Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W sobotę Stalówka zagra z Kmitą Zabierzów !!

W sobotę Stalówka zagra z Kmitą Zabierzów !!

20.09.2008. Początek meczu w Stalowej Woli pomiedzy Stalą a 14-stą w tabeli Kmitą Zabierzów o godzinie 16:00.

Miejmy nadzieję, że nasi piłkarze tym razem sięgną po 3 punkty.

Komentarze (21)

~Autor hehe | 2008-09-17 11:42

I jak sytuacja ? Idziemy na młyn czy nie idziemy bedzie odpowiedni transparent na plocie i mecz bez dopingu czy jak? Dzieki Ci o wielki Zaku ze wyruchales swoich rodakow!;) ZAKU - DARMOWE WEJSCIE NA STAL -WIDZEW powinno byc!

~rrrrrr | 2008-09-17 11:46

Idziemy pokaażmy ze jestesmy silni rozniesmy naszym głosem cały stadionik i pokazmy ze to przez działaczy nasi przegrali mecz z widzewem byl do wygrania pozdro czekam na odpowidzi

~kibic Stali | 2008-09-17 11:55

no panowie ale sie zapowiada sie tydzien :)
w sobote 20 wrzesnia mecz z Kmitą
w niedziele 21 wrzesnia Derby Rzeszowa
w środe 24 wrzesnia mecz z Gks Bełchatów (PP)
w sobote 27 wrzesnia mecz z Podbeskidziem B-B

~zks | 2008-09-17 12:03

A co tu są piłkarze winni,że byśmy mieli stać pod bramą?Idziemy na sektor,robimy młyn jak nigdy,drzemy gęby na maxa,przy tym pozdrawiając naszych zasranych działaczy,którzy po raz kolejny pokazali swoją nieudolność i braku chęci pomocy dla kibiców.To jest właśnie ta priorytetowa sprawa,dla której ja właśnie chcę iść na młyn,mimo,że na mecze w Stalówce często jestem na krzesełkach.Niech przyjdą wszyscy Ci co byli na Widzewie i razem okażemy swoje niezadowolenie.Trans oczywiście obowiązkowy.

~olo | 2008-09-17 12:08

niestety nie jade juz na zadne wyjazdy gdzie bedzie wiecej niz 3 autokary :P

~stal usa | 2008-09-17 12:29

czy tos wie co sie dzieje z przetargiem na nowy stadion stali?

~lolq | 2008-09-17 12:41

Admin jesli juz starasz sie robi w jakims stopniu profesjonalna stronke dotyczaca naszego klubu, to moze dowiedzialbys sie co dzieje sie z tym przetargiem na projekt stadionu?, codziennie sa nowe newsy, starasz sie, zaje...cie..., ale moze dalbys newsa na temat tego stadionu!

~lolek | 2008-09-17 12:54

stadionu nie bedzie :P robia ludzi w ciula.

~Admin | 2008-09-17 13:02

Zauważyłem dużo komentarzy na temat stadionu, więc napisze jak to z tym jest.

================== ==================
10 lipca 2008 - wybrano firmy, które spełniały wymogi stawiane przez MOSiR

10 września 2008 - ostateczny termin złożenia projektów

18 września 2008 - przedstawienie zwycięskiego projektu

================== ================

Stadion powstanie na 100%, ponieważ są już na to przewidziane środki z budżetu miasta. Budowa będzie dość długa 1 trybuna/rok.

Jeszcze w tym roku mają być wycięte wszystkie topole w okolicach stadionu.
Na początku 2009 ruszy budowa trybuny wzdłuż ul. Hutniczej.

Projekt i więcej szczegółów poznamy jutro i zapewne pojawi się stosowna informacja na ten temat.

~stachu | 2008-09-17 13:21

Trzeba wygrać następny mecz z kmitą. Mają najgorszy atak, bo tylko 4 bramki strzelone, ale za to najlepszą obronę, bo 6 bramek straconych. Salami zagra na 100 %. A co z Krzyśkiem Trelą?? Wie kotoś coś może, czy zagra czy nie? A jeśli chodzi o stadion, to napewno powstanie, nie ma się czym martwić. Rozmawiałem wq tej sprawie z jednym z radnych, jakiś czas temu i są przeznaczone na ten cel środki z budżetu miasta, jak wspomiał wyżej Admin, i to nie małe!

~obi | 2008-09-17 14:51

z 6 projektow odrzucono 3 i z 3 teraz wybiora jeden jakos pod koniec wrzesnia

~Lolek | 2008-09-17 15:09

Na projekt stadionu powinni glosowac kibice Stali niech sami wybiora;) Wtedy na pewno przetarg nie bedzie ustawiony;)itp.

~JEBAC PZPN | 2008-09-17 15:59

Siema jak pisali lduzie ze bywali na krzeselkach a po wyjezdzie ida na mlyn, tak trzyamc wszyscy na mlyn i jazda z dopingiem!! wspierajmy swoich pilkarzy a nie :#

i jazda z PZPN'em JEBAC JEBAC PZPN

~Stalówka | 2008-09-17 16:03

Mam tylko nadzieje że nie zrobią "wioski" i wybiorą projekt typowo piłkarski,czyli bez bieżni.No i super by było jakby był cały zadaszony.

~rrrrrr | 2008-09-17 16:33

Rozwalmy naszym śpiewem na kmicie nasz Stadionik moze wybudują wczesniej nowy nam hehe niema huja we wsi ci co byli na krzeselkach idą na młyn ja ide a wy

~Ja ide | 2008-09-17 16:43

JA IDE A WY

~:P | 2008-09-17 17:36

ja ide na mlyn zawsze jestem na mlynie:) i drzemy pizde na calego az dzialacza w piety pojdzie i ich w ziemie wbije hehe tylko STALÓWKA!!!!!

~....... | 2008-09-17 18:49


################## #############




moze zrobmy zbiorki na osiedlach jakies plakaty
niech jakas konkretna osoba zrobi plakat
i bawimy sie na mlynie tak jak na meczach ze slaskiem gieksa motorem ;))))))





################## ###############

~:P | 2008-09-17 19:11

no mozna zrobic zbiorki osiedlowe i pokazac ze Stalowka poludnia panem jest!!!

~gg | 2008-09-18 10:02

mms://212.191.235.4/ 31VKLU4njjcRyooAyABr D0U1OetiZKYq0gGTa6zD 17rmLGi1pFh0mn%2bjAc o9Y22UKDv9Bz%2f7EVbk ElmJVHXT8va2AlvhMthV CK28rb9B%2bk%2bnz0Pv 4LIGr9gYIBUOphciAKiP tnCtflk7t0Fv0JZgwJ%2 bl%2bkbUJGaDEuzvgz6N Tj%2fg4%3d/1.wmv

~ZKS | 2008-09-18 10:18

Panowie mam nadzieje ze kazdy podchodzi powaznie do tematu jakim sa niedzielne DERBY RZESZOWA.Nasi bracia z Resovii zajebiscied wsparli nas na dalekim wyjezdzie na Widzew wiec wypada duza liczba wspomoc ich na stadionie bialej kaczki.Sa juz organuizowane autokary na ten wypadzik wiec szykowac sie powoli.Blizsze info jutro!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2015-09-19
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 15 453 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:1)
2014-04-04
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 17 850 razy
Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 12 815 razy
STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 25 249 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.04131