Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Szok w PZPN! Minister wprowadził do związku kuratora!

Szok w PZPN! Minister wprowadził do związku kuratora!

Trybunał Arbitrażowy przy Polskim Komitecie Olimpijskim zdecydował się ustanowić Roberta Zawłockiego kuratorem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Decyzja taka została podjęta na wniosek Ministra Sportu i Turystyki Mirosława Drzewieckiego.
Pierwsze kroki byłego wiceprzewodniczącego Wydziału Dyscypliny PZPN to zawieszenie zarządu związku oraz odwołanie zaplanowanego na 30 października zjazdu.
 

- Zjazd Wyborczy odbędzie się dzień po tym, jak w związku zapanuje porządek - zapewnił kurator.
Zawłocki podkreślił, że o decyzji Trybunału zadecydowało "ciągłe i rażące naruszanie przez zarząd statutu PZPN. Powstało realne zagrożenie niemożności prawidłowego funkcjonowania związku. Panuje w nim chaos prawny, który trzeba jak najszybciej uporządkować. Ponadto zarząd funkcjonował w niestatutowym składzie, a działania w oparciu o nieważny regulamin z mocy prawa są nieważne. Dokument, który wymienia wszystkie uchybienia w PZPN liczy 40 stron - wyjaśnił.
 

Obok zawieszenia zarządu kurator podjął również decyzję o zmianach kadrowych w administracji PZPN. Andrzej Wach został odwołany z funkcji szefa departamentu prawnego. Jego miejsce zajmie Michał Tomczak, który był przewodniczącym Wydziału Dyscypliny, a Zawłocki pełnił wtedy rolę jego zastępcy.
 

Zbigniew Koźmiński przestał być rzecznikiem prasowym związku, a rzecznika ochrony prawa związkowego Hilarego Nowaka zastąpić ma Grzegorz Radwański.
 

- Jesteśmy w lekkim szoku. Jest to moment dość dziwny dla robienia tego typu grandy - powiedział reporterowi RMF FM Zbigniew Koźmiński, zawieszony rzecznik PZPN.

Źródło: onet.pl

Komentarze (10)

~Stachu | 2008-09-29 21:16

Trzeba rozwalić tą BLD(czyt: Brygadę Leśnych Dziadków)

~zetkaesiak | 2008-09-29 21:26

No Nareszcie !!!
Może to pozwoli znormalnieć polskiej piłce!
J......b.......ć PZPN!!!!

~szok | 2008-09-29 21:29

Widzialem Fijarczyka dzis .Na rowerku sobie jezdzil i smial sie od ucha do ucha.

~ZKS | 2008-09-29 21:41

Ale jaja haha :D Polska piłka

~Majkel | 2008-09-29 21:52

Dziś 36 urodziny ma Bogusław Sierżęga, 26 kończy Michał [bigamista] Janicki i 51 Janusz Weselak. Z tych 3 to Jasiu Weselak guru. Pamiętacie go jeszcze?

P.S Co do PZPNu to powinni wszyscy dostać zakaz prowadzenia takim urzędem do końca swojego żywota. I za kare powinni taszczyć cegły na budowie stadionu dziesięciolecia.

~riki | 2008-09-29 22:14

Jasiu Weselak -solidny lewy obrońca Stalówki z lat osiemdziesiątych. Wszystkiego najlepszego Jasiu od kiboli Stalówki ze starej gwardii!

~kibic | 2008-09-29 22:55

troszke drogi ten wyjazd no cóz mniej osób napewno bedzie ale terzeba sie przyzwyczajac bo wyjazdy pewnie beda jeszcze drosze niz sa tak jak ma wiekasza ilosc klubow !! :) motac kasy i jedziemy na wycieczke heh

~ooo | 2008-09-30 10:14

A zaraz po tym szykować się na Katowice bo tam ma być na poważnie tyle osób co w Łodzi ! WSZYSCY DO JASTRZĘCIA A PÓŹNIEJ KATOWICE

~GOSC | 2008-09-30 10:30

jak BEDZIECIE JECHAC DO JASTRZEBIA TO UBIERZCIE SIE W GARNITURY TO MOZE WAS W PUSZCZA NA MECZ!!!!WIECIE PRZECIEZ ZE JEST TO WYMOG . TAK ZADECYDOWALA PLATFORMA A KONKRETNIE DONALD .a JAK STALOWKA MECZ PRZEGRA TO TYLKO O MILOSCI SPIEWAC tak ZYCZY SOBIE PLATFORMA PO WPROWADZENIU REFORM W POLSKIM SPORCIE I NIE TYLKO. pilne !!!!!NA MECZ MOGA JECHAC TYLKO WYBORCY PLATFORMY!!!!!!!!!!! !!!!!!

~Speichler | 2008-09-30 14:38

Tomczak ten koleś to już może odejść ośmieszył się w walce z Widzewem !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (3:1)
2004-08-27
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 35 726 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:2)
2007-10-27
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 15 659 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2016-08-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 27 578 razy
STAL - Cracovia Kraków (:)
1997-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 973 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.01196