Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dzień Wszystkich Świętych

Dzień Wszystkich Świętych

1 listopada to dzień w którym idziemy na cmentarze, zapalamy znicze.
To dzień wspomnień, zadumy i refleksji.
Zapalmy więc dzisiaj symbolicznego znicza na grobach naszych bliskich, znajomych, naszym kolegom i koleżankom żeby wiedzieli że o nich pamiętamy.

Wspomnijmy też tych dla których los naszego klubu nie był obojętny, byłych piłkarzy oraz kibiców których nie ma już razem z nami.

Komentarze (19)

~BZC | 2008-11-1 13:55

Pamięć to tarda skała! Piotrek i Przemek pamiętamy!

~Bzc_Banda | 2008-11-1 15:15

Według mnie niema sensu pisać komentarzy typu Rafał pamietamy [*] czy jakieś dziwne znicze wirtualne [*] tak jak dzieci chcecie uszanować ich pamięć wystarczy że przemilczycie ten czas lub zapalicie świeczke na grobie bo internet to nie miejsce na tego typu iluzje ... z Szacunkiem pozdrawiam.

~Smrodek | 2008-11-1 17:12

Przypominam ze w tym roku zmarł Henryk ojciec kapitana naszej druzyny Tomasza Wietechy.

~Cachero | 2008-11-2 16:19

JEDZIEMY WSZYSCY!!!

~Scootty | 2008-11-2 16:26

ZAPOWIEDZ MECZU [Zatorze]
STALOWKA & ODRA OPOLE


» http://www.youtube.com/watch?v=HTlFXh0KpSU

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~Taa | 2008-11-2 17:28

super zapowiedz licze ze bedzie nas 2-3 setki i pokazemy im ze kibicowsko jestesmy w czolowce!
Wie ktos czy rakow nas wspomoze? oni maja ze 100 km tylko do Opola...

~zks&rks | 2008-11-2 18:07

baracia z czestochowy zawiesili wyjazdy

~BZC_Banda | 2008-11-2 18:37

[*] Pamietamy !

~SSW | 2008-11-2 21:21

» http://stal1946sanok.futbolowo.pl/st.....
Druga bramka z meczu Stal Sanok - Stal Stalowa Wola

~kolo | 2008-11-2 21:49

ladna brama.. a nie wiem kto w srodku gral haha ale smiechna sali zeby nie ruszyc dogoscia tylko stali i patrzyli jak koles strzela.. a podanie z prawej do srodka tezmistrzostwo swiata..

~........... | 2008-11-3 10:39

Jak to jest dostajemy baty w Sanoku,nie istniejemy,a w niedzielę przyjechał jakiś Rzemieślnik Pilzno i pogonił Stal w Sanoku1-0.Widać ,że Sanok cienki jak dupa węża,wystarczyło im tylko trochę więcej pobiegać i pchnęli Stalówkę.W takim razie jaki poziom przezentują nasze gwiazdeczki?Z tego wynika ,że mniej niż zero,wstyd i jeszcze raz wstyd,żeby przez ich kombinatorstwo,teraz jakieś naleśniki z bieszczadów darły z Nas łacha.

~... | 2008-11-3 11:02

jest taka stara zasada!! Słabszy mobilizuje się na lepszego i mecz meczowi nie równy!! przykłady Mecze Stalówki z Bełchatowem, Zagłębiem L, Korona, czy chociazby pare lat temu remis w PP z Wisłą. Zawsze tak jest ze słabsza druzyna wznosi sie na wyzyny swoich umiejetnosci. Proponuje zamknąc juz temat sanoka bo nie ma oczym mówic. było mineło teraz liczy się tylko liga i wyjazd do OPOLA!!! takze mobilizowac sie i sprawmy zeby ten wyjazd ostatni na 70lecie naszego klubu był jaknajbardziej udany. Chociaz my kibice pokazmy czym jest dla nas stalówka i uswietnijmy dobrą liczbą w OPOLU naszą 70letnią tradycje!!! WSZYSCY DO OPOLA a kto nie jedzie ten z Policji!!!!!!!!! pozdrawiam!!!

~ndkb | 2008-11-3 11:17

Słabszy może się mobilizować na lepszego, ale jak lepszy odpuszcza to przegra i to było widać...

~bul | 2008-11-3 15:08

Nie zapominajmy o pilkarzach.

~prawda | 2008-11-3 16:08

a ja tam stawiam x na stalówkę, mam nadzieje że chłoaki przywiozą z odry remis a może uda sie wygrać, ale nie jade szkoda mi kasy juz i tak w tym sezonie wywaliłem na wyjazdy 400 zł. Wystarczy.
Pozdro dla kumatych i tych którzy pojadą!! CHwała wam za to że tak pomagacie dopingiem piłkarzy!

~Koledzy | 2008-11-3 17:02

[*] Gielu

~stwosz | 2008-11-3 18:52

Mozna kupić czapki stalówki ? prosze o info
gg 6127078

~MARIUSZ | 2008-11-3 21:28

Chłopaki mecz w Opolu jest dokładnie o godznie 17.00 w sobotę 8 listopada , info jest pewne także poprawcie to!

~forcesco | 2008-11-4 07:14

jeśli to prawda że mecz nawet i o 17:00 to Ja bym zbiórki nie przekładał tylko zostawił tak jak jest. wtedy wiedzielibyśmy że napewno zdąrzymy na pierwszy gwizdek spotkania...

WSZYSCY DO OPOLA !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Polonia Warszawa - STAL (2:1)
2007-10-06
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 6 155 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 22 828 razy
Kotwica Kołobrzeg - STAL (1:0)
2015-05-09
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 732 razy
Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 359 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.04109