Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Przed meczem z Odrą Opole

Przed meczem z Odrą Opole

Bez Jaromira Wieprzęcia wystąpi nasza Stal w pierwszym „wiosennym” meczu w Opolu. Obrońca Stali musi pauzować za żółte kartki. Pod znakiem zapytania stoi też występ innego defensora Jacka Maciorowskiego. W Sanoku z powodu kontuzji musiał opuścić plac gry Uwakwe...


W pierwszym meczu, na inaugurację sezonu 2008/09 Stal wygrała 2-1. Goście objęli prowadzenie po strzale Pontusa, wyrównał w 63. minucie Tadeusz Krawiec, a pięć minut później zwycięską bramkę dla naszej drużyny zdobył Jakub Ławecki.


Odra w rundzie jesiennej zanotowała 4 zwycięstwa, 6 remisów i 7 porażek. U siebie Odra wygrywała trzykrotnie, ze Zniczem 1-0, Koroną 2-0 i GKP 1-0. W poprzednim sezonie Stal zremisowała w Opolu 0-0, a dwa lata temu wygrała 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Kamil Gęśla.
Kilka dni temu dwóch czarnoskórych piłkarzy Odry: Samba Pa i Charles Uchenna wystąpili w meczu charytatywnym Znicz Pruszków - Przyjaciela Emmanuela Ekwueme.

Dochód ze spotkania został przeznaczony na leczenie wzroku czteromiesięcznego Szymka Jakubowskiego. Obrońca Odry Samba Ba zagrał cały mecz i zdobył w 26. minucie bramkę. Z kolei napastnik Uchenna wszedł w 41. min za legionistę Takesure Chinyama i także wpisał się na listę strzelców. Zdobył gola w 52. min doprowadzając do remisu 2-2. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3-3.

 

źródło: www.stalstw.pl/pilka

Komentarze (9)

~jok | 2008-11-5 15:15

ale"SZKODA"że ne będzie Jara bez niego ani rusz!może lapiej jak już zacznie świętować z kilkoma kolegami z drużyny może to lepiej wpłynie na wynik

~lol | 2008-11-5 16:29

po co wy gracie jak wy ambicji nie macie!!!!

bez ambicji bez honoru gracie tylko dla pozoru!!!

~do wyzej | 2008-11-5 17:15

lol sklej jape szmaciarzu!!!!!!!!!! !!!!!!!

~heh | 2008-11-5 17:19

lol tylko tle potrafisz ?na necie popisujesz sie pajacu??? uslyszales to gdzies i sie napinasz geju!!! wymysl cos swojego bucu!!!

~kusik | 2008-11-5 18:21

Kocham STALÓWKE chociaż nie mieszkam w niej,ale pochodze z Rzeczycy Długiej i jeżdże na mecze STALÓWKI.Prawdziwy kibic,który kocha STALÓWKE,powinien być jej zawsze wierny i ją szanować,nawet jak zle im idzie w lidze,czy też pucharze.STALÓWKA JEST MOJĄ MIŁOŚCIĄ!!!Pozdrawia m Stalowiaków!! ;)

~tomek | 2008-11-5 19:11

ja też kocham Stalówkę ale nie dam więcej ani grosza na klub który moje ciężko zarobione pieniądze przepuszcza w Planecie lub wymienia na tanie wina popijane w krzakach. Dopóki piłkarzyki nie zaczną grać a zarząd organizować profesjonalny klub będę sobie śledził relacje z meczów na stronce. Uprzedzając komentarze: mam prawo wyrazić swoją opinię, nikogo nie obraziłem, powiedziałem prawdę i w przeciwieństwie do niektórych mnie interesuje jak gra nasza druzyna a nie tylko ilu kibiców gości przyjechało i czy będzie zadyma. Pozdrawiam. Bez napinki.

~sssss | 2008-11-5 19:17

Zapowiedź meczu

Odra Opole - Stal Stalowa Wola

################## #################


» » http://pl.youtube.com/watch?v=FVw8qfb03Fw


################## #################

WSZYSCY DO OPOLA

~pff | 2008-11-5 20:12

tomek widze ze ty dalej nie rozumiesz ze pieniadze ktore zarobia pilkarze sa ich i moga za nie kupowac hektolitry wodki pajacu to jest ich interes

nieiwem czy ty mial bys taki zapal do gry i motywacje jak by ci od 2 miechow wisieli pieniadze

zastanow sie zanim cos napiszesz niechesz nie chodz na mecze nie jezdzij naprawde hu.j interesuje nas wiernych kibicow problemy takich sezonowcow jak ty adios

~mozart | 2008-11-6 21:16

tjaaaa, ich sprawa dopóki nie koliduje to z poziomem sportowym, a argument zaległości... nie oni pierwsi i nie ostatni, taka rzeczywistość

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 26 206 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 12 712 razy
STAL - Wisła Puławy (2:4)
2015-04-18
Ilość zdjęć: 62
Wyświetleń: 22 481 razy
STAL - Jagiellonia Białystok (2:2)
2006-10-28
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 23 836 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.0409