Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Rozmowa z Tomaszem Wietechą, kapitanem Stali Stalowa Wola

Rozmowa z Tomaszem Wietechą, kapitanem Stali Stalowa Wola

We wczorajszym Dzienniku Polskim ukazał się wywiad z Tomaszem Wietechą. Bramkarz Stali, jak na kapitana zespołu przystało, nie chowa głowy w piasek, nie ucieka przed odpowiedzialnością za popełniony błąd.
 

– Będzie duży kac po takim meczu?

- Rozpamietuję każdą straconą bramkę. Po meczu z Podbeskidziem może gdzieś koło środy dojdę do siebie. Zawaliłem na całej linii.

– Nie znajduje Pan żadnej okoliczności łagodzacej? Strzelec gola Łukasz Matusiak opowiadał, że murawa była w fatalnym stanie...

- Nie miałem wątpliwości, iż złapię piłke, ale ta podskoczyła na nierowności i wpadła do siatki. Marne to jednak usprawiedliwienie. To ja ponoszę winę za porażke. Nikt inny.

– Ale po tym, jak wyrownaliście, należało grać inaczej. Dalej od własnego pola karnego.

- Daliśmy się zepchnąć do obrony, lecz gdyby nie mój prezent, nic złego by się pewnie nie stało. Szkoda, że my nigdy nie strzelamy goli w ten sposob.

– Antybohater meczu najcześciej ucieka przed dziennikarzami. Pan nie robił scen.

- Umiem się przyznać do błędów. W poniedziałek i tak przeczytam o nich w gazetach. Chcę tylko przeprosić kolegów z drużyny i kibiców, którzy stworzyli tak fajną atmosferę. Zrobię wszystko, by w następnym meczu z Jastrzębiem odkupić winy.

Źródło: Dziennik Polski

Komentarze (22)

~BartekSTW | 2008-09-30 11:17

Tomek nie przejmuj sie emocje troszke opadly, kazdemu zdarzaja sie bledy jak by nie Ty to nawet z Kimita bysmy bencki dostali......trzymaj sie i powodzenia w Jastrzebiu zebys wylapal kazda pilke a najlepiej jakbys wogole nie mial duzo pracy :)

~BZC79 | 2008-09-30 11:34

Tomak masz jaja przyznać sie do błędu nie wielu tak piłkarzy potrafi np. naszych pomocników nie bede wskazywał palcami ale ich złe podania w innych meczach dawały brami rywalą.

Nie przejmój sie dla mnie nadal jesteś wielki i jeden z najleszych naszych zawodników.

Pozdro Tomasz.
Dzięki za wszytko i szcześcia w najbliższych meczach bo wiem ze bedziesz to czytał.

~kibic | 2008-09-30 11:39

Po tym poznaje sie zawodnika!! Tomek nie przejmuj sie !!

~Damian22STW | 2008-09-30 11:43

Tomek głowa do góry. Nic się nie stało. W następnych meczach może być tylko lepiej. Cenię Tomek w Tobie to, że szanujesz barwy Stali Stalowa Wola, wychodząc z szalem STW i wieszając go przed każdym meczem w siatce bramki. A tak na codzień jesteś bardzo sympatycznym i rodzinnym człowiekiem. Trzymaj tak dalej. Szacun za to

~GOSC | 2008-09-30 11:46

TOMEK SPOKOJNIE i TAK jestes najlepszy z KRYSTKIEM , zJARO, Maciorowskim, z Salamim TWOrzycie ten zespol o pozostalych lepiej przemilczec a szczegolnie o duecie napastnikow WALAT ADAMCZYK .ZAPMNIALEM o BARTKOWIAKU

~asd | 2008-09-30 11:49

Losowanie 1/8 finału PP w środę
źródło: 90minut.pl

W środę 1 października o godzinie 20:00 w studiu nSport przeprowadzone zostanie losowanie 1/8 finału Pucharu Polski. Mecze rozegrane zostaną w dniach 28-29 października. Znamy już 15 drużyn, które zmierzą się w tej rundzie rozgrywek. O awans walczyć będą jeszcze Lechia Gdańsk i Jagiellonia Białystok. Spotkanie tych drużyn przełożono bowiem na 07.10.2008. W 1/8 finału Pucharu Polski zagrają: Cracovia, Górnik Zabrze, Lech Poznań, Legia Warszawa, ŁKS, Odra Wodzisław, Polonia Warszawa, Ruch Chorzów, Wisła Kraków, Kmita Zabierzów, Odra Opole, Stal Stalowa Wola, Zagłębie Lubin, Promień Opalenica, Stal Sanok.

~wiernykibic | 2008-09-30 12:28

Tomek nic sie nie stalo! GRAMY DALEJ!!

~seba | 2008-09-30 14:12

Tomku - człowiek to nie maszyna, popełnia błędy !
Nic się nie stało, udowodniłeś nie raz ze jesteś Zajebisty.
Trzymaj Się czołowy zawodniku ;)

~?? | 2008-09-30 14:52

czlowieku co ty chcesz od bartkowiaka w tej chwili to najlepszy defensywny pomocnik w naszej druzynie bo Panuci ma niestety ostatnio obnizke formy :(

~obiektywny | 2008-09-30 15:12

wszystko sie zgadza kazdy popelnia bledy ale oprocz kmity balon niczym sie nie wyroznil. na widzewie zawalil druga bramke z dolkanem na spolke z obronca chyba piszczkiem dali prezent.balon to symbol stalowki ale bledow popelnia coraz wiecej

~asd | 2008-09-30 15:50

czemu wy go bronicie!!!!!!!!!!!! przetrzyjcie oczy !puścił dwie takie szamaty które obronił by nawet junior a na jastrzębiu puści kolejne dwie takie szmatyi ciekawe co wtedy napiszecie ,wielki mi kapitan ......

~do wyzej | 2008-09-30 16:08

Ok jak ześ taki mądry stań i broń bramki..\
jeli uważasz ze znasz leszego daj namiary ale zeby go kupic za darmo...

Człowieku otrząśnij sie wreszice to sport a nie maszyna.. zobacz któy bramkarz nie popełnia błędów.
A jak masz kogoś oskarżać to oskarżaj całą drużyne grałą lepiej i nie strzeliła bramek to wez swoje pytania zadaj napastnikom... lub pomocnikom dlaczego nie dogrywaja dlaczego krawiec przez niego padło 3 bramki bo stracił poszła kontra ect.
Przestań ja kocham Stalówkę bez względu jak graja...ale wiem ze sie utrzymaja i to najważnjesze.. walako wyższe cele o awans to kasa i stadion.. Tego nie ma wiec sie otrząśnij

~zielak69 | 2008-09-30 16:08

Wielki szacunek za rzadką umiejętność przyznania się do błędu. Jako niezależny kibic uważam T.Wietechę od kilku lat za bardzo dobrego bramkarza. Fakt, w tym sezonie zdarza mu się puścić czasami coś co mógłby obronić. Moim niezależnym zdaniem przyczyna tego tkwi w treningu bramkarskim ale nie chcę szczegółowo rozpisywać się na ten temat.

~fan | 2008-09-30 16:11

Nie martw sie Tomek , każdemu się zdarza ... ;)) odbijemy to na Jastrzębiu

WSZYSCY NA JASTRZĘBIE ! nie ma za boli

~iks | 2008-09-30 17:05

Jak wy macie pretensje do Tomka do Salamiego za zmarnowane setki czy Trele za wszystkie zepsute akcje powinniscie zlinczowac. Ludzie to jest tylko sport.

~gibon | 2008-09-30 17:13

Tomek ma klasę i wyjmuje piłki bardzo trudne, ale nie radzi sobie jak piłka pojdzie po koźle, to samo z obliczeniem miejsca gdzie piłka spadnie. Ale to kwestia treningu, a ja nie sądzę, że jestem większym fachowcem od trenera. WIEC DO ROBOTY !!

~...... | 2008-09-30 18:52

Tomek nie zawsze sie udaje ...a zazwyczasz fenomenalnie bronisz o bys do konca kariery zostal w Stalówce... ;) PZdr

~tinky | 2008-09-30 19:35

Tomek i tak jesteś wielki!!!!głowa do góry...pozdro

~logik | 2008-09-30 19:51

za przyznanie sie do bledu punktow nie daja a pozatym to juz pomnik trzeba mu postawic za to ze puscil dwa farfocle ale sie przyznal

~lpez | 2008-09-30 23:44

no wietecha grajcie grajcie, popatrzymy zobaczymy

~michael | 2008-10-1 08:59

qrwa lpez zabrzmialo to strasznie brrrr...grozisz???

~mikser | 2008-10-1 16:35

a do czego tu sie przyznawac wszyscy widzieli co sie stało!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 28 538 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2010-11-13
Ilość zdjęć: 43
Wyświetleń: 152 391 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:1)
2013-04-13
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 27 010 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 9 497 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.04752