Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Znicz 0 : 1 (0:1)

STAL  - Znicz  0 : 1 (0:1)

Stal Stalowa Wola w meczu 16. kolejki I ligi przegrała na własnym stadionie ze Zniczem Pruszków 0:1 (0:1). Bramkę na wagę trzech punktów dla zespołu z Mazowsza zdobył Tomasz Feliksiak.

 

Spotkanie Stali Stalowa Wola ze Zniczem Pruszków rozpoczęło się od szybkiego ataku Stali. Kibice, którym wydawało się, że mecz będzie porywającym widowiskiem srogo się zawiedli. Mecz był bardzo nudny, brakowało akcji podbramkowych, a poziom gry piłkarzy przypominał poziom rozgrywkowy klasy A. W 4. minucie na uderzenie z dystansu zdecydował się Daniel Kokosiński, lecz jego strzał był niecelny. Kilka minut później uderzał jeszcze Mikołaj Rybaczuk i Gerdas Aleksa, lecz i ich uderzenia mijały cel. W 17. minucie w końcu zaatakował Stal, lecz strzał z rzutu wolnego Bartłomieja Piszczka był zbyt lekki by zaskoczyć bramkarza gości. Pięć minut później strzał Tadeusza Krawca zablokowali defensorzy Znicza. To samo uczynili w 25. minucie.

Trzy minuty potem stadion zamarł. Świetną kontrę wyprowadzili gości. Lewą stroną przedarł się Adrian Paluchowski, który świetnie zagrał do Tomasza Feliksiaka, który uprzedzając obrońcę Stali wpakował piłkę do siatki. - Bramka dla gości padła po błędzie w naszej obronie. Nie może tak być, że obrońca daje się wyprzedzać - mówił po meczu szkoleniowiec Stali, Władysław Łach. W 32. minucie mogła paść bramka wyrównująca, ale strzał Krzysztofa Treli trafił w poprzeczkę. Chwilę potem zakotłowało się w polu karnym Znicza. W polu karnym padł Abel Salami, przewrócony przez Bartosza Osolińskiego, ale skończyło się tylko na żółtej kartce. W ostatnich minutach pierwszej połowy najpierw strzał głową Salamiego obronił Adrian Bieniek, a strzał Jaromira Wieprzęcia minął bramkę gości.

Druga odsłona spotkania również nie była interesująca. Z boiska wiało nudą. Strzałów na bramkę było jak na lekarstwo. W 47. minucie zablokowany został Adrian Bartkowiak, w 71. minucie Paluchowski trafił w boczną siatkę, a w 73. Salami uderzył niecelnie. Pięć minut potem źle przymierza Trela, ale poprawia Salami, lecz znów nad poprzeczką. Znicz miał swoją szansę w 82. minucie, ale strzał z rzutu wolnego Emmanuela Ekwueme obronił bramkarz Stalówki. Jeszcze w 87. minucie strzelali Stalowcy, ale uderzenia te blokowali gracze z Pruszkowa. Ostatecznie po mizernym meczu Znicz wywiózł trzy oczka ze Stalowej Woli. Widowisko popsuł arbiter z Łodzi, który wyjątkowo nie radził sobie na boisku i zbyt często łapał się na aktorskie sztuczki piłkarzy Znicza.

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 0:1 (0:1)
0:1 - Feliksiak 28'

Składy:

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Wieprzęć, Piszczek, Bartkowiak (84' Adamczyk), Lebioda, Sałek, Uwakwe (63' Gilar), Szlęzak (46' Walat), Krawiec, Trela, Salami.

Znicz Pruszków: Bieniek - Aleksa, Kowalski, Kokosiński, Januszewski, Florian (75' Kaczmarek), Osoliński, Ekwueme, Rybaczuk, Paluchowski (90' Bzdęga), Feliksiak.

Żółte kartki: Krawiec, Uwakwe, Wieprzęć, Piszczek (Stal) oraz Paluchowski, Osoliński (Znicz).

Sędzia: Marcin Słupiński (Łódź).

Widzów: 1200 (gości: 18).
 
źródło : sportowefakty.pl

Komentarze (90)

~OMG`` | 2008-10-18 17:14

ale macie problem :| PROTEST KIBICOW CO DO POSTAWY PIŁKARZY MOWIE!!! jakis transparent, gwizdy na meczu... zobaczycie ze to cos da, piłkarze będą chcieli pokaza ze sie staraja i będą walczyc naprawde!!!

~dno | 2008-10-18 17:18

narazie to jest zenada co oni wogole pokazuja ;/ zero zangarzowania
DNO!!

~stalowiec | 2008-10-18 17:20

Ile razy jescze przyjdzie nam spiewac Nic sie nie Stalo Stalowka? A UWakwe chyba pomylil dyscypliny, to nie mordobicie tylko pilka nozna!! Kryzys trwa i to jest mega kryzys!! Nie zdziwie sie jak na koniec rundy jesiennej bedziemy w strefie spadkowej.

~kaska044 | 2008-10-18 17:20

Kuzwa! I znowu porażka:/ Ale miejmy nadzieje ze jeszcze pokaza na co ich stac!

~nozzy | 2008-10-18 17:24

stac ich na okregowke !
ludzie przestana chodzic na mecze
placa 10 zl a ogladaja mecz na poziomie 5 ligi
;(((

~... | 2008-10-18 17:27

mam pytanie jak zagral piotrek Gilar bo widzialem ze wszedl na chwile..? dzieki..

~... | 2008-10-18 17:27

Juniorzy by lepiej zagrali... 3-4 zawodników zasługuje dzisiaj na pochwały. Reszta kompletne DNO! Słyszałem, że jacyś juniorzy trenowali ostatnio z pierwszą drużyną... Wpuścić ich i oni dadzą z siebie wszystko, a nie jak np. Krawiec ma to w dupie... Stalo grac kur** mać!

~idzi | 2008-10-18 17:34

Zenada i jeszcze raz zenada. Przejchałem pół Polski, aby zobaczyc ten mecz a tu znów w łeb-tragedia. Juz sa w strefie spadkowej a przed nimi mecz w Płocku.

~Stachu | 2008-10-18 17:34

Ten mecz niestety po raz kolejny uświadomił mnie, jak bardzo cienka jest nasza Stal. To przykre, ale z drugiej strony to cieszę się, nawet, że ta runda dobiega końca, bo szkoda mi moich nerwów. Odnośnie meczu, to była słabizna ze wszystkich stron. Zarówno ze strony naszej jak i Znicz, a szczególnie sędziów. Kto był, ten wie. To już nie jest zwykły kryzys. To jest zapaść! Nie spodziewam się, żadnych cudów z naszej strony w Płocku i Opolu, ale kto wiem może coś z tego będzie…

~UOP | 2008-10-18 17:35

sedziowie tragedia to prawda, ale gra naszych wcale nie lepsze

~ooo | 2008-10-18 17:46

Kilka słów co do meczu. Bardzo dobrze powiedział Krawiec do komentujących z krzesełek. Tadek nic sie nie przejmuj nimi. Dwa - piłkarze bądź co bądź zagrali słabo, ale żeby im fucki na koniec pokazywać jak idą podziękować ? No tak się nie robi. Teraz Stal jest słabiutka, ale myślę, że jeszcze 1 pkt zdobędą i zobaczymy co przyniesie zima. Pozdro

~lol | 2008-10-18 17:54

ma ktos filmik bramki z meczu stal-znicz ??

~heniek | 2008-10-18 17:59

Gilar grał najepiej :D xd

~Autor | 2008-10-18 18:06

Chociaz zespol walczyl na tyle na ile w chwili obecnej ich stac to na dobrym poziomie zagrali tylko Lebioda, Salami, Trela. Trela robil co mogl, Salami niestety musial sie wracac do drugiej lini lub schodzic do skrzydla zeby rozegrac tam akcje z ktorej ktos mogl dosrodkowac - tylko jak on schodzil to zaden inny zawodnik Stali nie wpadl na to zeby zastapic go w polu karnym. Szkoda. Brakuje nam partnera do gry w ataku ktory z Salamim stworzylby naprawde grozny duet, a Treli brakuje kolegi do gry w pomocy nie ma z kim rozegrac pilki fajnie ze krystek sie wlanczal do gry w ataku naprawde jest w bardzo dobrej formie ... trudno nie ma co pieprzyc na razie lepiej nie bedzie i jezeli ktos idzie na mecz to musi sie z tym liczyc ze Stal to nie Real...nawet Saragosa;) Pozdro i zapraszam na 19:00 w srode do dvd

~pi | 2008-10-18 18:09

Tadek jest profesjonalnym piłkarzem, który zarabia nie małe pieniadze zreszat tak jak i pozostali kopacze. Jesli nie bedzie sie od nich wymagac to po co w ogóle graja? Na ich miejsce czekają inni...

~cdn | 2008-10-18 18:13

ŻENADA,ŻENADA I PONIŻENIE!!!!!!JAK CI LUDZIE MOGA BRAC ZA SWOJA PRACE PIENIADZE????

~zks | 2008-10-18 18:16

A ja zostawie to bez komentarza...

~psss | 2008-10-18 18:18

a Krawiec niech sie wezmie za granie. To jest jego zawód wiec niech go wykonuje jak najlepiej. Gdyby każdy z was tak pracował jak oni na drugi dzien zostalibyście wyrzuceni z pracy.A te niby piłkarzyki jeszcze maja odwage odpowiadać. Piłkarzyki - jestście żałośni . I nie piszcie ze ze Stalą jest sie na dobre czy złe. Nie odwaracam sie od Stalówki tylko wkur...a mnie gdy widze jak takie drewniaki reprezentuja moją kochaną drużyne.

~STALO | 2008-10-18 18:24

CO ZA PAJAC Z KRZESEŁEK RZUCIŁ BUTELKĄ W KRYSTKA LEBIODE ? ;/

~Kickboxer | 2008-10-18 18:28

Powiem wam jedno, mala kadra rowna sie mala konkurencja. To powoduje ze niektorzy pilkarze nie musza walczyc o miejsca w skladzie. Druga rzecz, z powodu malej kadry zespol jest narazany na ewentualne kontuzje i kartki i nie ma zmienikow dla zmeczonych pilkarzy. Trzecia sprawa, rozumien frustracje kibicow po tylu porazkach ale k***a zeby ublizac pilkarzam?!? Czyzby to byl was jedyny sposob na wyladowanie sie? Na kickbox ludzie a nie traktowac czlowieka jak krowe na polu

Pozdro dla calej stalowki, bialoczerwonego rzeszowa i medalikow i oczywiscie dla kumatych ludzi z miasta:)

~suawek | 2008-10-18 18:31

Tak słabego sędziego to jeszcze nie było (o liniowym przy krytej nie wspomnę - chyba wzięli chłopa żeby był komplet, bo umiejętności sędziowskie to ma marne - zresztą jak cała trójka). Najlepiej się zaprezentowali:
Lebioda, Szlęzak i Bartkowiak (ew. Piszczek). Wieprzęć powinien sobie do końca rundy razem z Tadkiem odpocząć.

~zetkaesiak | 2008-10-18 18:31

powiem tak!!
M A S A K R A !!

~suawek | 2008-10-18 18:34

I byłbym zapomniał. Jesteśmy już w elitarnym gronie kandydatów do gry w II lidze.

~idzi | 2008-10-18 18:45

Wzmocnienia są niezbedna na 2 rudne, bo w przeciwnym wypadku spadek murowany. Trener jest dobry,potrzeba wzmocnien. I tak jak napisał ktos wczesniej nie ma piłkarzy, nie ma rywalizacji...

~wierny kibic | 2008-10-18 18:51

Niestety chłopali musimy się z tym pogodzić ,że mamy przesłabądrużynę i niestety w tym swzonie lecimy,a to wszystko przez tych skur...ów z zarządu Naszego kochanego klubu.To ich wina ,anie trenera czy piłkarzy.To Oni żałowali grosza ,żeby sprowadzić grajków na miarę 1 ligi,a dali parę groszy na kalekę adamczyka i walata,którzy grają po prostu PIACH!Teraz się ch..e leśne dziadki cieszą,bo nie będą musieli wydawać pieniędzy na premię,bo i za cco skoro zwycięstw nie ma.Za to mają na wszystkie swoje luksusy,za niestety też Nasze pieniądze,które nawet płacimu za bilety.Jeżeli mamy zacząć czystkę i rewolucją w klubie,to najpierw trzeba zacząć od tych nieudaczników sukinsynów,którym nawet dupy nie chce sięruszyć ,żeby do klubu sprowadzić jekiś sponsorów.Cały jeb..y zarząd do wymiany,bo to oni są winni tej sytuacji,w której jesteśmy.Łach ich prosił,żeby poszerzyć kadrę o paru zawodników,ale te ch..e nic sobie z tego nie robią,bo im to jest obojętne gdzie będzie grała Stal.aq także los Nas wiernych kibiców.Mieliście pryklad jak pomogli Nam w Łodzi.Zobaczyci ,że Łach pieprznie to wszystko i da sobie spokój współpracować z takimi bydlakami,jacy są w klubie.Podejrzewam ,że po tym meczu lub po Plocku odejdzie z tego klubu i ja Go rozumiem.Ale myślicie,że oni się tym przejmą,ściągną sobie Chyłę z Zarzecza i będą dalej szczerzyć zęby.Ludzie róbmy coś,ratujmy Naszą Stalówkę.Jutro może być już za póżno!Czy ludzie z SKSSW mogliby mieć coś do powiedzenia w klubie w tej sprawie.Czy jest jakaś szansa ,żeby tych nieudaczników przyprzeć do muru,żeby wzięli się wreszcie do roboty,bo kibice już na to wszystko nie mogą przepatrzeć.Żal ,że Nasz kochany klub umiera,a My to widzimy i nic nie możemy zrobić.

~Matrix | 2008-10-18 18:53

Szykuje się większy wyjazd do Płocka?

~Poręby | 2008-10-18 18:58

h*j z wynikami jedziemy do Płocka!!

~zks | 2008-10-18 19:05

Jak dzisiaj wygram 9 baniek w totolotka,to wykupuję ten klub i wypie...olę tych starych dziadów na zbity pysk.Będą sprzątali plac targowy za 600 zł.Jak było dobrze,to ch..e wywalili Jareckiego,a od rządów Kaczmarskiego wszystko się wali na łeb na szyję.Widocznie tak miało być,starym dziadom nie zależy na klubie i Nas kibicach,ważne,żeby im kasa się zgadzała.Trzeba tę bandę czym prędzej przegonić z tego klubu i wywieżć na zimę na Syberię,tam jest ich miejsce!

~Matrix | 2008-10-18 19:09

A wiadomo już ile będzie kosztował wyjazd do płocka?
Wywieszać plakaty i wszyscy na mecz!!
Jedziemy do płocka

~Karol | 2008-10-18 19:14

Ile jeszcze meczy zostało do końca rundyy ?

~.......... | 2008-10-18 19:20

Mógłby być super wyjazd,a gówno z tego wyjdzie.Sporo ludzi po ostatnich dokonaniach naszych pseudograjków ma dupie jeżdzić za nimi skoro ich nawet nie stać na to by po meczu podejść do sektora i wspołnie sobie podziękować za mecz.Niestety widzę ,że jesteśmy im tak potrzebni,jak piąte koło u wozu.Dopóki nie wezmą się w garść i nie zaczną walczyć tak jak od nich oczekujemy,to ludzie też nie będą się dla nich poświęcać.Nikt nie wymaga od nich cudów i super wyników.Wystarczyła by tylko walka do upadłego i punkty same by przyszły.A tak tylko upokarzają Nasz kochany klub!

~krzychu | 2008-10-18 19:28

teraz macie wyjasnienie dlaczego pilarze nie podchodza do sektora dziekowac za doping- bo im k u r w a fuckery pokazujecie f r a j e r z y ! ! !

~1921 | 2008-10-18 19:37

Ch..z wynikami!!STALOWKA JESTESMY Z WAMI!!!!!!!!!BSNT!!! !!!!

~1938. | 2008-10-18 19:55

Ciewaky jestem gdzie sa te wszystkie osoby ktore byly w Łodzi , Katowicach lub u siebie jak sa warzniejsze mecze ?



TO LOT NA CAŁE ŻYCIE NIE SPORT SEZONOWY !!!!!

~ldk | 2008-10-18 20:14

szkoda ze tak malo osob podchodzi do tego powaznie to widac nawet tutaj..

~alf | 2008-10-18 20:16

najsłabszy zespół w lidze, bo z koroną i lubinem to przypadek... zresztą ogon tabeli wygrał ze stalą i ja tam sciągnął

~19seed38 | 2008-10-18 20:32

zgadzam sie z niektorymi ze za takie widowisko pownoo sie placic najwyzej 5 zl a nie tak jak 12 zl na kryta dajcie spokoj;/ a co do samego meczu to Gilar mogl wejsc wczesniej zaprezntowal sie z bardzo dobrej strony

a teraz pozdro dla dzieci nk co zamiast ruszyc tylek i przejsc sie na mecz i dopomoc STAL

a teraz pozdro dla prawdziwych!

~roztoczanin | 2008-10-18 20:37

My tez bylismy na tym meczu!!
Stalowka gol!!!
pozdro od mks roztocze narol

~tommy | 2008-10-18 21:18

a na jakiej pozycjigral gilar..? i mial jakies akcje albo probowal cos zrobic.. dieki pozdro z NY

~do 1938 | 2008-10-18 21:20

mecz w Katowicach i Lodzi byl akurat w niedziele.
Co niektorzy tylko wtedy maja wolne od pracy.

~fff | 2008-10-18 21:21

grał na prawej pomocy za Szlęzaka pare razy przbił się przez obrońców i troche "ciągnoł" ta gre

~.. | 2008-10-18 21:35

dzieki fff..

~stary zgred | 2008-10-18 21:48

I co dalej nic sie nie stało tylko wierni uwazaja ze jest ok . Ja tez jestem wierny znam smak porazek ale wiem jak wyglada gra ambicja a tej nie widze juz od 4 meczy minimum ambicji nie ma.
Wiecie jak spiewiał widzew w tamtym sezonie jak ich gwiazdy graly to co Nasi "PO CO WY GRACIE JAK WY AMBICJI NIE MACIE" i to nalezy zaspiewac naszym tez . Nie zawsze sie wygrywa ale ambicja jest potrzebna a tu jej nie wiedze
pozdrawiam bez odbioru

~sss | 2008-10-18 21:55

na pochyłe drzewo i Salomon nie naleje...

~malolat | 2008-10-18 22:02

Po co wy śpiewacie "Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie w moim sercu jest stal i na dobre i na złe!" ?? teraz nadeszły te złe chwile i właśnie okaże się kto jest prawdziwym kibicem a kto tylko sezonowcem...
To się nie wszystkich tyczy oczywiście bo jest jeszcze paru prawdziwych kibiców...
Pozdro dla prawdziwych.

~felek | 2008-10-18 22:08

Kilka refleksji: Wcale się nie zdziwię jak w grudniu Łach wróci do Krakowa, bo chyba nie zechce dalej się bić z wiatrakami... On nawet nie ma pola manewru, jak zawodnicy łapią kontuzje. Ławka jest tak krótka, co przy braku drugiej drużyny powoduje, że ciężko o zestawienie solidnej jedenastki do gry. Swoją drogą dziwię się Łachowi, że potwierdził przydatność do zespołu, a tym samym kupił takie gwiazdy jak Adamczyk, czy Walat. Przecież Ci ludzie, a zwłaszcza ten pierwszy, nie mają bladego pojęcia jak się odnaleźć na boisku. Ostatnim tak drentwym zakupem był Pietrasiewicz. Inna sprawa, że Ci co powinni trzymać grę, czyli Trela, Krawiec, czy Wieprzęć po prostu się kompromitują każdym zagraniem. O ile Tadek jeszcze czasem coś pokaże, to pozostali sami powinni się spakować i szukać posady w III lidze, bo tam ich miejsce. Uwakwe jest cieniem zawodnika z tamtej rundy, a jedynym który zasługuje na szacunek to K. Lebioda. Nie oceniam Ławckiego, czy Jeżewskiego, bo częściej chorują jak grają.
Podobno w klubie nie dzieje się dobrze i piłkarze raczej nie mogą liczyć na pomoc Zarządu, który istnieje dla podtrzymywania sekcji koszykówki i podobno wszystko się rozwali za kilka miesięcy. Wcale się nie zdziwię, bo sympomy są już widoczne. Może wydarzy się jakiś cud? ( sponsor?)
I słowo o kibicach. Nie mam żalu jako stary szalikowiec, że jest na młynie grupka chłopaków, ale dziwię się tym co to klepią w klawiaturę przed meczami z Motorem, czy innym wrogiem i przychodząc powodują, że na młynie jest ok. 800 głów. Dziwię siętym, co potrafią jechać tłumnie na wyjazd, by u siebie olewać doping. Dla mnie taki ktoś to nie jest kibic, tylko pozer, który kompletnie nie ma pojęcia kto gra, jak ma na imię i jakie miejsce zajmujemy. Pozdrowienia dla tych, dla których szal jest świętością, a nie jedynie symbolem identyfikującym go z - nazwijmy to- subkulturą.
Ja czasy kibicowania mam za sobą. Mam dwójkę dzieci i obowiązki, ale pasiak, który kupiłem w 1990 roku ( chyba) wisi w pokoju i dzisiaj pamiętam składy drużyny sprzed lat. Ci co pojawiają się na meczu, bo gra drużyna z kibicowskimi tradycjami za rok nie będą znać żadnego nzwiska z wyjątkiem Wietechy... Pozdro dla normalnych!

~aaaa | 2008-10-18 22:39

Polscy Sędziowie Kurrwy SPrzedawczykowie

~aaaa | 2008-10-18 22:40

wie ktos ile bedzie kosztowal wyjazd do Plocka

~kk | 2008-10-18 22:44

kiedy zdjecia beda...

~paja | 2008-10-18 22:56

Do Płocka jedziemy na rowerach,wyjazd już w piątek o godz.7 rano.Przynajmniej pokażemy w Płocku Nasz znak firmowy.A piłkarzykom myślę też wrzucimy coś na ambicję,tak dalej niestety być nie może,żeby paru gwiazdorów hańbiło w ten sposób nasz klub.Bo jak na razie to w Polsce dobre recenzje zbierają kibice Stalówki,a nie piłkarzyki,bo z tych to wszyscy się już wyśmiewają,dziwię się ,że im nie jest wstyd,kiedy taką padakę grają.Ale gdzie tam oni się przejmują,teraz wszyscy w Planecie siedzą i swiją ambicję i walkę pokazują na parkiecie i przy barze.

~nozzy | 2008-10-18 22:58

jacy kibice taka drozdzówka

~emigrant | 2008-10-18 23:02

ile nas w młynie ?

~Stal | 2008-10-18 23:13

Z przykroscia stwierdzam, ze bardzo prawdopodobne, ze w tym sezonie spadniemy, i coraz bardziej sie w tym umacniam, zreszta, co mozna zrobic z takim skladem i zarzadem? Gra naprawde naszej druzyny to jest klasa okregowa nawet tam czasami ladniej wyprowadzaja pilke, nie dziwie sie frekwencji, trzeba bylo wiecej kasy wpakowac w kosza, ktory tez przegrywa mecze jak leci, szkoda Stali... pozdrowienia... w oczekiwaniu na lepsze czasy, ktore tak predko nie nadejda... jebac ten zarzad... musimy cos z tym zrobic, my KIBICE. AVE STALÓWKA.

~kosa | 2008-10-18 23:42

koszykarze przegrali, piłkarze przegrali kolejną rundę a ja jestem ciekaw co na to Pan Kaczmarski - w końcu prezes ZKS (PARANOJA) - opierdzielić piłkarzy nie może bo sam w dupę dostaje, może sobie jakąś karę nałoży za przegrane spotkania ?? np. przez tydzień nie będzie jadł rano śniadania, za karę .
PARANOJA - TRENER SWOIM PREZESEM.
TO TYLKO W STALOWEJ WOLI hehehe
Leśne dziadki dostaniecie kiedyś medal od samego kaczora za zasługi w imię swojej dupy.

~kosa | 2008-10-18 23:53

cytat "koszykarze przegrali, piłkarze przegrali kolejną rundę a ja jestem ciekaw co na to Pan Kaczmarski - w końcu prezes ZKS (PARANOJA) - opierdzielić piłkarzy nie może bo sam w dupę dostaje, może sobie jakąś karę nałoży za przegrane spotkania ?? np. przez tydzień nie będzie jadł rano śniadania, za karę ."

---o czym na pewno dowie się sam prezes ZKS-u i litościwie powie: leszku będzie dobrze, ale przestań się obwiniać za to wszystko w końcu jesteś szefem wszystkich szefów, jak koszykarze przegrywają to wina tego leszka nie twoja, a jak piłkarze to władka i jemu można z premii uwalić albo wywalić.

---- a co na to wszystko bronek hmm na pewno konsystencje pałera poprawia bo efektów nie widać.

~stal 1938 | 2008-10-19 00:22

Szanowni Panowie Żaku, Chmura i Lompe!!

Czy wy naprawde nie widzicie co się dzieje w tym klubie. Powiedzmy sobie szczerze to wasza wina!! Macie ciepłe posadki w zarządzie i macie cały ten klub dalego w dup.... Nic się nie robi w tym kierunku, żeby poprawić sytuacje finansową klubu. Nie potaficie zorganizować prawdziwego sponsora, a to dlatego, że wymagałoby to podzielenia się władzą w klubie, a w konsekwencji utrata stołka (obecni sponsorzy nie zasiadają we władzch klubu)
Tak na prawde od kilku dobrych lat trafił nam się trener, który ma pojęcie o swoim zawodzie i wie jak to wszytsko poukładać. Ale wy, szanowny zarządzie nie potafiliście stworzyć odpowiednich warunków do pracy. Trener musiał zdecydowac się na ściągnięcie do klubu graczy, którzy stanowią tylko uzpełnienie składu, czy to ze względu na małe doświdaczenie, czy brak umieętności. Niestey panowie z zarządu nie potafiliście także przygotować klubu do rozgrywek i zapewic odpowiednich warunków, chodźby pozwalajacych na wyjazd na mecz dzień przed, a nie w dniu meczu.
Dlatego prosze i błagam, błagam i prosze zróbcie coś raz dobrego dla tego klubu, miasta i kibiców podązających za tymi piłkarzami po całej Polsce. Przekształcie klub w sportową spólkę akcyjną, odejdzcie i pozwolcie wejść z kasą komuś kto będzie wiedział jak tym pokierować, a okazja jest doskonała w koncu już niedługo przerwa zimowa!!

Nie wiem w jaki inny sposób można trafic do mającymi odwage nazywać się członkami zarządu Stali. Widąc po dziłalaniach pana prezydenta, że trzeba chyba twardo i krótko, żeby zmusić tych leni do działania. Może wreście się obudza. Może Ci dwaj nowi członkowie zarządu coś poradzą, a może wrescie własnie wspomnianiy wyzej klub sympatyków Stalówki wsparty działaniami prezydenta i jego ludzi wpłynie na pozbycie sie tych ludzi z zarzędu.

Jeszcze apel do trenera Łacha, trenerze prosze zostań w tym klubie i zrób wszytsko, żeby nasza kochana Stalówka pozostała po tym sezonie w szeregach pierwszoligowców!

~Stal | 2008-10-19 00:25

To co sie dzieje u nas w miescie ze sportem to naprawde moze wydawac sie śmieszne, ale dla nas, kibiców, wręcz przykre. Skąd tutaj mogą być wyniki w kosza... kiedy sam trener jest... prezesem klubu, takie cyrki tylko u nas.
Troche statystyk na ostatnie 10 spotkań tej rundy:
Zwycięstw: 1
Porażek: 7
Remisów: 2
Bilans bramek: 8/13
Myślę, że tego nie trzeba kometnować. Tylko złapać się za głowę i przemyśleć, co sie u nas w sporcie wyprawia, bania mała. Zobaczymy, czy nasz 'ukochany' zarząd zrobi coś po tej rundzie, czy oleje to, jak do tej port to robił. Mam nadzieję, że kiedys doczekamy się porządnej piłki w naszym mieście, życzę to sobie jako kibicowi i Wam. Pozdrowienia.

~Stachu | 2008-10-19 00:56

Osobiście, nie robił bym sobie nadzieji, że coś się zmieni w naszym klubie w ciągu kilku miesięcy na lepsze(obym się myłił). Macie rację, że to jest chora sytuacja, że prezes klubu jest jednocześnie ternerem w jednej z sekcji. Niestety to nie wróży nic dobrego, a tylko pogłębia moim zdanie cały tenbalagan. A jak patrzę na naszych "VIP-ów" to mnie coś trafia, a dlatego, że nic nie robią, a na meczach pokazują się pod publikę, jacy to oni "wielcy fani" są. Ok. Jak jesteś takim "wielkim fanem" to zrób coś dobrego dla tego klubu! Popieram inicjatywę działania Stowarzyszenia Kibiców. Szkoda tylko, że na nasz klub nie można przeznaczyć tego 1% ze swoich podatków. Robił bym to bardzo chętnie. Jest też sprawa, która zirytowała mnie podczas meczu. Wiem, że można dziś było być wyjątkowo wkurzonym na sędziego, ale żeby odrazu rzucać butelkami na boisko? I jedną z nich dostał Krystek Lebioda. A jakby mu się coś stało? To co wtedy? Trzeba myśleć zanim coś się zrobi.

~emigrant | 2008-10-19 01:02

Ja p****e czy wy tego nie widzicie,ze oni graja wtedy jak jest kasa ,jak tylko Slezak powiedzal ze nie da na na pilke zaczeli przegrywac i tak jest do dzis.Wygralismy z drozynami z gornej polki bo byly jeszcze pienazki, a teraz niema .zostal tylko ch***y prezes i trener ktory niewiadomo czy na wiosne zostanie,takze cieszmy sie dotychczasowymi wynikami,bo na wiosne moze byc straszna lipa.A cha i zapomnijcie o tym nowym stadionie ,takie sa realia gospodarcze naszego miasta,zwykle mydlenie oczu,aby spokojnie doczekac konca kadencji.Ludzie z SKSSW umyjcie oczy,!!!

~figura4 | 2008-10-19 01:06

co tu komentowac jesli w mlynie siedzi tak zwany konfi to po co ja mam razem z nim jeden doping prowadzic nie dziwie sie ze druzynie grac sie nie chce a co wiecej ekipa zabiera go na grilla uuuu.... czy naprawde liczy sie kazda sztuka az tak ze pozwala sie na egzystowanie smiecia????? sory ktos powinien dbac nie tylko o ilosc ale tez o jakosc

~emigrant | 2008-10-19 01:42

Acha i jeszcze jedno,po to powstalo SKSSW zeby rozmawiac z kopaczami a nie BZC.Tylko ze SKSSW jest jak (Frankenstain,zarzad Stali),powastlo bo,???,narazie zeby straszyc dzieci.Taka jest prawda i sie nie obrazajcie bo taka jest prawda.

~:). | 2008-10-19 02:24

#################### ########

no i powiedzcie mi teraz : CO WAM DA TAKIE PISANIE?

odpowiedź jest prosta : NIC!

w Stali od dłuższego czasu nie ma pieniędzy, nie ma zawodników na 1 ligę dlatego grają Ci co prezentują niższy poziom. Więc nie dziwcie się skoro trener ma do dyspozycji kilku graczy na poziomie a resztę ma z 'łapanki'. I kim ma grać? Ja mam tylko nadzieję.. że kiedyś nadejdą lepsze czasy i STALÓWKA POWRóCI DO EKSTRAKLASY!!

POzdrawiam!!

~skhds | 2008-10-19 07:34

przestancie sie czepiac pilkarzy tylko poruszcie temat o kibicach!!! gdyby byl dobry doping to gra by inaczej wygladala na 100%. to co wczoraj bylo na meczu to jakesw kpiny!! Gdzie sa ci wszyscy co byli chociazby w katowicach??? no ku... gdzie??? .
Srednia wieku na ,,mlynie\'\' to 14 lat hahahaha.
pozdro gst

~emigrant | 2008-10-19 08:42

powtórze pyatanie ile nas w młynie?

~ooo | 2008-10-19 08:51

Ok. 150 osób a w II połowie jakieś 90-100.

~Volzerex | 2008-10-19 09:08

Ehh no byłem w tym sezonie akurat juz na paru wyjazdach no i wczoraj na młynie i to co tam było to tragedia, gdzie wszyscy sezonowcy z tych wyjazdów, sa wyniki są pikniki . Jednego się obawiam, że niestety moda na STALóWKE U NIE KTORYCH SIę SKONCZYłA JUZ

STALóWKA TO NIE MODA, ZAPAMIęTAJCIE

~Volzerex | 2008-10-19 09:10

Nie piszę tutaj do wyjazdowiczów lub do tych osób którzy chodzą na te słabsze mecze i byli wczoraj tylko Ci z motoru, GieKSy, u siebie z wyjazdu do Łodzi, na gedżety Stalówki macie a na meczyk w sobote dupy nie możecie nawet ruszyć?

~Okulickiego | 2008-10-19 09:10

Tutaj Wszyscy macie racje !!!! Fajnie jest pisać wszelkie żale i odważnie krytykować wszystko i wszystkich... Tylko tak na prawdę to BRAK ODWAGI !!! aby zebrać się , iść do klubu , i zorganizować spotkanie z Zarządem ...może z piłkarzami też ! Wypisywanie spraw oczywistych nie ma już kompletnie sensu bo tylko się utwierdzacie w tym co myślicie , ciekawe po co skoro to idzie na marne bez braku konkretnego działania !!!!

~Kibic | 2008-10-19 09:24

Tragedia to byla tez wczoraj na krytej ! Nie da sie sluchac tych wszystkich wiesniakow co sie wydzieraja!jak na najgorszej wiosce ! Wstyd przynosicie i tyle!! szkoda mi was

~Volzerex | 2008-10-19 09:35

ku*wa sory za te bluzgi ale szlag mnie trafia jak sie słyszy że z krzesełek poleciała butelka w Lebiode i w Uwakwe chyba a potem fuckery...

wieśniaki je*ane... :[

~kss | 2008-10-19 10:09

haha sezonowcy

~aaa | 2008-10-19 10:36

butelka była w strone sedziego

~Pzdr | 2008-10-19 11:15

Co do młynu... Młyn by był dobry nawet z takiej garstki chłopaków jakby ktos ,,starszy''... Kibic który jest wizytowka tego klubu ....czyli myśle ze panowie z prawej strony młynu podeszli do grobki młodych co proboja cos dopingowac stanał przy nich i tez zaczał spiewac. Dałby jakis przyklad .... tak jakbyło na kmicie na krytej jak stanał A. i Razem z O. poprowadził doping. Podobna byla liczba chłopakow ...podobny wiek ale elegancko było bo chłopaki dali przykład...nie mowie ze kazdy ma spiewac bo niektórzy maja inne zadania ale chodz jeden niech pomoze O. Tak jak było na kmicie. Pzdr i brawo dla O. że jakoś to wszystko ciągnie .

~PERFECT | 2008-10-19 11:49

Witam.
Mam do sprzedania :
*szalik pasiak stan nówka
*koszulka Stalówka =1938= rozmiar - L
*koszulka 1938-2008 - Stalówka rozmiar XL

Więcej info - gg:12751302

Pozdro

~tomek | 2008-10-19 11:49

Kilka słów komentarza. Przykre jest to co napiszę ale to niestety prawda. Na obecną chwilę nie nadajemy się na 1 ligę pod żadnym względem. W tym klubie nic nie jest normalne. Sprawę stadionu i zaplecza pominę, bo nie ma czego komentować. W sprawie zarządzania klubem wszystko wiadomo. Jako kibic wypowiem się tylko na temat kibiców. Nie może być tak że wymagamy profesjonalizmu od działaczy a nie wymagamy tego samego od siebie. Czepiamy się do piłkarzy że nic nie grają i myślą żeby ten mecz się już skończył a my co??? Połowa wczorajszego młynu przyszła na pogaduchy i opowieści jak to było wczoraj w planecie. Nasze przyśpiewki z małymi wyjątkami kończą się zwykle po 1 minucie. Powstaje Stowarzyszenie które ma jakieś chęci wprowadzenia zmian a ja wczoraj na młynie widziałem jaka była reakcja ze strony BZC. Jeżeli mamy być profesjonalnym klubem to i my działajmy profesjonalnie. Albo będziemy razem albo stoczymy się na dno.

~stw | 2008-10-19 11:58

Najlepszy w tym meczu byl Uwakwe i ten jego atak na jednego z kopaczy ze Znicza.Dobrze ze Lach poszedl po rozum i go zdjal bo gdyby gral dalej na bank zarobilby czerwien.Gwiazdorek jak nie wychodzi w nogach to trzeba piesciami.To samo kolejny gwiazdorek Krawiec,ma wielkie "ale" do krzeselek, wez sie za gre lepiej!! Lebioda Salami i Piszczek, im sie wczoraj chcialo grać a reszta odwaliła poprostu cienizne!! Koszykarze też idą widać tą droga,przegrywaja mecz za meczem a miało być tak pięknie.Działacze wezcie sie do roboty.I smieszą mnie wpisy typu ch*j z wynikami,to cbyba tylko matoły mogą tak pisać.

~stw | 2008-10-19 12:01

I jeszcze dodam ze juz jestesmy w strefie barazowej.Po meczu z Plockiem i Odra bedzie strefa spadkowa bo oczywiscie pojedziemy sie tam glownie bronic tak jak ze slabiutkimi Katowicami!! A ze nasi bronia sie nieudolnie to nie widze innej mozliwosci niz 0 punktow w tych meczach.Taka jest smutna prawda, chyba ze zaatakujemy ale z taktyka trenera Lacha na wyjazdach (byle jak najmniej przegrac) to raczje malo realne.

~UOP | 2008-10-19 12:16

W Płocku chyba nie zagra Uwakwe (za zółte kartki)nie wiedomo co z Karczem, Ławeckim i Maciorowskim. Jesli nie zagraja to znów na ławce bedzie tylko3-4 zawodników i wclae sie nie dziwie ze trener nie ma kim grac i przegrywaja mecz za meczem. To tylko wina zarzadu, który pierdzi w stołki i kase trzepie. Piłkarze kaleczą, koszykarze wcale nie lepsi. Jedna wielka mafia.

~ktos | 2008-10-19 12:23

h..j z takimi kibicami

~Damian22STW | 2008-10-19 12:56

Przed nami 3 ostatnie mecze Władka Łacha jako trenera Stalówki. A jako piłkarzy to Maciorowskiego, Lebiody, Uwakwe i Ławeckiego. Najbardziej szkoda Pana Łacha oraz Krystka i Lebiody. Dzieki Panowie za grę w naszej drużynie.

~Damian22STW | 2008-10-19 12:56

i Maciora

~stal1938 | 2008-10-19 13:01

Ktoś wspomniał, że zarząd nic nie zrobi dla poprawy sytuacji w klubie. Dlaczego pytam, czemu nie mozna zorganizować spotkania kibiców, bądź ich przestawicieli z władzami klubu?? Może warto spróbować, jest ktos to organizuje wyjazdy na mecze, może zbierze przestawicieli kibiców, skontaktuje sie ze Stowarzyszeniem Sympatyków lub samemu udadzą na pokojowe spotkanie z władzami klubu. Zobaczymy jak wtedy zareagują, w końcu kibice są częścią klubu, m.in. płacą za bilety i w ten sposób finansują. Może waryo zasugerowac pewne rozwiąznia, niech pokażą jak idzie tworzenie spółki akcyjnej, która była zapowiadana już kilka misięcy temu i z kim sa prowadzone rozmowy o ewentualne sponsorwanie. Jesli nie może warto poprosić o pomoc radnych miejskich (tylko prosze NIE pana Kotulskiego!!!!!) i w ten sposób dotrzeć do prezydenta, który mógłby pomóc w utworzeniu dwóch sekcji sportowych i zmianach w zarządzie, a tym samym umozliwić wejście do klubu i władz sponsorowi. Tylko musi to sie odbyć w pokojowy sposób.

~dsa | 2008-10-19 13:41

Damian info pewne..?

~Staloviak | 2008-10-19 13:52

Piłkarzyki Pajacyki Pierdolic Wyniki !!!!!!!!!!!!!!!!!

~Damian22STW | 2008-10-19 13:59

Info z bardzo dobrego zródła więc pewne. Szkoda

~pffff | 2008-10-19 15:33

jacy no tacy ehe...

~nozzy | 2008-10-19 17:43

ja w to info nie wierze
jak zobacze to na glownej stronie Stalowki to dopiero uwierze

~ins | 2008-10-19 17:46

ja tez z tego co pamietam to piłkarze maja podpisane kontrakty do konca sezonu oprocz Uwakwe, który ma chyba do konca rundy. Byc moze sie myle...).

~kibic | 2008-10-19 18:08

powiem tyle SZMACIARZE!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Piast Gliwice - STAL (4:1)
2007-04-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 21 368 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 106 068 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 10 900 razy
STAL - Arka Gdynia (0:0)
2002-09-28
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 19 783 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.04613