Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Prezentacja piłkarzy na hali sportowej MOSiR

Prezentacja piłkarzy na hali sportowej MOSiR
W czwartek 18 marca o godz. 18.00 na hali sportowej MOSIR odbędzie się uroczysta prezentacja drużyny piłkarskiej STALI.
Ponadto pokazy Cheerleaderek, konkursy oraz wiele innych atrakcji. Zapraszamy wszystkich - zarówno kibiców jak i osoby chcące wesprzeć fianansowo nasze STOWARZYSZENIE Sympatyków STALÓWKI.
Wstęp wolny.

Komentarze (9)

~stal | 2004-03-10 10:10

jakiego 18 czerwca ?????????

~do poprzedniego wpisu | 2004-03-10 11:19

heheheheheheehehehehehe dobre:D:D:D:D

~Stalowka38 | 2004-03-11 13:04

Wciagu nadchodzacych dni prawdopodobnie bedzie potrzebna nasza czyli kibicow pomoc w odsniezaniu boiska jak chchemy zeby nasz ukochana druzyna zagrala wkoncu mecz u siebie z stala rzeszow bo boisko odsniezal niedawno ciezki sprzet i pozostawil po sobie tylko sam lod i jak sie tego nie sciagnie to do meczu nie dojdzie tak powiedzial Czeslaw Palik wiec mam nadzieje ze kilkunastu nas sie znajdzie ktorzy bede sklonni pomoc zainteresowanych jesczze poinformujemy o dokladnym dniu i o ktorej godzinie

~precz ze śniegiem | 2004-03-11 13:52

A wiec chłopaki kombinować łopaty i na stadion. Liczy sie każda osoba.

~www.sztafeta.pl | 2004-03-11 17:43

Sport: Oni ufają mi, a ja im


Rozmowa z CZESŁAWEM PALIKIEM, trenerem III-ligowej Stali Stalowa Wola

– To dobrze, że start ligi został opóźniony o tydzień?
– A czy tydzień później boiska będą lepsze? Jeżeli jedynym argumentem w podejmowaniu decyzji przez wydział gier ma być zdrowie zawodnika, to należy dotąd przesuwać termin inauguracji, aż wszystkie boiska będą zielone.
– A może powinniśmy żałować, że nie gramy już w tę sobotę? Stal na śniegu radziła sobie do tej pory całkiem dobrze...
– Śniegowe granie to zupełnie inna dyscyplina sportu. Ale rzeczywiście, w sparingach graliśmy dobrze, chłopcy wykazują ogromny zapał do pracy, do grania i to mnie cieszy najbardziej. Inna sprawa to, czy dadzą sobie radę na prawdziwej, zielonej murawie? Mamy nowy zespół, składający się w głównej mierze z młodych piłkarzy. Wiem, że z tymi najmocniejszymi drużynami będziemy mieć kłopoty, ale za to jestem pewien, że chłopcy walczyć będą w tych spotkaniach jak lwy. Ta młodzież ma wielkie serce do gry! Oni sami sobie zdają sprawę, że kilku z nich otrzymało szansę występowania na kredyt i dlatego zechcą udowodnić, że zasługują na grę.
– Mamy aż siedmiu nowych piłkarzy. Na podstawie sparingów można sądzić, że każdy z nich będzie miał miejsce w podstawowym składzie.
– Będą grać najlepsi. Ci zawodnicy, którzy przyszli ze mną, nie musieli wcale znaleźć się w Stali. Kanarski i Cieślikowski mogli iść do Radomiaka, Wróbla ciągnął do Unii Skierniewice trener Rot. Rogala mógł nadal grać na zapleczu wicelidera ekstrakalasy, Amiki Wronki. Są jednak w Stalowej Woli, bo zaufali mi, a ja ufam im. A to najważniejsze. Wiem, że żaden z nich nie oszuka ani mnie, ani kibiców.
– Podobno rozgląda się Pan za jeszcze jednym jakimś piłkarzem?
– To nie jest prosta sprawa, gdy w klubowej kasie pusto. Chciałbym sprowadzić do drużyny 1-2 piłkarzy, których mam na oku, którzy przydaliby się naszej drużynie, ale nie mogę nic im zaoferować. Poza tym w ostatnich latach notowania Stali na piłkarskiej giełdzie znacznie spadły. Piłkarze wiedzą, który klub w Polsce płaci pensje i ile płaci, a także to, czy na czas płaci, czy wypłaca premie. I pod tym względem nie jest w Stalowej Woli najlepiej. Dlatego też wielu piłkarzy, słysząc nazwę klubu, odmawia. Nie są zainteresowani ofertą gry w Stali.
– Docierają do nas wieści, że kilku naszych piłkarzy ma jakieś kłopoty ze zdrowiem. Nie jest to dobra wiadomość przed rozpoczęciem ligi...
– Nie wiem skąd takie informacje?! Jedynie Antek Ślusarczyk ma w tej chwili problemy zdrowotne, pozostali są zdrowi. No, jeszcze Marek Drozd ma krwiaka, ale nie jest to uraz, który wykluczałby go z gry. A tak w ogóle to zawsze musimy liczyć się z kontuzjami, choć wiem, że wiele zależy od jakości pracy na treningach. Z doświadczenia wiem, że jeżeli odpowiednio przepracuje się okres przygotowawczy to potem w trakcie rozgrywek nie przytrafiają się już tak często kontuzje. No, jakieś tam mechaniczne urazy to co innego. Pojawiają się zawsze po walce, ale nie są to groźne urazy.
– Dopytuję się o zdrowie piłkarzy, bo dziwnym zbiegiem okoliczności, w kilku ostatnich latach, co przyszedł nowy piłkarz to po niedługim czasie okazywało się, że chłop ma jakieś problemy. Gadziała, Powroźnik, Samuel, Fudali, Szymanowski...
– Powiedziałem, że żadnego wpływu na to nie mamy. Owszem, gdyby klub był bogaty, to każdego z przychodzących piłkarzy wysłałby na kompleksowe, szczegółowe badania lekarskie. Ale nie jest bogaty i nie stać go na taki luksus. Nie mogę przewidzieć, co będzie za tydzień czy za dwa. Czy wszyscy będą zdrowi, czy nie. Powtórzę raz jeszcze, że dzisiaj nikt – poza Antkiem – na poważne dolegliwości nie uskarża się i dlatego nie wiem skąd ta panika.
– Czy wierzy Pan w Grupę Stu? Czy uda się w Stalowej Woli zorganizować takie sponsorskie stowarzyszenie, które będzie w stanie pomagać drużynie finansowo?
– Oczywiście, że wierzę! Już pierwsza pomoc płynie i jestem przekonany, że będzie przybywać nam ludzi, którzy chcą mieć dobrą drużynę w Stalowej Woli. Niebawem stowarzyszenie będzie mieć własne konto bankowe. Być może uda nam się w przyszły czwartek urządzić galę, podczas której zaprezentujemy całą drużynę i poszczególnych piłkarzy. Jeżeli będziemy umieli zintegrować w krótkim czasie całe piłkarskie środowisko, to jest szansa, żeby wziąć się za odbudowę silnej pozycji „Stalówki”.
– Dziękuję za rozmowę.


Rozm. Mariusz Biel

~Stalowka38 | 2004-03-12 14:20

juz chyba nie bedzie potrzebna nasza pomoc wczoraj bylem obczaic stan boiska i juz malo co bylo sniegu na murawie mozna powiedziec ze wogole z dzisiejsza pogoda juz tylko bedzie schlo bo sniegu juz na nim nie ma a wiec za tydzien rozegramy jednak mecz z zydkami bedzie ciekawie

~fan | 2004-03-12 17:25

to dobrze bo jak sie wybiegnie na inałguracje to żeby ślisko nie było
:0 WSZyscy wypadamy i klepiemy ochrone

~hools | 2004-03-12 19:28

Fan - ty osle wybiegnac to sobie mozesz do sklepu bo CHIPSY, a nie an murawe.
Po za tym nawet nie wiesz kto bedzie ochranial murawe. :):):):

~BarTess | 2004-03-13 10:56

a po co ochraniac murawe , czyzby miał ktos zamiar ją zwinąc :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 29 738 razy
STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 192 582 razy
Odra Opole - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 548 razy
STAL - Górnik Polkowice (1:1)
2007-03-17
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 19 038 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01068