Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bez Abela Salami nie ma gry

Bez Abela Salami nie ma gry

W Stalowej Woli od dawna istniał problem wartościowego napastnika. Takiego po wielu latach poszukiwań udało się w końcu znaleźć. W tym sezonie w każdym meczu z bardzo dobrej strony prezentował się Abel Salami. W meczu z Widzewem z powodu nadmiaru żółtych kartek zabrakło jednak tego gracza.


 

Od razu pojawiły się problemy. Stal, mimo że konstruowała groźne ataki, to nie potrafiła ich wykończyć. W formacji ofensywnej od początku meczu występował Piotr Adamczyk. Nie stworzył on praktycznie żadnego zagrożenia pod bramką strzeżoną przez Macieja Mielcarza. W 60. minucie zastąpił go Tomasz Walat. Ten jednak również niczym specjalnym się nie popisał. Co prawda wywalczył rzut karny, ale ta sytuacja wynikała bardziej z winy obrońców Widzewa niż umiejętności piłkarza Stali. Walat w rozgrywkach strzelił do tej pory tylko jedną bramkę. - Uważam, że uda mi się jeszcze zdobyć kilka bramek dla Stali. Jedną już na swoim koncie mam. Myślę, że niebawem znów coś strzelę - mówił napastnik zielono-czarnych po meczu z Zagłębiem Lubin. Od tamtego pojedynku minęło jednak dużo czasu...


Szkoleniowiec Stali wielokrotnie mówił, że problemem jego zespołu jest brak klasowych zmienników. Mecz z Widzewem był tego idealnym przykładem. Przed pojedynkiem uraz zgłosił jeszcze Krzysztof Trela, który w każdym z wcześniejszych spotkań był jednym z najlepszych piłkarzy Stali. Tak osłabiona drużyna nie była w stanie przeciwstawić się łódzkiemu kandydatowi do awansu.


Na szczęście uraz Treli okazał się niegroźny. - W najbliższym meczu w sobotę w Stalowej Wioli przeciwko Kmicie Zabierzów mogę już zagrać; jeżeli oczywiście do gry desygnuje mnie szkoleniowiec. Trenuję już jednak z zespołem - mówi pomocnik Stali.


W spotkaniu z zabierzowskim Kmitą do składu wróci już także Abel Salami. Akcji ofensywnych, a tym samym sytuacji podbramkowych Stalowcy powinni więc sobie stworzyć więcej niż podczas potyczki z Widzewem.


Źródło: sportowefakty.pl

Komentarze (24)

~Autor | 2008-09-17 17:45

wylatuje dwoch podstawowych graczy i walczymy o utrzymanie zakupia dwoch bardzo dobrych zawodnikow napastnik pomocnik i walczymy o pierwsza szostke;)

~....... | 2008-09-17 18:52

################## #############




moze na mecz z Kmita zrobmy zbiorki na osiedlach jakies plakaty
niech jakas konkretna osoba zrobi plakat
i bawimy sie na mlynie tak jak na meczach ze slaskiem gieksa motorem ;))))))
POkazmy zarzadowi jakich Stalowka ma kibicow
bo zarzad nas nie docenia !!!!
W sobote na mecz z Kmita w niedziele na Derby ;)




################## ###############

~nozzy | 2008-09-17 19:33

bedzie organizowany jakis wyjazd na deRRby ?
dajcie jakies info

~yes | 2008-09-17 20:00

bedzie

~gzfdbg | 2008-09-17 20:02

ale co i jak mozecie napisac

~do wyjazd | 2008-09-17 20:02

Chłopaki jak będziecie wracać z derbów,to wpadnijcie na halę na kosza,Stalówka rozpoczyna o 17,będzie też ciekawie,swoim dopingiem pomożemy im w zwycięstwie.

~brawo | 2008-09-17 20:09

O to wlasnie chodzi pokazmy ze koszykarze tez maja kibicow ktorzy dopingowac beda ich na kazdym meczu a nie tylko w play off albo meczach o wieksza stawke :P napewno to im pomoze w wygrywaniu meczy i wywalczeniu upragnionego awansu:) a wiec wszyscy na hale i jedziemy z dopingiem oczywyscie Barwy tez beda mile widziane

~zalamany | 2008-09-17 22:02

ja mam pytanko. na ktorym sektorze moge obejrzec spokojnie mecz bez kosmicznych komentarzy naje... ekspertow ktorzy wietrza tylko jakies spiski albo tlumacza jakby ustawili druzyne. mowie powaznie bo chodzilem na kryta to mam dosc wyzwisk pilkarzy a w szczegolnosci jakiegos buraka ktory zawsze krzyczy olimpia pysznica. na krzeselkach to czuje sie jak na festynie doslownie:picie,lani e za plecami z walu, przerozne tematy nawet kto sprzedaje na bazarze, kto co oglada w telewizji itp, itd. 10 min ok ale caly mecz??? szukam spokojnego miejsca POMOCY

~Africa | 2008-09-17 22:06

Abel Salami jest znakomity, wszyscy czekamy na gole w jego wykonaniu w meczu z kmita!

~do zalamany | 2008-09-17 22:12

Na MŁYNIE! Jeden wrunek: TRZEBA DOPINGOWAĆ!

~do zalamany | 2008-09-17 22:13

warunek tzn*

~do załamany | 2008-09-17 22:13

wyjście jest tylko jedno . Siedź w domu

~kibic2 | 2008-09-17 23:03

Jak donosi 90minut.pl z Bełchatowem gramy we wtorek o 15:30 !!!

~lol | 2008-09-18 08:00

szkoda ze nie o 9:00

~KIBIC | 2008-09-18 09:35

Ciemno się robi wcześniej, a pamiętaj, że może być dogrywka. Nie ma jupiterów to stul pysk jak nie masz rozumu.

~koleszka | 2008-09-18 10:13

Moim zdaniem mecz z Kmitą powinien być o 15, a nie o 16. Ok 18 przy takiej pogodzie będzie już supr-szarówka. Przecież jest wolna sobota i nie rozumiem w czym tkwił problem. Kolejny przykład myślenia organizatorów-Zarząd u.
A w ogóle - WSZYSCY NA KMITĘ! Niech młyn pokaże Zarządowi, kogo nie wpuścili na Widzew i komu Zarząd nie pomógł ( lub przeszkodził swoim brakiem zainteresowania - bo miał masę pracy..jak mówił Krotoszyński) . Nie ch będzie bal przy Hutniczej. Brać kumpli, szale, zielone koszulki, f;agi i JAZDA IELONO_CZARNA SZLACHTO!

~STALOWKA | 2008-09-18 10:17

Panowie mam nadzieje ze kazdy podchodzi powaznie do tematu jakim sa niedzielne DERBY RZESZOWA.Nasi bracia z Resovii zajebiscied wsparli nas na dalekim wyjezdzie na Widzew wiec wypada duza liczba wspomoc ich na stadionie bialej kaczki.Sa juz organizowane autokary na ten wypadzik wiec szykowac sie powoli!!!

~korpodoprok | 2008-09-18 11:39

ile kosztuje ten wyjazd? i o ktorej jest?

~uwakwe | 2008-09-18 15:01

salami jak salami ale uwakwe to jest tragedia gosciu nie potrafi prosto pilki kopnac,powinien go trener nie powolywac do gry a w zamian za niego jakiegos mlodego pilkarza wystawic.

~do wyzej | 2008-09-18 15:18

Czy Ty wiesz co mówisz ???

Uwakwe i Lebioda to najlepsi gracze Stalówki od jakiegoś czasu

~Dyer | 2008-09-18 15:27

Uwakwe jest zajebistym pilkarzem jak na I-ligowe realia. Dobry technicznie, wszechstronny (ofensywa i defensywa), waleczny. Naprawde ciezko przy naszych finansach o rownie wartosciowego srodkowego pomocnika.

~kkk | 2008-09-18 15:54

WSZYSCY NA DERBY I BEZ GADKI ZE NIE MOGE "KAŻDY TO POWIE RESOVIA RZĄDZI W RZESZOWIE

~yellow | 2008-09-18 17:45

ja jade!!!!!!bedzie wyjebiscie jak zwykle!

~nozzy | 2008-09-18 20:44

derby derbami ale mamy jeszcze mecz u siebie nie zapominac
w sobote wszyscy na mlyn jak najwiecej ma nas byc
a w niedziele na meczyk do Rzeszowa :]

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 742 razy
Wisła Puławy - STAL (0:2)
2014-09-20
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 11 491 razy
Znicz Pruszków - STAL (1:1)
2008-03-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 11 877 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 35 455 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.03028