Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 1938 - 2008 i co dalej ?

1938 - 2008 i co dalej ?

Panowie i Panie .... Został ostatni mecz w tej rundzie. Wygramy czy nie ... to w tej sytuacji w jakiej znaleźliśmy się i klub i my nie ma znaczenia. Przyjdzie teraz czas na to aby pomyśleć CO DALEJ ?



Jak dalej pociągnąć aby wrócić na właściwe NAM miejsce.


Co do jakichkolwiek protestów to jestem ZA!


Wiem, że to nie Włochy że nie ma takiego klimatu i więzi kibiców-sponsorów-piłkarzy jak tam !



I nawet gdy by Nas przyszło 10.000 pod stadion i wywiesilibyśmy dookoła boiska transparenty to ludzie z zarządu tylko by wzruszyli, albo i nie ... ramionami lub rozłożyli ręce i TO TYLE !



Nie wiem czy nawet gdyby jakimś cudem wydali oświadczenie że NIE CHCĄ JUŻ RZĄDZIĆ I ODCHODZĄ Z KLUBU ! to czy znaleźli by się ludzie na ich miejsca ale tacy co byśmy za jakiś czas również ich nie krytykowali, wyzywali od nierobów czy nieudaczników !



Wszystko wskazuje na to iż doszliśmy do decydującego momentu w historii klubu i przyszłość jest bardzo nie pewna. Może dojsć do bardzo przykrych zmian lub nawet likwidacji piłki nożnej w wydaniu seniorskim, ale wierzcie DLA SŁUSZNEJ SPRAWY WARTO POCZEKAĆ ...



Uważam iż naprawdę My jako Kibice powinniśmy rosnąć w siłę i jednoczyć sie w Stowarzyszenie. Przyjdzie taki czas że gdy będziemy silnii i organizacyjnie i finansowo odbudujemy to co zostało lub zostanie zniszczone przez obecny zarząd !



Okulickiego

Komentarze (60)

~........ | 2008-11-12 09:00

jakikolwiek protest bedzie mial sens jedynie wtedy gdy zbierze sie pod brama(nie przed kompem) ok 1000 osob i nikt nie bedzie wchodzil na sektor. jak bedzie 100 osob to lesne dziadki pomysla ze nie maja kasy na bilety i nawet nie domysla sie ze to protest. pozostaje jeszcze kwestia alkoholikow z krytej oni maja zawsze duzo do powiedzenia

~STARY WYGA | 2008-11-12 09:05

Powtórzę jeszcze raz to co napisałem przed chwilą do wypowiedzi Krystka Lebiody.Jedyną formą na uratowanie piłki w klubie i na zmianę tego co się w nim dzieje nie jest Stowarzyszenie,ale fakt bycia członkiem klubu,bo tylko członek klubu może brać udział w Walnym Zebraniu na którym wybiera się władze i kreuje politykę w klubie.Trzeba udać się więc do sekretariatu,wziąć deklarację,mogą to uczynić osoby pełnoletnie,wpłacić 50 zł. i po przyjęciu przez Zarząd na członka Klubu zacząć działać i wymagać,ale w granicach statutu.Można wybierać i być wybieranym.Tylko tą drogą można coś zmienić,a Stowarzyszenie owszem jest potrzebne ,ale do organizacji wyjazdów,organizacji oprawy meczowej itp.Pozdrawiam i mam nadzieję że młodym ludziom ,którym leży dobro piłki w Stali nie trzeba już więcej tego tłumaczyć.Wszyscy do sekretariatu Klubu,zapisać się ,a na wiosnę zwoła się nadzwyczajne Walne Zebranie w Klubie i zacznie się coś dziać w dobrym kierunku.STALÓWKA musi pozostać i grać w 1 lidze,nie pozwólmy zniszczyć historii-70 letniej HISTORII.

~:) | 2008-11-12 09:17

mobilizowac kolegow i idziemy w 1000 osob pod bramy stadiony i protestujemy:) ale zaloze sie ze ci co przed kompem mieli duzo do powiedzenia nie przyjda:/

~sławek-Pławo | 2008-11-12 09:18

Obserwuję z drżeniem serca to co dzieje się z naszą piłką w ostatnim czasie. Celowo piszę "z piłką" bo koszykówka pomimo braku zainteresowania kibiców ( patrz: frekwencja na meczach - niezmiennie 300-500 osób) ma wielu zwolenników w Zarządzie, mieście, u Prezesa( wiadomo), Dyrektora... W związku z niewielkim budżetem, siłą rzeczy Cała ta grupa rządząca Stalą , jako klubem, stara się zniszczyć sekcję piłkarską.Robi to delikatnie, bez szumu, ot ak, żeby doprowadzić do takiej sytuacji, gdy ostatecznym krokiem będzie już tylko ogłoszenie funkcjonowania tejże sekcji jedynie na zasadach amatorskich. Kilka dowodów? proszę bardzo:
1. Podobno miała być powołana druga drużyna w Ulanowie, gdzie grali by Ci co nie mieszczą się w składzie I drużyny. W razie kontuzji, kartek, zawodnicy Ci mieliby zasilać skład pierwszej drużyny. Efekt działań - żaden! Nic nie stworzono. Mało tego . jesteśmy jedyną drużyną w I lidze, która nie ma zaplecza w postaci II drużyny. Dlatego na ławce siedzi 3-4 zawodników.
2. Od 1,5 roku szumnie tworzona jest Spólka Akcyjna i głośno mówi się o sponsorach. Spólki jak nie było, tak nie ma, bo: nikt nie chce pracować w takich warunkach ciągłego konfliktu, niepewności i z "tymi" ludźmi.
3. Otwarcie mówiono o Sponsorze w postaci firmy "Sport Life". Efekt i powody podobne jak wyżej.
4. Owszem jest wielu sponsorów, którzy wspomagają sekcję piłkarską, ale miało być stworzenie odrębnego konta dla sekcji piłki nożnej. Do dzisiaj nie zrealizowano tego, co powinno być obowiązkiem, jeśli ktoś chce uczciwie i sprawiedliwie traktować piłkarzy. Komuś bardzo na tym zależało, żeby nadal wszystko szło do jednego worka....
5. Niech każdy odpowie sobie na pytanie jakie są efekty pracy Działu Marketingu , czy działavczy ogólnie w przeciągu ostatnich, np. 5 lat? Co takiego zrobiono dla poprawy wizerunku Klubu ( sponsorzy, kioski na stadionie, sklepy z gadżetami - z tego są przecież pieniądze)
6. Analizy transferów nie będę dokonywał, bo zbyt długo trzeba by pisać na temat poszczególnych "wzmocnień ". Powiem tylko, że Klub, Łach, wszyscy odpowiedzialni za transfery woleli kupić kogoś pokroju Adamczyk, czy niespełniony Ślęzak, a niżeli zostawić Iwana, czy Pałkusa. Braliby te same pieniądze, a efekt gry byłby zupełnie inny. Za transfery odpowiada trener i to on kogoś akceptuje lub nie. Stwierdził, że potzreba mu Adamczyka, to go ma, więc niech teraz nie marudzi, że nie ma siły ognia. Podobnie ma sie sprawa z Uwakwe. Dali mu dobre pieniądze na pół roku, wiedząc że i tak w Grudniu sobie pójdzie, więc się nie przykłada do gry, bo to widać, jak grał w poprzednim sezonie.

Można by jescze powymieniać, lecz po co - i tak to nic nie zmieni.
Uważam tylko, że nie powinniśmy zrzucać całej winy na piłkarzy, bo szczerze mówiąc, gdybym ja nie dostawał pieniedzy na czas, wiedząc że koledzy z Hali sportowej ( koszykarze) mają wypłaty w terminie i to dwa razy większe, to też by mi się chciało trochę mniej. Mało tego. Podobno nasz klub jest biedny. Zatem skąd wzieły się pieniądze na kolejne dwa transfery w koszykówce? Zakupiono armię koszykarzy za konkretne pieniądze i gdzie tu jest uczciwość i sprawiedliwość w podejściu do poszczególnych sekcji?
Bardziej Zarządowi się należy protest. Piłkarze nie są jedynymi winowajcami...
Z kibicowskim podrowieniem.
Ja tam bioręszalik i ide na mecz w sobotę, bo jestem kibicem Stalówki, a nie fanem Adamczyka, Wietechy, czy innego Krawca.... Mam to sercu od 27 lat i jeżeli mam protestować to przeciwko działalności klubu, a nie piłkarzy. Jak robić protest z z sensem, mieć dobre argumenty, powody i sugestie, mieć to spisane i dostarczyć Zarządowi. A nie robić protest dla ideii, bo piłkarze przegrywają....
Sam Łach powiedział miesiąc temu, że są w Klubie sytuacje o których nie chce mówić, a które wpływają na funkcjonowanie i grę piłkarzy... Pomyślcie o co może chodzić?

I jeszcze jedno: Pan Krotoszyński jest podobno Szefem Marketingu w Klubie? No to ja sie pytam co on tam robi, skoro pracuje non-stop w TV Miejskiej i jak może szefować. Dziwne to łączenie funkcji : redaktor-spiker-mark etingowie, lub Prezes-trener.....ty lko u nas może tak być, a wszystko po to, żeby więcej zostało....dla kogo? Wiadomo!

~Okulickiego | 2008-11-12 09:25

Sądząc po niku "STARY WYGA" uznaję iż wiesz sporo o organizacji i sposobie działania klubu.
Mam pytanie : Co będzie gdy spełnię wszelkie warunki co do mojego członkostwa , a mimo tego nie zostane członkiem klubu , nie zostane zaakceptowany przez Zarząd ?...a jedynie jednorazowym darczyńcom ! (Taka próba że tak powiem już była . Przypomnij sobie może wiesz, a jak nie to pamiętasz sprawę sponsoringu przez "ETANEX" i właściciela tej firmy pana K.) i jak się to skończyło i co potem Zarząd dla własnego bezpieczeństwa pozmieniał w statucie klubu ?

~Rakieta | 2008-11-12 09:37

Trzeba ratować Stalówke więc niech w tą Sobote wyskakują ludzie z kasy i wrzucać do puszek zwłaszcza że są już przy kasie bo były wypłaty tak więc każdy ma kase :)

~??? | 2008-11-12 09:53

o ktorej gra wkoncu Stalówka? o 13:30 czy o 14:00???

~SPR | 2008-11-12 10:29

ETANEX - poje*** sponsoring przez pana Żaka..!! dopóki on bedzie w tym klubie pan K. nie wyłoży ani złotówki!

~KIBIC | 2008-11-12 11:02

Niewiem czy wiecie,ale leśne ludki boją się protestu,a raczej zadymy pod bramą czy klubem,widzą,że jesteśmy zdesperowani.I postanowili ,że przełożą mecz na godz 13.00.W sumie myślą logicznie,skoro nie mamy zamiaru wchodzić i płacić za bilety,to zrobią mecz dla nikogo i nie zależy im na frekwencji,także już się z tym pogodzili.Nie podają jeszcze nawet tego info,tylko pewnie gdzieś koło czwartku podadzą.Także widzicie gdzie mają Nas te stare zgredy,im nie zależy na kibicach i pieniądzach,tylko żeby był spokój i oni po meczu mogli się nachlać ,bo tak jest.Właśnie dlatego przyjdżmy na tą 12.30 i zróbmy w ch . j szumu,bo tego się widzę boją,a My musimy to wykorzystać przeciwko nim,to jest właśnie ta tajna broń.Wszyscy w sobotę jedziemy na tych starycg zgredów,alkoholików i złodziei.STALÓWKA ALBO ŚMIERĆ!

~zks | 2008-11-12 11:38

Link powyzej brameczka Pawła wtorka!!

~0988 | 2008-11-12 11:47

Teraz cos z przyszłosci:
Mecz z warta oczywiscie przegramy - stawiam 0:2
Trener łach odejdzie a na jego miejsce wskoczy obecny asystent - D. Kijak lub S. Adamus
skład na 2 lige ( bo tu cudów nie bedzie )bedzie wygladal nastepujaco:
bramka: Furtak Jeżowe
obrona: Wieprzęć, Maciorowski, Junior, Sałek
pomoc: Trela, Krawiec, Junior, Gilar,
Atak: Adamczyk, Walat

a za 2 sezony w 3 lidze:
Bramka: Furtak Jeżowe
obrona: Junior, Junior, Junior, Junior
pomoc: Junior, Junior, Krawiec, Junior
adak: Adamczyk, Junior

~!!! | 2008-11-12 12:21

wszyscy w sobote o 13:30 na H15 i dzialamy:)

~marian | 2008-11-12 12:30

miejmy wielka nadzieje ze odbudujemy to wlasnie i teraz trzeba pomyslec co zrobic by bylo lepiej

~protest | 2008-11-12 12:37

przygotowac race petardy i bebny zeby bylo glosno,przydalo by sie tez powiadomic lokalne miedia o planowanym protescie!!!tak na marginessie zastanawiam sie czy jest jakas mozliwosc zgloszenia gdzies nieprawidlowosci w klubie,chodzi mi o zle zarzadzanie funduszami klubu(np: NIK,czy Skarbowka?) tak dla formalnosci zeby ktos to sprawdzil i powiedzial na czym klub stoi i kto najwiecej kradnie? pozdrawiam! A.C.A.B!!!

~Do protest | 2008-11-12 12:42

masz racje 100% racji trza media zawiadomic:) pozdrawiam:)

~pilkarzyk | 2008-11-12 12:57

Dziekujemy wam kibicom za rozgrzeszenie, mozemy dalej walic w kulki a wy dalej napier...cie na zarzad. hihihi

~stalstw | 2008-11-12 13:25

Wszyscy na młyn!!! Chcesz wspomoc gdy druzynie nie idzie to na mlyn i doping przez 90 minut!! Wszscy obowiazkowo w barwach i przez caly mecz ostry doping, niech on poniesie naszych do zwyciestwa!! Powinni dac transparenement "wszyscy na mecz" i walic wyniki!!

~asd | 2008-11-12 13:33

walić to można co innego nie wyniki bo po to grają żeby były wyniki

~Dan | 2008-11-12 13:48

lepiej wejsc na mlyn i drzec pizde cale 90 min bo i tak ten protest nic nie da bo zarzad machnie na to reka wysmieja nas i nic nie zrobia na 100%

~fanStali | 2008-11-12 14:06

Jestem jak najabrdziej za tym protestem, niech zobacza dzialaczyki i kopacze jak niszcza swoj klub.Ciesze sie ze juz sie konczy ta komedia tego roku, bo to co ostatnio odwalaja pilkarzyki to smiech na sali.Z Warta pewnie przegramy,nawet jakby pryzjechali juniorami do nas, jestesmy jedyna druzyna w 1-szej lidze ktora na to stac.Teraz dzialaczyki i trener tez placza ze krotka lawka, a zamiast powolac druzyne rezerw w Ulanowie bo taki byl plan i pialo o tym nie tylko Echo Dnia ale i media stalowowolskie to oczywiscie na planach sie skonczylo.Dziadki nie ruszyly chyba anwet d.upy do Ulanowa zeby cos uzgodnic.Nic a nic.I macie teraz nauczke.Nie ma druzyny,spieprzylisc ie ciekawa ekipe na 1-sza lige.Porownajcie sobie mecz z Zaglebiem i teraz ze Zniczem niedawno.Roznica gry kolosalna.Ambicja i wola walki to przepasc miedzy tamtym meczem a tym co ostatnio.Nalezy powiredziec dowidzenia nastepujacym grajkom:Karcz (moze i bylbys dobry kopacz ale odwalasz z kontuzjami chale i leczysz sie juz 2 miesiac i widocznie cos krecisz, cos ty noge zlamal czy co?) Jezewski (to samo co Karcz),Balon (panu juz podziekujmy ewentualnie lawa,za duzo babolow w twoim wykonaniu i straty przez ciebie punktow),Wieprzec (emerytura w Sarzynie albo w Nisku),Krawiec (Turbia albo Bukowa Jastkowice do Mietka tam idz grac) Walat i Adamczyk (powrot tam gdzie sie dobrze czujecie czyli 4 liga) Salek (wracaj do tego Przyszowa, tam takich jak ty potrzebuja bardziej).

~anielepiej | 2008-11-12 14:19

A nie lepiej wejśc na mecz , i jak stracą bramke całym stadionem wyjść i jakiś transparent

typu ": czas na zmiany bo sie pożegnamy :"

~do wyzej | 2008-11-12 14:31

Dobrze myslisz to moze by podzialalo mozna by bylo tak zrobic:P

~lolek | 2008-11-12 14:33

najlepiej to wejsc na mlyn i dopingowac warte

~kolo | 2008-11-12 14:34

A nie lepiej pójść do klatki przyjezdnych i kibicować Warcie cały mecz?? To by się zdziwili ;) A z Poznania przecież nie przyjadą kibice...

~fgc | 2008-11-12 14:39

Nieobecni nie mają racji ,także taki protest ma mało sensu. Myślicie że jak Was nie będzie na stadionie to się tym ktoś wzruszy...???Nawet na L to nie przeszło.

~Stal | 2008-11-12 14:48

Czy Stalówka się wzmocni? » http://sportslaski.pl/Pilkarze-uciek.....

~Skinner | 2008-11-12 14:56

» http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll..... poczytajcie jak pan E.Chmura kupowal mecze

~Stal | 2008-11-12 15:03

Ciezko to wszystko wyglada, i nie mam pojecia co w takiej sytuacji zrobic, ale na pewno trzeba dac do zrozumienia tym dziadom co o nim myslimy, i pogonic pilkarzykow, moze kumaci zabiora w tym wszystkim jakis glos....

~fanstali2 | 2008-11-12 15:07

fan stali a moze zmieinisz juz plytke bo juz bylo paru takich wpisikow i jestes juz nudny jak kilku innych,wymysl cos swojego moze wrzuc cos swojego a nie powielasz kilku innych debili z tej stronki ,a admini cieszcie sie bo macie teraz bardzo popularna stronke,kazdy debil moze sobie tu wejsc i pier...farmazony bravo wzorowa stronka gdzie zamiast zdjec filmikow i innych bajerow sa durne wpisy ktore sa jedyna atrakcja

~fan | 2008-11-12 15:42

gadacie ze nie ma sensu protest to co mamy zrobić ? tylko to jak narazie mozemy zrobić , lepiej zrobić coś niż nic ! chodzcie na mecze dalej i dopingujcie ich a oni dalej bede w h*** walić

~RKS.ZKS | 2008-11-12 15:48

~fuuu | 2008-11-12 16:06

i jeszcze Czesiek P. ma tu wrocic .....

~marejk | 2008-11-12 16:23

A pomysl z Palikiem czy Adamusem wcale nie bylby taki zly, w tej sytuacji Adamus i wychowankowie ambitnie walczacy i lepiej by wyszlo niz teraz.Ewentualnie obok Lacha jako drugiego trenera zamiast tego niezdarę Kijaku zamiast tego włożyć Adamusa i Palika tam? PAlik by zrobił porządek z działaczami posunięcianymi i kopaczami, doprowadził do porządku??

~sdaaf | 2008-11-12 16:34

a ja proponuje Ryśka z klanu

~STARY WYGA | 2008-11-12 16:58

DO OKULICKIEGO Klub jest stowarzyszeniem otwartym i każdy kto jest pełnoletni i niekarany,może się zapisać ,aby go wspierać i decydować o najważniejszych kwestiach jak np wybór Zarządu.Zarząd Klubu nie może odmówić przyjęcia na członka Klubu,jeżeli nie ma do tego prawnych podstaw.Tylko tą drogą możemy coś w przyszłośći zmienić!!Pisanie o protestach i naciskach nic nie da.STALÓWKA never die!A więc zapraszam do Sekretariatu Klubu po deklaracje-Wasz zaufany niedawny pracownik.

~acab | 2008-11-12 17:03

~mlody | 2008-11-12 17:17

wedlug mnie pownismy protestowac bo mecz pewnie i tak pewnie przegrany bedzie wiec duzo nas nie ominie powinismy sie zebrac pod brama i tam powiedziec o co chodzi,bo jak my z tym czegos to nikt nie zrobi bo tylko nam zalezy zeby ten klub mial jakas marke caly zarzad i pikarzykow to nie obchodzi prosze o przemyslenie tego i zrubmy to co piwnismy!

~stal | 2008-11-12 17:23

wszyscy na warte i doping na cala pizde przez 90 minut protest nic nie da juz nie raz tak bylo !!!!
zarząd ma nas gdzies tylko benda sie z nas smiac

Wszyscy na warte i zabacczy zarzad i piłkarze jakich maja kibicow !!! dzieki dopingowi moze wygaja z warta

~.......... | 2008-11-12 17:36

moze jakies oficjalne info odnosnie meczu co robimy?? jak pojdziemy normalnie a kopacze pewnie przegraja to lesne dziadki maja zime spokojna a tak da im do myslenia

~Guru | 2008-11-12 17:36

Jesli zarzad bedzie sie smial z nas podczas protestu, to bym bardziej kiedy przyjdziemy i bedziemy darli pyski przez 90 min, to tez nic nie da...

~123 | 2008-11-12 21:06

no najlepiej to jednak jest z dopingiem jak wyjda odrazu , gwizdek przestajemy i bedzie dobrze,a zarząd to h#jowy i tyle

~GTW | 2008-11-12 21:15

Koniec pierd olenia o protetach bo to i tak nic nie pomoże!!! Jedyne comozemy zrobic to stawic sie na hutniczej w sobote i dpoingowac... Zamiast akcji PROTEST zróbmy akcje Ostatnia Szansa...

~tomek | 2008-11-12 21:16

Info jest takie że jeżeli komuś zależy na piłce w Stalowej to nie wchodzi w sobote na stadion. I niech nikt nie pisze że "wszyscy na sektor" i "śpiewamy" bo to jest dziecinne i nudne. Robiliśmy tak do tej pory i g...o z tego mamy (a będziemy mieć jeszcze większe). Więc jeżeli nie będzie oficjalnego infa o proteście lepiej zostać w domu i nie nabijać kieszeni tym dziadom kopaczom i pierdzistołkom z zarządu. A kolega który pisze o demokratycznym wyrzuceniu dziadków raczy chyba żartować, równie dobrze mógł powiedzieć Drzewieckiemu i spółce żeby się zapisali do PZPN-u to wywalą listkiewicza.

~Do Tomek | 2008-11-12 22:08

Tomciu chcesz protestuj, ale w domku przed kompem, zeby Cie nikkt przypadkiem nie skrzyczał!!! Jezeli chłopaki ktorzy poswiecaja zycie druzynie ppowiedza ze jest doping to bedzie doping i wbij to sobie do młodziutkiej głowy!!!

Pewnie chcesz protestu bo i tak Cie mam nie pusci na mecz!!

~... | 2008-11-12 22:43

heh co my kibice mozemy zrobic skoro sami miedzy sobą nie mozemy sie dogadac??:/ heh załosc tyle w temacie hu.jnia była, jest i bedzie:/

~maniek | 2008-11-12 23:25

ja juz ku***a nie mam sily doteo wszystkiego chetie podlozyl bym z 10kg plastiku pod te zarad i bym rostrzygna problem...

~SZOK | 2008-11-13 00:15

NO TO PANOWIE !
PIŁKARZYKI STALI STALOWA WOLA W STSIE WYCIĄGNELI 8600ZŁ !!!
ZABAWE MIELI NIEZŁA ;-]
DZIŚ PUSCILI WARTE 2 CZAICIE BAZE !! SZOK CO SIE DZIEJE MYSLALEM ZE WYCHLASTAM JEDNEGO I DRUGIEGO PO RYJU JAK TO ZOBACZYLEM !!!! JESZCZE JEDE NZ DRUGIM PAJACEM PUSCILI KUPON ZA 800PLN

~SZOK | 2008-11-13 00:16

I CIESZYLI MICHE ;/

~Okulickiego | 2008-11-13 00:33

do STARY WYGA...
to co proponujesz to świetna sprawa ! POPIERAM 1000% !!! tylko że Zarząd zrobił sobie w statucie furtkę i to oznacza iż wcale ie musi nikogo przyjmować na członka klubu. Bo tym sposobem wyleciał by już dawno .Przykład : ( pojawia się KTOŚ z kasą i opłaca 100-tu. osobą składkę na klub ! wg. tego co piszesz to te 100 osób staje się automatycznie członkami klubu i fajnie by było gdyba właśnie tak się to odbywało bo wtedy można przegłosować cuda ! Fajnie by tak było i gwarantuje że bylibyśmy już bardzo daleko z tym tematem i nikt już by nie pamiętał o jakiś Żakach , Chmurach czy innych.) problem jest w tym iz to nie wystarczy ! taka próba przejęcia władzy w klubie już była ....Nie powiodła się dlatego iż
Żak wraz z pracownikami Wodexu (zabrał ludzim z wypłaty na składkę i nagadał głupot że jak nie zagłosują tak jak chce to będzie bardzo źle dla ich dalszej pracy w ZPCH Wodex) ... Po czym przegłosowali statut i dołożyli takie małe "zabezpieczenie" właśnie o tym iż NIE !!! wystarczy opłacić składki na klub aby stać sie jego członkiem ... O wszystkim decyduje zarząd !!!
Jedyna recepta to albo zmobilizują sie kibice (stowarzyszenie) + ewentualni sponsorzy (bo wielu chce współpracy ALE NIE K..WA Z TYM ZARZĄDEM !!!! i to Gówniane towarzystwo normalnie wygonią a jest okazja w sobotę pogonić ich na taczkach i to tak skutecznie aby już nigdy tam nie przyszli ...Albo poczekamy na 4-tą lub 5-tą lige i cała piłka seniorska Stalówki umrze smiercią naturalną przy uśmiechach pseudo-zarządu !

~Okulickiego | 2008-11-13 01:02

Chciałem już na koniec dodać iż jest to OSTATNI tekst jaki został napisany w tej sprawie ! Więcej tego nie będzie bo już wszyscy wszystko wiedzą ... Teraz trzeba zamienić to w czyny !

~do szok | 2008-11-13 07:35

Piłkarze Orange oraz 1 ligi mają zakaz puszczania buków wiec nie wiem jak mogłeś to widzieć...

~szokgej | 2008-11-13 07:56

szok podaj nazwiska grjkow,a tak wogole jestes niezle zorientowany.Jak dla mnei jestes jebanym fermenciarzem szukajacym przygod i sensacji.

~1921 | 2008-11-13 09:42

3majcie sie Bracia!!RAKOW STAL ZAWSZE RAZEM!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

~PHI | 2008-11-13 11:02

ZAKAZ PUSZCZANIA BUKÓW ? CO TY PITOLISZ SKAD BABKA W STSIE MOZE WIEDZIEC CZY ON GRA W PIŁE CZY NIE ?!

~do wyzej | 2008-11-13 11:24

nie rosmieszaj mnie PIH ze babki ich nie znaja w buchmacherach to jest smieszne i załosne co ty mówisz tyle mam do powiedzenia pozdRRo stalówka & raków & resovia BSNT zawsze na zawsze

~kowal srs | 2008-11-13 18:41

bez komentarza zostawiam ten artykul

co niektorzy widze maja pojecie ale dlaczego dziela sie tym na internecie zamiast przelozyc to na czyny

~do wyzej | 2008-11-13 21:18

nie spinaj sie tak wyjazdowiczu wieli kozak z ciebie juz nie kozacz tak na necie pozdro dla kumatych elo

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 13 393 razy
STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2013-05-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 22 769 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 33 554 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 5 126 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 1.90194