Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» O 1/4 PP z sanocką imienniczką - wyjazd na mecz godz. 10:00 !!!

O 1/4 PP z sanocką imienniczką - wyjazd na mecz godz. 10:00 !!!

Stal Sanok to rywal, który stoi na drodze Stali Stalowa Wola do awansu do ćwierćfinału Pucharu Polski. Sanoczanie mają patent na wygrywanie z teoretycznie lepszymi zespołami. Udowodnili to w spotkaniach z Legią Warszawa czy Widzewem Łódź. Czy naszej Stali uda się po raz drugi w historii klubu awansować do ćwierćfinału PP? O tym spotkaniu oraz o meczu z Wisła Płock porozmawialiśmy z Jarkiem Wieprzęciem.
 

 
MMM: Długo musieliśmy czekać na wyjazdową zdobycz - dopiero drugą w tym sezonie po sierpniowym zwycięstwie z Koroną Kielce...


Jaromir Wieprzęć: No długo, długo... Dobrze, że ta zła passa meczów wyjazdowych się skończyła. Miejmy nadzieję, że przełamanie się w meczu w Płocku pozwoli nam jeszcze na zdobycie w tej rundzie choćby punktu w Opolu. To spotkanie będzie miało istotny wpływ na układ sił w tabeli. Zaświeciło się światełko w tunelu. Ten remis uważam za dobry prognostyk przed następnym wyjazdem.
 

MMM: Wisła co prawda nie wykorzystała rzutu karnego w I połowie gry, ale wyrównała wynik meczu dopiero w 89. minucie. Jesteście więc zadowoleni z wyniku czy odczuwacie niedosyt?

JW: Z jednej strony pozostaje niedosyt - zabrakło nam kilku minut do zwycięstwa. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę fakt, że Wisła nie wykorzystała karnego i patrząc na poziom sędziowania uważam ten wynik za zadowalający. Zdobyliśmy punkt na ciężkim terenie w Płocku. Pokazaliśmy, że walką i zaangażowaniem w tej lidze można zdziałać wiele.

 

MMM: A propos sędziowania: dostałeś w meczu z Wisła dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwoną. Słusznie?

JW: Nie chciałbym się na ten temat wypowiadać, nie do mnie to należy. Sędziów mamy takich, jakich mamy. Przy tych zawirowaniach w polskiej piłce zarówno w ekstraklasie, jak i w I lidze sędziują ludzie, którzy nie „czują” tego, co robią. Być może czynią to nieświadomie, ale nie potrafią sędziować. W opinii mojej, kolegów z drużyny i trenerów obie kartki dostałem niesłusznie. Niestety przez to mam na koncie cztery żółte kartki w tym sezonie, a to eliminuje mnie z gry w meczu z Odrą Opole.
 

MMM: Wróćmy do Waszych wyników. Ostatnie zwycięstwo odnieśliście w meczu 1/16 Pucharu Polski z GKSem Bełchatów. Przed Wami już 1/8 tych rozgrywek i spotkanie ze Stalą Sanok. Doczekamy się kolejnego zwycięstwa?

JW: Nie wypada nam nie wygrać tego meczu. My gramy w I lidze, a rywale w IV. Jednak już takie drużyny, jak Legia Warszawa czy w tym sezonie Widzew Łódź przekonały się, że w Sanoku gra się ciężko. Stal to zespół, który sprawia w pucharze niespodzianki. Musimy podejść do tego spotkania skoncentrowani i ze sporym szacunkiem do gospodarzy. Jeżeli zagramy tak, jak w Płocku, to powinniśmy zanotować dobry rezultat. Trzeba jednak pamiętać, że to jest tylko piłka nożna - wszystko może się zdarzyć.
 

MMM: W tym sezonie w Sanoku nikt jeszcze nie wygrał. Ta sztuka nie udała się nawet Widzewowi Łódź, czy Podbeskidziu Bielsko-Biała, które odpadło z krajowego pucharu po rzutach karnych. Czy to jest twierdza nie do zdobycia, czy macie już sposób na przerwanie dobrej passy Waszych najbliższych rywali?

JW: Nie wydaje mi się, żeby to była twierdza nie do zdobycia. Podbeskidzie i Widzew zagrały trochę rezerwowym składem. Z drugiej strony, patrząc na kadrę tych zespołów, to i tak powinny one były wygrać. Nie ma takich zespołów, u których nie można wygrać. Czeka nas zapewne mecz ciężki, mecz walki. Musimy zagrać na 100 proc. możliwości, gdyż przed następnym spotkaniem będziemy mieli 1,5 tygodnia przerwy. Musimy awansować do ćwierćfinału, co byłoby dużym sukcesem nie tylko dla nas, lecz także dla klubu.
 

MMM: Stali tylko raz w historii, w sezonie 1991/92 udało się awansować do 1/4 PP. Możecie być drugą w ciągu 70 lat istnienia klubu drużyną w tej fazie rozgrywek i jednocześnie sprawić miły prezent z okazji rocznicy założenia Stali. Czujecie z tego powodu presję?

JW: Nie odczuwamy presji. Podchodzimy do tego meczu bardzo spokojnie. Chcielibyśmy przejść do następnej rundy, gdzie najprawdopodobniej zagralibyśmy z zespołem z górnej półki, z ekstraklasy. Sprawiłoby to przyjemność kibicom i młodym zawodnikom naszej drużyny. Mogliby się zaprezentować szerszej widowni na tle bardzo dobrych klubów. Właśnie to powinno stanowić dla nas mobilizację do zwycięstwa w Sanoku.
 

MMM: Wielu trenerów w meczach Pucharu Polski wystawia rezerwowy skład. Takie pojęcie przy sytuacji kadrowej Stali chyba nie istnieje?

JW: Trener nie ma dużego wyboru. Kilku zawodników jest kontuzjowanych. Poza „Panuccim”, który pauzował w meczu z Wisłą Płock za kartki, nikt na pojedynek ze Stalą Sanok do składu raczej nie dojdzie. Krystek Lebioda odczuwa już trudy całej rundy, ma lekki uraz mięśniowy. Trener pewnie nie będzie ryzykował i posadzi go na ławce. Dla nas ważniejsze jest spotkanie za 2 tygodnie z Odrą Opole. Zagrają w większości ci zawodnicy, co w Płocku i musimy tym składem osiągnąć jak najlepszy wynik.
 

MMM: Rzut oka na statystyki. Sędzią meczu ze Stalą Sanok będzie Erwin Paterek z Lublina. W spotkaniach prowadzonych przez tego arbitra przegraliście w tym sezonie z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:2 i z w poprzednim z Kmitą Zabierzów 0:2. Mecz w 1/8 poprzedniej edycji PP sędziował Wam inny sędzia z Lublina - Jacek Walczyński. Groclin Grodzisk Wlkp. dzieli od Stali Sanok różnica klas, ale tamto spotkanie przegraliście 1:3. Czy te statystyki mają dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie?

JW: Nie mają one dla mnie znaczenia. Sędziowie sędziują teraz tak, jak potrafią. Jedni są lepsi, potrafią gwizdać, inni słabsi i nie potrafią tego robić. Najważniejsze jest to, żeby arbiter nie przeszkadzał w meczu. Myślę, że w takim meczu nie będzie tego robić. Wszystko w tym spotkaniu zależy od nas.
 

MMM: W wyjazdowych meczach przyjmujecie taktykę defensywną. Czy podobnie będzie ze Stalą Sanok?

JW: Przede wszystkim trzeba zabezpieczyć tyły. Nie możemy stracić jakiejś głupiej bramki. W tej rundzie niejednokrotnie nam się to zdarzało. Wiele meczów przegrywaliśmy po stracie takich głupich goli. Musimy jednak pomyśleć także o ofensywie. Jesteśmy świadomi tego, że sanoczanie będą grali z kontry. Najlepiej dla nas byłoby, gdybyśmy szybko strzelili jedną czy dwie bramki. Postaramy się to uczynić jak najszybciej. Na pewno nie będzie to łatwym zadaniem. Jeśli nam się nie uda, trzeba będzie po prostu grać konsekwentnie przez 90 minut i w tym czasie zapewnić sobie zwycięstwo.
 

MMM: W przypadku dogrywki nie zabraknie Wam na nią sił?

JW: W tej kwestii powinniśmy być spokojni. Jesteśmy dobrze przygotowani pod względem kondycyjnym. Świadczą o tym także wyniki. W drugiej połowie gramy zazwyczaj lepiej, w tej części gry nie przegrywamy. Z naszą wytrzymałością będzie na pewno dobrze.
 

MMM: Pytanie na koniec: potrafisz wymienić nazwiska zawodników Stali Sanok?

JW: Wiem, że gra tam zawodnik o nazwisku Węgrzyn i na tym moja wiedza się kończy. Szczerze powiedziawszy nie znam tych chłopców. Ze Stalą ostatnio graliśmy w sezonie 2005/06, w którym awansowaliśmy do dawnej II ligi. W tamtym czasie w drużynie rywali grali zapewne inni zawodnicy. Będziemy mieli możliwość poznać nazwiska piłkarzy rywali przed meczem, patrząc na ich skład. W trakcie spotkania przekonamy się, jakie są ich umiejętności. Nazwiska nie grają. Sanoczanie na pewno nie będą patrzeć na to, kto u nas występuje. Wyjdą na boisko z zamiarem sprawienia kolejnej niespodzianki.
 

MMM: Dziękuję za rozmowę. Życzę zwycięstwa i awansu.

JW: Nie dziękuję.
 

Łukasz Pac

Źródło: wstalowej.pl

Komentarze (222)

~kibic stali | 2008-10-29 07:50

wczoraj obiecalas mi napewno.....Jedziemy !!!

~Rycho | 2008-10-29 09:16

Bartosz Fabiniak - Łukasz Broź - Ugochukwu Ukah - Piotr Stawarczyk - Wojciech Jarmuż - Vladimír Bednár - Radosław Kursa - Łukasz Juszkiewicz - Adrian Budka - Łukasz Mierzejewski - Stefano Napoleoni
To skład w jakim Widzew rozpoczynał mecz w Sanoku. Na zmiany wchodzili Robak Panka i Oziębała.
Na mecz ze Stalową Wolą Widzew wybiegł w składzie:
Mielcarz - Budka*-Ukah*-Stawarc zyk*-Lisowski-Napole oni*-Juszkiewicz*-Pa nka*(Bednar*)-Masłow ski(Mierzejewski*)-O ziębała*(Jamruż*)-Ro bak*
Gwiazdka przy nazwiskach, które grały w Sanoku. Więc to tak odnoście tego, że Widzew w Sanoku grał rezerwowym składem ;))

~vdvsv | 2008-10-29 09:30

Koleś pisał w 2 newsach wcześniej w komentarzach, że ma być 2:1 dla Sanoka, zobaczymy...

~colo | 2008-10-29 09:48

Pozdro

~info | 2008-10-29 11:44

pojechało okolo 150 osób plus kilka wózków czyli może być w sumie 200 osób!Info pewne.

Wiec bramo chłopaki tak trzymać!!!! Jesteście najlepsi w tej lidze!!!

A co do piłkarzy jak nie wygraja tego meczu i zobaczyą chłopaki, że ustawiony mecz jak kolega pisał (jego pisanie o Kwietku), to lepiej żeby nie wracali do stalowej bo nie bedzie z nimi źle.
Tyle w temacie!!
Piłkarze macie to wygrać!!!Dla nas nie dla was czy dla klubu dla nas!

~kibic | 2008-10-29 11:47

Bedzie wam cieżko a mecze ktore ogladacie na treningach to z najslabszymi rywali stali sanok :D jak tak zagracie to poplyniecie jak widzew czy legia :D

~zks | 2008-10-29 11:58

Znalazł ktoś jakąś transmisje na żywo w necie

~sanok | 2008-10-29 12:00

moze na oficjalnej stronie bedzie na zywo » http://www.stalsanok.com.pl to zalezy czy ktos bedzie mial sie tym zając

~zks | 2008-10-29 12:09

Spox wielkie dzieki pozdro Admin

~lukasz | 2008-10-29 12:18

a w radiu nie ma nic??

~lukasz | 2008-10-29 12:22

heh w sanoku praktycznie same dzieci graja
srednia wieku to rocznik 1988. jak nie wygraja to znaczy ze sprzednane:/

~lugo22 | 2008-10-29 12:25

młodzi z sanoka moga chciec sie pokazac i wybiegac to spotkanie , sa na pierwszym miejscu w czwartej lidze(piatej) , my na 12 w drugiej (pierwszej lidze) tak wiec jest to 3 ligi roznicy , bez wzgledu na sklad w jakim wystapimy powinnismy pokazac klase i ich miejsce w szeregu aby a nastepnej rundzie do stalowej woli zawial np:lech poznan albo wisla krakowa tudziez legia warszawa to by bylo dopiero swieto !
ZKS!

~asd | 2008-10-29 12:29

Może troche nie do newsa ale prosze o informacje kiedy bedzie zwrot za Widzew. Pisalem juz pare razy i poki co zero odzewu. Mam nadzieje ze we wlasnych szeregach nie bedziemy sie oszukiwać.

~Bilet | 2008-10-29 12:35

za bilet trzeba było byc na meczu z Jastrzębiem i w Katowicach miałbys znizle o 10zł nie byles.... żałuj...
Pzd.

~asd | 2008-10-29 12:38

zaluje ze nie bylem, ale nie mieszkam na co dzien w stalowej i jezdze ponad 200 km na kazdy mecz stalowki u siebie,
chyba nie znaczy to ze tym samym zaplacilem za czyjs wyjazd?

~pozdro | 2008-10-29 12:48

zapłaciłeś stary! zresztą nie Ty jeden bo takich ludzi co zapłaciło i nie zobaczyło kasy jest w chuuj...

~zks | 2008-10-29 12:53

Ekipa ze Stalowki juz za Rzeszowem jedzie pewne 100 osób

~Dan | 2008-10-29 13:10

jest gdzies ten mecz na zywo na necie;)?//

~zks | 2008-10-29 13:20

Dan czytaj temat !!! Skład Stalówki dobry szkoda że nie ma Krystka bedzie dobrze

~idzi | 2008-10-29 13:22

Z tego widzę to STALÓWKA wystawiła skład jak w meczu z Wisła. Z drugiej strony kogo ma wystawic trener jak kilku ma kontuzje? Trzeba wygrac bo wstyd jak w plecy na cała Polske.

~Adm | 2008-10-29 13:24

Prawdopodobnie lepsza relacja live - » http://www.lajfy.pl/detail.php?id=2569&hra=fotbal

~zks | 2008-10-29 13:29

Sędziuje Edwin Paterek z ... Lublina

~pokemon | 2008-10-29 13:30

Bilski kiedyś strzelał gole dla Stalówki a teraz broni w Sanoku wygramy

~on.. | 2008-10-29 13:35

pokemon palancie gral w Stalowce ale arkadiusz bilski a nie bramkarz..no ale tak myslalem ze tez pojecia pewnie nie masz za wielkiego..

~gizmo | 2008-10-29 13:35

ten Bilski byl w tłokach kilka lat...

~Majkel | 2008-10-29 13:36

Mnie te sportowe fakty nie działają. Mógłby mi ktoś podać skład Stali jakim wyszli?

~hehe | 2008-10-29 13:36

Niech ktos da cynk trenerowi Stali Sanok ze najlepszy od nas to Adamczyk i musi iec podwojne krycie;P

~gizmo | 2008-10-29 13:37

Grunt to nie stracic bramki w 1 minutach...

~eSTeWua | 2008-10-29 13:37


Wietecha
Sałek
Bartkowiak
Piszczek
Wieprzęć
Trela
Uwakwe
Krawiec
Walat
Salami
Adamczyk

~mlody | 2008-10-29 13:38

3 Od pierwszych minut do ataku ruszyli piłkarze z Sanoka. Goście są zamknięci na własnej połowie boiska.

i wszystko jasne V liga nas cisnie

~Newbridge | 2008-10-29 13:38

To Skład Stalówki : Wietecha
Sałek
Bartkowiak
Piszczek
Wieprzęć
Trela
Uwakwe
Krawiec
Walat
Salami
Adamczyk

~;] | 2008-10-29 13:38

Od pierwszych minut do ataku ruszyli piłkarze z Sanoka. Goście są zamknięci na własnej połowie boiska.....

~zks | 2008-10-29 13:38

Wietecha
Sałek
Bartkowiak
Piszczek
Wieprzęć
Trela
Uwakwe
Krawiec
Walat
Salami
Adamczyk

~Chris | 2008-10-29 13:39

Dajmy sie wiesniaka z Sanoka wybiegac!

~Bober | 2008-10-29 13:40

|V a nie V buraku

~gizmo | 2008-10-29 13:40

I pytanie... po co robicie burdel wklejajac tutaj wycinki relacji ktore i tak kazdy czyta bezposrednio ?

~net kibic | 2008-10-29 13:41

lepsza relacja » http://www.lajfy.pl/detail.php?id=2569&hra=fotbal

Bilski wybił piłkę po strzale Salamiego. Gospodarze przechodzą do kontry.

~Chris | 2008-10-29 13:42

.......Stalówka Goola,Strzelcie wiesniaką Goola - Stalówka nr.1....i wszystko jasne :)

~Chris | 2008-10-29 13:43

9 Szansa dla gości. Salami sam na sam z Bilskim, lecz sędzia odgwizduje niedozwolone zagranie napastnika ze Stalowej Woli

~Chris | 2008-10-29 13:47

Stal Wiesniak Sanok chce sie pokazac na poczatku - ale Stalowka gra spokojnie - Kwestia Czasu i bramka dla przyjezdnych- Stalwka Gool!!!!

~Chris | 2008-10-29 13:49

15 ... Łuczka zakończył zdecydowaną interwencją akcję Salamiego. To Juz drugie podejscie Salamiego + do trzech razy sztuka

~net kibic | 2008-10-29 13:52

20 Nikody przechwycił piłkę kosztem Bartkowiaka, pognał z nią przed siebie, lecz Uwakwe nie pierwszy raz w tym meczu zanotował dobry odbiór.

~marejk | 2008-10-29 13:54

a furtat gra? a gilar gra, czemu pojechali do sanku bez nich, nie można lepiej byłotam zrobić do sanoku?? gilar gra

~hehe | 2008-10-29 13:54

Po co to piszecie jak i tak kazdy czta relacje. No chyba ze wy macie info szybciej od innych haaa

~ada | 2008-10-29 13:55

ile jest stalowki ???

~kibicenet | 2008-10-29 13:57

10 + bramkarz.

~marejk | 2008-10-29 13:58

było chyba pisane?? a powinno być transparentami " jedziemy do sanoku yeyeyeye" jedziemy do sanoku yeyeyeye" i zasmażka

~ada | 2008-10-29 13:58

ale kibicow ??

~ave | 2008-10-29 14:01

Stalowki z Sovia w sanoku ok 200

~Chris | 2008-10-29 14:02

30 Strzelał Walat, pewnie w bramce Bilski.

~e tam | 2008-10-29 14:03

Info pewne stalówka ma klopoty z wejsciem na stadion na razie doping z przed bramy i przepychanki z psami

~HALO | 2008-10-29 14:04

CO WY PIERDOLICIE NASZYCH 1 AUTOBUS NABITYY I PARE WÓZKÓW I BUS !!!

KIBICE NET !!!

~Chris | 2008-10-29 14:04

Przejmujemy powoliinicjatywe - do boju Stalówka!!!!!

~net kibic | 2008-10-29 14:05

30 Podopieczni Łacha częściej znajdują się w posiadaniu piłki, starają się przejąć inicjatywę i są tego coraz bliżsi.
28 Bilski pewnie chwycił piłkę po uderzeniu Salamiego z 28 metrów

~NASI | 2008-10-29 14:06

OJJJ CIEZKO NASI Z WEJSCIEM NA STADION JAK NARAZIE JAKIES PROBLEMY Z LISTĄ !!

CHYBA PODYMIĄ I WRÓCĄ ;)

~Chris | 2008-10-29 14:07

36 Po raz kolejny dał o sobie znać Abel Salami. Po raz kolejny jednak lepsi obrońcy gospodarzy - cos nie moze sie wstrzelic Salami :(

~Co jest? | 2008-10-29 14:09

36 min pojedynek biegowy Salamiego z Sumarą wygrywa zawodnik gospodarzy wybijając piłkę na aut


36 Sumara przerywa akcję Salamiego poprzez wybicie piłki na róg


To w koncu był róg czy aut??

~gizmo | 2008-10-29 14:09

Brama... z bani salamiego... ze spalonego... nie uznana

~aaa | 2008-10-29 14:10

no juz napierdalajcie

~Chris | 2008-10-29 14:10

37 Salami zdobywa gola dzięki strzałowi głową, lecz znalazł się na pozycji spalonej.

~idzi | 2008-10-29 14:11

Albo spalony albo wydrukowane...

~aaaaaaaa | 2008-10-29 14:11

Dajcie spokoj z wpisywaniem tych minut chyba kazdy kurw* widzi w relacji to samo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

~he | 2008-10-29 14:11

38 Najlepiej w zespole gości prezentuje się Salami. Przed chwilą znalazł się w dogodnej sytuacji, ale Bilski do spółki z jednym z obrońców zażegnali nirbezpieczeństwo.

~Chris | 2008-10-29 14:11

Salami szarpie Stalówke do Boju.....strzelcie wiesniaką brame do Szatni!!!!!

~idzi | 2008-10-29 14:13

Przewaga naszych zdecydowana ale nic z tego nie wynika szkoda. Strzelic brame do szatni i pozamiatane

~Chris | 2008-10-29 14:14

W spalonych mamy remis. Adamczyk posłał piłkę do siatki, ale znalazł się w tym przypadku na spalonym

~D. | 2008-10-29 14:16

Zartownisie o Henku M. - bany juz maja.

Zamiast jechac na mecz glupoty wypisujecie na necie, czekamy dalej.

~Majkel | 2008-10-29 14:23

No to z tego co czytam to Adamczyk do siatki pierwszy raz trafił. Jakieś postępy. A gdyby nie Wietecha to chyba już bylibyśmy do tylu ze 3 bramki.

~Gucio | 2008-10-29 14:26

Pierwsza połowa meczu w Sanoku za nami. Spotkanie ciekawe, choć oglądamy niewiele sytuacji bramkowych. Gospodarze bardzo dobrze prezentują się na tle o wiele wyżej przecież notowanego rywala. Bliżsi objęcia prowadzenia byli zawodnicy z Sanoka, szczególnie po strzale Kuzickiego. Po przerwie nie powinno być nudno.

~gizmo | 2008-10-29 14:28

Przepraszam cie bardzo... ale po jakiego chu*** to wklejasz tutaj ?

~gret | 2008-10-29 14:40

właśnie wszystko na lajfach pisze lub indziej

~idzi | 2008-10-29 14:45

w łeb szok ...............
wegrzyn

~kibic2 | 2008-10-29 14:47

Jak będzie 2:1 dla Sanoka to się nie zdziwię, kur... 4 ligowcom nie dawać rady !

~Stal | 2008-10-29 14:49

No i niestety 1:0
mam nadzieje ze jeszcze wyrownaja, ale raczej nasza przygoda w pp sie konczy, marzenia pryskaja...

~skhds | 2008-10-29 14:51

wygramy

~kibic net | 2008-10-29 14:52

załamka normalnie

~kibic2 | 2008-10-29 14:52

Walczyć, Stalowa walczyć, nie po to wygraliśmy z Bełchatowem, żeby polec w Sanoku !

~damian | 2008-10-29 14:53

wpuslili naszych na stadion ?

~lol | 2008-10-29 14:56

PORAZKA PO CALOSCI ... WSTYD I JESZCZE KU*** SPADNIEMY DO 2 LIGI NA KONIEC TYLE W TEMACIE DZIEKUJE DOWIDZENIA

~lol | 2008-10-29 14:56

PORAZKA PO CALOSCI ... WSTYD I JESZCZE KU*** SPADNIEMY DO 2 LIGI NA KONIEC TYLE W TEMACIE DZIEKUJE DOWIDZENIA

~olaf | 2008-10-29 14:58

kyrie elejzon , jezusie nazareński

to lecha nie pooglądam?????????

~zks | 2008-10-29 14:59

pisałem wczoraj ,że ten mecz jest ułożony,ma być 2-1 dla Sanoka.Teraz pewnie Salami wyrówna,a póżniej piękna bramka stadionów dla Sanoka i w łeb.Zapytajcie po meczu kopaczy czyż tak nie miało być.Żałosne,że mamy takich zdrajców w drużynie.

~stalowak | 2008-10-29 14:59

i kto przegrał? ja zwykle STALOWKA!!!!!!!!
Dziadostwo

~do zks | 2008-10-29 15:01

skancz juz lamusie bo niemoge cie sluchac

~vdvsc | 2008-10-29 15:03

do do zks, a co będzie jak okaże się, że mówił prawdę ?

~kibic | 2008-10-29 15:04

2:0 :(

~bravo | 2008-10-29 15:08

BRAVO STALOWKA! aż sie niedobrze robi...

~jakisgosc | 2008-10-29 15:08

No to dupa zbita :-(((((

~ave | 2008-10-29 15:10

Wieteche szmaciarza powinni juz dawno wywalic. Dlaczego nie broni Wierzgacz ktory bardzo dobrze spisal sie w katowicach? z belchatowem nic nie puscil. A ten Wasz zasrany balon? nie chce mu liczyc ale to juz ponad 10 szmata w tej rundzie. jakby policzyc ile szmat puscil w ciagu ostatnich 2 lat to wyszlo by wiecej niz jest druzyn w 1 lidze...sprzedawczyk jeden

~vsdxc | 2008-10-29 15:13

Sprawdził się scenariusz zks, nie warto nawet na mecze chodzić...

~suawek | 2008-10-29 15:13

Wstyd na całą Polskę.

~cham | 2008-10-29 15:13

wolalbym 10 adamczykow ktorzy walcza niz pilkarzy przekroju Wieprzec, walat...

~UOP | 2008-10-29 15:14

Nawet bramki nie strzela

~wowo | 2008-10-29 15:15

Stalówka do IV ligi!!! Tam jest Twoje miejsce!!! Cała Polska się śmieje!!!

~cham | 2008-10-29 15:21

ja mysle ze musimy cos zrobic. Zaczyna mnie to niezle denerwowac. Rozumiem, ze w lidze nie idzie- waska kadra, wysoki poziom jak na naszych kopaczy, ale przegrac mecz z druzyna o 3 klasy nizsza niz my, gdzie srednia wieku do 18 lat? Udalo nam sie wygrac kilka meczy na pocztku , co bylo przypadkiem, poniewaz wykorzystalismy zamieszanie w polskiej pilce i przypadkiem wygralismy z korona i zaglebiem, ktore wtedy byly zupelnie jeszcze nieprzygotowane. Wszystko zaczelo sie od ewidentnie sprzedanego meczu z Dolcanem. W przerwie zimowej szykuje sie wielka rewolucja, nawet ten sprzedawczyk Kwiecinski odchodzi. mam nadzieje ze przy rozwalaniu naszej Stali, ktore niewatpliwe nastapi, kilka osob powie kilka slow prawdy

~dirkins | 2008-10-29 15:21

Japa sezonowcy

~zks | 2008-10-29 15:22

zaraz będzie 1-2 nie przejmujcie się.Niestety sprzedają Naszą Stalówkę frajerzy,żal

~idzi | 2008-10-29 15:22

W łeb z IV ligowa druzyna dramat

~hahahaah | 2008-10-29 15:23

zaluje ze mnie nie ma teraz w sanoku. mam nadzieje ze jak nasi kibice beda wracac, przygotuja zasadzke na pilkarzy, nalezy im odpowiednio podziekowac

~6w | 2008-10-29 15:25

mam nadzieje ze wyjazdowicze porozmawiają trochę z grajkami w drodze powrotnej to wstyd dosłownie ...

~Stachu | 2008-10-29 15:26

No i nasze marzenia o dobrej ekipie poszły w krzaki... To tyle w tym temacie, bo mi się odechciewa po tym, nawet patrzeć na monitor...

~tomas | 2008-10-29 15:26

masakra!!!! mysle ze 3 liga bedzie dobrym rozwiazaniem dla naszych pilkarzy ;) nie ten poziom ;/

~........... | 2008-10-29 15:28

Najpierw Dolcan,pożniej Katowice i Znicz,a teraz Sanok,ciekawe ile jeszcze meczy nasi zasrani kopacze jeszcze odpuszczą.Ja rozumię,że mają żal do działaczy,że im nie płacą,ale sprzedać Stalówkę w tylu meczach,to jest kary godne,za łapczywi są na kasę.

~Magic | 2008-10-29 15:29

Niektórych z Was to konkretnie popierdoliło.Zobaczc ie z jakimi druzynami wygrywała Stal Sanok ... Legia,Widzew,Podbesk idzie... to sa druzyny które graja duzo lepsza piłke od Nas a mimo wszystko poległy w rywalizacji z druzyna z Sanoka.
Dla Nas najwazniejsza jest liga SEZONOWCY !!

~tedi | 2008-10-29 15:29

to jest wstyd,wielka kompromitacja przegrac z 4 ligowcem ....gwazdy ze stalowki mysleli ze na luzie ich pchna to im jakis sanok pokazal gdzie ich miejsce ...

~zal | 2008-10-29 15:30

dirkins taki z Ciebie kibic to dlaczego nie jestes w Sanok
To co oni pokazuja na boisku .......szkoda gadac nie wiem co moze pomoc Stalowce

~cham | 2008-10-29 15:30

zarabiaja srednio ok 4 tys zl na miesiac i odstawiaja taka kaszane... ja bym za to co teraz robia zawiesil im pensje na 2 miesiace. Poszli by porobic na walcowni po 8 godzin dziennie to by sie nauczyli. wiecie jaki bedzie final? skonczy sie runda, wroci temat podwyzek :) kazdy powie ze jak nie bedzie dostawal wiecej to odejdzie. z wietecha na czele, on zawsze przewodniczy takim komitetom. Wielki przyjaciel zdrajcy Iwana, niech wydupcza do motoru, jest mniej wiecej ich przekroju

~osmiornica | 2008-10-29 15:30


samo to z takimi przegrac zal
Sprzedawac mecze tylko umiecie ;/
A co bendzie dalej??
dalej bysmy grali z lechem czy legia czy wisla
a tak to w pizdu !
czekamy na nowy rok :/

~pęchęrz | 2008-10-29 15:32

jesteście tak słabi że nawet turbia i zarzecze by z wami wygrali nie mówiąc już o takich drużynach jak sokół nisko czy nowa sarzyna gdzie grają zdecydowanie lepsi zawodnicy pochodzący zresztą ze stalowej woli

~jacek | 2008-10-29 15:35

Coś mi tu śmierdzi,za barzdo jest wszystko podejrzane,czyżby oni naprawdę kupczyli meczami?Przecież przez tych ciulów Wrocław spuści Nas do 3 ligi,jak wszystko wyjdzie na jaw.Ale ci kopacze mają Naszą Stal w du..e i Nas kibiców.Byłem w Katowicach,Jastrzebi u,zdzierałem na nich gardło,przez 3 dni nic nie mogłem mówić ,poświęciłem swoje zdrowie jak i wszyscy co byli dla nich,a tu okazyje się ,że wszystko było wyreżyserowane,no nie,chyba zaraz nie wytrzymam i pójdę do klubu jak przyjadą z Sanoka i sobie z nimi pogadam.Szlak mnie zaraz na miejscu trafi,jak widzę ,że oni Nas oszukują,zks miał jednak rację,choć mu nie wierzyłem na początku.

~BZC79 | 2008-10-29 15:40

Powiem tak śmiech na sali!!!

Od dzis piłkarze chodzcie tunelami bo ja nie ręcze za siebie!!!

To samo tyczy sie działaczy!!!!

OD dzis jest masówka na wpierdol!!!! W tym sezonie nie chodze juz na mecze!!! W dupie to mam!Nie dam ani złotówki

~zetkaes | 2008-10-29 15:40

i jak tu mozna nie byc sezonowcem skoro oni przegrywaja mecz za meczem i to jeszcze w pucharze polski gdzie mielismy szanse o pokazanie sie i zagranie z kims z czołówki ekstraklasy a tu przegrana z sanokiem i do domu walczyc o utrzymanie a i tak bedzie z tym ciezko:/
a tego walata to trzeba wyje***c jak najszybciej bo ten poziom jaki on prezentuje to jest kompletne DNO. wychodzi obsrany na boisku i sie nie potrafi obrocic do bramki i uderzyc. to samo adamczyk... drewno niesamowite...zero techniki.. jedynie salami i lebioda prezentuja jakis poziom i przed wszystkim sie staraja!!!! a

~zksryw | 2008-10-29 15:44

To przechodzi ludzkie pojęcie!!!!

Zróbmy protest!!!!


Nie jexmy do Odry i na mecz z Wartą!!1! Ja nie ide chociarz byłem prawie na wszytskich meczach czy to u siebie czy to na wyjeździe!!!


Dzisiaj nie mogłem bo praca ale jak by było na weekendzie i tak by to zobaczył na żywo piłkarze by nie weszli do szatni!!!

~:( | 2008-10-29 15:45

skoro nie graja dla klubu to niech przynajmniej graja dla kibicow ....

~STAL SANOK | 2008-10-29 15:45

I co? PRZEGRALIŚCIE buhahaha!!! STALOWA WOLA DO DUPY

~stop | 2008-10-29 15:46

Przeczytajcie sobie drugie zdanie barany "Sanoczanie mają patent na wygrywanie z teoretycznie lepszymi zespołami. Udowodnili to w spotkaniach z Legią Warszawa czy Widzewem Łódź." !!! Stalówka to piłkarsko pikuś przy Legii czy Widzewie. Zejdzie na ziemię!

~do wyzej | 2008-10-29 15:46

Ok, przegraliśmy bo nasi pseudo grajcy zagrali w STS i sprzedali mecz bukmacherą.

A wy sobie grajcie w IV lidze nara i sie nie napinaj!

~kibic | 2008-10-29 15:46

prostesty !!1 nie idzmy na zaden mecz stalowki !!!! az zadna grac i neisprzedawac meczow!! ja bynajmniej tka robie pozdro ;/;/

~asd | 2008-10-29 15:47

patent? IV-ligowcy? ...

~banco | 2008-10-29 15:47

dobrze ze wyjechalem z tego miasta, cale zycie chodzilem na mecze stalowki, ale taki wstyd? najlepiej rozwiazac sekcje pilki noznej, rok czasu dopoczac od pilki w miescie, a pozniej na nowo zalozyc klob, nowi ludzie nowe mozliwosci. Tylko Śląsk Wrocław - jedyna twierdza. AVE pojebani piłkarze. Pozdrawiam kibiców STALOWKI, a piłkarze won...!!!

~Kibic | 2008-10-29 15:48

W koncu ci co mowili "dumni po zwyciestwie wierni po porazce" przejzali na oczy!ile mozna??? juz dawno bylo pisane o protescie ale wierni nawet jakby przegrali 10:0 sie pultali.

~huj | 2008-10-29 15:51

jak sie sępi kasy na transfery to takie jest stare patałachy z zarządu !!!! knury zaje***e

~huj | 2008-10-29 15:53

ja pierdole jaki wstyd

~cham | 2008-10-29 15:53

czy jest ktos chetny zeby pomoc mi zrobic transparent na mecz z warta? ja tak tego nie zostawie, a nie musmy zrzucac wszystko na glowy chlopakow ktorzy do tej pory zawsze sie tym zajmowali. Jesli mozemy cos zmienic, zacznijmy od nas samych. Protest na 100 % !

~mecz | 2008-10-29 15:54

ja na żadan mecz w tym sezonie nie ide!1

Protes musi być!!!

~do Zarządu | 2008-10-29 15:58

Piłkarze i Zarząd to sie doigraliście!!!! Teraz na mecze będzie chodzić max. 200 osób!!!

To zrobimy co Legia!!!! Nie będzie kasy dla was z biletów!!!!

O nie musimy to zrobić!! Tylko tak możemy im coś pokazać i na meczu z Wartą jeden kolega wejdzie czy dwóch i niech wywiesi Flagę z Protestem!!1

Do puki nie zaczniecie grać i a nie przynosić Stalowej wstydu na meczach nas nie zobaczycie!

~suawek | 2008-10-29 15:58

Pewnie, tak jak ostatnimi czasy, Stalówka grała w 5:
Salami, Bartkowiak, Piszczek, Szlęzak, Trela.
Jak na taką ilość zawodników, to całkiem niezły wynik.

~lol | 2008-10-29 16:00

spoczko kursik 3.8 wszedl jeszcze tylko wiselka i 500 stow moje hehhe ;p

~ha | 2008-10-29 16:02

a nja mam info ze wisła przegra i masz 100 do kosza!!

~wstyd | 2008-10-29 16:03

brawo panie Łach i pana banda kopaczy - z 5 tys na meczach udało wam sie zrobić 500 osób !!!!

~zatorze | 2008-10-29 16:06

Mecz pewnie za niewielką kaskę od Sanoka odpuszczony,bo czym tamci mogli przyszaleć,skoro grają w 5 lidze.Sprzedali się jak szmaty i z Nas kibiców zrobili pośmiewisko na całą Polskę.To samo w lidze ile jeszce meczy opierd...ą.Przecież jak tak dalej będą kombinować ,to będą najbogatsi kopacze w lidze,po co im grać za 500 zl premi,skoro można łatwiej.Kopacze oszuści wstydżcie się ,dzisiaj wasza miarka się przebrała.Nie wjedziecie dzisiaj na stadion,ani pod hotel Stal,dopoki Nam nie wyjaśnicie tych spraw.Jutro zapraszam wszystkich na trening,zrobimy sobie z nimi oszustami pogadankę,tak dalej nie może być!Zatorze napewno dzisiaj odpowiednio przywita tych szmaciarzy na stadionie.

~lol | 2008-10-29 16:09

najwyzej pujdzie w kosz ale zobaczymy w tym kraju jest wszystko mozliwe a tak apropo to dzisiaj wiekszosc osob grala na stal sanok sport u nas sie rozpada czerwonka odchodzi ze stalowki ponoc koszykarze nie maja juz pensji od 2 miesiecy a kase ktora obioecal slezal to chyba tylko obiecal albo zrobili za nia gale bokserska niewiadomo po co ... wiec nie dziwmy sie ze i pilkarze graja tak jak graja dla kumatych wiadomo o co chodzi

~ | 2008-10-29 16:10

ktos tu pisze na dobre czy zle - z kim ??? z tymi frajerami ?!! z Sanokiem przegrać ?!!! przegonić tych patałachów z naszego klubu !!!
proponuje wyśmiać ich na kolejnym meczu - niech tez poczuja to samo co my teraz jak z nas sie cała Polska śmieje.

~bojkot | 2008-10-29 16:12

rozumiem ze wynik sportowe to niewszystko ale do h..ile tak moze byc sa kibice zaangazowanie wyjazdy a poziom pilki i to co robia dzialacze to zenada


>>Dlatego proponuje zbojkotowac 2 ostatnie mecze u nas aby odbyly sie przy pustych trybunach moze wtedy te dupki z zarzadu zauwaza ze Stal bez KIBICOW to DNO i zaczna sie interesowac prawdziwie nami i wzgeldami sportowymi a nie komutatorstwem .


PUSTY STADION = DZIEN MNIEJ UTRZYMYWANIA DARMOZJADOW!!!!

~seba | 2008-10-29 16:14

Witam kibiców z Miast Rowerów.Obiektywnie o meczu z punktu widzenia Sanoczanina-bez napinki,ale niektórzy z Waszych piłkarzy mają marne pojecie o grze w piłke.Nie potrafią piłki przyjąc (zwłaszcza 2 bocznych obrońców)...o dokładnym podaniu to już nawet nie mówię.Przez cały mecz stworzyli jedną sytuację,i to przypadkiem...Nie żeby Sanok cos wielkiego grał..po raz kolejny okazało się,jaki jest poziom polskiej piłki.Widzew był tylko troche od Was lepszy.Ale powtarzam-nie chę obrazać Waszych piłkarzy,ale połowa tej drużyny to jakies nieporozumienie

~sanoczanin | 2008-10-29 16:17

wygralismy !! szmaty ze stalowej woli

~ble | 2008-10-29 16:19

moze i wygraliscie ale to nie my grzejemy miejsce w IV (V) lidze:D

~hah zal.pl | 2008-10-29 16:21

Ale to nie my gramy w cwiercwinale puchru polski

i to nie my ogrywamy druzyny o 3 klasy od nas lepszee


buhahah sanok szacun

~tomek | 2008-10-29 16:22

ja, podobnie jak wielu innych już po meczu ze Zniczem pisałem że olewam tą bandę patałachów i dopóki nie zaczną grać w piłkę mnie na stadionie nie zobaczą. Wtedy byłem piknikiem, sezonowcem, dzieckiem neo itd. Zroumcie że ja to robię właśnie dla dobra naszej Stalówki. Bo jeżeli my czegoś nie zmienimy to za rok możemy jeździć do Brzeska a za dwa na Siarke.

~ble | 2008-10-29 16:22

no i teraz traficie na konkretna ekipa ktora zagra konkretnym skladem a nie REZERWAMI. i co wtedy? plyniecie...

~do tomek | 2008-10-29 16:25

Zgadzam sie :) na moje komentarez tez tak odpowiadali!pozdro

~macciekkk | 2008-10-29 16:25

bANDA jEBANCYH pSEUDOGRAJKóW ! Ale nie mozna sie teraz odwrocic, nie zapominajcie, ze na mecze chodzimy i jezdzimy by reprezentowac Zielono-Czarne, a nie tej bandy nieudaczników !

~ble | 2008-10-29 16:25

a oni co reprezentuja jak nie baryw ?

~lol | 2008-10-29 16:26

moze i popłyna ale lekko o 50tys bogatsi niz my
hhah

~ble | 2008-10-29 16:27

lepiej niech oni beda bogatsi moze cos z tym zrobia u nas taka kasa by dostala nog.

~macciekkk | 2008-10-29 16:27

to prawda, ale czy to znaczy, zeby nie przychodzic na mecze ?! Oczywiscie mnie tez szlak trafia co oni wyprawiaja i w zadnym wypadku ich nie bronie, bo na to co soba prezentuja nie ma usprawiedliwienia !

~max | 2008-10-29 16:27

Przegraliśmy jak ktoś tu napisał i miał racje z 5 klasą rozgrywkową tylko że nazywa się teraz 4 liga . 5 liga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! i co ??????? ale mamy zawodniczków!!!!!!!

~ble | 2008-10-29 16:28

a jaki jest inny lepszy sposob pokazac ze nam sie nie podoba to co robia i ze chcemy zmian? jak bedziemy chodzic pchac im kase za bilety to nic sie nie zmieni beda dalej mieli nas gleboko w dupie.

~lol | 2008-10-29 16:29

haha jak jezdzisz dla zielono-czarnych barw to sobie pomaluj pokoj w takie barwy i zniego niewychodz !!!

PUSTY STADION = OSTRZEZENIE DLA ZARZADU ŻEBY NAS NIE IGNOROWLI


A jezeli chcecie jeszce w tym sezonie jezdzic dla tej druzyny pionkow to powwodzenia w koncu kazdy ma wolna wola nawett... a szkoda prowokowac

Cała polska sie smieje z druzyny rowerów Którą STal SAnok LEJE

~endriu | 2008-10-29 16:32

Tu nie ma co pierdolic o patentach Stali Sanok na lepsze drużyny. Wygrywali bo ich lekceważyli. A Stalówka, wiedziała o tym że jest groźny Sanok u siebie i powinna się na ten mecz sprężyć i wykorzystać szansę awansu nawet do finału pucharu Polski, osiągnięcia historycznego sukcesu dla klubu i przypomnienia się w polskiej piłce.Ale do tego potrzeba była odrobina ambicji. Bo nie ma czegoś takiego, żeby piłkarze o 3 klasy gorsi mieli na kogos patent. Patent to oni moga mieć na Sparte Jeżowe. Wystarczyło po prostu chcieć dzisiaj wygrać, miec do tego przekonanie, ale niestety, to widać za dużo dla tych piłkarzy. Pierdolic takie coś, to znaczy że nie są piłkarzami tylko amatorami, takie jest ich miejsce.

~macciekkk | 2008-10-29 16:37

a ty dla kogo jezdzisz? dla tadeusza krawca czy moze piotra adamczyka ?

~andrzej | 2008-10-29 16:42

jakby nie wygrali z belchatowem to by nie bylo calego tego zamieszania , ale z drugiej strony po takim wstrzasie moze cos do kogos dotrze. legia sie ogarnela po tym jak dostala z nimi baty :P

ja jestem dla pilkarzy wyrozumialy , bo wszystkiemu winny jest zarzad ktory nie daje kasy na transfery a kontrakty podpisuje na pol roku gora rok. w ten sposob nigdy nie zbuduje sie mocnej druzyny.
czas sie ogarnac bo spadniemy a pozniej zajebiscie ciezko bedzie awansowac przy tym calym kole fortuny z ligami!
pozdrawiam wszystkich kibicow

~himok | 2008-10-29 16:42

i co tu zrobic do ku*** przegrywaja z taką drużyna 4ligowcem żal poprosti i tyle/;/;/;

~ss | 2008-10-29 16:43

i co kur..?...popłynneliś cie stal tylko sanok

~www | 2008-10-29 16:45

SZMATY

~jok | 2008-10-29 16:50

ALE CHŁOPAKI GRAJĄ ŻEBY ICH JASNY SZLAK TRAFIŁ RAZEM Z TYMI DZIAŁACZAMI!!!!!!

~eerr | 2008-10-29 16:51

Po co ta napinka tutaj.
Wszystkie komentarze do ciecia.
Stalowka ma bardzo marny sklad i przygrywa wszystko pokolei...czego oczekiwaliscie? 5-0 z Sanokiem jak od dwoch miesiecy wszystko przepierdalaja?
Ciac temat.

~zks | 2008-10-29 16:51

Stalówka to potęga do kopania węgla !!!

~ale | 2008-10-29 16:51

zgadzam sie brak kasy - ale kogo w zamian p.Łach sciągnął ? Adamczyka , Szlęzaka , Walata ?! kto to jest ! Wszyscy tam w klubie sa slepi?!!! Mikulski sciagnal jakis magazynierów z tesco - zarzad nic, Łach w/w - zarzad nic. Czy tam sa normalni ludzie?! Woleli ilosc niz jakosc - to teraz mają . Nawet niech nie wspominaja ze trenuja 2 razy dziennie 5 dni w tygodniu , a trener niech znow nam nie mydli oczu małą ilosćia zawodników. Rozumie 1 -2 mecze ale to sie dzieje juz od ponad miesiaca.....

~qqs | 2008-10-29 16:57

hu* z tym pucharem ani my ani oni tego nie wygraja
skupic sie na lidze i walczyc o utrzymanie bo poleca do takiej ligi jak sanok i zostanie jaranie sie pucharem!!
Robmy PROTEST!!!!!!!! bo te ciecie poleca!!!

~banco | 2008-10-29 16:59

zdrastwujcie PILKARZE WON, ZARZAD WON, KIBICE strajk... w klubie są sami złodzieje (jak większość Polaków). Folwark sobie urządzili - h u j z nimi wszystkimi !!!

~stay zgred | 2008-10-29 17:02

Pisałem juz dawno ze nalezy doping dla nich zaczynac piosenka Widzewa z poprzeniego sezonu jak ich pajacyki tez zmierzali do II ligi

PO CO WY GRACIE JAK WY AMBICJI NIE MACIE

ale nie
spiewano ch.... z wynikami
i ze nic sie nie stało.
Jasne moze teraz juz pora zaczac doping własnie tym hymmnem i to co 15 minut skutecznie

~romanmagazyn | 2008-10-29 17:13

stal sanok władcy podkarpacia:))

~Stal | 2008-10-29 17:16

No aż żal dupe ściska, niektórzy mogą pomyśleć, że wypowiadają sie tylko Ci, którzy są 'piknikami' otóż nie, chodzę na mecze i jezdze na wyjazdy od dluzszego czasu, ale takiego czegos to ja nie mam zamiaru dluzej ogladac, jesli my nic nie zrobimy TO LECIMY, wtedy bedziecie sobie spiewac po wioskach 'nic sie nie stalo, stalowa nic sie nie stalo' wspomniecie moje slowa, jesli nic w tym kierunku nie zdzialamy, pozdrawiam, bez napinki.

~romanmagazyn | 2008-10-29 17:19

ja już nerwicy dostaje w tym magazynie... niedługo dostane wylewu albo zawału! Po jaka cholere piorę wam te stroje pilnuje sprzętu a wy dajecie dupy!

~gosc | 2008-10-29 17:34

Co naiwniaki ,z pustego to i salomon nie naleje.platforma daje dupy,a w klubie to kto rzadzi .dyrektor namaszczony przez platforme, jak w kraju tak i w klubie.CUDAKI rzadza,to macie,nieudacznikipi rdolone,zproscie PALIKOTA na mecz.LACH chce odejsc ,to mecz przegrywa,bedzie mu latwiej.STADion,beda budowac,za czyje pieniadze,kto na tym stadionie bedzie gral.SZLEZAK,szlage,

~Stalówka | 2008-10-29 17:35

Mam info jpewne na 99%!!!
podobno 4 osoby stawialy jedynke na sanok w Millenium przy ul. Jana Pawła ll
Każdy z tych kuponów poszedl przynajmniej za 3000zł.

~do wyzej | 2008-10-29 17:41

4 osoby w stalowej stawiały. Czyli przeciek od piłkarzy 4 x 3000x 3,8=36,0 tyś maja do przody.
Fajnie piłkarze dorabiaja.

~Weszli? | 2008-10-29 17:44

A tak z innej beczki weszli nasi na stadion?

~info | 2008-10-29 17:45

schowaj sobie to info w kapcie , bo kqazdy kto choc troche ma pojecia o bukmacherce wie ze nie mozna puscic kupona za 3 tysie tym bardziej z jednym spotkaniem z polskiej ligi ;-)

~do wyzje | 2008-10-29 17:50

kolego idziesz i puszczasz 10 kuponów po 300 zł na stalówkę, manchaster i liverpool i masz durniu.
Można bo ja dzisiaj tak postawiłem tylko za 100 zł

A jak piłkarze tak zrobili ze ktos po ich wyjedzie puscił!!

~Damian22STW | 2008-10-29 17:50

Właśnie wróciliśmy busem z Sanoka. Stało się to czego się można było spodziewać. Czyli zero ambicji, zero gry ze strony STW. Na boisku wyglądało to tak jakby Sanok był w 1 lidze a nasza stal w IV. Jednym słowem katastrofa. Kto twierdzi, że mecz był czysty i nie odpuszczony przez zawodników naszej Stali to proszę zapytać tych którzy dziś byli na meczu lub samemu jakoś oglądnąć powtórkę tego meczu. Troszkę kilosów przejechaliśmy, za bilety w Sanoku zapłaciliśmy ( łącznie 10 chłopaków ). I co nas spotkało? Śmiech kibiców z sanoka, którzy robili to bardzo głośno i pytali się gdzie ta STW gra w okręgówce czy jeszcze niżej??? Normalnie paraliż się robi po takim meczu.

~and | 2008-10-29 17:53

h..j wam w dupe sprzedawczyki pie....ony zarząd trzeba z tym k..restwem zrobić porządek do h..ja

po co powstało to stowarzyszenie ludzie obudzie się

bo nam piłkę w stalowej r...ierdolą p..
ebane snoby

~MIETEK | 2008-10-29 17:54

Jak chcecie to załatwię wam sparing z Jeżowym na przełamanie.

~2trener | 2008-10-29 17:59

Takiej hańby nie przeżyłem od 30 lat ,odkąd chodzę na mecze Stalówki.Kto ściągnął do Stalowej takie kaleki,co z 4 ligowcem nie potrafią wygrać,nawet w rezerwowym składzie.Chyba rację mają ci co piszą ,że piłkarze zakłady obstawiają i dorabiają na boku,ale niech wiedzą ,że to wyjdzie i wtedy szybko będą s.......ć ,bo kibice im nie wybaczą ,a hańbić naszych barw nie pozwolą.Oddajcie chociaż wypłaty na cel społeczny ,bo w październiku swoją grą nie zasłużyliście nawet na kaszankę łącznie z łachem.

~Gol | 2008-10-29 18:08

Oszczedzcie tego wstydu... bo juz tak dluzej nie moge, oni maja honor ? Do Opola strach jechać bo z gory mozna zalozyc ze ten mecz przegramy, teraz kwestia iloma bramkami, 2-3 ? Moze, do kolekcji, nastepny wstyd nam zrobicie, i wiecej dostaniecie ? SKSSW czego Wy jeszcze nic nie dzialacie? Czekacie, az spadniemy o lige nizej ?

~zalamka | 2008-10-29 18:35

Ten mecz to pryszcz,jeżeli chodzi o wygraną u buków naszych miernot piłkarzynów.Przypomn ijcie sobie nie tak odległe czasy,kiedy Stal po zwycięstwie nad Lubunem była 2 w tabeli i jechała do Gorzowa jako faworyt,czy póżniej mecz u siebie z outsaiderem z Ząbek.Wiecie jaki był wtedy kurs na zwycięstwo naszych rywali.Nawet Wam nie będę mówił,bo z krzesła spadniecie.Powiem tylko tyle,że za tamte mecze tyle kasiorki skubnęli,że wystarczy im do końca sezonu opływać w luksusie.I oni jeszcze maja szczelność upominać się o podwyżki od klubu,bo inaczej grać nie będą.Ch.j Wam w du.ę.Nie pasi ,to spieprzać stąd sprzedawczyki jedne.Hańbicie tylko Nasz Kochany klub i Nas kibiców.Robicie z Nas pośmiewisko na całą Polskę.Dosyć tego,skończyły się już żarty.A skoro Lompe jest taki konsekwentny i sprawiedliwy i wyrzucił z obstawianie u buków Mietka.Gazę i Siusiaka,to dlaczego tego samego nie zrobi z tymi łachudrami,których sam tu naściągał,by sprzedawali Nam mecze.Mam nadzieję,że po tym meczu zawrze w klubie i zarząd wyciągnie konsekwencje wobec tych oszustów,co to dorabiają się u buków.I pomyśleć,że byłem taki głupi i naiwny,że jeżdziłem za nimi do Łodzi,Katowic czy Jastrzębia,zdzierałe m gardło,a oni i tak Nas w chu.u mieli,bo dla nich liczyła się tylko brudna kasa i premedytacją Nas sprzedawali.Mam nadzieję,że do Opola jak pojedziemy to tylko po to ,żeby rozsławiać Nasz klub,a nie tych pajaców,co to się zwą piłkarzynami.Od 1 minuty jedziemy z nimi z podziękowaniami za szacunek dla klubu.Stal to My ,a nie wy!

~yeelow | 2008-10-29 18:44

wstyd wstyd wstyd

~kibic | 2008-10-29 19:00

Mam nadzieję,że chłopaki z Zatorza nie wypuszczą tak szybko z autokaru tych oszustów ot tak sobie.Najpierw niech wytłumaczą się kibicom,co Nam najlepszego narobili i proszą o najniższy wymiar kary.No bi jeżeli to im dzisiaj przejdzie płazem,to już jutro na treningu na pewno nie.Ni podoba się grać dla Stali,to WYPIER...LAĆ!

~MANIEK | 2008-10-29 19:00

A hu i w tyłek~!!!
A ZAGAZOWAĆ TO POWINNI ICH NA ŁAWCE REZERWOWYCH!!

~........... | 2008-10-29 19:02

A wszystkie nasze gwiazdy,co to zarabiają u buków,bawią się w najlepsze w planecie.Zapewne dzisiaj też ich tam spotkać można,a najczęściej w piątek przed samym meczem.A póżniej dziwić się ,że wyniki takie czy inne.

~1938 | 2008-10-29 19:22

proponuje wywyiesic na nastepnym meczu transparent

WY zaczniecie GRAC my zaczniemy spiewac




wstyd z taka druzyna przegrac ;/;/;/;
zalamka

~kibic | 2008-10-29 19:44

Powiem tyle ... szkoda gadac !!! Jak tak dalej bedzie to niewiem !! Mam nadzieje ze jakos sie zmobilizuje

~stal | 2008-10-29 19:49

wstyd wstyd a co widzew tez przegral ze stala sanok tez ma wstyd? pozzerzy

~Matrix | 2008-10-29 19:50

Jako kibice musimy sie za to wsiąść. Może jakiś strajk zmobilizuje piłkarzy i zarząd do pracy. Bo bez chęci to z tego ch**a będzie!!!!!

~STALOWKA | 2008-10-29 19:51

EJ CO JEST ?? STALOWKA !

~expert | 2008-10-29 19:54

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce.
Jest coś takiego że jeśli słaba w pozycji drużyna(Sanok) gra z lepszą w pozycji drużyną (Stalowka) przygotowuje się do niego. A pozatym jest cos takiego jak grac na czyims boisku i miec szczescie lub pecha. Co wy sie zreszta spodziewaliście po stalówce która fartem do I ligi weszla ze mistrzem pp bedze?. Pozatym pp to nic polska to korupcja liczy sie tylko liga. Najlepsi piłkarze grają na podwórku lub w szkole na SKS. Gdyby dać polskie drużyny z czołówki to by przegrywały z każdymi drużynami do II ligi innego kraju

~kolo | 2008-10-29 19:57

zagral gilar co ..??

~jude | 2008-10-29 20:02

żenua . to co wyprawiacie to jest dopiero żenada

~xyx | 2008-10-29 20:11

wie ktos jak te nastepne nasze ASY tylko ze w kosza ??

~aaa | 2008-10-29 20:12

co to za przygody mieli chlopaki w drodze powrotnej?

~..... | 2008-10-29 20:13

w łeb z Sudetami siedmioma!Kolejni zawodowcy !

~BartekSTW | 2008-10-29 20:19

dzieki admin za odbanowanie IP, ktore nie slusznie zostalo zablokowane chyba przez pomylke....ale do rzeczy.....ktos gada ze Widzew tam przegral toi niema sie dziwic ze Stalowka tez....tylko jest jeden motyw u Widzewa mozna to bylo nazwac wypadkiem przy pracy, bo w lidze sa na czolowym miejscu, natomiast Stalowka poczatek sezonu bardzo dobry i co teraz nagle zapomnieli jak sie gra w pilke??? chyba brak ambicji i checi do walki na boisku od wrzesnia nie mozna nazwac wypadkiem przy pracy?? Pozdro dla wszystkich dla ktorych Stalowka nie jest obojetna !!

~Sesio | 2008-10-29 20:34

Pilka na dnie... Kosz na dnie... co sie dzieje ze sportem w naszym miescie?!

~pip | 2008-10-29 20:36

k..wa mam nadzieje ze nowego stadionu nie bedzie bo i po co i jeszcze hale sportowa zamienic na targowa

~lol | 2008-10-29 20:47

wszystko zaczelo sie je....c kiedy prezesem zostal wielmozny jarecki chodzia sluchy ze to juz jest koniec sportu w naszym miescie bedzie totalna amatorka

~lubelak | 2008-10-29 20:50

~one | 2008-10-29 20:51

a na dodatek najgorsza strona kibicowska w kraju.Nikt tak nie jedzie na swoich jak wy a przecież nie wszystkie drużyny są na czele a widać że macie cholerne kłopoty natury głównie finansowej i kadrowej.piłkarze też to poprostu ludzie i przy tak szczupłej kadrze,kontuzjach,ka rtkach gra się na ciągłym stresie i to są główne przyczyny niepowodzeń. Gra w pucharze wcale wam niepotrzebna bo to są duże koszty.

~romanboisko | 2008-10-29 20:55

a tak z innej beki to policja musiała konwojować autobus z juniorami mielca po meczu roczników 93 i 94 .

~vscde | 2008-10-29 20:55

A ty co piłkarz, że ich tłumaczysz ?
Z 4 ligowymi amatorami przegrywają i co mamy ich chwalić ?

~fdsf | 2008-10-29 20:58

co sie dzialo na juniorach '93 i '94???? prosze o info..

~one | 2008-10-29 21:01

jestem normalnym i realnym kibicem a nie szowinistą. Najperw się zastanówcie jaką macie kadrę przecież głównie IV ligową itak gracie nieżle na taki skład.

~jakisgosc | 2008-10-29 21:02

Tak jest jak pierwszoligowa druzyna nie ma zaplecza czyli drgiej druzyny grajacej 2,3 klasy nizej!!! Pozdro dla wszystkich

~romaboisko | 2008-10-29 21:10

na meczu rocznika 94 przyszło około 40 osób które kręciło młyn głównie wyzywali 2 ziomków co przeszli do mielca mieli też jakieś petardy i serpentyny . Po meczu obrzucili czymś MIelec i miało dojść do starcia Mielec sie napinał i śpiewał np : Podkarpacka Niewolnica . Lecz pod klub zajebchała ochrona i suka a po zatorzu jeżdziły dwie komendy . Później Mielec zatrzymał sie na obiadek w słoneczku, a ich autobus został obrzucany jajkami .

~koszykarzyk | 2008-10-29 21:10

My czyli koszykarze tez dzis przegralismy 7 pkt sorki

~94 | 2008-10-29 21:12

na '93 i '94 banda 12-13letnich zgasów w kominiarkach chciała "bić" rówieśników ze stali mielec... :)

~romanboisko | 2008-10-29 21:18

zgasów to bardzo dobre określenie bo to wydarzenie nie podobało mi sie

~ZAL | 2008-10-29 21:22

To wpiszcie sopie opis na kibice.net z akcji ktora junorzy przeprowadzili!!!! hahaha ZAL MI WAS!!!

~romanboisko | 2008-10-29 21:25

nie juniporzy tylko jakies dzieci z gimnazjum nr 2

~Z krytej | 2008-10-29 21:25

\\\"Stalówki\\ \" dziś w Sanoku ok. 100-110 osób (autokar nabity plus auta ) wchodzą całą pierwszą połowę na początku wywieszona flaga \\\"Hutnik \\\" pózniej zdjęta , sporadczynie dopingują, Sano słyszalny bardzo dobrze ( siedziałem na krytej trybunie ) , po drugiej bramce następuje atak \\\"Stalówki\\ \" na siatkę odgradzająca ich od reszty podbiega Sanok i tak przez ok. 1 min kopią się przez siatkę \\\"Stalówkę\\ \" ochrona gazuje a Sanok się wycofuje.Po meczu \\\"Stalówka\\ \" szybko zawija się do swoich pojazdów. Piłakrze dokładnie trzech ( Wietecha nawołujący resztę piłkarzy plus Lebioda -nie grał w meczu i Piszczek ) podchodzą pod sektor podziękowac za doping ! ( słaby)

~SW | 2008-10-29 21:33

Robiłeś tam na krytej fotki, zapodaj coś.

~aaa | 2008-10-29 21:33

pierdole was złodzieje

~fanStali | 2008-10-29 21:38

Znakomity popis dzis i pilkarzy i koszykarzy.Od dawna w tym klubie nie bylo tak zle.Wczesniej to przegrywali koszykarze, wygrywali pilkarze albo odwrotnie.Co jedna gorzej to druga ratowala jakos honor.A teraz jedna i druga ekipa jest na dnie.I brak honoru u pilkaryzkow ktorzy pojechali sobie tam na wycieczke i zgarna kase u bukow.Przekrety i do tego dochodzi przecietny poziom sportowy ale przegrac z czwartoligowcem i bedac w calym meczu druzyna zdecydowanie gorsza? nie miesci to sie w glowie.Proponuje odstrzelic pare glow czyli wywalic sprzedawczykow na zbity pysk.Wole ogladac juniorkow ambitnie walczacych a nie przekretow.Wietecha, Wieprzec,Krawiec,Wal at,Adamczyk do odstrzalu.Z tym strajkiem to dobry pomysl.Jesli nie zdobeda zadnych punktow to wymienionych pilkarzykow powinno sie pozbyc.Zero jakiejs ambicji.zero.No to trzeba i pilkarzykom pokazac ambicje.Cierpliwosc sie konczy,albo wygrana w Opolu albo strajk z Warta.Trzeba dac jakies ultimatum tym dziadom.Jezdzimy za tymi kopaczami po calej Polsce i oni nic nie pokazuje.Lach tez jest po czesci winien tej swojej taktyki na zero ktora nie wypala ale wiekszosc winy stoi po stronie kopaczy ktorzy bez ambicji przyjezdzaja sobie na wycieczke.OD meczu z Dolcanem w tej druzynie nastapil jakis przekret cos sie zaczelo psuc i to widac ze cos tam jest nie tak.Ale na przekrety trzeba odpowiedziec ich wlasna bronia czyli olewka ze spiewem itp.A nie spiewac nic sie nie stalo.Podsumowujac w sumie koszykarzy i kopaczy 15 porazek sumujac ostatnie popisy.Wynik imponujacy.

~do ha | 2008-10-29 22:10

i co twoj informator chyba sie pomylil hehe a ja dzieki staloweczce 500 stoweczek z hakiem do przadu

~$$ | 2008-10-29 22:15

500 x 100-weczka = 50.000zł

~do z krytej | 2008-10-30 07:59

jak mogłes widziec co sie działo jak wszystko było za trybuną?? było troszke inaczej ale nie bede tego komentował;]:) powiem tylko ze kibice z sanoka mają oprócz kszo i JKs jeszcze jedną zgode kazdy kto był wie ocb:)

~ehe | 2008-10-30 08:02

hej fan stali ale ty qrwa jestes madry az chce sie ciebie czytac,hehe zartowalem jestes glabem i tyle widze ze zmeczyles sie spiewem pewnie po takich meczach jak np dolcan kmita tur znicz ,i pare innych meczy nie atrakcyjnych kibicowsko tak ze chlopcze mam rade :nie chodz nie spiewaj, nie jezdzij ,nie wchodz tu wiecej ,nie pisz i nie wqrwiaj ludzi

~SST | 2008-10-30 15:08

» http://stal1946sanok.futbolowo.pl/stal1946sanok/?p=7
Zdjęcia z meczu Stal Sanok - Stal Stalowa Wola

~stal | 2008-11-21 13:58

brawo

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 105 733 razy
STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 204 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 7 883 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 214 301 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.0522