Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Przed meczem z Odrą Opole

Przed meczem z Odrą Opole

Bez Jaromira Wieprzęcia wystąpi nasza Stal w pierwszym „wiosennym” meczu w Opolu. Obrońca Stali musi pauzować za żółte kartki. Pod znakiem zapytania stoi też występ innego defensora Jacka Maciorowskiego. W Sanoku z powodu kontuzji musiał opuścić plac gry Uwakwe...


W pierwszym meczu, na inaugurację sezonu 2008/09 Stal wygrała 2-1. Goście objęli prowadzenie po strzale Pontusa, wyrównał w 63. minucie Tadeusz Krawiec, a pięć minut później zwycięską bramkę dla naszej drużyny zdobył Jakub Ławecki.


Odra w rundzie jesiennej zanotowała 4 zwycięstwa, 6 remisów i 7 porażek. U siebie Odra wygrywała trzykrotnie, ze Zniczem 1-0, Koroną 2-0 i GKP 1-0. W poprzednim sezonie Stal zremisowała w Opolu 0-0, a dwa lata temu wygrała 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Kamil Gęśla.
Kilka dni temu dwóch czarnoskórych piłkarzy Odry: Samba Pa i Charles Uchenna wystąpili w meczu charytatywnym Znicz Pruszków - Przyjaciela Emmanuela Ekwueme.

Dochód ze spotkania został przeznaczony na leczenie wzroku czteromiesięcznego Szymka Jakubowskiego. Obrońca Odry Samba Ba zagrał cały mecz i zdobył w 26. minucie bramkę. Z kolei napastnik Uchenna wszedł w 41. min za legionistę Takesure Chinyama i także wpisał się na listę strzelców. Zdobył gola w 52. min doprowadzając do remisu 2-2. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3-3.

 

źródło: www.stalstw.pl/pilka

Komentarze (9)

~jok | 2008-11-5 15:15

ale"SZKODA"że ne będzie Jara bez niego ani rusz!może lapiej jak już zacznie świętować z kilkoma kolegami z drużyny może to lepiej wpłynie na wynik

~lol | 2008-11-5 16:29

po co wy gracie jak wy ambicji nie macie!!!!

bez ambicji bez honoru gracie tylko dla pozoru!!!

~do wyzej | 2008-11-5 17:15

lol sklej jape szmaciarzu!!!!!!!!!! !!!!!!!

~heh | 2008-11-5 17:19

lol tylko tle potrafisz ?na necie popisujesz sie pajacu??? uslyszales to gdzies i sie napinasz geju!!! wymysl cos swojego bucu!!!

~kusik | 2008-11-5 18:21

Kocham STALÓWKE chociaż nie mieszkam w niej,ale pochodze z Rzeczycy Długiej i jeżdże na mecze STALÓWKI.Prawdziwy kibic,który kocha STALÓWKE,powinien być jej zawsze wierny i ją szanować,nawet jak zle im idzie w lidze,czy też pucharze.STALÓWKA JEST MOJĄ MIŁOŚCIĄ!!!Pozdrawia m Stalowiaków!! ;)

~tomek | 2008-11-5 19:11

ja też kocham Stalówkę ale nie dam więcej ani grosza na klub który moje ciężko zarobione pieniądze przepuszcza w Planecie lub wymienia na tanie wina popijane w krzakach. Dopóki piłkarzyki nie zaczną grać a zarząd organizować profesjonalny klub będę sobie śledził relacje z meczów na stronce. Uprzedzając komentarze: mam prawo wyrazić swoją opinię, nikogo nie obraziłem, powiedziałem prawdę i w przeciwieństwie do niektórych mnie interesuje jak gra nasza druzyna a nie tylko ilu kibiców gości przyjechało i czy będzie zadyma. Pozdrawiam. Bez napinki.

~sssss | 2008-11-5 19:17

Zapowiedź meczu

Odra Opole - Stal Stalowa Wola

################## #################


» » http://pl.youtube.com/watch?v=FVw8qfb03Fw


################## #################

WSZYSCY DO OPOLA

~pff | 2008-11-5 20:12

tomek widze ze ty dalej nie rozumiesz ze pieniadze ktore zarobia pilkarze sa ich i moga za nie kupowac hektolitry wodki pajacu to jest ich interes

nieiwem czy ty mial bys taki zapal do gry i motywacje jak by ci od 2 miechow wisieli pieniadze

zastanow sie zanim cos napiszesz niechesz nie chodz na mecze nie jezdzij naprawde hu.j interesuje nas wiernych kibicow problemy takich sezonowcow jak ty adios

~mozart | 2008-11-6 21:16

tjaaaa, ich sprawa dopóki nie koliduje to z poziomem sportowym, a argument zaległości... nie oni pierwsi i nie ostatni, taka rzeczywistość

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 36 391 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (2:1)
2017-03-11
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 370 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 170 108 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 49 741 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.01507