Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» #18 kolejka TYPPERA!!

#18 kolejka TYPPERA!!

Od dziś do piątku(tj. 07.11) do godziny 17:30 można typować 18 kolejkę TYPPERA.

Komentarze (14)

~tyk | 2008-11-5 19:13

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll..... WSTYD!!!!!!!!!!!!!! pełniący obowiązki kierownika Naszej Drużyny piłkarskiej... Edward Chmura ....

~sssss | 2008-11-5 19:17

Zapowiedź meczu

Odra Opole - Stal Stalowa Wola

################## #################


» » http://pl.youtube.com/watch?v=FVw8qfb03Fw


################## #################

WSZYSCY DO OPOLA

~tyk | 2008-11-5 19:24

zdaję sobie sprawę z tego ze owy link moze za chwile zniknać z tej stronki jak i moj komentarz rownież.. Ale uważam ze powinnismy zacząć dyskusje o ludziach w klubie.. mialbym wiele do powiedzenia na ten temat..chodzi o to aby ludzie dla ktorych Nasz klub jest NAJ ( my kibice ) wszczeli dyskusje na temat osob sprawujacych wladze w Stali.. na temat funkcjonowania, PSEUDOPROFESJONALIZM U!, na temat pozyskiwania srodków, sponsorów-tu mam wiele do powiedzenia jak to sie odbywa(dlatego klub ma kase jaka ma!) czas pojać pewną zależność: jakie wladze - taki klub - jaki klub - takie wyniki itd... boje sie poprostu ze juz jest pozno by ja zaczac,, ale w myśl zasady "lepiej pozno niż wcale" proponuje Panowie administratorzy o takowy temat na łamach tej strony.. mam nadzieje ze zostane poprarty przez wieksze grono kibicow przez co temat nie umrze.. czego sobie i wam życze a zarazem prosze o udziel w dyskusji ... pozdrawiam

~dyskutujmy | 2008-11-5 19:37

popieram tyka,podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami.Mam nadzieję,że Admin będzie obiektywny i założy taki temat.Przecież to widać i wszyscy wiedzą,że te stare dziadki ,typu Lompe,Chmura itp. niszczą Nasz kochany klub i narażają Nas ciągle na Kompromitację na całą Polskę.Czas by nazywać rzeczy po imieniu,musimy podyskutować jak pomóc klubowi,jak zmienić zarząd,bo to jest sprawa priorytetowa!

~Adm | 2008-11-5 20:14

Pewnie podyskutujcie sobie - proponuje temat o pilce noznej na stronie » http://www.onet.pl - moze do waszych dyskusji jeszcze ktos sie przylaczy?

Co po tym gadaniu na necie panowie? Chcecie nastraszyc ich w ten sposob czy jak bo nie bardzo rozumiem ?

~w....ony | 2008-11-5 20:16

Oj dużo można by dyskutować na pewne sprawy odnośnie naszego zarządu,braku sponsora itd.Ostatnio jeszcze jak był p.Jarecki,żalił się ,że nie ma wpływów z placu targowego,a tych pieniążków trochę jest.Nie dziwię się,że nie ma dużej kasy dla klubu,tylko ochłapy,skoro osoba która zarządza placem targowym nie myśli o dobrach klubu tylko jak napchać swoją kieszeń.A nie ma jak to dorobić się na czarnych,kosztem Polaków handlujących.Czy czarni płacą tyle co jest na bloczkach z opłaty targowej i czy wogóle te bloczki otrzymują,a płacić płacą ,tylko gdzie ta kasa wędruje,czy do klubu czy do czyjejś kieszonki.Najboleśni ejsze w tym wszystkim jest to ,że ta osoba zasiada w zarządzie klubu w komisji rewizyjnej.Przecież wiadomo,że sam siebie nie sprawdzi.Dlatego teraz się nie dziwcie ,że inni z zarządu nie robią tak samo,więc maci odpowiedż ,dlaczego w klubie nie ma pieniędzy.To jest po prostu żałosneGdyby kasa z rezerwacji i codziennych opłat rzetelnie wpływała do klubu,to z samych tych pieniędzy,działalnoś ć klubu była by na przyzwoitym poziomie,nie mówiąc już o 2 bańkach rocznie od Wodexu.Nie pozostaje Nam nic innego,jak walczyć o to by rozwalić tę całą klikę bandę starych pierników,którzy skubią kasę z klubu na swoje konto.

~Adm | 2008-11-5 20:24

Temat o pierdzistolkach z klubu byl walkowany na tej stronie wiele razy i nic to nie dalo, powstalo takze SKSSW ( nie wiem czy sledzicie cos na bierzaco czy obudziscie sie dzisiaj ) ktore w przyszlosci ma dzwignac ciezar gdy klub zjadzie sie w tarapatach ( czyli pewnie juz niedlugo ) ale co z tego skoro na spotkania przychodzi te same grono osob co zwykle czyli okolo 30 a tych co maja najwiecej do powiedzenia na necie oczywiscie tam nie ma!!!

~do wyżej | 2008-11-5 21:07

Ostatnio widziałem pana B.w nowej limuzynie chyba Peuegocie807,nic dodać nic ująć.Skoro tak bawi się szlachta z zarządu,a klub spada na dno,to już normalnie nie ma słów i ręce opadają.Czy znajdzie się ktoś odważny żeby przegonić to towarzystwo kółka różańcowego?

~Kibic | 2008-11-5 21:55

Naj bardziej wkurzające jest tworzenie np. takiej posadki: trener bramkarzy Pan K. trenuje Balona i Stacha.
I chyba wszyscy wiemy dlaczego słabiej bronią w tej rundzie.

~Chris | 2008-11-5 22:05

Tyku z Chmure :)

~Bono | 2008-11-5 22:17

Trzeba pisać o ludziach którzy zarządzają naszym klubem. Prawda jest taka, że Chmura to złodziej i oszust jakich mało, wywalany z Huty dyscyplinarnie za podrabianie faktur i wyłudzenia, jeśli taki człowiek będzie w zarządzie to nigdy nic dobrego nie będzie.

~Stal | 2008-11-5 22:54

» http://skssw.pl/
Możecie pomóc klubowi, ale wstępując do skssw i dzieląc się własnymi spostrzeżeniami, pisanie na necie nic wam nie da, naprawde.

~3gr | 2008-11-6 00:15

popieram poprzednika, i jestem pewny ze oni tych komentarzy na pewno nie czytają, a jeśli tak to pewnie mówią sobie przed komputerem ze im co najwyzej to loda możecie zrobic, dlatego proponuje skończyć użalanie sie nad tym wszystkim i zacząć coś działać, a nie jak to teraz, ze na necie to każdy kozak, a jak przyjdzie co do czego to każdy udaje że nie słyszy. cdn...

~tyk | 2008-11-6 06:23

jestem juz czlonkiem stowarzyszenia..byle m na dwuch spotkaniach..probowa lem zaczac temat zarzadzania w naszym klubie-w sensie: z moich ust padla propozycja by zorganizowac spotkania miedzy nami , zarzadem klubu , dziennikarzami oraz wladzami miasta ... powiem szczerze nie spotkalo sie to z entuzjazmemm..NIE MAM POJECIA DLACZEGO!!!???? a chcialbym przy takim gronie zadac panom z zarzadu zadac kilka niewygodnych pytan, gdyz taka publika gwarantuje mi to ze odpowiedz padnie - nie zostane olany! czy panie administratorze dociera to do Pana? ze ten temat jest spychany !? a sadze ze powinien pan z nim ruszyc! i to szybko i na wieksza skale! osobny temat? jest Pan czlonkiem stowarzyszenia wogole? chetnie zamienie kilka slow z Toba w 4 oczy ... chodzi mi o zmobilizowanie ludzi do takiego spotkania! by mialo ono miejsce .. uwazam ze jesli ludzie w zarzadzie pelnia swoje funkcje spolecznie to NAM spoleczenstwu Stalowej Woli naleza sie pewne wyjasnienia w 4 oczy a nie na lamach np prasy czy stron » http://www....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 9 252 razy
STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 13 459 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2015-09-19
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 14 949 razy
Stal Sanok - STAL (1:1)
2005-10-01
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 171 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.08675