Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zapisy na wyjazd do Jastrzebia tylko do jutra (pt) do godziny 13:00 !!!

Zapisy na wyjazd do Jastrzebia tylko do jutra (pt) do godziny 13:00 !!!

Pod adresem - http://www.stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ znajduję się nowa wersja programu zapisów wyjazdowych na mecze naszej Stalówki.

Jak widać osobno można wpisywać imię i osobno nazwisko, a więc gotowe listy będą drukowane alfabetycznie, dzięki czemu znacznie przyspieszymy wejście na stadion.

Zapisy na mecz Jastrzębie - Stalówka trwają do piątku (3.10) do godziny 13:00 w sklepie sportowym Maraton oraz na naszej stronie internetowej pod adresem - http://www.stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ .
Osoby które zapiszą sie w Maratonie będą na bierząco dodawane do listy osób na naszej stronie.


Koszt wyjazdu na mecz GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola to 35 złotych plus 12 złotych bilet na mecz.
Zbiórka w najbliższą sobotę o godzinie 12:00 pod dworcem PKS w Stalowej Woli.
Wyjazd najpóźniej o godzinie 12:30.
Początek meczu w Jastrzębiu-Zdroju godzina 20:00

POKAŻMY SIĘ TAM W DOBREJ LICZBIE !!!

Uwaga:
Wszyscy którzy oddali bilety z meczu Widzew - Stal i zapisują się na wyjazd do Jastrzębia-Zdroju płacą za autokar do Jastrzębia 10 złotych mniej.
Za następne 10 złotych bedzie tańszy dla takich osób wyjazd do Katowic.

Komentarze (28)

~gosc | 2008-10-2 08:37

TYLKO NIE ZAPOMNIEC!!!UBIERAMY SIE W GARNITURY!!!NOWY KOMUNIKAT PZPN i PLATFORMY!BO INACZEJ NIE WEJDZIEMY!!!!

~asd | 2008-10-2 10:51

a może by tak u nas wytłumaczyc niektórym że grają dla nas » http://sport.wp.pl/kat,1754,title,P-.....

~rsth342 | 2008-10-2 13:37

w meczu z Jastrzebiem nie zagra Kamil Karcz na treningu uszkodzil sobie kolano i chodzi o kulach i niewiadomo jak dlugo bedzie leczyl kontuzje.Pewne info.Kamil 3maj sie . jestesmy z toba. pozdrawiam

~kibic | 2008-10-2 13:45

to nie dobrze;/ Kamil zdrowiej jak najszybciej !

~BZC B. | 2008-10-2 13:53

Dzis o 16;00 pod lotosem do sprzedania nowe bluzy STALÓWKI z napisem The Firm oraz czapki zimowe koloru zielonego i czarnego z herbami i napisem STALÓWKA . Bluzy 50 zł , Czapki 25 .


16:00 - LOTOS

~>> | 2008-10-2 14:29

zamieść zdjęcia bluz i czapek.

~... | 2008-10-2 17:44

nie było nikogo pod lotosem ...

~Ona26 | 2008-10-2 17:47

Mam karnet na kosza. Sprzedam po promocyjnej cenie. GG - 7548829

~jest | 2008-10-2 18:03

Mecz jastrzebie-stalowka w tvp sport o 19,50.Sobota.

~fan | 2008-10-2 18:07

nie przed telewizorem tylko na mecz !

~Korek | 2008-10-2 18:17

Co tu taka cisza???Zapisujemy sie i jedziemy w sobote WSZYSCY!!!

~Wyjazdowicz | 2008-10-2 19:09

bd można zapisać się przed odjazdem ???

~pytanie | 2008-10-2 19:13

Jeśli nie jadę na wyjazd z Jastrzębiem lub Katowicami, to otrzymam swoje pieniądze ?

~:/ | 2008-10-2 19:28

nie otrzymasz swoich pieniedzy jedyna opcja w ktorej mozna odzyskac swoje pieneidze za bilety to gdy wybierzesz sie na wyjazd do jastrzebia lub katowic a najlepiej tu i tu a jezlei chodiz o wpis kilka pieter wyzej.pytasz sie czy mozna zpaisac sie jesczze przed autokarem a jaki masz problem teraz wejsc w link zapisy na wyjazd i sie zapisac?? po chuj zadawac takie glupie pytania

~:). | 2008-10-2 19:34

Po to są zapisy, żeby się zapisywać odrazu a nie przed wejściem do aytokaru! Później będą znowu cyrki, jak na widzewie gdzie mieliśmy inne listy niż miał organizator..

~jastrzebie | 2008-10-2 20:11

Ja kupie czrną czapke Stalowki , jak cos pisz na GG : 6127078

~mike | 2008-10-2 20:11

czy mozna było by zamówić bluze za 50 zł XL jakis numer gg serdecznie pozdrawiam

~Wojtek | 2008-10-2 20:54

A czego nie otrzyma zwrotu pieniędzy? Przecież bilet oddał, więc o co chodzi. A jechać może nie może albo mu nie pasuje. Nie róbcie jaj!

~zks | 2008-10-2 20:58

Lech !!

~marol | 2008-10-2 21:03

nie ma ograniczen ilości biletów dla nas na Jastrzębiu?

~juzio | 2008-10-2 22:00

panowie troche z innej beczki zapewne niektorzy z was ogladali mecze wisly i lecha co sadzicie o dopingu ktora ekipa byla wedlug was lepsza ????

~Wojtek | 2008-10-2 22:05

Jedziesz to fajnie. Jestes super. Zrobiles sobie juz opis na naszej-klasie? Pieniadze i tak powinny byc oddane, bo tak to lekkie zlodziejstwo. Przeciez wiadomo ze nie pojedzie 800 osob na Jastrzebie.

~Hej Stal | 2008-10-2 22:10

Hehe no i sie dziwicie ze biletow z Widzewa nie oddaja, jak ktos nie jedzie na Jastrzebie i Katowic to i tak z tego nie bedzie nic mial (albo bedzie mial, bilet jako pamiatke :)

~BZC | 2008-10-2 22:12

Panowie skonczcie te kłótnie kto ile ma wyjazdów bo to nie ma sensu koelgo jak masz 26 lat to powinnes se odpuscic a nie zachowywacie sie na poziomie tego 15 dajmy juz spokój tej paranoi,Ci którzy naprawde jezdzą na wyjazdy czesto mozna by powiedziec na kazdy wyjazd w sezonie sie tym nie chwalą bo kazdy z nich wie ile kto jezdzi i jak dany typ jezdzi takze Ci co sie najwiecej przechwalają przez takie wypowiedzi sami sie osmieszaja.Także skończcie te dyskusje bo do niczego one nie prowadzą WSZYSCY NA JASTRZĘBIE!!!

~mike | 2008-10-2 22:23

brawo BZC MASZ RACJE JESTEM ZA

~hejzks | 2008-10-2 22:25

Można jeszcze kupić te czapki Stalówki ??
prosze o odp ;)

~pająk | 2008-10-2 23:09

przed wyjazdem do jastrzebi msza we florianie co by sie zdyma udała. pozdro dla kumatych dresów

~Do BZC B. | 2008-10-3 11:01

pokaz jakies zdjecia tej bluzy i czapek z gory dzieki

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Arka Gdynia (0:1)
2007-09-08
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 18 965 razy
Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 317 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 763 razy
STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 29 955 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.04022