Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Przed meczem z Odrą Opole

Przed meczem z Odrą Opole

Bez Jaromira Wieprzęcia wystąpi nasza Stal w pierwszym „wiosennym” meczu w Opolu. Obrońca Stali musi pauzować za żółte kartki. Pod znakiem zapytania stoi też występ innego defensora Jacka Maciorowskiego. W Sanoku z powodu kontuzji musiał opuścić plac gry Uwakwe...


W pierwszym meczu, na inaugurację sezonu 2008/09 Stal wygrała 2-1. Goście objęli prowadzenie po strzale Pontusa, wyrównał w 63. minucie Tadeusz Krawiec, a pięć minut później zwycięską bramkę dla naszej drużyny zdobył Jakub Ławecki.


Odra w rundzie jesiennej zanotowała 4 zwycięstwa, 6 remisów i 7 porażek. U siebie Odra wygrywała trzykrotnie, ze Zniczem 1-0, Koroną 2-0 i GKP 1-0. W poprzednim sezonie Stal zremisowała w Opolu 0-0, a dwa lata temu wygrała 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Kamil Gęśla.
Kilka dni temu dwóch czarnoskórych piłkarzy Odry: Samba Pa i Charles Uchenna wystąpili w meczu charytatywnym Znicz Pruszków - Przyjaciela Emmanuela Ekwueme.

Dochód ze spotkania został przeznaczony na leczenie wzroku czteromiesięcznego Szymka Jakubowskiego. Obrońca Odry Samba Ba zagrał cały mecz i zdobył w 26. minucie bramkę. Z kolei napastnik Uchenna wszedł w 41. min za legionistę Takesure Chinyama i także wpisał się na listę strzelców. Zdobył gola w 52. min doprowadzając do remisu 2-2. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3-3.

 

źródło: www.stalstw.pl/pilka

Komentarze (9)

~jok | 2008-11-5 15:15

ale"SZKODA"że ne będzie Jara bez niego ani rusz!może lapiej jak już zacznie świętować z kilkoma kolegami z drużyny może to lepiej wpłynie na wynik

~lol | 2008-11-5 16:29

po co wy gracie jak wy ambicji nie macie!!!!

bez ambicji bez honoru gracie tylko dla pozoru!!!

~do wyzej | 2008-11-5 17:15

lol sklej jape szmaciarzu!!!!!!!!!! !!!!!!!

~heh | 2008-11-5 17:19

lol tylko tle potrafisz ?na necie popisujesz sie pajacu??? uslyszales to gdzies i sie napinasz geju!!! wymysl cos swojego bucu!!!

~kusik | 2008-11-5 18:21

Kocham STALÓWKE chociaż nie mieszkam w niej,ale pochodze z Rzeczycy Długiej i jeżdże na mecze STALÓWKI.Prawdziwy kibic,który kocha STALÓWKE,powinien być jej zawsze wierny i ją szanować,nawet jak zle im idzie w lidze,czy też pucharze.STALÓWKA JEST MOJĄ MIŁOŚCIĄ!!!Pozdrawia m Stalowiaków!! ;)

~tomek | 2008-11-5 19:11

ja też kocham Stalówkę ale nie dam więcej ani grosza na klub który moje ciężko zarobione pieniądze przepuszcza w Planecie lub wymienia na tanie wina popijane w krzakach. Dopóki piłkarzyki nie zaczną grać a zarząd organizować profesjonalny klub będę sobie śledził relacje z meczów na stronce. Uprzedzając komentarze: mam prawo wyrazić swoją opinię, nikogo nie obraziłem, powiedziałem prawdę i w przeciwieństwie do niektórych mnie interesuje jak gra nasza druzyna a nie tylko ilu kibiców gości przyjechało i czy będzie zadyma. Pozdrawiam. Bez napinki.

~sssss | 2008-11-5 19:17

Zapowiedź meczu

Odra Opole - Stal Stalowa Wola

################## #################


» » http://pl.youtube.com/watch?v=FVw8qfb03Fw


################## #################

WSZYSCY DO OPOLA

~pff | 2008-11-5 20:12

tomek widze ze ty dalej nie rozumiesz ze pieniadze ktore zarobia pilkarze sa ich i moga za nie kupowac hektolitry wodki pajacu to jest ich interes

nieiwem czy ty mial bys taki zapal do gry i motywacje jak by ci od 2 miechow wisieli pieniadze

zastanow sie zanim cos napiszesz niechesz nie chodz na mecze nie jezdzij naprawde hu.j interesuje nas wiernych kibicow problemy takich sezonowcow jak ty adios

~mozart | 2008-11-6 21:16

tjaaaa, ich sprawa dopóki nie koliduje to z poziomem sportowym, a argument zaległości... nie oni pierwsi i nie ostatni, taka rzeczywistość

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 12 516 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 10 104 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 635 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 106 150 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.03851