Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Komentarze po meczu Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków.

Komentarze po meczu Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków.

Po spotkaniu Stali Stalowa Wola ze Zniczem Pruszków nie brakowało krytycznych opinii. Stalówka po raz kolejny przegrała i nie może wyjść z głębokiego kryzysu, który potwierdzają piłkarze i trener Stali. Szczególnie zadowolony był Tomasz Feliksiak, który w końcu wygrał na stadionie przy ulicy Hutniczej.

Dariusz Kubicki (trener Znicza Pruszków): Stalowa Wola, to bardzo trudny teren. Kiedyś z Lechią prowadziłem do przerwy 2:0, ale ostatecznie padł remis i straciliśmy dwa punkty. Przestrzegałem chłopaków, że będą musieli dużo walczyć, by zdobyć jakieś oczka. Zdobyliśmy gola i dowieźliśmy wynik do końca spotkania.

Władysław Łach (trener Stali Stalowa Wola): Obie połowy były różne. Bramka dla gości padła po błędzie w naszej obronie. Niestety nie może być tak, że obrońca daje się wyprzedzić. Sytuacje kadrową mamy jaką mamy. Chłopakom nie zabrakło chęci, ambicji. Trochę mieliśmy nieprzemyślanych akcji. Znicz po kontrach tworzył groźne akcje. Nasza sytuacja nie jest dobra. Musimy jakoś dotrwać do końca rundy i doleczyć kontuzjowanych graczy. Trzeba jeszcze w tej rundzie coś ugrać.

Tomasz Feliksiak (Znicz Pruszków): Stal Stalowa Wola to bardzo ciężki przeciwnik. Wygrać tutaj, to nie lada sztuka. Ja grałem tu już kilka razy i wreszcie udało mi się wygrać z drużyną, z którą tu przyjechałem i to jeszcze po moim golu. Cieszymy się z tego zwycięstwa. Udało się podtrzymać passę czterech meczów bez porażki. Musimy utrzymać ten stan rzeczy. Teraz gramy trzy spotkania u siebie więc powinno być dobrze.

Adrian Bartkowiak (Stal Stalowa Wola): Dzisiaj było dużo walki, zaangażowania. Niestety nie przełożyło się to na punkty. Straciliśmy głupio bramkę. Dominowaliśmy na boisku, ale nie udało się zdobyć punktów. Szkoda, że nie zdobyliśmy gola. To chyba nasz najgorszy mecz. Jak nie możemy wygrać u siebie, to nie wiem gdzie je zdobędziemy.

Piotr Adamczyk (Stal Stalowa Wola): Znów strata punktów. Nie udaje się nam wygrywać ani u siebie, ani na wyjeździe. To już kolejne spotkanie, gdzie nie potrafimy wygrać potyczki ligowej. Trudno cokolwiek powiedzieć. Kolejny mecz przegrany.

Piotr Gilar (Stal Stalowa Wola): Ciąży na nas jakieś fatum. Nie możemy zdobywać punktów. Nie wiem co się dzieje. Jesteśmy zespołem, który niestety nie spisuje się na miarę oczekiwań naszych kibiców. Dzisiaj nie byliśmy aż tak słabym zespołem.

źródło : sportowefakty.pl

Komentarze (38)

~Maniek | 2008-10-19 13:39

No trudno, jest jak jest, trzeba dokonczyc ta runde i w zime pomyslec o jakis wzmocnieniach.. chociaz z naszym budzetem rewelacyjne one nie beda. :(

~Racuch | 2008-10-19 13:46

Brak slow.

~Stal | 2008-10-19 14:08

Ręce opadają... oby tak dalej :/

~Damian22STW | 2008-10-19 14:23

Trzeba to powiedzieć jasno, że Adamczyk i Walat to najsłabsze ogniwa w naszej drużynie. Bardzo dobrym krokiem byłoby się pozbycie obydwu ze Stalówki. Powiem szczerze, że zdecydowanie wolałbym aby grał Piotrek Gilar niż ci dwaj wyżej wymienieni. Gilar wychowanek Stali, swój chłopak, młody, z talentem. Przynajmniej biegałby, starałby się. A nie to co niektórzy. trzeba inwestować w młodzież drodzy działacze bo to przyszłośc

~dsa | 2008-10-19 15:05

» http://www.itvp.pl/player.html?mode=..... - Widzew - Wisła Płock warto zobaczyć jak gra nasz rywal

~ZKS | 2008-10-19 15:06

2 wywiady po meczu

Rozmowa z bramkarzem Stali Stalowa Wola Tomaszem Wietechą

Zbliża się półmetek rozgrywek stal gra coraz gorzej, jak oceniasz szanse na utrzymanie się w lidze?
Niestety na razie przegrywamy. Teraz nawet u siebie nie potrafimy wygrać, nie wiem jak to tłumaczyć. Szkoda że nie możemy przeplatać meczy słabszych na wyjazdach ze zwycięstwami u siebie.

Jak sądzisz który zespół jest lepszy ten z tamtego sezonu czy obecny?
W tamtym sezonie mieliśmy fajną paczkę rozumieliśmy się. W obecnym sezonie nastąpiła spora roszada w składzie. Trener musiał jakoś poukładać skład i musimy grać tak jak potrafimy. Nie możemy mówić że brakuje tego czy tego, każdy wychodzi na boisko i musi dawać z siebie wszystko.

Jak oceniasz własną formę w tym sezonie?
Nie jest najmocniejsza, przydarzają mi się wpadki. Mam nadzieję że forma jeszcze wróci, a póki co jesteśmy wszyscy w dołku włącznie ze mną. Musimy szukać formy w następnych meczach.

Następny mecz ligowy odbędzie się w Płocku obecnie gra tam wychowanek Stalówki Kamil Gęśla czy masz sposób na niego aby zachować czyste konto?
Życzę Kamilowi , aby wyszedł w pierwszym składzie. Recepty na zachowanie czystego konta narazie nie mam, a jak będzie w Płocku, na pewno chciałbym wywieść 1 punkt, ponieważ teraz każde oczko będzie się liczyło.


Rozmowa z podporą obrony Stali Jackiem Maciorowskim

Jak ocenisz dzisiejszy mecz?
Kosztował mnie dużo nerwów zresztą jak i wszystkich zawodników. Mecz był strasznie rwany, sędzia gwizdał wszystkie kontakty z przeciwnikiem, można powiedzieć że zachowywał się po aptekarsku. Gwizdał przewinienia których nie powinno być, przez to wdarła się w Nasze poczynania nerwowa atmosfera.

Stal traci więcej bramek niż strzela. Czym to jest spowodowane?
Ciężko jest mi jest powiedzieć czy to jest spowodowane. Na pewno nie stwarzamy sobie za wiele okazji do strzelenia bramek, a tracimy zazwyczaj bramki po własnych indywidualnych błędach. Nie jest ich tak dużo, ale niestety jesteśmy tą jedną do tyłu.

Jaka panuje atmosfera w drużynie po ostatnich meczach bez zwycięstwa w lidze?
Atmosfera nie jest za dobra, jesteśmy podłamani. Czekamy na ten mecz w którym się w końcu przełamiemy i wygramy. Może wtedy się odbijemy i będzie lepiej.

Zbliża się mecz pucharu polski, jaki przypuszczalnie skład wystawi trener?
Niestety nie mamy na tylu zawodników w kadrze, aby trener mógł dać odpocząć wszystkim tym co grają regularnie od początku sezonu. Na pewno dostaną szanse ci zawodnicy ,którzy grali mniej. Nie którym przyda się odpoczynek, aby zregenerować siły na ostatnie ważne mecze ligowe.

~:). | 2008-10-19 15:59

"Zbliża się mecz pucharu polski, jaki przypuszczalnie skład wystawi trener?
Niestety nie mamy na tylu zawodników w kadrze, aby trener mógł dać odpocząć wszystkim tym co grają regularnie od początku sezonu. Na pewno dostaną szanse ci zawodnicy ,którzy grali mniej. Nie którym przyda się odpoczynek, aby zregenerować siły na ostatnie ważne mecze ligowe."

to widzę, że i PP odpuszczają i będzie porażka z Sanokiem.. BRAWO!! K...!!

~Stal | 2008-10-19 16:01

Ani PP ani liga, gdzie oni zmierzaja?
Wystarczy przejść Sanok, później pokazać się w dwumeczu z lepszym zespołem...

~pfff | 2008-10-19 16:48

i coi sie dziwisz jeden z drugim ze puchar odpuszczaja? i tak z tego nic niema

~boiska | 2008-10-19 17:03

~:). | 2008-10-19 17:35

pff : jak to nic z tego nie ma? a wpływy z biletów? w końcu też grają dla kibiców i mogliby sie chociaż raz postarać wygrać spotkanie, żeby przyjechała do Stalowej jakaś drużyna z Ekstraklasy typu Lech, Legia, Wisła!

~Stal | 2008-10-19 17:42

~play | 2008-10-19 19:33

zdjęcie "Fryzjera" mafioza piłkarskiego » http://www.aktivsport.pl/img/20080408_092906_m.jpg

~pppp | 2008-10-19 19:34

co wy sie dziwicie, ze olewaja PP.. nie mamy ławki rezerwowych, nie ma kto grać! jakbysmy mieli długą ławke to moglibysmy walczyc.. lepiej jak wyjda ci co malo graja i reszta niech odpocznie na LIGE!

~pppp | 2008-10-19 19:34

co wy sie dziwicie, ze olewaja PP.. nie mamy ławki rezerwowych, nie ma kto grać! jakbysmy mieli długą ławke to moglibysmy walczyc.. lepiej jak wyjda ci co malo graja i reszta niech odpocznie na LIGE!

~pppp | 2008-10-19 19:34

co wy sie dziwicie, ze olewaja PP.. nie mamy ławki rezerwowych, nie ma kto grać! jakbysmy mieli długą ławke to moglibysmy walczyc.. lepiej jak wyjda ci co malo graja i reszta niech odpocznie na LIGE!

~ssss | 2008-10-19 19:35

w pp i tak nie damy rady.. niech sie skupią na lidze..

~fanStali | 2008-10-19 19:53

Podobno maja odejsc Maciorowski Lebioda i Lawecki tak jak pisali poprzednicy w poprzednim newsie i proponuję za nich Tomasza Pająka z Turbii,Tomasza Telke z Uni Nowa Sarzyna i Pawła Wtorka tez Unia, to są wychowanki Stali i utalentowane i myśle ze załatali by dziury po tych stratach.Ewentualnie Marcin Drabik za Maciorowskiego na stopera.Drabik ma juz doswiadczenie i obycie więc z pewnosciądał by rade w 1-szej lidze.To samo Pająk.Zawodnik dobry mający niezły strzał na bramke i technike,Telka to ofensywnie grający obronća w Unii z piękną techniką.W Stali grał w ataku i radził sobie bardzo dobrze,popracowałnad szybkością co było u niego bolączką.No i Wtorek,doświadoczony zawodnik który brylował w 2-giej lidze kilka dobrych lat.Potrafił Lebioda to potrafi Wtorek.Proponuję też do ataku utalentowanego Wojciecha Tofila z LZS Zdziary grał by lepiej od Walata i uczyłby się od Salamiego.A także Piotra Ludiana pomocnika ze Strażaka Przyszów.Warto dodać że bije on Damiana Sałka na głowe, to waleczna gilotyna a taki walczak by sie przydał w miejce odchodzącego Uwakwe.Niewiem nawet patrząc na formie Uwakwe nie radziłby sobie lepiej.Stawiać na naszych graczy z regionu, Adamczyk i Walat za większe pieniądze nic nie wnieśli.A ci których proponuję niech obejrzą sobie wpis działacze Stali i naprawde sie zastanowią.Warto postawić na tych chłopaków!! Dobrze by też było gdyby wrócił Stręciwilk.

~16 | 2008-10-19 20:15

mam pomysl na nowa piosenke dla naszej Stalowki

Kesera sera Stalowka 3 punkty ma
Stalowka zwyciestwo ma
Kesera sera

;)
moze to im pomoze wygrac mecz ;)))

~do fan | 2008-10-19 20:47

Fan Stali cu ty pieprzysz tu farmazony,jaki Pająk,jaki Telka czy Drabik.Chłopie pmyliłeś chyba ligi ,to nie ten poziom,oni są przeciętni na 4 ligę,a ty tu mówisz o 1 lidze?Zresztą oni już u Nas grali w 3 lidze i ostatnio Telka w 2 i co takiego pokazali.Będą prezentować ten sam poziom ,albo jeszcze gorszy co Walat.Tak to jest jak taki przeskok o 3-4 ligi do góry.Zgodzę się z tym,że jedynie Paweł Wtorek mógłby na luzie u Nas wymiatać,to jest chłopak z klasą ,wychowanek i prowadzi sportowy tryb życia.Pozostali to sami planeciarze i skończą jak Drozdinho.Chłopie także pomyśl na drugi raz co piszesz,tylko się ośmieszasz i ty każesz te wypociny czytać działaczom?Przecież oni teraz wódę walą i z Ciebie łacha drą!

~zks | 2008-10-19 20:57

To prawda jeśli już ktoś to tylko Paweł Wtorek.

A co do tych nazwisk Tofil czy tam Ludian ? To może jeszcze Zenka Krawężnika z klasy B , no i jest jeszcze Marek Skwarek który wyróżnia się platfusem w lewej nodze.

pozdro i zmądrzej.

~AND | 2008-10-19 21:40

STAL TO MY A NIE WY WIESNIAKI

~pfff | 2008-10-19 21:56

Paweł Wtorek gra juz tylko dlatego ze lubi, ma problemy z kolanem i nie dal by rady grac juz na poziomie 1 ligi uprzedzajac wulgarne odpowiedzi sam mi to mowil ;]

~omen | 2008-10-19 22:05

jak odejdą Maciorowski i Lebioda to bedzie cięzko sie i w 2 lidze utrzymac

~fanStali | 2008-10-19 22:43

Ale Tomasz Pająk został ewidentnie olany.Nie może taki zawodnik grać w Turbii.Chyba nie powiecie mi ze on ma umiejętności na okręgówkę.Wolano postawić za to na Walata i Adamczyka od ktorych Pająk gorzej nie gra.Albo pozbyć się Stręciwilka.Może z Ludianem to przesadziłem, ale co powiecie na Piotra Niemca z Sokoła? Gorzej np od Adamczyka nie gra.Warto zebrać talenty nawet z okręgówki i w nich zainwestować.Ale 19-latków a nie 27-letnich obiboków z Izolatora.A z Drozda zabraniam sie śmiać.To jest talent spory i przyszłość Stali.Drozd,Stręciwi lk,Gilar a Także Myszka powinni wrócic do Stali i sie ogrywać na tym poziomie.Jeśli o atak chodzi zapomniałem dodać Daniela Radawca.Jest więc wiele opcji.Po co ten Adamczyk który tylko sobie stroi piekne fotki na naszej klasie i to mu wychodzi a nie gra? A Radawiec by sie rozwinął a tak to wapnieje w tej słabej Unii.

~ciekawy | 2008-10-19 22:47

do wyzej. Ludian masz na nazwisko??

~fan | 2008-10-19 22:52

do fan Stali

tobie łatwo mówić kto lepiej gra ... ale przecież przed sezonem nikt nie wiedział ze Ci zawodnicy co wymieniasz sie nie sprawdza ! i takie gadanie kto powinien zostać jest zbędne , bedzie okienko ttransferowe i zarzad powienien wiedziec co zrobić z takimi zawodnikami

~asd | 2008-10-19 22:56

wiadomo kiedy będzie zwrot za widzew?

~do fan | 2008-10-19 22:57

hahahha nie wiem czy mam sie smiac czy plakac ... ty wymieniles Tofilprzecieszon tylko biega a nie ma pojecia o przyjeciu pilki haha ...powiem cijedno lepiej stac madrze niz glupio biegac ..a on tylko biega i tyle a nie potrafi dobrze kopnac pilki..i taki poziom jak jest w zdziarach to juniorzy leprzy prezentuja hehe...

~brrrr | 2008-10-19 23:21

ludzieeeeeee o czym wy piszecie????????? co to za nazwiska przeciez teraz w okregowce graja ludzie z pod sklepu a mietek w bukowej dlugo nie bedzie mial rownego przeciwnika

~heheh | 2008-10-19 23:30

no tez tak mysle

~KSZO | 2008-10-19 23:31

W nisku jest dobry napastnik !

~Damian22STW | 2008-10-19 23:58

Obserwuje większość meczyków 1 ligi co kolejkę i byłoby trochę dobrych zawodników wartych polecenia. Pod warunkiem oczywiście, że znalazłyby się środki finansowe na ich zatrudnienie. Jednym z tych, których chciałbym polecić jest zawodnik, który sposobem gry przypomina grającego kiedyś w Stalówce Zegarka. A jest nim Chrapek, napastnik Podbeskidzia Bielsko Biała. Bardzo duży talent.

~ooo | 2008-10-20 07:56

Znajdź pieniądze na tych zawodników, jak kasa w klubie jest jaka jest. Stać nas na IV ligowych piłkarzy (i to nie zawsze), a Ty mówisz o talencie z I ligi. Pozdro

~wkur... | 2008-10-20 08:18

kasa w klubie jest jaka jest, bo ludzie zarządzający klubem nie robią od wielu lat nic by ten stan zmienić. Odkąd Huta przestała wspomagać klub i być jego sponsorem każdy następny Prezes jako sukces poczytuje sobie fakt, że jakoś klub przetrwał następny sezon, albo że wyszedł z długów lub nie popadł w większe. Ambitnych planów i działań nie ma wcale. Od kilku ładnych lat nie pozyskano żadnego sponsora, zatem nie łudźmy się że coś się zmieni. Nie w takich warunkach konfliktu, w jakich funkcjonuje Stal, nie z tymi ludźmi, którzy tam siedzą od lat. Prawd jest taka, że ewentualne sukcesy takie jak wejście do II ligi, wygrana w barażach, utrzymanie się w II lidze....to nie zasługa Klubu jako takiego, znakomitych transferów, profesjonalnego zarządzania,....tylk o zasługa kilkunastu nieznanych facetów, którzy chcieli za śmieszne pieniądze gryźć trawę i wygrywać dla siebie samych i tych wiernych kibiców, którzy chodzą na mecze bez względu jaka to liga.
Dzisiaj stoimy przed widmem całkowitego upadku piłki w Stalowej Woli. Bo jeżeli faktem staną się te pogłoski które słychać tu i tam, to w styczniu zostaniemy bez trenera i 6 piłkarzy ( sam to słyszałem w tamtym tygodniu - nieważne od kogo). Po prostu niektórzy mają dosyć działania jak w klubie z Okręgówki: Ile można walczyć o profesjonalmne traktowanie. Łach nie będzie walczył z wiatrakami. Czekał już wystarczającvo długo, to na Spółkę ( hi,hi - brawo Jarecki) , to na Sponsora, który był obiecany, na zawodników, którzy spowodują, że będzie miał kim grać.....
A tu nic. Spólki nie ma, kasy zero, peryspektyw zero, a niedługo i zawodników zero....
Żal serce ściska, bo nie wierze że coś się zmieni...

~ccc | 2008-10-20 19:10

w Jastkowicach jest napastnik o dobrych warunkach Krzysiek Wierny zwany Bocianem... i w Zabnie tez napewno ktos z dobra technika sie by ktos znalazl :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 992 razy
STAL - Legionovia Legionowo (1:1)
2017-05-13
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 6 130 razy
STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 27 918 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 5 862 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.05798