Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» PP: STALÓWKA - GKS Bełchatów wtorek godz.15:30

PP: STALÓWKA - GKS Bełchatów wtorek godz.15:30

Już jutro (23.09.2008r. godz.15:30) Stalówka zmierzy się z GKS Bełchatów w ramach 1/16 REMES Pucharu Polski.

 

Piłkarzom Stali przyjdzie zagrać z jedną z najlepszych drużyn ostatnich lat  w Polsce. Największym ich sukcesem jest Wicemistrzostwo Polski w sezonie 2006/2007. Warto przypomnieć, że walkę o tytuł przegrali tylko jednym punktem z Zagłębiem Lubin.

W obecnym sezonie GKS zajmuje 10 miejsce w tabeli.

Największymi gwiazdami zespołu z Bełchatowa są: Paweł Janas, były selekcjoner reprezentacji Polski i Łukasz Garguła - reprezentant Polski. Jednak nie tylko oni stanowią o sile zespołu ale również tacy doświadczeni zawodnicy jak Tomasz Jarzębowski i Tomasz Wróbel i nieprzewidywalni Costly, Nowak i Drzymont.

 

Zapowiada się niezwykle ciekawy pojedynek. Ostatnimi laty nie często zdarza się przyjazd drużyny z ekstraklasy do Stalowej Woli.

Będzie bardzo ciężko, jednak ostatnie mecze ligowe Stalówki pokazują, że z teoretycznie lepszymi zespołami można osiągnąć dobry wynik i na to liczą kibice Stali Stalowa Wola.

 

WTOREK GODZ.15:30, UL.HUTNICZA 15

CENY BILETÓW:

10 ZŁ - nie ma podziału na trybuny (kryta, krzesełka, za bramką)

Kobiety mają wstęp darmowy.

 

 

Komentarze (25)

~Dan | 2008-09-22 11:35

Jutro zrobmy mlyn na krytej i caly mecz spiewac "stalowka gol":) trza przygotowac gardla coz beda bolec ale warto spiewac:)

~łysy | 2008-09-22 11:38

Bełchatowski GKS

~ | 2008-09-22 11:42

moze janas ustawi belchatow tak jak polske na mundialu z ekwadorem i zagra belchatow tak samo slabo oby:) a wogole to belchatow nie jest w formie:) STALÓWKA!!!!!!!!!!!! !

~19stal38 | 2008-09-22 11:44

Jak na razie dalej pada deszcz i jutro na pewno też będzie lać,myślę ,że dobrze by było jakbyśmy młyn zrobili jutro na krytej,bo na Kmicie to zajebiście wyszło.Wiadomo zawsze to pod dachem ,już nie chodzi o zmoknięcie,ale przede wszystkim dużo ludzi na meczu nie będzie i spokojnie się wszyscy zmieścimy przynajmniej na połowie trybuny.Jest lepsza akustyka i Nasz doping niesie się po całym stadionie,przede wszystkim wychodzi porządnie śpiew.Za bramką słychać tylko Nas jak coś krzyczymy,a zgrany śpiew wychodzi lipnie.Jestem pewny ,że cała trybuna by śpiewała tak jak to było w sobotę,a przy okazji byłaby dobra zabawa.Bilety na mecz są w jednej cenie po 10 zeta,dlatego nie ma rozgraniczenia na który sektor kto ma iść,a na krytej naprawdę byłoby super.A może uda się jeszcze jakąś skromną oprawę zrobić?Jest to tylko z mojej strony propozycja,ale myśłę,że większość byłaby za.

~Dan | 2008-09-22 12:02

ja jestem za mlyn na krytej:)

~kibic | 2008-09-22 12:08

tez jestem za tym zeby mlyn byl na krytej i cala kryta stalowka gol bedzie sie działo oj bedzie sie działo i tak przyokazji to mlyn powinien prowadzic ten kolo co na kmicie dobrze prowadzi !!:) AVE STAL !!!

~kibic | 2008-09-22 12:20

Trzeba przyznać, że na krytej bęben jest zajebisty :) za bramką jakoś tylko lekkie pukniecie slychac a tutaj zajebiscie mocno wybija rytm :)

a Stalówka Gol mozna przeplatac innymi przyspiewkami

~:) | 2008-09-22 12:25

Ryknijmy jutro na krytej az janas sie schowa i nie bedzie molg przekazywac uwak swoim pilkarza:) a GKS Belchatow nie jest taki straszy jak sie onim pisze wszyscy na Hutnicza:) i mlyn na krytej:)

~Stal | 2008-09-22 12:44

ej ale tak zeby polowa z mlynu poszla na kryta z lewej a polowa na prawa, bo kazdy by spiewal, a tak, to tylko prawa spiewala na kmicie!!!!

~szkolnik | 2008-09-22 13:03

uwak ? o rany boskie....

P.S. Mamy 5 pkt przewagi nad 16 miejscem. Juz widze ze bedzie k.. nerwowka na koncu rundy jak zwykle. Bo nie moga sie sprezyc teraz !!!!!!!

~Felek | 2008-09-22 13:21

Czego tak sie wszyscy dziwią, że lepiej słychać, jak doping idzie z krytej??? Normalne. Przecież z krytej głos idzie jak z tuby i wystarczy 40 chłopa,zeby efekt był taki jak 150 osób na odkrytej... Jak stoimy na sektorze, a wiatr wieje na nas, to głos ucieka za stadion.
Jutro nie ma podziałow biletów, więc lecimy na krytą i drzemy sie jak głupole. Akcja Bełchatowa - gwizd! Niech kryta bedzie 12 zawodnikiem.

~Stalowiaaak | 2008-09-22 13:52

siemano wszystkim. Zajebiscie mi sie podobal mecz z kmita( jezel chodzi o doping) wydaje mi sie ze w koncu znalezlismy dobrego bebniarza wiec najlepiej by bylo zeby ten koles na kazdym meczu zajmowal sie bebnieniem i prowadzeniem dopingu bo pamietam ze tez mu to bardzo dobrze wychodzilo. Pozdrawiam! STALOWKA !

~wojcio | 2008-09-22 14:08

ee chlopaki gdzie bednzie myn bo nie wiem gdzie mamy isc plx o odpowiedz !!!

~kryta | 2008-09-22 14:09

mlyn na krytej (tej od strony gosci) gdzie ostatnio

~Stalowkaa | 2008-09-22 14:12

Mlyn najprawdopodobniej bedize na krytej !!
Wszyscy w barwach !!
Idziemy Pomuc naszym !!
Bądzmy 12-stym zawodniekiem !!
Z całej pizdyyy !!
Aeaeaooooo Aeaeaooo 70 Latt....
DO JUTRA Z KRYTEJ BEDZIE ŁADNIE SŁYCHAC !!

Pzdr
__________________ _________

Tylko Zielon-Czarna STAL

__________________ _________

~kibic | 2008-09-22 14:12

sobotę, na drodze krajowej 46 w gminie Blachownia, kilkudziesięciu częstochowskich chuliganów sympatyzujących z klubem \"Raków Częstochowa\" chciała zaatakować przejeżdżające autobusy z kibicami kieleckiej \"Korony\".

Doszło to konfrontacji policjantów, którzy eskortowali przejazd kibiców, z chuliganami

Funkcjonariusze w pościgu zatrzymali dziesięciu częstochowskich chuliganów. » http://wiadomosci.onet.pl/2699,18294.....




~xoxox | 2008-09-22 14:22

do Stalóweczkaa

Jak już coś to pisze sie pomóc a nie "pomuc"

~Dan | 2008-09-22 14:29

no i zajebiscie jutro ryknijmy tak glosno jak potrafimy namwiac kolegow zeby szli na mecz mlyn na krytej pozdro:D

~XL | 2008-09-22 14:59

jak będe chciał isc na młyn to isc na krytą czy za bramke na sektor b

~do wyzej | 2008-09-22 15:59

na kryta tam bedzie mlyn:)

~xyz | 2008-09-22 17:55

Stal ma większe szanse na zwycięstwo, ponieważ GKS jedzie rezerwowym składem

~do wyzej | 2008-09-22 18:04

skad wiesz ze rezerwa?? masz 100% pewnosci??:)bo by fajnie bylo

~84czarny | 2008-09-22 20:43

eh myslalem ze chociasz Gargula przyjedzie a tu rezerwami przyjada do dupy...

~84czarny | 2008-09-22 20:44

GKS BEŁCHATÓW -Bramkarze: Misztal, Sapela
Obrońcy: Cecot, Fonfara, Herrera, Magdoń, Pietrasiak, Tosik
Pomocnicy: Cetnarski, Chwalibogowski, Klepczarek, Michalak, Wróbel
Napastnicy: Adamiec, Dziedzic, Nowak

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (2:0)
2003-05-03
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 17 061 razy
STAL - Podbeskidzie BB (0:3)
2007-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 657 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 4 918 razy
STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 14 757 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.03249