Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Można to nazwać jednym słowem: wstyd - rozmowa z Krystianem Lebiodą.

Można to nazwać jednym słowem: wstyd - rozmowa z Krystianem Lebiodą.

Po takim meczu jak ten z Odrą piłkarzom pokonanej drużyny ciężko jest mówić cokolwiek. Zawodnicy ze Stalowej Woli na boisku nie zaprezentowali żadnej dobrej i groźnej akcji, a ich kibice swoje zdanie o ich grze wyrazili okrzykami: "Zejdźcie z boiska, nie róbcie z nas pośmiewiska". Załamany po tym spotkaniu był Krystian Lebioda. - Przegraliśmy chyba z całym dołem, z każdym z zespołów - powiedział w wywiadzie udzielonym portalowi SportoweFakty.pl.

Mateusz Dębowicz: Co zadecydowało o tak dotkliwej porażce Stali?

Krystian Lebioda: Trudno cokolwiek powiedzieć. Na wyjazdach przegrywamy mecz za meczem. Czym to jest spowodowane? Nie wiem. Pewnie u każdego w psychice coś siedzi. Niby jesteśmy cofnięci, niby jest nas dużo z tyłu, a i tak tracimy przypadkowe bramki. Pierwsza nie wiadomo skąd się wzięła, a dwie kolejne to już chyba konsekwencja błędu sędziego, ale nie chcę na niego zwalać winy. Pretensje musimy mieć do siebie, bo gramy słabo. Gdyby dłużej było 1:0, to różnie by się to mogło potoczyć, a tak było 2:0, 3:0, a były jeszcze kolejne okazje. Szkoda, że tak to się skończyło.

Wspomniał pan o słabej grze na wyjazdach. To chyba wasze przekleństwo, bo póki co zdobyliście na boiskach rywali tylko cztery punkty.

- Zgadza się. Wygraliśmy jedynie na Koronie, a ostatnio zremisowaliśmy w Płocku. Poza tym nie mamy za bardzo czym się chwalić. Miejmy nadzieję, że w ostatniej kolejce dokooptujemy trochę punktów do naszego dorobku, bo za dużo ich nie mamy.

Oprócz tej niemocy, byliście dodatkowo osłabieni brakiem chociażby Wieprzęcia i przede wszystkim Salamiego.

- Z przodu na pewno brakowało Abela. Czy także Jarka? Jego chyba trochę mniej, ale też by się przydał. Są inni, dostali szansę. Nie wydaje mi się, żeby obecność tamtych zmieniła cokolwiek.

Ostatnio narzekał pan na uraz. Nie ma już po nim śladu?

- Nie, ciągle odczuwam przywodziciela, ale myślę, że w tym jednym meczu jeszcze będę chciał pomóc zespołowi na tyle, na ile będę mógł. Wiadomo, że gramy właściwie jednym składem. Jest nas 14 czy 15 i każdy coś tam łapie - naciągnie "dwójkę", "czwórkę", ale to normalna sprawa.

W Opolu musiały zaboleć was okrzyki kibiców.

- Na pewno kibice też się denerwują, bo to kolejny mecz, który przegrywamy. Jeżdżą za nami wszędzie i za to trzeba ich pochwalić. A że nie idzie? No trudno. My też chcielibyśmy wygrać coś na wyjeździe, przełamać się, ale nie idzie.

Podobne nastroje towarzyszyły wam też niedawno w Pucharze Polski. Odpadliście z rewelacyjną Stalą Sanok.

- W Sanoku przegraliśmy może i na własne życzenie, bo graliśmy słabo. Mieliśmy sytuacje, ale jak z czwartą ligą nie potrafimy wygrać, to znaczy, że coś jest nie tak.

Przed ostatnim meczem w tym roku macie 18 punktów. To mało, patrząc na świetny początek sezonu w waszym wykonaniu.

- Zgadza się, bo na początku trochę tych punktów uciułaliśmy. Wygraliśmy z Koroną czy Zagłębiem, czyli mocnymi zespołami. Przegraliśmy za to chyba z całym dołem, z każdym z zespołów. Można to nazwać jednym słowem: wstyd.

W następnej kolejce podejmujecie Wartę Poznań, która ograła Widzew. To nie będzie łatwy mecz.

- Każdy mecz jest trudny. Przyjechał do nas Dolcan - wygrał. Przyjechał Tur - także wygrał. Tak więc obojętnie z kim byśmy nie grali, na pewno będzie to ciężki mecz, ale na pewno będziemy chcieli go wygrać.
 
źródło ; sportowefakty.pl

Komentarze (84)

~suawek | 2008-11-9 21:43

Krystek Lebioda - jeden z niewielu, którzy w meczu walczą.

~Stalowiec | 2008-11-9 21:56

Nawet mi się niechce tego czytać PIŁKARZYKI SPRZEDAWCZYKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

~Dupa | 2008-11-9 22:12

Ta warta wygrała z widzewem 3:1 to dostana znowu w dupe!!!! pewne info hahaha powino sie to skonczyc jakas zadyma do sie patrzec nie da!!???

~vttec | 2008-11-9 22:21

dupa to nie patrz i wy...!!!!! nie przychodz nie czytaj nie komentuj!!!

~BZC | 2008-11-9 22:22

Krystek to jedyny zawodnik do którego nie mozna sie przyczepec na obecna gre on wkłada przynajmniej serce w gre i walczy.On szanuje nas wyrazał i udowadniał to wielokrotnie.Kto jezdzi na kazdy wyjazd wie ze tylko on i balon zawsze podchodzili do kibiców po meczu.Ja osobiście bardzo go szanuje i nie jest to tylko moje zdanie ale wiekszosci kibiców ze Krystek to prawdziwy Stalowiec a nie jakis przybłeda typu adamczyk trela itd.

~wyjazdowiec | 2008-11-9 22:46

WIETECHA, WIEPRZEĆ LEBIODA , SAŁEK, GILAR to chłopaki ze Stalowej Woli i nie każdym meczu grają na mairę naszych oczekiwan ale naprawdę należy swoich bronić a nie ich hu....... reszcie los naszej stalowki nie intersuje boc o obchodzi takiego adamczyka, wlat, jezewskiego,karcza, szlezaka, trele.laweckiego a juz napewno Uwakwe czy salamiego zastanówcie sie!!!!!!!!!!

~ppo | 2008-11-10 01:52

Tylko pomyślcie, że dość często to Uwakwe i Salami zachęcali na wyjazdach innych, żeby przyjść podziękować za doping. Oni nie muszą łapać punktów u nas takim zachowaniem, bo tego i tak nikt nie widzi. Chodzi mi tylko o to, że oni szanują to co my robimy(wyjazdy). Walat i Adamczyk = Pietrasiewicz.

~?? | 2008-11-10 09:03

Do Krystka nic nie mam bo on i moze jeszcze z 2 czy 3 zawodnikow sa godni reprezentowac ten klub bo co do reszty to szkoda sie wypowiadac bo to nie zawodowi pilkarze tylko grajki ale nie musze czyatc wywiadow bo ktory sie ne iwypowiada to zawsze pada kilka niezmiennych tekstow tj. wstyd nam, nie wiem ja kto sie stalo , w nastepnym musimy wygrac , nie wiem co sie z nami dzieje itd... nie wei mcz yoni sie umowili co maja mowic ale tak mi to wyglada.. jednym slowem jest zle i jak ktos tego nie zmieni to bedzie bardzo zle.. i jedyna druzyna podkarpacia.. skonczy jak reszta .. na dnie.. (czytaj siara ) mam nadzieje ze tak sie nie stanie

~Piłkarze | 2008-11-10 09:18

Zapraszamy wiernych kibiców na trening który odbędzie się o godzinie 10.

Piłkarze!

~kibic | 2008-11-10 09:23

hehe pilkarzyk trening jest o 14 :)

~Maro | 2008-11-10 09:41

Wczoraj Bartkowiak i Adamczyk - opijali sobotnia wygrana w STSa w "Ósemce" !

~Kibic | 2008-11-10 10:01

Gdybys osiagal takie wyniki tez bys siedzial w barze i opijal:/

~pamietliwy | 2008-11-10 12:44

pamietacie jak wszyscy jezdzili po adamusie ze sciagna czyzyka?? lach sciagna takich 2 walata i adamczyka i co ?? cisza i nie piszcie ze lach nie dostal kasy na transffery bo adamus nie mial ani grosza

~hehe | 2008-11-10 12:46

Cyżyk był lepszy od nich ;d a Walat i Adamczyk to takie 2 Pietrasiewicze ;d chociaz Pietrasiewicz cos tam strzelil ;d

~kkfsj | 2008-11-10 13:51

moze jakies ogolne infon w sprawie protestu na stronie glownej?? tak zeby kazdy wiedzial, a nie pozniej uswiadaianie przed brama stadionu i proszenie sie malolatow zeby nie wchodzili na mecz!

~... | 2008-11-10 13:53

własnie

~Damian | 2008-11-10 14:05

Ja ide bo che zobaczyc jak graja bylem na wszystkich meczach to i natym tez chce byc ja nie protestuje ja wchodze

~kolec | 2008-11-10 14:05

w nastepnej kolejce stal mielec -resovia

~Kibic | 2008-11-10 14:34

Do Damiana.Ja chodze na kazdy mecz ale teraz nie bede placil 12 zl za to zeby sie denerwowac:/ za darmo tez moge:) Widac ze ty nie chcesz uczestniczyc w protescie w takiej formie.No to podaj swoj pomysl chyba ze ci wszystko pasuje:) pozdro

~dokladnie | 2008-11-10 15:50

takie podejscie jakie prezentuje Damian jest smieszne,idzcie wszyscy na mecz placcie pieniadze a pilkarze dalej beda w kulki leciec, trzeba cos z tym zrobic protest jest najlepszym rozwiazaniem!!

~golota | 2008-11-10 16:03

wszyscy na gale boksu !!!!!!

~soccer | 2008-11-10 16:42

STALÓWKA GRAĆ STALÓWKA GRAĆ I GOLE WRESZCIE STRZELAĆ CHLOPAKI GRAĆ GRAĆ I WYGRYWAĆ Z WARTA!!

~fanStali | 2008-11-10 16:55

hehe transfery tez byly traione, Walat i Adamczyk to juz bylbym za to zeby grali wiecznie mlody Stasiu Bednarz i Pietrasiewicz,daje glowe ze lepsza korzysc by z nich byla w ataku niz z tych dwoch oferm!!!

~damian | 2008-11-10 18:48

bedzie może organizowany wyjazd na mielec- sovia ?

~ttjjt | 2008-11-10 18:52

Słyszałem że gala boksu to ładna lipaaa

~....... | 2008-11-10 18:56

Ponoć Parówa wszedł do ringu w stroju i walczył z jakimś tam zawodowcem.Ladne jaja,jeszcze niech w sobotę w bramce stanie,ale by ch..w dostał.

~sssss | 2008-11-10 19:12

WSTĘP NA MECZ Z WARTĄ POWINIEN BYĆ ZA DARMO.

PRZY TAKICH WYNIKACH JAK PRZYSZLO BY 2 TYŚ LUDZI OCZYWISCIE Z WJAZDEM ZA FREE TO BYLO DOBRZE.

Pozdrawiam.

~kocham Stal | 2008-11-10 19:35

Słuchaj gościu tu nie chodzi o to ,by wpuszczali Nas na leszcza,co ku.wa 8 zeta nie masz dla klubu ,który kochasz?Dziewczynie swojej lub żonie też żałujesz 8 zeta raz na 2 tygodnie na tanią pierdołe?Żyd z ciebie jak niewiem,weż se te swoje miedziaki zakop lub schowaj pod piec.Tu chodzi o to,że prawdziwy kibic zapłacił by nawet 20 zeta czy więcej za bilet,tylko,żeby Oni walczyli,gryżli trawę i wygrywali mecze chociaż u siebie.Przecież za wiele znów od nich nie oczekujemy.Widać ,że na wyjazdy leszczu nie jeżdzisz,tam każdy kibic traci min.100 zeta.autokar,bilet,j edzenie,napoje,jakiś szczeniaczek i jeszcze obolała dupa czy plecy od siedzenia,ale nikt nie narzeka i każdy wytrzymuje ten trud,bo to robo dla ukochanego klubu.Żal dopiero ściska ,jak widzi jak byle dupej grajek obczernia i ośmiesza swoją grą Nasz klub wobec miejscowych kibiców,a także na cała piłkarską Polskę.Zrozum tu żaden z Nas grosza nie żałuje,tylko My od tych chu..grajców nie otrzymujemy nic w zamian,tylko ciągłe poniżenie.Uważam,że w Opolu to i tak za mało im się dostało.Mam nadzieję,że po Warcie w razie nie daj Boże porażki oberwie im się konkretnie,a najbardziej działaczykom-pajacyk om-nieudacznikom,bo to oni przygotowali za takie zasrane pieniądze ten skład i to oni odpowiadaja za wyniki,a nie trener.

~kibic | 2008-11-10 19:58

Pamiętam to było już po meczu na Koronie,a gdzie pamiętna msza św odprawiona przez kibiców?Boże niby to było tak niedawno,a zarazem tak dawno,bo od tamtego czasu tak wiele się zmieniło.Wtedy na młynie prawie 7 stówek,piękny wynik 3-2 ,super doping i kto by przypuszczał,że 2 miesiące póżniej wszystko się rozwali.Teraz w Opolu niecała 100 kibiców,w czapę 0-3,brak ambicji i walki u Naszych grajków,a także klub na rozsypce i pewnie trener na wylocie.Co się k..wa stało,dlaczego w tak niedługim czasie wszystko się tak diametralnie zmieniło,kto jest tu najbardziej winny całej sytuacji i kto za tym stoi.Tych pytań jest masę,ale tak do końca nikt nie zna prawdy na 100%.Najbardziej winił bym tu tych starych dziadów pierdzistołków,nie możemy tak do końca jechać na kopaczy,nie znając ich relacji,a nie wierzę w to ,żeby nagle zapomnieli grać w piłkę.Tu jest napewno jakiś głębszy wątek.Ja jestem jak najbardziej za protestem,ale przeciw tym starym ch.om z zarządu,to oni są całym złem dla tego klubu,tak samo jak pzpn dla polskiej piłki.Jedną maścią smarowani,zresztą kto glosował na Latę jak nie Lump.

~... | 2008-11-10 20:14

bedzie wyjazd na sovie ?

~nnn | 2008-11-10 20:18

gala byla zajebista a najleprze byly dziewczyny hehe

~Box | 2008-11-10 21:50

Słyszałem, że gwiazdą miał być Andrew Golota. Miał mieć walkę zakontraktowaną na 5 sekund.

~Superman | 2008-11-10 21:56

Ale dowcip ha ha no popisales sie super usmialem sie jak nigdy w zyciu, znasz jeszcze jakis kawal ?

~info | 2008-11-10 21:59

~typer | 2008-11-11 00:43

tak z innej beczki - niech admin zajmujacy sie typerem nie zniza sie do poziomu naszych pseudograjkow

~andrzej | 2008-11-11 03:05

wybacz krystek ale z turem to zremisowaliscie a nie przegraliscie ;)

~tomek | 2008-11-11 07:29

Niech kotś napisze co z tym protestem bo czasu do soboty coraz mniej a tu cisza, obawiam się że skończy się jak zwykle na narzekaniu na necie. A już miałem nadzieję że wreszcie coś zrobimy.

~Stal | 2008-11-11 09:10

Zapomnij.

~fsdfsd | 2008-11-11 10:37

W TYM SEZONIE MACIE SPADEK!!!!! SKONCZYCIE JAK GORZYCE !!!!!

~1938 | 2008-11-11 10:43

Japa ... napinaczu internetowy !!

~Stal | 2008-11-11 10:47

» http://www.sportowefakty.pl/pilka/20.....

Nawet Flota cos probuje, bedziemy gorsi?

~protest | 2008-11-11 10:54

jak nie zaprotestujemy nie zmieni sie wiele. Jak nie protest to co????????????????

~wkurzony | 2008-11-11 11:09

My najwierniejsi zaprotestujemy,bo w tym proteście leży Nam nasz dobro dla klubu,ale i tak znajdzie się w ciul kibiców od święta,którzy się wyłamią i wejdą na mecz.I dalej będzie to wyglądało jakby się nic nie stało,tylko po prostu mniejsza frekwencja.Zresztą ten protest ja bym bardziej uderzył w zasranych lesnych ludków ,niż w kopaczy,bo to w sumie od nich wychodzi całe to zlo.Taki Chmura złodziej i alkoholik,co ten dupek robi w zarządzie,pewnie do końca skubie kasę z i tak już biednego klubu,te lumpy,żaki bibry tez nie są lepsze,że nie wspomnę o prezesinie kaczmarskim,co on takiego zrobił dla piłki,czy on wogóle wię gdzie znajduje się stadion i czy na nim był?Kolejny zabójca piłki to szrek,razem z kaczmarskim będą wspierać kosza,a piłka dla nich jest zbyteczna i kibice też ,bo to chuligani.Nie ma to jak kulturalni kibice koszykówki pod krawatem z wąsem,w okularach i ze sztuczną szczęką i z cała zgrają wnuków wpierd...jącą chipsy i popcorn i popijającą gorącą czekoladę.To jest wizerunek nowoczesnego,kultura lnego kibica ,nie bandyty w oczach wspanialego prezia mafiozy parówy.Brawo,jeszcze niech postawi na boks i założy sekcję łuczniczą dla tych krawaciarzy.

~tomek | 2008-11-11 11:15

A nasze Stowarzyszenie również milczy....brawo!

~SG | 2008-11-11 11:30

zapraszamy na Mecz z Siarka Tarnobrzeg tj w sobote o 13 w grebowie serdecznie zapraszaja Kibice Grebowa ! Slowianin zasze ze stalowka

~pytajnik | 2008-11-11 11:31

mecz w kocnu o ktorej bo na telegazecie pisze ze o 13:30 mecz a tutaj ze o 14:00 to niewiem ;/

~Kibic | 2008-11-11 11:31

Kurde musi sie ktos zajac prostestem :/ przed stadionem musza stac odpopwiednie osoby i informowac takich:"Damianow z gory" i ludzi ktorzy nie wiedza ,ze nie warto placic za takie dziadostwo , i jak chce zeby cos sie zmienilo niech nie wchodzi!!

~Stal | 2008-11-11 11:36

Pod bramy w Sobote nie ma innej opcji, do zobaczenia !!

~Jebać zarząd | 2008-11-11 11:36

Kibice nie wiem czy My możemy pozwolić sobie na protest,My walczymy jakby nie było o utrzymaniei taki mecz jak z Wartą ,to jest mecz od którego już teraz praktycznie zależy.Wygrywając go przy dopingu i Naszej pomocy mamy spokojną zimę i wtedy niech te stare dziady myślą co dalej ,żeby obronić się przed spadkiem.Układ gier w tej kolejce jest taki ,że wszystkie zespoły za Nami i przed Nami praktycznie punktów nie zdobęda ,sami zobaczcieMotor gra na Widzewie,Dolcan z Flotą ,Kmita na Gieksie,Gorzów z Lubinem.Odra w Bielsku itd. Wygrywamy i jest nieżle,będzie bezpieczne miejsce w tabeli ,to wszystko się poukłada,a jeżeli wtopimy,spadamy na przedostatnie miejsce i to będzie pretekst dla tych ciulów ,żeby rozwiązać i zabić Stalówke na amen.Dlatego ratujmy Nasz klub,idżmy pomóc naszej drużynie,a protest też jak najbardziej tylko w stronę starych dziadków pierdzistołków,okrzy ki,przyśpiewki pod ich adresem i odpwiedniej treści transy.Sam byłem wkur..iony,byłem w Opolu i rzeczywiście wyglądało to żle,śpiewaliśmy ze złości na kopaczy piosenki motywacyjne,ale gadałem wczoraj z pewnymi osobami,kopacze są winni takiej gry nie ma 2 zdań,ale całe to zło leży po stronie tych złodziei i kombinatorów z zarządu.Jest tak duża proporcja w porónaniu do gry kopaczy ,że głowa boli.Zróbmy protest na tych skur...ów i wywieżmy ich na taczkach w przerwie meczu ze stadionu.Kopacze chcą ,ale im nie wychodzi,zarząd całkiem olewa wyniki i wierzcie mi ,im jest to całkiem obojętne,czy My wygramy,czy przegramy,u nich kasa się zawsze zgadza.Myślicie,że Oni sie tym przejmą ,że My nie wejdziemy na stadion i nie zapłacimy za bilety,oni to w Chu.u mają.Zrobimy sobie tylko sami i kopaczom na złość ,bo bez dopingu i bez zwycięstwa ,pomożemy im tylko doprowadzić ten klub do upadku.Przemyślcie to!

~Kibic | 2008-11-11 11:48

Znowu chcesz zeby na twoich oczach robuli cie w ch-a jestes masochista??

~tomek | 2008-11-11 13:16

ja już dłużej w ch... się robić nie dam. Klub robił ze mnie pośmiewisko od 10 kolejek i to wystarczy. jeżeli zdobędą punkty z Wartą (w co wątpię) i utrzymają się nad kreską to zarząd powie że jest ok bo celem w tym roku jest utrzymanie. I dalej bedą się klepać po plecach. Także ja w sobotę albo przyjdę pod bramy albo nie przyjdę wcale. Jeżeli protestu nie bedzie to znaczy że wszyscy pogodzili się z 2 ligą w Stalowej. Popatrzmy na przzykłady z innych klubów, tam nie ma biernego czekania na cud tylko są działania. Zresztą z tego co wiem to połowa drużyny już szuka sobie nowych klubów także chyba i tak jest już pozamiatane.

~tomek | 2008-11-11 13:26

I jeszcze jedno, czasami się zastanawiam czy jednak nie lepiej byłoby spaść i budować wszystko od początku, może akurat w roku 2012 gralibyśmy o jakiś wyższy cel niż tylko utrzymanie.

~zomo | 2008-11-11 14:00

kto ma zdjecia z gali boku prosze o kontakt gg:5485206

~Stal | 2008-11-11 14:00

tomeK; w naszej sytuacji nie byloby to lepsze, trzeba zaczac od zarzadu, ktorego trzeba jak najszybciej wypieprzyc, no i tu jest problem, bo jak ? Na wyzwiska w ich kierunku na meczu oni nie zareaguja, co w tej sytuacji ma SKSSW do powiedzenia, bo jak narazie to przyjmuje bierna postawe.

~19STAL38 | 2008-11-11 14:13

Czy wchodzimy na mecz ,czy stoimy pod bramami,to się okaże,ale napewno jakis protest musi być.Napewno musimy jakoś zmotywować do pracy piłkarzy,a przede wszystkim pierdzistołków z zarządu,to im trzeba wygarnąć w sobotę,że ch.ja robią i patrzą na to z uśmiechem,jak Nasz klub idzie na dno.Dobrze by było,żeby zrobić jakieś transy,żeby zmusic ich do roboty.Będzie przerwa w rozgrywkach,niech ruszą dupska i zaczną szukać sponsora dla klubu,dobrych grajków,bo zmiany są konieczne.Gdzie ta spółka akcyjna,gdzie drużyna rezerw,wszystko co było planowane,to nic z tego nie wyszło,zawalil na całej lini,wreszcie to,jakiego oni wybrali prezesa,gościa ,który całą kasę pakuje w kosza,a kopacze chodza 2 miechy bez wypłaty,dlatego podejrzewam,że stąd ten ich bunt i dlatego nie walczą i nie ma wyników.Podejrzewam, że jakbyśmy teraz siedli na leśnych dziadków w obronie kopaczy,to oni by się odwdzięczyli Nam tym,że wreszcie by wygrali.Przykład Odry Opole mówi sam za siebie.Propnuję hasło na transparent coś w tym rodzaju.PIERDZISTOŁK I DO ROBOTY-GDZIE SPÓŁKA,SPONSOR I TRANSFERY,GDZIE DRUŻYNA REZERW-KONIEC OKŁAMYWANIA KIBICÓW. Drugie hasło może być takie.GRATULUJEMY WYBORU NA PREZESA KACZMARSKIEGO,ROBI WSZYSTKO BY PIŁKA SPADŁA NA DNO,lub DZIAŁACZE ZABIJACIE NASZ KLUB,NIGDY WAM TEGO NIE WYBACZYMY,STALÓWKA ALBO ŚMIERĆ.

~bbbb | 2008-11-11 14:29

jak bylismy w III (Starej dzis II) lidze to te same mordy z zarzadu twierdzily ze jak pilkarze wywalcza awans to sponsor sie znajdzie i co znalezli?? kantor ktory wiecej mowi niz daje a zmienny jest jak choragiewka kto interesuje sie pilka wie ile druzyn rozwalil. dzieki uporowi adamusa i wychowankow mamy I lige a zarzad??? wyj... 3 zasluzonych pilkarzy i jareckiego

~tomek | 2008-11-11 14:30

transy ok ale musza wisiec na pustych trybunach, naprawde tylko wtedy ktos to zauwazy i o tym napisze

~Okulickiego | 2008-11-11 14:32

W tej obecnej sytuacji NIC !!!! powtarzam NIC !!! nie da sie zrobić !!!
Dlaczego ?
Dlatego że My kibice sobie a Zarząd sobie ....Piłkarze sobie !
NIKT Z KIBICÓW NIE MA ŻADNEGO WPŁYWU FORMALNEGO NA TO CO SIĘ DZIEJE W KLUBIE (czyt. zarządzie) Tak było i tak jest
Pisał o tym już bardzo dawno jeden z kolegów na FORUM tej str. Lecz jak to zwykle bywa TYLKO sie opisał i nic więcej !
Mówicie że stowarzyszenie powinno coś w tej sprawie zrobić ! TAK ! Powinno tylko CO ? Czy tam wśród członków tego stowarzyszenia kibiców jest jakaś OSOBA która miała by wpływ na to co się dzieje ! JA TAKIEJ NIE WIDZĘ !
Nie chcę być głupim prorokiem ale na wiele spraw jest już za późno i samo sie nie zrobi ... Wcale nie będzie dziwne jak dojdzie do likwidacji DRUŻYNY SENIORÓW w piłkę nożną i klub z tymi samymi sk.......mi w zarządzie będzie forsował temat SZEROKO POJĘTEGO ZŁODZIEJSKIEGO SZKOLENIA MŁODZIEŻY (wszystko na to wskazuje ze tak może być ...odrobinę pomyśleć i przy dalszych rządach i zapleczu w postaci p. Chmury czy Grenia a skończywszy na p.Lato ...to jedyne co dobre dla tego zarządu) ...............
I tu teraz może się to WAM nie spodoba ....ale TEN NASZ UKOCHANY KLUB I DRUŻYNĘ PIŁKI NOŻNEJ TRZEBA ..........ROZWALIĆ .....!!!!( brutalnie mówiąc olać to ! oni spadną na dno....może nawet skończą jak inne kluby z podkarpacia....bo wtedy nikt już się nie będzie przejmował i jak już nic nie zostanie po za zarządem wtedy My kibice powinniśmy się zmobilizować zjednoczyć wokół stowarzyszenia sponsorów ) I ZACZĄĆ BUDOWAĆ NA NORMALNYCH ZASADACH NOWĄ DRUŻYNĘ już bez tych ludzi ! Czy to jest możliwe ? Sami sobie odpowiedźcie !

~kibice | 2008-11-11 14:40

Nie po to ktoś się męczył,walczył o tą 1 ligę,czyli piłkarze 3 sez temu.nie po to wyrobił się super klimat kibicowski,liczne wyjazdy,żeby teraz zlikwidować sekcję piłki seniorów.Musimy walczyć My jako kibice o przetrwanie,niebędzi emy składać broni.W sobotę jedziemy z tymi kur..ami z zarządu!!!Cały zarząd wypierd..alać!

~D. | 2008-11-11 14:42

Okulickiego naprawde szacunek z ate wypowiedzi ktore tutaj udzielasz - masz 100% racji. Z zarzadem nie wygramy z prostej przyczyny - nie mamy kasy. Szrek ma nas w d-upi-e i pilke to tak naprawde powinnismy miec w d-upi-e tez jego. A pytacie co ma zrobic SKSSW ? W tej chwili zapisalo sie moze lacznie 40 osob... to naprawde nie jest duzo.. wiec tez w tyle osob nie wiele mozna zdzialac, niechce byc prorokiem ale protesty tez nie wypala.. mozna sie zaczac zastanawiac nad dwiema rzeczami albo rozwalic ta szopke w p-izd-u albo wymyslec transparent na mecz ktory pomoze tez nie wiele. Bo bedziemy sie w-kur-wia-c panowie co pol roku na to co sie dzieje w klubie!!

~zetkaesiak | 2008-11-11 15:01

Panowie jak zle sie zaczyna robic w klubie to lament i panika,ale sami sobie poniekąd szkodzimy!!!Powstawa ło stowarzyszenie i odzew był słabiutki były kolejne zebrania akcja ulotek przed stadionem a wy dalej śpicie.Zawsze jest tak że wielu może więcej w grupie razniej działać i większe możliwości.Sam ewentualny protest jest potrzebny ale w formie zorganizowanej.Plan ratowania stalowowolskiej piłki jest ale to sprawa długoterminowa i wymagająca konkretnych działań
każdy z was może wziąć w tym udział ale musimy być konsekwentni i działać razem( choćby pod szyldem stowarzyszenia)Jeszc ze w listopadzie powinno odbyć się kolejne zebranie stowarzyszenia
dlatego gorąco zapraszam do wstąpienia w jego szeregi!!!!

~Okulickiego | 2008-11-11 15:09

Panowie i Panie .... Został ostatni mecz w tej rundzie . Wygramy czy nie ... to w tej sytuacji w jakiej znaleźliśmy się i klub i my nie ma znaczenia.... Przyjdzie teraz czas na to aby pomyśleć CO DALEJ ?
Jak dalej pociągnąć aby wrócić na właściwe NAM miejsce .
Co do jakichkolwiek protestów to jestem ZA !
Wiem że to nie Włochy że nie ma takiego klimatu i więzi kibiców-sponsorów-pi łkarzy jak tam ! I nawet gdy by
Nas przyszło 10.000 pod stadion i wywiesilibyśmy dookoła boiska transparenty to ludzie z zarządu tylko by wzruszyli , albo i nie ...ramionami lub rozłożyli ręce i TO TYLE !
Nie wiem czy nawet gdyby jakimś cudem wydali oświadczenie że NIE CHCĄ JUŻ RZĄDZIĆ I ODCHODZĄ Z KLUBU ! to czy znaleźli by się ludzie na ich miejsca ale tacy co byśmy za jakiś czas również ich nie krytykowali , wyzywali od nierobów czy nieudaczników ! ....
Wszystko wskazuje na to iż doszliśmy do decydującego momentu w historii klubu i przyszłość jest bardzo nie pewna...Może dojsć do bardzo przykrych zmian lub nawet likwidacji piłki nożnej w wydaniu seniorskim.... ale wierzcie DLA SŁUSZNEJ SPRAWY WARTO POCZEKAĆ ... Uważam iż naprawdę My jako Kibice powinniśmy rosnąć w siłę i jednoczyć sie w Stowarzyszenie ... Przyjdzie taki czas że gdy będziemy silnii i organizacyjnie i finansowo odbudujemy to co zostało lub zostanie zniszczone przez obecny zarząd !

~........ | 2008-11-11 15:40

Już nie wiem sam ,co o tym wszystkim mam myśleć.Na meczu z Wartą pasowałoby jednak zrobić trochę szumu,napewno nie zaszkodzi.Może prasa czy media zainteresują się sytuacją jaka u Nas zaistniala,choć wątpię ,żeby to miało w czymś pomóc.Niech osoby kumate,które zajmuja się robieniem transów,wykonają takie 2-3 dlugie na całą długość krzesełek,trochę okrzyków i przepychanek po meczu z tymi dziadami też nikomu nie zaszkodzi.Ja jestem nastawiony bojowo,w imię ratowania Stalówki ,a Wy ?

~Volzerex | 2008-11-11 15:48

Mam pytanie w ogole dotyczące stowarzyszenia? jak można do niego wstąpić? kiedy odbędzie się zebranie? jakieś składki?

~PUCYBUT | 2008-11-11 17:11

WINNI SA TYLKO I WYLACZNIE KOPACZE!!! Mozgi wam sie we lbach lasuja! Jaki zarzad, jaki tam Szrek?! A moze to pilkarzyki - pajacyki nadaja na zarzad i grubego aby zamydlic oczy kibicom? Po tym jak wyladowaliscie swoja agresje na necie na kopaczach, wiaterek zawial w druga strone i nadajecie na zarzad, sponsora i Szreka. WINNI SA TYLKO I WYLACZNIE KOPACZE!!! Jezeli widzieliscie choc cien ambicji i zaangazowania w postawie kopaczy to macie racje i mozecie nadawac na zarzad...Szreka itp.itd. ALE wydaje mi sie, ze wy myslicie, ze pieniadze rosna jak liscie na drzewach a paskudny zarzad nie chce tych drzew zasadzic (ale lobuzy!!!). Wyniki jakie zarzad osiaga jest mistrzostwem swiata i ewenementem na skale krajowa! Nie wierzycie? Sprawdzcie! WINNI SA TYLKO I WYLACZNIE KOPACZE!!!

~Stalowy | 2008-11-11 18:29

Juz mowilem Pilkarzyki Pajacyki Pierd....olic Wyniki !!

~Polska Piłka | 2008-11-11 18:39

» http://www.PolskaPilka.boo.pl - To forum o polskiej piłce nożnej, wiele ciekawych działów piłkarskich, dyskusja na temat każdego klubu piłkarskiego w Polsce. Na forum również Nasz Ligowy Manager i niedługo wiele ciekawych konkursów. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia !

~tomek | 2008-11-11 18:45

Tak się składa że Stowarzyszenie wcale nie chce się zaangażować. Rozdanie paru ulotek i postawienie zniczy na grobach to za mało żeby przekonać nieprzekonanych. Trzeba zacząć od znalezienia jakiegoś patrona, osoby która może "zareklamować" tą inicjatywę. Można również jako Stowarzyszenie napisać chociażby list do nowego prezesa PZPN-u i wyrazić nasze niezadowolenie. Nie wiem czy to coś pomoże czy nie ale pokaże ludziom że Stowarzyszenie chce coś zrobić.

~Boczeks | 2008-11-11 18:51

Stal Stalowa Wola jest klubem tak wspaniałym jak jego Kibice oraz zawodnicy.Macie tak wspaniałych kibiców że az radość wygrywać mecze dla nas, ale tu jest inaczej, chcecie mieć kibiców i jeszcze nowy stadion ?? po 1 to kibice napewno niebędą chodzić na mecze oglądać wygraną gości na naszym stadionie lub jakis nędzny remis ;< po 2 po co nowy stadion jak tak bendzie grać dalej to i tak wkońcu Stalówka spadnie do drugiej ligi (starej trzeciej). No to ja ich nie czaje.. Pozdrawiam Boczeks

~Stalowiec | 2008-11-11 19:43

A czemu nikt nie nagrał tych panienienek ????
Ta w rużowym bez majtek była!!

~GAla | 2008-11-11 19:47

Ale panieny to ekstraklasa takich to bym z łóżka nie wypóścił hahahhah

~.. | 2008-11-11 20:06

Widać że jesteście małolaty bez doświadczenia i tyle w tym temacie.

~Dan | 2008-11-11 20:27

niewiem co sie dzieje ale moze lepiej wejsc na stadion:) powyzywac zarzad i do pilkarzykow tez cos zaspiewc:) bo jak nie wejdziemy zarzad pomysli ze sie zachowujemy jak dzieci i sie na nich foch ujemy:P ale to juz decyduja osoby upowaznione:D

~Lump | 2008-11-11 21:09

Do gościa co się podpisał .......PUCYBUT ....Ostatnie zdanie twojej wypowiedzi jest zajebiste i racja na 100000%
Zarząd to mistrzostwo świata ! Dlaczego ? Bo jako zakład pracy chronionej doprowadził do takiej rzeczy jaką jest Klub który uczestniczy w rozgrywkach na szczeblu centralnym i w dodatku dla pełnosprawnych sportowców ! I tu masz rację ! Ten zarząd to fenomen na skalę świata ! Ci piłkarze również ! dlaczego ? bo wyniki uzależniają od kursu STS ! buahahahahahahahahah ahahaha to również światowej sławy grajki ! śmiech !

~yellow | 2008-11-11 21:09

maloty czy nie ale spoko były te dupeczki!Fajnie było poogladac

~mmm | 2008-11-11 22:21

ku pokrzepieniu serc
» http://90minut.pl/stats.php?id=3783

wystarczy otworzyć link i wpisać w początek
w pierwszym przypadku:
20-08-08
wyświetli się tabela z ostatnich 13 kolejek
w drugim przypadku:
10-09-08
tabela z ostatnich 9 kolejek

TYLKO DWA PIERWSZE I OSTATNIE miejsca w tych tabelach są bez zmian

~3gr | 2008-11-11 22:35

ah panowie, ciągle te negatywne emocje, wyczuwam złe wibracje, proponuje odpocząć od komputera, rozluźnić się, pomyśleć o czymś pozytywnym (pomyślcie że już za 5 miesięcy wiosna, przyroda sie będzie budzić do życia, ptaszki będą cwierkać, pszczółki będą zbierać pyłek a muszki będą srać... ah, ale sie rozmarzylem), nie można się ciągle napinac na necie, napiszcie coś pozytywnego.... aha i ja też was kocham (ale gejem nie jestem) ;-)

~maniek | 2008-11-12 00:55

dziadostwo i tyle..

~STARY WYGA | 2008-11-12 08:27

Przestańcie się podniecać waszym stowarzyszeniem,bo ono nigdy nie będzie miało realnego wpływu na to co się dzieje w klubie/było już takie stowarzyszenie STU-pełna kompromitacja/ i zarówno oni jak i Wasze stowaszyszenie może być tylko organizatorem wyjazdów i dopingu -na przykład.Pisałem już ze 2 razy na tej stronie,że jedyną formą prawną i możliwością wpywu na Klub ,jest stanie się członkiem tego klubu.Wystarczy pójść do sekretariatu klubu i poprosić o deklarację,wypełnić ,zapłacić 50 zł.Zarząd na najbliższym posiedzeni powinien przyjąć zainteresowanego w poczet członków klubu,a to upoważnia do brania udziału w Walnych zgromadzeniach,wybor u władz a nawet do kandydowania do tych władz.TO JEDYNA FORMA>a więc młodzi ludzie ,umiejący czytać-przestańcie labidzić i bierzcie się do dzieła ,a czas ucieka ,a Stalówce inaczej nie pomożecie.Czy to jest zrozumiałe?Jak nie to pytajcie -podpowiem na tej stronie-pozdrawiam.

~marek | 2008-11-12 09:16

ta ze powiem ze ciemko gracie na prawde włuscie w to siły i wygrajcie wy sobote

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1245) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 33 241 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:1)
2015-05-23
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 19 515 razy
STAL - Widzew Łódź (0:1)
2009-08-08
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 213 983 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2008-08-06
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 148 470 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.04688