Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Echa po meczu Widzew - Stal

Echa po meczu Widzew - Stal

Kibice Stali Stalowa Wola wyjechali na niedzielny mecz piłkarzy "Stalówki” do Łodzi z Widzewem, ale większość nie została nawet wpuszczona na stadion. Doszło do awantury, użycia gazu i pałek. Organizatorzy zawodów twierdzą, że postępowali zgodnie z regulaminem, do którego nie chcieli dostosować się przyjezdni.
Fani Stali do Łodzi wyruszyli w aż osiemset osób, w tym zaprzyjaźnieni kibice Rakowa Częstochowa i Resovii Rzeszów. Przed stadionem Widzewa zameldowali się godzinę przed meczem.
 

KTOŚ Z KOGOŚ ZAKPIŁ
 

Dla fanów "Stalówki” przeznaczonych zostało w sektorze gości 450 miejsc, a zjawiło się ich prawie dwa razy tyle.
 

- Przesłaliśmy do Stali informacje, w tym regulamin, jaki obowiązuje na naszym stadionie. Że ilość miejsc dla kibiców gości wynosi 450 - mówi Grażyna Dziegiecka, kierownik do spraw bezpieczeństwa w łódzkim klubie. - Nie wiem, dlaczego przyjechało ich dwa razy tyle i na co liczyli. Na dodatek przyjezdnych obowiązuje lista imienna kibiców, którą wcześniej przesyłają do nas zainteresowane kluby. Lista przesłana ze Stali wyglądała tak, jakby ktoś z kogoś zakpił...
Grażyna Dziegiecka zdradza, że ze Stali dostała listę, na której powtarzały się na przykład te same nazwiska, a na pozycji 251 zamiast personaliów kibica widniał napis: "J…ać was”.
 

- Na liście przesłanej nam oficjalnie przez klub! W dodatku powinna nam ona zostać przesłana na 14 dni przed meczem, a dostaliśmy ją na pięć dni przed spotkaniem ze Stalą - dodaje.
 

Kibice Stali są rozżaleni. Przejechali szmat drogi, żeby w większości nie wejść na stadion, a ochrona chciała wpuszczać ich w iście żółwim tempie. Przy ośmiusetosobowej grupie trwałoby to do rana. Ktoś nie wytrzymał nerwowo i "stalowcy” próbowali wejść na siłą. Ochrona odpowiedziała gazem łzawiącym…
- Wśród nas była dziewczyna w ciąży, ona też została potraktowana gazem - mówi jeden z kibiców Stali. - Tempo, w jakim byliśmy wpuszczani, wyglądało na prowokację ze strony ochrony, listę sprawdzał jakiś jeden, starszy pan. Na tyle osób! Ci, którzy nie zostali wpuszczeni, chociaż mieli bilety i dowody osobiste z sobą, powinni dostać z powrotem swoje pieniądze.
 

 


ZWRÓCĄ IM ZA BILETY
 

Grażyna Dziegiecka tłumaczy okoliczności zdarzenia.
 

- Kibice ze Stalowej Woli pokazali nam jakąś nową listę nazwisk, którą sporządzili. Nie mogliśmy jej uwzględnić, a oni upierali się, że albo ta, albo żadna. My na pewno tych 450 kibiców, którzy byli na liście przesłanej przez stalowowolski klub, wpuścilibyśmy na stadion, weszło zresztą w końcu 65 osób ze Stalowej Woli. Ale nikogo, kogo nie było na liście, którą dostaliśmy od Stali, nie mieliśmy prawa wpuścić, nawet gdyby kupił bilet. Taki jest regulamin - wyjaśnia. - Co do dziewczyny w ciąży, to można ubolewać, że znalazła się w takim miejscu. Sytuacja w pewnym momencie stała się groźna, na ochronę przy bramie leciały butelki i kamienie, i musieliśmy adekwatnie zareagować.
 

Stanowisko Stali Stalowa Wola w tej sprawie przedstawia jeden z działaczy klubu Adam Krotoszyński.
 

- Informowałem naszych kibiców, że jest dla nich 450 miejsc w Łodzi - mówi Adam Krotoszyński. - Oni jednak zdecydowali się jechać większą liczbą, bo uznali, że uda im się wejść na stadion. Co do listy, to mogły być na niej pewne niedopatrzenia, ale mieliśmy ostatnio w klubie nawał obowiązków, organizowaliśmy Mistrzostwa Podkarpacia w koszykówce i nie dało się wszystkiego przypilnować. My mieliśmy kiedyś sytuację, że przyjechało do nas 700 fanów GKS Katowice, dla których przeznaczonych było 300 miejsc, a mimo to, po konsultacji z policją i ochroną, wpuściliśmy wszystkich, by nie wywoływać awantur. W Łodzi zdecydowano inaczej…
 

Jeżeli chodzi o tych, którzy nie weszli na stadion, to postaramy się wysłać niewykorzystane bilety do Widzewa i otrzymać za nie zwrot pieniędzy.

Źródło: echodnia.eu

Komentarze (143)

~Autor | 2008-09-16 08:13

Wszyscy wiemy co sie stalo - zostalismy potraktowani jakby nas tam wogole nie bylo i w dodatku okradzeni - jezeli moja druzyna gra mecz to jako prezes i fan swojego klubu jestem na meczu i to nie tylko u siebie! Pilnuje zeby wszyscy byli zadowoleni z widowiska ! Wstyd mi za prezesa przez male "p"Widzewa ! Za naszych dzialaczy rowniez - nikt sie nami nie zainteresowal! Ludzie ktorzy poruszaja sie w kregu polskiej pilki tak napradwe nie sa nia zainteresowani i czesto swoje funkcje pelnia po znajomosci i dla kasy! Smutna rzeczywistosc - Dlugo nie bedzie profesjonalizmu w naszej pilce jezeli beda tak traktowac ludzi! Oddaj pieniadze zlodzieju! Tu pasuje tylko piosenka C.Niemena - Dziwny Jest Ten Swiat!

~skandal | 2008-09-16 08:28

Jak Krotoszyński jeszcze śmie mówić ,że nie mieli czsu by przypilnować ,by została zrobiona porządnie lista,to kużwa od czego oni tam są w tym klubie.Pierdzą w stołki,piją wódę,a Nas kibiców maja w dupie.Wstyd mi ,że mamy w klubie takich nieudaczników.Po jakiejś częsci ,to oni są winni ,tego,że nie wpuścili Nas na mecz.Traktują Nas kibiców jak zło konieczne,czas już z tym skończyć!

~widzewiak | 2008-09-16 08:31

możemy się lubieć czy nie lubieć ale tu was popieram .Jest mi wstyd za naszych działaczy . To wstyd i hańba . Kiedy my dożyjemy normalnych czasów .Te skur....... traktują nas jak niewolników..Jade płacę i oglądam -przecież to normalne..Jeżeli tyle ;psiarni; się sciąga na mecze to niech pilnują porządku,zato biorą kasę...Albo wogóle niech przyjezdnych nigdzie nie wpuszczają to postawią szczerbatych dziadkow i wystarczy.WIELKA CHUJNIA.

~lolq | 2008-09-16 08:33

niby maja racje, ze przyjechalo nas za duzo...Ale od czego oni wlasnie sa? wydaje mi sie ze od tego aby uporzadkowac taka liste wyjazdowa..., od tego rowniez zeby w razie klopotow rozmawiac z zarzadem widzewa i namawiac zeby nas wpuscili!!!. Jednym slowem tragedia to co sie dzieje....

~madrid | 2008-09-16 08:51

Brak organizacji! Jacy idioci wpisują się na liste "Jebać was" i inne farmazony. Barany!. Z drugiej stronu klub stali powinien to zweryfikować. na co liczyli kibice stali jak oficjalnie dostali tylko 450 wejsciowek! A po drugie klub zks powinien wystosowac odpowiednia prosbe o dodatkowe bilety!

~marian68 | 2008-09-16 09:11

Niestety ,ale wina jest też to po stronie chłopaków,co zajmowali się organizacją wyjazdu.Skoro wiedzieli,że wpuszczą tylko 450 osó,to dlaczego namawiają pozostałych,żeby jechało Nas jak najwięcej.Ja wiem,że chcieli dobrze,żeby Nas było dużo.ale takie umowy na słowo i to tylko z kibicami Widzewa,są nic nie warte,i niestety ta niepewnośc czy wejdziemy czy nie ,dalej pozostała.Co innego,gdyby było potwierdzenie z klubu Widzew ,że na miejscu dokupimy bilety i wchodzimy wszyscy.A tak wyszła jedna wielka chujnia.Dużo osób ma rodziny ,straciło cenny czas,niektórzy pracowali tak jak np.Ja,straciłem nie tylko te zasrane 40 zeta,ale średnio ok,2 tys.zł,bo mam własny biznes,a na niedzielę musiałem go zamknąć ,żeby pojechać na tak ważny dla mnie mecz.A najgorsze jest to ,że taki mecz i z taką liczbą może się już nie powtórzyć,i tu każdy stracił najwięcej.Po za tym w oczach działaczy Widzewa czy prasy zrobiono ze mnie bandytę ,chuligana,złodzieja ,bo chciałem wejść na krzywy ryj i nie wiem kogo jesczce.Czuję się z tym okropnie.Jest 2 dni po meczu,a jeszcze nie mogę do siebie dojść,nie mogę sobie znależć miejsca,taki jestem wkurwiony.Jeżeli nakolejny wyjazd będzie to robione tak jek teraz na wariackich papierach,to nie tylko Ja ,ale wiele osób nie pojedzie,nikt znów nie będzie chciał jechać pocałować klamkę,pokazać się pod stadionem i wrócić.Chlopaki przemyślcie to ,jeżeli będzie kolejny wyjazd,to wszystko musi byc dopięte na ostatni guzik,nie moiże być takiej chały jak teraz.

~BZC79 | 2008-09-16 09:14

Dlatego oglądnijcie sobie film "Hooligans" to samo sie u nas dzieje prasa, TV nie nawidzi kibiców tych którzy jeżdzą na wyjazdy i kibicują prawdziwie bezwzglądu na pozycję klubu.
Od niedzieli podwójnie nienawidze pismaków a tego kolesia co wypowiadał sie na żywo na antenie tv sport że nas mało przyjechało.. huj ci w dupe.

To my jesteśmy źródłem kasy w tym klubie, od początku chodzi nas na mecze średnio 4000,0 tyś. Ludzi to my dajemy jak widać wiekszość kasy.
Zarząd pan Kro..skurwiel..toszy ński juz na stalówce nie nie pokazój bo masz wp.... tak samo jak piłkarze... wiedzieli w przerwie co sie dzieje i nic nie zrobili.
Co wy kur.. sobie myślicie.. my to stalówka.. a nie zarząd czy piłkarze... to samo było na Lagii.
Co teraz zrobli nie chodzą na mecze. Zarzad albo nas nie przeprosicie na łamach sztafety i pomorzecie odzyskać kaxse za starone bilety. Albo większość ludzi przestanie przychodzić na mecze tak jak na legi.

I jeszcze jedno na mieście nie macie co sie pokazywać w knajpach ect.

~1938 | 2008-09-16 09:16

marian wyjazd na mecz to nie tracenie cennego czasu bo jesli tak do tego podchodzisz to siedz w domu. organizacja wyjazdu jakos w kielcach sie udala tylko tutaj na Widzewie maja takich dzialaczy. Sprawy tak nie zostawimy bedzie napisane oswiadczenie do prasy i tv. Powinno byc na dzis gotowe. Coz takie jest zycie kibica. Nie zawsze my mamy racje (nawet jesli ja mamy) a media maja za to tania sensacje. Ja sie tym wyjazdem nie zniechecam moze dlatego ze jezdze na mecze od okolo 10 lat i nie jedno wiedzialem. Pozdrawiam wszystkich ktorzy byli w Lodzi.1938

~zks | 2008-09-16 09:24

Tak jest nasz zarząd ,za to,że zostawił Nas na lodzie i nie kiwnął palcem w naszej sprawie,a wcześniej wysłał do Łpdzi trefną listą,powinni za to beknąć ,bo wpierdolu już nie wspomnę.

~alko | 2008-09-16 09:46

przeciez bylo kurwa ustalane ze wszyscvy wejda i dlatego podniesli cene biletow 10 na 20 Na poczatku bylo tylko 450 biletow za 10 a ze jechalo nas 2 razytyle to podniesli ceny na 20 zeby mogli wszyscy wejsc i njiech nie pierdola ze dla stali bylo tylko 450 wejsciowek bo dobrze wiedzieli ilu nas przyjedzie
STOP MILICYJNEJ PROWOKACJI JP!!!!

~stal | 2008-09-16 09:47

Mam wielki żal do naszych działaczy,którzy nie zrobili nic ,nie interweniowali w naszej sprawie,zostawili Nas na pastwę losu.Wiem,że byli na meczu w Łodzi.Był kwiatek,krotoszyński ,żak,lump,chmura i wielu innych,nie interesował ich Nasz los,nie chcieli nawt pogadać z działaczami Widzewa.My jeżdzimy za drużyną szmat drogi,wydajemy swije pieniądze,znosimy różne niudogodnienia,przyj mujemy pałki na plecy i gaz na oczy,a oni Nas mają w dupie.To w końcu piłkarze grają dla Nas czy dla tych zasranych działaczy.Jeżeli im na Nas nie zależy,to nie ma problemu,możemy na mecze nie chodzić,albo chodzić i wpierdalać czekoladki tak jak oni ,albo dziadki na krytej.Druga sprawa,skoro piłkarze wiedzą ,że zaistniała taka sytuacja,to dlaczego na znak protestu nie zrobili kompletnie nic,przecież w Naszej dryżynie gra wielu wychowanków i są zżyci z większością kibiców i sie znają,dlaczego z Nami się nie solidaryzowali i np,nie zagrozili ,że jak sprawa z Nami nie zostanie wyjaśniona,to nie wychodzą na 2 połowę,przecież to mogło przynieść jakieś skutki.Co bali się o swoje premię ,bo liczyli ,że ten mecz wygrają?Jaw wiem,że mogły by być kary dla klubu czy walkower,ale mecz właśnie leciał w tv. i to Widzew by na tym stracił więcej,bo zabrali by im kasę od transmisji.I jeszce jedno,zawsze pokazalibyśmy jako klub,że jesteśmy przeciwko policyjnej przemocy i prowokacji,wiem ,że dużo klubów kibica by Nas w Polsce poparło.No niestety,ale jesteśmy tylko klubem z prowincji,i na takie gesty Nas nie stać.

~..... | 2008-09-16 09:55

A może na przekór,że mecz teraz jest z Kmitą i nie będzie kibiców gości,zróbmu zajebisty młyn,niech przyjdą na mły wszyscy Ci co byli w Łodzi,niecg będzie tak jak na Motorze,pokażmy ,że mimo,że działacze chcą Nas zniszczyć ,to My na odwrót,zjednoczmy się i zróbmy jedną wielką siłę na stadionie.Przy okazji podziękujemy tym starym dziadom ,tym od Nas przede wszystkim zasranym działaczom,to w jaki sposób Nas olali w Łodzi.

~1938 | 2008-09-16 09:58

Chcialem podziekowac jeszcze wszystkim zgodom czyli kibicom Resovii i Rakowa za wsparcie oraz fan-clubom Stalowki.

Nas Czas Nadchodzi.

~Lolek | 2008-09-16 10:10

Wiecie ze w sobote rusza sezon kosza? mecz o godzinie 17:00 proponuje zamiast na pilke w ramach protestu isc tylko na kosza i tam wspomoc chlopakow glosnym dopingiem - jezeli pilkarze i dzialacze "pilkarscy" beda nas tak olewac to WSZYSCY powinni odwdzieczyc sie im tym samym wypiac na nich DUPE! WSZySCY NA MOSIR W SOBOTE!

~mx | 2008-09-16 10:13

na Kmicie powinno byc :

- zarzad !
- co? (krzeselka)
- Ty kur... !

albo po kolei z nazwisk tych frajerów wymieniac...

~ehh | 2008-09-16 10:14

Mistrzostwa wojewódzkie w kosza, na których mecze po kilkadziesiąt osób przychodziło, były ważniejsze niż 800 kibiców Stalówki w Łodzi. Dziękujemy Wam Szanowny Zarządzie. WYPIERDALAĆ!

~mx | 2008-09-16 10:15

"Co do listy, to mogły być na niej pewne niedopatrzenia, ale mieliśmy ostatnio w klubie nawał obowiązków, organizowaliśmy Mistrzostwa Podkarpacia w koszykówce i nie dało się wszystkiego przypilnować."

TE SLOWA TO KPINA .... juz sie troche ogarnalem po tym wyjezdzie, ale slyszac takie komentarze to krew zalewa !

~Zły | 2008-09-16 10:21

Dokładnie,zero profesjonalizmu...zb yt wiele czasu poświęcił na picie...Jak tu nie wkurwiać się!!!



A My dalej swoje i teraz jedziemy na Jastrzębie a potem Katowice!!!

~fff | 2008-09-16 10:22

mam prosbe ma ktos moze zdjecia robione ze schodow czy jakiesi na ktorym jest pokazane jak czekamy by "wejsc" na mecz? prosilbym o uddostepnienie.

~lolek | 2008-09-16 10:33

ja mam!

~ehhh | 2008-09-16 10:35

KŁAMSTWO W ŻYWE OCZY !!

Sam spiker na meczu (na początku) czytał oświadczenie "zarządu Widzewa", że Ci co nie mają biletów też wejdą za okazaniem dokumentu i zapłaceniem za bilet.

Przeciez do jas...ej ku... jest na to dowód ! Jak ona może tak kłamać, że tylko 450 kibiców miało wejść !!

Oni od początku nie chcieli Nas wpuścić bo jak nazwać inaczej godzinny przejazd przez Łodź (wyjazd w około 20 minut). Potem przetrzymywanie przed brama, wyczytywanie pojedynczo sposrod 800 ludzi !! Wstyd ! i Obłuda !

~JAREK | 2008-09-16 10:42

I ch chyba już doszczętnie już powaliło.Z tego wynika ,że my kibice wogóle ich nie interesujemy,toniech sobie grają przy pustych trybunach,jak są tacy mądrzy,ciekawe skąd będą mieli kasę ,jak kibice nie zapłacą za bilety.Krotoszyński- twoja wypowiedż -ŻENADA!

~gosc | 2008-09-16 10:47

mecz koszykowki w niedziele o 17

~dsda | 2008-09-16 10:52

ludzie zorganizujmy cos wreszcie, na nastepny mecz rozkmincie zeby byly kupione jaja i bedziemy rzucac w zarzad co kazdy mecz, az zmienia podejscie bo kurwa szlag nas trafi jak dalej tak bedzie..

~asd | 2008-09-16 11:02

Wszyscy na kosza rozniesmy hale co to jest zorganizowac 1.5 k ludu na mecz a atmosfera w hali mosiru bedzie niezapomniana

Wszyscy na kosza niech wiedza ze interesujemy sie koszem nie tylko gdy jest siarka i nasi walcza o awans ale zwsze ich dopingujemy

Pełna mobilka chocby na ten 1 mecz otwarcie sezonu

~wow | 2008-09-16 11:09

rzecznik mówi - cytuje - "postaramy sie wysłać bilety" Postaramy ??!!! Juz powinny być wysłane !!! To jest twoj zasrany obowiązek

~mario_stw | 2008-09-16 11:13

Kto był ten wie że wejście na stadion było NIEWYKONALNE TECHNICZNIE co oznacza że tak miało być poprostu NIe chcieli nas tam na stadionie!!!
Inna sprawa że chłopaki z BZC czyli osoby które tym wszystkim kręcą powinni bardziej to wszystko ogarnąć i mam tu na myśli wyjazdy w przyszłości.Podstawo wa spra wa to sposób logowania sie na liście wyjazdowej ,przy takim logowaniu system powinien generować tak zwany NUMER WYJAZDOWY.Czyli jestem przed bramą na stadion np. w Katowicach podaje sój numer 799 ochrona według listy numerycznej szybciutko mnie namieża daje kase i dwód do kontroli i cała sprawa trwa 30 sekund:)))To jedyny sposó aby wbić na stadion 800 chłopa w przyzwoitym czasie!
Mieliśmy nauczke i teraz gdybanie i płakanie nic nam nie pomoże,następne wyjazdy muszą być dopięte na ostatni guzik w przeciwnym razie wiara się zniechci i skończymy jak skończył motor!!!

~fff | 2008-09-16 11:34

lolek to wrzuc na tinypic.com i wyslij tu link ok?

~lolek | 2008-09-16 11:40

ok - wieczorem dopiero w p[racy jestem teraz

~Autor | 2008-09-16 11:40

Awantura kibiców w Łodzi przed meczem Stali
Kibice Stali Stalowa Wola nie zostali w większości wpuszczeni na stadion Widzewa, bo przyjechało ich za dużo.


Tyle autokarów z kibicami Stali Stalowa Wola, Resovii Rzeszów i Rakowa Częstochowa pojawiło się w Łodzi plus 15 samochód osobowych. Dla fanów "Stalówki” mecz z Widzewem, który pokazywała telewizja, miał być jednym z najważniejszych w sezonie. PRZECZYTAJ WIĘCEJ

Wydanie z 16 września 2008
16-09-2008 Kibice Stali Stalowa Wola wyjechali na niedzielny mecz piłkarzy "Stalówki” do Łodzi z Widzewem, ale większość nie została nawet wpuszczona na stadion. Doszło do awantury, użycia gazu i pałek. Organizatorzy zawodów twierdzą, że postępowali zgodnie z regulaminem, do którego nie chcieli dostosować się przyjezdni.
Fani Stali do Łodzi wyruszyli w aż osiemset osób, w tym zaprzyjaźnieni kibice Rakowa Częstochowa i Resovii Rzeszów. Przed stadionem Widzewa zameldowali się godzinę przed meczem.

KTOŚ Z KOGOŚ ZAKPIŁ

Dla fanów "Stalówki” przeznaczonych zostało w sektorze gości 450 miejsc, a zjawiło się ich prawie dwa razy tyle.

- Przesłaliśmy do Stali informacje, w tym regulamin, jaki obowiązuje na naszym stadionie. Że ilość miejsc dla kibiców gości wynosi 450 - mówi Grażyna Dziegiecka, kierownik do spraw bezpieczeństwa w łódzkim klubie. - Nie wiem, dlaczego przyjechało ich dwa razy tyle i na co liczyli. Na dodatek przyjezdnych obowiązuje lista imienna kibiców, którą wcześniej przesyłają do nas zainteresowane kluby. Lista przesłana ze Stali wyglądała tak, jakby ktoś z kogoś zakpił...
Grażyna Dziegiecka zdradza, że ze Stali dostała listę, na której powtarzały się na przykład te same nazwiska, a na pozycji 251 zamiast personaliów kibica widniał napis: "J…ać was”.

- Na liście przesłanej nam oficjalnie przez klub! W dodatku powinna nam ona zostać przesłana na 14 dni przed meczem, a dostaliśmy ją na pięć dni przed spotkaniem ze Stalą - dodaje.

Kibice Stali są rozżaleni. Przejechali szmat drogi, żeby w większości nie wejść na stadion, a ochrona chciała wpuszczać ich w iście żółwim tempie. Przy ośmiusetosobowej grupie trwałoby to do rana. Ktoś nie wytrzymał nerwowo i "stalowcy” próbowali wejść na siłą. Ochrona odpowiedziała gazem łzawiącym…
- Wśród nas była dziewczyna w ciąży, ona też została potraktowana gazem - mówi jeden z kibiców Stali. - Tempo, w jakim byliśmy wpuszczani, wyglądało na prowokację ze strony ochrony, listę sprawdzał jakiś jeden, starszy pan. Na tyle osób! Ci, którzy nie zostali wpuszczeni, chociaż mieli bilety i dowody osobiste z sobą, powinni dostać z powrotem swoje pieniądze.




ZWRÓCĄ IM ZA BILETY

Grażyna Dziegiecka tłumaczy okoliczności zdarzenia.

- Kibice ze Stalowej Woli pokazali nam jakąś nową listę nazwisk, którą sporządzili. Nie mogliśmy jej uwzględnić, a oni upierali się, że albo ta, albo żadna. My na pewno tych 450 kibiców, którzy byli na liście przesłanej przez stalowowolski klub, wpuścilibyśmy na stadion, weszło zresztą w końcu 65 osób ze Stalowej Woli. Ale nikogo, kogo nie było na liście, którą dostaliśmy od Stali, nie mieliśmy prawa wpuścić, nawet gdyby kupił bilet. Taki jest regulamin - wyjaśnia. - Co do dziewczyny w ciąży, to można ubolewać, że znalazła się w takim miejscu. Sytuacja w pewnym momencie stała się groźna, na ochronę przy bramie leciały butelki i kamienie, i musieliśmy adekwatnie zareagować.

Stanowisko Stali Stalowa Wola w tej sprawie przedstawia jeden z działaczy klubu Adam Krotoszyński.

- Informowałem naszych kibiców, że jest dla nich 450 miejsc w Łodzi - mówi Adam Krotoszyński. - Oni jednak zdecydowali się jechać większą liczbą, bo uznali, że uda im się wejść na stadion. Co do listy, to mogły być na niej pewne niedopatrzenia, ale mieliśmy ostatnio w klubie nawał obowiązków, organizowaliśmy Mistrzostwa Podkarpacia w koszykówce i nie dało się wszystkiego przypilnować. My mieliśmy kiedyś sytuację, że przyjechało do nas 700 fanów GKS Katowice, dla których przeznaczonych było 300 miejsc, a mimo to, po konsultacji z policją i ochroną, wpuściliśmy wszystkich, by nie wywoływać awantur. W Łodzi zdecydowano inaczej…

Jeżeli chodzi o tych, którzy nie weszli na stadion, to postaramy się wysłać niewykorzystane bilety do Widzewa i otrzymać za nie zwrot pieniędzy.

~lolek | 2008-09-16 11:41

Krotoszynski Ty jestes IDIOTA!! QRWA PALANCIE JEBANY! Masz wpierdol!

~Lolek | 2008-09-16 11:43

Krotoszynski palancie gdzie qrwa i kiedy mam oddac bilet jak robie do 17! Chuju!

~... | 2008-09-16 11:44

bardzo dobre rozwiązanie z tym numerycznym logowaniem sie... innym rozwiązniem jest abo lista alfabetyczna i wyczytywanie przez jedną osobe pokolei z listy. alebo jeszcze innym rozwiązaniem jest zrobienie kserówek listy imienej zeby lista była na kazdy autokar i kazdy znalazłby swój numer na liscie i zapamietał przed wejsciempodał i nie byłoby problemu to tak na przyszłosc zeby to wszystko lepiej wyglądało!!!! WSZYSCY NA JASTRZĘBIE!!!! musi nas byc tam wielu!!!!tyle samo co w Łodzi!! to by było cos pokazalibysmy wtedy ze co nas nie zabije to nas wzmocni!! i ze jestesmy ZE STALI!!!

~Młode Dynie | 2008-09-16 11:46

#################### #############
Jeśli wrzucacie jakiekolwiek fotki to obowiazkiem waszym jest zamazywać twarze.Najlepiej byłoby jakbyscie nie wrzucali w ogóle fotek.Jesli bedzie taka potrzeba to odpowiednie osoby tym zajmną się.
################## ###############

~lolek | 2008-09-16 11:49

fotki wysle do admina tej strony wiec bedzie mogl zamiescic je juz bez twarzy

~asdsa | 2008-09-16 11:50

a ja proponuj krotoczynsi co mistrzostwa wojewodztwa ehhehe

~zks | 2008-09-16 11:51

Jedynym wyjściem jest jest to co pisał kolega wyżej.Logujesz się podajesz dane,dostajesz numer ,więc znasz go i przed wejściem wiesz gdzie się ustawić czy z przodu czy na samym końcu bo np.masz numer 800.Wtedy nikt nikogo nie szuka ,a wejście odbywa się sprawnie.Pomyślcie o tym organizatorzy z BZC ,bo teraz daliście ciała niestety na maxa!

~fff | 2008-09-16 12:02

Mlode Dynie "zajmnąć" sie mozemy tym sami.

lolek daj jakis namiar na siebie

~elos | 2008-09-16 12:02

aaa kurwa widzew powinien oddac kase za autokary kurwa 40 zl wydlem zeby stac przed brama zenada jebane skurwiele a nasz zarzad huj niech strzeli jedziemy na GKS J a na kmicie wszysy stanac przed brama z jakims transparentem jebac pilkarzy kurwa komu ja tyle dopinkowalem pytam sie komu lajzy sa i tyle

~stal | 2008-09-16 12:06

Odnośnie tej sprawy ,że na liście z numerem 251 było nazwisko,jebał was pies.Zapisy były na stronce i każdy mógł podać takie dane,nawet gość z siarki czy motoru tak dla jaj.Ale obowiązkiem klubu było sprawdzenie tej listy i wykreślenie takiego osobnika.Ale skoro ta lista z tym nazwiskiem wpłynęła do Widzewa,to chyba odpowiedż jest prosta.Tej listy w klubie nikt nie sprawdzał ,nikt nawet pewnie na nią nie popatrzył.No ale jak mieli popatrzeć ,skoro nie mieli czasu,bo organizowali przecież ważniejsze od meczu w Łodzi mistrzostwa w koszykówce.Na te mistrzostwa chodziło po 200 osób i sprawy papierkowe załatwiane były cały tydzień,a na mecz do Łodzi pojechało 800 osób i nikt nie poświęcił Nam nawet tych zasranych 5 minut.Oto cała wizytówka naszego zarządu,jak Nas kibiców traktują na poważnie.Za takie coś to powinni kurwy do końca sezonu na każdym meczu dostawać.A Ty Krotoszyński to nawet nie wiedziałem ,że jesteś taki JEŁOP,wiesz JEŁOPIE,że zajebałeś sprawę,to jeszcze śmiesz twierdzić ,że mistrzostwa tu były ważniejsze iże postarasz się bilety odesłać do klubu.Ani żadnego wytłumaczenia ,ani przeprosin dla kibiców,wstyd .Teraz to jestem za tym w 1000000%,żeby Parówa wypieprzył was na zbity pysk,po prostu wy nieroby nic nie robocie,żadnej pomocy nawet dla kibiców.Może jak by byli inni ludzie to by to wszystko było bardziej profesjonalnie załatwione.Na meczu z Kmitą wy jełopy dostaniecie za to od Nas podziękowania!

~Daro | 2008-09-16 12:14

Ktoś pisał o protestach, żeby nie prowadzić dopingu itp....co dla mnie jest bezsensowne.
Piłkarze wbrew wszystkiemu - budżetowi, zarządowi są w czołówce I-ligi i zajmują 6 miejsce, a mamy najmniejszy budżet (albo jeden z kilku najmniejszych).

Teraz nie pozostaje nic innego jak stawić się na Kmicie, Podbeskidziu, a potem pojechać dużą liczbą na Jastrzębie (potem GieKSe) i pokazać, że nie łamiemy się jakimiś niepowodzeniami i pokazać jaka siła kibicowska w Nas drzemie !

~1938 | 2008-09-16 12:18

Piłkarze też sobie w chuja przygrali,żadnego znaku protestu ,że solidaryzują się z Nami,opóżniając mecz czy na niego nie wychodząć.To już kibice Widzewa ,niby wróg zachował się super,ale od naszych kopaczy ,za którymi jeżdzimy i poświęcamu swoje zdrowie,czas pieniądze,takiego gestu widzę nie możemy się spodziewać.To My jesteśmy z Nimi i za Nimi,a Oni Nas mają w dupie.No to widzę ładna wdzięczność.Jeżeli nie chcą Nas i nie potrzebują naszego dopingu,niech powiedzą Nam to prosto w twarz,zawsze mogą grać tak jak na Legii,przy pustych tyrybunach.

~gazeta | 2008-09-16 12:26

gazeta koszmarna znowu pieprzy o halabardnikach
» http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht.....

~cycu | 2008-09-16 12:34

Telefon do Wybiórczej w Łodzi, jesli ktos ma nerwy do tego. Ja juz nie.
tel. (0-42) 631 60 00

~Szymen | 2008-09-16 12:37

a co do tych wszystkich list, to najlepiej jakby zapisy były prowadzone tylko i wyłącznie w jednym miejscu. I nie mowie tutaj o internecie bo zdarzą sie dzieci NEO które powpisują jakies bzdury i jednym slowem będzie chaos a nie lista. Najlepszym miejscem do takiego czegoś jest MARATON, chcesz jechać na wyjazd to ci sie nic nie stanie jak przejdziesz sie pod sklep albo poprosisz kolegę żeby Cie wpisał jednoczesnie podając twój numer wyjazdowy. Nie bedzie twedy problemu z wejsciem na mecz. Amen !

pozdrowienia dla wyjazdowiczow ;)

~do 1938 | 2008-09-16 12:41

Ty chyba nie mówisz poważnie. Piłkarze grali mecz i niby co, mieli zejść z boiska.? Nie wiedzieli co i jak, nie mieli informacji, zresztą mecz to ich obowiązek wynikający z zawodu, aki uprawiają i gdyby tak postąpili to dostaliby walkowera, więc nie gadaj głupot.
A co do pomysłu jakiegoś mądrego, żeby nie dopingować w sobotę na znak protestu, to proszę bardzo - zostań w domu, zrób herbate i protestuj kibicu od siedmiu boleści. Kibic Stali idzie na mecz i dopinguje, nieważne czy Kmita, czy Psita. A protest to może być jak sytuacja jest uzasadniona, a nie tydzień po fakcie jakiś durny pomysł.
W sobotę się okaże kto chodzi i jeździ na mecz dla piłkarzy, bo kocha ten sport, a kto dla rozrywki, bo fajna ekipa itd.
Apeluję, pokażmy że jesteśmy wielcy w ten sposób, że tłumnie stoimy na sektorze i drzemy ryja, pomimo braku pogody i ekipy gości. O to chodzi w kibicowaniu.
Czy Kibice Lecha lub Wisły nie idą i nie kibicują , gdy grają z jakimiś bubkami? Nie! Oni zawsze są z drużyną....WSZYSVCY NA KMITĘ - to bardzo ważny mecz!!!!!
A poza tym można wywiesić transparent z napisem "ZARZĄDZIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE W ŁODZI"

~do szymen | 2008-09-16 12:42

Szymen pierdolisz bzdury jak mało który.Ni przcujesz,uczysz się ,siedzisz w domu,to leć do Maratonu,nikt ci nie broni.Pisz za siebie a nie za innych.Ja pracuję od 7-19 i nie mam takiej możliwości,a na internecie zawsze mogę zapisać się o 2 w nocy.Ni rozumiesz pewnych spraw to się nie udzielaj

~cycu | 2008-09-16 12:47

Szymen ma racje, zawsze mozesz poprosic znajomego zeby Cie wpisał na liste w Maratonie. Ja będe niedługo poiza Stalowa Wola i tez nie bed emogł wpisywac sie osobiscie ale takie rozwiazanie popieram. Teraz rzeczywiscie moga sie trafic na liscie wpisy typu "jebac was".

~Szymen | 2008-09-16 12:55

gdybym nie rozumiał pewnych spraw to niepisalbym żeby ktoś z twoich kumpli poszedł Cię wpisać. Zresztą to jest tylko propozycja. Trzeba to w jakiś sposób uporządkować żeby znowu na liście nie bylo "je.. was pies" albo inne tego typu teksty.

bez odbioru.

~Autor | 2008-09-16 12:56

Bzdura! Chyba ktos te listy sprawdza?

~do wyżej | 2008-09-16 13:00

Piłkarze mieli takie informację,bo 2 osoby były w budynku klubowym,żeby pogadać z prezesem Widzewa,a z czsem w przerwie meczu spotkali schodzącego do szatni jednego z piłkarzy i z Nim gadali na ten temat..A co do transparentu to super sprawa,musimy tym prykom w jakiś sposób podziękować za wspaniałą organizację tego wyjazdu.Już dziś ktoś mógł by się zająć tym transem.

~.zks | 2008-09-16 13:03

I pałą i pałą i pałą przez łeb,tak polska policja zarabia na chleb. Ci co byli tam w Łodzi,to chyba jekieś gestapo było.

~sf | 2008-09-16 13:21

Proponuję przeczytać

Aż 600 (słownie: sześćset) biletów zamówili kibice Korony Kielce na mecz swojej drużyny w Opolu! W sobotni wieczór szykuje się więc na Oleskiej prawdziwe piłkarskie święto. Warunek jest jeden, frekwencja na naszym stadionie musi się zdecydowanie poprawić. Dotyczy to zarówno sektora "A", w którym doping prowadzą szalikowcy "Oderki", ale także widzów oglądających spotkania z pozostałych fragmentów naszego obiektu. Opolska publiczność już nie raz pokazała, że potrafi zewrzeć siły i solidnie współpracować wspierając nasz zespół.
- Do Kielc wysłaliśmy już 500 szt. biletów, tyle bowiem może pomieścić nasz sektor dla gości. Chcemy, żeby przyjechała do nas jak największa liczba kibiców Korony i w tym kierunku organizować będziemy mecz - mówi Leszek Wróblewski. - Lada chwila klub rozpocznie przedsprzedaż biletów na to spotkanie - dodaje. Pomiędzy fanami obu klubów nie ma żadnej waśni, ale zawody będą musiały mieć dodatkową ochronę, a przyjezdni specjalną opiekę i katering. - Dołożymy wszelkich starań, by wzorcowo zabezpieczyć ten mecz - kończy dyrektor OKS-u.

źródło: odraopole.com.pl

~aaa | 2008-09-16 13:25

do MłodeDynie
------------------ --------------
Jak nie chcesz byc na zdjeciach ani na filmach to siedz w domu i nie jezdzij i nie chodz na mecze !!!

Bo teraz to sa inne czasy niz dawniej - kazdy podczas meczu jest nie raz filmowany i fotografowany !

Po za tym admini strony sa osobami kapujacymi i nie zamieszcza zdjec prze ktore ktos moglby miec klopoty !

Tak na marginesie:
jak ktos jest glupi ze dymi czy chuj wie co robi bez zakrycia twarzy to juz jego problem - glupota duzo kosztuje - bo dzisiaj ciezko jest aby ukryc sie przed kamerami - zwlaszcza na jakis normalnych stadionach - nie takich ruderach jak nasz.

~PYTANIE | 2008-09-16 13:28

PYTANIE- CO Z TYM ZWROTEM PIENIEDZY ZA BILETY???

~Keke | 2008-09-16 13:28

Panowie w przerwie meczu dzwonilimsy do pewnej osoby ze sztabu Stalowki,proszac aby przekazal pilkarzom ze nie chca nas wpuscic i zeby jakos na to zareagowali.Chcielis my rozmawiac w tej sprawie z Tomaszem Wietecha ale on stwierdzil ze teraz ma mecz na glowie i nie ma dla nas pol minuty na rozmowe.Ten nadety palant nigdy nas nie szanowal.Trzeba juz skonczyc ze skandowaniem nazwiska tego smiecia,ktory ma nas tak naprawde w dupie.Ci co jezdza na wyjazdy wiedza,ze nie pierwszy raz to pokazal.Proponuje okazac w jakis sposob nasz stosunek do niego.Szal zostal mu juz chyba zabrany,nie powinien miec prawa do wieszania go w siatce

~?? | 2008-09-16 13:41

Wietecha? O qrwa!

~Kibic | 2008-09-16 14:24

Wietecha ma nie stracic bramki a nie zajmowac sie sprawami kibicow.Mogl pomoc ale nie musial. Nie mam do niego zalu. I wy tez nie nie wyzywajcie wszystkich tylko nie popatrzycie na siebie!!

~asd | 2008-09-16 14:28

PIŁKA NOŻNA dla DZiałaczy!!!!

Prawdziwych kibiców tylko na Koszu da sie zobaczyc;]

SOBOTA 20.09.08 godzina:17
Stal-Mosir Krosno
Wielki nalot na nasza Hale rozniesiemy ja.

JA ide a TY??

~Old fan | 2008-09-16 14:29

wez ald schowaj sie z koszem , bo taka prawda ze wstalowej sport nr 1 to piłka !

~3err | 2008-09-16 14:31

pilkarze maja tak naprawde huja wspolnego z tym wszystkim i to nie ich powinno sie winic choc napewno mogli zrobic cokolwiek!

nasz zarzad dziala propagangowo zeby odstraszac ludzi od pilki noznej i zachecac do gownianego kosza ktory jest cukierkowo bezpieczny i zajebiscie ciekawy
prezydent na to naciska co juz pokazal przekazujac pieniadze TYLKO na kosza, do tego mamy synka jareckiego ktory tam gra i ogolnie na koszu nic sie nie dzieje wiec mozna tylko zarabiac a nie ponosic straty np zatrudniajac policje itd
HUJ W DUPE CALEMU ZARZADOWI
Ludzie nie chodzcie na tego gownianego kosza bo tylko o to im chodzi!!!!!!!!!!!!!!

~3err | 2008-09-16 14:31

pilkarze maja tak naprawde huja wspolnego z tym wszystkim i to nie ich powinno sie winic choc napewno mogli zrobic cokolwiek!

nasz zarzad dziala propagangowo zeby odstraszac ludzi od pilki noznej i zachecac do gownianego kosza ktory jest cukierkowo bezpieczny i zajebiscie ciekawy
prezydent na to naciska co juz pokazal przekazujac pieniadze TYLKO na kosza, do tego mamy synka jareckiego ktory tam gra i ogolnie na koszu nic sie nie dzieje wiec mozna tylko zarabiac a nie ponosic straty np zatrudniajac policje itd
HUJ W DUPE CALEMU ZARZADOWI
Ludzie nie chodzcie na tego gownianego kosza bo tylko o to im chodzi!!!!!!!!!!!!!!

~asd | 2008-09-16 14:33

niby od kiedy ty prehistoryczny dinozaurze myslałem ze juz tacy jak ty wygineli

Kosz ma swoj poziom i kulture wsrod kibicow i w calej polsce
a piłka co maja nas w polsce za rowerów wsiokow ze wsi plawo chamów i huliganów jesli ci to pasuje to zapiepszaj na pilke

Kosz ponad Wszystko ;]

PS: Prezydent i prezes stali sa za nami i zniszcza pilke stadion zaoraja bedzie łucznictwo i boks w zamian a Kosz i tak pozstanie;];];]

~ja | 2008-09-16 14:34

ja juz dawno olałem kosz ,i taka prawda ze hala sie moze choc w połowie wypełnic jak przyjada jacys kibice gosci

~Old fan | 2008-09-16 14:36

asd od zawsze piłka nozna w stalowej była nr 1 ! i mozesz tutaj płakac ile wlezie i tego nie zmienisz kibice piłkarscy w wiekszosci maja w d... kosz w stalowej a slezak tylko ich w tym utwierdza heheh

~asd | 2008-09-16 14:41

Hahah zobaczymy jak dugo;]

Mamy swpoich ludzi w zrzadzie i Widzew to tylko poczatek to wy bedziecie plakac i przychodzic na kosza jak zniszcz STAlówke hehe co myslice ze wam stadion zbuduja hahahWierzcie im dalej naiwniacy

Stalowa Mistem Kosz Forever;]

A co do tego ze olewacie kosza to zajebiscie bo hamów wszczynajacych burdy i chlajacych na meczach nam nie trzeba kosz to kultura gdzie mozesz sobei przyjsc z rodzina pokibicowac i nikt cie nie zagazuje hahah w przeciwienstwie do tej waszej pileczki
Kaczmarski i Slezak oby tak dalej panowie wyprzec piłke na rzecz kosza;]

~!@#$ | 2008-09-16 14:46

Dobra skoncz pilka byla, jest, bedzie nr 1 w STW !

A nie srry na koszu sa ciekawe wyjazdy, oprawy itp...

I wogole dla mnie kosz jest NUDNY...

~asd | 2008-09-16 14:50

No jestes płytki to cie nudzi kosz wolisz wychlac cwiare zebys cos czuł w tej swojej pustej bani to wtedy jestes SZczesliwy hahh i to nazywasz kibicowaniem spoko twoja brozkaD:

Kosz To prawdziwi kibice nie jakies pikniki i moczymordy

A co do opraw poczaj na youtube to troszke cie przytka bo widac ze nie wiesz o co b z koszem;]

sezonowcu

~WellBeee | 2008-09-16 14:50

skończcie już ;] ja nie chodze na kosza- chyba ze gramy z kimś- bo to nudny sport (jesli mozna tak nazwać) jest : |

~lol | 2008-09-16 14:52

haha jestscie smieszny kosz nudny haha to kopanine i kiwanie sie z cieniem krawca treli kiksy piszczka wietechy sa czyms emocjonujacym hahahGdzies ty sie uchował z takimi przekonaniami

Jak wyzej plytki z ciebie gosc

~lol | 2008-09-16 14:56

Kosz jest ciekawszy niz pilka w tym miescie tak jest prawda ja chodze i na to i na to TERAZ W KOSZA BEDZIE EKSTRAKLASA A w pilce nawet stadionu nie zobaczycie!

~Globi | 2008-09-16 14:59

A ja tam chodze na wszystkie mecze pilkarzy i bede chodzil na kosza bo to jest jeden klub i druzyny pod ta sama nazwa.

~lowelas | 2008-09-16 15:00

Jak czytam wypowiedzi coniektórych to normalnie tylko usiąść i zapłakać nad brakiem rozumku... Niedługo to chyba Prezydenta Szlęzaka będziecie winić za to, że nie weszliśmy na sektor w Łodzi. A co jest winny Wietecha lub inny Krawiec, że nie weszliśmy na sektor? Co miał zdjąć trykot i napierdalać się z Policją, czy zaprotestować i nie wyjść na drugą połowę. Zastanów się jeden z drugim. Żal mi tych co to jednego dnia mówią, że Piłkarze są super i w ogóle Tomek Wietecha to ikona klubu, a chwile potem będą psy wieszać na nim, bo....co? źle listę wyjazdową zrobił, czy jaki chu... Pomyśl zanim napiszesz!

~Kibic | 2008-09-16 15:02

Pilka byla jest i bedzie numerem 1 w polsce tak samo i w stalowej.Koszykowka jest nudna i tak uwaza duzo osob .Na pileczke chodzi 3 razy wiecej ludzi a jezeli chodzi o oprawy to na koszu nigdy tak nie bedzie jak na pilce.Tyle na ten temat

~stalowka | 2008-09-16 15:05

Brawo lowelas . Ci co chca pilkarzy karac chyba jeszcze niewytrzezwieli po weekendzie.Bo to straszny farmazon.

~do asd | 2008-09-16 15:07

kolego zamknij juz dupe bo dostaniesz po pizdeczce i nawet na kosza nie bedziesz mial sily pojsc!! krancoj gadke! masz ochote to idz na kosza, zreszta po chuj wchodzisz na ta strone?

~Autor | 2008-09-16 15:12

Ale Wy jestescie dziwni... Kibicuje Stali tak samo pikarza (jezdze na wyjazdy) jak i koszykarza i zawsze bede im kibicowal. Teksty typu pilka lepsza! NIE! Kosz lepszy sa smieszne i siegaja poziomu dwoch 5 latkow klucacych sie o lizaka! Ide na Kmite a potem na kosza! STALOWKA THE FIRM! A jezeli ktos uwaza ze na koszu nie ma takiej atmosfery to widocznie nigdy nie widzial meczu Panaty ! Mozna sie swietnie bawic kibicujac na stadionie lub w hali to tyle mykam!

~piosenka | 2008-09-16 15:22

SPAM

~stalowka | 2008-09-16 15:26

piłkarze opóźnili swoje wyjście na 2 połowę o jakieś 6 minut, więc nie mówcie że nic nie zrobili- byłem widziałem- więc koniec tematu,zresztą oni niesą wogóle winni temu że Nas niewpuścili!!

~only piłka | 2008-09-16 15:30

słuchajcie fani kosza.jak napisał kolega wyżej"po ch.. wchodzisz na tą strone".to jest strona poświęcona prawie w 100%piłce nożnej.jest Was jakaś grupka(tak samo jest we Wrocławiu)więc załóżcie sobie jakąś stronke i tam się wyżalajcie jak macie jakieś problemy-po co się mamy kłócić chodzcie sobie na tego kosza na piłke Was nikt nie namawia i nie pierd.... tu jakiś głupot

~fgc | 2008-09-16 15:32

to po co na forum jest wydzielony kosz :)

~... | 2008-09-16 15:33

Spalic hale i bedzie po koszu - grze dla czarny malp.

~fanatyk | 2008-09-16 16:02

Jeszcze Zarząd Widzewa bezczelnie wspomina o weryfikowaniu zajść ! Pani Grażyna tak pierdoli że aż szkoda tego czytać ! Jeśli rzeczywiście na liście wysjazdowej były takie teksty i zarząd klubu podbił na tym pieczątkę no to sami widzicie co to za banda tam siedzi ! Na najbliższym meczu stwórzmy porządną atmosferę . Co do naszych piłkarzy to nie miałbym dużych pretensji bo akurat za to odpowiada trener i to on decyduje a ja Pana Łacha bardzo szanuję ! Jeśli wszyscy święci z zarządu Stalówki obecni na meczxu nie kiwnęli nawet palcem aby nam pomóc, to trzeba dać wyraz temu co o nich myślimy na najbliższym meczu ! Kolejny raz mamy dowód na tym jak "profesjonalnie" jest zarządzany nasz klub . Kotulski Jks -Bronek Źks nasza zgoda najlepsza w Polsce jest !

~kaska044 | 2008-09-16 16:14

"Co to kuzwa ma byc? Czy to kabaret? Jak tu zyc jak za nic czeka Cie zreszt?" Raczej ta nuta bardziej by pasowala!!!! To jest niedorzeczne zeby nas kibicow "Stalówki" nie wpuscic na mecz!!!
Jebane zarzady! Dla niech liczy sie tylko kaska!
JEBAC TO WSZYSTKO!!!

~name | 2008-09-16 16:33

do tego goscia co najezdza na Tomka Wieteche. Wyzywac to ty sobie możesz Trele i innych do niego podobnych a nie miejscowych . Juz raz pokazałes gdy jakis patałach Mikulski wyrzucił Kasiaka i Kusiaka. Wtedy tez sie pewnie cieszyłes ze zostawił ci Janickiego. Tomek maił ci wtedy pomoc? Miał polecieć otworzyc barmy?! Zastanów sie. To jest zadanie zasranych działaczy. To jeden z tych baranów powinien zapierdalac i załatwić wejscie a nie teraz po 2 dniach śmie wypowiadac sie w tej sprawie i wmawiac jaki on jest dobry i co nie zrobił.

~kibic | 2008-09-16 16:36

dokladnie tomek ma grac a dzialacz ma stac przy nas i zalatwic

~do kumatych | 2008-09-16 16:40

Jeżeli chceci organizatorzy ,żeby na Jastzrębie cz Katowice pojechało w ciul osób,to Wy musicie się też postarać to wszystko lepiej zorganizować.Sami widzicie ,że w tym naszym klubie nie ma nawet z kim gadać ,tam same ćwoki i buraki,więc wiele spraw musicie wziąć na własne barki.Skoro Widzew żądał listy już na 2 tygodnie przed meczem,to może tak samo będzie i na tych 2 wyjazdach.Musicie już dzwonić ,pytać ,załatwiać bilety,żeby póżniej nie było niespodzianek.Sprawa kolejna,musimy być 2 godziny wcześniej przed meczem,bo sami widzicie,że godzina to za mało,listy muszą być przejrzyste,żeby kolejni się do Nas nie pluli.Z tego co pamiętam,to w tamtym sezonie też długo Nam zeszło z wjazdem na stadion w Jastrzębiu.Także kolejny wyjazd musi być dopracowany na cycuś,tylko wtedy ludzie pojadą ,jak będą mieli na piśmie zagwarantowane ,że wejdą na mecz.Umowa na słowo jest gówno warta,jak np.w Łodzi.Także załatwiajcie już sprawy i mniej więcej przybliżcie ile Jastrzębi będzie w stanie Nam dać biletów?

~ws | 2008-09-16 16:53

aby ułatwic robienie list wyjazdowych mozna by na stronie zamiescic troszke bogatszy skrypt logowania - typu imie, nazwisko, pesel, e-mail na który po zalogowaniu kazdy dostawałby numer rejestracji na licie ( jak juz ktos wspominał powyżej ) - wtedy podajesz numer rejestracji na liscie - weryfikacja z dowodem i juz gotowe. Taka lista byłaby gotowa do wydruku po wyciagnieciu z bazy na stronie i mozna ja przesłac faxem do zainteresowanych (gospodarzy meczu)

~Misio | 2008-09-16 17:15

Nie no, piłkarze nie powinni wyjść na II połowę!!! Potem w np Jastrzębiu lub Katowicach to samo. Dwa walkowery i aut z ligi!!! Lepiej się unicestwić nie da. Hahahaha
E, albo Balon mógł pogadać z Wami przez komórę w szatni. No, a na II połowę wyszedł by Stasiu Wierzgacz! Jeszcze raz wielkie hahahahahahaha!

~wkuri jestem | 2008-09-16 17:15

Redakcjo Polsatu... jestescie ostatnia deska ratunku... chodzi o niedzielny mecz Widzewa Łódź ze Stalą Stalowa Wola. W mediach zrobiono z kibicow Stali bydło, hołote, złodziei, bandytów i chuliganow... lecz nikt nie probuje dowiedziec sie jak bylo naprawde... i to nie pierwszy raz, kiedy media podaja wersje policji, gdy jest glosna sprawa z kibicami... prawda jest taka ze to byla zorganizowana bardzo skrupulatnie prowokacja, w tvp wiedzieli od razu co maja mowic, powiedziano ze mamy fałszywe bilety, na dowod moge nie tylko ja, ale i 450 osob ze Stalowej Woli przesłać ze \\\"fałszywe\\ \" bilety. Przez cała droge do Łodzi traktowani bylismy jak najwieksi zbrodniarze, jak margines społeczny, stawalismy tylko w szczerym polu, zeby zalatwic swe sprawy fizjologiczne, nie moglismy nic kupic do jedzenia, ani do picia. Okradziono nas z pieniedzy, okradziono nas moralnie, oczerniono na skale całej Polski!! Kiedy łaskawie przywiezli nas pod stadion, po ponad godzinnej wycieczce po Łodzi, czekalismy 40 minut az otworza bramy stadionu i zaczna wpuszczac nas na mecz... 800 osob w 10 minut przed meczem... Na dodatek slyszelismy instrukcje dla ochrony by wpuszczali nas jeszcze wolniej, choc wpuszczali nas w tempie 1 osoba na 5 minut!! bylismy otoczeni przez policje z kazdej strony, policjanci ktorzy stali na peronie nieustannie wysmiewali sie z nas, i obrazali nas, w pewnym momencie uznalismy ze nie damy sie okradac, i wejdziemy siłą, przeciez kazdy kto jest okradany zacznie działac, dostalismy za to gazem pieprzowym i obietnice ze wejdziemy wszyscy do konca pierwszej polowy, wystarczy pokazac dowod i bilet (czyli to co 450 osob od nas mialo, bylo nas 800 osob, i jak zapewnial zarzad Widzewa mial wejsc kazdy, kto bedzie na liscie, zaplaci 20 zl i pokaze dowod, KAZDY spelnial te warunki) ponadto taka ugoda byla podyktowana tym iz placilismy za bilety 20 zl a nie 10. Po tej obietnicy zamiast wszystkich, nie wszedl nikt do okolo 70 minuty, wiec postanowilismy działać po raz drugi. Tym razem zjawiła sie grupa policji, otoczyli nas, ścisneli nas w okregu, zaczeli pałować i gazowac, przestali momentalnie, gdy zaczelismy nagrywac to co z nami robia. Na drugi dzien w prasie przeczytalem same negatywne opinie o nas, wyssane z palca, moze i szarpalismy sie z brama, ale bylo to czyms podyktowane, czyms sprowokowane... To byl moj drugi wyjazd w zyciu, i nauczyl mnie on jednego: w Polsce sa stadionowi chuligani, lecz nie sa nimi kibice, ktorzy tak jak my jezdza przez cala Polske by dopingowac swoj zespol, lecz stadionowi chuligani to policjanci, ktorzy staraja sie prowokowac nieustannie! Redakcjo Polsatu, prosze o zainteresowanie tą sprawa, gdyz w Polsce trzeba rozwiazac ten problem, powtorze to jeszcze raz: problem nie tkwi w kibicach tylko w policji! Czas skonczyc ta akcje medialna pt. źli kibice. Macie szanse to zrobic jako rzetelne medium. Licze na bardzo szybką wasza reakcje, poki sprawa nie ucichla, tekst tego listu kopiuje i porozsyłam po internecie, bedzie to dowod, gdyby nie bylo waszej reakcji, ze i Wy szanowna redakcjo uczestniczycie w nagonce medialnej skierowanej przeciw kibicom w Polsce. Pozdrawiam, zbulwersowany i zaniepokojony Stalowowolanin.

~Volzerex | 2008-09-16 17:25

Brawo ja bym proponował skopiować tekst wykreślić jedynie droga Redakcji polsatu i powysyłać na kibice.net np wysłać na emaila adminom Onetu, niech sie zajmą tą sprawą niech widzą ze nie damy sie okradać i jeśli coś robimy w tej sprawie czyli działamy to dowodzi to jedynie że zostaliśmy okradzeni i racja jest po naszej stronie...!! wiec do dzieła niech cała Polska przeczyta i opublikuje ten komentarz niech widzą jakie to skurwysyny...

~stal | 2008-09-16 17:39

Brawo ,zróbmy taką nagonkę na nich,aż ktoś zacznie w końcu wówić o tym wszystkim co tam się stało,do tej pory przecież nikt Nam nie wyjaśnił,dlaczego tak postąpili z Nami i co było powodem.A to ,że chcieliśmy wejść siłą,to już było w akcie desperacji,wiedząc ,że i tak już nie wejdziemy,tak że nie mieliśmy wtedy już nic do stracenia.Nie mamy czego się obawiać,niech przyjedzie nawet tv.Polsat do Stalówki ,zbierzmy się i porozmawiajmy,niech w całej Polsce usłyszą ,jakie sukinsyny,zresztą działacze tego całego Widzewa tak samo-same chuje i tyle.

~Volzerez | 2008-09-16 17:42

Trzeba coś zrobić z tym, może jakieś emaile do redakcji onetu? może email do Sztafety? Gazety wyborczej? wkońcu coś ktoś poczyta ktoś sie zainteresuje póki to nie ucichnie trzeba działać...!

rozejdzie sie najpierw po podkarpaciu a potem? kto wie? TV ogólno polska może?

~STAL | 2008-09-16 17:57

Jesli juz to dzwoncie a nie piszecie tego typu maile. Ten powyzszy nie ma ładu i składu i jest totalnie niegramatycznie napisany. Jak juz pisac to z sensem, powoli i uwaznie. A najlepiej dzwonic.

~do asd | 2008-09-16 18:00

widać jaki jesteś gamoń i prawdziwy fan kosza jak nawet nie wiesz z kim graja!!! nie MOSiR Krosno TYLKO jak już chcesz być taki dokładny to STALÓWKA vs AZS PWSZ OSRiR Kalisz !! tyle w tym temacie !!

~do asd cd. | 2008-09-16 18:01

a i nie w sobotę tylko w niedziele!! w sobotę piłka !! żeby nie było kolizji !! STAL JEST JEDNA !! i piłkarska i koszykarska !!

~Volzerex | 2008-09-16 18:05

PROPONUJE ŻEBY KTOŚ OGARNIĘTY napisał całą wersję wydarzeń poprawnie gramatycznie, bez błędów tak jak naprawdę było - chyba Admin strony będzie odpowiednią osobą... Może tez powysyłali byście fotki i filmiki z tamtego dnia no i opisali prowokacje policji o ochroniarzy...

Cała wersja zdarzeń z tamtego dnia i jak nas to prowadzili po Łodzi 40 minut i wtedy możemy działać Komentarz z filmikami i zdjęciami, możemy coś zdziałać

~asd | 2008-09-16 18:06

Jestesm z POLICJI i lubie prowokowac takich inteligentniakó jak wy a pozatym mam 12 lat i nazywam sie czarus pozdro

~asd | 2008-09-16 18:16

BZC o tym zadecyduje !!! :D:D i jak cos najlpiej oni sie tym zajma

~aaa | 2008-09-16 18:18

####################

Niech ktos ten list powyzej poprawi i wysle do Rzecznika Praw Obywatelskich.
Bo ja niestety nei mam teraz czasu.

~zajączek | 2008-09-16 19:24

fajnie naprawde fajnie,wlasnie tu mozna poczytac fajne rzeczy,\"balon huj,zabrac mu szalik,a jak go juz nie ma to bardzo dobrze-nie chcial w przerwie rozmawiac przez komorke\"buahahaha ,łach pewnie by se patrzył jak balon rozmawia se na luzaku przez telefon w przerwie,qrwa głupszej rzeczy nie da sie juz wymyslec ,kaka czy jak ci tam od dzis jestes moim idolem!!!!!!

~:) | 2008-09-16 19:27

Po pierwsze : Pisałem przed meczem że będzie 450 kibiców bo tyle mamy biletów . Może gdybyście posłuchali i pojechałoby 450 osób to by was wpuścili , Zostałem wyśmiany . Ok.
Po drugie : I co myslicie że jak sie wyżalicie Polsatowi czy nie wiadomo komu to was posłuchają na obiecują wam rozłączą sie a potem wyśmieją was na piwku po pracy .
Po trzecie : Mogą z nas robić bandytów ,chuliganów ale chodzi o te żeby z nimi nie walczyć bo z nimi nie wygrać lecz nie poddawać sie . Nie wyzywać tylko jeżdzić na każdy wyjazd i dopingować kulturalnie i zagrać na nosie tym wszystkim pismakom co wszystko wiedzą i wszędzie byli .
Pokażmy tym kurwom jacy naprawde jesteśmy .

~Volzerex | 2008-09-16 19:32

Co za tego że pisałes ze mamy 450 biletów? o tym każdy wiedział tylko ze była umowa ze dopłacamy 10zł do wyjazdu i wchodzi każdy...!

Dopingujemy na maxa na Kmicie i Podbeskidziu a potem jedziemy do Jastrzębia i Katowic jak największą liczbą ;)

~do :) | 2008-09-16 19:32

Widać, że nie wiesz jaka była sytuacja :/

Owszem mieliśmy 450 biletów za 10 zł i tyle osób miało jechać ale dogadaliśmy się z władzami, że przyjedzie więcej ale zapłacimy 20 zł za bilet/osobe.

Powinni nas wpóścić...przykłądy ?? GKS dostał od nas 300 biletów weszło ich 700, Widzew dostawał stemplowane karteczki bo zabrakło biletów bo było ich więcej...teraz władze Opola mówią, że chcą jak najwięcej osób z Kielc i nawet myslą o kateringu itp. :/

Dla mnie to wszystko jest chore...dlaczego nie mozna wejść na stadion za uiszczeniem opłaty i pokazaniem dokumentu :/

~:) | 2008-09-16 19:41

Sam byłem na mecz Widzew gdy przyjechało za dużo kibiców to wpierdol do stali od psiarni was pewnie uratowały apartaty i kamery .

~Dyer | 2008-09-16 19:56

Teraz wlasnie powinnismy pokazac jaka sile ma Stalowka. Doping na meczu z Kmita, a potem musimy jak najliczniej stawic sie w Jastrzebiu i Katowicach. Nie dajmy sie pseudodzialaczom, mediom i wszystkim tym, ktorzy sa przeciwko nam. Pokazmy, ze jestesmy silniejsi.

STALÓWKA !!!

~hrab | 2008-09-16 20:01

Pilkarze graja w sobote o 16???a koszykarze tez w sobote o 17????Tak przynajmniej wynika z terminarzy.Czy to kolena wpadka wlodarzy klubu??

~Tomek | 2008-09-16 20:06

do hrab - mecz z Kmitą w sobote a kosz w niedziele.

~... | 2008-09-16 20:16

Przy tej pogodzie to 16 bez jupiterow to pozno.

W koncowce meczu bedzie juz prawie ciemno.

Mecz powienien teraz byc o 14 - najpozniej o 15.

~skierki | 2008-09-16 20:29

do volverex
Człowieku Onet to ITI, prawdy Ci nie napisze, podobnie jak o derbach w Wawie gdzie zatrzymali 741 "bandytów" demolujących miasto za pomocą 1 widelca.

~... | 2008-09-16 20:47

tak z innej beczki... dzis mamy 16.09.2oo8 a podobno do 15 miałbyc rostrzygniety przetarg na stadion w Stalowej woli?? czy do 15 miały byc składane propozycje?? czy wiecie cos na ten temat co z naszym stadionem?? dzięki

~!@#$ | 2008-09-16 21:00

#################### ###############
Właśnie wie ktoś co ze Stadionem !?!?!

~!@#$ | 2008-09-16 21:00

#################### ###############
Właśnie wie ktoś co ze Stadionem !?!?!

~siwy | 2008-09-16 21:16

decyzje w sprawie stadionu będą prawdopodobnie w czwartek

~wojska pol | 2008-09-16 23:47

tak apropo do tego typa co niby przestrzegał NAS przed tym że nie wejdziemy na mecz w więcej niż 450 osob:

Nie wiesz jaka była sytuacja, przez pierwszą połowę wpuścili o ile się nie myle 60 osob, co przy tym tępie daje 120 osob na całą długość spotkania.
Oni mieli zaplanowane nie wpuszczenie nas czy to do niekturych kibiców net nie dociera?
w takim tępie to oni mogli by buraki sadzić a nie wpuszczać kubiców.
To była 100% prowokacja...
Do tych co nie byli fale krytyki możecie sobie w dupe wsadzić....

~-II- | 2008-09-16 23:57

a i jeszcze 1
Każda możliwość nagłośnienia jest dobra!
Nic nie robienie to tak jakbyśmy podpisali umowe, że wszędzie można nas tak traktować...
Kto ogarnia temat niech robi co może żeby było głośno o tej prowokacji!! Listy, telefony do redakcji gazet wszędzie, gdzie się da!
Tego nie można tak zostawić. Zniszczmy ten mit że to kibice źli że to my jesteśmy gorsi! Tylko idioci wierzą że tak jest.


Do typa co namawiał żeby to zostawić i nadal wspierać drużynę na wyjazdach w dużej sile:
Racja trzeba wspierać i się nie poddawać ale trzeba działać, bo co jeśli ktoś znowu zrobi nam coś takiego? Co wtedy? Będziesz bluł sobie w brode i myślał czemu już wtedy nikt z tym nic nie zrobił!
Niech każdy robi co właściwe w tej sprawie..


Prawdziwy kibic nigdy się nie poddaje....

~lolek | 2008-09-17 00:26

Na Widzewie wiele się od rządów Cacka zmieniło.
kontrolerzy biletów, każdy w garniturze kłania się w pas i prowadzi Was na miejsce, tak jest na całej trybunie A przynajmniej, pełna kultura zarówno w kasie jak i potem, dzień dobry, do widzenia i miłego dnia.
Trzymając fason nie mogli zrobić tak jak Wy chcieliście.
Regulamin to regulamin i chuj!
Ja tam bym Was wpuścił. Pzdr.

~jp2 | 2008-09-17 00:48

kolesie którzy nasz kontrolowali na kasach jakoś nie mieli garniturów i nie kłaniali sie nam w pas ;]

~kóryś | 2008-09-17 02:42

NA ZAWSZE WIERNI I ODDANI KIBICE STALÓWKI FANI CHULIGANI. JEBAC PREZESIKÓW WIDZEWA I CAŁYCH DZIAŁACZY H.W.D.P

~gosc | 2008-09-17 09:21

kochani kibice stalowki!dajcie sobie spokoj z tym co bylo,w tej sprawie juz wyczerpaliscie temat,nie ma co wracac juz do tego meczu,wyciagnijcie wnioski na przyszlosc.uwazam ze powinniscie sie jak najlepiej przygotowac na najblizszy mecz.pokazac tym wszystkim nieudacznikom z pzpn,pseldodzialaczo m!!!!!!!!!ze jestescie najlepsi,znacie sie na spoecie,ze jestescie zorganizowani wdzialaniu na zecz klubu ktyremu kibicujecie!glowy do gury.w tym kraju nie tylko wy jak na razie przegrywaja.Tylko razem, zjednoczeni w slusznej sprawie mozna to zmienic.TYLKO STALOWKA w sobote na mecz i w niedziele jak najliczniej na koszu!!!!niech ci wszyscy pseldodzialacze! pseldopismaki! wiedza ze z kibicem trzeba sie liczyc,bo bez kibicow nie ma sportu!!!!!!HEJ glowy do gury!!!!!!!!!!!

~Killerboy7 | 2008-09-17 09:46

Z innej beczki: W związku z kiszastą pogodą i przewidywalną niewielką frekwencją ( czego nie rozumiem, bo kibic idzie na mecz bez względu na pogodę i przzeciwnika) proponuję zrobić młyn na krytej, tak jak na barażach. Same argumenty ZA. Po pierwsze: nawet jak nie będzie nas za dużo, bo każdy wie jak jest.... to i tak nie będzie to raziło. Po drugie: lepiej będzie nas słychać.Po trzecie: nie zmokniemy.
A w ogóle to godzinę meczu 16 to jakiś baran wymyślił. Ciekawe jak sie będzie grało pod koniec drugiej połowy. Przy takim zachmurzeniu i deszczu będzie konkretna szarówka, a ma w sobotę padać i 11 stopni. Chyba Krotoszyński i Lompe będą z latarkami biegać za akcją....
I jeszcze jedno: Już po Widzewie, a przed nami Kmita! Ile jeszcze mozna płakać nad rozlanym mlekiem? Czego nikt nie szykuje sie na sobotę, przecież Stalówka gra w gruncie rzeczy szalenie ważny mecz, a tu cisza. Bo co, zespół kiepski i bez kibiców. No kur... Pokażmy że jesteśmy z drużyną i kibicujmy licznie i głośno, na przekór działaczom i pogodzie.
Ktoś wcześnie napisał o transparencie DZIĘKUJEMY ZARZĄDOWI ZA WSPARCIE W ŁODZI.... Super pomysł. Jak tego nie zrobimy, to wszyscy uznają,że po sprawie, że chołota już wylizała rany i dalej można działać jak dotychczas.

~author | 2008-09-17 09:54

na Kmicie bedzie nas na mlynie spokojnie ponad tysiac. Skoro na wyjazd pojechalo 800 osob to norma ze na mecz u sibie bedzie nas jeszcze wiecej co wy tak nie myslicie. SUPER STALÓWKA

~fff | 2008-09-17 09:59

mlyn chcesz na krytej? ile osob chcesz tam zmiescic? i wszystkim dolozysz do drozszego biletu? pomysl...

~ktosss | 2008-09-17 10:06

wezcie sie ogarnijcie masztyle do gadania co nic wez swoje zdanie zachowaj dla siebie powiedz koledze a nie zasmiecaj komentarzy
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICOW

~do kibiców | 2008-09-17 10:07

Musimy się zmobilizować i na przekór zasranym działaczom zrobić zajebisty młyn na Kmicie.Oni tego napewno nie będą się spodziewać,bo wiedzą,że ze słabszym rywalem młyn jest mały.A My zbierzmy się tak jak by miał być mecz z Motorem i dopingujmy tak jak w Kielcach.Bluzgi na działaczy jak najbardziej na TAK ,dobrze by było zawiesić transy,STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI,oraz DZIĘKUJEMY NASZYM DZIAŁACZOM ZA WSPARCIE W ŁODZI.Pokażmy swoją siłe na meczu z Kmitą,przecież nie musi być kicha tak jak to na słabym rywalu,przecież może być zajebiście.Nie byliśmy na stadionie w Łodzi,to potraktujmt to jakbyśmy teraz tam grali.Doping od 1 minuty i z konkretną pizdą,cały stadion napewno się włączy,przecież oni tez są zorientowani co wydarzyło się w niedzielę.

~wkurwiony | 2008-09-17 10:20

Nie mogę przeżałowć tego wyjazdu,do tej pory telepie mnie jak niewiem co.Tyle autokarów i wózków,800 kibiców,tyle kasy straconej na wyjazd i oprawy i jeszcze pozostał kac moralny.I to wszystko poszło na marne,a to przez jedną pierdoloną rudą małpę z zarządu Widzewa,która wydała takie a nie inne wskazówki dla ochrony i policji.Jak można brać do włdzy w klubi sportowym,babińca ,który pewnie nie ma zielonego pojęcia o sporcie ,a tym bardziej o kibicowaniu..Nawet ta suka nie wie co narobiła,chciałbym ,żeby w końcu sprawiedliwości stało się zadość i ktoś dobrał jej się do dupy,że naruszyła prawoi naraziła kibiców Stali na straty finansowe i moralne.Będę śledził dalej uważnie jak dalej rozwinie się ta sprawa,mama cichą nadzieję ,że ktoś za to odpowie.

~kak | 2008-09-17 10:20

zróbmy młyn obojętnie gdzie byle był liczny pokażmy że stal ma doping na każdym meczu nie wazne z kim gramy w jaką pogodę i czy u siebie czy na wyjeżdzie raz nas jest mniej raz więcej mamy pretensje do piłkarzy za widzew ale oni walczyli o trzy pkt. i dla nas kibiców anie obrażamy się na nich jak dzieci nas nie wpuścili ale piłkarze walczyli do końca i mimo wszystko pokazali klase i honor po za tym to ich praca POZDRAWIAM

~ddd | 2008-09-17 10:24

Pokazcie sie na koszu tam zawsze dzialacze siedza to moecie na nich nabluzgac do woli a w hali bedziepotezniejszy efekt

przyjdzicie chocby dlatego nawet jesli was nudzi sam kosz

~Kibic | 2008-09-17 10:35

Przydal by sie post zachecajacy na mecz z kmita:)

~stal | 2008-09-17 10:42

Dobrze by było jak wszyscy Ci którzy byli w Łodzi,przyszli mormalnie na młyn,a także Ci którym leży dobro Stalówki na sercu z pozostałych sektorów i z krzesełek też.Zrobimy doping tak jak miało by to wygladać na Widzewie,na tym właśnie meczu z Kmitą.Dobrze by było zrobić jednak jakąś zapowiedż i ująć tamto wydarzenie do tego meczu.Wszyscy w sobotę na młyn!!!

~monio | 2008-09-17 10:46

Ja tam jestem nakręcony jak młynek do kawy!!!! Kilku kumpli na mecz biorę, szal w łapę i jazda. Niech mecz z Kmitę będzie takim świętem jakiego sie nikt po nas nie spodziewa!!!! Panowie, nie dajmy dupy! Wszyscy na Kmite + transparent DZIĘKUJEMY ZARZĄDOWI ZA WSPARCIE W ŁODZI.
Admin daj jakieś info na Kmitę!
Bawmy się , w końcu mecz to święto!!!!

~jacek | 2008-09-17 10:50

Ja jeżdżę na wyjazdy,na mecze w Stalówce zasiadam na krzesełkach,gdzie też dopingujemy,ale tym razem idę na młyn i niech tak każdy zrobi.To czego doświadczyłem w Łodzi,takiego traktowania nie pozwoli mi na to by na tym meczu siedzieć cicho.Za bardzo jestem wkurwiony,idę na młyn i drę mordę na maxa.Ludzie zbierzmy się na młynie w sobotę w konkretnej liczbie i dajmy czadu,mam nadzieję ,że naszym działaczom też podziękujemy,bo to mnie też dopinguje do tego by iść na młyn.

~kibic | 2008-09-17 12:08

czego usunieto komentarz ze mamy stanac przy bramkach??

~Młyn | 2008-09-17 15:03

Ja musze przyznać ze tez jeżdze od pewnego czasu ze Stalówką i chodzilem na mecze u siebie na krzeselka ale tym razem tez ide na mlyn, niech nas bedzie tam 1k...
do zobaczenia na hutniczej
pozdro

~fybfufh | 2009-01-25 12:04

gkbklugbm,tgkbkgt7i m

~kibic stali | 2009-01-25 12:06

fajnie ze jestes witaj

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 079 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 23 858 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 23 044 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 897 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.03644