Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarze Stali kontra Podbeskidzie.

Piłkarze Stali kontra Podbeskidzie.

Piłkarze Stali Stalowa Wola podejmują na własnym stadionie czołowy zespół pierwszej ligi Podbeskidzie Bielsko Biała.

Idzie, idzie, Podbeskidzie! - tak śpiewają o swoich pierwszoligowych piłkarzach kibice z Bielska-Białej, a ich drużyna zawita już w sobotę do Stalowej Woli. Czekają nas od godziny 16 wielkie emocje, bo goście to kandydat do awansu, a "Stalówka” to pogromca faworytów…

Podbeskidzie jest w pierwszoligowej tabeli na trzecim miejscu, a Stal na siódmym. Faworytem będą więc goście, ale stalowowolanie pokonali już w tym sezonie takie tuzy jak Korona Kielce i Zagłębie Lubin, a we wtorek niespodziewanie odprawili z kwitkiem w meczu 1/16 Pucharu Polski występujący w ekstraklasie GKS Bełchatów, wygrywając 1:0. Żaden rywal nie jest więc im straszny…

ROK TRENERA ŁACHA

Powody do optymizmu w Stali są, bo pokonanie Bełchatowa mocno podbudowało naszych zawodników, a do składu po wyleczeniu urazów mają wrócić już także defensorzy - Jaromir Wieprzęć i Adrian Bartkowiak. Do pełni sił wracają też pomocnicy Jakub Ławecki i Artur Szlęzak, których ostatnio dopadł wirus i nie zagrali w Pucharze Polski.

- Wygrana z bełchatowianami nas podbudowała - przyznaje Bartłomiej Piszczek, obrońca Stali. - Na dodatek znowu zagraliśmy na "zero” w tyłach i mam nadzieję, że tak też będzie z Podbeskidziem i również nie stracimy z tym rywalem gola. My w każdym razie nikogo się nie boimy i liczymy na trzy punkty. Ostatnio zagraliśmy słabiej na własnym stadionie z Kmitą Zabierzów, zremisowaliśmy 0:0, ale warunki do gry były ciężkie. Teraz postaramy się nie zawieść.

Dobrze by było, żeby "stalowcy” nie rozpamiętywali swojego ostatniego meczu z Podbeskidziem w Stalowej Woli w ubiegłym sezonie, gdy przegrali 0:3. A przypomnieli sobie w zamian ubiegłoroczny wyjazd, gdy już pod wodzą trenera Władysława Łacha sprawili niespodziankę i wygrali w Bielsku-Białej 1:0. Szkoleniowiec właśnie obchodzi rok swojej pracy ze Stalą i powtórka z historii byłaby mile widziana…

ZATRZYMANY ZA KORUPCJĘ

A Podbeskidzie w ostatniej kolejce przegrało u siebie w meczu na szczycie z Widzewem Łódź 0:1 i będzie chciało bardzo "odkuć się” w Stalowej Woli za tę porażkę.

- Punkty nam uciekają i tych straconych z Widzewem nikt nam już nie zwróci - narzekał trener Podbeskidzia Marcin Brosz, który też jest w wyjątkowej sytuacji. Jest bowiem szkoleniowcem, który na zapleczu ekstraklasy prowadzi bielszczan najdłużej w historii, na "liczniku” ma już 45 spotkań.

Wśród rywali Stali nie brakuje także piłkarzy o głośnych nazwiskach. Najbardziej znany jest Grzegorz Pater, były zawodnik Wisły Kraków, który ma na koncie jeden występ w reprezentacji Polski, ale i był zatrzymany w ubiegłym roku w związku z aferą korupcyjną. W Podbeskidziu występują również znany z występów w Górniku Zabrze Łukasz Gorszkow oraz reprezentant Polski do lat 19 Paweł Baranowski.

Przypuszczalne składy

Stal: Wietecha - Wieprzęć, Maciorowski, Piszczek, Lebioda - Karcz, Bartkowiak, Krawiec, Uwakwe, Trela - Salami.

Podbeskidzie: Merda - Cienciała, Szmatiuk, Dancik, Osiński - Sacha, Matusiak, Gorszkow, Świerblewski - Chrapek, Pater.

www.echodnia.eu

Komentarze (16)

~zks | 2008-09-26 20:21

Jaki kandydat do awansu,Stalówka pojedzie z nimi 2-0.Jeżeli tylko zagrają to co z Bełchatowem,walka,am bicja + zajebisty doping,to o wynik jestem spokojny.Zróbmy jutro porządny młyn,głośny śpiew,no i trzeba pamiętać o pozdrowieniach dla naszego wspaniałego trenera.Władziu!Co?D ziękujemy!

~lol | 2008-09-26 20:42

Trela i Krawiec oby nie.....

~lol | 2008-09-26 20:45

Te gwiazdy musimy oszczedzac na prawdziwe mecze o stawke a nie na podbeskidzie... uszanujmy ze gwiazdy moga miec chec odpuscic sobie taki ale za to beda nam błyszczec z kmita dolcanem czy turkiem;];]

~do lol | 2008-09-26 20:54

we się gościu otrząśnij i spójrz ile asyst i ile goli już Krzysiek strzelił co 90% goli jakie wpadają ostatnio są z podań Treli więc się zastanów co piszesz, jak masz pisać nieprawdę to się nie odzywaj.... Tadek gra jak gra czasami słabo czasami lepiej, a i nierzadko strzelał już dla Stali ważne gole... wiec zamilknij jak nie masz pojęcia !!

~kibic | 2008-09-26 21:18

szczeze? jebie mnie kto zagra byle by byl dobry wynik nawet Gilar dramnie moze w podstawowym skladzie grac zeby tylko wygrali


co jest z tym losowaniem w kacu z kim bedziemy grac w PP?? kiedy losowanie?

~lol | 2008-09-26 21:48

gosciu co bronisz treli chyba w głowce masz nie tak qrwa to jest drewno a nie zawodnik lepiej niech sie oplozy na plycie boiska i niech go zaorają jak beda nowy stadion budowac

A jak dla takiego znawcy jak ty Trela to gwiazda hahah to qrwa pozdro nara i wypierdalaj amaturze wiejskiej kaszanki!!

~fanatyk | 2008-09-26 21:56

lol jesteś palantem. Weź sobie młot 5 kilowy i jebnij się 2 razy w jaja i raz w banie to może Ci pomoże. Jesteś mniej niż 0.

~do lol | 2008-09-26 21:57

lol sprzedam cię do burdelu, będziesz tam panią

~z h | 2008-09-26 21:59

panowie którzy będą ci robić dobrze, będą ci szeptać lola

~do lol | 2008-09-26 22:05

warta-Stal 2-1 53 min Trela
Stal-motor 2-1 86 min Walat (podanie TRELA)
korona-Stal 2-3 75 min Jaro (podanie TRELA), 78 Jaro (podanie TRELA) 85 min Szlezak (dosrodowanie TRELI blad bramkarza dobitka i gol)
Stal-leczna 4-0 25min TRELA 48min Salami (po indywidualnej akcji ale do niego podanie TRELA) 60 min TRELA 70min Kuba (podanie TRELA)

nie wspomne o rundzie wiosennej gdzie bylo podobnie tylko mnie bramek

wiec gosci jak to jest przypadek to jest niedorozwiniety i lepiej sie nie udzielaj

~jacek | 2008-09-26 22:23

Dobrze by było zrobić jutro w świątyni fajną atmosferkę.Mam nadzieje,że mlyn będzie konkretny i glośny,a po za tym dobrze by było jakby parę osób z młynu ooszło na krzesełka i rozruszało trochę to martwe towarzystwo.Jest tam wiele osób które by dopingowały,lecz palą się szybko ,bo reszta dziadków nie chce z nimi śpiewać.Niech wróci atmosferka z meczy z Motorem czy Lubinem.

~123 | 2008-09-26 22:29

na krzeselkach wola obrazac pilkarzy w wiekszosci niz pomagac im slychac to chodz by nawet w filmiku ktory pokazuje karnego z meczu z belchatowem goscie juz odrazu wiedzieli ze Tadziu nie trafi, taki sport i tacy zawodnicy na jakich stac klub, a jak nie to sie przebierac i na boisko pare pieknych uwag w wasza strone poleci i zobaczymy co pokazecie

~tomek | 2008-09-26 22:59

A ja mam jedno powazne pytanie do osób czy to z krzesełek czy z krytej. Powiedzcie mi dlaczego chcecie śpiewać na krzesełkach a nie chcecie tego robić na młynie. Proszę o poważne odpowiedzi. Pozdrowienia

~vadim | 2008-09-26 23:11

będzie o 12: 00 msza za kopaczy, jp2(kibola) i innych dresów

~Raków Stal | 2008-09-26 23:19

Raków - Elana » http://pl.youtube.com/watch?v=V7r3hmrHxpU
Braci Się Nie Traci!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (381) » Koko (369)
» Acer (336) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (306) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Arka Gdynia (0:0)
2002-09-28
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 21 158 razy
Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 6 077 razy
STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 25 776 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2011-03-19
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 25 377 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.04594