Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

Komentarze (14)

~df324f | 2008-10-16 21:50

MUSIMY SIE POKAZAC ZE NIE WAZNE SA WYNIKI LECZ WAŻNA JEST WIARA, WIARA W NASZ ZESPOŁ !

fORZA STAL

~.... | 2008-10-16 23:41

Bla bla bla. Gadania o wspomaganiu można włożyć między bajki. To jest dobre, gdy piłkarze CHCĄ !! grać. Nasi niestety na wyjazdach myślą o darmowych obiadkach a u siebie o planecie i piwku. Powinni mieć ultimatum, że nie życzymy sobie ich obecności w żadnych klubach\pubach\bar ach do czasu aż zaczną GRAĆ!!. Pozdrowienia dla wszystkich emigrantów.

~kolo | 2008-10-17 00:17

ejj a cotopilkarz jestjakims robotem ze tylko musiisc na trening ina mecza juz prywatnego zycia nie ma .. conie moze na dyskoteke wyjsc sobie wszyscychodza nawet z ekstraklasy..pozdro dla kumatych..;)))
STALOWKA!!!!!

~.... | 2008-10-17 00:29

odezwał się jakiś inteligent wyżej... Piłkarze biorą za grę pieniądze, jeśli nie chce im się pracować, to nie będzie też nagrody

~ff | 2008-10-17 07:42

jakby tak bylo to ty jak nie odrobisz lekcji nie mozesz wlaczyc komputera i pisac takich glupot w internecie. niestety chyba jedyna stycznosc z pilka miales w szkole na wfie a przyczyna slabej dyspozycji Stali lezy znacznie glebiej zacyznajac od spraw ktore z pilka nie maja wspolnego prawie nic, az do tego co widzimy na boisku. Pozdro dla trzezwo myslacych kibicow Stalowki.

~xxx | 2008-10-17 08:48

Może to irytujące ale kolo ma racje...
NP:
Pracownik huty bierze pieniądze za robote i to znaczy że nie może iść na dyskoteke??

~lukasz | 2008-10-17 10:00

pilkaze nawet powinni chodzic na jakies imprezki, napic sie cos ale w normalnych granicach. piwko albo dwa. a nie uchlac sie. i jeszcze powinno to byc po meczu a nie np w piatek lub czwartek przed meczem

~Stachu | 2008-10-17 10:19

Myślę, że problem, nie leży w tym, że piłkarze chodzą na dyskoteki, czy nie. Problem leży w ich mentalności, psychice, którą niestety, łatwo jest bardzo u nich złamać. To według mnie jest ten problem.

~miś | 2008-10-17 10:30

Widzęże Łach przyjmuję taktykę Mikulskiego - miłe słówka dla kibiców . Trenera bronią wyniki a nie wazelina!!!!!

~.... | 2008-10-17 11:46

Brońcie ich dalej, a oni mają was w chu%u daleko. W Stalowej jeszcze jakoś, a na wyjazdach ONI nie biegają !! Nie CHCE im się. Truchtają po boisku. Bo raz zagrali mecz w środę ?

~... | 2008-10-17 15:11

przyznajcie mi racje albo i nie.. ale jak bylismy w Katowicach to dostalismy jakies podziekowania od naszych pilkarzy.. nic a nic a przeciez byla spora grupa .. to samo na Widzewie, zamiast powiedziec ze nie wejda na boisko dopuki kibice nie zosana wpuszczeni na stadion to oni jak gdyby nic zagrali druga polowe .

~ŻABA SOPEL | 2008-10-17 15:23

ale placzecie ze nie podziekowali a co z piwem i z kielbaskami mieli podejsc pod sektor normalnie az mi sie BRODA marszczy jak to czytam

~kuba | 2008-10-17 15:30

kim wy qrwa jestescie ze nie zyczycie sobie ich obezcnosci w pubach ? wam sie naprawde we lbach poprzewracalo

~do... | 2008-10-17 17:39

musiales chyba qrwa plecami byc odwrocony do boiska barania jak nie widziales podziekowan

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg
2019-04-24, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola

Olimpia Grudziądz             Stal Stalowa Wola

2 : 0

Tiago Alves 11,
Germán Ruiz 50 (k)     
Sędzia: Maciej Pelka (Piła)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 29 16-6-7 54
2 Olimpia Grudziądz 29 15-5-9 50
3 Widzew Łódź 29 12-14-3 50
4 GKS Bełchatów 29 13-11-5 50
5 Elana Toruń 29 12-11-6 47
6 Górnik Łęczna 29 11-10-8 43
7 Pogoń Siedlce 29 11-8-10 41
8 Stal Stalowa Wola 29 12-5-12 41
9 Resovia Rzeszów 29 11-7-11 40
10 Znicz Pruszków 29 11-7-11 40
11 Skra Częstochowa 29 11-6-12 39
12 Olimpia Elbląg 29 8-9-12 33
13 Siarka Tarnobrzeg 29 9-6-14 33
14 Ruch Chorzów 29 7-10-12 31
15 Błękitni Stargard Szcz. 29 8-6-15 30
16 Gryf Wejherowo 29 8-6-15 30
17 ROW 1964 Rybnik 29 5-14-10 29
18 Rozwój Katowice 29 6-9-14 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (836)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (327)
» Filip kacper k. (304) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 909 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2010-11-13
Ilość zdjęć: 43
Wyświetleń: 156 440 razy
STAL - Widzew Łódź (0:1)
2009-08-08
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 218 734 razy
STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 68 901 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.03497