Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Widzew Łódź - STAL 2 : 1 (1:0)

Widzew Łódź - STAL  2 : 1 (1:0)

Niestety Stalówka przegrywa z drużyną Widzewa Łódź 2 : 1

Bramki zdobyli:
1:0 - Oziębała 6'
2:0 - Ukah 69'
2:1 - Więprzęć 84'(k)

Na mecz nie zostali wpuszczeni kibice Stalówki, którzy do Łodzi wybrali sie w około 750 osób razem ze wspierajacymi ich zgodami z Częstochowy(35) i Rzeszowa(105). WIELKIE DZIĘKI!!
Prawdopodobnie wyszły jakieś cyrki z biletami, gdyż ich częśc podobno nie była ważna.

Ponadto wejście utrudniali działacze i ochrona Widzewa Łódź.
Miejmy nadzieje ze w końcu ktoś za to poniesie odpowiedzialnośc i dodatkowo naszym kibicom zostaną zwrócone koszty związane z wyjazdem do Łodzi.

Podczas tych całych cyrków nalęży pochwalic kiibiców Widzewa, którzy w ramach protestu na traktowanie kibiców Stalówki wyszli ze stadionu i nie prowadzili dopingu.

Piłka nożna dla kibiców, a nie dla działaczy i mundurowych !!!

Komentarze (36)

~pozytw | 2008-09-14 19:49

to blo do przewidzenia ale SYALOWKA AVEEEEEE ;]

~stalowka | 2008-09-14 19:56

jak zwykle jaro strzelił w prawy dolny :D

~tvp info | 2008-09-14 20:38

ten koles co komentowal na tvp info to jakis debil cyt. "kibice Stali zapowiadali inwazje a na sektorze bardzo mala grupa ze Stalowej Woli" czy jakos tak to szlo. Wez sie czlowieku jebij w leb. :)

~JP JP 100% | 2008-09-14 20:48

przykro nam kibicom Widzewa, że nie zostaliście wpuszczeni na mecz...

~.. | 2008-09-14 20:59

Kur.y jeb..e zabic tylko takich !!!

nasie kibice powinni byc wpuszczeni na stadion

Jebac policje!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

~andy | 2008-09-14 21:08

NAPISZE TAK

JESTEŚMY ZE STALI NIC NIE ROZJEBIE NIC NIE ROZPIERDOLI JESTEŚMY STALÓWKA


SZACUNEK DLA WSZYSTKICH CO POJECHALI

AVE STALÓWKA

~damian | 2008-09-14 21:11

Sa gdzies zdjecia z meczu ?????????

~STAL ZKS | 2008-09-14 21:24

hmmm ale jak dla mnie Bartkowiak aktywny ale slaby strasznie Walat wywalczyl karnego ale dno podobnie jak Adamczyk niezle Lebioda jak zwykle Jaro tez ladnie brakowalo Salamiego no i jeszcze dobrze Trele zastepowal Jeżewski

~Dampe | 2008-09-14 21:32

Wyjazd byłby udany gdyby nie łódzcy organizatorzy meczu oraz ich fatalna ochrona. Syta nasza ekipa w Łodzi, doping byłby miażdżący, jednak wyszło jak wyszło. Dzięki widzew za pomoc(woda i eskorta jednej z kobiet) Oby następne wyjazdy były tak liczne, ale kończyły się lepiej.

~omen | 2008-09-14 21:43

ja o samym meczu

Nie ma Salamiego nie ma napastnika Adamczyk Walat to 2 liga wschodnia najwyzej, Tadziu K 90minut stania i przewracania po co Go w skladzie???????
Krystek jak zawsze swoj poziom brawo,najlepszy zawodnik:))))))))))) )
Balon dobre interwencje ale zajebal drugiego gola
Ogólnie to wykop przez obrone do przodu lecz tam nie ma napastnika??:(
Acha Jaro zajebiscie szczelony karniak widac ze bramkarz widzewa olał sobie wiedze na ten temat

~omen | 2008-09-14 21:54

IDE NA KMITE

mam prosbe nie wyzywajmy pilkarzy z Zabierzowa od wiesniakow jak było na to meczu z Łęczną.Bierzmy przyklad z Widzewa oni na nas nie jechali od takich

~rts100% | 2008-09-14 22:01

przykro nam wszystkim kibicom Widzewa, że nie mogliście wejść na sektor i dopingować swoich. przy dopingu obu ekip mecz na pewno wyglądałby ciekawiej w sumie stal była jedyną liczącą się ekipą w tym sezonie u nas... wyszło jak wyszło
szacun dla was, za akcję na sektorze

~postronny | 2008-09-14 22:04

mam nadzieję ,że choć wasz Zarząd zgłosi protest na ta co sie działo z kibicami wŁodzi,bo inaczej nikt was nie będzie szanował-piłkarze ok walczyli.

~xxx | 2008-09-14 22:14

~Autor | 2008-09-14 22:50

Dzisiaj w Łodzi doszlo do prawdziwego SKANDALU z udziałem zarządyu klubu RTS Widzew Łódź! ZARZAD WIDZEWA OKRADŁ SYMPATYKÓW STALI STALOWA WOLA! Fani Stali którzy za pośrednictwem klubu zakupili bilety na mecz nie zostali wpuszczeni na trybuny! STALÓWKA melduje się przed stadionem w liczbi 700 osób!! Cała ta sprawa najprawdopodobniej skończy się odwołaniem do zarządu Widzewa lub ewentualnym procesem w Śądzie! PS Widzew chce wpuścić Stałówkę na swoje sektory ale zarząd wszystko blokuje!...cdn. PS co sie stalo z kasa??

~RKS | 2008-09-14 23:02

Ilu ludzi bylo z Rakowa? pozdrawiam Was bracia z zimnej jak na razie Czestochowy!

~Inwazja | 2008-09-14 23:03

Do wyżej

Boniek kupi sobie pewnie nowego kompa do domu, albo będzie miał na ratę do samochodu

~Gibon | 2008-09-14 23:04

Olej tą kasę, sprawa się rozwinie i pewnie bedą zwroty >>

A zapłaciłeś za emocje. może nie te sportowe
ale ZAJEBISTE !!

Szkoda tylko, że tak liczny wyjazd się już długo nie powtórzy a Łodź widziała potencjał tylko w autobusach !

~pg | 2008-09-14 23:04

przejechac 300 km po to by "pocalowac" klamke ORGANIZATOR TY ...UJU!!!

~1938 | 2008-09-14 23:16

Mam nadzieje ze jutro w mediach sprawa sie naglosni... ale to jak zwykle bledne kolo i jak zwykle najmniej racji beda mieli kibice... niestety tak to juz jest w naszym fachu, wiec szkoda rozgadywac sie na ten temat. Kto byl ten widzial. Ale mimo to jestem dumny z dzisiejszego wyjazdu pokazalismy jaka sila w nas drzemie :). Mam takze nadzieje ze wiele osob po dziejszym numerze jaka wywineli nam organizatorzy meczu nie zniecheci sie do kolejnych wyjazdow. Na moje okolo nas okolo 750 osob ze zgodami naprawde niezla liczba jak na wyjazd do ..... Łodzi !!!


Tylko Stal

~enslave | 2008-09-14 23:19

pocałowaliśmy nity od blachy !

~gosc | 2008-09-14 23:47

banda zlodzieji okradli nas kibicuw kopilismy bilety i co mamy z nimi zrobic ?Okradli nasz to zarzond z widzewa szacunek dla kibicuw widzewa

~Krystek | 2008-09-14 23:47

następnym razem na Widzew biorę klucz ósemkę lub dziesiątkę .. nie trzeba się siłować z bramą;)...te blachy od strony sektora "c" (gości) były poprzykręcane śrubami.. tylko powykręcać.

~ferdas | 2008-09-14 23:58

Joł MUMIA :P powiem wam, że weszliście szumnie :) przykro mi, że nie weszliście bo kurde na mecz przyjechałem pokibicować a nie kurde patrzeć na puste trybuny... ale tak apropos dlaczego was nie wpuścili ? nie mówcie, że za nic :P race? ktoś be biletu. jakaś relacja ? Pierwszy raz coś takiego na Widzewie widziałem ;/

~.... | 2008-09-15 00:09

Według informacji przekazywanych, na stadion mieli wejśc wszyscy, bo przy wejsciu miała być możliwość dokupienia biletu. Byliśmy jakąś godzinę przed meczem przy stadionie (bylibyśmy szybciej, ale psy prowadziły nas z prędkością 30km/h). Gdy część osób znalazła się już na sektorze niedojebana ochrona stwarzała coraz większe problemy i ludzie wchodzili coraz wolniej. Zaczęli krzyczeć, zrobił się ścisk i wyjebali ich z sektora. Nie wpuszczali osób z biletami. A to co mówił spiker, to bzdury. Nie było żadnego "Systematycznego wpuszczania", które i tak zakończyłoby się jakieś 5 godzin po meczu.

~Dyer | 2008-09-15 00:15

W takim tempie wpuszczania na stadion to w tyle osob trzeba bylo chyba wyjechac w piatek wieczorem zeby wszyscy zdazyli wejsc. Ja mimo, ze bilet mialem na stadion nie wszedlem.

~Rower | 2008-09-15 00:50

a miało być q..a tak pięknie!!
JP 100%

~zks | 2008-09-15 00:55

foto z meczu i opis = » http://www.wstalowej.pl/news.php?id=261 Piłka nożna dla kibiców!!!

~zwirusic | 2008-09-15 06:27

PIŁKA NOZNA DLA KIBICÓW.Wstyd mi za potraktowanie was przez naszych"uroczych" działaczy.Brawa za przygotowanie się do meczu.I pytanie kiedy to traktowanie nas bez których piłka nożna niema sensu.Takiemecze to hujoza.

~obi | 2008-09-15 07:48

i dlatego nie jezdze na zorganizowane wyjazdy bo nie po to sie jedzie pol polski zeby postac pod stadionem albo wejsc na ostatnie 30 min. :) pozdrawiam wszystkich fanów Stalówki

~wyjazdowicz | 2008-09-15 08:09

No coz kazda wymowka jest dobra. Dobrze ze laskawie na mecze u siebie chodzisz;)

~sympatyk | 2008-09-15 10:05

Sie ma! Było zajebiscie ochrona stadionowa była super,jakby mogli to by zagazowali naas na sektorze i pod bramą. Gratuluje oraganizacji ze strony Klubu Widzew,postawili starego szczerbatego dzidka który gówno widział przez okulary jak sprawdzał liste.Ciekawe jak oni wpuścili 1000 Jagieloni!!! Pewnie stało dwóch szczerbatych dziadków ha ha ha... Pozdro dla wyjazdowiczów

~rks | 2008-09-15 11:56

rakowa bylo 44 pozdro

~kibic | 2008-09-15 14:57

"Podsumowując - na koniec warto też wspomnieć o fanach naszej Stali. Do Łodzi - by dopingować swoją drużynę - wybrało się kilkuset kibiców Stalówki. Niestety, nie było im dane oglądnąć meczu. Dlaczego? Z nieoficjalnych informacji wynika, że klub z Łodzi nie spodziewał się tak licznej grupy, która pojawiła się pod stadionem. W związku z tym, organizatorzy obawiając się zamieszek woleli kibiców przyjezdnych w ogóle nie wpuścić.

Na obiekt udało się wejść tylko nielicznym. Spiker i organizatorzy kilkakrotnie zapewniali podczas meczu, że „wszyscy kibice Stali Stalowa Wola zostaną wpuszczeni na stadion”. Niestety, tak się jednak nie stało. Spowodowało to skutek całkowicie odwrotny od zamierzonego. Zamiast spokoju na trybunach przez cały mecz było nerwowo.

Kibice Widzewa, solidaryzując się z fanami Stalówki w trakcie meczu, ściągnęli flagi i opuścili swój sektor. Zapowiadało się wielkie widowisko. Zamiast wspaniałej atmosfery na meczu mieliśmy inną atrakcję - opary gazu, wśród których znaleźli się kibice w różnym wieku i różnej płci."

~kaska044 | 2008-09-15 15:32

Z tym to macie racje "Jebana policja zawsze bedzie"

Czy wygrywasz
czy nie...
ja i tak kocham Cie
w sercu moim jest STAL!!
i na dobre i na zle !!

~basia | 2008-09-17 11:12

he he cioty z tej stalowki pzdro dla kochowszkiego

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (309) » Jaszczur (301)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 14 798 razy
STAL - Jagiellonia Białystok (2:2)
2006-10-28
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 26 526 razy
STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 22 172 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:2)
2012-05-19
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 263 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.04351