Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka znów zawiodła

Stalówka znów zawiodła

Dwa strzały w słupek, jedna poprzeczka, dwa gole, mnóstwo strzałów i aż piętnaście rzutów rożnych dla gospodarzy. Okiem statystyka pojedynek pierwszoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola z Turem Turek mógłby wydawać się niezwykle emocjonujący, ale tak dobrze to nie było…

Niestety, "Stalówka” znowu zawiodła, to już piąty mecz z rzędu bez wygranej. A Tur był do ogrania bez dwóch zdań.

SIÓDME TRAFIENIE

- W pierwszej połowie to był dramat - kręcił głową obrońca Stali, Jakub Ławecki. I faktycznie, nasi grą nie zachwycali, a mimo to mogli prowadzić. Gdyby Krystian Lebioda w 22 minucie trafił do siatki z pola karnego, a nie w słupek, pewnie mecz ułożyłby się inaczej. A tak to minutę później poszła akcja Tura, przed swoim polem karnym źle wybił piłkę Bartłomiej Piszczek i ta trafiła do Nigeryjczyka Benjamina Imeha.

Sytuację ratował dalekim wyjściem Tomasz Wietecha, ale niewiele wskórał, bo futbolówkę przejął Adam Łagiewka i podał w pole karne do Łukasza Cichosa, a ten nie mógł nie trafić do pustej bramki. I zrobiło się, ku konsternacji widzów, 0:1, a napastnik Tura zapisał już siódme trafienie na swoim koncie w pierwszej lidze. Aż podskakiwał z radości trener przyjezdnych, Przemysław Cecherz, który cały mecz a to łapał się za głowę, a to chodził przed swoją ławką rezerwowych, pokrzykiwał i… pogwizdywał na swoich podopiecznych. Jak przyznał, "on już tak ma”, a jego zawodnicy dodają, że takie zachowanie trenera im pomaga.

BRAWA DLA GILARA

Tymczasem Stal nadal nie miała szczęścia, do przerwy, w poprzeczkę wypalił jeszcze Abel Salami, potem też parę razy brakowało centymetrów, by strzelić gole, a raz sędzia nie zareagował, gdy w polu karnym jeden z obrońców gości dotknął piłki ręką. W 58 minucie po rzucie rożnym w wykonaniu Krzysztofa Treli - trzynastym z kolei dla Stali! - wreszcie piłkę skierował do siatki głową Piszczek, rehabilitując się za wpadkę z pierwszej połowy. Potem jednak, mimo prób, "stalowcy” nie dali rady strzelić gola na wagę trzech punktów, a w ostatniej minucie uratował ich słupek, po strzale Łukasza Derbicha. Kibice opuszczali stadion zawiedzeni, brawami nagrodzili tylko pod koniec meczu młodego Piotra Gilara, wychowanka Stali, który pojawił się na chwilę na boisku.

Źródło: echodnia.eu

Przypominamy, że tylko do jutra można zapisywać się na niedzielny wyjazd do Katowic na mecz GKS - STAL