Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zawiedliśmy swoich kibiców - wypowiedzi po meczu Stal Stalowa Wola - ...

Zawiedliśmy swoich kibiców - wypowiedzi po meczu Stal Stalowa Wola - Dolcan Ząbki

Zawodnicy obu drużyn zgodnie twierdzili, że wynik jest sprawiedliwy. Gracz z Ząbek tryskali humorami, a Stalowcy schodzili do szatni przygnębieni.

 

Marcin Sasal (trener Dolcanu): Przede wszystkim cieszę się ze zwycięstwa, bo jest to nasza pierwsza wygrana w tym sezonie. Wygraliśmy na trudnym terenie w Stalowej Woli. Obawiałem się trochę o swoich piłkarzy, ponieważ w środę graliśmy dość ciężki mecz z Zagłębiem Lubin i nie wiedziałem czy zdołają się zregenerować. Uważam, że zaskoczyliśmy przeciwnika w pierwszej połowie. W końcu się udało dobrze rozpocząć spotkanie, bo ostatnio właśnie pierwszymi minutami meczów przegrywaliśmy całe zawody. To było spotkanie walki. Cieszymy się z tego zwycięstwa.

Tomasz Kułkiewicz (Dolcan): Było dzisiaj trochę emocji. Cieszymy się z tego zwycięstwa. Pierwsza połowa świetna w naszym wykonaniu. Uważam, że swoją grą zaskoczyliśmy Stal, strzeliliśmy szybko dwa gole i udało się nam utrzymać zwycięstwo do końca spotkania. Trochę niepotrzebnie wkradła się nerwowość w nasze poczynania w drugiej połowie i cofnęliśmy się do defensywy. Płacimy frycowe za bycie beniaminkiem.

Dariusz Dadacz (Dolcan): Przyjechaliśmy do Stalowej Woli nastawieni zdecydowanie na zwycięstwo. Poprzednie mecze nie za bardzo nam wychodziły. Dziś musieliśmy zwyciężyć. Szybko strzelone bramki ustawiły mecz. Później graliśmy swoje, długo rozgrywaliśmy piłkę. Stal otworzyła się i groźnie atakowała. To chyba pierwszy mecz, w którym sędzia nas nie oszukał. Cieszymy się z pierwszego zwycięstwa.

Władysław Łach (trener Stali): Na pewno zawiedliśmy swoich kibiców. Wszyscy dookoła dopisywali nam punkty w spotkaniach z beniaminkami. Ja przestrzegałem jednak nie tylko przed tym meczem, że jesteśmy takim a nie innym zespołem. Przed meczem dwóch graczy nie było zdolnych do gry. Jakiegoś zatrucia nabawił się Krystian Lebioda. Podobnie Tomek Wietecha, ale z racji tego, że mało biega zagrał w tych zawodach. Musiałem trochę zmienić ustawienie defensywy, które nie okazało się trafnym posunięciem, co było widać przy straconych golach. Początek ustawił całe spotkanie. Musieliśmy gonić przeciwnika. Po przerwie graliśmy lepiej, ale nie udało się doprowadzić do wyrównania. Sytuacje były i to bardzo klarowne. Raz się wygrywa, raz przegrywa. Nie mieliśmy szczęścia dzisiaj. Brakowało dziś charakteru, zawziętości, waleczności. Jak wrócimy do tego co umiemy najlepiej do będzie bardzo dobrze.

Tomasz Walat (Stal): Pierwsza połowa była dosyć niemrawa. Dwie sytuacje miał Dolcan i je wykorzystał. My zagraliśmy chyba mało skoncentrowani w pierwszej połowie meczu. Straciliśmy szybko bramki. Później mieliśmy jakieś tam sytuacje, ale brakowało szczęścia. Szkoda, że nie udało nam się doprowadzić do wyrównania.

Tadeusz Krawiec (Stal): Ten wynik jest dla nas bardzo zły. Liczyliśmy na zwycięstwo. Sądziliśmy, że wygramy łatwo z ostatnim zespołem w lidze. Zabrakło chyba dzisiaj koncentracji. Szybko straciliśmy dwie bramki, kuriozalne bramki. Potem trzeba było gonić ten wynik. Sytuacje ku temu były, ale nie udało się nam zdobyć chociażby punktu.


źródło: www.sportowefakty.pl

Komentarze (24)

~ehhh | 2008-08-30 20:58

Szkoda tej przegranej.

Widać brak Krystka w obronie :( To było strasznie widać.

W polu na + Uwakwe, Wieprzęć i Tadzio :) może jeszcze Karcz ale oni sami meczu nie wygraja.

~ktoosss | 2008-08-30 21:05

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE W MOIM SERCU JEST STALLL!!!!!!!

~Stachu | 2008-08-30 21:15

Panowie, nie się co czarować. Przegraliśmy, bo graliśmy bardzo słaby mecz. A dwie bramki co strzelił Dolcan to ich właściwie być nie powinno. To były koszmarne błędy!Dolcan podobnie jak i my będzie bronił się przed spadkiem i to bardziej niż my. Nie ma się co załamywać tylko zakasać rękawy i następnym meczu bo już w środę zap*******ć od 1 do 90 minuty.

~ze_Stalówki | 2008-08-30 21:16

Ja byłem ze Stalówka która grała w 3 lidze.. byli blisko aby spaść ligę niżej. A mimo to zawsze chodziłem na mecze i wierzyłem że kiedyś będzie lepiej. A teraz tylko słychać z "ich" ust krytykę ? Gdzie byliście wtedy kiedy Stalowka grała w 3 lidze ? Sezonowcy i jebani krytykanci !!!

~shaq | 2008-08-30 21:17

a moim zdaniem kibice zawiedli swoją drużynę która pewnie chciała delikatnie zaprotestować przeciwko walką toczonym między zarządem klubu a władzami miasta a kibice pomimo śpiewanych haseł ''czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię.....'' olali dzisiejszy mecz i odpuścili sobie porządny doping który podtrzymywały pojedyncze jednostki - wstyd ! OBY SZóSTEGO BYłO LEPIEJ NIECH DRUżYNA MA WSPARCIE - ZRóBMY POTężNY HAłAS !!!!!!











~baa | 2008-08-30 21:20

Stalówka to tradycja anie moda !!!

~UOP | 2008-08-30 21:24

zagrali dramat zczegolnie pierwszy kwadrans i juz było po meczu w środe w gorzowie pewnie znów bedzie nieciekawie

~!@#$ | 2008-08-30 21:24

Wie ktos jak rakow ?
Ilu naszych itp?

~misiek | 2008-08-30 21:25

Raków wygrał 2:1

~z krytej | 2008-08-30 21:26

doping dopingiem , ale sędziowanie pozostawie bez komentarza. co to za poziom?

~kut | 2008-08-30 21:27

Hehe i szybko Was na ziemię sprowadzili, ale rozumiem zapał był spory po wymarzonym początku sezonu.

~Kibic | 2008-08-30 22:37

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE!!!

~kibic | 2008-08-31 00:02

Gęśla znowu pyknął brame w wiśle płock!
hehhh widac chlopak sie odnalazl
brawo!

~zbig | 2008-08-31 00:06

to cieniasy pokazali dzisiaj, precz z takimi kopaczami

~dgdgd | 2008-08-31 01:09

kibice sukcesu , wszystko w temacie... nie pozdrawiam

~1921&1938 | 2008-08-31 08:49

Raków - Zawisza 2:1

Stalówki ok.60-70

~Kusik | 2008-08-31 09:50

Ave Stalówka!!!Nic sie nie stalo!!Brawa dla Rakowa za wygrana pozdro

~UOP | 2008-08-31 10:07

Nowym trenerem GKP Gorzów Wielkopolski został Kubicki. Chłopaki z GKP zagrają na maksa ze Stalówką, bo beda chcieli sie pokazac przed nowym trenerem. Berdzie cieżko, bardzo cięzko.

~1921&1938 | 2008-08-31 11:03

Sorki jezeli było więcej ale w pewnym momencie podjechal autokar(w 20min meczu) i wysypało sie tak z 60-70 chłopa , o busie i furach nie wiedziałem .... pozdro i dozobaczenia na widzewie ...

~xxx | 2008-08-31 13:17

Stalówki 85 osób na Rakowie.

~sabas11 | 2008-08-31 18:34

* proponuje jezdzic na mecze Rakovii, na kazdy, to nam pomoze, bo wazna jest ZGODA nie klub!!!! W klubie syf ale wazny jest wyjazd na Raków. Klub sie sypie, jedziemy na ZGODE!!!! Niedługo tylko ZGODY wam zostana


Dodaj komentarz

~shaq | 2008-08-31 22:30

do sabas11 -zgoda zgodą a my też mamy tutaj drużynę jak chcesz jeżdzić na wszystkie mecze rakovi to się przeprować do częstochowy nie będziesz musiał jeżdzić będziesz miał na miejscu

~mały41 | 2008-08-31 23:33

panie trenerze a po co pan kombinuje i sie tlumaczy ze nie bylo kryska lebiody i ze wietecha mial problemy z zolądkiem?? jest sałek ktory napewno dałby rade na obronie a co do obsady bramki to drugi bramkarz(wierzgacz) spokojnie tez by stał i bronil a takie roszady i szukania usprawiedliwienia ze co by bylo gdyby ... tak sie nie robi !!!!!

~ono | 2008-09-1 23:15

;) hehe

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Resovia Rzeszów - STAL (0:1)
2003-10-04
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 12 898 razy
STAL - Górnik Zabrze (1:3)
2009-10-03
Ilość zdjęć: 72
Wyświetleń: 166 991 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 19 072 razy
Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 705 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.05643