Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - GKS Bełchatów 1 : 0 (1:0)

Stalówka awansowała do 1/8 Pucharu Polski pokonując u siebie drużyne z ekstraklasy - GKS Bełchatów 1 : 0.

Piłkarze Stalówki od pierwszych minut zaczęli atakowac na bramkę Bełchatowa i już w 10 minucie objęli prowadzenie po strzale zza pola karnego Krystiana Lebiody.

W drugiej połowie meczu Stal miala bardzo wiele sytuacji lecz niestety nie udało ich się wykorzystac.
W 89 minucie meczu rzut karny dla Stali wykonywał Tadeusz Krawiec - lecz niestety oddał zbyt lekki strzał i bramkarz Bełchatowa złapał piłkę.

Mecz ten zarówno drużyna GKSu jak i Stalówki rozgrywała rezerwowymi zawodnikami.

STAL - GKS Bełchatów 1 : 0 (1:0)
1: 0 Krystain Lebioda 10'

Składy:

STAL: Wierzgacz - Sałek, Piszczek, Maciorowski, Lebioda - Karcz (84. Gilar), Uwakwe, Krawiec, Jeżewski (72. Trela) - Walat, Adamczyk (61. Salami).

GKS: Sapela - Herrera, Cecot, Pietrasiak, Klepczarek - Cetnarski, Wróbel, Magdoń, Chwalibogowski (58. Tosik) - Nowak (46. Dziedzic) - Adamiec.

Sędzia: Michał Roguski (Warszawa)
Widzów: 1200

 

Komentarze (51)

~?? | 2008-09-23 18:37

kto był faulowany w polu karnym w 89min?

~stalowka | 2008-09-23 18:39

huja stalowka grala jakby belchatow wyszedl podstawowym skladem to by nam pokazali a dping hujnia jak sie patrzy zero zgrania same dzieci

~asd | 2008-09-23 18:41

a Stalówka może grała podstawowym składem? zastanów się co mówisz.

~UOP | 2008-09-23 18:41

Piekny mecz, kto ne był niech załuje. Dobrze ze piszczek wybił piłke z lini bramkowej. W drugiej połowie po czerwieni dla piłkarza z Bełchatowa, Jeżewski mogl strzeli na 2:0 i byłoby po meczu, ale niestety strzelił prosto w bramkarza, choc miał niemal pusta bramkę. Karny Tadzia bez komentarza. Nie miał juz sił i nie powinien strzelac...

~tralala | 2008-09-23 18:41

o jest juz huj(r)aoptymista sie znalazl ... koles lecz sie,,...polecam prozak

~realista | 2008-09-23 18:42

Witam! Byłem na meczu jak wielu z was kilku graczy ciągnęło grę Karcz, Lebioda jeśli chodzi o ofensywę. Poziom gry stalówki nie zmienił się nadal gramy słabo, a z drużyną która przyjeżdża do nas po to żeby sobie pobiegać 90 minut i wrócić do domku to trzeba było wygrać. Szkoda że puchar Polski w dalszym ciągu jest odpuszczany przez zespoły z ekstraklasy. Bełchatów grał tak żeby nam krzywdy nie zrobić kto był ten widział. Pozdrowionka!

~Do Admina | 2008-09-23 18:43

PLAKAT NA PODBESKIDZIE

################## ################

» http://i35.tinypic.com/2j2vsyg.jpg

################## ################

Prośba do admina żeby dał teraz plakat już teraz

Dzieki z góry

~UOP | 2008-09-23 18:44

W polu karnym faulowany był Krystek

~andrzej | 2008-09-23 18:46

tadziu krawiec pokazal fucka do kibicow na krzeselkach ! zero szacunku dla ciebie
stalowka dzieki za ambicje !!
karcz i lebioda do kadry :D:D

~stalowka | 2008-09-23 18:59

Na wtorek zaplanowano sześć spotkań 1/16 finału Pucharu Polski. Niektóre już się zakończyły. Awans uzyskały jak dotąd Stal Stalowa Wola i Polonia Warszawa.
W Stalowej Woli drużyna z Bełchatowa zaprezentowała się bardzo słabo. Goście nie potrafili wykazać wyższości nad niżej notowanym rywalem, w dodatku przez połowę spotkania grali w osłabieniu (czerwoną kartkę otrzymał Alexander Herrera). W końcowych minutach Stalowcy mogli zdobyć nawet drugiego gola, jednak Tadeusz Krawiec nie wykorzystał rzutu karnego.

Niespodzianki nie było w Wągrowcu, gdzie II-ligowa Nielba mierzyła się z Polonią Warszawa. Piłkarze z Wielkopolski w poprzedniej rundzie wyeliminowali Śląsk Wrocław, jednak kolejnej sensacji nie zdołali już sprawić. Czarne Koszule triumfowały 3:0, zdobywając wszystkie bramki w drugiej połowie.


WYNIKI WTORKOWYCH SPOTKAŃ 1/16 FINAŁU PUCHARU POLSKI:


Stal Stalowa Wola - PGE GKS Bełchatów 1:0 (1:0)
1:0 - Lebioda 10'

Nielba Wągrowiec - Polonia Warszawa 0:3 (0:0)
0:1 - Kaźmierowski 56'
0:2 - Lato 79'
0:3 - Gajtkowski 81'

~mx | 2008-09-23 19:02

obrona z Krystianem na czele bardzo poprawny mecz, szczegolne brawa dla Krystka, ktory imo razem z Kamilem Karczem gracz meczu.
Uwakwe na swoim dobrym poziomie.
Tadek, moim zdaniem nie nadaje sie juz na II lige i potrzebny jest ktos nowy do srodka pola i to bardzo szybko jesli Uwakwe ma odchodzic, w przeciwnym wypadku bedzie krucho. Jeżewskiemu srednio wyszedl ten mecz, mógl strzelic na 2-0 na poczatku 2 polowy ... co do naszej dwójki "napastnikow" to ich gra wolala o pomste do nieba. Moim zdaniem to byla tragedia, zero panowania nad pilka, zastawienia sie dobrego odegrania itp. Zapewne sporo checi bylo ale brak umiejetnosci ewidentnie.

~robie | 2008-09-23 19:18

to co zrobil krawiec to się w pale nie mieści. chuj z tego ze nie strzelil karnego, lepsi od niego też nie strzelali ale olać tak kibiców i uciec do szatni i nie podziękować kibicom, albo ma nas w dupie albo poprostu nie ma jaj tchórz pospolity, za to co zrobiłeś kiedyś dla stali szacun ale za to co zrobiłes dzisiaj chuj ci w dupe

~zks | 2008-09-23 19:27

dobrze zrobił,On nie pokazał fack-you kibicom,którzy dopingują Stal,tylko burakom i wieśniakom,jak równieą jebabym piknikom,starym dziadom emerytom,którzy go cały mecz wyzywali.Prawdziwi kibice nie powinni mieć do niego pretensji.Na każdym wyjeżdzie na którym jestem,to nie było jeszcze takiego zdarzenia ,by któryś z grajków coś pokazywał dom kibiców lub nie podszedł do Nas.Dzieje się to tylko w Stalowej Woli.bo tu przychodzą buraki nachlane i wszystkie swoje problemy osobiste wyrzucaja na piłkarzy.Coś mie się zdaje ,że zrobimy porządek z tego typu kibicami,niech lepiej na stadion taki nie przychodzi.Tyle w temacie.Pozdro dla Tadka!Brawo!!!!!

~Speichler | 2008-09-23 19:27

podszedł ale dopiero po interwencji

~eh.. | 2008-09-23 19:29

na plakacie ; ' Wspomóż piłkarzy dopingiem'

a piłkarze po meczu mają Cię w dupie i idą do szatni, zamiast podziękować za doping..

~od Tadzia | 2008-09-23 19:31

Ej , nie odpierdalajta!

~iks | 2008-09-23 19:35

ten styl dopingu to R E W E L A C J A !!!! gdyby jeszcze druga strona sie dołączyła.

~dzony | 2008-09-23 19:41

Stalówka GOL Stalówka GOL Stalówka Gol Gol Gol Świetnie to wychodzi!:)

~sf | 2008-09-23 19:45

A może po meczu niech młyn się od razu nie rozchodzi jak pikniki tylko zostanie i śpiewa dalej "chodźcie do nas, chodźcie do nas" - do piłkarzy.

Np. kibice Korony Kielce, nawet 10 min po meczu dopingują. I tak wołają. Piłkarze podchodzą, dziękują i śpiewają razem.

Kibice: Kto wygrał mecz?
Piłkarze: Korona

i wiadomo x3.

Potem, spiker (w stalowej niestety to odpada) i kibice "teraz wy"

Piłkarze: Kto wygrał mecz?
Kibice: Korona!

Może by w takie coś u nas i napewno wszyscy piłkarze by zaczęli podchodzić.

PS. Jak Korona przegra to też dziękują za doping.

~Marko | 2008-09-23 19:52

Ej ludzie nie pieprzcie juz ze pilkarze nie podeszli.
Bo dzisiaj wszyscy podeszli !

Wiec nie robcie juz afer.

Popieram przedmowce to bylby dobry pomysl zeby zachecic pilkarzy i w dobrymn stylu zakonczyc dany mecz.

~c. | 2008-09-23 19:56

Ja bym jeszcze proponował zeby bardziej restrykcyjnie pilnować małolatów którzy wychodza z młyna po ostatnim gwizdku zanim piłkarze podejdą podziękować za doping

~aaa | 2008-09-23 19:56

co to sie wogule sie dzieje w polsce w łecznej nawe swoich kibiców nie wpóscili na stadjon puste trybuny były to juz jest patologia

~:). | 2008-09-23 19:56

My nie jesteśmy korona kielce żeby 'zachęcać' piłkarzy do dziękowania za doping. Powinni sami o to zadbać, bo np. ktoś jedzie X km żeby ich dopingować a Ci odwracają dupę i się w stronę szatni.. trochę to nie fair.. ale myślę, że teraz będzie już TYLKO LEPIEJ!

~ja | 2008-09-23 19:58

tak tylko jak z dolcanem mecz przegrali to kto zostal z kobicow na sektorze? nikkt!!!!

~do zks | 2008-09-23 20:03

"Na każdym wyjeżdzie na którym jestem,to nie było jeszcze takiego zdarzenia ,by któryś z grajków coś pokazywał dom kibiców lub nie podszedł do Nas. "

W dupie byłeś, gówno widziałeś.

~in_vinc | 2008-09-23 20:16

~fff | 2008-09-23 20:18

co wy gadacie tadka i trele widac nawet na tym zdjeciu dodanym do newsa ludzie otrzasnac sie!!

~XYZ | 2008-09-23 20:23

____________________ ___________________
Jak ktos napisal wyzej - jesli dzisiaj pokazal fuckera tej bandzie chamow co siedzi zawsze na krzeselkach (bez urazy dla prawdziwch fanow ktorzy tez tam przesiaduje) to dobrze zrobil.

Przeciez to jest wkurzajace jak pieprzone dziadki i inne buraki wyklinaja pilkarzy (w roli glownej jest u nich Tadek).

Po ciul tacy szmaciarze chodza na mecze - niech lepiej pojda na ryby.

Pozniej zdzwienie ze niektorzy pilkarze cos maja do kibicow.

I tak: jedno to zachowanie tych burakow zarowno na krzeselkach jak i na krytej, a z drugiej strony ciagle jazdy na pilkarzy tutaj na stronie.

Musimy to wszystko zmienic i napewno na linii kibice - pilkarze beda bardzo dobre, przyjacielskie stosunki - bo tak powinno byc !

Jedno i drugei dziecko neostrady napisze tutaj nieciekawe teksty pod adresem pilkarzy i mysli ze blyszczy.
A wcale nie - bo prawda jest taka ze te strone odwiedzaja bardzo czesto pilkarze - i naprawde nieciekawie sie czuja ja slysza same "ch..e" pod swoim adresem !

Rozumie skrytykowac kogos, ale nie wyzywac !

PS. Sprobojmy cos zrobic z tymi burakami co wyklinaja naszych pilkarzy - pouciszac ich i powiedziec ze jak sie to powtorzy to na zywo beda ogladac mecze w Turbi.

~fanatyk | 2008-09-23 20:29

w przypadku gdy jakiś delikwent zostanie zidentyfikowany kiedy wyzywa piłkarzy, proponuje podejść do niego w kilka osób i ostrzec go żeby więcej tak nie robił. Gdy sytuacja się powtórzy konieczne będą represje ! W przypadku dziadków z krytej można im zaśpiewać co o nich myślimy.

~stalowiec | 2008-09-23 20:30

Widze ze znalezli sobie kozla ofiarnego.Ciesze sie ze Krawiec pokazal tym piknikom i dziadkom srodnowy palec bo oni tylko przychodza pomarudzic zamiast zajac sie kibicowaniem.Na Trele i Krawca tu od pewnego momentu jest najazd przez pojebanych debili ktorych nalezalo by w kosmos wystrzelic.Gdyby nie ci dwaj Stal nie byla by teraz gdzie jest.Natomiast niech Lach daje szans wiecej Gilarowi bo widac ze szybkosc ma i dryg do pilki a nie Adamczyka ktoy jest wolny jak zolw i napastnik niby to?? Dla mnie dzis zawodnikiem meczu byl Piszczek, czyscil wszystko w polu karnym i dwa razy obronil nasz zespol przed utrata bramki.Lebioda wiadomo profesor,w pomocy moglby byc smialo ustawiany ale nie bylo by nastepcy na jego pozycja,moze ten Bartkowiak,gdyby Lebioda gral na skrzydle to by ciekawe to bylo??

~mx | 2008-09-23 20:33

btw dzisiaj znowu widzialem kilku szczeniakow jak przeskakiwali przez brame, nie placac za bilet.

~Pawel | 2008-09-23 20:35

###################

W GALERII jest kilka zdjec z dzisiejszego meczu.

~.... | 2008-09-23 20:38

Dobra. Banda wieśniaków na krzesełkach. A co zrobił dziś młyn i spora częśc idiotów tam ? Czerwona kartka dla murzyna z PGE a młyn daje "małpie odgłosy". Dobrze, że ktoś krzyknął, to się zamknęli. Nie będę rozstrząsał jakim debilizmem popisało się kikadziesiąt\set osób.

~qwert | 2008-09-23 20:39

tez widzialem ,aczkolwiek Ci szczeniakami nie byli tylko przeskoczyli a pozniej poszli na mlyn

~16 | 2008-09-23 20:42

TerAZ mysle ze lech bedzie dobrym rywalem :]




------------------ ----------
Prawdziwa Polska policja !
» http://pl.youtube.com/watch?v=WLKSAyPm08c
STOP POLICYJNEJ PROWOKACJI !

~foto | 2008-09-23 21:02

~nozzy | 2008-09-23 21:09

Wszyscy na Podbeskidzie !
Probojemy nakrecac jak najwiecej ludzi na mecz!
JP 100%

~J. Gmoch | 2008-09-23 21:13

Stefan czekamy na profesjonalną analizę meczu!

~kibic | 2008-09-23 21:20

Panowie co za muzyka była puszczana w przerwie??Kawałek hip hopu.Prosże o tytuł lub namiary na wrzucie.Dzięki

~muzyk | 2008-09-23 21:23

Liber- Remes Cup

~e-d | 2008-09-23 21:32

O przejeździe Korony przez Częstochowę słów kilka » http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....

~lol | 2008-09-23 21:58

lol, no to ladnie... naprawde...

~tazJe | 2008-09-23 22:00

Jeżewski najgorszy na boisku. Co drugie podanie do przeciwnika, 100% zawalona. Nie ta liga dla tego zawodnika.

~hehe | 2008-09-23 22:05

Marzy mi się gracz w Stali z szybkością Jeżewskiego, przeglądem pola Uwakwe, techniką Karcza, strzałem Salamiego, dośrodkowaniem Treli, grą w obronie Lebiody i charyzmą Jara :D

~smrodek | 2008-09-23 22:07

i moze jeszcze frytki do tego

~Stal | 2008-09-23 22:51

ja mowie ciagle to samo...Jezewski,pocz ekjcie,zobaczycie.a co do Tadka to ostatnie kurwy sie wydzieraly na Niego.buraki pierdolone.gra madrze tak jak Trela tylko laik zyczy sobie rajdow prze cale boisko i gola w samo okno.czytajcie pilke miedzy wierszami.co do Krystka to nie chodzi o brammke chociaz to obronca i jeszcze karnego zrobil.jest ogolnie w niesamowitej formie,doswiadczenie tez robi swoje aler gra jak profesor.kto przyjedzie to On rozdaje karty.

~wilk | 2008-09-23 23:19

a mi sie marzy aby wreszcie drewniak Trela zagrał na poziomie przynajmniej V ligowego piłkarza i niech pamieta ze gra w drużynie a nie tylko z Salamim .To samo Salami - to jest gra zespałowa a nie mierne popisy inwidualne. No i niestety gdy w/w sa na boisku dołącza do nich Uwakwe. Ja rozumie ze nie ma wsparcia od Walata czy gwiazdy Adamczyka ale nieraz to juz przesadza.

~iks | 2008-09-26 07:34

stalówka

~gid | 2008-09-26 07:37

stalówkkkkkaaaaaaa

~sdfs | 2008-10-1 17:25

safasdfa

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Unia Tarnów - STAL (0:1)
2013-06-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 4 522 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 067 razy
STAL - Widzew Łódź (0:1)
2009-08-08
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 215 337 razy
STAL - Arka Gdynia (0:1)
2007-09-08
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 18 934 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.04381