Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka - Kmita Zabierzów 20.09.2008 godz. 16:00

Stalówka - Kmita Zabierzów 20.09.2008 godz. 16:00

Piłkarze Stali podejmują Kmitę Zabierzów, w której gra trzech byłych zawodników naszej drużyny.

Nam zwykle dobrze z Kmitą szło, więc liczymy, że i tym razem nie będzie inaczej - mówi Krzysztof Trela, piłkarz pierwszoligowej Stali Stalowa Wola, która jutro o godzinie 16 podejmuje na własnym stadionie rywali z Zabierzowa.

W ubiegłym sezonie "Stalówka” pokonała u siebie zespół z Małopolski 3:1, ale już dwa lata temu tylko zremisowała 0:0. Tym razem nie brakuje jednak powodów do optymizmu.

WYLECZYŁ KONTUZJĘ

Przede wszystkim Stal zdobywa w tym sezonie punkty głównie na własnych "śmieciach”, na pięć wygranych cztery odniesione zostały w Stalowej Woli. Ponadto ostatni mecz u siebie, z Górnikiem Łęczna, nasi wygrali efektownie aż 4:0. No i do zespołu wracają dwaj czołowi zawodnicy, Krzysztof Trela, który wyleczył kontuzję i po pauzie za kartki Abel Salami.

- W ostatnim spotkaniu z Widzewem w Łodzi, który przegraliśmy 1:2, nie zagrałem z powodu bólu w okolicy szyi - tłumaczy Krzysztof Trela. - Ale już jest wszystko w porządku i jeżeli trener będzie mnie widział w składzie, zagram z Kmitą.

W stalowowolskiej drużynie z powodu urazów pod znakiem zapytania stoją występy Jaromira Wieprzęcia i Adriana Bartkowiaka. Ze "Stalówką”, jak informowaliśmy, trenował napastnik z Mołdawii Władimir Kasenycz, ale nie przekonał do siebie trenera Władysława Łacha i nie zostanie w Stalowej Woli.

MOŻE WRÓCIĆ
A Kmita zajmuje dopiero 13 miejsce w tabeli. W drużynie z Zabierzowa występuje świetnie znany w Stalowej Woli napastnik Wojciech Fabianowski, wychowanek "Stalówki”, który przed sezonem, jak informowaliśmy, mógł wrócić do naszego zespołu.

- Nie miałem pewnego miejsca w podstawowym składzie w Kmicie i poważnie rozważałem powrót do Stali - przyznaje popularny "Fabian”. - W trakcie sezonu zacząłem jednak regularnie grać w pierwszej "jedenastce” i zostałem w Zabierzowie. Ale do Stalowej Woli pewnie w przyszłości i tak wrócę.
W Kmicie gra także dwóch innych byłych graczy Stali - Jan Cios i Piotr Powroźnik.

Przypuszczalne składy

Stal: Wietecha - Ławecki, Piszczek, Maciorowski, Lebioda - Karcz, Krawiec, Uwakwe, Trela - Adamczyk, Salami.

Kmita: Różalski - Makuch, Paknys, Cios, Powroźnik - Bębenek, Zawadzki, Romuzga, Gawęcki - Bagnicki, Fabianowski.

 



Źródło: www.echodnia.eu

Komentarze (25)

~białebloki | 2008-09-19 12:57

jadymyyy wszyscy na meczyk!!

~16 | 2008-09-19 13:36

wszyscy na mlyn !

~lol | 2008-09-19 13:42

A co w tym dziwnego ?? Że jest w ciąży to ma zakaz stadionowy ?? :D a może wg Ciebie jest jakaś trędowata ?? Może w kolejnym punkcie regulaminu obiektów sportowych wpisać ZAKAZ WSTĘPU KOBIET W CIĄŻY ...

~:D:D:D | 2008-09-19 13:45

koment miał byc w innym temacie nie tu mi sie wpisalo :D:D:D to do komentu w poscie z rozmowa z T.W

~Stalówka | 2008-09-19 13:54

Ma ktoś informacje czy wybrano ten projekt stadionu?

~... | 2008-09-19 14:04

Ten stadion to znowu pewnie jedna wielka bujda ;| nikt na niego nei ma kasy a jak co roku obiecuja gruszki na wierzbie

~Bono | 2008-09-19 14:23

Dzwoniłem do MOSiR-u i powiedzieli mi, że projekt zostanie wybrany do przyszłego czwartku, 25 września i wtedy zostaną ogłoszone wyniki do wiadomości publicznej.

~$R$ | 2008-09-19 14:28

Admin daj jakieś info odnośnie do wyjazdu na Derby

~BZC | 2008-09-19 14:29

Skoro projekt zostanie wybrany do przyszłego czwartku to każdy ma obowiązek nie tylko prawo poznać możliwe koncepcje do wyboru jeszcze przed ostatecznym rozstrzygnięciem, po którym już klamka zapadnie i będą mieli kibiców w dupie. Niekoniecznie najlepsze musi wygrać, skoro wszystko odbywa się w konspiracji z dala przed oczami kibiców. Już nas w chuja zrobiono z wyjazdami na Widzew i Lechię więc nie bezpodstawnie należy obawiać się jakiegoś przekrętu. Pokażcie wszystkie projekty i koncepcje nowego Stadionu Stalówki!

~ehhh | 2008-09-19 14:56

Na początku decyzja miała być 18.....kilka tygodni temu podano 19....a teraz dowiaduje się, że 25.

Ja sie pytam ile kurwa trzeba czasu na wybór jednego z siedmiu gotowych projektów !!!

10 minął termin składania projektów...od tego czasu do dzisiaj minęło 9 dni !!!

Ile trzeba na wybór ?? Bo znając życie i tak pewnie w tej sprawie spotkają się raz na jakimś posiedzeniu i w ciągu max kilku godzin wybiorą projekt !!

Lecą w ch... i nie dotrzymują terminów !!

Przynajmniej żądamy pokazania projektów !!!!!
We współczensym świecie tak się robi !! (Kielce, Lubin, Białystok, Zabrze i inni)

~pytanie | 2008-09-19 15:03

dzwoniłem do klubu widzewa w sprawie zwrotu pieniedzy za bilety. zapewniono mnie że pieniadze zostaną zwrócone do klubu w stalowej woli lub do organizatorów wyjazdu i z nimi trzeba sie kontaktowac w sprawie zwrotu pieniedzy.

~pytanie | 2008-09-19 15:04

może ktos z organizatorów wyjazdu skontaktuje się z klubem stal i poda jakies konkretne info które zostanie oficjalne podane na stronce

~kolorowy | 2008-09-19 15:42

fabianowski niech dalej sobie gra w kmicie. stali nie potrzeba szczurow ktorzy jak tylko dostana pare groszy wiecej spie... bez slowa tak jak to zrobil nie tak dawno fabian a poza tym to salamiemu moze buty pastowac.a najzabawniejsze jest to ze jak sie nie lapie w slabej kmicie to zalapie sie w mocnej obecnie stali buhahahah stal to jest symbol jedyny bastion na podkarpaciu biedny ale waleczny.

~omen | 2008-09-19 15:48

W Kmicie zagra Janek Cios jeden z moich ulubionych zawodników w historii Stali .Występował w czasach jak jeszcze gralismy ostatni raz o awans do ekstraklasy skonczylo sie wtedy jak sie skonczylo:((((((((( Powitajmy Janka brawami

~1938 | 2008-09-19 16:23

z kąd ma mieć stalówka kase na stadion jak jej budżet wynosi około 3mln/rok ?

~do 1938 | 2008-09-19 17:08

Stadion nie należy do klubu :) tylko do miasta i to właśnie za kasę miejską będzie budowany stadion :)

~CYCUS | 2008-09-20 11:31

Stadion bedzie dofinansowany ze srodkow unii europejskiej. Za wlasne pieniadze (czytaj miejskie) mozemy tylko namalowac krzywe linie na boisku.

~do CYCUS | 2008-09-20 12:45

Tu Cie zdziwie :) Stadion nie będzie finansowany ze środków unijnych. Miasto starało się o takie srodki jednak sie nie udało, dlatego stadion bedzie budowany 4 lata...dzieki kasie z Unii trwałoby to około 1,5 roku max 2 lata.

Pieniądze na stadion pochodzą tylko i wylacznie z budzetu miasta i są już zarezerwowane.

~kibic -.- | 2008-09-20 16:26

Wie ktoś jaki wynik??

~mlodzian | 2008-09-20 16:41

elo jaki wynik jest?

~kibic -.- | 2008-09-20 17:06

^
I
I
na zywo mecze :D

~kon | 2008-09-20 17:11

po zero

~emigrant | 2008-09-20 17:14

niestety juz czas na pierwszy remis

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2020-09-26, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska

3 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 11 6-5-0 23
3 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
4 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
8 Stal Stalowa Wola 8 4-2-2 14
9 Podhale Nowy Targ 8 4-2-2 14
10 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
11 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
16 Podlasie Biała Podlaska 9 3-1-5 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 7 2-0-5 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1820) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1090)
» Filip kacper k. (954) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 22 650 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (1:0)
2001-09-08
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 964 razy
Piast Gliwice - STAL (4:1)
2007-04-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 26 479 razy
Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 19 136 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.02674