Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dzień Wszystkich Świętych

Dzień Wszystkich Świętych

1 listopada to dzień w którym idziemy na cmentarze, zapalamy znicze.
To dzień wspomnień, zadumy i refleksji.
Zapalmy więc dzisiaj symbolicznego znicza na grobach naszych bliskich, znajomych, naszym kolegom i koleżankom żeby wiedzieli że o nich pamiętamy.

Wspomnijmy też tych dla których los naszego klubu nie był obojętny, byłych piłkarzy oraz kibiców których nie ma już razem z nami.

Komentarze (19)

~BZC | 2008-11-1 13:55

Pamięć to tarda skała! Piotrek i Przemek pamiętamy!

~Bzc_Banda | 2008-11-1 15:15

Według mnie niema sensu pisać komentarzy typu Rafał pamietamy [*] czy jakieś dziwne znicze wirtualne [*] tak jak dzieci chcecie uszanować ich pamięć wystarczy że przemilczycie ten czas lub zapalicie świeczke na grobie bo internet to nie miejsce na tego typu iluzje ... z Szacunkiem pozdrawiam.

~Smrodek | 2008-11-1 17:12

Przypominam ze w tym roku zmarł Henryk ojciec kapitana naszej druzyny Tomasza Wietechy.

~Cachero | 2008-11-2 16:19

JEDZIEMY WSZYSCY!!!

~Scootty | 2008-11-2 16:26

ZAPOWIEDZ MECZU [Zatorze]
STALOWKA & ODRA OPOLE


» http://www.youtube.com/watch?v=HTlFXh0KpSU

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~Taa | 2008-11-2 17:28

super zapowiedz licze ze bedzie nas 2-3 setki i pokazemy im ze kibicowsko jestesmy w czolowce!
Wie ktos czy rakow nas wspomoze? oni maja ze 100 km tylko do Opola...

~zks&rks | 2008-11-2 18:07

baracia z czestochowy zawiesili wyjazdy

~BZC_Banda | 2008-11-2 18:37

[*] Pamietamy !

~SSW | 2008-11-2 21:21

» http://stal1946sanok.futbolowo.pl/st.....
Druga bramka z meczu Stal Sanok - Stal Stalowa Wola

~kolo | 2008-11-2 21:49

ladna brama.. a nie wiem kto w srodku gral haha ale smiechna sali zeby nie ruszyc dogoscia tylko stali i patrzyli jak koles strzela.. a podanie z prawej do srodka tezmistrzostwo swiata..

~........... | 2008-11-3 10:39

Jak to jest dostajemy baty w Sanoku,nie istniejemy,a w niedzielę przyjechał jakiś Rzemieślnik Pilzno i pogonił Stal w Sanoku1-0.Widać ,że Sanok cienki jak dupa węża,wystarczyło im tylko trochę więcej pobiegać i pchnęli Stalówkę.W takim razie jaki poziom przezentują nasze gwiazdeczki?Z tego wynika ,że mniej niż zero,wstyd i jeszcze raz wstyd,żeby przez ich kombinatorstwo,teraz jakieś naleśniki z bieszczadów darły z Nas łacha.

~... | 2008-11-3 11:02

jest taka stara zasada!! Słabszy mobilizuje się na lepszego i mecz meczowi nie równy!! przykłady Mecze Stalówki z Bełchatowem, Zagłębiem L, Korona, czy chociazby pare lat temu remis w PP z Wisłą. Zawsze tak jest ze słabsza druzyna wznosi sie na wyzyny swoich umiejetnosci. Proponuje zamknąc juz temat sanoka bo nie ma oczym mówic. było mineło teraz liczy się tylko liga i wyjazd do OPOLA!!! takze mobilizowac sie i sprawmy zeby ten wyjazd ostatni na 70lecie naszego klubu był jaknajbardziej udany. Chociaz my kibice pokazmy czym jest dla nas stalówka i uswietnijmy dobrą liczbą w OPOLU naszą 70letnią tradycje!!! WSZYSCY DO OPOLA a kto nie jedzie ten z Policji!!!!!!!!! pozdrawiam!!!

~ndkb | 2008-11-3 11:17

Słabszy może się mobilizować na lepszego, ale jak lepszy odpuszcza to przegra i to było widać...

~bul | 2008-11-3 15:08

Nie zapominajmy o pilkarzach.

~prawda | 2008-11-3 16:08

a ja tam stawiam x na stalówkę, mam nadzieje że chłoaki przywiozą z odry remis a może uda sie wygrać, ale nie jade szkoda mi kasy juz i tak w tym sezonie wywaliłem na wyjazdy 400 zł. Wystarczy.
Pozdro dla kumatych i tych którzy pojadą!! CHwała wam za to że tak pomagacie dopingiem piłkarzy!

~Koledzy | 2008-11-3 17:02

[*] Gielu

~stwosz | 2008-11-3 18:52

Mozna kupić czapki stalówki ? prosze o info
gg 6127078

~MARIUSZ | 2008-11-3 21:28

Chłopaki mecz w Opolu jest dokładnie o godznie 17.00 w sobotę 8 listopada , info jest pewne także poprawcie to!

~forcesco | 2008-11-4 07:14

jeśli to prawda że mecz nawet i o 17:00 to Ja bym zbiórki nie przekładał tylko zostawił tak jak jest. wtedy wiedzielibyśmy że napewno zdąrzymy na pierwszy gwizdek spotkania...

WSZYSCY DO OPOLA !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 40 229 razy
Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 414 razy
Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 6 872 razy
Pogoń Siedlce - STAL (1:0)
2013-04-27
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 23 266 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.03542