Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zapisy na wyjazd do Jastrzebia tylko do jutra (pt) do godziny 13:00 !!!

Zapisy na wyjazd do Jastrzebia tylko do jutra (pt) do godziny 13:00 !!!

Pod adresem - http://www.stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ znajduję się nowa wersja programu zapisów wyjazdowych na mecze naszej Stalówki.

Jak widać osobno można wpisywać imię i osobno nazwisko, a więc gotowe listy będą drukowane alfabetycznie, dzięki czemu znacznie przyspieszymy wejście na stadion.

Zapisy na mecz Jastrzębie - Stalówka trwają do piątku (3.10) do godziny 13:00 w sklepie sportowym Maraton oraz na naszej stronie internetowej pod adresem - http://www.stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ .
Osoby które zapiszą sie w Maratonie będą na bierząco dodawane do listy osób na naszej stronie.


Koszt wyjazdu na mecz GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola to 35 złotych plus 12 złotych bilet na mecz.
Zbiórka w najbliższą sobotę o godzinie 12:00 pod dworcem PKS w Stalowej Woli.
Wyjazd najpóźniej o godzinie 12:30.
Początek meczu w Jastrzębiu-Zdroju godzina 20:00

POKAŻMY SIĘ TAM W DOBREJ LICZBIE !!!

Uwaga:
Wszyscy którzy oddali bilety z meczu Widzew - Stal i zapisują się na wyjazd do Jastrzębia-Zdroju płacą za autokar do Jastrzębia 10 złotych mniej.
Za następne 10 złotych bedzie tańszy dla takich osób wyjazd do Katowic.

Komentarze (28)

~gosc | 2008-10-2 08:37

TYLKO NIE ZAPOMNIEC!!!UBIERAMY SIE W GARNITURY!!!NOWY KOMUNIKAT PZPN i PLATFORMY!BO INACZEJ NIE WEJDZIEMY!!!!

~asd | 2008-10-2 10:51

a może by tak u nas wytłumaczyc niektórym że grają dla nas » http://sport.wp.pl/kat,1754,title,P-.....

~rsth342 | 2008-10-2 13:37

w meczu z Jastrzebiem nie zagra Kamil Karcz na treningu uszkodzil sobie kolano i chodzi o kulach i niewiadomo jak dlugo bedzie leczyl kontuzje.Pewne info.Kamil 3maj sie . jestesmy z toba. pozdrawiam

~kibic | 2008-10-2 13:45

to nie dobrze;/ Kamil zdrowiej jak najszybciej !

~BZC B. | 2008-10-2 13:53

Dzis o 16;00 pod lotosem do sprzedania nowe bluzy STALÓWKI z napisem The Firm oraz czapki zimowe koloru zielonego i czarnego z herbami i napisem STALÓWKA . Bluzy 50 zł , Czapki 25 .


16:00 - LOTOS

~>> | 2008-10-2 14:29

zamieść zdjęcia bluz i czapek.

~... | 2008-10-2 17:44

nie było nikogo pod lotosem ...

~Ona26 | 2008-10-2 17:47

Mam karnet na kosza. Sprzedam po promocyjnej cenie. GG - 7548829

~jest | 2008-10-2 18:03

Mecz jastrzebie-stalowka w tvp sport o 19,50.Sobota.

~fan | 2008-10-2 18:07

nie przed telewizorem tylko na mecz !

~Korek | 2008-10-2 18:17

Co tu taka cisza???Zapisujemy sie i jedziemy w sobote WSZYSCY!!!

~Wyjazdowicz | 2008-10-2 19:09

bd można zapisać się przed odjazdem ???

~pytanie | 2008-10-2 19:13

Jeśli nie jadę na wyjazd z Jastrzębiem lub Katowicami, to otrzymam swoje pieniądze ?

~:/ | 2008-10-2 19:28

nie otrzymasz swoich pieniedzy jedyna opcja w ktorej mozna odzyskac swoje pieneidze za bilety to gdy wybierzesz sie na wyjazd do jastrzebia lub katowic a najlepiej tu i tu a jezlei chodiz o wpis kilka pieter wyzej.pytasz sie czy mozna zpaisac sie jesczze przed autokarem a jaki masz problem teraz wejsc w link zapisy na wyjazd i sie zapisac?? po chuj zadawac takie glupie pytania

~:). | 2008-10-2 19:34

Po to są zapisy, żeby się zapisywać odrazu a nie przed wejściem do aytokaru! Później będą znowu cyrki, jak na widzewie gdzie mieliśmy inne listy niż miał organizator..

~jastrzebie | 2008-10-2 20:11

Ja kupie czrną czapke Stalowki , jak cos pisz na GG : 6127078

~mike | 2008-10-2 20:11

czy mozna było by zamówić bluze za 50 zł XL jakis numer gg serdecznie pozdrawiam

~Wojtek | 2008-10-2 20:54

A czego nie otrzyma zwrotu pieniędzy? Przecież bilet oddał, więc o co chodzi. A jechać może nie może albo mu nie pasuje. Nie róbcie jaj!

~zks | 2008-10-2 20:58

Lech !!

~marol | 2008-10-2 21:03

nie ma ograniczen ilości biletów dla nas na Jastrzębiu?

~juzio | 2008-10-2 22:00

panowie troche z innej beczki zapewne niektorzy z was ogladali mecze wisly i lecha co sadzicie o dopingu ktora ekipa byla wedlug was lepsza ????

~Wojtek | 2008-10-2 22:05

Jedziesz to fajnie. Jestes super. Zrobiles sobie juz opis na naszej-klasie? Pieniadze i tak powinny byc oddane, bo tak to lekkie zlodziejstwo. Przeciez wiadomo ze nie pojedzie 800 osob na Jastrzebie.

~Hej Stal | 2008-10-2 22:10

Hehe no i sie dziwicie ze biletow z Widzewa nie oddaja, jak ktos nie jedzie na Jastrzebie i Katowic to i tak z tego nie bedzie nic mial (albo bedzie mial, bilet jako pamiatke :)

~BZC | 2008-10-2 22:12

Panowie skonczcie te kłótnie kto ile ma wyjazdów bo to nie ma sensu koelgo jak masz 26 lat to powinnes se odpuscic a nie zachowywacie sie na poziomie tego 15 dajmy juz spokój tej paranoi,Ci którzy naprawde jezdzą na wyjazdy czesto mozna by powiedziec na kazdy wyjazd w sezonie sie tym nie chwalą bo kazdy z nich wie ile kto jezdzi i jak dany typ jezdzi takze Ci co sie najwiecej przechwalają przez takie wypowiedzi sami sie osmieszaja.Także skończcie te dyskusje bo do niczego one nie prowadzą WSZYSCY NA JASTRZĘBIE!!!

~mike | 2008-10-2 22:23

brawo BZC MASZ RACJE JESTEM ZA

~hejzks | 2008-10-2 22:25

Można jeszcze kupić te czapki Stalówki ??
prosze o odp ;)

~pająk | 2008-10-2 23:09

przed wyjazdem do jastrzebi msza we florianie co by sie zdyma udała. pozdro dla kumatych dresów

~Do BZC B. | 2008-10-3 11:01

pokaz jakies zdjecia tej bluzy i czapek z gory dzieki

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 67 485 razy
Stal Sanok - STAL (1:1)
2005-10-01
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 3 929 razy
STAL - Radomiak Radom (1:1)
2014-06-08
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 74 398 razy
Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 10 676 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.01322