008-08-26 23:44

Jak zwykle na stronie sami znawcy w temacie... ;]
Jak jeden z drugim masz za duzo pieniedzy to daj na klub i ciekawe czy bedzie cie to pierd.... na co ta kasa idzie. A od Szlezaka sie odjebac, bo po prostu chce wiedziec na co daje kase. Daje na kosza, ale to chyba jasne ze kopana rowniez na tym skorzysta

~vin | 2008-08-27 00:26

czarne chmury nad zarządem...nareszcie nadchodzi czas zmian, od dawna należało wprowadzić rotację , wzmocnić działania marketingowe, na dzień dzisiejszy celem #1 to sponsor strategiczny i zmiana infrastruktury w i wokół klubu. z kasą od prezydenta więcej rozwagi...czas odejść na emeryturę panowie!!!!!!!!!!

~kbic | 2008-08-27 00:51

dobrze daje i chce wiedziec na co daje a nie on da o potem nagle pieniadze pojda niewiadomo gdzie to po co dawac i myslec na co polszy .

~fan | 2008-08-27 06:54

szlezak ma racje..bo jak wstawi swoich ludzi do klubu i da kase to chcialby wiedziec co sie z nia dzieje..bo od naszego zarzadu roznych rzeczy sie mozna spodziewac... ze np. dostana 400tys. 300 dadza na klub a reszta sie podziela..takie mamy czasy panowie nie ma sie co czarowac... boja sie kontroli ze nie beda mogli sobie podniesc wyplat.

~stal | 2008-08-27 08:36

A Ty jeleniu dawal bys pieniadze i nawet niewiesz co sie z nimi dzieje?. Zastanow sie kurwa.Nikt Ci w gowno pieniedzy niewpierdoli!!!

~ekonom | 2008-08-27 08:41

Prezydent po prostu wchodzac do tej agencji tow. (czyt. zarzad) nie chce dupczyc po ciemku. Woli widziec gdzie wklada swoj interes :)

~sklep | 2008-08-27 10:03

to prawda ze ma byc sklep z pamiatkami Stalowki? prosze o odp osoby ktora wie cos na ten temat z gory thx

(mysle ze to bardzo dobry pomysl)

~wojtek | 2008-08-27 10:29

brawo prezydent andrzej slezak tak trzymaj dosc kretactwa w zarzadzie zks stal ja tez gdybym dawal duze pieniadze chcialbym wiedziec co sie znimi dzieje tym bardziej ze coraz wiecej sponsorow ma duze watpliwosci co do prawidlowego ich spozutkowania

zarzad boi sie dac dwa miejsca w zarzadzie prezydentowi bo widocznie kasa znika z klubu

~......... | 2008-08-27 10:53

w tej sprawie przydal by sie jakis transparent w sobote na meczu;).Nielubie Szlezaka ale w tej sprawie ma glowe na karku.TAK TRZYMAC!!!
Moze cos wkoncu ruszy z tym jebanym zarzadem

~mhbmbn | 2008-08-27 11:14

serceantosi.pl

MOŻESZ pomóc !!!

~antek | 2008-08-27 11:33

Czytam te wszystkie komentarze i tak zastanawiam się, o co w tym wszystkim chodzi.
Prezydent sam dolał oliwy do ognia, dlatego że dzieli ludzi na dwie kategorie lepszych- to tacy, którzy lubią kosza tak jak i on gorsi to tacy, którzy chodzą na kopaczy.
Pan Ślęzak piastuje stanowisko prezydenta, dlatego że głosowali w wyborach jedni i drudzy, więc nie powinien dzielić ludzi na lepszych i gorszych a przedewszystkim powinien przyjść na mecz piłkarzy i popatrzeć na trybuny, na których zasiada kilka tyś. Osób a wśród nich matki z dziećmi, kobiety, dziewczyny, młodzież, ludzie w średnim i podeszłym wieku a nie banda chuliganów, za jakich nas uważa. Ci ludzie przychodzą na stadion, bo kochają Stalówkę i to jest dla nich jedyna odskocznia od rzeczywistości a zresztą większość z nas to jest jego elektorat wyborczy.
Więc jeśli faktycznie chce przeznaczyć pieniądze z naszych podatków niech pomorze miasto piłkarzom i koszykarzom oraz nam kibicom, bo naprawdę na to zasługujemy.
Co do Pana Żaka to co zapomnieliście wszyscy jak graliśmy w 3 lidze kto wyciągnął klub z długów i doprowadził tu gdzie jesteśmy ja sam osobiście za to dziękuję i wy powinniście o tym pamiętać a nie pieprzyć bzdury.
Reasumując to wszystko panowie z klubu i miasta powinni się wreszcie dogadać a nie żreć się na kupę i zaspokajać własne ambicje. (Co by było gdyby prezydent był miłośnikiem gry w golfa albo polo lub wyścigów na wielbłądach albo skoków przez konia) to też by nam to narzucił?
Panowie Magnaci z miasta i klubu Euro2012 już się zbliża a razem z nim dobry klimat dla Piłki Nożnej, więc nie przekłucić i nie przespać tego okresu, bo razem możecie osiągnąć bardzo wiele dla klubu i miasta.

~do wyżej | 2008-08-27 12:06

zgadzam sie z toba w 100 %

~sf | 2008-08-27 12:47

Głosowanie kibiców na piłkarza miesiąca Wisły Płock:
Kamil Gęśla (23 %)
Robert Chwastek (21 %)
Kamil Majkowski (8 %)
....
....

~Do Antka | 2008-08-27 13:12

Gdzie zauwazyles zeby prezydent robil jakas klasyfikacje na lepszych i gorszych??Nierozumie sz tez ze dajac kase na kosza odciazy tym budrzet i wiecej bedzie na pilke??Zreszta jestem fanem pilki ale jak bysmy mieli w kosza ekstraklase tez bym byl dumny ze stalowki.Kosz nie jest gorszy poprostu zal ci sciska tyl.. ze nie daje na pilke .Ale ten gest i tak trezba docenic, a nie obrazac go za to.POzdrawiam wszystkich myslacych

~.. | 2008-08-27 13:49

ja do tego powyzej chlopie zastanow sie co tu wypisujesz niemugl dac np po te 200 000 na to i nato? dlaczego akurat musial tak ponizyc pilke? sam pomysl pzdr dla kumatych

~pfff | 2008-08-27 14:02

PO PIERWSZE SEKCJE NIE SA DEFINITYWNIE ROZDZIELONE WIEC N-I-E-M-A S-P-O-N-S-O-R-O-W-A- N-I-A JEDNEJ ALBO DRUGIEJ SEKCJI JESLI ROZDZIELA I ZROBIA DWA KLUBY OWSZEM MOGAROBIC TAKIE COS A TERAZ TO JEST HUJ NIECH ŚLEZAK WYPIERDALA Z TAKIMI PROPOZYCJAMI DA 400TYŚ NA KSOZA A BEDZIE MIAL WPLYW NA WSZYSTKO LACZNIE Z PILKA (jesli wejda jego pionki do zarzadu" PRZYKRO M I ALE W TAKIEJ SYTUACJI TO JETS NIE MOZLIWE

BEZ NAPINKI
POZDRO

~??? | 2008-08-27 19:28

pozdro dla kumatych?? haha to kumaci sponsorujcie Stal !!! Zenujace...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Cracovia Kraków (1:0)
2013-07-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 837 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 15 331 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:1)
2013-04-13
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 27 479 razy
STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 194 592 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.04559