Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

Komentarze (14)

~df324f | 2008-10-16 21:50

MUSIMY SIE POKAZAC ZE NIE WAZNE SA WYNIKI LECZ WAŻNA JEST WIARA, WIARA W NASZ ZESPOŁ !

fORZA STAL

~.... | 2008-10-16 23:41

Bla bla bla. Gadania o wspomaganiu można włożyć między bajki. To jest dobre, gdy piłkarze CHCĄ !! grać. Nasi niestety na wyjazdach myślą o darmowych obiadkach a u siebie o planecie i piwku. Powinni mieć ultimatum, że nie życzymy sobie ich obecności w żadnych klubach\pubach\bar ach do czasu aż zaczną GRAĆ!!. Pozdrowienia dla wszystkich emigrantów.

~kolo | 2008-10-17 00:17

ejj a cotopilkarz jestjakims robotem ze tylko musiisc na trening ina mecza juz prywatnego zycia nie ma .. conie moze na dyskoteke wyjsc sobie wszyscychodza nawet z ekstraklasy..pozdro dla kumatych..;)))
STALOWKA!!!!!

~.... | 2008-10-17 00:29

odezwał się jakiś inteligent wyżej... Piłkarze biorą za grę pieniądze, jeśli nie chce im się pracować, to nie będzie też nagrody

~ff | 2008-10-17 07:42

jakby tak bylo to ty jak nie odrobisz lekcji nie mozesz wlaczyc komputera i pisac takich glupot w internecie. niestety chyba jedyna stycznosc z pilka miales w szkole na wfie a przyczyna slabej dyspozycji Stali lezy znacznie glebiej zacyznajac od spraw ktore z pilka nie maja wspolnego prawie nic, az do tego co widzimy na boisku. Pozdro dla trzezwo myslacych kibicow Stalowki.

~xxx | 2008-10-17 08:48

Może to irytujące ale kolo ma racje...
NP:
Pracownik huty bierze pieniądze za robote i to znaczy że nie może iść na dyskoteke??

~lukasz | 2008-10-17 10:00

pilkaze nawet powinni chodzic na jakies imprezki, napic sie cos ale w normalnych granicach. piwko albo dwa. a nie uchlac sie. i jeszcze powinno to byc po meczu a nie np w piatek lub czwartek przed meczem

~Stachu | 2008-10-17 10:19

Myślę, że problem, nie leży w tym, że piłkarze chodzą na dyskoteki, czy nie. Problem leży w ich mentalności, psychice, którą niestety, łatwo jest bardzo u nich złamać. To według mnie jest ten problem.

~miś | 2008-10-17 10:30

Widzęże Łach przyjmuję taktykę Mikulskiego - miłe słówka dla kibiców . Trenera bronią wyniki a nie wazelina!!!!!

~.... | 2008-10-17 11:46

Brońcie ich dalej, a oni mają was w chu%u daleko. W Stalowej jeszcze jakoś, a na wyjazdach ONI nie biegają !! Nie CHCE im się. Truchtają po boisku. Bo raz zagrali mecz w środę ?

~... | 2008-10-17 15:11

przyznajcie mi racje albo i nie.. ale jak bylismy w Katowicach to dostalismy jakies podziekowania od naszych pilkarzy.. nic a nic a przeciez byla spora grupa .. to samo na Widzewie, zamiast powiedziec ze nie wejda na boisko dopuki kibice nie zosana wpuszczeni na stadion to oni jak gdyby nic zagrali druga polowe .

~ŻABA SOPEL | 2008-10-17 15:23

ale placzecie ze nie podziekowali a co z piwem i z kielbaskami mieli podejsc pod sektor normalnie az mi sie BRODA marszczy jak to czytam

~kuba | 2008-10-17 15:30

kim wy qrwa jestescie ze nie zyczycie sobie ich obezcnosci w pubach ? wam sie naprawde we lbach poprzewracalo

~do... | 2008-10-17 17:39

musiales chyba qrwa plecami byc odwrocony do boiska barania jak nie widziales podziekowan

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 18 932 razy
Wisła Płock - STAL (2:0)
2013-05-08
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 20 564 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 8 599 razy
Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 154 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.03834