Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka zagra z GKS Bełchatów

Stalówka zagra z GKS Bełchatów

Piłkarze Stali Stalowa Wola nie narzekają na nudę. O 15.30 rozpoczną atrakcyjnie zapowiadające się spotkanie w 1/16 Pucharu Polski z GKS Bełchatów.
 

„Stalówka” w sobotę zremisowała w pierwszej lidze z Kmitą Zabierzów na własnym stadionie 0:0 i będzie miała okazję, by ponownie u siebie poprawić humory swoim kibicom.
 

SZANSA DLA REZERWOWYCH
 

GKS Bełchatów to zespół ekstraklasy, w którym grają piłkarze o znanych nazwiskach. Najbardziej znany jest reprezentant Polski Łukasz Garguła, ale swoją markę mają także Tomasz Jarzębowski, Patryk Rachwał czy Carlo Costly, napastnik z Hondurasu.
 

- My na pewno poważnie traktujemy swój występ w Pucharze Polski - deklaruje Tadeusz Krawiec, pomocnik Stali. - Chociaż z tego, co wiem, to trener Władysław Łach ma dać szansę zawodnikom, którzy do tej pory grali w pierwszej lidze nieco mniej. Czy pamiętamy o tym, że w klubie mamy nieuregulowane należności za pucharowe występy jeszcze w ubiegłym sezonie? Mam nadzieję, że uda się w końcu tę sprawę doprowadzić do szczęśliwego końca…
 

W zespole z Bełchatowa występuje również piłkarz z naszego regionu Mateusz Cetnarski, który do GKS trafił z Kolbuszowianki Kolbuszowa.

Źródło: echodnia.eu

Komentarze (21)

~Kibic:( | 2008-09-23 09:12

Ja chce isc na mecz a kasy niemam;(!!!

~st | 2008-09-23 09:37

oj chyba dzisiaj polegniemy jak Łach pusci zmienników, nie wydaje mi sie zeby bełchatów miał gorszych zmienników od naszych.
Ja rozumie Łacha po co ma przemęczać swoich najleszych graczy jak najważniejsza jest dla nas liga. Przy tak krótkiej ławce jaka mamy wątpie zeby narażał na grę podstawowych zawodników, co by sie stało jak by w tym spotkaniu np. wygranym odpało by nam przy kontuzji 2-3 graczy?? To wtedy mamy tragedię i w lidze było by ciężko do końca rundy.
Tak, że chciałbym aby łach dał odpocząć podstawowym zawodnikom Treli, Krawcowi, Lebiodzie, Uwakwe, Salami, Witecha, Maciorowaki, Piszczek, a dał zagrać młodzieży aby sie ogrywała nawet jak przegraja to dużo dla tych chłopaków.
Jak tak zrobi bo to supper trener i takiego z świecą szukać. Przy takim budżecie i skłądzie robi wielką robotę.
Nam nie zależy na pucharze, moze niektóym maży sie mecz z którymś z wielkich klubów ale powtarzam liga i utrzymanie pewne są piorytetem, i uświadomcie sobie że i tak wiecej nie ugrają z tym składem wiec lepiej ogrywać młodych moze oni coś ugraja w pucharze.

I jeszcze jedno: jak nawet przegrają proszę nie bluzgać na piłkarzy!!!!! to bardziej mecz sparingowy aby ogrywać ławkę.

~daaaa | 2008-09-23 09:51

Ja mysle ze wlasnie w pucharach powinnismy walczyc, da to nie tylko dodatkowe wplywy finansowe dla klubu ale rowniez beda mialy wplyw na psychike pilkarzy bo jesli wygrywaja z Belchatowem to uwierza w siebie i beda walczyc z kazdym do konca, a wiemy jak z ta walka czasami jest.
Moim zdaniem Łach robi blad

~suawek | 2008-09-23 10:08

Kadra GKS na mecz ze Stalówką:

Bramkarze: Misztal, Sapela
Obrońcy: Cecot, Fonfara, Herrera, Magdoń, Pietrasiak, Tosik
Pomocnicy: Cetnarski, Chwalibogowski, Klepczarek, Michalak, Wróbel
Napastnicy: Adamiec, Dziedzic, Nowak

~ipawel | 2008-09-23 10:08

A moim zdaniem Lach dobrze robi wpuszczając młodzierz, kolego wyżej co za pieniądze i prestirz walczą?Czy ty nie rozumiesz z tym składem to dobrze ze graja tak jak graja wyżej niż bełchatów nie przejdą. Według mnie nawet na ten mecz szkoda exsploatować starszych piłkarzy bo i tak bełchatowowi nie dadzą rady.
Szkoda ich przemeczać i narażać na kontuzje. A młodzi kiedy maja grać???? JAk nie teraz????

I jeszcze jedno przy tym budżecie chcesz aby stal walczyła w pucharze a nie miała sił na walkę w lidze??
Co puchar nam da jak w lidze nie bedziemy zdobywali punktów????
Z tą ławką nie da sie tego zrobić i zrozum to!
Dla mnie najważniejsza jest liga! i pewne utrzymanie!!

~ipawel | 2008-09-23 10:08

A moim zdaniem Lach dobrze robi wpuszczając młodzierz, kolego wyżej co za pieniądze i prestirz walczą?Czy ty nie rozumiesz z tym składem to dobrze ze graja tak jak graja wyżej niż bełchatów nie przejdą. Według mnie nawet na ten mecz szkoda exsploatować starszych piłkarzy bo i tak bełchatowowi nie dadzą rady.
Szkoda ich przemeczać i narażać na kontuzje. A młodzi kiedy maja grać???? JAk nie teraz????

I jeszcze jedno przy tym budżecie chcesz aby stal walczyła w pucharze a nie miała sił na walkę w lidze??
Co puchar nam da jak w lidze nie bedziemy zdobywali punktów????
Z tą ławką nie da sie tego zrobić i zrozum to!
Dla mnie najważniejsza jest liga! i pewne utrzymanie!!

~daaaa | 2008-09-23 10:11

Ty uwazasz tak ja inaczej. Szanuje Twoje zdanie i trenera Łacha, co do mlodziezy to gdzie ma sie ogrywac? Powiem CI trenowalem i wiem jak w tym klubie traktowana jest mlozdziez, warunki katastroficzne, nikt sie z nimi nie liczy. Powinni sie ogrywac w 2 druzynie ktora jakis matol zlikwidowal.

~suawek | 2008-09-23 10:12

Jestem poza Stalową. Czy ktoś wie o jakiejś planowanej relacji "na żywo" z meczu z GKS?

~do daaaa | 2008-09-23 10:25

Dzięki za opis na poziomi, ja też szanuje twoje zdanie i to o drugiej drużynie.
Jeśłi nie mamy II drużyny to nasza piłka długo nie pociągnie, bo gdzie młodzi maja grać??i sie ogrywać z starszymi??Tylko tak mogą być lepsi. Granie tylko w ligach juniorów to nie to.

A to duży problem dla pierwszego zespołu i młodych piłkarzy z stalowej woli i okolic. Granie tych młodych ludzi po zespołąch z okolicznych zespołow w klasach dużo niższych to nie ma nic wspołnego z profesjonalnym funkcjonowaniem klubu na który tak zasługujemy w Stalówkce.
Niedługo nie będziemy mieli żadnego wychowanka a to bardzo przykre...

~daaaa | 2008-09-23 10:43

Wlasnie o to mi chodzi z mojej calej grupy ktora konczyla wiek juniora NIKT nie pozostal! I to nie fakt ze nasz rocznik byl salby otoz z wczesniejszej grupy ktora trenowala tez nikt niepozostal w Stalowej. I co dalej? A to ze chlopkaki graja po wioskach za marne pieniadze, bez mozliwosci rozwijania sie. Malo tego niektorzy nawet zawiesili buty na kolku! Czy to normalne chyba nie.
Klub robi powazny blad kadra slaba, nie maja kim grac,a mieliby gdyby pozostawili kilku juniorow badz utworzyli 2 druzyne. I jeszcze na wyhcowankach z 2 druzyny moglby klub zarobic,a tak to oddal juniorow do wiosek za darmo. Ktos kto tym kieruje (bodajze duzy wplyw ma na to Hnatkiewicz oraz Chmura) minal sie z powolaniem.

Pozdrawiam ipawel

~heh | 2008-09-23 10:47

Jak to niema drużyny rezerwowej. A kto ogłosił triumfalnie na łamach Sztafety i Echa Dnia przed sezonem że planowana jest drużyna rezerw w Ulanowie - Stal II/Retman Ulanów?

~daaaa | 2008-09-23 10:49

Ta oglosic sobie mozna tak ja z SSA. Dziwne ze juniorzy dalej nie maja gdzie grac lub graja po Niskach, Turbiach, Pysznicach, Rudnikach

~stalowiec | 2008-09-23 10:56

Wychowankowie robia oszalamiające kariery w Turbii i Pysznicy.70 % Sokola Nisko to wychowankowie Stali i popatrzcie na ktorym miejscu sa.Choc gdy patrze na poczynania takiego Adamczyka ktory sie potyka o wlasne nogi to juz tesknie za Streciwilkiem ktory mimo tez braku umiejetnosci cos tam walczyl.Dzialacze powinni ich zatrzymac w Stali a nie rozsylac po wioskach.I kupowac graczy o 4-ligowych umiejetnosciach bo juz ci wychowankowie maja ciut lepsze.Teraz lawka jest krotka i ci co na niej siedza zlapia jakas kontuzje to bedzie problem.Wychodzi tez brak druzyny rezerw.Ciagle planuja i jak nie bytlo tak nie ma.Popatrzmy na zakupy,myslalem ze cos z tego Walata bedzie, na sparingahc i w 1-szych meczach gral dobrze a popadl w przecietnosc.Jedynie z tych transferow na plus to Karcz,i moze Slezak od czasu do czasu pokazuje a reszta jak narazie dno.

~daaaa | 2008-09-23 10:58

No wlasnie... Szkoda gadac czasami nawet trenerzy lapali sie za glowe bo to co sie dzialo w klubi wolalo o pomste do nieba. Coz ja chyba nigdy nie zrozumiem polityki tego klubu....



Pozdrawiam!

~Stalowcy | 2008-09-23 11:07

A miało być tak pięknie... » http://pl.youtube.com/watch?v=7tJbZ4.....

~Stalowcy | 2008-09-23 11:07

A miało być tak pięknie... » http://pl.youtube.com/watch?v=7tJbZ4.....

~Marko | 2008-09-23 11:35

Odnosnie naszych wychowankow: nie dziw sie ze graja po wioskach - bo na to sobie sami zapracowali (a dokladnie - nie pracowali na boisku).
Ci wychowankowie wiecej serca zostawiali w dyskotekach stalowowolskich i okolicznych niz na boisku !

Trzeba pamietac ze kazdy sport to wyrzeczenia i poswiecenia !

Tylko tak postepujacy sportowcy cos w zyciu osiagaja !

~suawek | 2008-09-23 12:38

Ponawiam pytanie: czy ktoś wie czy będzie jakaś relacja "na żywo" z meczu z GKS? Niestety nie mam możliwościa bycia na meczach, które odbywają się w środku tygodnia.

~do wyzej | 2008-09-23 12:41

500% racji.
jak mozna byc sportowcem i pic??, aplic, czy lazic po dyskach. brak mozgu, albo jestes albo nie

~do stalowiec | 2008-09-23 15:41

na dnie to jest siarka tarnobrzeg ! Skończcie pieprzyć na naszych piłkarzy. Wy to chcielibyście ekstraklasy, a do tego nie dorósł klub organizacyjnie, piłkarze sportowo i my kibice kibicowsko

~alek | 2008-09-23 15:56

jak można kogoś wyzywac od dna. Człowieku gramy na zapleczu ekstraklasy takimi piłkarzami jakich mamy. Dnem to ty jesteś jeśli ośmielasz się kogoś tak nazywać !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 19 142 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 20 885 razy
STAL - MKS Kluczbork (1:0)
2014-09-27
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 14 438 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 10 642 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.03781