Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd na mecz Raków Częstochowa - Zawisza Bydgoszcz

Wyjazd na mecz Raków Częstochowa - Zawisza Bydgoszcz

Już w najbliższą sobotę Raków Częstochowa podejmuje na własnym stadionie zespół Zawiszy Bydgoszcz.
Organizowany jest wyjazd ze Stalowej Woli na to spotkanie.

Zbiórka tam gdzie zwykle o godzinie 11:00 ( 30.08.2008). Koszt wyjazdu to 30 złotych (autokary i busy ).

Komentarze (16)

~elmo | 2008-08-29 13:32

Do Admina!
Jestem ilce ciekawy dlaczego usunąłeś mój komentarz? Nie było w nim żadnego wulgarnego słoa, nikogo nie obraziłem... Wyraziłem swój pogląd na pewną kwestię ( jeżeli ktoś zdąrzył przeczytać, to wie o czym mówię). Myślałem, że czasy cenzury minęły i dziaj w poszanowaniu demokracji każdy ma prawo głośić swoje poglądy - oczywiście zachowując normy kulturowe ogólnie przyjęte.
Czy mam przez to rozumiec, że na tej stronie wypowiadać się mogą ylko Ci, których poglądy są zbierzne z poglądami Adminów strony?
Nie mam 20 lat ( a prawie dwa razy więcej), zaliczyłem nie jeden wyjazd i kilka razy pałą w dupsko oberwałem, mająć na szyi zielonego pasiaka, więc mam chyba prawo wypowiadać sie i liczyć, że moje słowa nie zostaną potraktowane jak gówno w muszli.
Mimo wszystko pozdrawaim

~Adm | 2008-08-29 13:35

Zeby sie wypowiadac na jakis temat trzeba miec o nim jakies pojecie, a jak sie nie ma to sie nie wypowiada.

Pozdrawiam.

~ZKS | 2008-08-29 13:39

o ADm widze jest wszystko wiedzący , ubawiłes mnie strasznie chodzacy omnibus :) Pozdrawiam

~Adm | 2008-08-29 13:44

Dobra pojechales mi bez odbioru

~tomek | 2008-08-29 14:38

elmo ja przeczytałem zanim Admin zdążył usunąć i mam takie same zdanie. Prawdziwi kibice Stalówki idą jutro na mecz z Dolcanem :)

~czarni | 2008-08-29 14:50

Zgadzam sie, prawdziwi kibice ida na Stalówke..

~Frostee | 2008-08-29 14:59

Oby wiecej takich jak Elmo z całym szacunkiem moze wtedy coś sie zmieni w naszym klubie ELMO na prezesa!!!!!!
Pozdrówki
Tylko STAL!!!!!!!!

~Stal | 2008-08-29 15:00

albo nei rpzeskakuja przez plot

~Młodyniak | 2008-08-29 15:05

prawdziwi kibice jezdza na wyjazdy a nie tylko siedza na krzeselkach czy stoja na mlynie

~Gienek | 2008-08-29 15:08

Tak jest - na wyjazdy, ale swojej drużyny, a nie obcej wtedy gdy gra Stalówka u siebie.
Pozdro Elmo - zgadzam sie!
Jeden pisze kur.., chu..., spier..itd. i jego wpis widnieje na stronie jak jakiś powód do dumy, a inny sensownie mówi i jego wpis jest usuwany...no coment.
Admin - troche szacunku z całym szacunkiem dla Ciebie!!!!!!!

~Stal | 2008-08-29 15:29

Młodyniak | 2008-08-29 15:05|
nie prawda.
bo niektorzy nie maja kasy, boja sie dpstac po mordzie, ktos im nie pozwala...

~PW | 2008-08-29 15:33

Jak im ktoś nie pozwala jechać to chyba ktoś ma im prawo nie pozwolić się wypowiadać heheh... Nie jeździ to niech pokornie nie wypowiada się na tematy, o których nie ma bladego pojęcia. Powtarzam po raz enty: RAKOW DOPINGUJE STALOWKE NA BARDZO WIELU WYJAZDACH! GDZIE WY INTERNETOWYCH ZNAWCY WTEDY JESTESCIE? ONI SA A WAS NIE MA... Żal mi was wymądrzających się w komentarzach...

~MŁD | 2008-08-29 16:36

JAK SIE BOISZ JEZDZIC NA WYJAZDY TO JAKAS CIPA JESTES ... MORDA NIE SZKLANKA, LEPIEJ SIEDZIEC W DOMU I SIE POSPINAC NA KIBICE.NET

~Stal | 2008-08-29 17:14

wiesz...
jak bym sam mieszkal, to ok, ale ja miezkam z rodzina.

~MŁODYNIAK | 2008-08-29 17:53

niechcecie to niejedzcie nikt wam przeciez niekaze jechac!!!!!
ja jade wspomuc braci

RAKÓW RKS STALÓWKA ZKS NASZA ZGODA NAJLEPSZA W POLSCE JEST

~1921 | 2008-08-29 18:36

RAKOW CZESTOCHOWA!!STAL STALOWA WOLA!!!!!!!!!!!!!!!B SNT!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 106 537 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 34 628 razy
Znicz Pruszków - STAL (1:1)
2008-03-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 29 845 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 81 431 razy
Osób Online: 42 / Czas gen. strony: 0.01187