Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Puchar Polski: Niespodzianka w Sanoku!

Puchar Polski: Niespodzianka w Sanoku!

Gospodarze do ataku ruszyli od pierwszych minut. Nie udało im się jednak zdobyć bramki. W drugiej połowie meczu piłkarze Stali Sanok dopięli jednak swego i strzelili dwa gole. Pierwszy do bramki Tomasza Wietechy trafił Marek Węgrzyn, później gola zdobył Marcin Borowczyk.

Stal Sanok - Stal Stalowa Wola 2:0 (0:0)
1:0 - Węgrzyn 55'
2:0 - Borowczyk 72'
 

Stal Sanok: Bilski - Jaracz, Sumara, Łuczka, Kuzicki, Węgrzyn (80' Lorenc), Chudziak (57' Rajtar), Borowczyk, Kruszyński, Nikody (62' Niemczyk), Pańko.
 

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Sałek, Bartkowiak, Piszczek, Wieprzęć, Trela, Uwakwe (46' Szlęzak), Krawiec, Walat, Salami, Adamczyk.
 

Sędzia: Erwin Paterek (Lublin).

Źródło: sportowefakty.pl

Więcej informacji + zdjęcia : http://wstalowej.pl/news.php?id=338

Komentarze (42)

~poco? | 2008-10-29 21:23

Po co wy gracie jak wy ambicji nie macie?

~Z krytej | 2008-10-29 21:27

\\"Stalówki\\ \" dziś w Sanoku ok. 100-110 osób (autokar nabity plus auta ) wchodzą całą pierwszą połowę na początku wywieszona flaga \\\"Hutnik \\\" pózniej zdjęta , sporadczynie dopingują, Sano słyszalny bardzo dobrze ( siedziałem na krytej trybunie ) , po drugiej bramce następuje atak \\\"Stalówki\\ \" na siatkę odgradzająca ich od reszty podbiega Sanok i tak przez ok. 1 min kopią się przez siatkę \\\"Stalówkę\\ \" ochrona gazuje a Sanok się wycofuje.Po meczu \\\"Stalówka\\ \" szybko zawija się do swoich pojazdów. Piłakrze dokładnie trzech ( Wietecha nawołujący resztę piłkarzy plus Lebioda -nie grał w meczu i Piszczek ) podchodzą pod sektor podziękowac za doping ! ( słaby)

~fanStali | 2008-10-29 21:39

Znakomity popis dzis i pilkarzy i koszykarzy.Od dawna w tym klubie nie bylo tak zle.Wczesniej to przegrywali koszykarze, wygrywali pilkarze albo odwrotnie.Co jedna gorzej to druga ratowala jakos honor.A teraz jedna i druga ekipa jest na dnie.I brak honoru u pilkaryzkow ktorzy pojechali sobie tam na wycieczke i zgarna kase u bukow.Przekrety i do tego dochodzi przecietny poziom sportowy ale przegrac z czwartoligowcem i bedac w calym meczu druzyna zdecydowanie gorsza? nie miesci to sie w glowie.Proponuje odstrzelic pare glow czyli wywalic sprzedawczykow na zbity pysk.Wole ogladac juniorkow ambitnie walczacych a nie przekretow.Wietecha, Wieprzec,Krawiec,Wal at,Adamczyk do odstrzalu.Z tym strajkiem to dobry pomysl.Jesli nie zdobeda zadnych punktow to wymienionych pilkarzykow powinno sie pozbyc.Zero jakiejs ambicji.zero.No to trzeba i pilkarzykom pokazac ambicje.Cierpliwosc sie konczy,albo wygrana w Opolu albo strajk z Warta.Trzeba dac jakies ultimatum tym dziadom.Jezdzimy za tymi kopaczami po calej Polsce i oni nic nie pokazuje.Lach tez jest po czesci winien tej swojej taktyki na zero ktora nie wypala ale wiekszosc winy stoi po stronie kopaczy ktorzy bez ambicji przyjezdzaja sobie na wycieczke.OD meczu z Dolcanem w tej druzynie nastapil jakis przekret cos sie zaczelo psuc i to widac ze cos tam jest nie tak.Ale na przekrety trzeba odpowiedziec ich wlasna bronia czyli olewka ze spiewem itp.A nie spiewac nic sie nie stalo.Podsumowujac w sumie koszykarzy i kopaczy 15 porazek sumujac ostatnie popisy.Wynik imponujacy.

~fanStali | 2008-10-29 21:41

I jeszcze dodam ze Lach tez nie jest bez winy przy tej porazce.Za Uwakwe ktory obok Salamiego byl najlepszym kopaczem i sie cos staral wpuszcza lamage Slezaka.Brawo panie trenerze.Tylko sie teraz nie tlumacz krotka lawka bo sam popelniasz bledy.

~koszykarzyk | 2008-10-29 21:41

już przepraszałem w innym mojescu my też dalismy dupy ......sorki

Po raz kolejny zawiedli koszykarze pierwszoligowej Stali Stalowa Wola. Przegrali szósty mecz z rzędu, tym razem z Sudetami w Jeleniej Górze 59:66.

Nasz zespół jeszcze w trzeciej kwarcie wygrywał 51:42, ale beznadziejnie zagrał w ostatniej odsłonie i dał sobie wydrzeć wygraną.

~... | 2008-10-29 21:49

do fanStali napisałeś ........... OD meczu z Dolcanem w tej druzynie nastapil jakis przekret cos sie zaczelo psuc i to widac ze cos tam jest nie tak.Ale na przekrety trzeba odpowiedziec ich wlasna bronia czyli olewka ze spiewem itp ...........a ja myslę ze to trwa od pocztaku a wygarne z korona i lubinem nie były dziełem dobrej gry NIE DAJCIE SIE OSZUKAC !!!!!!!!!! ........... poprostu na stalowa był dobry kurs i wygralismy a póniej nie dostawali premii z klubu to.....( aha jeszcze ukałdy z innymi drużynami czy piłkarzami ) zaczęli dorabaic na lewo...... klub ich olewa więc chłopaki zarbiają nie ma się co dziwić , a że My Kibice na tym cierpimy to oni to mają w głębokim poważaniu , tak to pokrótce wygląda... ale po złych chwilach przyjdą dobre ( czyżby w Opolu i Wartą ?) niedługo się przekonamy !!!!!

~BZC | 2008-10-29 22:02

szansa na uratowanie piłki w naszym mieście jest tylko jedna :
ZROBIĆ PROTEST ale taki żeby klub sobie przypomniał o osobach które jeżdżą za Stalówka po całej Polsce !
niech te dziady o nas wiedzą !
na następnym meczu z Wartą przypilnujmy żeby ludzie nie wchodzili na stadion i niech nie kupują biletów, klub straci trochę pieniędzy to nie będą mieli czym się dzielić, może wtedy coś ruszy ! powieśić transparent na krzesełkach żeby wiedzieli o co nam chodzi!

~lubelak | 2008-10-29 22:07

Niestety sprawa wygląda bardzo źle. Jako, że kilka dni temu udało mi sie porozmawiac z osobą, która jest w temacie stad info niestety jest pewne. Klub stacza się na dno, w zarządzie są miernoty, którym na klubie nie zależy. Ani w glowie im piłkarze czy koszykarze. U piłkarzy są jakieś zaległości u koszykarzy też, ale przede wszystkim widac marazm wśród jednych i drugich. Tą amatorką zmęczony jest już także W. Łach co na chwilę obecną doprowadzi do tego, że odejdzie w tym roku.. Jeżeli ktoś uważa, że nieprzychodzenie na stadion czy bojkot klubu czy brak śpiewu, zrobi na kimś wrażenie to jest to rozumowanie rodem z przedszkola. Wszystkim to wisi. Nikt tego nawet nie zauważy. Właśnie jedyne co można teraz zrobić to szum wokół burdelu w klubie. A szumu nie zrobi 200 osób. Trzeba się sprężyć na 2 ostatnie mecze tak by nie mieć żalu do samych siebie. Cieszmy się tym co mamy, dopóki mamy.
Zanosi się na to, że wyjazd do Opola może być naszym ostatnim meczem w obecnej historii.


PS. Prawdopodobnie (95%) sektor w Lublinie będzie zamknięty, więc nie róbmy sobie nadziei na wyjazd na wiosne…

~lol | 2008-10-29 22:11

a dzieki staloweczce 500 stowek w kieszeni ;p;p hehe i pewnie tylko nie ja duzo osob gralo stalowke i za duza kase

~rozwadów | 2008-10-29 22:13

My tu się zamartwiamy i myślimy co zrobić ,żeby coś ruszyło na lepsze,jednak takiego problemu nie mają nasi pseudokopacze,którzy po wielkiej wygranej u buków w dzisiejszym meczu z Sanoku,bawią się teraz w najlepsze w planecie i oblewają niewątpliwie swój dzisiejszy sukces.Brawa dla nich ,tak trzymać,widzę,że wszyscy i wszystko im zwisa,liczy się tylko kasa i dobra zabawa!

~Stachu | 2008-10-29 22:15

Ja na następny mecz z Wartą nie idę. Możecie na mnie naskakiwać itd. Ja już dłużej nie mam, przynajmniej na jakiś czas dokładać do tego całego bałaganu. Ja płacąc za bilet te 10 zł ma prawo wymagać, żeby to za co płacę, było na przyzwoitym poziomie. Mam prawo wymagać choć odrobiny ambicji ze strony piłkarzy!. Ale jeśli organizacja w kubie jest na poziomie 5, czy 6 ligi, a kopacze, robią co chcą. Decydują tu sobie wygramy, czy tu sobie przegramy, to ja nie mam zamiaru dokładać do tego chorego "interesu". Nie dziwie się, Kwiecińskiemu, że chce odejść. Każdy już traci cierpliwość, a ja już ją straciłem.

~Stachu | 2008-10-29 22:18

sorki, za błędy, ale jestem wkurzony i jeszcze nie ochłonąłem po tym co dzisiaj się stalo i po tym co usłyszałem.

~bzc | 2008-10-29 22:23

Nas ponad 115 w Sanoku.

~0988 | 2008-10-29 22:39

piłkarze maja koniec rundy i maja juz wszystko w dupie, dostali wypłaty i czekaja na zaległe premie. W klubie sie kluca o wszystko ( prezydent chce wejsc i mieszac, nowy prezes - nikt nie lubi zmian, brak sponsora, kwiatek juz nie płaci tyle co kiedys )
Ktos rezygnuje z 1 dnia i zapierdala po całej polsce na mecz, traci kase, a pilkarzyki maja go w dupie, jakby nie placili pilkarzom za mecze to żaden z nich nie wyszedłby nawet przez brame stadionu, nie mowiac juz o grze.
Z sanokiem był sprzedany mecz, spotkałem kolesia ( kumaci znają go w stalowej ) w stsie, postawił 10x100zł na sanok. Miałem juz 2 kupony wczesniej wypisane z wygrana stalowej, postawiłem jeszcze jeden na sanok 20zł, nie wierzylem ...

~kijos | 2008-10-29 22:42

no i bida z nędzą przez stalówkę pędzą

~bzc | 2008-10-29 22:53

w tamtym sez.za podobne wyczyny wywalono z drużyny panów K,K i Miecia,też dorabiali u buków na swojej drużynie.Ciekawe jak zareagują teraz ci śmieszni dzialacze,po takim incydencie,że kopacze sprzedali mecz.Ciekawe czy tym razem też polecą głowy,czy tylko wtedy wszystko było zrobione pod publiczkę.Natomiast Wy grajki pamiętajci,takie coś wam u kibiców nie przejdzie,jeżeli potwierdzi się prawda o kilkukrotnym sprzedawaniu meczy,to będziecie chodzić na treningi kanałami,nie mówiąc już o częstej wizycie BZC na treningach o męskiej rozmowie.Na Wartę proponuję haslo.:Jeszcze jeden mecz sprzedany,wpie..ol murowany.Myślę,że to ich obudzi z błądzenia we mgle.Oszukujecie własnych kibiców,płazem wam to nie przejdzie.

~Stal | 2008-10-29 22:55

Niestety, panowie z taką organizacją w klubie lecimy, lecimy w bardzo nietypowym stylu... no niestety.

~arek | 2008-10-29 22:56

Gratulacje dla Sanoka, jestem kibicem Stalowej Woli, ale naprawde gratuluje Sanokowi, a ci z nas co ubliżaja zwycięzcą to nie umieja uznać porażki, szacun dla IV ligowca.

~Szaleniec | 2008-10-29 23:05

Banda debili w naszym klubie... Łatwo policzyć - przechodzimy dalej gramy np z Wisłą, Lechem czy Legią. jestem pewny że przyszło by ok 5 - 6 tyś ludzi:
5000 x 10 zł bilet = 50 000 zł

Ale po co... przecież łatwiej jest sobie odpuścić.
Kur... co za czasy, aż łzy w oczach dziś miałem jak patrzyłem na to co ta banda skur... robi z moim kochanym klubem.

Ludzie obudzmy się bo skończymy jak Siarka, Stal Mielec i inni !! !!

~wierny | 2008-10-29 23:07

a gdzie są teraz ci kibice którzy mówili że gramy o awans i ta drużyna jest boska razem z trenerem!? mówią teraz że to nieudaczniki! większość z was tak pisała! NAPINACZE!

~zatorze | 2008-10-29 23:12

Pilkarzyki-sprzedawc zyki co wy robicie najlepszego z naszym klubem.Nawet sobie sprawy nie zdają,jakiej szansy pozbawili Nas kibicow spotkania się z zespołem z najwyższej półki.Szykowaliśmy się na konkretny wyjazd nie wiem na Legię.Wisłę w dużej liczbie,a z tego wynika ,że niebawem pojedziemy,ale do Poniatowej lub do Ponidzia Pińczów.Zajebiście to wszystko się zapowieda,nie ma co.Tej bandzie skur.eli,co opchnęli mecz,kibice tego nie darują.

~fanStali | 2008-10-29 23:20

Warto sie przyjrzec balonowi.Mecz z Podbeskidziem gdzie on kladzie sie przed strzalem na bramke daje do myslenia.I te jego interwencje ostatnio tez.Przy 1-szej bramce dla Podbeskidzia tez spokojnie mogl to zlapac.Kolejny bukoman jak Mietek? Nastepny Wieprzec w meczu ze Zniczem zamiast blokowac to odpuszcza goscia ktory ma wolna droge do bramki i pozniej wiadomo co sie stalo.Krawiec tez ostatnio popelnia takie szkolne bledy ze az zal patrzec.Jestem za tym zeby wywalic bukmanow i handlarzy bo to doprowadzi do calkowietego upadku i beda na nas czekac Izolator Boguchwala czy Stal Poniatowa.Nazwy rywali robia wrazenie na takim zasluzonym klubie jak Stal.

~wierny | 2008-10-29 23:31

Czekają na zatrudnienie w Stali ,Wegrzy, Słowacy, itd.......... no i murzyni a na swoich można naparzać! Tylko co wtedy ??? nie będzie szło, to mam nadzieję że się wybijecie między sobą!!!!!!

~ikainwerd | 2008-10-29 23:32

Ciekawi mnie czy bedzie ktorys z pseudopilkarzy odważny i udzieli wyiadu (ostatnio było ich wielu ) w ktorym wspomni ze jednak sa patałachami i nieudacznikami . Posłucham również trenera czy to potwierdzi czy bedzie miał jakies usprawiedliwienie - a to np. ze trawa byla nierowna i ograli ich amatorzy.

mówe stanowcze NIE dla osób ktorzy w taki sposób hańbią naszą Stalówke.

I jeszcze do Treli - juz wiesz dlaczego słyszysz wyzywiska z trybun ?

Nie płacą , mają zaległosci - to miej honor i odejdz tam gdzie bedziesz miał lepiej a nie ośmieszaj naszego klubu.

~fanStali | 2008-10-29 23:42

Akurat Trela to tu jest najmniej winny, on gra jak moze.Takie ma umiejetnosci i tak gra.Ci ktorzy maja umiejetnosci wyzsze od niego graja jak przedszkolaki.Zastrz ezen jeszcze nie mozna miec do Lebiody,Piszczka i Salamiego i to tyle.To jest zamalo zeby utrzymac Stal w 1-szej lidze jak gra 4 zawodnikow a reszta statystuje.

~robie | 2008-10-30 00:18

BEZ AMBICJI BEZ HONORU
GRACIE TYLKO DLA POZORU
DLA WAS WAŻNE PIWA ŁYKI
KIJ WAM W DUPE SPRZEDAWCZYKI

~suawek | 2008-10-30 01:01

Szkoda tylko, że tacy gracze jak: Salami, Maciorowski, Lebioda, Bartkowiak, Piszczek, Trela czy Karcz, Jeżewski, Szlęzak, u których widać zaangażowanie w meczach, zapewne odejdą... Tomka Wietechy już nie liczę, bo z dwoma obrońcami to nikt by bez straty gola meczu nie skończył.
Szkoda, że tylko u części piłkarzy występuję chęć do gry.
Wyniki mówią same za siebie.

~do szalenca | 2008-10-30 02:03

Stal Mielec żle nie skończyła.Mają dwa kluby w ekstraklasie.Siatków ka i Ręczna jako jedyne kluby z podkarpacia nie licząc Sovii.

~hgjgf | 2008-10-30 06:36

mogli przegrac 5:0 bo z tego co słyszłem to grali tak hu..owo że hej

~dw | 2008-10-30 06:56

Wstyd i hańba! Nie byłem na meczu bo obserwowałem młodych w meczu z Mielcem. Nic nowego nie powiem: ten nasz klub to żenada, niestety. Wczoraj najadłem się tylko wstydu nie tylko ze względu na wynik I Stali ale również (a może przede wszystkim) za zachowanie dzieci w wieku 13, 14 lat "kibicujących" mecz młodych. Nikt, dosłownie nikt nie zwrócił na to uwagi a byli obecni działacze, trenerzy i rodzice.......Takiej wiochy jeszcze nie widziałem, mimo, że mam do czynienia z piłką ponad 30 lat.

~bez urazy | 2008-10-30 06:59

cały nasz Klub tonie w dziadostwie. Jedyne co jest w nim cenne to wartości takie jak tradycja , barwy klubowe, herb, ludzie którzy dobrze życzą Temu klubowi. Resztę można zmieniać. Niekompetentnych działaczy w pierwszej kolejności . Albo zrobimy to my albo nikt a panów takich jak żak to jeszcze nasze wnuki będą wyzywać.

~Volzerex | 2008-10-30 07:17

Bez urazy ale Tomka Wieteche najmniej bym podejrzewał to jest nasz chłopak i mu zależy no ale co zrobić z takimi obcońcami? Tomek był najlepszym bramkarzem na podkarpaciu. Nie pamiętacie jak mógł przejść do Odry Wodzisław? gdzie na pewno zarabiał by większe pieniądze? wybrał Stalówke !!

~romanboisko | 2008-10-30 08:17

no i co ?? Łach by zagrał tak żeby wygrać z Sanokiem i by do Opola jechali w 10 ?? CO z tego żebyśmy grali z Lechem czy z Legia . Jak nasze piłkarzyki napewno by sobie zażyczyły premii za awans . Do tego jeszcze mozna dodac wyjazd i cała kasa z biletów by sie poszła jebać i trzeba liczyć ilość kibiców jako 3000-4000 bo ile kibiców wchodzi za darmo czy ich wpuśczają za darmo dziadki . Kobiety też wchodzą za darmo nie zapominajcie o tym . Wole mieć drużyne która co miesiąc gra z Widzewem , Katowicami czy Motorem niż raz na 10 lat z Lechem Poznań czy Wisłą . Na zime jeśli Łachowi nie dadzą wolnej ręki w poszukiwaniu kopaczy to w sierpniu będziemy zaczynać od meczu z Jeziorakiem Iława lub Sokółem z Aleksandrowa.

~romanboisko | 2008-10-30 08:17

no i co ?? Łach by zagrał tak żeby wygrać z Sanokiem i by do Opola jechali w 10 ?? CO z tego żebyśmy grali z Lechem czy z Legia . Jak nasze piłkarzyki napewno by sobie zażyczyły premii za awans . Do tego jeszcze mozna dodac wyjazd i cała kasa z biletów by sie poszła jebać i trzeba liczyć ilość kibiców jako 3000-4000 bo ile kibiców wchodzi za darmo czy ich wpuśczają za darmo dziadki . Kobiety też wchodzą za darmo nie zapominajcie o tym . Wole mieć drużyne która co miesiąc gra z Widzewem , Katowicami czy Motorem niż raz na 10 lat z Lechem Poznań czy Wisłą . Na zime jeśli Łachowi nie dadzą wolnej ręki w poszukiwaniu kopaczy to w sierpniu będziemy zaczynać od meczu z Jeziorakiem Iława lub Sokółem z Aleksandrowa.

~Bono | 2008-10-30 08:37

W klubie na pewno panuje zła atmosfera, spowodowane jest to przede wszystkim ludźmi w zarządzie, którzy są odpowiedzialni za brak sponsorów, podczas gdy powinni o to dbać. Jeśli chodzi o piłkarzy, to na pewno wyniki, ale przede wszystkim styl, w jakim odnosiliśmy najpierw zwycięstwa a potem doznawaliśmy porażek sugeruje że niektórzy mogą grać nieczysto. Trzeba się nad tym zastanowić, aczkolwiek trzeba być ostrożnym. Nie wiem skąd informacje o stawianiu u bukmachera 3000 zł na Sanok oraz 1000 zł, ale jeśli to prawda to znaczy że jest w drużynie kilku zdrajców. Ale trzeba się dokładnie dowiedzieć. Jeśli chodzi o piłkarzy, którzy wg mnie zawsze walczą i uważam że grają uczciwie, to na pewno takimi piłkarzami są: Lebioda, Maciorowski, Uwakwe, Salami, Karcz, Jeżewski, Bartkowiak i Piszczek. Myślę że Wietecha także gra uczciwie, a bramki które puszczał wynikały z jego słabej formy, może też ta sytuacja oddziaływuje na jego psychikę i stąd słabsza forma w niektórych meczach. Do trenera Łacha pretensji nie powinniśmy mieć, on nie odpowiada za brak zaangażowania niektórych podczas meczów. Łach musi zostać i mieć wolną rękę w poszukiwaniu kilku zawodników w zamian za kilku. Zobaczymy co to będzie ale coś mi tu nie pasuje.

~zlyplomien | 2008-10-30 10:23

szkoda wyniku i tego co sie dzieje.
trzeba zrobic protest z prawdziwego zdazenia,jakbysmy przemaszerowali przez miasto w kikaset osob i glosno spiewali to moze by nas ktos zauwazyl bo jak narazie nikt z nami sie nie liczy.szale na ryje i jazda pod urzad miasta i pod inne zlodziejskie instytucje w tym miescie.!!! tylko protest i grozba zamieszek spowoduje chwilowa destabilizacje ich pewnosci siebie!!!!!!!!! A.C.A.B

~iks | 2008-10-30 10:26

romanboisko- obudz sie - tu juz nie ma druzyny

~Sanok | 2008-10-30 13:08

Sanok to jest potęga 2;0 stalówka zegnamy cie;d;d

~SST | 2008-10-30 15:07

» http://stal1946sanok.futbolowo.pl/stal1946sanok/?p=7
Zdjęcia z meczu Stal Sanok - Stal Stalowa Wola

~kris | 2008-10-30 16:17

Hheheeee.Rokuje stali stalowej woli spadek do 2 ligi.
Jak napisal autor ze niepotraficie wygrac z "amatorami" to z kim chcecie wygrywac.Zal mi tylko wiernych kibicow.Pozdro

~romanboisko | 2008-10-30 17:46

niestety ale musze ci przyznać racje

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Olimpia Elbląg - STAL (1:0)
2014-03-29
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 11 184 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 105 749 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2013-09-21
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 7 286 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 15 007 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.04304