Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wybrano projekt stadionu - prezentacja w piątek !

W piątek zostanie zorganizowana specjalna konferencja prasowa, na której zostanie zaprezentowany projekt nowego Stadionu.

Decyzja już zapadła i jedyną informacją jest to, że konkurs wygrała pracownia z Polski.

 

Stadion na 10 tys. widzów powstanie do 2013 roku, a pierwsze prace rozpoczną się na początku 2009 roku.

 

Szczegóły w piątek.

Komentarze (19)

~o ja jebie | 2008-09-22 19:30

ja jebie juz mogliscie nic nie psiac bo i talk sie nikt nic nie dowiedzial tylko ciekawosc wzbudiliscie
grrrrrrr

~oooo | 2008-09-22 19:37

czyzby cos sie zaczeło:))) hoho

~Stalówka | 2008-09-22 19:44

Radni PiS: Zdejmujemy MO
Mimo ostrzeżeń Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i argumentów zwolenników budowania mostu w Połańcu radni sejmiku chcą zrezygnować z tego zadania. Jego miejsce ma zająć obwodnica Stalowej Woli. O moście mówią z przekąsem, że to MO. Czyli most Ortyla
Jeden z radnych PiS-u odkrywa przed nami kuchnię rezygnacji z największej inwestycji na drogach wojewódzkich, która miała być realizowana w najbliższych latach.
[...]
Radni PiS-u i PO w sejmiku mówią: Ten most nie rozwiąże naszych problemów komunikacyjnych.
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego ostrzega, że jeśli wyrzucimy most, przepadnie cały projekt. Radni PiS-u już mają inny pomysł. - Ten projekt zniknie. Ale my, Podkarpacie, mamy prawo w jego miejsce wpisać nowy. Będą w nim obwodnice Mielca i Kolbuszowej, a miejsce mostu zajmie obwodnica Stalowej Woli i Niska. To inwestycja bardziej potrzebna województwu. O jej ponadregionalnym charakterze świadczy to, że będzie się łączyć z drogami ekspresowymi S-19 i S-74 - mówi radna PiS-u i wiceprzewodnicząca sejmiku podkarpackiego Lidia Błądek.
- Teoretycznie jest to możliwe. Ale pamiętajmy, że układanie listy zadań w programie wschodnim trwało blisko dwa lata. Czy teraz mamy czas na rewizję tego? Budowa S-74 jest planowana za wiele lat - komentuje te propozycje senator Ortyl.
Tymczasem w najbliższy wtorek do minister rozwoju regionalnego Elżbiety Bieńkowskiej wybiera się wicemarszałek podkarpacki Bogdan Rzońca. Według radnych PiS-u ma tam przedstawić propozycję zamiany mostu na obwodnicę Stalowej.
- Wicemarszałek Rzońca rzeczywiście jedzie do pani minister. Będzie rozmawiał w ogóle na temat możliwości realizacji tego projektu - mówi krótko Aleksandra Gorzelak, rzeczniczka prasowa marszałka podkarpackiego.

~alek | 2008-09-22 19:46

poczekajmy do piątku. Bardzo jestem ciekaw jak zwyciężca konkursu pokonał rzucone mu pod nogi kłody w postaci architektonicznych założeń MOSIR ?
Powiem tak. Jeśli okaże się że trybuny nie będą zamknięte to będzie lipa

~Zapraszamy | 2008-09-22 19:55

koszulki kibicek już dostępne w sprzedaży » http://forum.stalowka.pl/viewtopic.php?p=55854#55854

~pytanko | 2008-09-22 20:01

czy trzeba będzie kupić bilet bo nie wiem czy kase brać na bilet


TYLKO BEZ NAPINKI

~do głupka | 2008-09-22 20:06

Biletu nie kupuj ,tylko daj łapówkę.Co za debile,dzieci neostrady się tu wpisują.

~RKS.ZKS | 2008-09-22 20:09

~lol | 2008-09-22 20:11

TAkie małe pytanie SZZCEGOŁ do admina

Dlaczego w tabeli na stronie Wisła płock ma 15 pkt a na onecie ma !8 pkt mogłby ktos wyjasnic jak jest naprawde..;]

?????

~Admin | 2008-09-22 20:26

Wisła Płock wygrała ze Zniczem...jednak potem za to, że zagrał nieuprawniony zawodnik został uznany walkower na korzyść Znicza. Jest to już oficjalnie zatwierdzone jednak Onet pewnie zapomniał zmienić wynik, daltego Wisłą ma 3 pkt więcej a Znicz 3 pkt mniej.

~omen | 2008-09-22 21:59

taaa stadion za 5 lat A od ilu to czasu nie mamy pełnego składu druzyny nie mowiąc juz o rezerwach? Po co stadion jak nie ma pełnej drużyny? ??????
Powiem wam po co - żeby zrobic koncert,piknik i jagodową stolice Polski na nim
Smutne ale jak sie nic nie zmieni to tak moze byc
Obym sie mylił

~do omen | 2008-09-22 22:06

Stadion jest budowany z kasy miasta, nie klubu ! Klub nie ma nic do tego

~staloweczka | 2008-09-22 22:10

mam nadzieje, ze nie wybrali jakiegoś chujowego projektu... nowoczesny nie znaczy ładny... TO MA BYĆ WIZYTÓWKA TEGO MIASTA...

~omen | 2008-09-22 22:13

totez o tym napisałem

~Majkel | 2008-09-22 22:16

No nie wiem jak to będzie z tym stadionem. Za to podobno oświetlenie będzie zamontowane na trybunach krytych. Jak dla mnie to naprawde dziwne. Ale mam nadzieje, że osoba, która mi to powiedziała się pomyliła :)

~ehh | 2008-09-22 22:17

Nie wiem co będzie ale za 50 mln obecnie na 10 tys nie wybuduje się zajebistego stadionu...jedynie dobry :)

Jednak powinien mieć jak dla mnie dużo elementów ze Stali :) Taki charakterystyczny dla miasta :)

Żeby tylko nei było czterech "prostokątnych trybun bez łuków :/

~do Majkel | 2008-09-22 22:18

Oświetlenie będzie na dachach....ja nic dziwnego w ym nie widze :/ - jupitery to przestarzałe rozwiązanie

~dfsdfsf | 2008-09-22 23:33

W Echu pisza ze 25 czyli czwartek. No iedy by nie bylo to czekamy z niecierpliwoscia. GLupie niektore zalozenia byly ale jak mogly byc inne skoro tacy ludzie o tym decydowali:/

~1z3 | 2008-09-23 19:01

fajnie gratuluje. jako kibic Legii....z checia bym wpadl do was na mecz bo na lazienkowskiej syf ostatnio

Powodzenia

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 37 851 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 303 razy
STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 47 633 razy
Wisła Puławy - STAL (0:2)
2014-09-20
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 11 509 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.04438