Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Niemoc Stali

Niemoc Stali

Stal Stalowa Wola początek sezonu miała bardzo udany. Jedyny przedstawiciel Podkarpacia na tym szczeblu rozgrywek wygrywał mecz za meczem. Piłkarze Stali byli już nawet na drugim miejscu tabeli. Niestety dla kibiców zielono - czarnych szczęście opuściło tą drużynę.

Po wygranym spotkaniu z Zagłębiem Lubin Jacek Maciorowski, obrońca Stali mówił: - Z zespołami z dołu tabeli gra się trudniej, niż z tymi z góry. Mało kto wtedy słuchał tych słów. Stalowcy byli na fali i sami znali swoje możliwości. Po potyczce z Miedziowymi z Lubina Stalowców czekały trzy mecze z beniaminkami ligi - Flotą Świnoujście, Dolcanem Ząbki u siebie oraz kolejne wyjazdowe spotkanie z GKP Gorzów Wielkopolski. Przed tymi pojedynkami zielono - czarni plasowali się na drugim miejscu w tabeli, a do liderującego Podbeskidzia Bielsko-Biała mieli tylko jeden punkt straty. Wszyscy kibice liczyli więc na 9 punktów w najbliższych spotkaniach. Tak się jednak nie stało...

Stal zawsze miała problemy w meczach wyjazdowych. Piłkarze z Podkarpacia grali dobrze, ale nie potrafili zdobyć gola. Gdy na dodatek pierwsi stracili bramkę nie potrafili się już podnieść. Pierwsze wyjazdowe spotkanie w tym sezonie, z Wartą Poznaniu drużyna ze Stalowej Woli, po bardzo dobrej grze oczywiście przegrała. Potem przyszło jednak zwycięstwo u siebie i wyjazd do Kielc. W stolicy województwa Świętokrzyskiego Stalowcy przegrywali już różnicą dwóch bramek. Nagle jednak podnieśli się z kolan, doprowadzili do remisu, a ostatecznie wygrali cały mecz. Był to pierwszy wyjazdowy sukces od dawna. Wydawało się, że zły czar prysł. Kolejnym przeciwnikiem Stali było lubińskie Zagłębie - ten zespół także wyjechał z Podkarpacia bez ani jednego oczka. Kibice zaczęli już myśleć, że być może Stal włączy się do walki o awans do ekstraklasy. Gorące głowy studził trener Władysław Łach. Po tym zwycięstwie czarne chmury nadciągnęły na Stal ze Stalowej Woli.

Następnym meczem była wyjazdowa konfrontacja z Flotą Świnoujście. Tam Stal poniosła porażkę. Tłumaczono to jako wypadek przy pracy. Potem przyszedł czas na mecz na stadionie przy ulicy Hutniczej. Rywalem Stalowców był Dolcan Ząbki - jeden z najsłabszych zespołów w lidze. I tą potyczkę Stalówka także przegrała. To już nie mógł być wypadek przy pracy. Głównym celem zielono - czarnych na ten sezon jest utrzymanie się w lidze. To się nie zmienia. Aby jednak osiągnąć to założenie z takimi zespołami jak Dolcan na własnym boisku trzeba bezwzględnie odnosić zwycięstwa. Po meczu z Dolcanem przyszedł czas na kolejny wyjazd, tym razem do Gorzowa Wielkopolskiego. Tutaj już czara goryczy się przelała. Widać, że zespół Stali popadł w kryzys. GKP Gorzów Wielkopolski łatwo i bezproblemowo pokonał Stal 3:0. Po meczu opiekun zespołu z Podkarpacia, Władysław Łach stwierdził: - W ofensywie zagraliśmy słabo, moja drużyna traci dużo na wartości na wyjazdach. Jest ona w przebudowie. Mam w składzie wielu młodych chłopaków. Na początku zdobyliśmy tych kilka punktów, teraz wyraźnie wpadliśmy w lekki kryzys. Postaramy się jednak z tego wyjść.

Czasu na wyjście z kryzysu jest jednak niewiele. Już sobotę o godzinie 16.00 Stalowcy będą podejmować jednego z faworytów do awansu - Górnik Łęczna. Po tym pojedynku zielono - czarnych czeka niezwykle trudne wyjazdowe spotkanie z łódzkim Widzewem. Jeżeli te dwa mecze Stalowcy przegrają, to znajdą się już nisko w tabeli i z początkowo wywalczonej przewagi nic już nie zostanie. - Chciałbym przeprosić kibiców Stalówki za te dwa ostatnie mecze i mogę obiecać, że w najbliższym spotkaniu ligowym zrobimy z chłopakami wszystko, aby się w pełni zrehabilitować - zapowiada Jabub Ławecki. - Musimy coś z tym zrobić aby w kolejnych spotkaniach wygrywać - stwierdza też kapitan Stali, Tomasz Wietecha.

Komentarze (29)

~zks | 2008-09-4 12:39

Ilu przyjedzie z łęcznej i czy bedzie z nimi motor??

~nozzy | 2008-09-4 12:44

a czy to wazne
Wszyscy na Łeczna
widze ze nie ma jakiejs wielkiej mobilizacji na ten mecz

~Mama | 2008-09-4 12:48

Najpierw odrob lekcje a dopiero pozniej siadaj na komputer.

~;) | 2008-09-4 12:50

Paweł ; sprawdź maila, wysłałem Ci kilka fotek z Gorzowa i wcześniej ze Świnoujścia.

~ja | 2008-09-4 12:52

Witam kibiców Stalowki;) często wchodze na ta stronke, ale postanowiłam się nie udzielać aż do dziś i powiem Wam,że prawdziwi kibice nie robią mobilizacji tylko na mecze z zespołami z którymi zwykle maja kose żeby pokazac się z jak najlepszej strony.Jak jest jakis mecz np.z Matorem ide sobie ulicą i wszedzie gdzie się da widze jakies transparenty itd.Ostanio było kilka meczów z mało znanymi zespołami i co? jak zobaczyłam jakiś plakacik a4 na klatce to już było coś.Niby dlaczego przychodzi po 1500 ludzi na stadion?Ładna pogoda jeszcze jest więc czemu nie zachęcacie żeby chodzić na KAŻDE mecze i dopiągować.Serio nie wiem dlaczego tak jest ale mysle ze dobry doping nigdy nie jest zły:)

~.... | 2008-09-4 13:32

Mamy szczęście, że nie przegraliśmy wyżej. Po pierwszej połowie powinno być 4:0. Nie ma co narzekać :) 3:0 to niski wymiar kary, jeśli bieganie jest karą dla części zawodników. Podziękowania dla chłopaków ze Stilonu !

~sf | 2008-09-4 13:52

Start rozgrywek był więcej niż udany. A teraz po prostu wracamy tam gdzie nasze miejsce. 8 kolejek 4 wygrane, 4 porażki. tyle w temacie.

~misiek | 2008-09-4 13:54

6 września (sobota):

Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna, godz. 16:00, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).

~Kibic | 2008-09-4 14:17

FOTKI Z MECZU GKP GORZOW- STALOWKA» http://www.gkp.gorzow.pl/multimedia/.....

~maniek | 2008-09-4 14:30

Dlaczego mecz odbywa się w porze meczu reprezentacji? pytam bo nie wiem
Czemu nie np. w niedzielę albo o 13 w sobotę?

~hmm | 2008-09-4 14:46

o 13:00 w sobote ?? 30stopni zajebiście :D:D

~misiek | 2008-09-4 14:51

W sobote ma być 30 stopni. Graj sobie sam w takim upale o 13:00!

~stefan | 2008-09-4 15:26

gwiazdy z hutniczej już się nagraly heheh, łach to przewidzial bo wie co za łajzy ma w składzie

~maniek | 2008-09-4 15:29

no to w niedziele o 16 co za problem zagrac? do lecznej niedaleko a pewnie wiecej ludzi przyszloby jakby sie nie pokrywal z reprezentacja

~białebloki | 2008-09-4 15:51

jazda w sobote nie piedrol**.. wszyscy śpiewamy olee...

~Stal | 2008-09-4 15:58

do misiek
ja kocham pilke imoge grac keidy i gdzie kolwiek i ile kolwiek

~stalowiec.38 | 2008-09-4 16:10

Czemu nie przeloza meczu na niedziele.Mecz reprezentacji jest o 17 (z drugiej strony tez chujowa godzina jakby nie mogli zagrac wieczorem) a Stal gra o 16.I teraz coniektorzy maja dylemat co wybrac.

~ooo | 2008-09-4 16:12

Normalny kibic wybierze Stalówkę. A nieroby repre. Elo

~stalowiec.38 | 2008-09-4 16:12

Tam jakis gosciu gadal ze ma byc 30 stopni.Ludzie to nie lipiec ze beda upaly.Jakby mecz bylby o 15 albo nawet o 14:30 nikt by nie mial pretensji.

~1938 | 2008-09-4 16:13

Dylemat to by byl gdybys mial do wyboru jechac na reprezentacje lub isc na Stalówkę, a nie wybor pomiedzy meczem w TV a na zywo. Orłom Benhakera nie pomozesz kibicujac im przed TV a naszym pilkarzom mozesz przychodzac do swiatyni. Czemu jestescie tacy dziwnie kapujacy..

P.S.Wszyscy na Hutnicza.

~zks | 2008-09-4 16:38

Tylko mecze reprezentacji są od czasu do czasu a Stalówka gra co tydzień. Dla mnie jeden i drugi mecz ważny.

Max 2000 osób na stadionie będzie...

~1938 | 2008-09-4 16:51

Taaaaaa? I ty pewnie jestes co tydzien na meczu taa??? Odrob lekcje pani jutro pyta.

~stalowiec.38 | 2008-09-4 17:11

Ja ide na Stal, tu nawet nie ma zadnego ale.Tylko ze frekwencja moze byc niska, rzeczywiscie moze byc max 2000 osob bo mecz reprezentacji zrobi swoje.

~Aneta | 2008-09-4 17:25

w kazdym miejscu wychodzi brak umiejetnego zarzadzania klubem, w tym klubie nie jest potrzebna banda pierdzieli tylko manager z prawdziwego zdarzenia ktory bedzie szukal zysku z tych np 200 osob ktore wybiora mecz reprezentacji a nie stalowke i nie doloza 2000 zl do kasy kluby. dlaczego nie zrobic meczu o godzine wczesniej? to pytanie pozostawiam dla kazdego zeby sobie odpowiedzial sam. tyle w temacie. bez odbioru

~ZKS | 2008-09-4 18:07

Wy mnie oslabiacie, wy sie nazywacie kibicami Stali ? Jezeli wy jezeli tylko mozecie, wymyslacie problemy, ktorych tak naprawde nie ma, chcesz siedziec przed tv to siedz przed tv i nawet sie nie pokazuj na meczach stali natomiast jesli jestes kibicem stali to do zobaczenia w sobote na hutniczej !

~realia | 2008-09-4 19:05

a ja myśle ze powinniśmy sie cieszyc ze juz mamy 12 pkt. W poprzednim sezonie do utrzymania wystarczyło 31 pkt wiec brakuje nam jeszcze az 19 . Do konca tej rundy stac naszych na jeszcze 7 max 10 pkt ( zwyc. z Kmitą , Turem , Wartą i 1 ptk ze Zniczem) . Zakonczymy jesien z 19 pkt i na wiosne trzeba wygrac te 3 mecze co teraz przegrali. Tylko nie krzyczcie :) Sprawdzimy na zakonczenie

~madrid | 2008-09-4 21:10

łał ale szał.... może czekaja juz na nowy stadion? łeee

~fanatyk | 2008-09-5 12:01

panowie. Nasza drużyna jak do tej pory mimo tych kilku porażek spisuje się dobrze. Nie ma co do nich mieć jakieś wielkie pretensje, bo pamiętajmy że jeden mecz wygrany i 3 punkty robi za 3 zremisowane. To prosta matematyka. My kibice róbmy na naszym stadionie wszystko aby atmosfera dała się we znaki piłkarzom i robili wiećej niż można żeby wygrać. Pamiętajcie że zarobki w Stalówce w skali ligi są niskie i nie wymagajmy cudów. Musimy gromadzić punkty tak aby na koniec sezonu oszczędzić sobie nerwówki. Co do organizacji w klubie i pozycji w nim pewnych osób to chyba każdy wie że to kompletne nieporozumienie ! Właśnie tworzone jest stowarzyszenie kibiców Stalówki, kto może niech się zapisuje tak aby było nas jak najwięcej. Do jutra !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 9 978 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 9 735 razy
Ruch Radzionków - STAL (0:0)
2002-09-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 643 razy
STAL - Górnik Wieliczka (0:3)
2006-04-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 9 478 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.18187