Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zapisy na wyjazd do Łodzi tylko do jutra do godziny 12:00 !!!

Zapisy na wyjazd do Łodzi tylko do jutra do godziny 12:00 !!!

Przypominamy o liście wyjazdowej na mecz Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola. Zapisywać można się w sklepie sportowym Maraton od godziny 10-18 oraz na naszej stronie internetowej pod adresem www.stalowka.pl/zapisy-na-wyjazd .Spotykamy się w niedzielę obok dworca PKS w Stalowej Woli o godzinie 7:00. Odjazd autokarów o godzinie 7:30. Koszt wyjazdu 20 złotych plus 20 złotych bilet na stadion. Nie zapomnijcie o barwach i dokumentach tożsamości !!

Komentarze (53)

~Kibic | 2008-09-11 09:43

~;] | 2008-09-11 10:46

wie ktos moze ile juz jest mniej wiecej zapisanych na wyjazd ?

~do wyzej | 2008-09-11 10:48

NIe napisza ci przeciez. albo ci odpowiedza cos w stylu "co cie to obchodzi " , "przyjdz na zbiorke to zobaczysz" itp .A ja tez bym chcial wiedziec ile jest osob .

~dolar | 2008-09-11 12:50

ciśnienie na ten mecz jest tak duze ze pobicie rekordu wyjazdowego jest pewne. aby tylko autokarów wystarczyło!!!
WSZYSCY NA WIDZEW!!!!!

OCZYWIŚCIE W BARWACH !!!!!

~wojska pol | 2008-09-11 13:05

Dokładnie, pytania w stylu ile osob jest zapisanych można sobie darować, kto ma jechać i tak pojedzie. Do tych co nie pojadą pewnie będą żałować bo to jeszcze lepszy mecz będzie niż korona i pod względem kibicowskim i widowiska.

tak więc kto jeszcze się nie zapisał przypominam że czasu jest już niewiele....

~Kibic | 2008-09-11 13:17

Ja jade ale chcialbym wiedziec ile osob jedzie.To cos strasznego napisac korona komus z glowy spadnie??ja tego nie rozumie.Ktos zada pytanie tego typu i od razu sie na niego najezdza.A moze chce sie pochwalic kolega z innych miast zeby ogladali mecz i zobaczyli ilu jezdzi nas na wyjazd ale mjak powiem kumplom z poznania to nie zeby ogladali 300 osob !bez napinki

~wawa | 2008-09-11 13:21

Witam,

Mam pytanie: czy osoby, które jadą z innych miejsc niż Stalówka muszą być zapisane na liście? Czy zostaną wpuszczone na sektor gości?

Z góry dziękuje za odpowiedz.

~:0 | 2008-09-11 13:35

Jedzie 450 osób lub mniej bo tyle biletów dostaliśmy. Jakbyś poczytał to forum to byś wiedział .

~c. | 2008-09-11 13:39

nie wiesz to nie pisz !!
Biletów bedzie tyle ile Nas przyjedzie !!
TAKZE JEDZIEMY WSZYSCY!!
O frekwencje sie nie martwcie
Przebijemy Kielce.

~LSW | 2008-09-11 13:40

Ale daliście w pizdę Górnikowi ;DD

Gratuluję i pozdrAVIAm!!

~1938 | 2008-09-11 13:41

Jasne ze trzeba byc na liscie bo lista jest po to zeby moc wejsc na stadion a nie zeby w autokarze sie w szkole bawic.

P.S. Do tego co sie chce kumplom chwalic. Wrocimy to zobacza zdjecia.

~do Kibic | 2008-09-11 13:43

Kurwa głąbie, a skąd ktoś może wiedzieć ile osób pojedzie? Czy wy ludzie nienormalni jesteście czy co? Na liście może być zapisanych nawet i 1000 osób, a może pojechać przecież z 300, bo sie reszta może rozmyśleć! Przyjdzie dzień wyjazdu to będzie wiadomo ile osób pojechało, a teraz można tylko i wyłącznie gdybać. Co do warszawiaka to chyba jest sprawa oczywista, że trzeba być na liście..

~do wyzej | 2008-09-11 13:45

jak nie wiesz to sie kolego nie wypowiadaj i nie zgrywaj wszystkowiedzacego, bo liczba biletow nie odzwierciedla ilosci zapisow, a zarzad widzewa powiedzial ze nie beda robic zadnych problemow z wpuszczeniem wiekszej ilosci kibicow. dla TWOJEJ WIADOMOSCI WIELKOSC SEKTORA NA KTORY WCHODZIMY TO JAKIES 600 krzeselek, a Jagielloni zmiescilo sie tam ponad 1000 osob. Pozdrawiam, nie bojcie sie o liczbe, nie rozumiem tego, jak nie jedziesz to dowiesz sie ile osob pojechalo w niedziele o 14:40 jak wlaczysz sobie telewizor. po co Ci wiedziec ile jest zapisow w tym momencie skoro jeszce polowa osiedli nie jest zapisana ? siac zament ? dajcie sobie ludzie spokoj jak nie jedziecie to przynajmniej nie robcie wstydu, bo prawda jest taka, ze jak ktos jest juz zapisany to jebie go ile osob jest zapisane. PS: jak tak bardzo chcesz sie dowiedziec to idz zapisac sie do Maratonu to dostaniesz liste we wlasne rece i bedziesz mogl sobie policzyc. POzdrawiam

~Regnifo | 2008-09-11 14:21

A moze zbiorka serpentyn na pierwszy gwizdek sedziego? A pozniej mam nadzieje juz ostry doping dla Stali! Mam nadzieje ze zapisy na stronie wypala i nie bedzie zadnych problemow pozniej. Hej Stal!

~co to bedzie | 2008-09-11 14:26

Drużyna Mecze Zwyciestwa Remisy Porazki
Widzew Łódź 9 6 3 0
Stal Stalowa Wola 9 0 3 6

~Adm | 2008-09-11 14:46

CZY INTERNETOWI FANI WIDZEWA I STALI DADZA SOBIE NA WSTRZYMANIE?

PRZYPOMINAM ZE REDAKCJA SERWISU ROZDAJE BANY ZA GLUPIE WPISY NA STRONIE I POZNIEJ SKAD SIE BARANIE DOWIESZ JEDEN Z DRUGIM CO I JAK Z WYJAZDEM JAK NA STRONE NIE WEJDZIESZ BO CI SIE GLUPOTY ZACHCIALO PISAC.

~lala | 2008-09-11 17:14

» http://pl.youtube.com/watch?v=yKXVAf.....

mysle ze czas juwniez otym pomyslec bo to niecalem 2 tygodnie:D

~RESOVIA | 2008-09-11 17:16

zapraszamY;DD to juz niedlugo oczywicie najpierw widzew ale pozniej;p

~kkttooss | 2008-09-11 17:37

mam pytanie niestety niebede mogl jechac na widzew mogl by ktos normalnie powiedziec na jakim kanale jest mecz ??




prosze o odp

~ccc | 2008-09-11 17:41

tvp sport, tvp info

~Stachu | 2008-09-11 17:41

Na TVP Info:)

~misiek | 2008-09-11 17:45

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola, 14.09, 14:40, Marcin Roguski.

~Kibic | 2008-09-11 18:27

Komentarze ze stronki widzewa :
Czwartek, 11.09.2008 06:48
a co, buraki przy okazji przyjadą na zakupy do tesco? hahahaha
Autor: x (niezalogowany)
Czwartek, 11.09.2008 03:16
...a niech przyjeżdżają. I tak WIDZEWEK wygra , a goście przynajmniej zobaczą jak wygląda prawdziwy tramwaj szyderczy uśmiech
Do zobaczenia na STADIONIE wykrzyknik (nie przed tv no no )
Autor: Wszyscy na stadion ! (niezalogowany)
Czwartek, 11.09.2008 06:52
I tak ich nie będzie słychać uśmiech Chca się tylko pokazać w TVP3 szeroki uśmiech
Autor: gmp

~tom | 2008-09-11 18:32

Dziś miał zostać wybrany projekt stadionu!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! widzę że cisza w tym temacie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~MTRIX | 2008-09-11 18:58

siemanko
jeżeli jadę na mecz samochodem to muszę sie zapisywać na mecz w maratonie?

~Admin | 2008-09-11 19:01

Każdy kto jedzie nie ważne czy samochodem, autobusem, czy jedzie z Warszawy lub innego miasta MUSI BYĆ NA LIŚCIE BO NIE ZOSTANIE WPUSZCZONY !

~... | 2008-09-11 19:17

najlepiej jak bysmy się wsypali na stadion widzewa jak gks katowice u nas troche poczekac na dole az kazdego by wpuscili i zapelnic odrazu klatke gosci

~nice | 2008-09-11 19:22

dobry pomysl ale wiesz BZC swoje a my swoje ;PP

~?????? | 2008-09-11 19:41

mam pytanie czy w paszporcie jest numer Pesel?? czy jak pójdę jutro z paszportem do maratonu to będzie ok ? ??

~ooo | 2008-09-11 19:59

Jeśli się zapisujesz na wyjazd nie potrzebujesz żadnego dokumentu. Po prostu dyktujesz imię, nazwisko i PESEL. Dowód (osobisty, legitka, paszport) to musisz wziąść, ale na wyjazd. Pozdro

~nozzykk4 | 2008-09-11 20:06

dobry pomysl z tym wejsciem na mecz
chwile odczekac az wszyscy wejda i tedy wejsc na sektor

musi nas byc duzo i pokazac dobry doping

~sew | 2008-09-11 20:13

no bardzo dobry połysł z tym wejscie i efekt bedzie bardzo dobry wejdziemy z pizdą

~mario_stw | 2008-09-11 20:24

Panowie,mamy 650sztk.serpentyn!!
Niewiemy tylko czy moge je zabrać na Widzew i czy wniesiemy je na sektor!!!
Niech się wypowie ktoś z BZC!!!
Dzięki i do Niedzieli!!!

~dziku83 | 2008-09-11 20:28

mam pytanie?? po co biegacie do Maratonu skoro na » http://www.stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ można się zapisać?? czyżby zapisy na necie nie były pewne?? przyjechałem z emigracji po 2 latach i nie wiem czy mam biegać specjalnie do Maratonu autograf strzelić, czy zapis na necie jest wystarczający i w zupełności wystarczy.
pytam aby potem nie świecić oczami pod stadionem w Łodzi.

z góry thx pozdro

~Domario_stw | 2008-09-11 20:29

Do mario_stw przyniescie je jutro na stadion o 16:00

~mario_stw | 2008-09-11 20:34

NO jasne patrz jak lece!!buhahahha

~Scootty | 2008-09-11 20:46

ZAPOWIEDZ MECZU (by scotty)

» http://www.youtube.com/watch?v=UxvL9goDZ30

~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~

~ooo | 2008-09-11 20:47

Nie podszywaj się pod mario_stw chłopak na bank się zgodzi. Co do pytania o te zapisy na necie - są one pewne i jak się zapiszesz to na bank nie będzie problemów z wejściem itp. Po prostu ostatnio przez zapisy na necie było bardzo dużo osób fikcyjnych i teraz większość woli (nie wiadomo czy większość) zapisać się w maratonie jak jest się gdzieś w pobliżu. Nie ma co specjalnie lecieć, żeby się zapisać. PAMIETAC TYLKO ZE ZAPISY DO JUTRA DO 12 - ZEBY SIE NIKT NIE SPOZNIL

~WIDZEIAK | 2008-09-11 21:55

Widzew jest na tyle uznaną w polsce marką że nie grają tylko po to żeby się w tvp 3 pokazać!
TYLKO WIDZEW!!!!!!!

~1938 | 2008-09-11 22:06

witam moge wziasc na mecz swoj stary paszport bo legitki nie mam a nowy mial byc na piatek a okazuje sie ze na nastepny czwartek:/ prosze o odp

~fan | 2008-09-11 22:07

do wyzej

a co mnie to obchodzi ?

~1938 | 2008-09-11 22:55

a co mnie obchodzi ze jestes bot?

~fan | 2008-09-11 23:24

1938 to nie do ciebie ;) tylko mnie uprzedziłeś ...

raczej wejdziesz na stary paszport , o to chodzi zeby było imie, nazwisko, twoje zdjęcie ,bo będą sprawdzać czy się zgadza z lista na którą się zapisałeś.



~Jaś Chmurka | 2008-09-11 23:36

~matej | 2008-09-12 00:25

Witam,

Jeżeli ktoś wybiera sie na mecz Stalówki z Warszawy to proszę o kontakt: 609-299-449.

Pozdrawiam

~everyman | 2008-09-12 09:31

...ja uderzam z Wrocka z chłopakami :) ze Stoków ,które należą DO Widzewa , ale co tam ...
do zobaczenia w łodzi...
do zobaczenia na Słowacji...

------------------ -------------------- ----------
» http://pl.youtube.com/watch?v=CJMC0b-4uhQ

~1938 | 2008-09-12 10:24

do fan ale tam mam stare zdjecie :/

~Volzerex | 2008-09-12 11:13

w maratonie o 11 zapisanych 262 osoby

~do everyman | 2008-09-12 11:15

hej. moge zabrac sie z wami z wrocka? chetnie pojade, prosze o szybką odpowiedz....

~jakuboboe | 2008-09-12 13:59

Do 1938.
Mogą Cię nie wpuścić na stary paszport. Jestem z Łodzi, chodzę na Widzew i ostatnio zgubiłem dowód. Wziąłem na mecz z Gorzowem stary paszport i nie chcieli mnie wpuścić. Na szczęście przez zupełny przypadek miałem książeczkę wojskową i dopiero jak ją pokazałem to wszedłem.
To zależy oczywiście od dobrej woli gościa, który to sprawdza, ale jak trafisz na kretyna może być problem.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 22 791 razy
STAL - Radomiak Radom (1:1)
2014-06-08
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 16 516 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2014-05-10
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 11 106 razy
Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 6 843 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.03939