Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka przed meczem z Wisłą Płock.

Stalówka przed meczem z Wisłą Płock.

W 17. kolejce o mistrzostwo pierwszej ligi w Płocku zostanie rozegrany pojedynek pomiędzy miejscową Wisłą a Stalą ze Stalowej Woli. Dla gości będzie to niezwykle ważne spotkanie.

Po 16. kolejkach rudny jesiennej Wisła zajmuje ósme miejsce w tabeli. Stalówka jest pięć pozycji niżej. Sytuacja jedynego przedstawiciela Podkarpacia w pierwszej lidze są w dużym dołku. Stalowcy w pojedynkach wyjazdowych spisują się fatalnie. Jedna wygrana przy sześciu porażkach jest fatalnym wynikiem. - Musimy się w końcu przełamać na obcych boiskach. Co z tego, że wygraliśmy w Kielcach skoro przegraliśmy pozostałe mecze - stwierdził obrońca Stali, Bartłomiej Piszczek.

Stalowcy nie tylko zawodzą na wyjazdach. Po raz ostatni podopieczni Władysława Łacha wygrali w lidze 6. września, kiedy to rozgromili Górnik Łęczna 4:0. Od tego momentu prócz wygranej w Pucharze Polski z PGE GKS Bełchatów Stalowcy nie zaznali smaku sukcesu. Stal nie gra źle, lecz tak jak w potyczce z Turem Turek brakuje skuteczności. Oprócz Abela Salami w Stalowej Woli nie ma innego klasowego napastnika. Na takiego zapowiadał się grający obecnie w Płocku Kamil Gęśla, lecz gracz ten musiał opuścić rodzinne miasto, ponieważ Stalówki nie stać było na wykupienie tego piłkarza z SMS Łódź.

Skład Stali przed meczem z Wisłą Płock nie będzie zbyt szeroki. Nadal kontuzje leczą Kamil Karcz i Jonasz Jeżewski. Nie w pełni sił jest także Jakub Ławecki, który podczas rozgrzewki przed ostatnim spotkaniem z Podbeskidziem Bielsko-Biała poczuł nagle ból w nodze. - Mam naciągnięty mięsień - powiedział obrońca Stali. Być może do składu wróci filar formacji obronnej Jacek Maciorowski. Dla szkoleniowca Stalowców ten mecz jest niezwykle ważny. Władysław Łach debiutował na ławce trenerskiej Stali właśnie w Płocku ulegając Wiśle 4:1. Od tego meczu piłkarze z Podkarpacia zaczęli piąć się w górę. Trener Stalówki na pewno chciałby zrewanżować się Wiśle i dzięki temu przełamać ponownie fatalną passę Stali.

źródło : www.sportowefakty.pl

Komentarze (34)

~Oleole | 2008-10-25 16:01

Nasi juz dojechali? Ma ktos jakeis info?

~oLAOLI | 2008-10-25 17:19

my chcemy gola stalowa my chcemy gola;)

~Majkel | 2008-10-25 17:25

Czy wie ktoś może dlaczego nie gra Uwakwe? Co z nim znowu się dzieje?

~do wyżej | 2008-10-25 17:28

kartki synku,kartki.Ale dobrze,że nie gra po tym co ostatnio grał padakę,niech lepiej sobie odpocznie od futbolu.

~... | 2008-10-25 17:37

Ojejku alw mamy szczęścia więcej jak rozumu,skoro Płock nie strzela karniaka,to się póżniej zemści,będzie dobrze,bardzo dobrze.

~suawek | 2008-10-25 17:37

Oby...

~xxx | 2008-10-25 17:39

nasi nie istnieja

~zks | 2008-10-25 17:41

Dobrze było by utrzymać do przerwy 0-0,coś póżniej Łach wymyśli,tamci się zmęczą ,bo teraz cisną,a My jedna kontra i może coś z tego być.Jeżeli nie stracimy przed przerwą ,to wierzę,że będzie dobrze!

~oj | 2008-10-25 17:42

chociaz jeden punkt i bedzie ok

~minimum3 | 2008-10-25 17:46

najmniej w tym spotkaniu maja zdobyc 3pkt !!

~.... | 2008-10-25 17:46

remis to będzie cud nad Wisłą,jak patrzę na skład i widzę kto gra ,to aż mi ziemniaki w piwnicy gniją.Na ławce 2 graczy + bramkarz,co to ma być,jak te patałachy działacze mogli dopuścić do takiej sytuacji.Przecież4 gości nie gra przez kontuzje ,a jeszcze inni za kartki.To jest normalnie cyrk,takie coś to tylko w Stali.

~nozzy | 2008-10-25 17:54

Wisla nie strzelila karnego

~CO TO BYLO | 2008-10-25 18:07

SKAD WIESZ??!!!

~idzi | 2008-10-25 18:08

i juz gol dramat

~ZKS | 2008-10-25 18:09

Zasłużone prowadzenie

~CZESLAW 52 | 2008-10-25 18:11

....I ZNOWU PRZEGRYWAMY NIESTETY,!!!!!!!

~Stalowiec | 2008-10-25 18:17

ja bym im wypłate wstrzymał bo by sie wzieli do gry jak mozna tak grac, patalachy, wstyd

~bbbbb | 2008-10-25 18:22

EJ - Stalowiec ty się marnujesz - Na trenera już! zrób porządek

~!@$# | 2008-10-25 18:24

Zamknijcie się już po 1 jest ...

~BartekSTW | 2008-10-25 18:24

goooooolllll Trela !!!!!!!!!!!!!!!!

~Stalowiec | 2008-10-25 18:26

Nawet bym za 100 tys zl nie poszedł to sa jaja zreszta jak to w Polsce Jebać PZPN

~ggg | 2008-10-25 18:27

golllllll

~Stalowiec | 2008-10-25 18:27

no i tak przejebia nie sraj sie tak :]))))

~bbbb | 2008-10-25 18:29

no włśsnie , najlepiej dyrygować i popisywać się zza kompa - cwaniaczku. postaraj się postawić w sytuacji piłkarzy. czy ty myślisz że oni nie chcą? no ale może to jest dla ciebie za trudne

~BartekSTW | 2008-10-25 18:30

w koncu gol na wyjezdzie....kiedy to ostatnio wogole zdobylismy gola na wyjezdzie bo jakos nie kojarze z kim i kiedy.....

~!@#$$ | 2008-10-25 18:32

Korona, przegrywalismy 2 i co ? wygralismy ...
zreszta szkoda gadac ...

~... | 2008-10-25 18:36

Ostatnio była bramka Wieprzęcia na Widzewie z karnego na 1-2.Boję się,że ta bramka w Płocku nie da Nam nawet jednego punktu,za bardzo tamci cisną,może jednak się uda przy dużym szczęściu przetrzymać ten napór.

~aa | 2008-10-25 18:41

ale nas kartkuje

~kibic | 2008-10-25 18:43

Adamczyk przejmuje futbolówkę w polu karnym Wisły, obraca się i uderza. Gubiec pewnie łapie futbolówkę NIE NO NAPRAWDE KOLES NAWET STRZELIC DOBRZE NIE UMIE

~felipe77 | 2008-10-25 18:47

gooooooooooooooooooo ooooooooooooooool

~suawek | 2008-10-25 18:47

To jest CUD! :)

~stalowka | 2008-10-28 23:05

BZC! JP CHWDP 100% JP ZIP

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3231) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1334) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (943)
» Kamil (844) » Rafix (768)
» Misio (672) » Kamilosss (631)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (:)
2014-10-28
Ilość zdjęć: 47
Wyświetleń: 73 872 razy
STAL - GKS Katowice (1:2)
2009-08-29
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 70 099 razy
Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 23 925 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (2:1)
2017-03-11
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 123 razy
Osób Online: 62 / Czas gen. strony: 0.01552