Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bilety z meczu Widzew - Stal Stalowa Wola

Bilety z meczu Widzew - Stal Stalowa Wola

Na dwóch najbliższych meczach w Stalowej Woli ( PP z Bełchatowem - wtorek oraz Podbeskidzie - sobota ) będą zbierane bilety z meczu Widzew - Stalówka na który nie zostaliśmy wpuszczeni. 

Wszyscy którzy oddadzą bilet zostaną zapisani na listę, a później albo dostaną zwrot kasy za bilet albo pojadą taniej na mecz wyjazdowy.
 
Bilety będzie zbierała ta sama osoba która je sprzedawała.

Komentarze (42)

~GST | 2008-09-22 12:20

mnozna jakies zdj z rzeszowaz derbow??

~rrrrrrrrrrrr | 2008-09-22 12:34

Mam jedno pytanie:
Ci co weszli na stadion i maja przedarty bilet tez oddaja bilety czy sa niewazne ?

~ziggy | 2008-09-22 12:39

I już zauważyłem błąd w tych statystykach, w sezonie 2002/2003 Stal zremisowała w Bełchatowie 2:2, a u siebie przegrała 0:3, kiedy to w 75min. kibice wbiegli na murawę...

~ziggy | 2008-09-22 12:41

już poprawili

~Stal | 2008-09-22 12:47

ej ale tak zeby polowa z mlynu poszla na kryta z lewej a polowa na prawa, bo kazdy by spiewal, a tak, to tylko prawa spiewala na kmicie!!!!

~do stal | 2008-09-22 12:53

wes sie koles opanoj a nie wszedzie piszesz to samo pajacu ogarnij sie troszke

~do wyzej | 2008-09-22 12:57

wez zamknij morde

~do Stal | 2008-09-22 12:58

Lewą krytą zostaw w spokoju...to jest jedyna trybuna "rodzinna" itp i tam się włączą jak będą chcieli.

Lepiej mniej a glosniej....bo dziwi mnie jedno...na ostatnim meczu raz zajebiste pierdolniecie a potem glosno...jakby caly czas albo wikesozsc nie dalo sie "pierdolnac" :D "z grubej rury"

~stalowiak | 2008-09-22 13:19

jeszcze cos o meczu z Kmita. na mecze Stalowki chodze od 30 lat ,i pierwszy raz od kilkunastu lat siadlem (ze wzgledu na paskudna pogode) na krytej od strony bramy na tej dla piknikow. powiem ze takiego bydla i takich burakow co tam siedza to nie widzialem !!! jak mozna calymecz wyklinac swoja druzyne i swojego trenera i caly czas sie z nich nabijac . Prawdziwa loza szydercow. kibicem sie jest na dobre i na zle,jesli nie idzie druzynie to sie ja dopinguje a nie kurwa z niej nabija ,tam siedza sami fachowcy od pilki noznej, co drugi to kurwa Jacek GMOCH znawcy taktyki i strategi oni by kurwa najlepiej wiedzieli kto ma grac i gdzie, wedlug nich Lach to dupa bo oni znaja sie najlepiej. kto w koncu z robi porzadek z tymi burakami !!!!!!
DLATEGO WIELKI SZACUNEK DLA KIBICOW KTORZY DOPINGUJA DRUZYNE CALY MECZ ,TAKICH KIBICOW NAM TRZEBA !!!

STOP BURAKOM NA STADIONACH !!!!

~stal | 2008-09-22 13:25

Tyle tylko,że te buraki w większości przyjeżdżają z wioch i są czesto nawaleni w 4 dupy.I co takiemu burakowi zrobisz.Ja też za nich wstydzę się przed piłkarzami i trenerem.Oni są w mniejszości a tylko psują Nam reputację.

~kibic | 2008-09-22 14:09

sobotę, na drodze krajowej 46 w gminie Blachownia, kilkudziesięciu częstochowskich chuliganów sympatyzujących z klubem "Raków Częstochowa" chciała zaatakować przejeżdżające autobusy z kibicami kieleckiej "Korony".

Doszło to konfrontacji policjantów, którzy eskortowali przejazd kibiców, z chuliganami

Funkcjonariusze w pościgu zatrzymali dziesięciu częstochowskich chuliganów.

~zks | 2008-09-22 14:15

osoby ktore weszly na sektor i maja przedarty bilet a nie ogladneli meczu ich tez to sie dotyczy z oddaniem biletu?? dzieki za odp/

~stal | 2008-09-22 14:16

Starcie pseudokibiców z policjantami
Częstochowscy policjanci zatrzymali dziesięciu chuliganów, sympatyków jednego z miejscowych klubów piłkarskich, którzy przygotowywali się do tzw. "ustawki" i próbowali napaść na kibiców innego klubu - pisze serwis policja.pl.
W sobotę, na drodze krajowej 46 w gminie Blachownia, kilkudziesięciu częstochowskich chuliganów sympatyzujących z klubem "Raków Częstochowa" chciała zaatakować przejeżdżające autobusy z kibicami kieleckiej "Korony".

Doszło to konfrontacji policjantów, którzy eskortowali przejazd kibiców, z chuliganami

Funkcjonariusze w pościgu zatrzymali dziesięciu częstochowskich chuliganów.

Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy Częstochowy i powiatu częstochowskiego, w wieku od 21 do 31 lat.

W samochodach porzuconych przez nich, policjanci znaleźli wiele niebezpiecznych rzeczy: noże, drewniane pałki oraz strzykawki z adrenaliną.

Wczoraj, wobec pięciu zatrzymanych prokurator zastosował policyjny dozór. Ponadto wobec czterech z nich zastosowano poręczenie majątkowe. Czynności wobec grupy pozostałych pięciu pseudokibiców trwają.

Za czyn, którego się dopuścili, grozi im kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

~Stalowka | 2008-09-22 14:27

Mlyn najprawdopodobniej bedize na krytej !!
Wszyscy w barwach !!
Idziemy Pomuc naszym !!
Bądzmy 12-stym zawodniekiem !!
Z całej pizdyyy !!
Aeaeaooooo Aeaeaooo 70 Latt....
DO JUTRA Z KRYTEJ BEDZIE ŁADNIE SŁYCHAC !!

Pzdr
__________________ _________

Tylko Zielon-Czarna STAL

__________________ _________

~hyh | 2008-09-22 14:39

Stal Stalowa Wola 0-0 Kmita Zabierzów (0).
Pomimo mało atrakcyjnego rywala, młyn Stalówki wyglądał całkiem nieźle (900 osób). Gospodarze z niezłym dopingiem (szczególnie po przerwie). Na płocie wywiesili transparent \\\"Piłka nożna dla kibiców\\\" i \\\"pozdrawiali \\\" PZPN.

~sf | 2008-09-22 14:48

Pomuc to ty lepiej idź do szkoły.

~bbbb | 2008-09-22 14:53

na burakow z krytej jest tylko jedna rada. tych ktorzy wyzywaja i siedz naj.... jak szpaki fotografowac i wrzucac fotki na stronke to samo mozna robic z tymi ktorzy przeskakuja przez ogrodzenie. mysle ze nie jest to zabronione bo fotografowac mozna wszystkich kibicow a jak ktorys siebie zobaczy to moze bedzie mu wstyd i zamknie jape

~Xl | 2008-09-22 15:00


jak będe chciał isc na młyn to isc na krytą czy za bramke na sektor b

~wodzu | 2008-09-22 15:03

No niestety, ale niektórzy to nie wiem po co na mecz idą. Na Kmicie stało kilku pajacy na odkrytej ( Ci sami co zwykle) i niemiłosiernie bluzgali Krzyśka Trelę. I co ztego, że słabo zagrał ( a kto grał dobrze), przecież to jego chleb i stara sie, a że nie zawsze wychodzi...Normalne. Stoi taki mądry pod parasolem i wyzywa. Po co idziesz na mecz, płacisz i mokniesz, skoro nie szanujesz soich piłkarzy...

~do wodzu | 2008-09-22 15:21

To zwróć im uwagę, a jak nie to lej w morde. Jeśli jesteś za słaby to poproś kogoś , po jakimś meczu jakiś zasrany skinhead krzyczał na Uwakwe jak przybijał piątki to podeszłem do tego pajaca i mu powiedziałem coś i od razu się uspokoił. Nikt nie będzie obrażać zawodników.

~ZKS | 2008-09-22 15:24

» http://wiadomosci.onet.pl/2699,18294.....

WOLNOŚĆ ONA JEST NAJWAŻNIEJSZA ....

WRACAJCIE SZYBKO ...

BSNT!!!!

~Dan | 2008-09-22 16:16

ja niemam nic do zadnego pilakrza stalowki jak jakis zjebie akcje to se powiem po cihu k**** ale ich nie wyzywal bo nikt nie jest doskonaly i i nawet najlepsi jebia setki i maja slabe mecze:) bez napinki:P

~gterys | 2008-09-22 16:20

Teraz nie ma problemu bo bilety w jednej cenie a w sobote następną na mecz ligowy jak ktos chce isc na mlyna to kupowac bilet na krytą czy na młyn?

~fan | 2008-09-22 16:44

powiem tak. Mnie osobiście nie interesuje ( z pewnymi wyjątkami) kim jest kibic Stalówki i gdzie mieszka, na wsi czy w mieście. Dla mnie może mieszkać nawet w Tarnobrzegu. Co do wyzywania piłkarzy to za takie coś na każdym konkretnym stadionie w Polsce delikwent dostałby w nos od ekipy ! U nas na razie nikt się za to nie wziął co mnie osobiście bardzo irytuje dlatego będę zajmował miejsca na st adionie na których niebędę musiał oglądać takich prostaków. Krzyknęliście sobie na PZPN i już klub będzie musiał wspomóc finansowo tę instytucję. Pomyślcie o tym !

~Ktos | 2008-09-22 16:44

Młyn na krytej:)/nie oplaca sie na sektorze b robic/wszyscy na mecz!!

~fan | 2008-09-22 16:45

od "czarneckich" też się odwalcie bo godnie pracują na swoją pensję !

~z krytej | 2008-09-22 17:13

mam pytanko kiedy w typperze system dodaje punkty?? bo ugrałem a w klasyfikacji mam dalej tyle samo co przed kolejką.

~STALÓWKA | 2008-09-22 17:27

1/16 finału Remes Pucharu Polski:

23 września (wtorek):
Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów, godz. 15:30, sędzia: Marcin Roguski (Warszawa).

~Stal | 2008-09-22 18:05

Bramkarze: Misztal, Sapela
Obrońcy: Cecot, Fonfara, Herrera, Magdoń, Pietrasiak, Tosik
Pomocnicy: Cetnarski, Chwalibogowski, Klepczarek, Michalak, Wróbel
Napastnicy: Adamiec, Dziedzic, Nowak

~Stalówka GOL | 2008-09-22 18:06

STALÓWKA GOL
STALÓWKA GOL GOL GOL GOL GOL
STALÓWKA GOL
STALÓWKA GOL GOL GOL GOL GOL
STALÓWKA GOL
STALÓWKA GOL GOL GOL GOL GOL

+ BĘBĘN
I TAK JEDZIEMY PRZEZ CALY MECZ NA KRYTEJ!!!
JAZDA

~legij | 2008-09-22 18:13

to jutro na pewno młyn tam gdzie z Kmitą?

~STAL | 2008-09-22 18:22

przyjedziecie na mecz to będziecie widzieć gdzie jest młyn. Moze jeszcze list trzeba kazdemu z osobna wyslac z zaproszeniem i informacja o lokalizacji mlyna?
Bilety na wszystkie sektory sa po 10zł.

~do wyzej | 2008-09-22 18:23

a moze mozgu ktos chce sobie miejsce zajac.

~:) | 2008-09-22 19:04

nono już to widze cały mecz zajarałeś sie tym tak ??

~... | 2008-09-22 19:11

czy wszystkie bilety nawet te przedarte z Łodzi są objęte Tańszym wyjazdem?? bo o kase mi nie chodzi tylko o tańczy wyjazd. Takze prosze o odpowiedz czy przedartew bilety z Widzewa tez się liczą czy nie??

~Jaki | 2008-09-22 19:23

Jest projekt stadionu ale nic nie wiadomo na ten temat
» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....

~... | 2008-09-22 20:22

ale musimy mieć 100% pewności że młyn na krytej bo z przed kas nie zabardzo widać a płotów pilnuja

~do ... | 2008-09-22 20:37

Jutro wszedzie jest za 10 zł...nieważne czy kryta czy nie dlatego nie będą robić problemów ;)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 15 11-3-1 36
2 Elana Toruń 14 8-5-1 29
3 GKS Bełchatów 15 7-6-2 27
4 Radomiak Radom 14 7-3-4 24
5 Olimpia Grudziądz 15 7-3-5 24
6 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
7 Górnik Łęczna 15 6-5-4 23
8 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
9 Siarka Tarnobrzeg 15 5-3-7 18
10 Ruch Chorzów 14 4-5-5 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 14 5-2-7 17
12 Resovia Rzeszów 15 4-5-6 17
13 ROW 1964 Rybnik 15 3-7-5 16
14 Gryf Wejherowo 15 4-4-7 16
15 Pogoń Siedlce 15 4-3-8 15
16 Olimpia Elbląg 15 4-2-9 14
17 Skra Częstochowa 15 4-2-9 14
18 Rozwój Katowice 15 3-4-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1246) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (649) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Podbeskidzie BB (0:3)
2007-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 610 razy
STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 9 021 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 598 razy
STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 36 072 razy
Osób Online: 46 / Czas gen. strony: 0.04292