Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wkrótce poznamy projekt na budowę stadionu

Wkrótce poznamy projekt na budowę stadionu

Jeszcze tylko 10 dni zostało firmom na złożenie projektu koncepcji archotektonicznej, programowej i przestrzennej przebudowy stadionu piłkarskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli.

W konkursie bierze udział 7 firm efekt ich pracy poznamy w następną środę.

Więcej na temat konkursu pod adresem - http://www.mosir.stalowawola.pl/doc/Zamowienia_Publiczne/Konkurs_Stadion/Kwalifikacja_Uczestnkow.pdf

Komentarze (23)

~robie | 2008-09-1 12:32

fajnie jakby zwycieżył projektant nr 5, oni projektowali Baltic Arena w Gdańsku

~PW | 2008-09-1 13:27

A skąd wiesz co teraz zaprojektują? Mam nadzieję, że nic nie jest ustawiane i wygra najlepszy projekt - który rzeczywiście będzie godny naszego miasta. Tyle, że czytając tę specyfikację zaczynam się o to martwić...

~shaq | 2008-09-1 13:41

gdzie można zobaczyć projekty na przebudowanie stadionu ????????????

~Giov | 2008-09-1 13:42

Nigdzie.

~ehh | 2008-09-1 13:50

Pisze wyraźnie, że projekty bedą znane w środe za tydzien :)

Natomiast ogłoszenie, który zwyciężył bedzie bodajże za 2 tyg w poniedziałek :)

~marcin | 2008-09-1 16:13

czego nie ma fotek z meczu z zagłębiem?

~OLE | 2008-09-1 16:15

Bo jesteś z Jeżowego ,
jak beda to CI napiszą !

~zal | 2008-09-1 16:30

zapomnijcie o stadionie najwyzej odnowia kryta albo poprawia zamiast ''Mosir'' bedzie ''Stal''

~do zal | 2008-09-1 16:56

Szkoda mi takich pesymistów no ale jak sie nie zna faktó to tak jest....na stadion jest zarezerwowane ponad 47 milionów i kryta będzie na koncu :)

~Misio | 2008-09-1 17:35

Jeszcze wtopa w Gorzowie, a potem jebniemy Łęczną i Widzew i znowu "miłość" super "kibiców" powróci.

~kibic2 | 2008-09-1 18:05

Jeśli uważasz, że przegramy z słabym Gorzowem to jakim cudem wygramy z Łęczną i Widzewem ???

~do wyzej | 2008-09-1 18:18

to se zobqacz wyniki w tyms ezonie np. z kim wygrywalismy a z kim nie

~kibic2 | 2008-09-1 18:41

Idę o zakład, że nie wygramy z Widzewem, a z Łęczną będzie remis... Papierowe wyliczenia w piłce się nie sprawdzają, mecz meczowi nierówny...

~Misio | 2008-09-1 18:41

Tak jak kolega powyżej napisał. Dodam jeszcze taką małą ciekawostkę » http://www.90minut.pl/sedzia.php?id=316&id_sezon=69 Popatrzcie ile razy wygrali goście, gdy ten kolo gwizdał? W ciągu trzech sezonów tylko RAZ!!!! To chyba nie jest zbieg okoliczności. W dodatku jest z Wrocka, czyli "korupcja chroniona" tak jak Śląsk.
Aha, on nam gwiżdże w Gorzowie!!!!

~Misio | 2008-09-1 18:44

kibic2 - logika tak podpowiada, ale się nie zakładaj, bo taki np Damian22, to obiecał kasę dla strzelca zwycięskiej bramki z Zagłębiem i co? I Abel kasy do tej pory nie widział, hahahahaha

~Miszcz | 2008-09-1 19:34

Zobaczcie parametry stadionu w Kielcach:
Pojemność 15 500
Pojemność docelowa 15 500
Kluby Kolporter Korona SSA
Miasto Kielce
Kraj POL Polska
Projekt: ATJ Architekci
Data projektu: 2004
Wykonawca: Skanska
Koszt: 48mln zł
Czas budowy: 22.11.2004 - 03.2006
Moc oświetlenia: 1 411 lux
Wymiary boiska: 105*68m

My mamy ponoć przeznaczone na budowę stadionu 47 mln, więc zróbcie taki jak w Kielcach i będzie git. No chyba, że koszty przez te 4 lata poszły w górę.

~TYPPER | 2008-09-1 19:41

chcial bym sie dowiedziec co jest z typerem ??


wciaz niema dodanych punktow prosze admina o zrobienie cos z tym problemem

~sdfsf | 2008-09-1 19:45

miszczuniu kosztu jebucko poszly w gore. Za 47 baniek takiego stadionu juz nikt nie postawi, chyba ze jakies prsekret zrobi albo nie bedzie oplacal budowlancow tylko sam material.

~ehh | 2008-09-1 19:51

Dla porównania

Kielce - 15,5 tys - 48 mln
Lubin - 16,5 tys - 120 mln

Obydwa bez elewacji (same trybuny z dachem)

Ten sam stadion teraz co w Kielcach kosztowałby około 100 mln

my mamy miec stadion na 10 tys - nie spodziewajmy się cudów. Bedzie spełniał wymogi UEFA ale cudu tutaj za takie pieniadze nie bedzie...zapewne najprostsze rozwiązania architektocznicne... .teź bez elewacji....

ostatnio czytałem jak na ukrainie jest tanio, gdzie fajny stadionik w Dniepropietrowsku kosztował 40 mln euro :D czyli nasz powinien kosztować 3xmniej.

W Polsce niestety będziemy miec stadion zadaszony dosc nowoczesny ale nie piękny :)

Jedynym plusem wydaja sie byc materialy jezeli daloby sie po znajomosci z huty zalatwic elementy stalowe :) Np. jakby Złomrex się włąćzył w budowę i trochę dorzucił kasy :) za np reklamy a za duzą kwotę nawet Złomrex Arena :D

~otwieracze | 2008-09-1 20:43

Jest ktos chetny na zakup takiego otwieracza?
» http://img98.imageshack.us/img98/5209/img2804fy1.jpg

jak cos pisac na gg: 8342762

~otwieracze | 2008-09-1 20:50

cena 5 zl.

~zks | 2008-09-1 23:10

10 tys, w pelni zadaszony, wszystkie miejsca siedzace, oswietlenie - w porownaniu z tym, co jest teraz, to co by nie bylo to bedzie dobre ...

~cycus | 2008-09-2 11:18

do ehh
W jakim celu Zlomrex mialby sie dorzucic? Reklama? Komu i co maja reklamowac (czytaj sprzedac)? Rure sobie kupisz? Albo arkusz blachy? Albo moze prety? Reklamowac na stadionie to mozesz przetwory jagodowe lub spiewniki z hymnem Stalowej Woli a nie produkty jakie ma sprzedaz Zlomrex. Inna mozliwosc, to bogaty lokalny gosc, ktory ma nieprzeparta ochote na pokazanie sie, ale u nas takiego nie ma (na Podkarpaciu). Browar to by bylo to...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola

Olimpia Elbląg             Stal Stalowa Wola
2023-09-30, godz. 17:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Polonia Bytom

Stal Stalowa Wola             Polonia Bytom

1 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 KKS 1925 Kalisz 10 6-1-3 19
2 Zagłębie Lubin II 10 5-2-3 17
3 ŁKS Łódź II 10 5-2-3 17
4 Radunia Stężyca 10 4-5-1 17
5 Olimpia Elbląg 10 5-2-3 17
6 Skra Częstochowa 10 4-4-2 16
7 Kotwica Kołobrzeg 10 4-3-3 15
8 Hutnik Kraków 10 4-3-3 15
9 Wisła Puławy 10 4-3-3 15
10 Pogoń Siedlce 10 3-5-2 14
11 Stomil Olsztyn 10 4-1-5 13
12 Chojniczanka Chojnice 10 3-3-4 12
13 Lech II Poznań 10 3-3-4 12
14 GKS Jastrzębie 10 3-2-5 11
15 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
16 Olimpia Grudziądz 10 3-2-5 11
17 Polonia Bytom 10 2-3-5 9
18 Sandecja Nowy Sącz 10 1-2-7 5

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
GKS Jastrzębie 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
ŁKS Łódź II 0 km 0
KKS 1925 Kalisz 0 km 0
Sandecja Nowy Sącz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






TAXI Stalowa Wola

Losowe galerie

??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 219 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (0:0)
2016-04-17
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 25 265 razy
Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 3 170 razy
STAL - Olimpia Elbląg (1:0)
2010-10-09
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 249 812 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.00888