Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd na Derby Rzeszowa - mecz w niedziele o godz. 11:00

Wyjazd na Derby Rzeszowa - mecz w niedziele o godz. 11:00

W niedziele jest organizowany wyjazd na derbowy mecz miedzy Stalą Rzeszów, a Resovią Rzeszów.

Zbiórka w niedziele o godz:7:00 pod PKS, a wyajzd autokarami o godz: 8:00.
Koszt: 15 zł.

Komentarze (60)

~BZC | 2008-09-19 15:40

Jedziemy WSZYSCY !

~1938 | 2008-09-19 16:18

tu nas wpuszczą :P

~do kibiców | 2008-09-19 18:04

Wszyscy na derby ,a po derbach prosto na kosz na 17.00,tam też będzie się działo,oj będzie.Trenerem koszykarzy jest Kaczmarski,a zarazem prezesem,który zaniedbał sprawy listy związanej z wyjazdem do Łodzi.Musimy Mu jakoś też podziękować za olanie Nas kibiców.Kibice Stali żyją i piłką i koszem,jedno miasto,jeden klub!

~Keke | 2008-09-19 18:45

Nie mam nic do koszykarzy ale raczej nie powiem zebym zyl tym sportem.Najwazniejsz a jest pilka,bezapelacyjnie .WSZYSCY NA DERBY RZESZOWA !!! PO

~... | 2008-09-19 18:56

Ostatnio widzę, że oglądacze kosza, chcą namówić kibiców na chodzenie na mecze. Zacznijcie sami coś organizować, a nie chcecie, żeby inni was wyręczyli. Cały mecz siedzicie na dupie i klaskacie od czasu do czasu.

~nozzy | 2008-09-19 18:56

» http://pl.youtube.com/watch?v=VdDZ0bftKx0
czy kiedys znow tak bedzie ;]
w sobote na Kmite !

~stal70 | 2008-09-19 19:04

Pamiętam ten mecz z Jagą,Stalówka zagrała wtedy świetny mecz,ale nie miała szczęścia.Młyn w tamtych czasach był na łuku,to teraz po środku między sektorem gości ,a środkiem trybuny odkrytej.To były czasy,ale teraz też jest świetnie,jedziemy na Jastrzębvie taką samą paką jak na Widzew.

~stalowiec | 2008-09-19 19:13

Na Jastrzębie pojedzie sporo ludzi,bo godzinz dobra sobota o 20.00 przy jupiterach.Musimy już ogłosić do spikera,że taki wyjazd jest i znów mobolizacja.Tylko teraz organizatorzy wyjazdu muszą się postarać ,żeby wszystko wyszło cycuś,bo wieci ,że jakby teraz były podobne niespodzianki z wejściem na mecz ,to ludzi to zniechęci.Musi być wcześniej wiadome ile Jastrzębie jest skłonne dać Nam max biletów i czy będzie potrzeba jeszcze domawiać.Dobrze by było ,żeby takie umowy załatwiać przez klub pisemnie,a nie przez telefon.I niech ten zasrany zarząd w klubie też się lepiej postara to wszystko lepiej zorganizować.Ja osobiście wierzę,że na Jastrzębie będzie też świetna liczba,bo wszyscy ci co byli w Łodzi wyrażali chęć wyjazdu.Mecz będzie w telewizji,także teraz też warto sie pokazać na co Nas stać.WSZYSCY JADĄ NA JASTRZĘBIE.

~... | 2008-09-19 19:19

A na Raków na Miedź albo na Elane będzie wyjazd?

~bez napinki | 2008-09-19 19:20

a czy na te derby trzeba sie wpisywać


bez napinki

~seba | 2008-09-19 19:39

nie porostu przyjdź na zbiórkę. elo

~!! | 2008-09-19 19:41

Panowie ale kazdy w czarnej koszuleczce melduje sie pod PKS

~ten no | 2008-09-19 20:07

a jak ja nie bylem na zadnym wyjezdzie stalowki moge jechac na resovie??? ;D

~ocb | 2008-09-19 20:08

wiadomo że NIE ! Najpierw sie jeździ na swoje wyjazdy a później na zgody.

~fanatyk | 2008-09-19 21:22

To co było w Łodzi znam z opowieści tych co byli. A Lecha miał w Wiedniu zakupione 550 biletów, a pojechało 900 osób i wszyscy weszli. Tylko na Widzewie musieli zrobić taką oborę, bo mieli taki cel. Tacy działacze to nie tyle nieudacznicy co zasrańce.

~... | 2008-09-19 21:28

no to zarąbiście, wszyscy an DERBY!!!!!!!

~hehe | 2008-09-19 21:28

Za zimno na czarne koszulki :D

~Stachu | 2008-09-19 23:44

Obawiam się, że jutro przez tak z*****ą pogodę frekwencja będzie jedną z najniższych od kilku lat. Niektórzy piszą żeby na młynie było mniej więcej tyle osób co w Łodzi. Zapomnijcie! Jak będzie ze 150 osób to będzie cud. Ja osobiście zastanawiałem czy iśc ,czy nie ale jednak pójdę. Tyle tylko, że na krytą. Przeboleję słuchanie "komentarzy" tych niektórych pseudoznawców, gdyż nie uśmiecha mi sie moknąć przez 2 godziny w ulewnym deszczu.

~kolo | 2008-09-20 09:02

a ja wlasnie pisze z USA... heheh z NY
AJA KOCHAM STALOWKE NANANNANA KOCHAM STALOWKE NANANANA............
BYL BEDIZE JEST STAL ZKS!!!!!!!!!!!

~Admin | 2008-09-20 09:07

-------------------- ------------
Komentarze do tego newsa maja dotyczyc tylko Derbow !

Szczury ktore siedza tylko w domu a nie jezdza na wyjazdy niech sie tutaj nie udzielaja - m.in. piszac cos pod adresem naszych zgod itp. bo od razu dostana bana.

Tak po za tym: zgody sa m.in.po to aby wspierac sie wzajemnie na meczach czy to wyjazdowych czy to u siebie !

Po za tym to internet nie jest anonimowy jak sie niektoryms wydaje !

~... | 2008-09-20 09:39

mam pytanie czy ktos jedzie na derby rzeszowa Swoim samochodem( oczywiscie w kolumnie) i zaraz po nich wraca bezposrednio do domu??(chodzi mi o to ze na godzine 15-15.30 musze byc spowrotem w Stalowej Woli(bardzo wazna sprawa). i czy mógłby zabrac mnie ze soba?? jesli tak to prosze zostawic potwierdzającą wiadomosc na komentarzach z kontaktem do siebie gg lub tel ja napewno sie odezwe( zalezy mi na tych derbach bo byłem na 2 w tamtym sezonie i chciałbym podtrzymac passe i wesprzec braci) ale wynikneła taka sytuacja ze musze byc bezposrednio po nich w domu. Z góry dzięki i prosze o odp.( i kurwa bez głupich napinkowych komentarzy!!!)

~ktos | 2008-09-20 09:40

będzie wogule doping na meczu z kmita ?

~Volzerex | 2008-09-20 09:44

jasne że będzie, a cóż to za pytanie?? :D ja idę bez względu na pogodę

~$R$ | 2008-09-20 09:58

ja tam ide na mecz nie ważna jest pogoda i tak ide

~:D;D | 2008-09-20 10:16

no taki podejscie mi sie podoba jak kolegi powyzej :)

~kibic | 2008-09-20 10:38

tylko zeby jeszcze kazdy mial takie podejscie to juz by bylo wspaniale:)

~KIBIC | 2008-09-20 10:43

LINK DO MECZU STALOWKA- KMITA

» http://live.sportowefakty.pl/pilka.htm

~RESOVIA | 2008-09-20 11:19

ZAPRASZAMY STALOWKE DO RZESZOWA ...SPRZEDANYCH BILETOW DO WIECZORA W PIATEK OK.1000 SOBOTA BEDZIE NAJLICZINEJSZA ..WIEC ZAPOWIADA SIE DOBRA LICZBA I WAS OCZYWISCIE GORACO ZAPRASZAMY...RESOVIA &STALOWKA

~kibic | 2008-09-20 11:30

ja mam identyczne podejscie, nawet jesli by padal snieg mroz -10 to i tak bym poszedll:) ((pamienty mecz z Unia Janikowo:D:D )) jak narazie nie pada, ale nawet jesli bedzie to co z cukru jestescie

~16 | 2008-09-20 11:31

Jedziemy bedzie goraco
teraz nas wpuszcza nie to co na Widzewie :)
ale w Lodzi tez bylo fajnie ;]

~16 | 2008-09-20 11:32

nooo ale nie zapominamy o dzisiejszym meczu
wszycy na mlyn

~Pawel | 2008-09-20 11:50

#################### ##########

Wczesniej pisalem ze news ten dotyczy wyjazdu na Derby a nie koszykowki !
Tym razem podaruje jeszcze tym osobom i ich nie zbanuje.

Po za tym mam pomysl: jak ktos jest chetny do prowadzenia dzialu koszykowki - to utworze strone » http://www.kosz.stalowka.pl - tylko warunkiem jest ze bedzie na bierzaca aktualizowana - duzo newsow i ... zdjecia !

Jak sa chetni to pisac do mnie maila: » http://www.stalowka.pl/Kontakt/

I tyle w tym temacie odnosnie kosza !

~KIbic | 2008-09-20 12:30

Do admina:wiadomo ze jak pojawi sie nowy post to kazdy sie na nim wpisuje nie patrzac na to jaki jest temat.Wczesniejsze odchodza do lamusa chyba ze tylko do poczytania ,ale komentuje sie na najnowszym:)aha i nie kazdy kibic musi jechac na derby bo poprostu nikt oprocz stalowki go nieobchodzi , to nie jest powod zeby usowac komentarze.Bo widze ze pare jest juz pousowanych a nie wiem dlaczego.Slaby cenzor z ciebie.Jade jutro na derby ide na kosza i dzisiaj obowiazkowa STALOWKA , ale rozumie tez innych ktorych derby nie interesuja i oni nie moge wyrazic swojego zdania.

~lde | 2008-09-20 12:35

ja jade pierwszy raz na derby rzeszowa ;d moge jechac??:)

~SS | 2008-09-20 12:46

mozesz kazdy moze nie zadawac glupich pytan

~90km | 2008-09-20 13:37

pada deszcz w stalowej

~hmm | 2008-09-20 13:39

Teraz nie pada

~sas | 2008-09-20 13:48

Ludzie przestańcie już pisać o tych pizzach i ogólnie o jedzeniu bo po prostu obciach sami sobie robicie... Liczę na ciepłe przyjęcie Jana Ciosa :)

~kibic | 2008-09-20 13:56

Niech zyje Rakow,
Rakow i Resovia.
Niech zyje Stalowka
bo to zgoda cudna.

~1938 | 2008-09-20 13:59

Daj spokoj z tymi przyspiewkami weselnymi. Nie szukaj motywow z piosenek Izolatora Boguchwala tylko naprzyklad - » http://pl.youtube.com/watch?v=3efyITFK7wc .

~1938 | 2008-09-20 14:03

~fgc | 2008-09-20 14:09

Niestety ale mecz wisły z Lechem w tym sezonie to prawie same bluzki ale doping Lecha w tamtym sezonie na wiśle to mistrzostwo świata... 90 minut ciągłego dopingu i zabawy nawet przy wyniku 4-0 dla wiślaków... W Stalówce można o takich rzeczach zapomnieć

~ooo | 2008-09-20 14:18

Dzisiaj nie zapomnieć o pozdrowieniach naszego zarządu. Przecież tak w Łodzi się starali, żeby nas wpuścili.

~www | 2008-09-20 14:20

ico ucichło o widzewie nie mozemy im otym zapomniec trzeba walczyc taki wałek to nie moze zostac bez echa

~ZKS | 2008-09-20 14:32

Wszyscy na mecz!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma ze pada:)

~zks | 2008-09-20 14:45

Czy jest gotowy trans z pozdrowieniami dla zarządu,już się nie mogę doczekać ich reakcji jak go zawiesimy.A jeżeli go nie ma to zawsze możemy coś dla nich specjalnego zaśpiewać.Dzieki za Widzew ,działacze dzięki za Widzew ,dzięki za Widzew,działacze dzięki za Widzew.Melodia ta jest di my chcemy gola,Stalówka My chcemy gola.

~zks | 2008-09-20 15:49

Kibice co nie poszli na mecz, dyskutujmy :) Brzydka pogoda żeby iść , nie chce się przeziębić.

Ja myślę że będzie cięzko i mało bramek padnie.

~jaco | 2008-09-20 16:05

» http://www.justin.tv/djcris1991 tutaj mecz widzew podbeskidzie

~Prb | 2008-09-20 16:19

Podajcie link do wyników na żywo 1 ligi, dzieki z góry

~jaco | 2008-09-20 16:23

~gujk | 2008-09-20 16:46

Marcin Dettlaff podpisał trzyletni kontrakt z Wisłą Płock. Zawodnik grający ostatnio w Kmicie Zabierzów może wystepować na pozycji lewego obrońcy lub lewego pomocnika.
Marcin Dettlaff urodził się 27 kwietnia 1984 r. Mierzy 180 cm i waży 76 kg. Jest wychowankiem Arki Gdynia. W dotychczasowej karierze występował w SMS Łódź, Zdroju Ciechocinek, ŁKS Łódź, Stali Stalowa Wola i Kmicie Zabierzów. W barwach Wisły II Płock rozegrał już dwa spotkania.

~emigrant | 2008-09-20 17:12

moim zdaniem dzisiaj bedzie remis

~szalowy | 2008-09-20 17:26

moim skromnym zdaniem będzie 0:0 .
chociasz jako fan stalówki przyznaje ze kmita miala więcej akcji które mogla wykorzystać ! dobrze dla nas ze mieli pecha. Odrobina celności i bysmy byli 2 bramki do tyłu . Pozdrawiam
Stalówka Stalówka !

~:). | 2008-09-20 17:35

a Ty na meczu z laptopem czy stwierdzasz tak z relacji na sportowefakty.pl ? ;|

~vsvwb | 2008-09-20 17:36

Polecam mecz naszego wtorkowego rywala Bełchatowa z Lechią na sopcaście od 17:30

~sdgfvqag | 2008-09-20 17:42

Będzie 0:0, za duzo znajomych w obu zespołach, krzywdy sobie nie zrobią, jak kiedyś z Tłokami...

~szalowyy | 2008-09-20 17:49

na meczu - z komórką. ; )

~szalowyy | 2008-09-20 17:55

I sie potwiedzilo panie - minko - ;)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 253 razy
STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 47 368 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 2 897 razy
Raków Częstochowa - STAL (2:0)
2014-08-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 15 342 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.04279