Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Surowa lekcja beniaminka

Przed spotkaniem Stali Stalowa Wola z Dolcanem Ząbki, mało który fan futbolu w Stalowej Woli myślał, że potyczka z ostatnim zespołem w ligowej tabeli zakończy się porażką Stalówki.

 

 


 

Po sukcesach na początku sezonu kibice z Podkarpacia liczyli na kolejne punkty, a piłkarze Stali chcieli się zrehabilitować za pechową porażkę z Flotą w Świnoujściu. - Flota, która jest beniaminkiem urwała nam punkty. Chcieliśmy sobie odbić je na Dolcanie, ale drużyna z Ząbek jest kolejnym beniaminkiem, który zabrał nam punkty - mówił po meczu pomocnik Stalowców Kamil Karcza.


Sam pojedynek rozpoczął się wyśmienicie dla gości. W 5. minucie nieporozumienie pomiędzy Bartłomiejem Piszczkiem a Adrianem Bartkowiakiem wykorzystał Maciej Tataj, który minął bramkarza Stali i wpakował piłkę do pustej bramki. Stal wyjątkowo nie radziła sobie w pierwszych minutach tego pojedynku. Nic więc dziwnego, że w 13. minucie Dolcan podwyższył wynik. Z prawej strony piłka została dośrodkowana na głowę Tataja, który po raz drugi w tym meczu pokonał bezradnego Tomasza Wietechę. - Szybko straciliśmy dwie bramki, kuriozalne bramki. Potem trzeba było gonić ten wynik. Sytuacje ku temu były, ale nie udało się nam zdobyć chociażby punktu - komentował na gorąco po meczu całe widowisko pomocnik Stali Tadeusz Krawiec. Stal dopiero po stracie drugiej bramki zaatakowała. W 17. minucie dobra sytuację miał Abel Salami, ale uderzył niecelnie. Trzy minuty później z rzutu wolnego uderzał Piszczek, lecz trafił tylko w mur. Chwilę później ponownie z wolnego uderzał tym razem Jakub Ławecki, ale tym razem piłka na linii bramkowej odbiła się od obrońcy gości. Dolcan wyraźnie zwolnił tempo swoich akcji, jednak umiejętnie kontrolował całe zawody z rzadka atakując. W 40. minucie mogła paść kontaktowa bramka dla Stali, ale po dośrodkowaniu Krawca niecelnie głową uderzył Karcz. Gospodarze nie rezygnowali i mieli jeszcze dwie okazje do zdobycia gola. Za pierwszym razem cudem piłkę na róg po strzale Jaromira Wieprzęcia wybił Maciej Humerski, a drugą okazję zmarnował Karcz strzelając niecelnie. Na tym emocje w pierwszej połowie się skończyły.


Od szaleńczych ataków, które nic nie przynosiły, rozpoczęła drugą połowę Stalówka. W 50. minucie źle w polu karnym zachował się Piszczek, który faulował zawodnika gości przy dogodnej sytuacji bramkowej. Gracze z Ząbek zaatakowali śmielej, ale okazji do zdobycia gola było jak na lekarstwo. W 58. minucie Salami ładnie zagrał do Krzysztofa Treli, który uderzył niecelnie. Cztery minuty później ładnie w pole karne wrzucił Ławecki, ale strzał Krawca był niecelny. W odpowiedzi kontra gości, ale Piszczek przeciął podanie od Wojciecha Trochima do Tataja. W 67. minucie powinno być 1:2. Trela ładnie dograł do Salamiego, który z 6m strzelił obok słupka. Na trybunach słychać było tylko jęk zawodu. Co nie udało się teraz udało się pięć minut później. W polu karnym został sfaulowany jeden ze Stalowców, a sędzia bez wahania wskazał na jedenasty metr. Szczęśliwym egzekutorem okazał się Wieprzęć. - Ciężko mi powiedzieć. Nie chcę oceniać pracy sędziego - mówił o całym zajściu golkiper Dolcanu. Od tego momentu gospodarze naciskali jeszcze mocniej, ale goście bronili się świetnie. W 83. minucie po podaniu Salamiego dobrą okazję zmarnował Krawiec. Już w doliczonym czasie gry źle w polu karnym uderzał Wieprzęć i cale spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny z Ząbek 2:1.


Stal Stalowa Wola – Dolcan Ząbki 1:2 (0:2)
0:1 – Tataj 5`
0:2 – Tataj 13`
1:2 – Wieprzec 72`(k)


Składy:


Stal Stalowa Wola: Wietecha – Wieprzęć, Piszczek, Bartkowiak (46` Walat), Maciorowski, Karcz (76` Szlężak), Ławecki (67` Jeżewski), Krawiec, Uwakwe, Trela, Salami.


Dolcan Ząbki: Humerski – Jędrzejczyk, Warakomski, Trochim (71` Papierz), Stawicki, Kułkiewicz, Krzywicki, Tataj (89` Chudziński), Garbusewicz (65` Korkuć), Dadacz, Solecki.


Żółte kartki: Maciorowski, Krawiec, Uwakwe, Karcz (Stal) oraz Jędrzejczyk, Warakomski, Krzywicki, Papierz (Dolcan).


Sędzia: Michał Mularczyk (Skierniewice)


Widzów: 2500.


Najlepszy piłkarz Stali: Jaromir Wieprzęć.
Najlepszy piłkarz Dolcanu: Maciej Tataj.


Piłkarz meczu: Maciej Tataj.

Źródło: sportowefakty.pl

Komentarze (20)

~faan | 2008-08-31 09:35

Specjalnie przegrali, żeby Motor spuścić na ostatnie miejsce...

~pyzdra | 2008-08-31 10:06

kurde mam nadzieje ze Stalówka w tym sezonie nie okarze sie ponownie Janosikiem i nie będzie zabierać bogatym i rozdawać biednym jak to było w poprzednim sezonie. Juz w najblizszym spotkaniu w gorzowie mam nadzieje ze nie potwierdzą swojego Janosikowania...

~kibic | 2008-08-31 10:07

Powiem tak ludzie na krzese lkach wstydzcie sie. Mimo kilku prób kilku chłopaków nawołujących do dopingu nic nie pokazaliście. Siedzieliście jak w "kościele". Jak drużyna wygrywa to kibicujecie a jak przegrywa nie pomagacie drużynie.Zastanówcie sie dlaczego drużyna przegrywa jak nie ma dopingu nie ma też na nich presji i graja tak wczoraj...
P.K.

~hemi | 2008-08-31 10:26

łaska kibica na pstrym koniu jeździ a stal tego wzorzec

~ja | 2008-08-31 10:33

Sluchajcie te goscie co cos prubowali to nadaja sie tylko pod budki pod hute.A jesli chodzo o krzeselka to wam sie cos popierdolilo bo nie wiecie gdzie jest sektor dla kibiców.Jak druzyna co sgra to i jest doping a te hamy ze stali grali jak tretawaci.Niech wiedza ze na doping to trzeba sobie zasluzyc!!!!!!!!! Ci goscie co cos sie darli to niech spieprzaja na sektor a nie chodza i chca cos pospiewac.Nastepnym razem jak przyjda te cwele to sie nimi zajmiemy!!!!!!

~WellBeee | 2008-08-31 10:38

Byłem wczoraj na krzesełkach. To krzesełko które poleciało - Bez komentarze. Starzy Zatorzacy i Skinheadzi którzy siedzieli na początku krzesełek z kratą Leżaków.. WSTYD[pijani to mało powiedziane] razem z kumplami próbowaliśmy coś, ale te 50 letnie wąsy to nawet nie odpowiedzą 'Stal'..Ogólnie piłkarze grają tylko jak jest Doping.. a tego brakowało..mam nadzieję że na Gorniku bęzdzie lepiej.. tylko że znowu na ten mecz przyjda 'sezonowcy'...

~Tak To Ja | 2008-08-31 10:41

młyn liczyl ok.100 oosób a śpiewał za 500.. BRAWO..wole żeby było tyle na każdym a nie tylko na 'meczach sezonu' po 1000 ludzi..
Ludzie 'honoru'

~ja | 2008-08-31 10:42

te krzeselko rzucil ten barabn co probowal cos dzialac na srodku krzeselek spodenki i zielono szara bluza.Jesli chodzi o doping to pilkarze niech naucza sie grac bez dopingu bo na taka gre nikt nie bedzie przychodzic

~oj | 2008-08-31 10:46

Trenerem GKP Gorzów został Kubicki bedą chcieli sie pokazac piłlkarze GKP przed nowym trenerem dlatego czuje, że i bedzie bardzo ciezko. Dobry bedzie remis.

~ole | 2008-08-31 11:35

I coś sie zacieło. Bez sytuacji bramkowych w Swinoujściu i fatalna gra z Dolcanem. Piłkarzyki - siądzcie sobie i porozmawiajcie bo juz zaczyna sie gra inwidualna , czyzby jakies podziały i kłótnie?! Znów zaczynaja grac kopnij do przodu - może sie uda . No i znów widac tego lenia Trele. Panie trenerze 5-3-2 u siebie z Dolcanem ? Po 15 min 0-2 i nic pan nie robi Miomo wszstko wierze ze szybko zaczna grac w piłke a nie tylko ststystować na boisku.

~aaa | 2008-08-31 12:06

zle sie dzieje kazdy przyhodzi na meze po to zeby hyba sie najebaz

~asd | 2008-08-31 12:22

Wie ktos moze czy Jaro bedzie gotow na gorzow Wlkp ???

~fan | 2008-08-31 12:31

jaro raczej nie bedzie gotow mi sie zdaje ze ma zlamana noge lub cos w tym stylu w kolanie bylem w baraku po meczu to chodzil wkurwiony ze spochnietym kolanem;(

~... | 2008-08-31 12:38

a na motor lublin . com naglowek....Zloty IWANICKI...

~zenek | 2008-08-31 13:21

nie no stalówka gra nieźle i głupio byłoby bronic się do ostatniej kolejki przed spadkiem, bo mozna spokojnie ulokować się w środku tabeli, ale nie mozna przegrywać u siebie z takimi rywalami, trzeba na nowo zacząć zdobywac punkty

~ZEn | 2008-08-31 15:48

ej ten ziomek co chodził wkurwiony to moze cos se do dupy wsadzil i wyjac nie mugl i byl zdenerwowany bo nie widzial czy to wysra czy co bedzie.....a tak jak wam nie pasi jak gra stal to sie nie dopiepszajcie kaze ktos wam na mecze chodzic miejcie w dumie stal i wszyscko i macie spokuj JEBAC STAL WSZYSCY RAZEM!! JABAC STAl!!

~shaq | 2008-08-31 16:41

doping ma być na każdym meczu nie ważne z kim gramy z motorem jest doping a ze słabsza drużyną już nie oczekujemy od piłkarzy dobrej gry w każdym meczu to i my się postarajmy o to żeby hałas był co mecz to jest 1 liga i jesteśmy z tego dumni niech zarząd widzi że \'\'STAL\'\' ma kibiców - POZDRAWIAM FANóW STALóWKI

~sabas11 | 2008-08-31 18:33

proponuje jezdzic na mecze Rakovii, na kazdy, to nam pomoze, bo wazna jest ZGODA nie klub!!!! W klubie syf ale wazny jest wyjazd na Raków. Klub sie sypie, jedziemy na ZGODE!!!! Niedługo tylko ZGODY wam zostana

~do sabas11 | 2008-09-1 00:19

11 to twój wiek czy IQ czy tez to i to mama na mecz puscila i sie naogladales a zale ze ktos pojechal na rakow powiedz w twarz na mlynie nie kumaty nie jestes w tremacie lepiej spakuj plecak bo w poniedzialek do szkoly pozdro dla kumatychBSNT

~do wyzej | 2008-09-1 17:44

kooes ma racje.
najpierw Stal, potem reszta.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 467 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-11-05
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 13 310 razy
STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 6 478 razy
STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 14 767 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.26808