Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wielki sukces piłkarzy Stali

Wielki sukces piłkarzy Stali

Piłkarze pierwszoligowej Stali Stalowa Wola rozbili Górnika Łęczna, a kibice, którzy przyszli na stadion, zrezygnowali z oglądania w telewizji meczu reprezentacji.

Piłkarze "Stalówki” efektownie pokonali na własnym stadionie beniaminka z Łęcznej.

Pamiętacie porażki 1:5 w Łomży czy 0:5 w Łowiczu w ubiegłym sezonie? Teraz przyszedł dla Stali czas "zemsty”. Wreszcie i nasi wysoko ograli rywali, tyleż niespodziewanie, co efektownie. - Pewnie za mojej kadencji już tak nie wygramy - śmiał się trener Władysław Łach.

Górnik ma kim postraszyć. Tacy zawodnicy jak Paweł Bugała, Rafał Niżnik, Sławomir Nazaruk mają swoją markę. Ale tym razem okazali się "ciency” przy Krzysztofie Treli, Jakubie Ławeckim czy Adrianie Bartkowiaku…

NIE SPODZIEWAŁ SIĘ POGROMU

W Łęcznej mają pieniądze, mocny skład i ambicje. Wprawdzie Górnik to beniaminek, ale z potencjałem na powrót do ekstraklasy, z której został relegowany w 2007 roku za korupcję do trzeciej ligi. W Stalowej Woli zespół, sponsorowany przez Kopalnię Bogdanka, pokazał się jako tako jeszcze w pierwszej połowie, a po przerwie został "chłopcem do bicia”. Przy pierwszej bramce, którą z rzutu wolnego zdobył dla Stali Krzysztof Trela, mocno ucierpiał były bramkarz "młodzieżówki” Jakub Wierzchowski. Nieco zagapił się i próbując ratować sytuację, uderzył przy interwencji w słupek. Długo opatrywał go lekarz, a następnie pan Kuba odjechał karetką do szpitala przy brawach żegnającej go stalowowolskiej publiczności.



Ci widzowie, którzy pojawili się na Hutniczej, rozstrzygnęli dylemat - "Stalówka” czy mecz reprezentacji Polski w telewizji, z korzyścią dla tej pierwszej. Oba zespoły grały w tym samym czasie, a terminu spotkania w Stalowej Woli, jak przekonywali stalowowolscy działacze, nie dało się już zmienić. Na trybunach najbardziej zmartwionym człowiekiem był jednak Edward Klejndinst, dyrektor Górnika i były asystent Pawła Janasa w reprezentacji Polski. Przyznał, że kompletnie nie spodziewał się takiego pogromu, ale i potrafił filozoficznie wybrnąć z sytuacji.

- Jest limit na jeden w sezonie taki fatalny mecz, który zawsze może się przytrafić - uśmiechał się szkoleniowiec.

WISI MU KASĘ

Stal zasłużyła na uznanie tym bardziej, że musiała radzić sobie bez pauzującego za żółte kartki Longinusa Uwakwe. Szkoda, że z kolei wypadnie na następny mecz z Widzewem jeden z bohaterów pojedynku z Górnikiem - Abel Salami, który bezmyślnie faulował rywala już przy prowadzeniu 4:0 i zarobił "żółtko”. A na następny mecz w niedzielę, który pokaże telewizja, już mobilizują się stalowowolscy kibice, którzy wywiesili transparent "Wszyscy na Widzew”.

Wygrana z Górnikiem sprawiła przyjemność szczególnie dwóm osobom. Trener Stali Władysław Łach prowadził zespół z Łęcznej przez trzy lata, ale podkreślał, że z wygranej nie czerpie jakiejś dodatkowej satysfakcji, bo w tym klubie ma przyjaciół. Szkoda tylko, że Górnik "wisi” mu nadal zaległą kasę już osiem lat… Za to Jakub Ławecki, pomocnik "Stalówki”, był w Górniku na testach przed sezonem. Jak mówił trener zespołu z Lubelszczyzny Krzysztof Chrobak, piłkarz zaprezentował się podczas nich słabo. No to Kuba strzelił jego zespołowi w Stalowej Woli gola, a ciesząc się, odwrócił się w stronę ławki rezerwowych gości i pokazywał na swój numer…

Źródło: echodnia.eu

Komentarze (33)

~KAMILO | 2008-09-8 04:43

a ja kocham Stalowke prosto z New Jersey hehehe BZC!!!!!!!!!!!!!!

~TYPPER | 2008-09-8 15:45

chcial bym zapytac kogos CO JEST Z TYPPEREM bo niezalicza punktow ??




prosze o udzielenie odpowiedzi!!!!!

~Typper | 2008-09-8 16:22

Sprawdz teraz czy wszystko w porzadku - jesli nie to wyslij maila stad: » http://www.stalowka.pl/Kontakt/

~Zapisy | 2008-09-8 16:46

A Bedzie mozna sie zapisac na wIDZEW??

~kusik | 2008-09-8 18:38

ja szczerze wole ogladac na zywo STALÓWKE niz marn e wystepy naszej reprezentacji :)

~do Typper | 2008-09-8 19:21

DZIEKI za odpowiedz wszystko juz gra jeszcze raz dzieki
i pozdrawiam :)

~Daro | 2008-09-8 20:03

==================== ================

Skróty meczy GKP Gorzów Wielkopolski - STALÓWKA i STALÓWKA - Górnik Łęczna

» http://pl.youtube.com/watch?v=5jwjJP9E6Z8

================== ==================

~zks | 2008-09-8 21:25

Weszłem na forum Widzewa » http://www.widzew.pl/forum/ i z tego co poczytałem to jest tylko 450 biletów dla Nas ,a je zeli będzie Nas więcej to w jaki sposób ta część wejdzie na stadion.Mam nadzieję,że chłopaki z Widzewa coś jeszcze jednak załatwią dla Nas,bo tak się zaoferowali.

~zks | 2008-09-8 21:27

coś ten link nie wchodzi,dajcie w google forum widzew i Wam wejdzie

~kibic | 2008-09-8 21:37

Katowice dostały od nas 500 biletów ale wpuszczono ponad 600 osób.

Nie martwcie się o miejsca

~hehe | 2008-09-8 21:43

Wojna dopingowa :)
» http://i34.tinypic.com/fodl6p.png

Więcej dopingu mniej wulgaryzmu !! :)

~Stalówka | 2008-09-8 21:53

Gdzie się spotkamy z resovią itp ??

~do kumatych | 2008-09-8 21:54

Jeżeli mają być cały mecz tak jak w Kielcach bluzgi i wyzwiska,to ja pierdolę nie jadę.Ten mecz będzie pokazywany na żywo na całą Polskę,nie mam zamiaru póżniej słuchać ,że jesteśmy napinaczami i że robimy oborę.Więcej dopingu dla drużyny,a mniej bluzg i będzie super.Naszym piłkarzom te bluzgi na Widzew nic nie dadzą,a to,że są największą kosą Rakowa to gówno mnie to obchodzi,niech Raków sobie sam bluzga,tyle w temacie.Takich osób jak ja jest multum,także jak chcecie ,żeby Nas dużo jeżdziło,to weżcie sobie to do serca i się trochę zastanówcie,zanim podrzucicie tekst przyśpiewki.

~zks | 2008-09-8 22:04

Kolega wyżej ma rację,ja też nie przepadam za wulgaryzmami,a w Kielcach rzeczywiście było ich za dużo,niektórych nawet nieśpiewałem,bo było mi strasznie wstyd,że robimy taką oborę.Na Widzew pojadę i jeżeli będzie to samo,to na następny mecz wyjazdowy jadę wózkiem i siadam wśród pikników na sektorze przeciwnika,bo więcej wstydu robił sobie nie będę.

~Kibic | 2008-09-8 22:45

» https://www.ks-widzew.pl/stadion/

Na podstawie tego linka wynika, że klub dostał 684 bilety :) (bycmoze uda się jeszcze załatwic :))

prawie tydzien do meczu a juz ponad 1800 biletów sprzedanych :)

~shaq | 2008-09-8 22:52

*




ja bym z miłą chęcią pojechał na widzew ale nie mogę bo muszę iść do pracy i wiedziałem od dawna że nie dam rady załatwić wolnego możecie nazywać mnie jak chcecie ale mam rodzinę .na mecze u nas chodzę z całą rodziną i zabieram ze sobą kamerę filmuję trochę meczu a troche kibiców i do tego sam kibicuję wrzucił bym jakiś filmek na YOUTUBE ale nie wiem jak to się robi


~youtube | 2008-09-8 22:54

musisz się zarejestrować na youtube, wtedy masz swoje konto; następnie klikasz na wgrywanie filmów i wrzucasz go na stronę robiąc do niego opis - proste!

~zks | 2008-09-8 22:57

jak myślicie ile mniejwiecej kibiców będzie na meczu??

~ZKS | 2008-09-8 23:00

Kolo 6-7 tys, najwazniejsze ilu Nas będzie i jak sie tam zaprezentujemy pod wzgledem kibicowskim i pilkarskim.

~zks | 2008-09-8 23:06

ile ma być autokarów orientuje się ktoś ?? zeby miejsc nie brakło xD

~Stal | 2008-09-8 23:31

~cd | 2008-09-8 23:51

Stalowcy nad morzem
Flota - Stalówka
» http://pl.youtube.com/watch?v=8w7E1cd3ua4

~ja | 2008-09-9 00:04

zauważyliście jak sie każdy spina na nasz przyjazd ??
BZC _ NA zawsze Dobra Marka
Zasługa Bandy Mocnych Wrażeń.
pozdro chłopaki
BMW hehe BMW to chyba jednak marka kozaków :PP

~Lodz | 2008-09-9 00:23

Mamy ich zajechać żeby zapamiętali na długo kto Południa Panem Jest » http://pl.youtube.com/watch?v=aaQOLlIpSw4

~Marco | 2008-09-9 04:17

» http://www.mks-korona-kielce.pl/film/237/ czyż by po meczu ze Stalówką nabrali respektu dla Stali...:D

~zks | 2008-09-9 09:39

Czy kibic Widzewa z Stalowej Woli może jechać z wami?? Nic mu nie grozi z waszej strony, bedzie miał szalik i małą flage!

~hehe | 2008-09-9 09:39

SPAM

~msc | 2008-09-9 10:11

Ze strony kibiców widzewa:

W niedziele kolejny mecz, tym razem jednak przyjezdza do nas konkretna ekipa, a raczej kilka ekip, bo Stal Stalowa Wole wspomoc maja zamiar konrketnie zgody czyli Resovia Rzeszowska i Raków z Częstochowy. Goście dostali 450 biletów i w zasadzie bilety te juz się rozeszły, fani Stalowki kontaktowali sie z nami z prosba o rozmowe z naszymi dzialaczami na temat wiekszej ilosci wejsciowek. Czy sie uda cos zalatwic zobaczymy, ale jedno jest pewne, tym razem klatka bedzie zapelniona.... zatem panowie na ten mecz trzeba się zmobilizowac bo gosci nie bedzie kilkunastu jak dotychczas. Dla naszego rywala jest to mecz sezonu, dla nas powinien to byc mecz rundy a to ze wzgledu ze gosciom ze Stalowej, zwlaszcza za sprawa Resovii bardzo blisko do naszego lokalnego rywala zza miedzy i nie wykluczone że i oni w niedziele sie pojawia małą delegacją na naszym stadionie....

~Volzerex | 2008-09-9 10:28

Słuchajcie dzisiaj z nadmiaru wolnego czasu postanowiłem wydrukować i porozklejać parę plakatów.
Poszedłem do sklepu facet mi wydrukował i chciałem 10x kserowane. On sam mówił ze chodził na mecze ale praca i w ogóle. Co najdziwniejsze dostałem 5 plakatów za free . Tym gestem widać ze jest jeszcze wiele osób którym leży w sercu dobro Stalówki lecz te osoby nie mogą jechać bo praca lub coś;)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Polonia Warszawa - STAL (2:1)
2007-10-06
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 6 332 razy
STAL - Wierna Małogoszcz (2:0)
2006-04-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 6 786 razy
STAL - Śląsk Wrocław (2:0)
2003-05-03
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 17 060 razy
Olimpia Elbląg - STAL (1:0)
2014-03-29
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 11 349 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.04208