Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bilety z meczu Widzew - Stalówka

Bilety z meczu Widzew - Stalówka

Tylko do najbliższej soboty czyli do meczu Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała można zwracać nieprzedarte bilety z meczu wyjazdowego Widzew - Stalówka.

Bilety będą zbierane na młynie przez tą samą osobę która zbierała na nie pieniądze.

Osoby które nie zdążą oddać biletów do soboty stracą możliwość zwrotu pieniędzy.
 

Komentarze (31)

~??? | 2008-09-24 13:41

Podbeskidzie robi jakis wyjazd do nas??? bo jesli tak mozna by bylo zrobic jakies zbiorki i zmobilizowac sie na ten mecz:)

~do wyzej | 2008-09-24 14:11

a co kurwa tylko wtedy sie bedziesz mobilizowal gdy przyjezdza do nas jakas ekipa ?!
Kurwa brawo jebany sezonowcu

~Tomasz | 2008-09-24 14:20

tylko na mlynie mozna oddawac ? ... bo ja zawsze na krytej siedze i mysle ze moglby ktos w przerwie podejsc pod kryta albo pod sklepikiem zbierac te bilety !

~Darek | 2008-09-24 14:25

To ruszysz swoja szanowna dupe na mlyn i oddasz na mlynie.

~do Tomasz | 2008-09-24 14:27

a czy ty myślisz że gość który będzie cały czas zajęty zapisywaniem, zbieraniem itd będzie miał kaprys żeby podejść do ciebie samego bo ty siedzisz na krytej i tobie lepiej pasuje żeby on tam przyszedł.. weś człowieku się zastanów.

~Darek | 2008-09-24 14:27

I skoro pisze NA MŁYNIE to znaczy ze nie w sklepie u Kazia ani nie w Golu tylko kurwa jego mac na mlynie, wiec po co zadajesz takie durne pytanie!!

~Darek | 2008-09-24 14:46

Za te durne linki oczywiscie beda bany.

~HTK_1938 | 2008-09-24 15:07

powiadomcie kazdego kto ma ten bilet by przyniosl go do zwrotu lub podal przez znajomego ktory bedize mogl to zorbic za niego... kazda osoba oddajaca bilet jest zapisywana i bedzie mogla za jakis czas odebrac pieniedze za sowj bilet lub np bedzie wyjazd do jastrzebia lub katowic przy wejsciu do autokaru bedzie ta sama lista i zaplaci mniej za wyjazd a z listy zostanie skreslona

~qwert | 2008-09-24 15:59


nie można pisać że kasa nie idzie z naszego portfela, a jak kupujesz bilet to z czyjego portfela kase wyciągasz, oczywiście jeden bilet idzie na wapno do malowania linii inny na cieplą wode w baraku a inny na pensje dla pilkarza.
Od pilkarzy trzeba wymagac zaangazowania, nie moze byc ze jeden biega caly mecz jak Lebioda a drugi wejdzie w 70 minucie i niestety pilke traci nie ma pomyslu na gre i rowniez po stracie nie walczy o jej odzyskanie, chodzi mi o Krzyska Trele. Sam chciałem jego zmiany za Jeżewskiego który był jakis zagubiony na boisku. Problem w tym że należy dopingować zagrzewać do walki a nie wyzywać, pilkarz slyszy wyzwiska i bedzie walczyl jeszcze mniej.
Odnosnie kolesia co krzyczal do Tadka z trybuny odkrytej, akurat koleczka ktore Tadek kreci sa bardzo skuteczne nie pamietam sytuacji zeby Tadek w ten sposob stracil pilke, najwyzej zostanie sfaulowany, poza tym wczoraj grał naprawde dobrze.
Dlaczego wciąż spora grupa wchodzi na stadion przez płot?

~!@#$ | 2008-09-24 16:04

wezcie juz skończcie z tymi glupimi wpisami czego nie zostales trenerem albo cos ? tylko wymadrzacie sie na stronie....Jeden z drugim widze ze powinien byc trenerem reprezentacji :) Podejdz na treningu to Władzia i mu powiedz, jaki masz problem :)

bez napinki
Pozdro dla normalnych... !

~iwonka | 2008-09-24 16:42

A co ze stadionem???Nikt nic nie wie????A z tym naglosnieniem to prawda.....nic nie slychac.Przeciez wystarczy podglosnic.Iwona

~do iwonka | 2008-09-24 16:59

Wiadomo :) Czy tak ciężko jest przeczytać kilka ostatnich artykułów ??

było to niedawno opisane...projekt zostanie oficjalnie przedstawiony w piątek

~hhh | 2008-09-24 17:22

wszyscy na podbeskidzie

~Dan | 2008-09-24 17:27

tak jest wszyscy na podbeskidzie i jest gicior:)

~Do ADMINA | 2008-09-24 17:35

Mam pytanie do Admina.Wszedlem na LINK zamieszczony na stronie Stalowki o po pozniejszem odswiezemiu strony zobaczylem komunikat o tresci"Strona » http://www.stalowka.pl jest zablokowana dla tego adresu IP"Moje pytanie dlaczego zostalem zablokowany i czy da sie cos z tym zrobic?

~gizmo | 2008-09-24 17:49

Stal Sanok 1:0 Widzew Łódź- Nie tylko my wygrywamy;D

~ddd | 2008-09-24 17:51

do do admina

jak wypisuja idiotyczne tresci to tak jest teraz scigaj kolegow z tym samym ip co masz

~Admin | 2008-09-24 17:53

Blokowany jest numer IP.

Prawdopodobnie jesteś w sieci osiedlowej, a wtedy działa odpowiedzialność zbiorowa.

Pretensje proszę kierować do kogoś z Twojej sieci.

~Do ddd | 2008-09-24 17:56

A mozesz blizej powiedziec co mam zrobic?Bo przez jakis pieprzony LINK mam zablokoiwaną strone

~ddd | 2008-09-24 18:06

nic sie juz nie da zrobic czekaj az BAN NA IP zostanie zdjety :)

~Admin | 2008-09-24 18:08

Dla zainteresowanych i tych, którzy uwierzyli w tą stronę o domniemanej zdradzie.

» http://hacking.pl/pl/news-15001-Zems.....

Osoby, które będą umieszczać ten link, otrzymają upominek w postaci bana.

~Do ADMINA | 2008-09-24 18:08

A jestes w stanie odblokowac strone bo to chyba od Ciebie zalezy komu zakladasz blokade?Nie bede ukrywal ze mi bardzo zalezy!

~ddd | 2008-09-24 18:17

oczywiscie ze od niego zalezy ale gdy zostanie zdjety BAN tobie to automatycznie zdejmuje sie tez jemu

~did | 2008-09-24 18:27

wczoraj na pucharze doping był spoko ale to zasługa dzieci do 15 - tego roku życia a starsi kibice stali i nie śpiewali nic co jest panowie powinni śpiewać wszyscy stalówka jest w waszych sercach a wy siedzicie cicho nie wiedziałem że na młynie średnia wieku to 15 -16 lat

~STALÓWKA | 2008-09-24 19:11

Stal Sanok - Widzew Łódź 1:0 (1:0)
1:0 - Borowczyk 45'

Motor Lublin - ŁKS Łódź 0:2 (0:1)
0:1 - Biskup 34'
0:2 - Mowlik 64'

Kmita Zabierzów - Kolporter Korona Kielce 3:0 (2:0)
1:0 - Cios 19'
2:0 - Wasilewski 41'
3:0 - Cios (k.) 88'

Warta Poznań 0-2 Ruch Chorzów
0:1 Piotr Ćwielong 57'
0:2 Marcin Zając 75'

Promień Opalenica 1-0 Zagłębie Sosnowiec
1:1 Łukasz Rewers 90'

~zetkaes | 2008-09-24 19:32

Wszędzie w mediazh trąbią o 1 jubileuszu dla trenera Łacha ,od kiedy to przejął Stalówkę.Wszyscy wiemy,że zrobił duż dla tej drużyny,wręcz wyciągnął Naszą piłkę z bagna.Bo kto wie ,co by teraz było ,jakby Stal była ligę niżej,nie było by teraz tego klimatu,tej licznej publiki na meczach,wspaniałego dopingu i konkretne wyjazdy.To,żed jesteśmy dalej w 1 lidze zazdrości Nam całe podkarpacie,a takzę większość regionów ,gdzie nie ma piłki na takim poziomie.A jeszcze może być piękniej,zobaczymy,p erspektywy są.Wszystko to zawdzięczamy naszemu WŁADZIOWI.Chłopaki zróbcie jakiś trans na Podbeskidzie z podziękowaniami dla trenera,by chłop czuł się jednym z Nas Stalowcem,a My podziękujmy Mu naszymi gardłami i chóralnym Sto Lat,pokażmy ,żed Go szanujemy,bo te buraki z drugiej strony już ostatnio coś cały czas na niego najeżdżają.Pokażmy ,że jesteśmy inni.Niech ktoś wymyśli jakieś ciekawe hasło na transparent.

~kibic | 2008-09-24 19:37

popieram Poprzednika. To jest bardzo dobry pomysl, jakis transparent dla Władzia, mam nadzieje ze odpowiednie osoby sie tym zajma. No i oczywiscie mozna mu podziekowac takze jak cos zaspiewamy !
WSZYSCY NA PODBESKIDZIE !!

~.......... | 2008-09-24 19:58

Wiadomo,że trener Łach kokosów u Nas nie zarobi.Zarząd jest do dupy,działacze nieudaczni,zaplecze beznadziejne,sponsor a brak,ciągłe awantury na lini klub-miasto.Więc co tak naprawdę tu trzyma takiego fachowca jakim jest bez wątpienia p.Władziu?Powiem Wam ;bardzo ambitna drużyna,która walczy i cały czas to pokazuje,a przede wszystkim Kibice.Ten człowiek widzi,że ma dla kogo tu być i się poświęcać,inny już dawno by to rzucił w pizdu i pojechał do lepszego klubu.Także dla tego Naszego klimatu ,który ostatnio wytworzył się koło naszej piłki,postanowił pewnie ,że jeszce to pociągnie,choć już stado baranów całe szczęscie nieliczne coś ostatnio ma Mu do zarzucenia,boję się ,żeby przez tych właśnie najebanych buraków co tylko mordy drą na niego i piłkarzy,boję się że chłopina da sobie w końcu spokój z tym klubem.Oby nie,dlatego My kibice pokażmy to na meczach ,że szanujemy Go jako człowieka,który zrobił dla Nas b.dużo i też jestem za tym żeby częsciej wyrażać w dopingu sympatię do niego,a w sobotę rzeczywiście trzeba Mu podziękować i zaszczepić do dalszej przcy z naszą drużyną.

~ddd | 2008-09-24 20:45

do bzc

juz ban poleci elo

~Kibic | 2008-09-24 21:14

Jestem za można zrobic transparent cos zaśpiewać morze jakiś puchar za ten rok który nam poświęcił morzna pogadac z zarządem czy by nam nie pomogli.żeby Pan Władek został troche dłużej

~do did | 2008-09-24 21:34

did dobrze mowi jakby starsi zaczeli spiewac glosniej to byloby 2 razy glosniej ;p

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 10 648 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 12 198 razy
Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 6 352 razy
STAL - Legionovia Legionowo (1:1)
2017-05-13
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 6 333 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.0424