Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dzień Wszystkich Świętych

Dzień Wszystkich Świętych

1 listopada to dzień w którym idziemy na cmentarze, zapalamy znicze.
To dzień wspomnień, zadumy i refleksji.
Zapalmy więc dzisiaj symbolicznego znicza na grobach naszych bliskich, znajomych, naszym kolegom i koleżankom żeby wiedzieli że o nich pamiętamy.

Wspomnijmy też tych dla których los naszego klubu nie był obojętny, byłych piłkarzy oraz kibiców których nie ma już razem z nami.

Komentarze (19)

~BZC | 2008-11-1 13:55

Pamięć to tarda skała! Piotrek i Przemek pamiętamy!

~Bzc_Banda | 2008-11-1 15:15

Według mnie niema sensu pisać komentarzy typu Rafał pamietamy [*] czy jakieś dziwne znicze wirtualne [*] tak jak dzieci chcecie uszanować ich pamięć wystarczy że przemilczycie ten czas lub zapalicie świeczke na grobie bo internet to nie miejsce na tego typu iluzje ... z Szacunkiem pozdrawiam.

~Smrodek | 2008-11-1 17:12

Przypominam ze w tym roku zmarł Henryk ojciec kapitana naszej druzyny Tomasza Wietechy.

~Cachero | 2008-11-2 16:19

JEDZIEMY WSZYSCY!!!

~Scootty | 2008-11-2 16:26

ZAPOWIEDZ MECZU [Zatorze]
STALOWKA & ODRA OPOLE


» http://www.youtube.com/watch?v=HTlFXh0KpSU

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~Taa | 2008-11-2 17:28

super zapowiedz licze ze bedzie nas 2-3 setki i pokazemy im ze kibicowsko jestesmy w czolowce!
Wie ktos czy rakow nas wspomoze? oni maja ze 100 km tylko do Opola...

~zks&rks | 2008-11-2 18:07

baracia z czestochowy zawiesili wyjazdy

~BZC_Banda | 2008-11-2 18:37

[*] Pamietamy !

~SSW | 2008-11-2 21:21

» http://stal1946sanok.futbolowo.pl/st.....
Druga bramka z meczu Stal Sanok - Stal Stalowa Wola

~kolo | 2008-11-2 21:49

ladna brama.. a nie wiem kto w srodku gral haha ale smiechna sali zeby nie ruszyc dogoscia tylko stali i patrzyli jak koles strzela.. a podanie z prawej do srodka tezmistrzostwo swiata..

~........... | 2008-11-3 10:39

Jak to jest dostajemy baty w Sanoku,nie istniejemy,a w niedzielę przyjechał jakiś Rzemieślnik Pilzno i pogonił Stal w Sanoku1-0.Widać ,że Sanok cienki jak dupa węża,wystarczyło im tylko trochę więcej pobiegać i pchnęli Stalówkę.W takim razie jaki poziom przezentują nasze gwiazdeczki?Z tego wynika ,że mniej niż zero,wstyd i jeszcze raz wstyd,żeby przez ich kombinatorstwo,teraz jakieś naleśniki z bieszczadów darły z Nas łacha.

~... | 2008-11-3 11:02

jest taka stara zasada!! Słabszy mobilizuje się na lepszego i mecz meczowi nie równy!! przykłady Mecze Stalówki z Bełchatowem, Zagłębiem L, Korona, czy chociazby pare lat temu remis w PP z Wisłą. Zawsze tak jest ze słabsza druzyna wznosi sie na wyzyny swoich umiejetnosci. Proponuje zamknąc juz temat sanoka bo nie ma oczym mówic. było mineło teraz liczy się tylko liga i wyjazd do OPOLA!!! takze mobilizowac sie i sprawmy zeby ten wyjazd ostatni na 70lecie naszego klubu był jaknajbardziej udany. Chociaz my kibice pokazmy czym jest dla nas stalówka i uswietnijmy dobrą liczbą w OPOLU naszą 70letnią tradycje!!! WSZYSCY DO OPOLA a kto nie jedzie ten z Policji!!!!!!!!! pozdrawiam!!!

~ndkb | 2008-11-3 11:17

Słabszy może się mobilizować na lepszego, ale jak lepszy odpuszcza to przegra i to było widać...

~bul | 2008-11-3 15:08

Nie zapominajmy o pilkarzach.

~prawda | 2008-11-3 16:08

a ja tam stawiam x na stalówkę, mam nadzieje że chłoaki przywiozą z odry remis a może uda sie wygrać, ale nie jade szkoda mi kasy juz i tak w tym sezonie wywaliłem na wyjazdy 400 zł. Wystarczy.
Pozdro dla kumatych i tych którzy pojadą!! CHwała wam za to że tak pomagacie dopingiem piłkarzy!

~Koledzy | 2008-11-3 17:02

[*] Gielu

~stwosz | 2008-11-3 18:52

Mozna kupić czapki stalówki ? prosze o info
gg 6127078

~MARIUSZ | 2008-11-3 21:28

Chłopaki mecz w Opolu jest dokładnie o godznie 17.00 w sobotę 8 listopada , info jest pewne także poprawcie to!

~forcesco | 2008-11-4 07:14

jeśli to prawda że mecz nawet i o 17:00 to Ja bym zbiórki nie przekładał tylko zostawił tak jak jest. wtedy wiedzielibyśmy że napewno zdąrzymy na pierwszy gwizdek spotkania...

WSZYSCY DO OPOLA !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 77 302 razy
Błękitni Stargard Szcz. - STAL (1:3)
2014-11-15
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 49 972 razy
STAL - Górnik Wieliczka (0:3)
2006-04-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 22 840 razy
Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 911 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.01336