Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd do Katowic - zapisy tylko do piątku do godziny 13:00 !!!

Wyjazd do Katowic - zapisy tylko do piątku do godziny 13:00 !!!

Już tylko do dzisiaj (piątek) do godziny 13:00 !!! można zapisywać się na listę wyjazdową na mecz GKS Katowice - Stal Stalowa Wola.

Na ten wyjazd zostało zamówione 500 biletów z możliwością wejścia na stadion większej grupy ( sektor mieści około 1000 osób).

Bilety można będzie nabyć pod stadionem w Katowicach w cenie 15 zł/szt.

Koszt wyjazdu to 30 złotych.
Dla osób które zwróciły bilety z meczu z Widzewem wyjazd 10 złotych taniej.


Zbiórka na mecz pod dworcem PKS w Stalowej Woli niedziela godzina 4:00, wyjazd 4:30.


www.stalowka.pl/zapisy-na-wyjazd - Nie zwlekaj !
 

Komentarze (32)

~sko | 2008-10-9 11:31

prosze o kontakt jesli ktos jedzie z krakowa autem i ma 2 wolne miejsca. gg: 4094435 lub 504703387 nr tel.

~arriss | 2008-10-9 11:38

widzę, że parę osób z Kr się wybiera. Zgadajcie się wynajmijcie busa. Dołączycie do naszej kolumny i jazda

~D. | 2008-10-9 12:57

" Na ten wyjazd zostało zamówione 500 biletów z możliwością wejścia na stadion większej grupy ( sektor mieści około 1000 osób). "

Pisze przeciez ze jest mozliwosc wejscia wiekszej grupy. Liczba 500 osob jest takze dla policji ktorzy otrzymali podobne pismo. Kontakt z osobami d/s bezpieczenstwa z Katowic mamy bardzo dobry i nie bedzie nikt sprawial problemow z wejsciem. Na liscie jest juz troche osob ale do 500 jeszcze sporo brakuje, a jesli zapisanych bedzie nawet ponad 500-600 osob to i tak wiadome ze pojedzie nas troszke mniej niz jest na liscie. W Katowicach nie robia cyrkow jak w Lodzi. Widzew jak sie okazuje jest specyficzny jesli chodzi o wpuszczanie gosci bo teraz GieKSa pojechala tam w 450 osob i wchodzili cala pierwsza polowe.... w Katowicach takiego problemu miec nie bedziemy.

P.S. Kiedys wyjazdy odbywaly sie pociagiem z przesiadkami gdzie jechalo 30-40 osob i kazdy byl zdany na siebie i jakos nikt nie narzekal teraz podstawic wam autokary, zamowic bilety, pokazac oswiadczenie ze wejdziemy ... i jeszcze ciagle malo. Niedlugo trzeba chyba bedzie po wielmoznych wyjazdowcow pod drzwi podjezdzac. Skoncze wiec juz lamentowac i dopisujcie sie do listy.

~D. | 2008-10-9 13:18

Do was naprawde nie ma slow. Ruszyliscie sie wkoncu na wyjazdy jeszcze wymagania stawiacie. O oswiadczenie poprosilem sam zeby na pismie dla takich ... jak tynapisal ze wejdziemy. Wpisal 500 osob bo na tyle zlozylismy zamowienie biletow innej liczy wpisa cnie mogl. Nie najlepsze wyniki pilkarzy, wczesna pora wyjazdu... jesli bedzie nas 500 to bedzie naprawde dobrze, patrzac chodzby na nasza liczbe w poprzednim sezonie. W rozmowie telefonicznej kierownik d/s bezpieczenstwa powiedzial ze jesli przyjedzie nas wiecej osob nie bedzie problemow z wejsciem a liczba 500 jest oficjalna m.in. dla policji i nie bedziemy jej zmieniac co 12 godzin bo temu czy tamtemu sie nie podoba. Kto chce jechac to i tak pojedzie a kto jest takim krzykaczem wiecznie niezadowolonym jak wy niech zostanie i relacje ogladac bedzie na necie.

~zetkaesiak | 2008-10-9 19:47

Takt o to już jest że spora część naszych kiboli to tacy fani sukcesu,kiedy idzie stalówce i jest CACY to i na wyjazdy się załapujecie.
Ale jak coś siada z grą i wynikami to po jaki .... pojadę jak i tak przegrają.To tak samo jak pijecie łajzy alkohol ,wiadomo że kac będzie tak czy inaczej ale jednak chlacie.
A stalówka to my ,więc nie pi.........że 4-rano.że daleko,że .......
wie co jeszcze tylko ruszamy dupska w zapełniamy sektor na GIEKSIE!!
Ole ole ,ole ola tylko stalówka,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,!!
FORZA ZETKAES!

~MŁODYNIE | 2008-10-9 20:16

MŁODYNIE 3.30 POD SLO!!

~maniek | 2008-10-9 20:16

Dzisiaj urodziny ma była podpora Stalówki z lat osiemdziesiątych Wiesiu Pędlowski.Wszystkieg o naj. Stara gwardia pamięta!!!!!!!

~polityk | 2008-10-9 20:58

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wiem, że najlepiej jest pojawić się na tym meczu w Katowicach w jak największym składzie. Ale dla tych, którzy z jakichś przyczyn nie będą mogli wybrać się na wyjazd chciałbym poinformować, że mecz będzie transmitować TVP Sport, 12.10 godz. 11.25
!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~PINOKIPO | 2008-10-9 21:03

pojedzie nas pewnie z 300 typa do Katowic

~:( niestety | 2008-10-9 21:28

ale Wam zazdroszcze tego wyjazdu powodzenia chlopaki

~ZAPISY! | 2008-10-9 22:10

PAMIĘTAJCIEE ZAPISY SĄ DO PIĄTKU DO 13 NIE CZEKAC! ZAPISYWAC SIE JESZCZE SZYBKO I NAMAWIAC INNYCH!!

WSZYSCY NA GIEKSE STALOWA WSZYSCY NA GIEKSE...!!
____________
NIEDZIELA GODZ 4:00 CZEKAMY NA WSZYSTKICH !

~zks | 2008-10-9 23:00

w meczu z Gieksą za kartki nie zagra Tadek,uważam ,że w tym przypadku nie jest to zła wiadomość.On jest teraz bez formy,Szlęzak lu Jeżewski zagra byż może ambitniej i będą młodzi przynajmniej walczyć.Zobaczycie,ż e bez Tadka gra będzie lepsza,bo On wszystkie akcje partaczy i nie rozgrywa wogóle piłek.

~piłkarzyk | 2008-10-9 23:55

i po co wy jedziecie do tych katowic ........ znowu zoabczyc porażkę-no ale to już wasze zmartwienie ...ehhszkoda mi was

~Keke | 2008-10-10 00:03

pILKARZYK NIE KAZDY JEZDZI TYLKO DLA PILKARZY I PATRZENIA NA BOISKO ALE TY JESTES ZBYT GLUPI I NIE W TEMACIE ZEBY ZROZUMIEC PEWNE RZECZY.pdk :)

~ILfenomeno | 2008-10-10 00:35

dla mnie każdy mecz jest wyjazdem!! bo nie mam szcześcia mieszkac w moim kochanym mieście...!! kibice sukcesu - bo ZA dużo was tutaj przesiaduje powiedzcie... po co jeździcie.... polansowac się chcecie..... ??proszę was... odpowiedz sobie sam przed lusterem...... po co jedziesz?? kurde chłopaki nie jesteśmy Legią że możemy sobie pozwolic na zaniedbania...
STALÓWKA to Ty i JA !! zapamiętaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! razem Tworzymy historią!!

~Stwa | 2008-10-10 01:33

zdjęcia projektu stadionu są na » http://www.mosir.stalowawola.pl/

~tyk | 2008-10-10 08:33

z doswiadczenia: ci którzy "sceptycznie" sie odnoszą do wyjazdu to siarkowcy albo mamisynki ... nawet jakbym mial stac kolejny raz pod stadionem jade!!! liczy sie przygoda i STALÓWKA!!! niech widzi polska w jakiej sile jedziemy-serce rosnie-rosnie duma!!!

~Misiek | 2008-10-10 09:55

Podpisuje sie pod slowami \"tyk-a\" - jade nawet jesli mam stac pod plotem.Nie jestem kibicem ktorego zrodzil sukces.Jezdzilem w ciezkich czasach,jezdze obecnie i bede jezdzil jesli znow nadejda chude lata.Dlatego smieje sie gdy patrze na wpisy marudzacych cip.Odejdziecie tak szybko jak przyszliscie,wiec jestescie nam obojetni...

~jac | 2008-10-10 10:40

Michał Janicki w ostatnich latach zamiast bramek zdobywał... żony. Kilka tygodni temu sąd w Krakowie wydał w jego sprawie wyrok skazujący. Bigamista Janicki, który nagle zniknął, ścigany jest dziś przez obie żony, które solidarnie chcą wystąpić o rozwód.

Były piłkarz VfB Wolfsburg dwukrotnie zawierał, jak najbardziej legalne, związki małżeńskie (od sierpnia 2005 do marca 2007). Zrobił to w Niemczech i w Polsce.

Śledztwo w sprawie bigamii Janickiego prowadziła prokuratura w Krakowie Krowodrzy. "Sąd potraktował Janickiego łagodnie, choć groziło mu do dwóch lat pozbawienia wolności. Został skazany na pół roku, 20 godzin pracy społecznej miesięcznie i 1400 zł grzywny. Kara ta została zawieszona na dwa lata" - powiedziała prokurator Agata Marzec w "Dzienniku" i dodała: "O bigamii powiadomił nas Urząd Stanu Cywilnego w Krakowie, gdzie piłkarz zawarł drugi związek.Taki sam urząd w Słomnikach, skąd pochodzi skazany, wcześniej musiał przygotować odpis jego aktu urodzenia. Już tam się zorientowali, że robią to po raz drugi, mimo że jego poprzednie małżeństwo wciąż jest ważne. Na co liczył?" - pyta pani prokurator.

~fanatyczny | 2008-10-10 10:58

tyk i Misiek z ich komentów powinniście brać przykład a nie bez przerwy marudzić i marudzić.

ja tak samo pod nimi dwoma podpisuje się to co napisali.

nawet wiedząc że nie wejde na stadion w czasie meczu a byłby organizowany wyjazd JADĘ !!!! dlaczego? bo liczy się wspaniała KIBICOWSKA PRZYGODA która mnie przerasta. KOCHAM Stalówke i im jestem starszy fanatyzm do ukochanej mej drużyny wrasta.
pierdoli mnie marudzenie innych BO nie mam zamiaru patrzeć na kogoś tylko zaczynam od siebie.

WIELKI SZACUN dla takich osób które pomimo nie organizowanych wyjazdów były w Świnoujściu, Gorzowie, w Tychach z Rakowem. i innych wcześniejszych meczach Stalówki.

Pozdrawiam i do niedzieli. FORZA STALÓWKA

~SKSSW | 2008-10-10 11:30

KAŻDY kto przyjdzie na zbiorke w niedziele o 4:00 pojedzie na wyjazd i wejdzie na obiekt.

Naprawde nie ma sie co obawiac ze nie wejdziecie.

~aaa | 2008-10-10 11:34

od niedawna zaczo lem jezdzic na wyjazdy ale przygoda z widzem mnie tylko z mobilizowała do dalszzych wyjazd ów i na giekse jada

~pffy | 2008-10-10 11:42

a Gdzie ludzie zwidzewa i z kielc byli na Jastrzebiu com ;> no pytam sie... Ale mimo malej liczby pokazalismy ze potrafimy sie baiwc :) pozdro

~ooooolleee | 2008-10-10 11:57

ja mam pytanko czy jest transmisja gdzies w tv z meczu GKS-u ze STALOWKA??

~Admin | 2008-10-10 13:52

Liste droga emailowa pusimy dopiero jutro o 12:00 takze mozecie dopisywac sie do jutra do poludnia. Jesli ktos nie zdazy zrobic tego do jutra niech przyjdzie na zbiorke, pojedzie na mecz i na 99% wejdzie na stadion (dopisze sie na liste przy wejsciu).

~do admin. | 2008-10-10 14:15

Cos mi się wydaje, że było na tyle dużo czasu, by się zapisać do 13,00. Znowu wyjdą jaja. My inna lista, z klubu inna lista i będzie zamieszanie.

~Admin | 2008-10-10 14:25

Znowu? Widzew to nie 'znowu' tylko wyjatek z wpuszczaniem gosci. Masz nowego newsa i pisze wszystko czarno na bialym i nie sa to fantazje tylko informacje potwierdzone z Katowic. I wiem ze ludzie beda sie zapisywac w dalszym ciagu bo albo zapomnieli albo nie zdazyli itd itp...

~Pawel | 2008-10-10 15:40

#################### ##########

Klub liste sobie sciaga ze strony zaraz po tym jak zostana zapisy zakonczone (czyli w sobote po godz: 12:00 ). Lista jest ulozona alfabetycznie i usunwane sa glupie wpisy !
Teraz nie ma mozliwosci ze beda inne wersje list !

Mysle ze wreszcie skoncza sie juz pytania i glupie wpisy - bo juz naprawde nie mamy sil kasowac tych glupot !

~MŁODYNIE | 2008-10-10 16:58

ZBIORKA OSIEDLA MŁODYNIE NA KATOWICE O 3:30 POD SZKOŁĄ SLO .. LECIMY NIE SPIMY PANOWE .. WSZYSCY W BARWACH..... Pokazmy ilu nas bedzie!!!!!

~Do Pawła | 2008-10-10 19:09

To zrobic ze komentarze moga pisac osoby tylko zalogowane i mysle ze zmniejszy to ilosc glupich wpisow znaczaco. Hej Stal!

~ja | 2008-10-10 19:24

mam pytanie jedzie ktoś do łańcuta na kosza
w niedziele

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 446 razy
Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 449 razy
Rozwój Katowice - STAL (2:2)
2017-03-25
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 1 218 razy
Korona Kielce - STAL (2:3)
2008-08-09
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 92 359 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.03546