Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Znicz dla zmarłych sportowców Stalowej Woli

Znicz dla zmarłych sportowców Stalowej Woli

Dzień 1 listopada jest dla każdego z nas chwilą zadumy i skłania do refleksji nad zmarłymi. Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola tego dnia przeprowadziło symboliczną akcję „Znicz dla zmarłych sportowców Stalowej Woli” .
 

W dniu Wszystkich Świętych kibice zapalili znicze na grobach działaczy i sportowców ze Stalowej Woli m. in. Rudolfa Patkolo, Romana Nieznalskiego, Zdzisława Fabianowskiego, Henryka Wietechy, Juliana  Dymowskiego, Józefa Lenarta, Ryszarda Kozerskiego, Ryszarda Nowaka, Macieja Ślimaka , Jerzego Famulskiego, Romana Fijałkowskiego.

 

 

Niech ten symboliczny gest świadczy że kibice pamiętają o nich jako dobrych sportowcach którzy kiedyś dobrze reprezentowali klub „Stal” Stalowa Wola na arenach krajowych i z dumą nosili w swoich sercach herb i przywiązanie do barw klubowych. Chwała im za to!

 

 

W tym miejscu chcieliśmy podziękować kierownikowi drużyny Jerzemu Hnatkiewiczowi za pomoc okazaną w przygotowaniu tej akcji oraz osobom które pomogły nam materialnie.

 

 

Stowarzyszenie Kibiców „Stali” Stalowa Wola .

Komentarze (15)

~lolq | 2008-11-4 13:17

bardzo dobra akcja, popieram...

~3gr | 2008-11-4 13:39

stalowka gol!

~abc | 2008-11-4 14:16

~D. | 2008-11-4 14:38

Dajcie juz spokoj z tym Sanokiem chyba nikt sie niechce na nowo wkur...iac

~zks | 2008-11-4 14:42

To w końcu o którejgodzinie jest ten mecz w Opolu.Tu pisze,że o 15.30,na stronie Odry,że o 16.00,a jakiś tam gościu pisał niżej ,że o 17.00.Gdyby ten mecz był jednak póżniej,to i tak nie ma sensu zmieniać godziny zbiórki,bo się nie wyrobimy.A odnośnie tego meczu,to nie ma żadnej listy wyjazdowej do zapisywania się?Będziemy zapisywaćsię pod stadionem,przecież z tym sporom czasu zejdzie,niech ktoś kumaty napisze.Z tego co wiem to w ciul ludzi pojedzie,wszyscy ze starej gwardii co byli w Katowicach też jadą,szykuje się niezła zabawa na sektorze,mama nadzieję,że autokarów nie braknie,bo nikt nie ma zamiaru do Opola stać całą drogę,tak jak to było do Katowic.Wszyscy do Opola!!

~Adm | 2008-11-4 14:48

Listy wyjazdowe mamy juz gotowe wiec nie ma sensu ich zmieniac, zapomijmy o tym Widzewie wkoncu i nie martwmy sie o to czy wejdziemy, faktycznie mecz chyba jest o 17 dopiero przy sztucznym oswietleniu i godzina zbiorki nie bedzie zmieniona wiec wyrobimy sie napewno, tez licze na duza liczbe na tym meczu. Jest jeszcze troche czasu wiec nakrecac znajomych. Stal to MY !!!!

P.S. Jutro lub w czw pojawi sie jeszcze jeden news odnosnie wyjazdu i postaramy sie wpisac tam juz poprawna godzine meczu( najprawdopodobniej 17:00).

~stal | 2008-11-4 18:30

Czy ktoś ma jakieś info odnośnie naszych rekonwalescentów,mia nowicie czy Jeżewski,Macior,Karc zu,Kuba i Krystek wyliżą się w końcu z tych kontuzji i zagrają w Opolu,było by to duże wzmocnienie,bo tak naprawdę to nie ma kto grać.Napewno za kartki nie zagra Jaro,ale tu bym się nie martwił,bo On ostatnio jest w słabszej formie,napastnicy rywali kręcą Go na prawej stronie jak chcą.Myślę,że jakby zagrał Karczu z Jeżem ,to trochę by pokręcili pod bramką rywali,trzeba w końcu zagrac odważniej ,żeby wreszcie wygrać,a nie murować brtamkę na 0-0.Jadę i myślę,że będzie dobrze,wygramy ten mecz,Odra jest cienka jak dupa węża i też grają bez pieniędzy.

~damian | 2008-11-4 21:04

Mozna kupic czapki stalówki ?
prosze o info 6127078

~fan Antosia | 2008-11-4 22:08

Dzisiaj 48 urodziny obchodzi Nasz Antoś Fijarczyk,były piłkarz Stali i niedoceniany sędzia.Życzymy sukcesów Antoś czarna owco i udanych dalszych połowówAha wymieniłeś już opony na zimowe,bo bym sobie od Ciebie odkupił jedno koło,może być nawet to zapasowe.I jak na CB radio do Ciebie mówię i pytam o wyniki w przyszłej kolejce,to dlaczego nie odpowiadasz,też bym chciał zagrać vabank u buków.

~3gr | 2008-11-4 23:56

ja tez chciałbym sie dołożyć do życzeń: samych sukcesów zawodowych i oby tak dalej panie "sędzio", a także wielkich wygranych w Sts-a

~do wyzej | 2008-11-5 08:08

dajcie se siana

~yo | 2008-11-5 08:36

Karcz i Krystian już trenowali nie wiem z jakim obciążeniem ale trenowali

~mcr | 2008-11-5 18:46

Mam pytanie do fujarczyka - jadac twoją taksówką mogę zapłacić ci tymi pieniędzmi z koła zapasowego ?

~Antoś | 2008-11-5 18:54

możesz nawet tymi z koła,byle była gotówka w kopercie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 28 255 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 106 083 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 289 razy
Korona Kielce - STAL (2:3)
2008-08-09
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 92 788 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.03664