Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bez Abela Salami nie ma gry

Bez Abela Salami nie ma gry

W Stalowej Woli od dawna istniał problem wartościowego napastnika. Takiego po wielu latach poszukiwań udało się w końcu znaleźć. W tym sezonie w każdym meczu z bardzo dobrej strony prezentował się Abel Salami. W meczu z Widzewem z powodu nadmiaru żółtych kartek zabrakło jednak tego gracza.


 

Od razu pojawiły się problemy. Stal, mimo że konstruowała groźne ataki, to nie potrafiła ich wykończyć. W formacji ofensywnej od początku meczu występował Piotr Adamczyk. Nie stworzył on praktycznie żadnego zagrożenia pod bramką strzeżoną przez Macieja Mielcarza. W 60. minucie zastąpił go Tomasz Walat. Ten jednak również niczym specjalnym się nie popisał. Co prawda wywalczył rzut karny, ale ta sytuacja wynikała bardziej z winy obrońców Widzewa niż umiejętności piłkarza Stali. Walat w rozgrywkach strzelił do tej pory tylko jedną bramkę. - Uważam, że uda mi się jeszcze zdobyć kilka bramek dla Stali. Jedną już na swoim koncie mam. Myślę, że niebawem znów coś strzelę - mówił napastnik zielono-czarnych po meczu z Zagłębiem Lubin. Od tamtego pojedynku minęło jednak dużo czasu...


Szkoleniowiec Stali wielokrotnie mówił, że problemem jego zespołu jest brak klasowych zmienników. Mecz z Widzewem był tego idealnym przykładem. Przed pojedynkiem uraz zgłosił jeszcze Krzysztof Trela, który w każdym z wcześniejszych spotkań był jednym z najlepszych piłkarzy Stali. Tak osłabiona drużyna nie była w stanie przeciwstawić się łódzkiemu kandydatowi do awansu.


Na szczęście uraz Treli okazał się niegroźny. - W najbliższym meczu w sobotę w Stalowej Wioli przeciwko Kmicie Zabierzów mogę już zagrać; jeżeli oczywiście do gry desygnuje mnie szkoleniowiec. Trenuję już jednak z zespołem - mówi pomocnik Stali.


W spotkaniu z zabierzowskim Kmitą do składu wróci już także Abel Salami. Akcji ofensywnych, a tym samym sytuacji podbramkowych Stalowcy powinni więc sobie stworzyć więcej niż podczas potyczki z Widzewem.


Źródło: sportowefakty.pl

Komentarze (24)

~Autor | 2008-09-17 17:45

wylatuje dwoch podstawowych graczy i walczymy o utrzymanie zakupia dwoch bardzo dobrych zawodnikow napastnik pomocnik i walczymy o pierwsza szostke;)

~....... | 2008-09-17 18:52

################## #############




moze na mecz z Kmita zrobmy zbiorki na osiedlach jakies plakaty
niech jakas konkretna osoba zrobi plakat
i bawimy sie na mlynie tak jak na meczach ze slaskiem gieksa motorem ;))))))
POkazmy zarzadowi jakich Stalowka ma kibicow
bo zarzad nas nie docenia !!!!
W sobote na mecz z Kmita w niedziele na Derby ;)




################## ###############

~nozzy | 2008-09-17 19:33

bedzie organizowany jakis wyjazd na deRRby ?
dajcie jakies info

~yes | 2008-09-17 20:00

bedzie

~gzfdbg | 2008-09-17 20:02

ale co i jak mozecie napisac

~do wyjazd | 2008-09-17 20:02

Chłopaki jak będziecie wracać z derbów,to wpadnijcie na halę na kosza,Stalówka rozpoczyna o 17,będzie też ciekawie,swoim dopingiem pomożemy im w zwycięstwie.

~brawo | 2008-09-17 20:09

O to wlasnie chodzi pokazmy ze koszykarze tez maja kibicow ktorzy dopingowac beda ich na kazdym meczu a nie tylko w play off albo meczach o wieksza stawke :P napewno to im pomoze w wygrywaniu meczy i wywalczeniu upragnionego awansu:) a wiec wszyscy na hale i jedziemy z dopingiem oczywyscie Barwy tez beda mile widziane

~zalamany | 2008-09-17 22:02

ja mam pytanko. na ktorym sektorze moge obejrzec spokojnie mecz bez kosmicznych komentarzy naje... ekspertow ktorzy wietrza tylko jakies spiski albo tlumacza jakby ustawili druzyne. mowie powaznie bo chodzilem na kryta to mam dosc wyzwisk pilkarzy a w szczegolnosci jakiegos buraka ktory zawsze krzyczy olimpia pysznica. na krzeselkach to czuje sie jak na festynie doslownie:picie,lani e za plecami z walu, przerozne tematy nawet kto sprzedaje na bazarze, kto co oglada w telewizji itp, itd. 10 min ok ale caly mecz??? szukam spokojnego miejsca POMOCY

~Africa | 2008-09-17 22:06

Abel Salami jest znakomity, wszyscy czekamy na gole w jego wykonaniu w meczu z kmita!

~do zalamany | 2008-09-17 22:12

Na MŁYNIE! Jeden wrunek: TRZEBA DOPINGOWAĆ!

~do zalamany | 2008-09-17 22:13

warunek tzn*

~do załamany | 2008-09-17 22:13

wyjście jest tylko jedno . Siedź w domu

~kibic2 | 2008-09-17 23:03

Jak donosi 90minut.pl z Bełchatowem gramy we wtorek o 15:30 !!!

~lol | 2008-09-18 08:00

szkoda ze nie o 9:00

~KIBIC | 2008-09-18 09:35

Ciemno się robi wcześniej, a pamiętaj, że może być dogrywka. Nie ma jupiterów to stul pysk jak nie masz rozumu.

~koleszka | 2008-09-18 10:13

Moim zdaniem mecz z Kmitą powinien być o 15, a nie o 16. Ok 18 przy takiej pogodzie będzie już supr-szarówka. Przecież jest wolna sobota i nie rozumiem w czym tkwił problem. Kolejny przykład myślenia organizatorów-Zarząd u.
A w ogóle - WSZYSCY NA KMITĘ! Niech młyn pokaże Zarządowi, kogo nie wpuścili na Widzew i komu Zarząd nie pomógł ( lub przeszkodził swoim brakiem zainteresowania - bo miał masę pracy..jak mówił Krotoszyński) . Nie ch będzie bal przy Hutniczej. Brać kumpli, szale, zielone koszulki, f;agi i JAZDA IELONO_CZARNA SZLACHTO!

~STALOWKA | 2008-09-18 10:17

Panowie mam nadzieje ze kazdy podchodzi powaznie do tematu jakim sa niedzielne DERBY RZESZOWA.Nasi bracia z Resovii zajebiscied wsparli nas na dalekim wyjezdzie na Widzew wiec wypada duza liczba wspomoc ich na stadionie bialej kaczki.Sa juz organizowane autokary na ten wypadzik wiec szykowac sie powoli!!!

~korpodoprok | 2008-09-18 11:39

ile kosztuje ten wyjazd? i o ktorej jest?

~uwakwe | 2008-09-18 15:01

salami jak salami ale uwakwe to jest tragedia gosciu nie potrafi prosto pilki kopnac,powinien go trener nie powolywac do gry a w zamian za niego jakiegos mlodego pilkarza wystawic.

~do wyzej | 2008-09-18 15:18

Czy Ty wiesz co mówisz ???

Uwakwe i Lebioda to najlepsi gracze Stalówki od jakiegoś czasu

~Dyer | 2008-09-18 15:27

Uwakwe jest zajebistym pilkarzem jak na I-ligowe realia. Dobry technicznie, wszechstronny (ofensywa i defensywa), waleczny. Naprawde ciezko przy naszych finansach o rownie wartosciowego srodkowego pomocnika.

~kkk | 2008-09-18 15:54

WSZYSCY NA DERBY I BEZ GADKI ZE NIE MOGE "KAŻDY TO POWIE RESOVIA RZĄDZI W RZESZOWIE

~yellow | 2008-09-18 17:45

ja jade!!!!!!bedzie wyjebiscie jak zwykle!

~nozzy | 2008-09-18 20:44

derby derbami ale mamy jeszcze mecz u siebie nie zapominac
w sobote wszyscy na mlyn jak najwiecej ma nas byc
a w niedziele na meczyk do Rzeszowa :]

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (644) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 24 813 razy
STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 18 565 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (0:1)
2013-10-12
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 20 975 razy
STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 11 957 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.04291