Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - bez ataku ani rusz

Stal Stalowa Wola - bez ataku ani rusz

W Stali piłkarzami już chyba nikt się nie interesuje. Nie można inaczej skomentować faktu wysłania zespołu przez działaczy pod samą granicę Czech w dniu meczu. Nie można tego tłumaczyć tylko szukaniem oszczędności.
 

Na tym poziomie ważne jest nie tylko to, co zawodnicy jedzą po drodze, ale też w jakich warunkach przychodzi im przystępować do meczu. Blisko 8-godzinna jazda, średniej klasy autokarem na pewno dała się ze znaki zespołowi, który w Jastrzębiu wyraźnie nie był sobą.
 

Bramka do szatni
 

Gospodarze zaskoczyli stalowców tym, że w całym meczu grali defensywnie zapraszając gości do ataku. Powszechnie wiadomo, że Stal ma kłopoty w ataku pozycyjnym i najlepiej gra z kontry. Do tego słabo zagrali kluczowi gracze w ofensywie: Abel Salami i Krzysztof Trela, dlatego Stal w ataku nie miała kim straszyć.
 

Na śliskim boisku nie radzili sobie także pomocnicy z Longinusem Uwakwe na czele, toteż długo z murawy wiało nudą. Gospodarze dwukrotnie postraszyli Wietechę strzałami z dalszej odległości, które mijały bramkę Stali. Ciekawiej było dopiero w końcowych minutach przed przerwą.
 

Po zagraniu dołem Treli, Tomaszowi Walatowi zabrakło pół metra, aby dołożyć nogę. W odpowiedzi padała bramka "do szatni” Rajdem lewą stroną popisał się Marcin Bednarek, który zagrał na 11 m do wbiegającego Kamila Kosteckiego, a ten strzałem z woleja zaskoczył Wietechę.
 

Ławecki ożywił grę
 

Wobec strzeleckiej niemocy napastników próbowali szczęścia obrońcy. Dwukrotnie na bramkę gospodarzy główkował Bartłomiej Piszczek, ale zabrakło mu precyzji. Po wejściu na boisko Jakuba Ławeckiego Stal praktycznie nie schodziła z połowy gospodarzy, ale stworzyła tylko jedną sytuację bramkową, gdy po zagraniu Salamiego, Uwakwe z 10 m fatalnie przestrzelił. Było to za mało na ambitnych gospodarzy, którzy konsekwencją na boisku i dobrą grą drugiej linii wygrali zasłużenie.

GKS JASTRZĘBIE - STAL STALOWA WOLA 1-0 (1-0)
1-0 Kostecki (45, asysta Bednarka).

GKS: Kafka 6 - Pielorz 6, Staniek 6, Wrzask 6, Bednarek 7 - Woźniak 6, Kostecki 7, Wilczek 7 (76. Adaszek), Wieczorek 7 - Karwot 6 (75. Kubisz), Żbikowski 5.

STAL: Wietecha 6 - Wieprzeć 6, Piszczek 6, Maciorowski 6, Lebioda 6 - Bartkowiak 4 (60. Ławecki 3), Uwakwe 3 (78. Szlęzak) - Krawiec 5, Walat 4 (63. Adamczyk), Trela 4 - Salami 3.
SĘDZIOWAŁ: Piotr Maurek (Kraków). ŻÓŁTE KARTKI: Karwot - Walat, Salami. WIDZÓW 2500 (120 ze Stalowej Woli).

Źródło: gcnowiny.pl

Komentarze (14)

~czytelnik | 2008-10-6 20:51

Kasa idzie na kosza. Niektorzy koszykarze zarabiaja 7 tys (wypowiedz Zaka w sztafecie) a kopacze max 5 tys.

~czytelnik | 2008-10-6 20:52

aaa i koszykarze do Bialegostoku pojechali w czwartek jak grali w sobote

~ojciec | 2008-10-6 21:50

nowy Dyrektor Stali zakazał piłkarzom jechać dzień wcześniej do Jastrzębia. Chłopaki jechali ok. 9 godzin i mieli być na boisku świezi i błyskotliwi... No comment

~Bolek | 2008-10-6 22:28

no i co z tego koszykarze cos prezentuja a pilkarze? nic heheh za cos takiego powinni dostawac najnizsza krajowa! kasa nie gra graja umiejetnosci!:P i spierdalac od koszykarzy!

~lolek | 2008-10-6 22:30

Boluś, nie można wystawiać oceny po dwóch meczach. Co z tego, że koszykarze wygrali skoro potem może być różnie. Piłkarze też mieli świetny początek, a teraz są w dołku. Nikt nie jest w stanie utrzymać wysokiej formy cały czas. Pozdrawiam

~kon | 2008-10-6 22:36

a w sobote co zaprezentowali?? u siebie w plecy kandydat do awansu zal bylo patrzec jak dostaja baty

~Bolus;) | 2008-10-7 08:20

jak dla mnie moga awansowac do play off nawet z 8 pozycji i tak wejda do ligi jestem o nich spokojny w porownaniu do pilkarzy bezwzgledu na to jak wystartuja znajda sie mniejmy nadzieje ze chociaz w barazach a nie spadna bezposrednio

~Bolek | 2008-10-7 08:21

kasa pilkarzy a koszykarzy to dwa rozne budzety!

~2we | 2008-10-7 09:11

bolek widac ze jakis kibic cie wyruchal w dupe bo cie boli pilka jak sex analny
i swoje nedzne wypociny kieruj na koszwdupie.pl a nie na stronie kibicow pilki noznej
jebac kosza
BZC

~Bolo | 2008-10-7 10:08

Tylko taki glab jak ty moze wypinac dupe w strone pikarzy ktorzy go ruchaja i maja go gleboko w powazaniu - pilka w tym kraju to mit!

~... | 2008-10-7 10:41

jakby u piłkarzy były takie wzmocnienia jak u koszykazy to tez grali by lepiej tylko ciekawe dlaczego na koszykarzy jest kasa a na piłkarzy nie ma??;>czego np nie kupi do zespołu piłkarzy 3 klasowych zawodników??;> a do koszykazy im się udało znalezc kase??;>...prezesem klubu jest trener koszykarzy dyrektorem jest człowiek który stoi za koszykówką, ludzie wysłani przez prezdenta do zarządu tez bardziej za koszem chociaz pan Marczak na piłke tez chodzi kibicowac. ale samo to ze prezesem jest trener koszykarzy a kto podpisuje kontrakty z zawodnikami?? prezes( a pan jarecki były prezes tez koszykarz) cos tu chyba jest nie tak... dlaczego na kosza na zawodników są pieniądze a na piłkarzy nie ma??;>

~Lolek | 2008-10-7 11:31

W TEJ CHWILI SA DWA OSOBNE BUDZETY, DWOCH ROZNYCH DYRKOW TAK CZY JAK ?KOGO TO OSTATNIO WYBIERALI?

~2we | 2008-10-7 12:31

moga byc i rozni dyrektorzy czy prezesi to nie jest wazne
porownaj pieniadze wykladane na dana dyscypline i przede wszystkim zainteresowanie ludzi na wysokich stolkach
pilka im nie lezy bo sa kibice i trzeba by sie dzielic wladza jezeli mialby przyjsc jakis powazny sponsor
kosz jest fajny nie ma kibicow sa tylko dziadki i dzieci i jakas maja wiecej energi zeby 400tys od prezydenta zalatwic na ta dyscypline i sponsor sie znajdzie i sa pieniadze na transfery i wysokie pensje
nie trzeba oplacac policji nie placa kar za transparenty maja kibicow z glowy kasuja tylko za bilety czysty zysk
nie trzeba znac sytuacji za drzwiami zeby widziec jaki sport preferuja a jakiego najchetniej by sie pozbyli

~rt | 2008-10-7 12:36

btw
pilka to mit..a kosz to co?
europejski poziom?
to jest amatorka ale nie mam zamiaru sie o to sprzeczac
nie pozdrawiam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 774 razy
STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 9 468 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (2:1)
2017-03-11
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 847 razy
STAL - Wisła Puławy (2:4)
2015-04-18
Ilość zdjęć: 62
Wyświetleń: 24 158 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.03575