Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wybrano projekt stadionu - prezentacja w piątek !

W piątek zostanie zorganizowana specjalna konferencja prasowa, na której zostanie zaprezentowany projekt nowego Stadionu.

Decyzja już zapadła i jedyną informacją jest to, że konkurs wygrała pracownia z Polski.

 

Stadion na 10 tys. widzów powstanie do 2013 roku, a pierwsze prace rozpoczną się na początku 2009 roku.

 

Szczegóły w piątek.

Komentarze (19)

~o ja jebie | 2008-09-22 19:30

ja jebie juz mogliscie nic nie psiac bo i talk sie nikt nic nie dowiedzial tylko ciekawosc wzbudiliscie
grrrrrrr

~oooo | 2008-09-22 19:37

czyzby cos sie zaczeło:))) hoho

~Stalówka | 2008-09-22 19:44

Radni PiS: Zdejmujemy MO
Mimo ostrzeżeń Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i argumentów zwolenników budowania mostu w Połańcu radni sejmiku chcą zrezygnować z tego zadania. Jego miejsce ma zająć obwodnica Stalowej Woli. O moście mówią z przekąsem, że to MO. Czyli most Ortyla
Jeden z radnych PiS-u odkrywa przed nami kuchnię rezygnacji z największej inwestycji na drogach wojewódzkich, która miała być realizowana w najbliższych latach.
[...]
Radni PiS-u i PO w sejmiku mówią: Ten most nie rozwiąże naszych problemów komunikacyjnych.
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego ostrzega, że jeśli wyrzucimy most, przepadnie cały projekt. Radni PiS-u już mają inny pomysł. - Ten projekt zniknie. Ale my, Podkarpacie, mamy prawo w jego miejsce wpisać nowy. Będą w nim obwodnice Mielca i Kolbuszowej, a miejsce mostu zajmie obwodnica Stalowej Woli i Niska. To inwestycja bardziej potrzebna województwu. O jej ponadregionalnym charakterze świadczy to, że będzie się łączyć z drogami ekspresowymi S-19 i S-74 - mówi radna PiS-u i wiceprzewodnicząca sejmiku podkarpackiego Lidia Błądek.
- Teoretycznie jest to możliwe. Ale pamiętajmy, że układanie listy zadań w programie wschodnim trwało blisko dwa lata. Czy teraz mamy czas na rewizję tego? Budowa S-74 jest planowana za wiele lat - komentuje te propozycje senator Ortyl.
Tymczasem w najbliższy wtorek do minister rozwoju regionalnego Elżbiety Bieńkowskiej wybiera się wicemarszałek podkarpacki Bogdan Rzońca. Według radnych PiS-u ma tam przedstawić propozycję zamiany mostu na obwodnicę Stalowej.
- Wicemarszałek Rzońca rzeczywiście jedzie do pani minister. Będzie rozmawiał w ogóle na temat możliwości realizacji tego projektu - mówi krótko Aleksandra Gorzelak, rzeczniczka prasowa marszałka podkarpackiego.

~alek | 2008-09-22 19:46

poczekajmy do piątku. Bardzo jestem ciekaw jak zwyciężca konkursu pokonał rzucone mu pod nogi kłody w postaci architektonicznych założeń MOSIR ?
Powiem tak. Jeśli okaże się że trybuny nie będą zamknięte to będzie lipa

~Zapraszamy | 2008-09-22 19:55

koszulki kibicek już dostępne w sprzedaży » http://forum.stalowka.pl/viewtopic.php?p=55854#55854

~pytanko | 2008-09-22 20:01

czy trzeba będzie kupić bilet bo nie wiem czy kase brać na bilet


TYLKO BEZ NAPINKI

~do głupka | 2008-09-22 20:06

Biletu nie kupuj ,tylko daj łapówkę.Co za debile,dzieci neostrady się tu wpisują.

~RKS.ZKS | 2008-09-22 20:09

~lol | 2008-09-22 20:11

TAkie małe pytanie SZZCEGOŁ do admina

Dlaczego w tabeli na stronie Wisła płock ma 15 pkt a na onecie ma !8 pkt mogłby ktos wyjasnic jak jest naprawde..;]

?????

~Admin | 2008-09-22 20:26

Wisła Płock wygrała ze Zniczem...jednak potem za to, że zagrał nieuprawniony zawodnik został uznany walkower na korzyść Znicza. Jest to już oficjalnie zatwierdzone jednak Onet pewnie zapomniał zmienić wynik, daltego Wisłą ma 3 pkt więcej a Znicz 3 pkt mniej.

~omen | 2008-09-22 21:59

taaa stadion za 5 lat A od ilu to czasu nie mamy pełnego składu druzyny nie mowiąc juz o rezerwach? Po co stadion jak nie ma pełnej drużyny? ??????
Powiem wam po co - żeby zrobic koncert,piknik i jagodową stolice Polski na nim
Smutne ale jak sie nic nie zmieni to tak moze byc
Obym sie mylił

~do omen | 2008-09-22 22:06

Stadion jest budowany z kasy miasta, nie klubu ! Klub nie ma nic do tego

~staloweczka | 2008-09-22 22:10

mam nadzieje, ze nie wybrali jakiegoś chujowego projektu... nowoczesny nie znaczy ładny... TO MA BYĆ WIZYTÓWKA TEGO MIASTA...

~omen | 2008-09-22 22:13

totez o tym napisałem

~Majkel | 2008-09-22 22:16

No nie wiem jak to będzie z tym stadionem. Za to podobno oświetlenie będzie zamontowane na trybunach krytych. Jak dla mnie to naprawde dziwne. Ale mam nadzieje, że osoba, która mi to powiedziała się pomyliła :)

~ehh | 2008-09-22 22:17

Nie wiem co będzie ale za 50 mln obecnie na 10 tys nie wybuduje się zajebistego stadionu...jedynie dobry :)

Jednak powinien mieć jak dla mnie dużo elementów ze Stali :) Taki charakterystyczny dla miasta :)

Żeby tylko nei było czterech "prostokątnych trybun bez łuków :/

~do Majkel | 2008-09-22 22:18

Oświetlenie będzie na dachach....ja nic dziwnego w ym nie widze :/ - jupitery to przestarzałe rozwiązanie

~dfsdfsf | 2008-09-22 23:33

W Echu pisza ze 25 czyli czwartek. No iedy by nie bylo to czekamy z niecierpliwoscia. GLupie niektore zalozenia byly ale jak mogly byc inne skoro tacy ludzie o tym decydowali:/

~1z3 | 2008-09-23 19:01

fajnie gratuluje. jako kibic Legii....z checia bym wpadl do was na mecz bo na lazienkowskiej syf ostatnio

Powodzenia

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska
2020-09-23, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
3 Sokół Sieniawa 10 5-5-0 20
4 Wisła Sandomierz 10 5-4-1 19
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
7 Wólczanka W. Pełkińska 9 4-2-3 14
8 Podhale Nowy Targ 7 4-2-1 14
9 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
10 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
11 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 7 3-2-2 11
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 9 3-2-4 11
16 Podlasie Biała Podlaska 8 3-1-4 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 6 2-0-4 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-23 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1814) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1109) » Vielitz44 (1087)
» Filip kacper k. (950) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (741) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (2:1)
2011-04-16
Ilość zdjęć: 39
Wyświetleń: 85 635 razy
STAL - Polonia Bytom (2:3)
2016-04-10
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 22 218 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 17 949 razy
Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 572 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.02517