Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd na mecz Raków Częstochowa - Zawisza Bydgoszcz

Wyjazd na mecz Raków Częstochowa - Zawisza Bydgoszcz

Już w najbliższą sobotę Raków Częstochowa podejmuje na własnym stadionie zespół Zawiszy Bydgoszcz.
Organizowany jest wyjazd ze Stalowej Woli na to spotkanie.

Zbiórka tam gdzie zwykle o godzinie 11:00 ( 30.08.2008). Koszt wyjazdu to 30 złotych (autokary i busy ).

Komentarze (16)

~elmo | 2008-08-29 13:32

Do Admina!
Jestem ilce ciekawy dlaczego usunąłeś mój komentarz? Nie było w nim żadnego wulgarnego słoa, nikogo nie obraziłem... Wyraziłem swój pogląd na pewną kwestię ( jeżeli ktoś zdąrzył przeczytać, to wie o czym mówię). Myślałem, że czasy cenzury minęły i dziaj w poszanowaniu demokracji każdy ma prawo głośić swoje poglądy - oczywiście zachowując normy kulturowe ogólnie przyjęte.
Czy mam przez to rozumiec, że na tej stronie wypowiadać się mogą ylko Ci, których poglądy są zbierzne z poglądami Adminów strony?
Nie mam 20 lat ( a prawie dwa razy więcej), zaliczyłem nie jeden wyjazd i kilka razy pałą w dupsko oberwałem, mająć na szyi zielonego pasiaka, więc mam chyba prawo wypowiadać sie i liczyć, że moje słowa nie zostaną potraktowane jak gówno w muszli.
Mimo wszystko pozdrawaim

~Adm | 2008-08-29 13:35

Zeby sie wypowiadac na jakis temat trzeba miec o nim jakies pojecie, a jak sie nie ma to sie nie wypowiada.

Pozdrawiam.

~ZKS | 2008-08-29 13:39

o ADm widze jest wszystko wiedzący , ubawiłes mnie strasznie chodzacy omnibus :) Pozdrawiam

~Adm | 2008-08-29 13:44

Dobra pojechales mi bez odbioru

~tomek | 2008-08-29 14:38

elmo ja przeczytałem zanim Admin zdążył usunąć i mam takie same zdanie. Prawdziwi kibice Stalówki idą jutro na mecz z Dolcanem :)

~czarni | 2008-08-29 14:50

Zgadzam sie, prawdziwi kibice ida na Stalówke..

~Frostee | 2008-08-29 14:59

Oby wiecej takich jak Elmo z całym szacunkiem moze wtedy coś sie zmieni w naszym klubie ELMO na prezesa!!!!!!
Pozdrówki
Tylko STAL!!!!!!!!

~Stal | 2008-08-29 15:00

albo nei rpzeskakuja przez plot

~Młodyniak | 2008-08-29 15:05

prawdziwi kibice jezdza na wyjazdy a nie tylko siedza na krzeselkach czy stoja na mlynie

~Gienek | 2008-08-29 15:08

Tak jest - na wyjazdy, ale swojej drużyny, a nie obcej wtedy gdy gra Stalówka u siebie.
Pozdro Elmo - zgadzam sie!
Jeden pisze kur.., chu..., spier..itd. i jego wpis widnieje na stronie jak jakiś powód do dumy, a inny sensownie mówi i jego wpis jest usuwany...no coment.
Admin - troche szacunku z całym szacunkiem dla Ciebie!!!!!!!

~Stal | 2008-08-29 15:29

Młodyniak | 2008-08-29 15:05|
nie prawda.
bo niektorzy nie maja kasy, boja sie dpstac po mordzie, ktos im nie pozwala...

~PW | 2008-08-29 15:33

Jak im ktoś nie pozwala jechać to chyba ktoś ma im prawo nie pozwolić się wypowiadać heheh... Nie jeździ to niech pokornie nie wypowiada się na tematy, o których nie ma bladego pojęcia. Powtarzam po raz enty: RAKOW DOPINGUJE STALOWKE NA BARDZO WIELU WYJAZDACH! GDZIE WY INTERNETOWYCH ZNAWCY WTEDY JESTESCIE? ONI SA A WAS NIE MA... Żal mi was wymądrzających się w komentarzach...

~MŁD | 2008-08-29 16:36

JAK SIE BOISZ JEZDZIC NA WYJAZDY TO JAKAS CIPA JESTES ... MORDA NIE SZKLANKA, LEPIEJ SIEDZIEC W DOMU I SIE POSPINAC NA KIBICE.NET

~Stal | 2008-08-29 17:14

wiesz...
jak bym sam mieszkal, to ok, ale ja miezkam z rodzina.

~MŁODYNIAK | 2008-08-29 17:53

niechcecie to niejedzcie nikt wam przeciez niekaze jechac!!!!!
ja jade wspomuc braci

RAKÓW RKS STALÓWKA ZKS NASZA ZGODA NAJLEPSZA W POLSCE JEST

~1921 | 2008-08-29 18:36

RAKOW CZESTOCHOWA!!STAL STALOWA WOLA!!!!!!!!!!!!!!!B SNT!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1245) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ŁKS Łomża (0:0)
2006-09-30
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 760 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-05-25
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 34 053 razy
STAL - Polonia Bytom (2:3)
2016-04-10
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 10 742 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 785 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.0415