Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd na mecz Raków Częstochowa - Zawisza Bydgoszcz

Wyjazd na mecz Raków Częstochowa - Zawisza Bydgoszcz

Już w najbliższą sobotę Raków Częstochowa podejmuje na własnym stadionie zespół Zawiszy Bydgoszcz.
Organizowany jest wyjazd ze Stalowej Woli na to spotkanie.

Zbiórka tam gdzie zwykle o godzinie 11:00 ( 30.08.2008). Koszt wyjazdu to 30 złotych (autokary i busy ).

Komentarze (16)

~elmo | 2008-08-29 13:32

Do Admina!
Jestem ilce ciekawy dlaczego usunąłeś mój komentarz? Nie było w nim żadnego wulgarnego słoa, nikogo nie obraziłem... Wyraziłem swój pogląd na pewną kwestię ( jeżeli ktoś zdąrzył przeczytać, to wie o czym mówię). Myślałem, że czasy cenzury minęły i dziaj w poszanowaniu demokracji każdy ma prawo głośić swoje poglądy - oczywiście zachowując normy kulturowe ogólnie przyjęte.
Czy mam przez to rozumiec, że na tej stronie wypowiadać się mogą ylko Ci, których poglądy są zbierzne z poglądami Adminów strony?
Nie mam 20 lat ( a prawie dwa razy więcej), zaliczyłem nie jeden wyjazd i kilka razy pałą w dupsko oberwałem, mająć na szyi zielonego pasiaka, więc mam chyba prawo wypowiadać sie i liczyć, że moje słowa nie zostaną potraktowane jak gówno w muszli.
Mimo wszystko pozdrawaim

~Adm | 2008-08-29 13:35

Zeby sie wypowiadac na jakis temat trzeba miec o nim jakies pojecie, a jak sie nie ma to sie nie wypowiada.

Pozdrawiam.

~ZKS | 2008-08-29 13:39

o ADm widze jest wszystko wiedzący , ubawiłes mnie strasznie chodzacy omnibus :) Pozdrawiam

~Adm | 2008-08-29 13:44

Dobra pojechales mi bez odbioru

~tomek | 2008-08-29 14:38

elmo ja przeczytałem zanim Admin zdążył usunąć i mam takie same zdanie. Prawdziwi kibice Stalówki idą jutro na mecz z Dolcanem :)

~czarni | 2008-08-29 14:50

Zgadzam sie, prawdziwi kibice ida na Stalówke..

~Frostee | 2008-08-29 14:59

Oby wiecej takich jak Elmo z całym szacunkiem moze wtedy coś sie zmieni w naszym klubie ELMO na prezesa!!!!!!
Pozdrówki
Tylko STAL!!!!!!!!

~Stal | 2008-08-29 15:00

albo nei rpzeskakuja przez plot

~Młodyniak | 2008-08-29 15:05

prawdziwi kibice jezdza na wyjazdy a nie tylko siedza na krzeselkach czy stoja na mlynie

~Gienek | 2008-08-29 15:08

Tak jest - na wyjazdy, ale swojej drużyny, a nie obcej wtedy gdy gra Stalówka u siebie.
Pozdro Elmo - zgadzam sie!
Jeden pisze kur.., chu..., spier..itd. i jego wpis widnieje na stronie jak jakiś powód do dumy, a inny sensownie mówi i jego wpis jest usuwany...no coment.
Admin - troche szacunku z całym szacunkiem dla Ciebie!!!!!!!

~Stal | 2008-08-29 15:29

Młodyniak | 2008-08-29 15:05|
nie prawda.
bo niektorzy nie maja kasy, boja sie dpstac po mordzie, ktos im nie pozwala...

~PW | 2008-08-29 15:33

Jak im ktoś nie pozwala jechać to chyba ktoś ma im prawo nie pozwolić się wypowiadać heheh... Nie jeździ to niech pokornie nie wypowiada się na tematy, o których nie ma bladego pojęcia. Powtarzam po raz enty: RAKOW DOPINGUJE STALOWKE NA BARDZO WIELU WYJAZDACH! GDZIE WY INTERNETOWYCH ZNAWCY WTEDY JESTESCIE? ONI SA A WAS NIE MA... Żal mi was wymądrzających się w komentarzach...

~MŁD | 2008-08-29 16:36

JAK SIE BOISZ JEZDZIC NA WYJAZDY TO JAKAS CIPA JESTES ... MORDA NIE SZKLANKA, LEPIEJ SIEDZIEC W DOMU I SIE POSPINAC NA KIBICE.NET

~Stal | 2008-08-29 17:14

wiesz...
jak bym sam mieszkal, to ok, ale ja miezkam z rodzina.

~MŁODYNIAK | 2008-08-29 17:53

niechcecie to niejedzcie nikt wam przeciez niekaze jechac!!!!!
ja jade wspomuc braci

RAKÓW RKS STALÓWKA ZKS NASZA ZGODA NAJLEPSZA W POLSCE JEST

~1921 | 2008-08-29 18:36

RAKOW CZESTOCHOWA!!STAL STALOWA WOLA!!!!!!!!!!!!!!!B SNT!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 17 099 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:1)
2016-05-11
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 5 093 razy
STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 14 399 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 39 898 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.02993