Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd na mecz Raków Częstochowa - Zawisza Bydgoszcz

Wyjazd na mecz Raków Częstochowa - Zawisza Bydgoszcz

Już w najbliższą sobotę Raków Częstochowa podejmuje na własnym stadionie zespół Zawiszy Bydgoszcz.
Organizowany jest wyjazd ze Stalowej Woli na to spotkanie.

Zbiórka tam gdzie zwykle o godzinie 11:00 ( 30.08.2008). Koszt wyjazdu to 30 złotych (autokary i busy ).

Komentarze (16)

~elmo | 2008-08-29 13:32

Do Admina!
Jestem ilce ciekawy dlaczego usunąłeś mój komentarz? Nie było w nim żadnego wulgarnego słoa, nikogo nie obraziłem... Wyraziłem swój pogląd na pewną kwestię ( jeżeli ktoś zdąrzył przeczytać, to wie o czym mówię). Myślałem, że czasy cenzury minęły i dziaj w poszanowaniu demokracji każdy ma prawo głośić swoje poglądy - oczywiście zachowując normy kulturowe ogólnie przyjęte.
Czy mam przez to rozumiec, że na tej stronie wypowiadać się mogą ylko Ci, których poglądy są zbierzne z poglądami Adminów strony?
Nie mam 20 lat ( a prawie dwa razy więcej), zaliczyłem nie jeden wyjazd i kilka razy pałą w dupsko oberwałem, mająć na szyi zielonego pasiaka, więc mam chyba prawo wypowiadać sie i liczyć, że moje słowa nie zostaną potraktowane jak gówno w muszli.
Mimo wszystko pozdrawaim

~Adm | 2008-08-29 13:35

Zeby sie wypowiadac na jakis temat trzeba miec o nim jakies pojecie, a jak sie nie ma to sie nie wypowiada.

Pozdrawiam.

~ZKS | 2008-08-29 13:39

o ADm widze jest wszystko wiedzący , ubawiłes mnie strasznie chodzacy omnibus :) Pozdrawiam

~Adm | 2008-08-29 13:44

Dobra pojechales mi bez odbioru

~tomek | 2008-08-29 14:38

elmo ja przeczytałem zanim Admin zdążył usunąć i mam takie same zdanie. Prawdziwi kibice Stalówki idą jutro na mecz z Dolcanem :)

~czarni | 2008-08-29 14:50

Zgadzam sie, prawdziwi kibice ida na Stalówke..

~Frostee | 2008-08-29 14:59

Oby wiecej takich jak Elmo z całym szacunkiem moze wtedy coś sie zmieni w naszym klubie ELMO na prezesa!!!!!!
Pozdrówki
Tylko STAL!!!!!!!!

~Stal | 2008-08-29 15:00

albo nei rpzeskakuja przez plot

~Młodyniak | 2008-08-29 15:05

prawdziwi kibice jezdza na wyjazdy a nie tylko siedza na krzeselkach czy stoja na mlynie

~Gienek | 2008-08-29 15:08

Tak jest - na wyjazdy, ale swojej drużyny, a nie obcej wtedy gdy gra Stalówka u siebie.
Pozdro Elmo - zgadzam sie!
Jeden pisze kur.., chu..., spier..itd. i jego wpis widnieje na stronie jak jakiś powód do dumy, a inny sensownie mówi i jego wpis jest usuwany...no coment.
Admin - troche szacunku z całym szacunkiem dla Ciebie!!!!!!!

~Stal | 2008-08-29 15:29

Młodyniak | 2008-08-29 15:05|
nie prawda.
bo niektorzy nie maja kasy, boja sie dpstac po mordzie, ktos im nie pozwala...

~PW | 2008-08-29 15:33

Jak im ktoś nie pozwala jechać to chyba ktoś ma im prawo nie pozwolić się wypowiadać heheh... Nie jeździ to niech pokornie nie wypowiada się na tematy, o których nie ma bladego pojęcia. Powtarzam po raz enty: RAKOW DOPINGUJE STALOWKE NA BARDZO WIELU WYJAZDACH! GDZIE WY INTERNETOWYCH ZNAWCY WTEDY JESTESCIE? ONI SA A WAS NIE MA... Żal mi was wymądrzających się w komentarzach...

~MŁD | 2008-08-29 16:36

JAK SIE BOISZ JEZDZIC NA WYJAZDY TO JAKAS CIPA JESTES ... MORDA NIE SZKLANKA, LEPIEJ SIEDZIEC W DOMU I SIE POSPINAC NA KIBICE.NET

~Stal | 2008-08-29 17:14

wiesz...
jak bym sam mieszkal, to ok, ale ja miezkam z rodzina.

~MŁODYNIAK | 2008-08-29 17:53

niechcecie to niejedzcie nikt wam przeciez niekaze jechac!!!!!
ja jade wspomuc braci

RAKÓW RKS STALÓWKA ZKS NASZA ZGODA NAJLEPSZA W POLSCE JEST

~1921 | 2008-08-29 18:36

RAKOW CZESTOCHOWA!!STAL STALOWA WOLA!!!!!!!!!!!!!!!B SNT!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola

Rozwój Katowice             Stal Stalowa Wola
2019-04-28, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg

1 : 0

Michał Trąbka 53     
Sędzia: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 30 16-7-7 55
2 GKS Bełchatów 30 14-11-5 53
3 Widzew Łódź 30 12-15-3 51
4 Olimpia Grudziądz 30 15-5-10 50
5 Elana Toruń 30 13-11-6 50
6 Pogoń Siedlce 30 12-8-10 44
7 Stal Stalowa Wola 30 13-5-12 44
8 Resovia Rzeszów 30 12-7-11 43
9 Górnik Łęczna 30 11-10-9 43
10 Znicz Pruszków 30 11-7-12 40
11 Skra Częstochowa 30 11-6-13 39
12 Olimpia Elbląg 30 8-9-13 33
13 Błękitni Stargard Szcz. 30 9-6-15 33
14 Gryf Wejherowo 30 9-6-15 33
15 Siarka Tarnobrzeg 30 9-6-15 33
16 Ruch Chorzów 30 7-10-13 31
17 Rozwój Katowice 30 7-9-14 30
18 ROW 1964 Rybnik 30 5-14-11 29

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (836)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (327)
» Filip kacper k. (304) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2002-04-20
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 583 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 20 692 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 219 830 razy
STAL - Hetman Zamość (3:1)
2002-09-14
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 678 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.04099