Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» PP: STALÓWKA - GKS Bełchatów wtorek godz.15:30

PP: STALÓWKA - GKS Bełchatów wtorek godz.15:30

Już jutro (23.09.2008r. godz.15:30) Stalówka zmierzy się z GKS Bełchatów w ramach 1/16 REMES Pucharu Polski.

 

Piłkarzom Stali przyjdzie zagrać z jedną z najlepszych drużyn ostatnich lat  w Polsce. Największym ich sukcesem jest Wicemistrzostwo Polski w sezonie 2006/2007. Warto przypomnieć, że walkę o tytuł przegrali tylko jednym punktem z Zagłębiem Lubin.

W obecnym sezonie GKS zajmuje 10 miejsce w tabeli.

Największymi gwiazdami zespołu z Bełchatowa są: Paweł Janas, były selekcjoner reprezentacji Polski i Łukasz Garguła - reprezentant Polski. Jednak nie tylko oni stanowią o sile zespołu ale również tacy doświadczeni zawodnicy jak Tomasz Jarzębowski i Tomasz Wróbel i nieprzewidywalni Costly, Nowak i Drzymont.

 

Zapowiada się niezwykle ciekawy pojedynek. Ostatnimi laty nie często zdarza się przyjazd drużyny z ekstraklasy do Stalowej Woli.

Będzie bardzo ciężko, jednak ostatnie mecze ligowe Stalówki pokazują, że z teoretycznie lepszymi zespołami można osiągnąć dobry wynik i na to liczą kibice Stali Stalowa Wola.

 

WTOREK GODZ.15:30, UL.HUTNICZA 15

CENY BILETÓW:

10 ZŁ - nie ma podziału na trybuny (kryta, krzesełka, za bramką)

Kobiety mają wstęp darmowy.

 

 

Komentarze (25)

~Dan | 2008-09-22 11:35

Jutro zrobmy mlyn na krytej i caly mecz spiewac "stalowka gol":) trza przygotowac gardla coz beda bolec ale warto spiewac:)

~łysy | 2008-09-22 11:38

Bełchatowski GKS

~ | 2008-09-22 11:42

moze janas ustawi belchatow tak jak polske na mundialu z ekwadorem i zagra belchatow tak samo slabo oby:) a wogole to belchatow nie jest w formie:) STALÓWKA!!!!!!!!!!!! !

~19stal38 | 2008-09-22 11:44

Jak na razie dalej pada deszcz i jutro na pewno też będzie lać,myślę ,że dobrze by było jakbyśmy młyn zrobili jutro na krytej,bo na Kmicie to zajebiście wyszło.Wiadomo zawsze to pod dachem ,już nie chodzi o zmoknięcie,ale przede wszystkim dużo ludzi na meczu nie będzie i spokojnie się wszyscy zmieścimy przynajmniej na połowie trybuny.Jest lepsza akustyka i Nasz doping niesie się po całym stadionie,przede wszystkim wychodzi porządnie śpiew.Za bramką słychać tylko Nas jak coś krzyczymy,a zgrany śpiew wychodzi lipnie.Jestem pewny ,że cała trybuna by śpiewała tak jak to było w sobotę,a przy okazji byłaby dobra zabawa.Bilety na mecz są w jednej cenie po 10 zeta,dlatego nie ma rozgraniczenia na który sektor kto ma iść,a na krytej naprawdę byłoby super.A może uda się jeszcze jakąś skromną oprawę zrobić?Jest to tylko z mojej strony propozycja,ale myśłę,że większość byłaby za.

~Dan | 2008-09-22 12:02

ja jestem za mlyn na krytej:)

~kibic | 2008-09-22 12:08

tez jestem za tym zeby mlyn byl na krytej i cala kryta stalowka gol bedzie sie działo oj bedzie sie działo i tak przyokazji to mlyn powinien prowadzic ten kolo co na kmicie dobrze prowadzi !!:) AVE STAL !!!

~kibic | 2008-09-22 12:20

Trzeba przyznać, że na krytej bęben jest zajebisty :) za bramką jakoś tylko lekkie pukniecie slychac a tutaj zajebiscie mocno wybija rytm :)

a Stalówka Gol mozna przeplatac innymi przyspiewkami

~:) | 2008-09-22 12:25

Ryknijmy jutro na krytej az janas sie schowa i nie bedzie molg przekazywac uwak swoim pilkarza:) a GKS Belchatow nie jest taki straszy jak sie onim pisze wszyscy na Hutnicza:) i mlyn na krytej:)

~Stal | 2008-09-22 12:44

ej ale tak zeby polowa z mlynu poszla na kryta z lewej a polowa na prawa, bo kazdy by spiewal, a tak, to tylko prawa spiewala na kmicie!!!!

~szkolnik | 2008-09-22 13:03

uwak ? o rany boskie....

P.S. Mamy 5 pkt przewagi nad 16 miejscem. Juz widze ze bedzie k.. nerwowka na koncu rundy jak zwykle. Bo nie moga sie sprezyc teraz !!!!!!!

~Felek | 2008-09-22 13:21

Czego tak sie wszyscy dziwią, że lepiej słychać, jak doping idzie z krytej??? Normalne. Przecież z krytej głos idzie jak z tuby i wystarczy 40 chłopa,zeby efekt był taki jak 150 osób na odkrytej... Jak stoimy na sektorze, a wiatr wieje na nas, to głos ucieka za stadion.
Jutro nie ma podziałow biletów, więc lecimy na krytą i drzemy sie jak głupole. Akcja Bełchatowa - gwizd! Niech kryta bedzie 12 zawodnikiem.

~Stalowiaaak | 2008-09-22 13:52

siemano wszystkim. Zajebiscie mi sie podobal mecz z kmita( jezel chodzi o doping) wydaje mi sie ze w koncu znalezlismy dobrego bebniarza wiec najlepiej by bylo zeby ten koles na kazdym meczu zajmowal sie bebnieniem i prowadzeniem dopingu bo pamietam ze tez mu to bardzo dobrze wychodzilo. Pozdrawiam! STALOWKA !

~wojcio | 2008-09-22 14:08

ee chlopaki gdzie bednzie myn bo nie wiem gdzie mamy isc plx o odpowiedz !!!

~kryta | 2008-09-22 14:09

mlyn na krytej (tej od strony gosci) gdzie ostatnio

~Stalowkaa | 2008-09-22 14:12

Mlyn najprawdopodobniej bedize na krytej !!
Wszyscy w barwach !!
Idziemy Pomuc naszym !!
Bądzmy 12-stym zawodniekiem !!
Z całej pizdyyy !!
Aeaeaooooo Aeaeaooo 70 Latt....
DO JUTRA Z KRYTEJ BEDZIE ŁADNIE SŁYCHAC !!

Pzdr
__________________ _________

Tylko Zielon-Czarna STAL

__________________ _________

~kibic | 2008-09-22 14:12

sobotę, na drodze krajowej 46 w gminie Blachownia, kilkudziesięciu częstochowskich chuliganów sympatyzujących z klubem \"Raków Częstochowa\" chciała zaatakować przejeżdżające autobusy z kibicami kieleckiej \"Korony\".

Doszło to konfrontacji policjantów, którzy eskortowali przejazd kibiców, z chuliganami

Funkcjonariusze w pościgu zatrzymali dziesięciu częstochowskich chuliganów. » http://wiadomosci.onet.pl/2699,18294.....




~xoxox | 2008-09-22 14:22

do Stalóweczkaa

Jak już coś to pisze sie pomóc a nie "pomuc"

~Dan | 2008-09-22 14:29

no i zajebiscie jutro ryknijmy tak glosno jak potrafimy namwiac kolegow zeby szli na mecz mlyn na krytej pozdro:D

~XL | 2008-09-22 14:59

jak będe chciał isc na młyn to isc na krytą czy za bramke na sektor b

~do wyzej | 2008-09-22 15:59

na kryta tam bedzie mlyn:)

~xyz | 2008-09-22 17:55

Stal ma większe szanse na zwycięstwo, ponieważ GKS jedzie rezerwowym składem

~do wyzej | 2008-09-22 18:04

skad wiesz ze rezerwa?? masz 100% pewnosci??:)bo by fajnie bylo

~84czarny | 2008-09-22 20:43

eh myslalem ze chociasz Gargula przyjedzie a tu rezerwami przyjada do dupy...

~84czarny | 2008-09-22 20:44

GKS BEŁCHATÓW -Bramkarze: Misztal, Sapela
Obrońcy: Cecot, Fonfara, Herrera, Magdoń, Pietrasiak, Tosik
Pomocnicy: Cetnarski, Chwalibogowski, Klepczarek, Michalak, Wróbel
Napastnicy: Adamiec, Dziedzic, Nowak

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (643) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 214 razy
STAL - Jagiellonia Białystok (2:2)
2006-10-28
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 23 830 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 4 511 razy
STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 114 920 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.04177