Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Rozmowa z Tomaszem Wietechą, kapitanem Stali Stalowa Wola

Rozmowa z Tomaszem Wietechą, kapitanem Stali Stalowa Wola

We wczorajszym Dzienniku Polskim ukazał się wywiad z Tomaszem Wietechą. Bramkarz Stali, jak na kapitana zespołu przystało, nie chowa głowy w piasek, nie ucieka przed odpowiedzialnością za popełniony błąd.
 

– Będzie duży kac po takim meczu?

- Rozpamietuję każdą straconą bramkę. Po meczu z Podbeskidziem może gdzieś koło środy dojdę do siebie. Zawaliłem na całej linii.

– Nie znajduje Pan żadnej okoliczności łagodzacej? Strzelec gola Łukasz Matusiak opowiadał, że murawa była w fatalnym stanie...

- Nie miałem wątpliwości, iż złapię piłke, ale ta podskoczyła na nierowności i wpadła do siatki. Marne to jednak usprawiedliwienie. To ja ponoszę winę za porażke. Nikt inny.

– Ale po tym, jak wyrownaliście, należało grać inaczej. Dalej od własnego pola karnego.

- Daliśmy się zepchnąć do obrony, lecz gdyby nie mój prezent, nic złego by się pewnie nie stało. Szkoda, że my nigdy nie strzelamy goli w ten sposob.

– Antybohater meczu najcześciej ucieka przed dziennikarzami. Pan nie robił scen.

- Umiem się przyznać do błędów. W poniedziałek i tak przeczytam o nich w gazetach. Chcę tylko przeprosić kolegów z drużyny i kibiców, którzy stworzyli tak fajną atmosferę. Zrobię wszystko, by w następnym meczu z Jastrzębiem odkupić winy.

Źródło: Dziennik Polski

Komentarze (22)

~BartekSTW | 2008-09-30 11:17

Tomek nie przejmuj sie emocje troszke opadly, kazdemu zdarzaja sie bledy jak by nie Ty to nawet z Kimita bysmy bencki dostali......trzymaj sie i powodzenia w Jastrzebiu zebys wylapal kazda pilke a najlepiej jakbys wogole nie mial duzo pracy :)

~BZC79 | 2008-09-30 11:34

Tomak masz jaja przyznać sie do błędu nie wielu tak piłkarzy potrafi np. naszych pomocników nie bede wskazywał palcami ale ich złe podania w innych meczach dawały brami rywalą.

Nie przejmój sie dla mnie nadal jesteś wielki i jeden z najleszych naszych zawodników.

Pozdro Tomasz.
Dzięki za wszytko i szcześcia w najbliższych meczach bo wiem ze bedziesz to czytał.

~kibic | 2008-09-30 11:39

Po tym poznaje sie zawodnika!! Tomek nie przejmuj sie !!

~Damian22STW | 2008-09-30 11:43

Tomek głowa do góry. Nic się nie stało. W następnych meczach może być tylko lepiej. Cenię Tomek w Tobie to, że szanujesz barwy Stali Stalowa Wola, wychodząc z szalem STW i wieszając go przed każdym meczem w siatce bramki. A tak na codzień jesteś bardzo sympatycznym i rodzinnym człowiekiem. Trzymaj tak dalej. Szacun za to

~GOSC | 2008-09-30 11:46

TOMEK SPOKOJNIE i TAK jestes najlepszy z KRYSTKIEM , zJARO, Maciorowskim, z Salamim TWOrzycie ten zespol o pozostalych lepiej przemilczec a szczegolnie o duecie napastnikow WALAT ADAMCZYK .ZAPMNIALEM o BARTKOWIAKU

~asd | 2008-09-30 11:49

Losowanie 1/8 finału PP w środę
źródło: 90minut.pl

W środę 1 października o godzinie 20:00 w studiu nSport przeprowadzone zostanie losowanie 1/8 finału Pucharu Polski. Mecze rozegrane zostaną w dniach 28-29 października. Znamy już 15 drużyn, które zmierzą się w tej rundzie rozgrywek. O awans walczyć będą jeszcze Lechia Gdańsk i Jagiellonia Białystok. Spotkanie tych drużyn przełożono bowiem na 07.10.2008. W 1/8 finału Pucharu Polski zagrają: Cracovia, Górnik Zabrze, Lech Poznań, Legia Warszawa, ŁKS, Odra Wodzisław, Polonia Warszawa, Ruch Chorzów, Wisła Kraków, Kmita Zabierzów, Odra Opole, Stal Stalowa Wola, Zagłębie Lubin, Promień Opalenica, Stal Sanok.

~wiernykibic | 2008-09-30 12:28

Tomek nic sie nie stalo! GRAMY DALEJ!!

~seba | 2008-09-30 14:12

Tomku - człowiek to nie maszyna, popełnia błędy !
Nic się nie stało, udowodniłeś nie raz ze jesteś Zajebisty.
Trzymaj Się czołowy zawodniku ;)

~?? | 2008-09-30 14:52

czlowieku co ty chcesz od bartkowiaka w tej chwili to najlepszy defensywny pomocnik w naszej druzynie bo Panuci ma niestety ostatnio obnizke formy :(

~obiektywny | 2008-09-30 15:12

wszystko sie zgadza kazdy popelnia bledy ale oprocz kmity balon niczym sie nie wyroznil. na widzewie zawalil druga bramke z dolkanem na spolke z obronca chyba piszczkiem dali prezent.balon to symbol stalowki ale bledow popelnia coraz wiecej

~asd | 2008-09-30 15:50

czemu wy go bronicie!!!!!!!!!!!! przetrzyjcie oczy !puścił dwie takie szamaty które obronił by nawet junior a na jastrzębiu puści kolejne dwie takie szmatyi ciekawe co wtedy napiszecie ,wielki mi kapitan ......

~do wyzej | 2008-09-30 16:08

Ok jak ześ taki mądry stań i broń bramki..\
jeli uważasz ze znasz leszego daj namiary ale zeby go kupic za darmo...

Człowieku otrząśnij sie wreszice to sport a nie maszyna.. zobacz któy bramkarz nie popełnia błędów.
A jak masz kogoś oskarżać to oskarżaj całą drużyne grałą lepiej i nie strzeliła bramek to wez swoje pytania zadaj napastnikom... lub pomocnikom dlaczego nie dogrywaja dlaczego krawiec przez niego padło 3 bramki bo stracił poszła kontra ect.
Przestań ja kocham Stalówkę bez względu jak graja...ale wiem ze sie utrzymaja i to najważnjesze.. walako wyższe cele o awans to kasa i stadion.. Tego nie ma wiec sie otrząśnij

~zielak69 | 2008-09-30 16:08

Wielki szacunek za rzadką umiejętność przyznania się do błędu. Jako niezależny kibic uważam T.Wietechę od kilku lat za bardzo dobrego bramkarza. Fakt, w tym sezonie zdarza mu się puścić czasami coś co mógłby obronić. Moim niezależnym zdaniem przyczyna tego tkwi w treningu bramkarskim ale nie chcę szczegółowo rozpisywać się na ten temat.

~fan | 2008-09-30 16:11

Nie martw sie Tomek , każdemu się zdarza ... ;)) odbijemy to na Jastrzębiu

WSZYSCY NA JASTRZĘBIE ! nie ma za boli

~iks | 2008-09-30 17:05

Jak wy macie pretensje do Tomka do Salamiego za zmarnowane setki czy Trele za wszystkie zepsute akcje powinniscie zlinczowac. Ludzie to jest tylko sport.

~gibon | 2008-09-30 17:13

Tomek ma klasę i wyjmuje piłki bardzo trudne, ale nie radzi sobie jak piłka pojdzie po koźle, to samo z obliczeniem miejsca gdzie piłka spadnie. Ale to kwestia treningu, a ja nie sądzę, że jestem większym fachowcem od trenera. WIEC DO ROBOTY !!

~...... | 2008-09-30 18:52

Tomek nie zawsze sie udaje ...a zazwyczasz fenomenalnie bronisz o bys do konca kariery zostal w Stalówce... ;) PZdr

~tinky | 2008-09-30 19:35

Tomek i tak jesteś wielki!!!!głowa do góry...pozdro

~logik | 2008-09-30 19:51

za przyznanie sie do bledu punktow nie daja a pozatym to juz pomnik trzeba mu postawic za to ze puscil dwa farfocle ale sie przyznal

~lpez | 2008-09-30 23:44

no wietecha grajcie grajcie, popatrzymy zobaczymy

~michael | 2008-10-1 08:59

qrwa lpez zabrzmialo to strasznie brrrr...grozisz???

~mikser | 2008-10-1 16:35

a do czego tu sie przyznawac wszyscy widzieli co sie stało!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3157) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 24 414 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 16 329 razy
STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 72 216 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 63 149 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.01395