Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Prezydent miasta i Zarząd Stali dążą to upadku klubu

Prezydent miasta i Zarząd Stali dążą to upadku klubu

Miasto chce wycofac sie z finansowania klubu ZKS Stal, gdyż we wrześniu Prezydent Stalowej Woli zamierza wypowiedziec klubowi wszelkie formy wsparcia finansowego.

 

Niestety zamiast otrzymania obiecanych 400 tys. zł na sekcje koszykówki klub jeszcze straci pieniądze które zarabiał z placu targowego (około 700 tys. zł rocznie) oraz 4 krotnie wzrosną koszty najmu biur, stadionu oraz hali sportowej.

 

Koszty te wzrosną ze 120 zł rocznie do około 0,5 mln zł rocznie.

 

Wszystko rozchodzi się o 2 miejsca w Zarządzie klubu, które chciał Szlezak dla swoich dla ludzi - klub zaproponował 2 miejsca ale tylko w zarządzie sekcji koszykówki.
To niestety rozłościło Prezydenta, który poczynił kroki które zmierzają do upadku naszego klubu z braku pieniędzy.
 

Szkoda tylko ze nadal toczy się wojna polityczna między Prezydentem naszego miasta, a Zarządem naszego klubu - bo na tym tracimy tylko my - kibice STALI Stalowa Wola - podatnicy i wyborcy.

Komentarze (77)

~zks | 2008-08-27 15:54

no to pieknie, oby tak dalej... trzeba cos zrobic z tym zarzadem...

~Stachu | 2008-08-27 15:59

No kurwa bez jej! To oznacza upadek sportu w naszym mieście. Czy o to panu chodziło prezydencie? O degradacje naszego miasta pod względem sportowym?? Ja rozumiem może pan nie lubieć piłki, ale czy jej zniszczenie jest pana celem. Dotąd pana popierałem, ale chyba już nie bede. Wielu ludzi kocha ten sport i nie wolno nam go zabierać!! Trzeba zrobić natychmiast jakąś manifestacje. Nie możemy dać sobie zbrać naszą kochaną piłkę.! To jes skandal i przegięcie coś pan teraz zrobił.

~marian | 2008-08-27 16:07

a zapytajcie Pana Jasnie mu panującego kogo do Zarzadu chcial wsadzic ? nigdy nie zgadniecie? jemu sie w glowie poprzewracalo Miasto i nasze pieniadze traktuje jak swoja wlasnosc

~misiek | 2008-08-27 16:08

Niech pan więcej robi debilnych imprez za mnostwo kasy pt \"Jagodowa stolica Polski\" czy coœ bardziej poje****o. I ogłoœ się pan \"Jagodowym dyktatorem\" .Tfu

~misiek | 2008-08-27 16:09

do marian. Napisz kogo jak wiesz. Bradzo chciał bym to wiedzieć.

~adam | 2008-08-27 16:10

ludzie opamietajcie sie dlaczego najezdzacie na prezydenta przeciez on tylko chce dwa miejsca w zarzadzie klubu czy jezeli sponsor dawalby 500 tysiecy miesiecznie a za to chcialby 2 miejsca w zarzadzie to co byscie powiedzieli obroncy zaka i kolesiow gdyby owy sponsor wycofal sie nie otrzymujac miejsc w zarzadzie zarzad klubu najwyrazniej boi sie kontroli brawo prezydent

~do marian | 2008-08-27 16:12

Jak wiesz to napisz kogo chcial wsadzic do Zarzadu ?
Bo sam ciekaw jestem co za walkow chcial posadzic przy walkach z Zarzadu ?

~Stachu | 2008-08-27 16:12

Nie chodzi o te 2 miejsca które nie chcieli mu przyznać, tylko o tak brutalny odwet w stosunku do klubu!

~do adam | 2008-08-27 16:13

"Zamierzał przeznaczyć na to 400 tysięcy złotych w tym sezonie.." czy to jest wedlug ciebie miesiecznie????????? ???????????????????? ?????????????

~Stachu | 2008-08-27 16:13

Mój przedostatni wpis był skierowany do Adama.

~do adam | 2008-08-27 16:16

jasne zmiana zarządu--ale są inne drogi do tego jak się chce coś dla sportu zrobić, a nie dyktatura rodem z Rosjii"masz zrobić takjak chce a jak nie to cię wykończe".Ten niby prezydent nieliczy się z kibicami a nas jest Wielu, tylko sam decyduje.Najlepiej to koniec tego zarządu i za ten występek prezydenta koniec jego kariery politycznej--dla mnie juz jest skonczony.

~marian | 2008-08-27 16:16

Myslicie, że mu o sport chodzi ? jemu chodzi o przejęcie Klubu i zawładnięcie jego majątkiem ale nie myślcie sobie,że dla dobra sportu. to jest facet, któremu władza wypaliła szare komórki i odjęła rozum A najgorsze jest to ,że jako prezydent powinien reprezentowac dobro ogółu a nie realizowac swoje marzenia o byciu wszechmocnym cesarzem, który pod przykrywką czynienia dobra chce załatwiać interesy swoich kolesiow.

~stalowka | 2008-08-27 16:19

to gra polityczne parówy żeby wykonczyć tych którzy się z nim niezgadzają.On wiedział że sie niezgodzi zarzad ,on chce Nas Kibiców wykończyc,ale sie przeliczy

~ehhh | 2008-08-27 16:22

0,5 mln + 0,7 mln = 1,2 mln

NO I POŁOWA NASZEGO BUDŻETU POSZŁA SIĘ JE...

PRZEZ PIER***ONE ZAGRYWKI POLITYCZNE TRACIMY PIŁKE NA I LIGOWYM POZIOMIE !!!

~marian | 2008-08-27 16:22

a i jeszcze jedno! Nie wiem czy wiecie ,że jasnie nam panujący prezydent prezydentow wszechmocny car Stalowej Woli MA ZAMIAR PRZEZNACZYC NA HYMN STALOWEJ WOLI NIEWIELKA SUMKE Z NASZYCH PODATKOW ........./ TAKI JEDEN MAłY MILIONIK...... CO TO JEST ZA PIENIąDZ PRZECIEż W KOńCU ZE SWOICH PłACI, NIE?

~wq3249 | 2008-08-27 16:24

Ludzie czy wy naprawde wszyscy macie klapki na oczach !! Bo tak niestety mi się wydaje. Większość osób,które piszą na tym forum najwyraźnej nie ma pojęcia o co tutaj chodzi.

No bo jeśli wg was prezydent BE a zarząd cacy to oczy my panowie muwimy.Oczywiste jest to,że prezydent wydając publiczne pieniądze na klub , chce mieć jasny wgląd na nie poprzez 2 ludzi w zarządzie Stali. No ale jak widzimy nasz zarząd chcę sie za wszelką cene utrzymać na swoich stołkach , no ale niestety nie tede droga. Jedynym wyjściem byłaby całkowita zmiana obsady zarząsu klubu. Dopiero wtedy pozbylibyśmy sie \'\'starych układów\'\'..... ............... bo w tym momencie ciemnośc widzę...ciemność.

~misiek | 2008-08-27 16:24

Tak słyszłam to Marian. Na jakąś głupią symfonię. Nie mam nic do muzyki, ale na te pierdoły to kaski mu nie żal. Zaraz mnie szlag trafi.

~ehh | 2008-08-27 16:25

LUDZIE WIECIE Z CZYM SIĘ WIĄŻE TA DECYZJA ???

KONIEC PIŁKI NA I-ligowym poziomie !!!

i ja mam pytanie: jak teraz zapłacimy zawodnikom ?? Skoro nagle zabiera się połowe budżetu ???

~Stal | 2008-08-27 16:25

zadam jedno pytanie?czemu zarząd sie nie zgodzil na propozycje prezydenta?wszyscy wiemy jaką.mozemy sie domyslać.cos maja do ukrycia.a teraz zarząd bedzie mówil jakiego to mamy kurwa prezydenta.zeby odbic pileczke ale w zła stronę.powtarzam.JAK MOZNA ODMÓWIC TAKIEJ POMOCY JAKA CHCIAL UDZIELI SZLĘZAK?KURW MAFI I TYLE!!JEBAŃCE PIERDOLONE!!!

~Stachu | 2008-08-27 16:26

do wq3249 Jak już wcześniej wspomniałem w tej chwili nie chodzi o tem dwa miejsca, tylko o odwet na klubie

~zippo :) | 2008-08-27 16:28

wszyscy gadaja o tym zeby zarzad zdymisjonowac.. a wiecie w jaki sposob chociaz? :)
przez buczenie na stadionie raczej dziadki sie nei przestrasza, manifestacja raczej tez nic nie da, sila juz nie wspominajac..

~do ehh | 2008-08-27 16:28

Nie tylko na I - ligowy, ale nawet na II - ligowy nas niebędzie stać. Co za fatalny dzień.

~do wq3249 | 2008-08-27 16:30

Rozumiem Cię ale zwróc uwagę na pewien aspekt tej sprawy. Owszem zarząd jest...."taki i owaki" ale o tym się mówi od dawna. Sam fakt, że nie przyjęli tej kasy to bezczelność zarządu !

...ale przerpaszam bardzo....to co zrobił prezydent to HAŃBA I POLICZEK W TWARZ W 70-lecie klubu !!!!!!!!!

Po prostu mógł nie dawać tych pieniędzy ale ta decyzja ???

Ja mówię CHWD Politycznym gierkom.

TAK NAPRAWDĘ TO I ZARZĄD I PREZYDENT SIĘ NIE POPISALI I RAZEM SĄ WINNI TEJ SYTUACJI !!!!!!!

Mam nadzieję, że tą decyzję da się zmienić chociażby spełnieniem warunków Szlęzaka (2 osoby w Zarządzie)

~marian | 2008-08-27 16:31

ludzie otrząsnijcie sie i otworzcie oczy mamy klub na b. wysokim poziomie najlepszy na podkarpaciu, wiec dajcie spokoj Klubowi bo zrobil wszystko co powinien, czyli sport na wysokim poziomie i wszystko by bylo dobrze gdyby nie ambicje cara wszechwladnego i jego checi zawladniecia klubem. on jest w polityce od dawna i wie, ze przez sport zdobywa sie wyborcow i tak wami steruje taki gadki wstawia zebyscie mysleli ze jest cacy ale jeszcze raz wam mowie zapytajcie sie kogo do zarzadu chcial wsadzic?Zak moze sie Wam nie podobac ale prawda jest taka ze trzyma wszystko za leb i gdyby nie on to sportu juz dawno by nie bylo i nikt by sie za nim nie ujął

~kurrr | 2008-08-27 16:32

STAN OBECNY BUDŻETU: OKOŁO 1,3 mln na kosza i piłke !!!!!

Coś trzeba zrobić !!!!!!!

~... | 2008-08-27 16:32

-------------------- -------------------- -------
Ale niektorzy sa ciezko mysla.

To nie chodzi o to za parowa jest be a zarzad cacy.

Przeciez kazdy wie ze nasz zarzad przydaloby sie juz dawno wyjebac na zbity pysl.

Nie mniej jednak teraz widac ze Szlecak wcale nei chial pomoc klubowi - tylko go zniszczyc !
Szukal pretekstu i go znalazl - mial pomoc a odberal jeszcze kase !

~Stachu | 2008-08-27 16:32

Też mam taką nadzieję, że to da się odwrócić, bo w sumie w artykule pisze o, że Szlęzak ma zamier. Więc może nie jest to do końca przesądzone. Dlatego trzeba działać.

~znawca | 2008-08-27 16:33

On tą decyzją nei zrobił krzywdy zarządowi bo oni dalej będą pierdzieć w stołki !!!

On Wymierzył karę nam, czyli kibicom STALÓWKI !!!!

~olla | 2008-08-27 16:34

a ja chciałem zapytać jak taki ktoś jak Chmura zarządza naszym klubem !!! wystarczy zobaczyć jak zarządza swoj macierzysty klubik Jeżowe. Nawet tam potrafił zniszczyć co sie tylko dało . Tak wiec nie dziwcie sie ze prezydent nie chce dac kasy aby ktos taki nią zarzadzał.

~ehh | 2008-08-27 16:35

POWIEM TYLE !

ZARZĄD DO DYMISJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

tylko to nei jest takie proste :/ Trzeba im dać wyraźnie do zrozumienia, że ich nie chcemy !!!

~misiek | 2008-08-27 16:38

Ktoœ wyżej wspomniał o Wiœle. Tyle co ona zarobiła wczoraj na jednym meczu z Barcelonš wystarczyło by nam spokojnie na conajmniej 2 sezony spokojnego grania w I lidze.

~.;.; | 2008-08-27 16:38

te 400tys co chcial dac to sa wszystkich ludzi ktorzy placa podatki!! wiec nie sa to pieniadze szlezaka... wiec jakim prawem on decyduje kogo da do zarzadu STALI jesli to nie sa pieniadze z jego kieszeni ani tez z jego prywatnego przedsiebiorstwa ktore mialo by byc sponsorem... on chyba nie rozumie ze jego pieniadze to sa te ktore dostaje na konto co miesiac a nie te ktore sa w budzecie miasta..

~gosc | 2008-08-27 16:46

prezydent od dawna ma sie z zamiarem albo przejecia calkowicie klubu i swoich ludzi umiescic w zarzadzie albo zlikwidowaniem sekcji pilki noznej to jest raz caly budzet przeznaczyc na kosza a 400 tys dobrze wiedzial ze zarzad nie pojdzie na to 2 miejsca takze temat z gory ugrany po niepowodzeniach z poprzednich prob zabrania placu itd... z drugiej strony mu sie nie dziwie bo miasto pieniadze jako takie przeznacza moze inaczej nie pobiera wlasnie za wynajem, plac targowy itdddd... wiec sprawa prosta wypierdolic zarzad albo niech dojda do porozumienia bo to jest naprawde powazna sprawa nie bedzie juz stali w I lidze nawet w 2 Kurwa dla dobra nas kibicow teraz pytanie Czy zarzad nie godzac sie na 2 miejsca robi to dla dobra klubu ?? prezydent odbierajac klubowi przywileje robi to dla dobra miasta ?? ale tez kasy za darmo im nie odda bo to co z placu targowe zarobi przeznaczy na ochronke brata alberta

~jogus | 2008-08-27 16:47

niech przyjdzie w sobote na mecz i wyjdzie na srodek razem z tymi parowami z zarzadu i powie ze sie nie lubia i nie da naszych pieniedzy na stadion i ze podnosci drastycznie cene wynajmu. jak nie chce niech nie daje tych pieniedzy ktore nie sa jego tylko niech powie na co je przeznaczy?? na chodnik jakis badz remont boisk osiedlowych dla dzieci, ale nie on wymysli jakis hymn albo inne gowno, a jak ktos wyzej napisal to byl pretekst aby rozwalic klub razem z pajacami z zarzadu, tylko oni to maja w dupie co on robi i nie robi im na zlosc tylko tym 6 000 tys ludzi co przychodzi na pilke i temu 1000 co bedzie chodzic na kosz jesli w ogole wystartuja w obecnej sytuacji

~misiek | 2008-08-27 16:52

do jogus. Masz 100 % racje. To się nie odbije na zarządzie bo im to zwisa gdzie będzie grała Stal, czy w I lidze czy w okręgówie. To się odbije na nas, KIBICACH, zarówno piłki jak i kosza.

~ktos | 2008-08-27 16:56

Po tej "decyzji" mamy dziurę w budżcie jak po walnięciu bomby atomowej.

~ZkS | 2008-08-27 17:01

Szlęzak wypowiada wojnę Stali i Kibicom, taki powinien byc tytul tego newsa... zanada

~Trans | 2008-08-27 17:14

Szlęzak - Nie Jesteś Naszym Prezydentem!

~fan | 2008-08-27 17:19

To są nasze pieniądze i jeśli będziemy chcieli, żeby poszły na sport, to będzie musiał ustąpić. Jakieś manifestacje, petycje itp. mogą dużo zdziałać. Nie można tego tak zostawić! Jak zwykle, gdy jest już dobrze to szlęzak musi rzucić jakąś kłode pod nogi... Jedna z nielicznych rozrywek w Stalowej Woli, dzięki temu Stalowa Wola jest wizytówką całego Podkarpacia. To wielki sukces piłkarzy i trenerów, ale nie tylko tych, którzy grają i trenują tutaj obecnie, bo także tych którzy wywalczyli awans z Ożogiem, Kusiakiem, Kasiakiem i Adamusem na czele. Taki wielki sukces został odniesiony stosunkowo niedużym kosztem, a teraz pan szlęzak chce, żeby wysiłek tych ludzi poszedł na marne. Są ludzie, którzy kochają ten klub ponad wszystko i gdyby przez szlęzaka doszło do upadku sportu w Stalowej Woli, to oni by mu nie przebaczyli tego do końca życia. Prezydent jest dla nas, a nie my dla prezydenta. Mało prawdopodobne, żeby on czytał tę stronę i stąd dowiadywał się, że nam się to nie podoba. Jeśli będzie trzeba - krzykniemy i powiemy mu, co o tym myślimy. On musi się liczyć z naszym zdaniem, nie może traktować ludzi, dla których sprawuję rządy obojętnie.

~do fan | 2008-08-27 17:22

99,9% racji poza: "On musi się liczyć z naszym zdaniem, nie może traktować ludzi, dla których sprawuję rządy obojętnie."

nie dla ktorych tylko dzieki ktorym sprawuje rzady; i chyba o tym zapomnial

~wzw | 2008-08-27 17:43

ludzie przeciez to normalne ze slezak nigdy nie lubial pilki, i czy dostal by te miejsca czy by nie dostal to chodzi mu tylko o jedno zeby rozjebac na pilke!! ale nie uda Ci sie to grubasie!! pozdro dla prawdziwych!

~cdn | 2008-08-27 18:04

W sobote idziemy wczesniej i drzemy geby na ten zarzad ,na prezydenta .Wolanie o demisje a jak nie to sa dalsze srodki.Narazie trzeba zrobic rozglos na cala polske.Nech poznaja ludzi ktorzy t sie panosza za pieniadze nas wszystkich.

~kibic | 2008-08-27 18:10

Ja i tak mysle ze wszystko sie odwroci ze to jest proba przyparcia zarzadu do muru.Ale nie rozumie co im szkodzi 2 nowych czlonkow przeciesz pierdziele i tak maja przewage.Tam musi byc jakis wal.ZARZAD DO DYMISJI!!!!

~gizmo | 2008-08-27 18:10

A starczylo poswiecic 2 miesca w zarzadzie... ale to dla tych ludzi bylo za wiele... bo by sie pewnie wydalo gdzie idzie kasa....

~qwert | 2008-08-27 18:20

zamknijcie wszyscy pizdy bo smieszni jestescie.
Tak idzcie na mecz godzine wczesniej pokrzyczcie troche zrobcie jakis transparent na przescieradle, proponuje zalosne haslo ktore ktos napisał wyzej. Zrobcie rozglos na cala polske zeby wiedzieli ze sie panoszą za wasze pieniadze.
P.S. tylko nie zapomnijcie skakać przez płot bo bilety drogie, zostanie kasa to sie zrobi zrzutke na samolot dla pilkarzy.

~ok | 2008-08-27 18:21

Bardzo dobrze zrobił Szlęzak... bo właśnie te pieniądze są miasta a zarząd pewnie dzieli się nimi w dużych częściach dla siebie. Może właśnie tego bali się, że jak dojdzie 2 kolesi z miasta do zarządu to nie będą mogli brać wszystkiego dla siebie. Dla czego Stal od tylu lat nie ma sponsora?? przecież jest tu tyle firm... nie tylko w Stw ale i na całym podkarpaciu. Właśnie dla tego, że każdy sponsor chce miećkogoś w zarządzie. Przecież sponsor to nie jest jakaś instytucja charytatywna tylko on chce mieć z tego jakieś przywileje. A skoro miasto sponsorowało klub na milion zł to jest to połowa budżetu a chciał jeszcze dołożyć 400 tysięcy... co tu więcej mówić. Pozdro

~mundek | 2008-08-27 18:30

a myslicie ze jak byla 1 liga i przesmycki nas spuscil do 2 ligi to kto wziol za to kase i nowe domy pobudowal ? nasz zarzad :)a sedziemu sie same jakies drzazgi dostaly;] a takich afer jest wiecej ktore lada dzien wyplyna na swiatlo dzienne:)ogolnie to popieram dzialania szreka:)

~KIbic | 2008-08-27 18:31

Tu jest tylko 1 winny :ZARZAD. A prezydentowi sie nie dziwie , chociarz siega po coraz brutalniejsze srodki:/

~Szlęzakout | 2008-08-27 18:33

Kto wchodzi w skład zarządu klubu?

~mundek | 2008-08-27 19:00

no ale powiedzcie mi jaki jest sposob na wyjebanie zarzadu ? tylko taki jak szrek robi;] a ty maniek powiesz wkoncu jakich kandydatow mial dac bo tam wyzej cos strasznie glosno piszczales dupka ;]

~KIbic | 2008-08-27 19:06

Popieram postawil zarzad pod murem , innego wyjscia nie ma.Teraz krok zarzadu zobaczymy co zrobi.

~.... | 2008-08-27 19:07

POWIEDZCIE MI TYLKO NA PREZYDENTA MIASTA?

~gregor | 2008-08-27 19:14

brawo panie prezydencie!!!trzeba tych darmozjadow zepchnac ze stolkow!!!gdyby ktos z kibicow dawal 400.000 rocznie tez by chcial dwoch ludzi do zarzadu ktorzy kontrolowaliby co sie dzieje z tymi pieniedzmi.ja proponuje do zarzadu lucjana trele i janusza kotulskiego.TAK TRZYMAC PANIE PREZYDENCIE

~??? | 2008-08-27 19:36

i dobrze niech sie to rozjebie i zacznie moze ktos to budowac od poczatku bo juz kurwica czlowieka trafia. Komentarze ze Prezydent chce rozjebac pilke sa poprostu smieszne. To na pilce jest najwieksza promocja i on dobrze o tym wie. A jak by dopuscili tych 2 do zarzadu to kto wie czy by nie bylo lepiej. Kto nie ryzykuje nic nie ma... a gorzej byc u nas w zarzadzie nie moze bo kurestwa takiego to nawet w Gruzji nie ma!!! Niech Ruskie wkrocza i do nas i rozjebia ten barak pseudo zarzadu czolgami !!! A wy wszyscy ktorzy tak teraz bronia zarzadu i napierdalaja na prezydenta niech jeszcze wykrzykuja nazwiska na meczach i na rece ich wezcie...

~??? | 2008-08-27 19:39

i jeszcze jedno... skoncze z wymienianiem nazwisk starszych dziadkow ktorych chcecie za prezesa. Wszyscy my7sla i tak poprzednimi latami. Trzeba nam mlodych ludzi z jajami a takich nie brakuje tylko te wlsanie dziadki nlokuja im rozwuj i neguja wszystkie pomysly bo musieli by sie wyzec czegos swojego..

~:) | 2008-08-27 19:52

nikt tu nie broni zarzadu bo kazdy wie ze powinno go dawno nie byc, tylko metody jagodowego krola sa zalosne bo jedni i drudzy nie ustapia i stracimy my na tym bo to doprowadzi do rozwiazania klubu bo po takich podwyzkach dlugo nie pociagnie finansowo, a tak na marginesie nie badzmy smieszni co to jest 400 000 zl???? jak sie chce grac w nawyzszej klasie rozgrywkowej to to sa smieszne pieniadze!! fakt ze w naszej sytuacji kazdy grosz sie przyda ale poki co bez tego radzilismy sobie w obu sekcjach na zapleczu najwzyszej klasy rozgrywkowej. wiec ewidentnie widac ze to bylo szukanie powodu do wojny, bo normalny czlowiek chcac myslec o najwyzeszj klasie rozgrywek w tym wypadku kosz.. nie osmieszalby sie takimi pieniedzmi. I TRACIMY TYLKO MY!! a ten gosc co wyzej cos pisal o gruzi i bolszewikach to jestes stary zalosny, wlasnie po trosze nasz prezydencik zachowuje sie jak taki kacap bo mysli ze mu wszystko wolno i ujdzie mu bezkarnie

~;/ ... | 2008-08-27 20:09

Ej napinanie się i wyzywanie tutaj nic nie da ;/ Jak każdy ma tyle pomysłów to niech Stowarzyszenie Kibiców zrobi jakieś spotkanie i każdy kto ma pomysł przyjdzie i przedstawi !!! Ktoś tu napisał, że Szlęzak tylko tak straszy zarząd !!! A zarząd ma go w dupie i się nie usunie !!! A jeśli Szlęzak w końcu przestanie się pieprzyć i rzeczywiście wprowadzi te opłaty i się wycofa ze sponsorowania to będzie koniec piłki w stalowej !!! Więc proponuję niech Stowarzyszenie zrobi spotkanie i tam ustawi jakiś plan !!! Bo napinaniem się i wyzywaniem to nic nie zmienimy !!! Podro dla normalnych i tych którym zależy na dobru piłki !!!

~misiek | 2008-08-27 20:22

Oto skład zarządu Stali z oficjalnej strony:
Zarząd ZKS Stal:
prezes Marek Jarecki, członkowie: Teresa Urban, Leszek Kaczmarski, Jerzy Lompe, Adam Szewczyk, Zbigniew Paluch.

Rada Nadzorcza ZKS Stal:
przewodniczący RN: Józef Bober, członkowie: Helena Bis, Roman Kaczor, Stanisław Łagowski, Tadeusz Serafin.

~misiek | 2008-08-27 20:24

Wiadomo, ze przesem nie jest już Jarecki, ale nadal jest w tym zarządzie "nierządzie"

~marian | 2008-08-27 20:31

ciekawe kto skasowal wszystkie moje wpisy ktos kto jest adminem dostal cynk od szreka ze ma je skasowac? i to ma być kibicowska strona/ smiechu warte!!!

~do marian | 2008-08-27 20:34

Od góry są 3 twoje wpisy. Nic nie zostało skasowane twojego

~zks | 2008-08-27 20:36

pan Bober w zarządzie,nawet nie wiedziałem.To już teraz się nie dziwię ,dlaczego w Stali brakuje kasy.Ten pacjent to kierownik placu targowego,który w soboty na bazarze zbiera opłatę targową od przybyszów z Turcji i Rumuni którzy handlują niestety nielegalnie,przyczyn iając się do tego ,że Polscy kupcy padają i kończą działalność.Ale jak nie mają być ci czrni konkurencją ,skoro mają towar z rąbanych tirów.Wracając do p.Bobra,to niby nic w tym złego ,że zbiera opłatę od nich,a jednak,chodzi o to ,że to On jedyny pozwolił im tu handlować,czerpiąc teraz z nich korzyść,a w jaki sposó to domyślcie się sami.

~marian | 2008-08-27 20:37

jak to nic ? wszystkie niewygodne dla szlezaka wpisy !

~:) | 2008-08-27 20:37

#################### #######

Do Wszystkich PRZYPOMINAM!!

Uwaga !!!

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wpisów w księdze gości !

Jednak zastrzega sobie prawo usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego.


################## ######

~do zks | 2008-08-27 20:38

i Ty sie nazywasz kibicem Stali?

~do marian | 2008-08-27 20:40

Poczyataj dokładnie:)

~marian | 2008-08-27 20:44

moje wpisy nie byly ani wulgarne, ani naruszajace zasady wspolzycia spolecznego, ani ni obrazające nikogo byly po prostu moja opinia wiec nie rozumiem dlaczego zostaly skasowane? powiedzialem prawde ojasnie nam panujacym i jego kolesiach? niech sie kibice dowiedza prawdy! dlaczego admin im to uniemozliwil kasujac moje wpisy?

~marian | 2008-08-27 20:47

a moze mam tu wpisac kto jest za to odpowiedzialny? tak sie sklada,że znam wszystkich, którzy administruja ta stroną

~:) | 2008-08-27 20:59

fajnie marian, że znasz wszystkich tylko kogo to interesuje?
a po 2 chyba sam nie wiesz co pisałeś skoro twierdzisz że wpisy nie były wulgarne ani obraźliwe :)
po 3 jak tak bardzo Ci zależy na Twojej opinii napisz ją norlamnie, bez żadnych wulgaryzmów i obraźliwych tekstów :)
pozdrawiam!

~marian | 2008-08-27 20:59

tak twierdze!szlezak Wam placi za to ze kasujecie wpisy Tych ktorzy mysla inaczej?

~:) | 2008-08-27 21:02

buhahaha. A to dobre ;)

~marian | 2008-08-27 21:03

żadnych wulgaryzmow w moich wypowiedziach nie bylo , po prostu byly dla szlezaka niewygodne. Mialem nadzieje, ze jest to strona kibiców ale sie mylilem! to jest strona urzedu miasta! tzn jasnie nam panujacego prezydenta szlezaka

~marian | 2008-08-27 21:06

w tekstach powyżej widzę,że moi poprzednicy też nie sa swieci jednak ich wpisy nie zostaly skasowane? dlaczego?

~Admin | 2008-08-27 21:11

Do Mariana:

Usuwane są również komentarze obraźliwe i nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.
Część komentarzy właśnie taka jest.

1. Pisząc o tym, że administracja ma jakiekolwiek powiązania z prezydentem bądź zarządem głosisz kłamstwo i nieprawdę na temat współtwórców tej strony.

2. Nie znasz wszystkich adminów.

~marian | 2008-08-27 21:13

ja pisze teksty nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia? ale jaja...buhahahahahah aha

~esoxpw | 2008-08-28 07:42

poparcie dla p.Prezydenta jest w moim mniemaniu niezagrożone, a dzięki takim działaniom powinno wzrosnąć. jest to jawny sygnał, że lata tych samych ludzi w zarządzie klubu się skończyły. mam nadzieję, że prezydent doprowadzi tą sprawę do końca, a odpowiedzialni za to działacze odpowiedzą nie tylko stratą stanowiska. na zdrowy rozum, nawet jeżeli dzieciom dajemy jakieś większe pieniądze, to wyrażamy zainteresowanie jak zostaną wydatkowane. mam tylko jednak małe ale, myślę że te leśne dziadki najpierw utopią klub z pełną premedytacją, a następnie wszystko zrzucą na prezydenta i "brak zainteresowania władz miasta sportem w mieście".

~lol | 2008-08-30 17:47

kur... coś mnie trafi co za hu...z tego prezydenta. Żal mi go niech sie wypcha. ( Zmieńmy świat na lepszy, zamieńmy szlęz....)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 12 074 razy
STAL - Energetyk ROW Rybnik (2:1)
2015-03-28
Ilość zdjęć: 56
Wyświetleń: 31 825 razy
Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 6 399 razy
STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 22 058 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.03859