Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka 4-0 Górnik Łęczna - nareszcie zwycięstwo !!!

Po 3 porażkach z drużynami beniaminków nareszcie podopieczni Władysława Łacha odnieśli zwycięstwo - i to zwycięstwo w pięknym stylu.
 

Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna 4:0 (1:0)
1:0 - Trela 25'
2:0 - Salami 48'
3:0 - Trela 60'
4:0 - Ławecki 70'

Składy:

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Lebioda, Ławecki (82' Karcz), Adamczyk (46' Walat), Wieprzęć, Piszczek, Trela, Bartkowiak (77' Jeżewski), Krawiec, Maciorowski, Salami.

Górnik Łęczna: Wierzchowski (30' Żukowski) - Musuła, Nikitović, Karwan, Tomczyk, Kazimierczak (60' Nakoulma), Niżnik, Bugała, Nazaruk, Surdykowski (71' Michalak), Szymanek.

Żółte kartki: Bartkowiak, Salami (Stal) oraz Musuła, Nikitović, Tomczyk (Górnik).

Czerwona kartka: Tomczyk /78'/ za drugą żółtą (Górnik).

Sędzia: Szymon Marciniak (Płock).

 

Komentarze (85)

~banco | 2008-09-6 18:24

na cieplo z onet.pl "Nie przestaje zaskakiwać Stal Stalowa Wola. Tym razem piłkarze "Stalówki" rozgromili na własnym boisku Górnika Łęczna 4:0."

~:) | 2008-09-6 18:36

mecz zaje..sty :P
Oby tak dalej..

Stalówka The Firm

~zkiw | 2008-09-6 18:44

Pozdrowienia z Zaklikowa!!! dziś w derbach Sanna wygrała z Czarni Lipa! mecz godny uwagi, wynik
3-1

~aasd | 2008-09-6 18:53

wszyscy na WIDZEW

~.. | 2008-09-6 18:59

A jak Raków z Pogonia wie kos??

~;-)) | 2008-09-6 18:59

słyszałem ze kibice z zaklikowa mieli fajny transparent z napisem \\\" młode pokolenie pierd*** motor!!!\\\" czy to prawda???

~białebloki | 2008-09-6 19:01

tak jest oby tak dalej.. hej stal!!!

~ktos | 2008-09-6 19:12

tak to prawda ja jestem z stw ale mam kolegow z zaklikwoa w kalsie i mowili mi ze zzaklikwoa w motorze jest paru starych kolesi po 30-50lat a mlodzi sraja na mator!!

~sebek | 2008-09-6 19:16

może Zaklików zrozumie ze Stalówka jest lepsza od motóra xD

~UOP | 2008-09-6 19:18

To był piekny mecz. Chciałbym za kazdym razem ogladac tak grajaca Stalówke. Salami bramka super. Super zagrali tez Trela i Krystek.PANOWIE TAK DALEJ/

~kibic | 2008-09-6 19:21

nananana niech zwycieza nasz zielono-czarny ZKS!!!! ;) brawo chlopaki, oby tak dalej! nananana i z Widzewem do wygrania!!!;)

~BZC | 2008-09-6 19:22

Raków 0-0 BSNT

~STALÓWKA | 2008-09-6 19:24

Raków Częstochowa 0-0 Pogoń Szczecin

~Górnik | 2008-09-6 19:25

Gratulacje. W dzisiejszym meczu byliście lepsi.. Nam znów uciekają cenne pkt. przez Naszego pseudo trenera. Jeszcze raz gratulacje.
Pozdrawiam

~esss | 2008-09-6 19:30

Brawo Stalówka! W końcu przełamanie. Czarni Czarni Czarni Lipunia!

~do gornik | 2008-09-6 19:30

mialo byc was 400-600 osob a nie bylo nikogo:PP

~dusiaaa | 2008-09-6 19:32

ohhh a ja nie mogłam być . : (
i b. załujęęę . ale trzymałam mocno kciuki .
: D

~kibic | 2008-09-6 19:35

aeeaeaoo aeeaeaoo 70 lat zielono-czarny jest nasz świat !!

taa przyspiewka kozaaakkkkkk:D:D:D

~Do wyżej | 2008-09-6 19:37

Tylko ze wiekszosc was nie umie jej spiewac zajebiscie spiewa to kluczbork a naprawde kozacko pomysłodawca tej piesni Lech Poznan

~and | 2008-09-6 19:43

ZAJEBISCIE BYŁO NA MECZU NASZEJ KOCHANEJ STALÓWKI ALE MAŁO LUDZI

SEZONOWCY JEBANI JAK WAM SIE OGLĄDAŁO REPREZENTACJE LISTAKA I INNYCH NIEUDACZNIKÓW POLSKIEGO FUTBOLU

STALÓWKA PRZEGRAŁA TRZY MECZE POD RZĄD I JUŻ K....SY NIE CHODZICIE PIE.....IE SIE JEBANE PIKNIKI I WIEŚNIAKI

STALÓWKA TO MY A NIE WY

WSZYSCY WIEDZĄ O CO CHODZI

ZAWSZE I WSZĘDZIE STALÓWKA NAJLEPSZA BĘDZIE

POZDRO DLA STAREJ GWARDI

CISKAMUCZI

~SS | 2008-09-6 19:59

ogółem, nie było źle...
pojechali i dobrze im to wyszło nawet.
oby tak dalej,
szkoda mi tylko tego bramkarza było?
tymbardziej że trafił do naszego szpitala
pozdro

~o co kaman | 2008-09-6 20:05

Wiecie co się działo w przerwie meczu za młynem??

~Stal | 2008-09-6 20:07

ej czego ten mecz nie grali

2008-08-30 GKS Katowice - Motor Lublin :

~odp | 2008-09-6 20:09

w przerwie za mlynem rozdawali darmowe hot dogi
mathias reklame robil

~:) | 2008-09-6 20:10

Doping w skali od 1 do 10 oceniam na 2.

Przyściewki które powinny być spiewane conajmniej 5 minut najglośniej jak sie da spiewane są po kilka razy i dosc. Np. Aeeja o 70 lat..
większość nawet nie wie jak powinien wygladac doping, ale cóż.. moze kiedys bedziemy spiewac tak jak robi to Lech Poznań, gdzie przez 10 minut w kołko spiewa sie jedna przyspiewke co ychodzi naprawde kozacko.

WSZYSCY NA WIDZEW!!

~aaaeejaooo | 2008-09-6 20:16

dajcie jakies zdjecia, moze filmiki z meczu !

~hmm | 2008-09-6 20:21

nie moglem byc na meczu ( mialem swoj z krosnem - juniorzy ) napiszcie co sie stalo z bamkarzem gornika...

~roxi | 2008-09-6 20:24

Bramkarz Górnika uderzył przy strzale Treli na 1:0 głową w słupek i stracił podpbno nawet przytomnosc i po kilku minutach został odwieziony do szpitala szkoda Wierzchowskiego...

~WellBeee | 2008-09-6 20:33

kurde żal mi was ludzie bez "serca" on słupka nie widział, rzucił się na 'wyczucie' i wpadł w słupek.. Trzymaj się!

__________________ _____________
wszyscy na Widzew

~Górnik | 2008-09-6 20:38

Kto niby mówił ,że miało być Nas 400-600 ? Chyba Ci się coś przyśniło. To byłoby tyle ode mnie. Bez napinki. Pozdro dla normalnych. Zapraszam na rewanż w Łęcznej ;>

~shimaa | 2008-09-6 20:44

mi tam szkoda tego bramkarzaa. Jasne, że jestem za Stalówką, ale nie można być takim obojętnym na to co się stałoo . ; / Nam by chyba nie było miło jakby to chodziło o naszego bramkarza, prawda ?!

~jan | 2008-09-6 20:49

pewnie że szkoda gościa

~$R$ | 2008-09-6 20:55

a ty nie słyszałeś że cały stadion bił mu brawa
i bez napinki

Pozdro dla NORMALNYCH

~asd | 2008-09-6 21:04

LOL tak niby miał byc mecz bez alkoholu a napinacze qrwa z mlyna co mieli dac przykład to niedosc ze zamiast napic sie w przerwie browara bo nikt nie broni to chcieli wniesc na stadion a gdy ochrona zareagowało to najebliscie gosci i gdzie tu kurwa macie swoj honor !!

Jedno mowic8ie drugie robicie >>zal.pl

Wyplewcie ze swoich szeregow to bagno a potem pouczajcie innych.

~do :) | 2008-09-6 21:12

chyba byłeś na innym meczu bo ostatnie 10 minut meczu ciągnęliśmy aeaoo...

~arq | 2008-09-6 21:14

» http://www.youtube.com/watch?v=-vS4etGozJs aoeoo w wykonaniu Lech od 1;20

~Stachu | 2008-09-6 21:23

Od początku wiedziałem, że bede na meczu Stalówki, a tym którzy nie chcieli ruszyć dupy tylko ogladać naszą reprezentacje życzę więcej trafnych wyborów. Ja po powrocie do domu oglądłem 2 min tego "meczu" i dałem sobie spokój. Nasza Stalówka zagrała super mecz. Wszyscy grali fajnie, ciekawie i z pomysłem. Szkoda tylko tych porażek, zwłaszcz Ząbkami, bo to jest wstyd. Ale co tam, dzis mamy 3 pkt. Atmosfera na meczu nawet fajna:) Szkoda mi ich bramkarza było, bo to nprawdę było bardzo niebezpieczne uderzenie w słupek... Mam nadzieję, że nic mu się jednak poważnego nie stało.

~do asd | 2008-09-6 21:42

ci co wniesli alko nie bili ochrony tylko wydzierali im piwo z jednym dziadem byl problem bo sapal to zostal sprowadzony na ziemie, na meczu nikt nikomu piwa nie moze bronic wkoncu nie wnosili vody, a ci bez honoru jak o nich mowisz sa na kazdym meczu i na wyjazdy jezdza...bez napyny

~leo | 2008-09-6 21:55

brawo staluwka jestem z was dumny

~... | 2008-09-6 21:58

do leo
Stalowka przez "ó" zamkniete..

~Resovia 1905 | 2008-09-6 22:03

Wszyscy na widzew !! W Rzeszowie na wyjazd ładna ekipa się szykuje ;;)) Mamy nadzieje że każdy kto będzie mógł jechać pojedzie !!!

~eh | 2008-09-6 22:05

Czyżby bez alkoholu nie dało rady przyjsc na mecz tylko trzeba pokazac jakim to jest sie kul z zapita japa? Mysli taki ze budzi w ten sposob szacunek czy podziw a tymczasem ludzie sie z was smieja a niektorych to nawet przeraza. Mecz trwa te 90 min a dzien jest dlugi jeszcze mozna chlac ile wlezie a nie pajacowac po stadionie. Ps. Swietny mecz Stali. Bramkarza rzecczywiscie szkoda i wypada Mu tylko zyczyc szybkiego powrotu do zdrowia.

~misiek | 2008-09-6 22:06

Tak sie pytam tylko, czy z ŁKS-u też będą ludzie, bo to są chyba bracia Sovii?

~Stalówka | 2008-09-6 22:09

Ilu mniejwięcej kibiców szykuje się na widzew??

~misiek | 2008-09-6 22:22

Fajnie by było tak minimum 500-600 osób. Sporo też ma jechać własnymi samochodami. Naprawdę warto się pokazać w jak największej liczbie i z jak najlepszej strony, bo mecz będzie w tv.

~Pogrom | 2008-09-6 22:27

Pojdedziesz na mecz to zobaczysz czy będzie ŁKS czy nie.

~jegomość | 2008-09-6 22:33

panowie dumni po zwyciestwie wierni po porazce WSZYSCY NA WIDZEW !!!

~damian | 2008-09-6 22:41

Mozna powiedziec ze były 2 młyny w jednym bo jakies wiesniaki z zatorza spiewali swoje a jak spewali z nami to bardzo nie równo ... I to właśnie oni chcieli wniesc piwo ... no szkoda słów do takich ludzi ...jesszce jakies zamieszanie z ochroną robią
pozdo dla kumatych
STALÓWKA !

~rozwaduw | 2008-09-6 23:07

ha ha ha i tak kurwa spadniecie do 3 ligi

~ZKS | 2008-09-6 23:24

'rozwaduw' widac ze malo kompetentna osoba, pewnie chlop ze wsi, nie ma czym dojechac do szkoly, no tez tak bywa i przykro mi tylko z takich przypadkow... ale coz.... jesli chodzi o dzisiejszy mecz... doping sredni, oprawa taka sobie...

~Kibic | 2008-09-6 23:31

Hej bylem na meczu Stalowka zagrala o niebo lepiej niz z Zabkami. MA KTOS MOZE FOTY LUB FILMIKI Z DZISIEJSZEGO MECZU?? POzdro dla wszystkich z młyna

~hutu | 2008-09-6 23:41

te dresy z zatorza to kompletne tepaki i wiejskie cwioki, takich cweli trzeba eliminowac

~WS | 2008-09-7 00:00

To podejdz do nas i nam to powiedz w twarz jacy to my nie jesteśmy np. podczas wyjazdu na Widzew !! Pamiętaj lamusie "Nie powiedziałeś w twarz to nie powiedziałeś nic "

~do gornik | 2008-09-7 00:13

ktos pisal ze bedzie was tyle:)

~ptak | 2008-09-7 00:17

szkoda że nie mogę osobiście już dopingowac Stalówki na wyjazdach jak też na meczach u siebie!mimo iż mieszkam w zasięgu ręki!!!niestety to nie jest włoski styl ultras tylko polska(regionalna)rz eczywistość!!Pozdrow ienia dla starej gwardii co pamiętają dobre czasy......!!!

~granda | 2008-09-7 01:14

Wdowczyk ponownie trenerem!

Dariusz Wdowczyk został trenerem czwartoligowej Korony Góra Kalwaria – informuje serwis echodnia.eu. 46-letni szkoleniowiec został w marcu zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne w sprawie afery korupcyjnej w polskiej piłce. Mimo postawionych zarzutów, szkoleniowiec może poprowadzić czwartoligową drużynę.
Dariusz Wdowczyk to były szkoleniowiec m.in. Polonii Warszawa, Widzewa Łódź i Korony Kielce. To właśnie w tym ostatnim klubie, znany trener miał się dopuścić nieprawidłowości związanych z kupowaniem meczów w sezonie 2003/2004 (w tym sezonie kielecka drużyna wywalczyła awans do drugiej ligi).

Po marcowych zatrzymaniach, Wdowczykowi zawieszono licencję trenerską. Na tak niskim szczeblu jakim jest czwarta liga, nie jest jednak ona potrzebna do prowadzenia drużyny. Wdowczyk już w poniedziałek poprowadził pierwszy trening czwartoligowego zespołu.

~Lipa-Zdrój | 2008-09-7 01:22

W Lipie ma szansę powstać uzdrowisko
» http://www.stalowka.net/wiadomosci.php?dx=1897

~seba | 2008-09-7 03:16

KOCHAM STALÓWKĘ SIALALALALALA !!

~zxc | 2008-09-7 04:30

panowie te mecze sa ustawiane 100 % pewne bez odbioru`

~osek | 2008-09-7 07:32

czy nie uważacie, że niekóre panny nie chodzą na mecze z zamiłowania tylko na chłopaków ? xD

~do zkiw | 2008-09-7 07:50

co stego ze wygraliscie jak oni was jebia jak chcia !!
pozdro dla fc lipy

~ja | 2008-09-7 08:01

Hej.Sama jestem dziewczyna, ktora od roku chodzi na mecze na Stalowke i powiem,ze masz racje co do wielu przypadkow.Ja jakoś nie moge sobie wyobrazic wejscia na stadion w mini i szpilkach, ale wlasnie wiekszosc dziewczyn ktore tam przychodza niestety przychodzi się pokazac...ale chyba Wam chlopcy to chyba i tak powinno być na reke;P heh;) pozdrowionka.

p.s.Mecz fajny, ale dopingi widzialam lepsze na innych meczach Stali.Dalej mam jakiś taki niedosyt z tego, ze tylko na co ktorys mecz jest jakas mobilizacja;[

~Stal1938 | 2008-09-7 08:02

kilku gości w liczbie 6-7 wbiło sie od lasku od strony huty na mecz na betony przy zegarze.kilku kumatch widziało i nic...było przywitanie,kopsnij szluga.mówi jeden z drugim ;;powiedz mi to prosto w oczy (pisze o tym jak jeden z moich przedmówców pojechal cos na Zatorze).niech stana ci wszyscy na srodku boiska w przerwie meczu i powiedza ze sa wiernymi kibicami Stali i dlatego wchodza przez płot...i co do tego pomysłu,żeby kibic który był na wczesniejszym meczy wyjazdowym Stali pokazując miał jakąs znizke,za bilet np.2 czy 4 zloter albo nawet z darmo.bo jeżdzi za Swoim klubem i kibicuje Mu.a inni siedza przy kompach,na piwku,przy tv a On jest tam gdzie Stal...

~344 | 2008-09-7 08:45

nie wiem co za matoly sie pytaja o LKS ?
od kiedy to LKS jezdzi z nami na wyjazdy?
Bedzie Reska bedzie Rakow i BADZ TY!!!

~Stefan | 2008-09-7 08:50

hehe, A będzie Zawisza? Bo to zgoda ŁKS-u, a ten, to zgoda Resovii itp??? Jeszcze może GKS Tychy będzie? Hm...ale co na to Raków? hahahahahaha

~ooo | 2008-09-7 08:51

Stefan mam nadzieję, że Ciebie nie będzie.

~krzys | 2008-09-7 08:58


po meczu Stal- Górnik - 2008-09-06 21:50:47
witam ! Nie zgadzam się z tym, że to było fenomenalne spotkanie. Jeden zespół grał katastrofalnie, a drugi trochę lepiej i dlatego wygrał. Tylko 2 bramki były przecudne wolny Treli i strzał na 3:0. Ogólnie Salami zachował się idiotycznie i nie zagra z Widzewem. Krawiec przechodzi całe boisko i nie trafia nawet w bramkarza, tylko gdzieś po bandach. Młodzi zawodnicy nie wnieśli nic !! Fajnie cieszą 3 oczka, ale nie gra. Adamczyk DNO DNO DNO To samo powiedział Łach na konferencji.

~Stefan | 2008-09-7 09:05

albo jeszcze coś takiego jest fajne: zgodą Resovii jest Miedż Legnica, która trzyma też ze Śląskiem Wrocław, a ten to znowu wielka zgoda Motoru. Więc w Łodzi może wspomoże nas Motor???

~Kibic | 2008-09-7 09:13

FOTKI Z MECZU!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

» http://gornik.leczna.pl/index2/index.....

~aaaaa | 2008-09-7 09:17

Trener Górnika Łęczna, Krzysztof Chrobak: Nie jest łatwo po takim meczu na spokojnie to wszystko podsumować. Pozwolę sobie pogratulować trenerowi i drużynie Stali zasłużonej wygranej. Zdarzają się takie mecze, które można określić jednym słowem - koszmar. My dziś ten koszmar sobie sami zafundowaliśmy. Przez pierwszą połowę i piętnaście minut drugiej można powiedzieć, że to my byliśmy stroną, która miała inicjatywę, lecz mieliśmy problem ze stwarzaniem sobie okazji strzeleckich, choć wtedy jeszcze byłem pełen nadziei.

Mieliśmy spory problem ze stałymi fragmentami gry zespołu Stali, co potwierdziło się przy pierwszej bramce, oraz z kontrami przeprowadzanymi przez Salamiego, Trelę i Ławeckiego. Natomiast ostatnie 30 minut w naszym wykonaniu to był blamaż. Nasza nieudolność, błędy w obronie, niedokładność przeszły chyba najśmielsze oczekiwania i myślę, że naszym największym marzeniem na chwilę obecną jest to, by już nigdy drugi raz takiego meczu nie rozegrać.

Trener Stali Stalowa Wola, Władysław Łach: Muszę pochwalić swoją drużynę za taktyczną grę w pierwszej połowie, realizację określonych założeń, które polegały na atakowaniu strefą groźnych zawodników Górnika Łęczna, którzy w tym zespole niewątpliwie są, lecz udało ich się zneutralizować. Mieliśmy podyktować twarde i zdecydowane warunki, miało być dużo wślizgów i to przynosiło efekty. Mam pretensje natomiast, jeśli chodzi o jakość gry, która w moim odczuciu odnosi się do techniki, przyjmowania piłki pod naporem przeciwnika i dziś z tym mieliśmy problemy. Ta drużyna, gdy pierwsza zdobędzie bramkę to gra zupełnie inaczej i dziś szczególnie na początku drugiej połowy pokazała, że potrafi je zdobywać. Wygrana nad Górnikiem nie dała mi jakiejś szczególnej satysfakcji, gdyż pracowałem w Łęcznej przez trzy lata i zostawiłem tam wielu przyjaciół. W dzisiejszym meczu grało trzech piłkarzy, których wtedy prowadziłem m.in. pomogłem w transferze Kuby Wierzchowskiego do Wisły Kraków, jest Sławek Nazaruk, zawodnik, który przekroczył już 30-stkę, ale szybkością, dynamiką, spokojem i zaangażowaniem jest pomocny trenerowi niesamowicie, jest Paweł Bugała, którego trener Chrobak odkurzył, gdy ten był już na dole swojej piłkarskiej kariery. To wszystko sprawia, iż w dalszym ciągu mam do Górnika i do Łęcznej duży sentyment.

~wiem | 2008-09-7 09:23

Prosta sprawa.I dlatego Leczna odpusila z sentymentu do bylego trenera Hihihii

~Damian | 2008-09-7 09:36

SA FOTKI Z MECZU !!!!!!!!!!!!???????? ????????

~heeh | 2008-09-7 09:38

do Damian22

jak tam twój remis u bukmacherów ? hehehehe

ps. jedziesz na Widzew?

~shaq | 2008-09-7 09:40

ja też jestem kibicem stalówki i chodzę na mecze z całą rodziną zawsze ubrani w barwy naszej stali siedzimy na krzesełkach i żałujemy że nie możemy iść na młyn bo przez takich co tam piją boję się zabrać córki - 14 lat i 7 lat gratulacje dla stali za 3 pkt. I szacunek dla prawdziwych kibiców Stalówki za doping przez cały mecz i nie wchodzenie przez płot. Dopingiem przyczyniliście się do zwycięstwa.

~fanPRAWDZIWY | 2008-09-7 09:45

NA ŚRÓDMIEŚCIU JEST TRANSPARENT CO DO WYJAZDU NA WIDZEW , wiec niech kazdy robi na osiedlu i jedziemy wszyscy ! !

~Damian22STW | 2008-09-7 10:08

do heeh: Stalówki jak gra u siebie nigdy nie obstawiam, tylko mecze wyjazdowe STW stawiam.
A na Widzew nie jadę bo meczyk bedzie w TV.
ABEL SALAMI ABEL !!! hehe
Dziś 12.15 bardzo ładny meczyk Znicz-Korona. Korona marsz do Ekstraklasy. Pozdrawiam

~;) | 2008-09-7 10:11

niech mi ktos powie o ktorej jest wyjazd na sarzyne.. ! z kad iid.. szybko

~zzzzz | 2008-09-7 10:39

do mariusza:kiedy umiescisz bramki z meczu??...z gory dziekuje

~Volzerex | 2008-09-7 11:03

Wyjazd na Sarzyna jest na naszym stadionie chyba o 14:30 zbiórka

~KUMIL | 2008-09-7 11:03

Dajcie bramki z meczu :D

~Stal | 2008-09-7 11:06

do damian. wez Ty zamknij sie ok?


WS | 2008-09-7 00:00|

To podejdz do nas i nam to powiedz w twarz jacy to my nie jesteśmy np. podczas wyjazdu na Widzew !! Pamiętaj lamusie "Nie powiedziałeś w twarz to nie powiedziałeś nic "

czyli on tez nie ejst lamus?

~fc zaklikó | 2008-09-7 11:14

fc zaklików pozdrawia

~komora | 2008-09-7 12:07

Ale z ciebie zwierzaczek!!!

~... | 2008-09-7 12:08

a gdzie byli ci kibice co mieli stać razem z ochroną ?

bez napinki

~:) | 2008-09-8 15:28

mecz pieknnyy

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 25 183 razy
Błękitni Stargard Szcz. - STAL (1:3)
2014-11-15
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 13 477 razy
STAL - Arka Gdynia (0:0)
2002-09-28
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 19 787 razy
STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 6 433 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.03978