Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Przedsprzedaż biletów na mecz z Widzewem

Przedsprzedaż biletów na mecz z Widzewem

Dzisiaj na turnieju koszykówki na HALI SPORTOWEJ  odbędzie sie przedsprzedaż biletów na mecz  Widzew Łódź - STAL.

Bilety są w cenie 20 zł.


Komentarze (47)

~RTS | 2008-09-12 12:01

No, no Stal przyjedzie w większej liczbie. Po wiem tak nie lubie was bo wasza zgoda trzyma z tymi frajerami za miedzy. Ale powiem tak szacunek dla was ze przyjedziecie pewnie w największej liczbie do nas. Sa miasta dużo wieksze od was ale nawet w połowie sie nie pojawią u nas.
Życze nasm wszytskim dobrego spektaklu w niedzielę.

p.s.
Proszę tylko bez ordynarnych przyśpiewek pod naszym aderesem, my do was nic takiego nie bedziemy śpiewać. |Doping kultura. Moze sie tylko zdarzyć ze bedą specjalne przyśpieki dla frajerów za miedzy, wiec zeby wasza zgoda z Rzeszowa nie podnosiła głosu. My szanujemy was i Raków i tylko tyle.
pozdo do niedzieli

~do RTS | 2008-09-12 12:13

Szacun RTS ! Też marzy mi się wreszcie mecz bez bluzgów.

~WS | 2008-09-12 12:25

dobrze by było zeby doping od nas był dla zespołu a nie wrzutki dla Widzewa. Zgdzam sie z RTS

~...GST... | 2008-09-12 12:29

Na necie to mozesz sobie pisac.
To czy beda bluzgi okaze sie w niedziele.Niewiesz jaka moze byc sytuacja wiec sie nieudzielaj!!!!

~Regnifo | 2008-09-12 12:37

A co ma na celu ta przedsprzedaz? Czyzby moglo zabraknac biletow jak bede jutro o 7 rano na zbiorce? Dzis nie bede mogl byc pod wrzosem.

~hmm | 2008-09-12 12:41

Nie bójcie się biletów nie braknie :)

Ta przedsprzedaz ma tylko przyspieszyc czas, zeby zajac sektory przed meczem....

...

~do Regnifo | 2008-09-12 12:53

i co bedziesz robil te 24 godziny?

~Regnifo | 2008-09-12 12:57

Hehe ladnie jakbym tak sobie poszedl jutro, gdzies zle wstalem sobie. Pozdro.

~pytajacy | 2008-09-12 13:12

Czy da sie jakos jeszcze dopisac na wyjazd ? ;/

~xcxgbgvb | 2008-09-12 13:13

TVP pokaże trzy mecze Stali Stalowa Wola

Wysoka wygrana naszej Stali 4-0 z Górnikiem Łęczna spowodowała zainteresowanie telewizji publicznej meczami „stalówki̶ 1;, których będzie więcej niż początkowo planowano.



Już w najbliższą niedzielę o 14.40 TVP Info pokaże na żywo mecz Widzew – Stal Stalowa Wola. Także dwa kolejne wyjazdowe spotkania Stali będą transmitowane na żywo, ale tym razem najprawdopodobniej w TVP Sport.



Transmisje obejmą mecze GKS Jastrzębie – Stal; 4 października, sobota, godz. 20 oraz GKS Katowice – Stal; 12 października, niedziela godz. 11.30.

Źródło: GC Nowiny

~nozzykk4 | 2008-09-12 13:24

szkoda tylko ze te mecze sa na wyjezdzie
mogli by chociaz raz pokazac dopin w stw

~fan | 2008-09-12 13:26

Gdzie w końcu ta przedsprzedaż ? wcześniej chyba było że pod wrzosem... teraz na jakimś turnieju, o której ten turniej przynajmniej mi ktoś powie ?

~powtarzam | 2008-09-12 13:54

ZAPOWIEDZ MECZU (by scotty)

» » http://www.youtube.com/watch?v=UxvL9goDZ30

~Tomek | 2008-09-12 14:01

@fan - chodzi pewnie o turniej koszykówki - Mistrzostwa Podkarpacia. Zaczyna się dzisiaj o 17.00

~fan | 2008-09-12 14:01

dzieki wielkie

~mlody | 2008-09-12 14:22

o kturej godzinie mozna kupic te bilety dzisiaj bo nie wiem?

~lol | 2008-09-12 14:34

"ktorej" lol

~assa | 2008-09-12 14:35

o kotrej dajcie dokladniejsze info

~Bzc | 2008-09-12 14:36

Kto niekupi dziś biletów kupi jutro przed autokarem . SPOKOJNIE !

~nozzy | 2008-09-12 14:38

w niedziele chyba ;)

~Pytajacy | 2008-09-12 14:44

Czy mozna sie jeszcze dopisac ? poniewaz nie mialem jak z powodu wyjazdu

~!@#$ | 2008-09-12 14:54

Pewnie duzo osob sie nie zapisalo np w kielchach duzo osob sie nie zapisalo i sie zapisalo przed stadionem... prawie 2 strony osob...:)

~do bzc | 2008-09-12 15:00

napewno jestes z bzc nawet nie wiesz kiedy jest mevcz skoro piszesz ze kupi juytro pod autokarem;p

~.. | 2008-09-12 15:11

Każdy kto się nie zapisał dopisze się do listy tak jak podczas wyjazdu w Kielcach.

~... | 2008-09-12 15:33

dzisiaj tez jest turniej podkarpacia o 17
zagraja:Siara-Sokó ł Łańcut
Stalówka-Krosno

~fan | 2008-09-12 15:45

Już nie zawracam głowy , tylko niech ktoś mi jeszcze powie czy trzeba mieć jakiś dokument na zakup biletu ?i czy kolegów dokumenty bo brał bym kilka od razu zeby nie chodzili .... prosze o szybko ODP.

Jedziemy WSZYSCY !

~!!! | 2008-09-12 15:49

nie trzeba zadnego dokumentu poprostu przyjdziesz wezmiesz bilet i gitara ;)

~HTK_1938 | 2008-09-12 17:14

bilety beda sprzedawane dzis od godziny 18 w hali... wejscie darmowe !!!!!

~BartekSTW | 2008-09-12 17:40

zapisalem sie na wyjazd,wiec mam pytanie skoro jest przedsprzedaz to musi byc okreslona liczba biletow....mam nadzieje ze jak przyjde rano na zbiorke to nikt mi nie powie sorry za pozno ale biletow juz niema....prosze o odp :) Pozdrawiam :)

~BZC79 | 2008-09-12 17:50

Wszyscy nawet ci co sie nie zapisali niech przyjdą. Biletów nie zabraknie!!!
Widzew wpusci wszytstkich którzy bedą chcetni zapłacić za bilet 20 zł.
Nie martwie sie moze nawet nas 1000 pojechać i tak wejdziemy!!!

~Persjan | 2008-09-12 17:54

Jaga zmieściła się liczbą przekraczającą 100 do klatki to dlaczego mielibyśmy się MY nie zmieścić na stadiom??:)!!

Niech jedzie Kto może!!.. biletów nie braknie!!

~BartekSTW | 2008-09-12 18:26

no to gitara :D dzieki za info :) i cos wczoraj bylo wspominane zeby Ci co kupia bilety, poczekali na reszte i zebysmy wbili wspolnie na sektor choralnym ZKS !!! fajna sprawa hehe :D Pozdr ;)

~Korekta | 2008-09-12 18:33

* miało być 1000 a nie 100

~bbb USA | 2008-09-12 19:09

czy w radiu bedzie gdzies ten mecz chodzi mi przez neta?? czy tylko beda relacje na sportowychfaktach?? jak tos wie prosze o pomoc
Pozdrawiam wszystkich jadacych na mecz!!
Tylko Stalowka!

~cham | 2008-09-12 20:44

sciagnij sobie sopCast i bedziesz mogl ogladac.

~bbb USA | 2008-09-12 20:56

sopcasta mam ale watpie zebym tam mogl zobaczyc mecz

~do bbb USA | 2008-09-12 21:27

poprostu wejdziesz na ITVP.pl i tam powinno byc, bedziesz mogl ogladnac na soccer-live bedziesz mial link zreszta do stronki ITVP.pl

~tbgniestety | 2008-09-12 21:32

ehh :( tylko pozazdroscic chlopaki u Nas pewnie jak jutro 100 na sanok pojedzie to bedzie dobrze :D hehe

~bbb USA | 2008-09-13 06:05

ja wiem ze na itvn jest ale ja nie moge odbierac tego kanalu wysylalem juz pytania do adminow czemu nie moge ogladac z usa i oni mowili ze niewiedza czemu ale dzieki za odpowiedz

~lolek! | 2008-09-13 07:11

tbgniestety... jedz z nami!;)

~RKS | 2008-09-13 12:26

My jutro wyruszamy 4 samochodami do Łodzi.Do zobaczenia jutro.RKS&ZKS !!

~fanatyk | 2008-09-13 13:34

a ja się obawiam żeby wystarczyło autokarów. Wiem że będzie chciało jechać wiele nie zapisanych osób. Mam nadzieję że kumaci znajdą jeszcze kilka autokarów

~andwdz | 2008-09-13 13:55

dla was to rzeczywiscie swieto.dla WIDZEWA to tylko kolejne 3 punkty!ale dobrze ze wpadacie -zobaczycie jak wyglada prawdziwy doping!

~Stal1938 | 2008-09-13 15:25

kolejny mecz w wielkiej Łodzi a na trybunach 4 moze 5 tys.ludzi.naprawde pozazdrościć.jesli My mamy srednia 3 tys.to nie mamy sie czego wstydzic.mowicie dobry doping,najlepszy.zap raszamy na wiosnę.zobaczymy w jakiej liczbie Wy sie stawicie.oby w jak najwiekszej.bedzie dobre widowisko,mam nadziej ze jutyro tez.przedewszystkim bez obelg i wyzwisk.ale z racji obecnosci Sovii moze byc róznie.pzdr.

~STARY | 2008-09-13 20:58

jestem już w angli 10 lat oczywiście jeżdziłem na mecze stalówki i dopingowałem z kumplami jak się da .wiadomo inne czasy piło się wóde i do pociągu połowa nie dojechała bo bez biletów a druga połowa najebana ale kto był to nigdy nie SPIERDALAŁ.TERAZ OPSERWÓJE WASZE WYJAZDY W TAKIEJ ILOŚCI I NA DODATEK NA CZEŻWO TO JESTEM DUMNY ŻE JESTEM ZE STALOWEJ......mam 40 dychy i zakładam koszulke stali biorę dzieci i na spacer
,...TAK CHŁOPAKI TRZYMAĆ...YOU'LL NEVER WALK ALONE'' STALÓWKA PONAD WSZYSTKO !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Wieliczka (0:3)
2006-04-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 9 652 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 939 razy
STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 31 079 razy
STAL - Arka Gdynia (0:1)
2007-09-08
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 18 933 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.02928