Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Przed meczem z Odrą Opole

Przed meczem z Odrą Opole

Bez Jaromira Wieprzęcia wystąpi nasza Stal w pierwszym „wiosennym” meczu w Opolu. Obrońca Stali musi pauzować za żółte kartki. Pod znakiem zapytania stoi też występ innego defensora Jacka Maciorowskiego. W Sanoku z powodu kontuzji musiał opuścić plac gry Uwakwe...


W pierwszym meczu, na inaugurację sezonu 2008/09 Stal wygrała 2-1. Goście objęli prowadzenie po strzale Pontusa, wyrównał w 63. minucie Tadeusz Krawiec, a pięć minut później zwycięską bramkę dla naszej drużyny zdobył Jakub Ławecki.


Odra w rundzie jesiennej zanotowała 4 zwycięstwa, 6 remisów i 7 porażek. U siebie Odra wygrywała trzykrotnie, ze Zniczem 1-0, Koroną 2-0 i GKP 1-0. W poprzednim sezonie Stal zremisowała w Opolu 0-0, a dwa lata temu wygrała 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Kamil Gęśla.
Kilka dni temu dwóch czarnoskórych piłkarzy Odry: Samba Pa i Charles Uchenna wystąpili w meczu charytatywnym Znicz Pruszków - Przyjaciela Emmanuela Ekwueme.

Dochód ze spotkania został przeznaczony na leczenie wzroku czteromiesięcznego Szymka Jakubowskiego. Obrońca Odry Samba Ba zagrał cały mecz i zdobył w 26. minucie bramkę. Z kolei napastnik Uchenna wszedł w 41. min za legionistę Takesure Chinyama i także wpisał się na listę strzelców. Zdobył gola w 52. min doprowadzając do remisu 2-2. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3-3.

 

źródło: www.stalstw.pl/pilka

Komentarze (9)

~jok | 2008-11-5 15:15

ale"SZKODA"że ne będzie Jara bez niego ani rusz!może lapiej jak już zacznie świętować z kilkoma kolegami z drużyny może to lepiej wpłynie na wynik

~lol | 2008-11-5 16:29

po co wy gracie jak wy ambicji nie macie!!!!

bez ambicji bez honoru gracie tylko dla pozoru!!!

~do wyzej | 2008-11-5 17:15

lol sklej jape szmaciarzu!!!!!!!!!! !!!!!!!

~heh | 2008-11-5 17:19

lol tylko tle potrafisz ?na necie popisujesz sie pajacu??? uslyszales to gdzies i sie napinasz geju!!! wymysl cos swojego bucu!!!

~kusik | 2008-11-5 18:21

Kocham STALÓWKE chociaż nie mieszkam w niej,ale pochodze z Rzeczycy Długiej i jeżdże na mecze STALÓWKI.Prawdziwy kibic,który kocha STALÓWKE,powinien być jej zawsze wierny i ją szanować,nawet jak zle im idzie w lidze,czy też pucharze.STALÓWKA JEST MOJĄ MIŁOŚCIĄ!!!Pozdrawia m Stalowiaków!! ;)

~tomek | 2008-11-5 19:11

ja też kocham Stalówkę ale nie dam więcej ani grosza na klub który moje ciężko zarobione pieniądze przepuszcza w Planecie lub wymienia na tanie wina popijane w krzakach. Dopóki piłkarzyki nie zaczną grać a zarząd organizować profesjonalny klub będę sobie śledził relacje z meczów na stronce. Uprzedzając komentarze: mam prawo wyrazić swoją opinię, nikogo nie obraziłem, powiedziałem prawdę i w przeciwieństwie do niektórych mnie interesuje jak gra nasza druzyna a nie tylko ilu kibiców gości przyjechało i czy będzie zadyma. Pozdrawiam. Bez napinki.

~sssss | 2008-11-5 19:17

Zapowiedź meczu

Odra Opole - Stal Stalowa Wola

################## #################


» » http://pl.youtube.com/watch?v=FVw8qfb03Fw


################## #################

WSZYSCY DO OPOLA

~pff | 2008-11-5 20:12

tomek widze ze ty dalej nie rozumiesz ze pieniadze ktore zarobia pilkarze sa ich i moga za nie kupowac hektolitry wodki pajacu to jest ich interes

nieiwem czy ty mial bys taki zapal do gry i motywacje jak by ci od 2 miechow wisieli pieniadze

zastanow sie zanim cos napiszesz niechesz nie chodz na mecze nie jezdzij naprawde hu.j interesuje nas wiernych kibicow problemy takich sezonowcow jak ty adios

~mozart | 2008-11-6 21:16

tjaaaa, ich sprawa dopóki nie koliduje to z poziomem sportowym, a argument zaległości... nie oni pierwsi i nie ostatni, taka rzeczywistość

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3233) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1334) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (943)
» Kamil (844) » Rafix (768)
» Misio (672) » Kamilosss (631)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 17 802 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 579 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 43 611 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 25 088 razy
Osób Online: 39 / Czas gen. strony: 0.01603