Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Znicz dla zmarłych sportowców Stalowej Woli

Znicz dla zmarłych sportowców Stalowej Woli

Dzień 1 listopada jest dla każdego z nas chwilą zadumy i skłania do refleksji nad zmarłymi. Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola tego dnia przeprowadziło symboliczną akcję „Znicz dla zmarłych sportowców Stalowej Woli” .
 

W dniu Wszystkich Świętych kibice zapalili znicze na grobach działaczy i sportowców ze Stalowej Woli m. in. Rudolfa Patkolo, Romana Nieznalskiego, Zdzisława Fabianowskiego, Henryka Wietechy, Juliana  Dymowskiego, Józefa Lenarta, Ryszarda Kozerskiego, Ryszarda Nowaka, Macieja Ślimaka , Jerzego Famulskiego, Romana Fijałkowskiego.

 

 

Niech ten symboliczny gest świadczy że kibice pamiętają o nich jako dobrych sportowcach którzy kiedyś dobrze reprezentowali klub „Stal” Stalowa Wola na arenach krajowych i z dumą nosili w swoich sercach herb i przywiązanie do barw klubowych. Chwała im za to!

 

 

W tym miejscu chcieliśmy podziękować kierownikowi drużyny Jerzemu Hnatkiewiczowi za pomoc okazaną w przygotowaniu tej akcji oraz osobom które pomogły nam materialnie.

 

 

Stowarzyszenie Kibiców „Stali” Stalowa Wola .

Komentarze (15)

~lolq | 2008-11-4 13:17

bardzo dobra akcja, popieram...

~3gr | 2008-11-4 13:39

stalowka gol!

~abc | 2008-11-4 14:16

~D. | 2008-11-4 14:38

Dajcie juz spokoj z tym Sanokiem chyba nikt sie niechce na nowo wkur...iac

~zks | 2008-11-4 14:42

To w końcu o którejgodzinie jest ten mecz w Opolu.Tu pisze,że o 15.30,na stronie Odry,że o 16.00,a jakiś tam gościu pisał niżej ,że o 17.00.Gdyby ten mecz był jednak póżniej,to i tak nie ma sensu zmieniać godziny zbiórki,bo się nie wyrobimy.A odnośnie tego meczu,to nie ma żadnej listy wyjazdowej do zapisywania się?Będziemy zapisywaćsię pod stadionem,przecież z tym sporom czasu zejdzie,niech ktoś kumaty napisze.Z tego co wiem to w ciul ludzi pojedzie,wszyscy ze starej gwardii co byli w Katowicach też jadą,szykuje się niezła zabawa na sektorze,mama nadzieję,że autokarów nie braknie,bo nikt nie ma zamiaru do Opola stać całą drogę,tak jak to było do Katowic.Wszyscy do Opola!!

~Adm | 2008-11-4 14:48

Listy wyjazdowe mamy juz gotowe wiec nie ma sensu ich zmieniac, zapomijmy o tym Widzewie wkoncu i nie martwmy sie o to czy wejdziemy, faktycznie mecz chyba jest o 17 dopiero przy sztucznym oswietleniu i godzina zbiorki nie bedzie zmieniona wiec wyrobimy sie napewno, tez licze na duza liczbe na tym meczu. Jest jeszcze troche czasu wiec nakrecac znajomych. Stal to MY !!!!

P.S. Jutro lub w czw pojawi sie jeszcze jeden news odnosnie wyjazdu i postaramy sie wpisac tam juz poprawna godzine meczu( najprawdopodobniej 17:00).

~stal | 2008-11-4 18:30

Czy ktoś ma jakieś info odnośnie naszych rekonwalescentów,mia nowicie czy Jeżewski,Macior,Karc zu,Kuba i Krystek wyliżą się w końcu z tych kontuzji i zagrają w Opolu,było by to duże wzmocnienie,bo tak naprawdę to nie ma kto grać.Napewno za kartki nie zagra Jaro,ale tu bym się nie martwił,bo On ostatnio jest w słabszej formie,napastnicy rywali kręcą Go na prawej stronie jak chcą.Myślę,że jakby zagrał Karczu z Jeżem ,to trochę by pokręcili pod bramką rywali,trzeba w końcu zagrac odważniej ,żeby wreszcie wygrać,a nie murować brtamkę na 0-0.Jadę i myślę,że będzie dobrze,wygramy ten mecz,Odra jest cienka jak dupa węża i też grają bez pieniędzy.

~damian | 2008-11-4 21:04

Mozna kupic czapki stalówki ?
prosze o info 6127078

~fan Antosia | 2008-11-4 22:08

Dzisiaj 48 urodziny obchodzi Nasz Antoś Fijarczyk,były piłkarz Stali i niedoceniany sędzia.Życzymy sukcesów Antoś czarna owco i udanych dalszych połowówAha wymieniłeś już opony na zimowe,bo bym sobie od Ciebie odkupił jedno koło,może być nawet to zapasowe.I jak na CB radio do Ciebie mówię i pytam o wyniki w przyszłej kolejce,to dlaczego nie odpowiadasz,też bym chciał zagrać vabank u buków.

~3gr | 2008-11-4 23:56

ja tez chciałbym sie dołożyć do życzeń: samych sukcesów zawodowych i oby tak dalej panie "sędzio", a także wielkich wygranych w Sts-a

~do wyzej | 2008-11-5 08:08

dajcie se siana

~yo | 2008-11-5 08:36

Karcz i Krystian już trenowali nie wiem z jakim obciążeniem ale trenowali

~mcr | 2008-11-5 18:46

Mam pytanie do fujarczyka - jadac twoją taksówką mogę zapłacić ci tymi pieniędzmi z koła zapasowego ?

~Antoś | 2008-11-5 18:54

możesz nawet tymi z koła,byle była gotówka w kopercie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg
2019-04-24, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola

Olimpia Grudziądz             Stal Stalowa Wola

2 : 0

Tiago Alves 11,
Germán Ruiz 50 (k)     
Sędzia: Maciej Pelka (Piła)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 29 16-6-7 54
2 Olimpia Grudziądz 29 15-5-9 50
3 Widzew Łódź 29 12-14-3 50
4 GKS Bełchatów 29 13-11-5 50
5 Elana Toruń 29 12-11-6 47
6 Górnik Łęczna 29 11-10-8 43
7 Pogoń Siedlce 29 11-8-10 41
8 Stal Stalowa Wola 29 12-5-12 41
9 Resovia Rzeszów 29 11-7-11 40
10 Znicz Pruszków 29 11-7-11 40
11 Skra Częstochowa 29 11-6-12 39
12 Olimpia Elbląg 29 8-9-12 33
13 Siarka Tarnobrzeg 29 9-6-14 33
14 Ruch Chorzów 29 7-10-12 31
15 Błękitni Stargard Szcz. 29 8-6-15 30
16 Gryf Wejherowo 29 8-6-15 30
17 ROW 1964 Rybnik 29 5-14-10 29
18 Rozwój Katowice 29 6-9-14 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (836)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (327)
» Filip kacper k. (304) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 002 razy
Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 10 496 razy
STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 24 361 razy
STAL - Polonia Warszawa (1:0)
2006-08-12
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 23 316 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.04245